Back

 / Čokoládová tretra 2022

Český Těšín (10. 5. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michael ChalupaMichael Chalupa 19 2 16.98
2 Filip TomanFilip Toman 20 Horní ŽukovHorní Žukov 5 24.51
3 Ondřej VlachOndřej Vlach 19 Frydek-MistekFrydek-Mistek 6 28.17
4 Matyas SuchanekMatyas Suchanek 20 Český TěšínČeský Těšín 4 29.41
5 Izaak DanelIzaak Danel 19 Český TěšínČeský Těšín 1 31.45
6 Filip SostřonekFilip Sostřonek 20 Český TěšínČeský Těšín 3 32.57
Total 6 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mateo SzmekMateo Szmek 19 Písek U JablunkovaPísek U Jablunkova 4 17.25
2 Viktor HuczalaViktor Huczala 19 Dolní ŽukovDolní Žukov 1 17.32
3 Vít TereškoVít Tereško 20 NechodíNechodí 5 17.67
4 Matěj WlosokMatěj Wlosok 19 MŠ ŘekaMŠ Řeka 6 21.86
5 David KuskaDavid Kuska 19 MŠ ŘekaMŠ Řeka 2 25.69
6 Albert SchmejaAlbert Schmeja 20 NechodíNechodí 3 44.79
Total 6 racers
Běh 03 (Tue, 10.5.2022 - 16:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Igor KubalákIgor Kubalák 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 3 14.75
2 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 18 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 17.08
3 Šimon SiudaŠimon Siuda 18 Český TěšínČeský Těšín 5 18.82
4 Štěpán SuchanekŠtěpán Suchanek 18 ZŠ a MŠ Třanovice, P.O.ZŠ a MŠ Třanovice, P.O. 6 20.34
5 Antonín HamanAntonín Haman 18 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 2 20.51
6 Albert Jan AdamczykAlbert Jan Adamczyk 18 Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Český Mateřská škola s polským ja... 1 22.63
Total 6 racers
Běh 04 (Tue, 10.5.2022 - 16:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Piotr BezecnyPiotr Bezecny 17 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 14.00
2 Ondřej KawulokOndřej Kawulok 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 16.08
3 Lukáš MüllerLukáš Müller 18 Základní a mateřská škola s polským jaz. vyuč. ČesZákladní a mateřská škola s... 4 17.66
4 Dorian DanelDorian Danel 17 Český TěšínČeský Těšín 2 18.30
5 Jan ŠimikJan Šimik 18 NeníNení 5 19.80
Total 5 racers
Běh 05 (Tue, 10.5.2022 - 16:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Antoni SzarzecAntoni Szarzec 17 MŠ JablunkovMŠ Jablunkov 5 14.10
2 Hynek DziekanikHynek Dziekanik 17 MŠ Frýdecká, Český TěšínMŠ Frýdecká, Český Těšín 2 15.04
3 Michal JuzekMichal Juzek 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 15.62
4 Alex LiškutínAlex Liškutín 17 DobráDobrá 4 16.16
5 Daniel BaroňDaniel Baroň 18 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 16.83
6 Erik SekulaErik Sekula 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 6 17.23
7 . Talarčík. Talarčík 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 20.15
Total 7 racers

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 15:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Elena HeindrichováElena Heindrichová 19 MŠ Karviná LoukyMŠ Karviná Louky 3 22.39
2 Eliška GabrhelíkováEliška Gabrhelíková 19 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 2 24.36
3 Julia CiahotnaJulia Ciahotna 19 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 24.62
4 Jana RakowskáJana Rakowská 20 Český TěšínČeský Těšín 4 25.58
Total 4 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 15:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Daniela VrátnáDaniela Vrátná 19 NechodíNechodí 3 17.97
2 Eliška SmelíkováEliška Smelíková 19 NechodíNechodí 2 18.54
3 Dominika OlšarováDominika Olšarová 19 ZŠ a MŠ Smilovice, okres Frýdek-Místek, P.O.ZŠ a MŠ Smilovice, okres Fr... 1 18.77
Total 3 racers
Běh 03 (Tue, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára TereškováKlára Terešková 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 14.30
2 Iveta ChowancováIveta Chowancová 17 NávsíNávsí 2 14.99
3 Ema HeckelováEma Heckelová 17 MŠ HrabinskáMŠ Hrabinská 1 16.10
4 Tereza KochováTereza Kochová 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 3 16.53
5 Emma VysloužilováEmma Vysloužilová 17 ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná, P.O.ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná,... 5 16.79
Total 5 racers
Běh 04 (Tue, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristýna LisztwanováKristýna Lisztwanová 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 4 15.11
2 Sára JuzkováSára Juzková 17 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 18.25
3 Kristýna KadłubiecováKristýna Kadłubiecová 18 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 19.05
4 Anna WlosokováAnna Wlosoková 17 MŠ ŘekaMŠ Řeka 5 23.30
5 Natália DanelNatália Danel 18 Český TěšínČeský Těšín 1 25.94
Total 5 racers
Běh 05 (Tue, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ines KovačíkováInes Kovačíková 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 2 13.94
2 Nina KucharczykováNina Kucharczyková 17 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 14.32
3 Edita FilipováEdita Filipová 17 Akátová MŠAkátová MŠ 1 15.09
4 Eliška ZábelkováEliška Zábelková 17 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 5 15.43
Gabriela WojcikováGabriela Wojciková 18 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 4 DNS
Total 5 racers
Běh 06 (Tue, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Daniela KuskováDaniela Kusková 17 MŠ ŘekaMŠ Řeka 1 15.06
2 Valérie VlachováValérie Vlachová 17 Frydek-MistekFrydek-Mistek 4 15.71
3 Julie SpratkováJulie Spratková 17 NechodíNechodí 3 16.23
4 Emma RacEmma Rac 18 ZŠ OstravskáZŠ Ostravská 2 21.90
Total 4 racers

