Back

 / Memoriál Josefa Odložila (Bronzový mítink WACT)

Praha - Juliska (6. 6. 2022)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Mon, 6.6.2022 - 15:20) official Wind: -1.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 10.47 0.154
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 10.50 0.132
3 Vasyl MakukhVasyl Makukh 00 UkraineUkraine 2 SB 10.74 0.192
4 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.75 0.146
5 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 10.88 0.188
6 Oleksandr SosnovenkoOleksandr Sosnovenko 03 UkraineUkraine 4 10.90 0.187
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Total 7 racers
Běh 2 (Mon, 6.6.2022 - 15:21) official Wind: -0.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.80 0.153
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.03 0.170
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.08 0.136
4 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.11 0.150
5 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.25 0.155
6 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 11.29 0.160
Total 6 racers
Běh 3 (Mon, 6.6.2022 - 15:22) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.12 0.140
2 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.18 0.154
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 11.27 0.141
4 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.45 0.169
5 Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 UkraineUkraine 3 11.47 0.185
Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DQ 16.8 -0.173
Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Total 7 racers

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Mon, 6.6.2022 - 18:02) official Wind: -0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alonso EdwardAlonso Edward 89 PanamaPanama 4 SB 10.35 Q 0.145
2 Erik CardosoErik Cardoso 00 BrazilBrazil 6 10.37 Q 0.155
3 Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko 97 UkraineUkraine 3 10.43 Q 0.171
4 Derick SilvaDerick Silva 98 BrazilBrazil 7 10.44 q 0.141
5 Erik KostrytsyaErik Kostrytsya 99 UkraineUkraine 8 10.75 0.155
Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS
Elijah HallElijah Hall 94 United StatesUnited States 5 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Mon, 6.6.2022 - 18:04) official Wind: -1.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Cravont CharlestonCravont Charleston 98 United StatesUnited States 4 10.28 Q 0.209
2 Ojie EdoburunOjie Edoburun 96 United KingdomUnited Kingdom 5 10.31 Q 0.102
3 Gift LeotlelaGift Leotlela 98 South AfricaSouth Africa 7 10.34 Q 0.167
4 Felipe BardiFelipe Bardi 98 BrazilBrazil 6 10.36 q 0.153
5 David KolářDavid Kolář 97 Czech RepublicCzech Republic 8 10.72 0.158
6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 Czech RepublicCzech Republic 3 10.78 0.153
7 Andriy VasylyevAndriy Vasylyev 01 UkraineUkraine 2 10.79 0.146
Total 7 racers

100 m - Muži (Finále)

Finále (Mon, 6.6.2022 - 19:52) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Cravont CharlestonCravont Charleston 98 United StatesUnited States 4 SB 10.11 0.151
2 Ojie EdoburunOjie Edoburun 96 United KingdomUnited Kingdom 3 10.27 0.101
3 Felipe BardiFelipe Bardi 98 BrazilBrazil 2 10.29 0.151
4 Gift LeotlelaGift Leotlela 98 South AfricaSouth Africa 7 10.32 0.170
5 Alonso EdwardAlonso Edward 89 PanamaPanama 5 10.40 0.145
6 Erik CardosoErik Cardoso 00 BrazilBrazil 6 10.46 0.152
7 Derick SilvaDerick Silva 98 BrazilBrazil 1 10.47 0.142
8 Stanislav KovalenkoStanislav Kovalenko 97 UkraineUkraine 8 10.49 0.154
Total 8 racers

200 m - Muži

(Mon, 6.6.2022 - 15:12) official Wind: -0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 21.07 0.155
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 SB 21.53 0.157
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.76 0.177
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 SB 21.89 0.131
5 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.04 0.195
6 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.09 0.157
Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DQ 16.8 0.018
Total 7 racers

