Back

 / Přebor Moravskoslezského kraje mladšího žactva

Ostrava (14. 1. 2022)

Skok vysoký - Ml. žáci (Friday, 14.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1= Štěpán HolasŠtěpán Holas 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.35
1= Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 1.35
3 Šimon GuřanŠimon Guřan 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1.35

Skok vysoký - Ml. žákyně (Friday, 14.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 1.35
2= Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... PB 1.30
2= Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.30

Skok daleký - Ml. žáci (Friday, 14.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... PB 4.44
2 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 4.36
3 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... PB 4.25

Skok daleký - Ml. žákyně (Friday, 14.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4.40
2 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 4.10
3 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4.06

Skok daleký - Ml. žákyně (Friday, 14.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... PB 4.49
2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4.31
3 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4.22

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Friday, 14.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Karolína HořínkováKarolína Hořínková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. NL 11.16
2 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.31
3 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 08.87

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Friday, 14.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.74
2 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.34
3 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 08.18