Back

 / Přebor Moravskoslezského kraje staršího žactva

Ostrava (15. 1. 2022)

Skok vysoký - Žáci (Saturday, 15.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 1.45
2 Dominik ZáhoraDominik Záhora 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.40
3 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.35
3 Mark ČmielMark Čmiel 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.35

Skok vysoký - Žákyně (Saturday, 15.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... NL 1.59
2 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. SB 1.56
3 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 1.50

Skok o tyči - Žáci (Saturday, 15.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Ondřej OžanaOndřej Ožana 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... NL 2.90
2 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.10

Skok o tyči - Žákyně (Saturday, 15.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. NL 3.60
2 Lucie KermesováLucie Kermesová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... PB 3.20
3 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 2.80

Skok daleký - Žáci (Saturday, 15.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 PB 5.46
2 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.28
3 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5.12

Skok daleký - Žákyně (Saturday, 15.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.08
2 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. SB 5.02
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. PB 4.92

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Saturday, 15.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. NL 12.58
2 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.05
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.03

Vrh koulí 4kg - Žáci (Saturday, 15.1.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. PB 12.08
2 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.51
3 Marek KřívaMarek Kříva 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.15