200 m - Ženy

(Mon, 6.6.2022 - 18:55) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Beth DobbinBeth Dobbin 94 United KingdomUnited Kingdom 7 SB 23.04 0.152
2 Ama PipiAma Pipi 95 United KingdomUnited Kingdom 8 SB 23.45 0.173
3 Desiree HenryDesiree Henry 95 United KingdomUnited Kingdom 4 SB 23.47 0.128
4 Nikola BendováNikola Bendová 99 Czech RepublicCzech Republic 6 23.58 0.175
5 Tristan EvelynTristan Evelyn 98 BarbadosBarbados 3 23.59 0.156
6 Aliyah AbramsAliyah Abrams 97 GuyanaGuyana 5 23.63 0.148
7 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Czech RepublicCzech Republic 2 23.68 0.141
8 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 1 23.80 0.163
Total 8 racers

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Mon, 6.6.2022 - 15:06) official Wind: +1.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 23.94 0.172
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.16 0.157
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.28 0.155
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 24.65 0.227
Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 DNS
Total 5 racers
Běh 2 (Mon, 6.6.2022 - 15:09) official Wind: -0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 24.84 0.311
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 SB 24.85 0.331
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 25.48 0.179
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.70 0.213
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Total 5 racers

400 m - Muži

(Mon, 6.6.2022 - 19:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dylan BorléeDylan Borlée 92 BelgiumBelgium 6 SB 45.80 0.129
2 Marvin SchlegelMarvin Schlegel 98 GermanyGermany 7 SB 46.11 0.156
3 Miranda Vitor Hugo DeMiranda Vitor Hugo De 96 BrazilBrazil 5 46.58 0.201
4 Michal DesenskýMichal Desenský 93 Czech RepublicCzech Republic 3 46.71 0.234
5 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovakiaSlovakia 2 46.98 0.245
6 Jan TesařJan Tesař 90 Czech RepublicCzech Republic 8 SB 47.19 0.192
7 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Czech RepublicCzech Republic 1 48.17 0.204
Robert PargeRobert Parge 97 RomaniaRomania 4 DNS
Total 8 racers

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Mon, 6.6.2022 - 15:43) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 47.67 0.178
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 48.61 0.230
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 48.91 0.219
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 49.90 0.199
5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 50.63 0.140
6 Mykyta BarabanovMykyta Barabanov 01 UkraineUkraine 4 SB 68.43 0.169
Total 6 racers
Běh 2 (Mon, 6.6.2022 - 15:44) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 50.09 0.266
2 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 50.63 0.241
3 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 51.87 0.270
Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Total 5 racers

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Mon, 6.6.2022 - 15:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 54.14 0.265
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 54.39 0.199
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 54.60 0.201
4 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 54.73 0.202
5 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 PB 54.80 0.175
6 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 54.84 0.254
Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Total 7 racers
Běh 2 (Mon, 6.6.2022 - 15:51) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 55.91 0.348
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 55.98 0.198
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 56.27 0.183
4 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 58.14 0.410
5 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 58.44 0.198
6 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 59.81 0.392
Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNS
Total 7 racers

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Mon, 6.6.2022 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 1:49.08
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 SB 1:51.78
3 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 1:52.63
4 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 1:53.31
5 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 1:53.39
6 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 SB 1:53.60
7 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 1:55.41
8 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:56.62
9 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 SB 1:58.34
10 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:01.32
11 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 SB 2:04.19
Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNF
Total 12 racers
Běh 2 (Mon, 6.6.2022 - 16:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 1:53.89
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 1:54.12
3 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 PB 1:56.43
4 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:56.74
5 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 1:57.00
6 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 1:57.79
7 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:58.20
8 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 1:58.63
9 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:00.40
10 Janis MachJanis Mach 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:03.01
Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Total 12 racers

800 m - Ženy

(Mon, 6.6.2022 - 19:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 Czech RepublicCzech Republic 7 PB 2:01.14
2 Bianka Bartha-KériBianka Bartha-Kéri 94 HungaryHungary 5 PB 2:01.18
3 Meriem SahnouneMeriem Sahnoune 94 FranceFrance 2 SB 2:02.28
4 Isabelle BoffeyIsabelle Boffey 00 United KingdomUnited Kingdom 4 2:02.34
5 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 Czech RepublicCzech Republic 8 SB 2:05.14
6 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 2:05.18
7 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Czech RepublicCzech Republic 7 =PB 2:05.90
8 Anna SurákováAnna Suráková 00 Czech RepublicCzech Republic 3 2:06.13
9 Déborah RodríguezDéborah Rodríguez 92 UruguayUruguay 6 2:06.14
10 Anna FerenczAnna Ferencz 97 HungaryHungary 1 SB 2:06.31
Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF
Total 11 racers

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Mon, 6.6.2022 - 16:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 2:07.40
2 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:07.55
3 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 2:08.13
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:08.43
5 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 2:09.19
6 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:10.35
7 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 2:11.64
8 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 2:12.27
9 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 2:12.49
10 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 SB 2:13.36
11 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:14.02
Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 DNF
Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Total 13 racers
Běh 2 (Mon, 6.6.2022 - 16:11) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 2:12.43
2 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 PB 2:12.85
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 2:14.02
4 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 2:14.12
5 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 PB 2:16.03
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 2:16.45
7 Lucie NeumannováLucie Neumannová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 2:18.46
8 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 2:21.10
9 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:22.30
10 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:26.89
Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Total 11 racers

1500 m - Muži

(Mon, 6.6.2022 - 18:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Memoriál Josefa Odložila
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Wegene AddisuWegene Addisu 04 EthiopiaEthiopia 5 SB 3:37.93
2 Quentin TisonQuentin Tison 96 FranceFrance 13 SB 3:38.08
3 István SzögiIstván Szögi 95 HungaryHungary 4 SB 3:38.34
4 Hamish CarsonHamish Carson 88 New ZealandNew Zealand 10 3:38.97
5 Salim KeddarSalim Keddar 93 FranceFrance 11 SB 3:39.23
6 Jan FrišJan Friš 95 Czech RepublicCzech Republic 8 3:40.32
7 David NikolliDavid Nikolli 94 ItalyItaly 12 SB 3:41.73
8 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 Czech RepublicCzech Republic 6 3:43.48
9 Nico BokettaNico Boketta 02 Czech RepublicCzech Republic 7 3:46.20
10 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Czech RepublicCzech Republic 1 PB 3:46.21
Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 Czech RepublicCzech Republic 3 DNF
Adam CzerwińskiAdam CzerwińskiPACE 88 PolandPoland 15 DNF
Nesim AmsellekNesim Amsellek 99 ItalyItaly 2 DNF
Jan SýkoraJan SýkoraPACE 92 Czech RepublicCzech Republic 16 DNF
Ossama MeslekOssama Meslek 97 ItalyItaly 9 DNS
Girma DiribaGirma Diriba 00 EthiopiaEthiopia 14 DNS
Total 16 racers

1500 m - Veteráni

(Mon, 6.6.2022 - 16:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 4:17.25
2 Filip ToulFilip Toul 80 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 4:30.21
3 Miroslav PeškoMiroslav Peško 92 SlovakiaSlovakia 3 4:30.41
4 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 4:59.71
5 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 5:08.11
6 Pavel MilataPavel Milata 61 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 5:11.95
7 Lubomír JokelLubomír Jokel 64 SlovakiaSlovakia 8 5:24.91
8 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 5:33.99
Martin FukaMartin Fuka 78 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 DNS
Adrian SehnalAdrian Sehnal 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Total 10 racers

100 m překážek - Ženy

(Mon, 6.6.2022 - 18:10) official Wind: -1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jade BarberJade Barber 93 United StatesUnited States 4 13.06 0.317
2 Laeticia BaptéLaeticia Bapté 99 FranceFrance 5 13.14 0.130
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Czech RepublicCzech Republic 6 13.42 0.147
4 Elisavet PesiridouElisavet Pesiridou 92 GreeceGreece 7 13.44 0.356
5 Ketiley BatistaKetiley Batista 99 BrazilBrazil 3 13.53 0.148
6 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Czech RepublicCzech Republic 8 13.63 0.170
7 Gréta KerekesGréta Kerekes 92 HungaryHungary 2 13.80 0.136
8 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Czech RepublicCzech Republic 1 13.86 0.150
Total 8 racers
(Mon, 6.6.2022 - 16:35) official Wind: -0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.49 0.135
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 13.56 0.153
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.59 0.140
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.78 0.166
5 Nataliya YurchukNataliya Yurchuk 96 UkraineUkraine 6 SB 13.84 0.211
6 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.92 0.166
Hanna ChubkovtsovaHanna Chubkovtsova 94 UkraineUkraine 4 DNF
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 DNS
Total 8 racers

100 m překážek - Dorostenky

(Mon, 6.6.2022 - 16:28) official Wind: -1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.88 0.128
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 14.58 0.261
3 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 14.79 0.172
4 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 15.04 0.221
5 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 15.42 0.188
6 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 15.81 0.164
Total 6 racers

110 m překážek - Muži

(Mon, 6.6.2022 - 18:25) official Wind: -0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 Czech RepublicCzech Republic 5 SB 13.47 0.142
2 Shane BrathwaiteShane Brathwaite 90 BarbadosBarbados 4 13.49 0.163
3 Gabriel ConstantinoGabriel Constantino 95 BrazilBrazil 3 13.53 0.186
4 Roger IribarneRoger Iribarne 96 CubaCuba 2 SB 13.66 0.166
5 Elmo LakkaElmo Lakka 93 FinlandFinland 6 13.73 0.142
6 Mikdat SevlerMikdat Sevler 98 TürkiyeTürkiye 7 SB 13.88 0.166
7 David RybaDavid Ryba 99 Czech RepublicCzech Republic 8 14.01 0.182
8 Cameron FilleryCameron Fillery 98 United KingdomUnited Kingdom 1 14.15 0.161
Total 8 racers
(Mon, 6.6.2022 - 16:48) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.91 0.151
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 15.37 0.138
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.53 0.152
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Total 5 racers

110 m překážek - Junioři

(Mon, 6.6.2022 - 16:42) official Wind: -0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NJR 13.52 0.153
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.78 0.161
3 Stanisław WolińskiStanisław Woliński 04 PolandPoland 6 14.03 0.158
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 14.04 0.191
5 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 14.19 0.182
6 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 14.37 0.155
Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Total 7 racers

400 m překážek - Muži

(Mon, 6.6.2022 - 19:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Seamus DerbyshireSeamus Derbyshire 00 United KingdomUnited Kingdom 5 49.53 0.166
2 Vít MüllerVít Müller 96 Czech RepublicCzech Republic 4 SB 49.63 0.205
3 Shawn RoweShawn Rowe 92 JamaicaJamaica 6 50.11 0.236
4 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 7 =SB 50.22 0.201
5 Martin TučekMartin Tuček 95 Czech RepublicCzech Republic 3 50.35 0.175
6 Tibor KoroknaiTibor Koroknai 90 HungaryHungary 2 50.95 0.163
7 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 Czech RepublicCzech Republic 8 PB 51.90 0.221
Total 7 racers
(Mon, 6.6.2022 - 15:38) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 52.10 0.167
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 52.35 0.170
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 52.72 0.204
4 Bořek PeštaBořek Pešta 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 53.10 0.171
5 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.59 0.120
6 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 54.08 0.181
7 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 56.03 0.206
Total 7 racers

400 m překážek - Ženy

(Mon, 6.6.2022 - 19:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jessica TurnerJessica Turner 95 United KingdomUnited Kingdom 6 SB 55.63 0.223
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 Czech RepublicCzech Republic 5 PB 55.73 0.313
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 4 PB 56.01 0.174
4 Silva Chayenne DaSilva Chayenne Da 00 BrazilBrazil 7 SB 56.31 0.192
5 Vera BarbosaVera Barbosa 89 PortugalPortugal 2 SB 56.91 0.262
6 Agata ZupinAgata Zupin 98 SloveniaSlovenia 8 57.29 0.224
7 Janka MolnárJanka Molnár 00 HungaryHungary 3 57.85 0.193
8 Mariya MykolenkoMariya Mykolenko 94 UkraineUkraine 1 SB 58.37 0.369
Total 8 racers
(Mon, 6.6.2022 - 15:33) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 58.15 0.312
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 59.33 0.239
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.49 0.201
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 59.91 0.337
5 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 60.05 0.158
6 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 64.50 0.188
Total 6 racers

3000 m překážek - Muži

(Mon, 6.6.2022 - 19:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Bilal TabtiBilal Tabti 93 AlgeriaAlgeria 3 08:28.88
2 El Mehdi AboujanahEl Mehdi Aboujanah 87 SpainSpain 7 08:32.10
3 István PalkovitsIstván Palkovits 00 HungaryHungary 5 SB 08:34.79
4 Damián VíchDamián Vích 98 Czech RepublicCzech Republic 8 08:38.99
5 Abdelhakim AbouzouhairAbdelhakim Abouzouhair 97 MoroccoMorocco 6 08:44.18
6 Abdellah RiahiAbdellah Riahi 94 FranceFrance 2 SB 08:45.52
7 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 Czech RepublicCzech Republic 4 08:51.64
8 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 Czech RepublicCzech Republic 1 PB 09:12.70
David FollerDavid FollerPACE 99 Czech RepublicCzech Republic 9 DNF
Total 9 racers

4 x 100 m - Muži

(Mon, 6.6.2022 - 16:53) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kostrytsya E., Vasyliev A., Kovalenko S., Makukh V. Kostrytsya E., Vasyliev A., Kovalenko S., Makukh V. UkraineUkraine 5 39.85 0.142
2 U23 - Ntemo A., Kubelík E., Macík O., Rež J. U23 - Ntemo A., Kubelík E., Macík O., Rež J. Czech RepublicCzech Republic 6 40.62 0.193
3 U20 - Raška A., Jarolímek F., Jakob B., Ondráček J. U20 - Raška A., Jarolímek F., Jakob B., Ondráček J. Czech RepublicCzech Republic 3 40.81 0.159
Koška M., Polák J., Němejc T., Záleský D. Koška M., Polák J., Němejc T., Záleský D. Czech RepublicCzech Republic 4 DQ 24.7 0.163
Total 4 racers

4 x 100 m - Ženy

(Mon, 6.6.2022 - 16:57) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Kubíčková E., Mičunková L., Pírková M., Bendová N. A - Kubíčková E., Mičunková L., Pírková M., Bendová N. Czech RepublicCzech Republic 5 44.75 0.168
2 C - Doubková M., Vokálová T., Staňková K., Šafránková J. C - Doubková M., Vokálová T., Staňková K., Šafránková J. Czech RepublicCzech Republic 6 46.65 0.218
B - Seidlová K., Kolářová Š., Šplechtnová B., Kožuškaničová N. B - Seidlová K., Kolářová Š., Šplechtnová B., Kožuškaničová N. Czech RepublicCzech Republic 4 DNF 0.136
U20 - Kaplanová T., Křížová B., Elfmarková E., Parohová E. U20 - Kaplanová T., Křížová B., Elfmarková E., Parohová E. Czech RepublicCzech Republic 7 DNS
Total 4 racers

Skok vysoký - Ženy

(Mon, 6.6.2022 - 18:02) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.75 1.80 1.84 1.87 1.90
1 Ella JunnilaElla Junnila
FinlandFinland
98 5 1.87 - O O O XXX
2 Yuliya ChumachenkoYuliya Chumachenko
UkraineUkraine
94 4 SB 1.87 O O O XO XXX
3 Tatiana GusinTatiana Gusin
GreeceGreece
94 7 1.87 O XO XXO XXO XXX
4 Sini LälläSini Lällä
FinlandFinland
94 3 1.84 O O XXO XXX
5 Laura ZialorLaura Zialor
United KingdomUnited Kingdom
98 6 1.80 O O XXX
6 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Czech RepublicCzech Republic
98 8 =SB 1.80 O XO XXX
7 Eleftheria ChristogeorgiouEleftheria Christogeorgiou
GreeceGreece
98 9 1.80 XO XO XXX
8 Laureen MaxwellLaureen Maxwell
FranceFrance
02 1 1.75 O XXX
9 Tihana JeletićTihana Jeletić
CroatiaCroatia
96 2 1.75 XO XXX
Total 9 racers

Skok o tyči - Muži

(Mon, 6.6.2022 - 14:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 4.80 5.00 5.20 5.35 5.45 5.55 5.60 5.65 5.70 5.73 5.76 5.79 5.82
1 Thibaut ColletThibaut Collet
FranceFrance
99 9 =MR 5.82 - - - - O - O - - O - - XXO
2 Max MandusicMax Mandusic
ItalyItaly
98 10 5.55 - - XO XO XXO XO - XXX
3= Robert RennerRobert Renner
SloveniaSlovenia
94 8 SB 5.45 - - O O O XXX
3= Mathieu ColletMathieu Collet
FranceFrance
95 7 SB 5.45 - - O O O XXX
5 Vladyslav MalykhinVladyslav Malykhin
UkraineUkraine
98 4 SB 5.45 - - XXO O XXO XXX
6 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Czech RepublicCzech Republic
98 6 5.35 - XO O XXO XXX
7 Jan KudličkaJan Kudlička
Czech RepublicCzech Republic
88 11 SB 5.20 - - O XXX
8 Filip BartoněkFilip Bartoněk
Czech RepublicCzech Republic
00 2 =PB 5.20 XO XXO XO XXX
9= Dan BártaDan Bárta
Czech RepublicCzech Republic
98 5 5.20 - O XXO XXX
9= Romain GavillonRomain Gavillon
FranceFrance
98 3 =SB 5.20 - - XXO XXX
11 David HolýDavid Holý
Czech RepublicCzech Republic
98 1 SB 5.00 XO XO XXX
Total 11 racers

Skok o tyči - Ženy

(Mon, 6.6.2022 - 17:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 3.70 3.90 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.65
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Czech RepublicCzech Republic
99 10 4.50 - - - O - O O - XXX
2 Yana HladiychukYana Hladiychuk
UkraineUkraine
93 9 =PB 4.50 - - - O O XO XXO XXX
3 Hanga KleknerHanga Klekner
HungaryHungary
99 8 =PB 4.40 - O XO - XO O XXX
4 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
Czech RepublicCzech Republic
97 6 PB 4.40 - O O O XO XO XXX
5 Freiya Leni WildgrubeFreiya Leni Wildgrube
GermanyGermany
01 4 SB 4.30 - - XO XXO XO XXX
6 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
Czech RepublicCzech Republic
98 5 4.20 - O XO XXO XXX
7 Jacqueline OtchereJacqueline Otchere
GermanyGermany
96 7 3.90 O O XXX
8 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
Czech RepublicCzech Republic
99 2 SB 3.90 O XO XXX
9 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
Czech RepublicCzech Republic
00 3 3.90 XO XO XXX
Denisa PeričováDenisa Peričová
Czech RepublicCzech Republic
03 1 NM XXX
Total 10 racers

Skok daleký - Muži

(Mon, 6.6.2022 - 18:02) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
Czech RepublicCzech Republic
93 12 8.01 -0.2 m/s 7.80  -0.20 8.01  -0.20 X  0.10 801 7.83 X  -1.40 r
2 Aviram SchwarzbardAviram Schwarzbard
IsraelIsrael
94 8 7.68 -0.4 m/s 7.46  0.50 7.48  -0.70 X  -0.70 748 7.49  0.60 X 7.68  -0.40
3 Serhiy NykyforovSerhiy Nykyforov
UkraineUkraine
94 9 SB 7.62 -0.3 m/s 7.62  0.10 X  0.10 X  -0.20 762 7.62  -0.30 7.32  -0.70 X  -1.00
4 Henry FrayneHenry Frayne
AustraliaAustralia
90 11 7.57 +0.4 m/s X  -0.90 X  0.50 7.57  0.40 757 X  -0.50 7.52  -0.50 X
5 Jacob Fincham-DukesJacob Fincham-Dukes
United KingdomUnited Kingdom
97 7 7.57 -0.3 m/s X  -0.10 7.57  -0.30 X  -0.70 757 X  -0.20 7.26  -1.30 X  0.20
6 Augustin BeyAugustin Bey
FranceFrance
95 10 7.56 -1.2 m/s 7.56  -1.20 X  -0.10 X  -0.70 756 X  -0.60 7.39  -0.40 X  -0.20
7 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
Czech RepublicCzech Republic
00 3 SB 7.36 +0.0 m/s 7.36 7.26  0.20 X  0.30 736 7.30  0.40 X  0.30 7.29  -1.10
8 Liam AdcockLiam Adcock
AustraliaAustralia
96 6 7.34 -0.3 m/s 7.07  -0.20 7.21  0.20 6.91  -0.10 721 7.12  -0.60 6.97  -0.60 7.34  -0.30
9 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
Czech RepublicCzech Republic
06 2 PB 7.19 +0.7 m/s X  -0.50 7.02  -0.40 7.19  0.70 719
10 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
Czech RepublicCzech Republic
04 1 7.10 +0.1 m/s 6.57  -0.30 7.10  0.10 7.02  -0.10 710
11 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Czech RepublicCzech Republic
02 5 7.08 -0.4 m/s X  -0.70 5.48  -0.30 7.08  -0.40 708
12 Anton KopytkoAnton Kopytko
UkraineUkraine
99 4 SB 7.03 +0.1 m/s 6.95  -1.30 7.03  0.10 X  -0.70 703
Total 12 racers

Trojskok - Muži

(Mon, 6.6.2022 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 9 SB 15.29 -0.2 m/s X 15.16  -0.80 X  -0.90 1516 15.29  -0.20 X  -0.70 15.22  -0.30
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 11 15.23 -0.6 m/s X  -0.70 X  -1.20 15.13  -0.60 1513 X 15.23  -0.60 15.18  -0.40
3 Jakub KuntJakub Kunt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 8 14.49 -2.0 m/s 14.49  -2.00 X  -0.50 X  -0.50 1449 X  -0.80 X  -0.70 X  -0.90
4 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 6 14.22 -0.5 m/s X  0.60 14.09  -1.50 14.22  -0.50 1422 X  -0.50 14.21 X  -0.10
5 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 1 SB 14.09 +0.6 m/s 13.99  -0.70 X  0.30 X  -1.40 1399 14.09  0.60 X  -0.80 X  -1.20
6 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 7 14.09 -0.9 m/s 13.41  -2.20 13.97  -0.50 14.09  -0.90 1409 13.82  -0.60 13.45  -0.70 r
7 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 4 14.04 -0.5 m/s 13.78  -0.10 14.04  -0.50 X  -0.50 1404 13.78  -0.40 - 13.79  -1.10
8 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 13.78 -0.4 m/s 13.71  -1.20 13.78  -0.40 X  -0.20 1378 X  -1.20 X  -0.40 X  -1.50
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 5 DNS
Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 2 NM X X X -
Ihor HoncharIhor Honchar
UkraineUkraine
96 10 NM X X X -
Total 11 racers

Trojskok - Ženy

(Mon, 6.6.2022 - 16:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
DUKLA MÍTINK
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 8 SB 13.26 -0.8 m/s X 13.06  -1.10 13.26  -0.80 1326 X X X
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 9 13.16 -0.4 m/s 12.85  -0.80 X 12.95  -1.00 1295 13.16  -0.40 12.87  -1.10 X
3 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5 SB 12.31 -1.3 m/s 12.31  -1.30 X 11.73  -0.80 1231 12.30  -0.50 X X
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 2 PB 12.22 -0.2 m/s X 11.12  -0.70 X 1112 X 12.22  -0.20 X
5 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 PB 12.13 -0.7 m/s 11.56  -0.10 12.02  -1.80 12.13  -0.70 1213 X X 11.81  -0.80
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 7 12.07 -0.3 m/s 12.07  -0.30 X X 1207 X 11.99  -1.00 X
7 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 6 12.03 -0.3 m/s 11.78  -0.50 11.97  -1.20 X 1197 X 12.03  -0.30 11.75  -0.30
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 1 =PB 12.03 -1.3 m/s X 11.88  -2.20 11.64  -0.90 1188 11.80 11.89  0.40 12.03  -1.30
Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 3 DNS
Total 9 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(Mon, 6.6.2022 - 19:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Memoriál Jaroslava Brabce
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrei Rares ToaderAndrei Rares Toader
RomaniaRomania
97 5 SB 21.02 20.31 21.00 20.78 2100 20.62 20.43 21.02
2 Nick PonzioNick Ponzio
ItalyItaly
95 7 20.71 20.39 X 20.42 2042 20.50 20.71 X
3 Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski
PolandPoland
91 6 20.09 X 19.67 20.09 2009 19.67 19.76 X
4 Ignacio CarballoIgnacio Carballo
ArgentinaArgentina
94 4 19.84 19.41 19.25 18.75 1941 X 18.82 19.84
5 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
Czech RepublicCzech Republic
99 2 17.48 16.34 X X 1634 17.48 X X
6 Karel ŠulaKarel Šula
SlovakiaSlovakia
03 3 16.99 X 16.99 16.16 1699 16.02 X 16.51
7 Dominik SládekDominik Sládek
Czech RepublicCzech Republic
98 1 16.01 15.87 16.01 X 1601 X X X
Total 7 racers

Hod oštěpem 600g - Ženy

(Mon, 6.6.2022 - 17:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Memoriál Dany Zátopkové
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
Czech RepublicCzech Republic
90 8 62.65 55.99 57.07 57.99 5799 X 62.65 X
2 Sara KolakSara Kolak
CroatiaCroatia
95 6 SB 60.32 54.69 57.81 X 5781 58.18 X 60.32
3 Dyk Jo-Ane VanDyk Jo-Ane Van
South AfricaSouth Africa
97 7 59.24 59.24 57.41 56.77 5924 58.30 X X
4 Liveta JasiunaitéLiveta Jasiunaité
LithuaniaLithuania
94 5 58.74 54.64 54.55 53.61 5464 54.58 58.74 X
5 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Czech RepublicCzech Republic
98 4 PB 58.67 51.75 54.81 54.87 5487 X 58.67 56.66
6 Réka SzilágyiRéka Szilágyi
HungaryHungary
96 2 SB 57.22 55.85 X 56.07 5607 X X 57.22
7 Martina PíšováMartina Píšová
Czech RepublicCzech Republic
94 3 52.24 49.12 50.81 48.08 5081 X 47.88 52.24
8 Andrea ŽeleznáAndrea Železná
Czech RepublicCzech Republic
93 1 46.73 X X X - X 43.33 46.73
Total 8 racers

Hod oštěpem 800g - Muži

(Mon, 6.6.2022 - 18:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
Czech RepublicCzech Republic
90 9 85.50 80.89 80.42 85.50 8550 X 83.05 81.08
2 Patriks GailumsPatriks Gailums
LatviaLatvia
98 8 79.61 79.44 77.89 79.61 7961 76.76 X X
3 Vítězslav VeselýVítězslav Veselý
Czech RepublicCzech Republic
83 7 SB 78.90 78.90 76.34 - 7890 r
4 Martin KonečnýMartin Konečný
Czech RepublicCzech Republic
97 6 78.06 78.06 X - 7806 r
5 Waldo SmitWaldo Smit
South AfricaSouth Africa
99 5 76.24 X 64.30 73.12 7312 X 76.24 X
6 Dejan MileusnićDejan Mileusnić
Bosnia And HerzegovinaBosnia And Herzegovina
91 4 SB 74.52 74.13 X X 7413 X X 74.52
7 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Czech RepublicCzech Republic
01 1 67.78 66.57 X X 6657 X X 67.78
8 Martin FlorianMartin Florian
Czech RepublicCzech Republic
01 3 66.12 66.12 65.54 64.33 6612 64.84 X X
9 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Czech RepublicCzech Republic
89 2 64.88 X X 64.88 6488
Total 9 racers