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ladislav BillichLadislav Billich 15 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 20.33
2 Nikolas PlucnarNikolas Plucnar 16 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 4 21.93
3 Jan KralJan Kral 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 22.23
4 Tobias SurovčíkTobias Surovčík 16 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 5 22.96
5 Tomáš PailTomáš Pail 16 StanislaviceStanislavice 3 23.18
Total 5 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Oliver SzmekOliver Szmek 16 Písek U JablunkovaPísek U Jablunkova 4 18.91
2 Vojtěch FukalaVojtěch Fukala 16 MŠ Masarykova,Český těšínMŠ Masarykova,Český těšín 1 21.58
3 Štěpán UlichaŠtěpán Ulicha 16 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 5 24.39
Jiří GabrhelíkJiří Gabrhelík 16 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 2 DNS
Total 4 racers
Běh 03 (Tue, 10.5.2022 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán UrbanczykŠtěpán Urbanczyk 15 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 5 19.92
2 Patrik ČmielPatrik Čmiel 15 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 20.90
3 Filip NémethFilip Németh 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 23.21
4 Ondřej ŠkáchaOndřej Škácha 16 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 24.07
5 Oliver TrembošOliver Tremboš 16 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 4 26.75
Total 5 racers
Běh 04 (Tue, 10.5.2022 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch MinaríkVojtěch Minarík 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 17.65
2 Matouš PoledníkMatouš Poledník 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 5 20.10
3 Marek KramarčikMarek Kramarčik 16 MŠ Třinec, SNPMŠ Třinec, SNP 2 20.19
4 Tomáš MoldrzykTomáš Moldrzyk 16 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 4 21.67
5 Matouš KonderlaMatouš Konderla 16 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 24.44
Total 5 racers
Běh 05 (Tue, 10.5.2022 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon LexŠimon Lex 15 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 17.95
2 Samuel LabudaSamuel Labuda 15 Český TěšínČeský Těšín 2 18.01
3 Šimon GančarikŠimon Gančarik 15 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 19.84
4 Tobiáš TrombíkTobiáš Trombík 16 Písek U JablunkovaPísek U Jablunkova 4 20.75
5 Jan MáčekJan Máček 16 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 6 23.21
6 Ondřej CinkrautOndřej Cinkraut 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 1 23.42
7 Filip ZávišFilip Záviš 15 FrýdlantFrýdlant 5 27.72
Total 7 racers

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Magdaléna JurečkováMagdaléna Jurečková 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 1 21.14
2 Adéla MartynkováAdéla Martynková 16 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 23.31
3 Lucie TomanováLucie Tomanová 16 Havířov RadničníHavířov Radniční 5 23.69
4 Elen SchmejováElen Schmejová 16 MŠ Hornická Český TěšínMŠ Hornická Český Těšín 3 24.55
5 Anežka WalachováAnežka Walachová 16 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 6 29.31
6 Claudia SchönClaudia Schön 16 Český TěšínČeský Těšín 4 32.86
Total 6 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza HeckelováTereza Heckelová 15 ZŠ Slezská, Český TěsínZŠ Slezská, Český Těsín 2 17.43
2 Amálie PlecháčkováAmálie Plecháčková 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 5 20.84
3 Natalie GoryczkováNatalie Goryczková 15 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 1 20.85
4 Adélka PopkováAdélka Popková 16 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 6 21.16
5 Nora KovaříkováNora Kovaříková 16 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 23.51
6 Marianna HermanováMarianna Hermanová 16 Lesní školka Káňata - VendryněLesní školka Káňata - Vendryně 3 23.87
Total 6 racers
Běh 03 (Tue, 10.5.2022 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anežka KabotováAnežka Kabotová 15 ZŠ OstravskáZŠ Ostravská 3 19.69
2 Madlen DanelMadlen Danel 15 ZŠ a MŠ Havlíčkova, Český TěšínZŠ a MŠ Havlíčkova, Český T... 2 19.74
3 Natálie KoyšováNatálie Koyšová 15 Český TěšínČeský Těšín 4 20.27
4 Mia KubiczkovaMia Kubiczkova 15 Český TěšínČeský Těšín 5 20.30
5 Šarlota TobolakováŠarlota Tobolaková 16 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 6 21.11
6 Zuzana PopkováZuzana Popková 15 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 21.17
7 Ewa CiahotnaEwa Ciahotna 16 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 23.89
Total 7 racers

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš KlaputMatyáš Klaput 13 ZŠ a MŠ Borovského, Karviná, P.O., Atletika BenjamZŠ a MŠ Borovského, Karviná... 3 33.63
2 Adam OlšarAdam Olšar 13 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovaZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s ... 7 34.46
3 Szymon BezecnySzymon Bezecny 14 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 37.53
4 Radim PijákRadim Piják 13 Český TěšínČeský Těšín 8 38.44
5 Václav KovalčíkVáclav Kovalčík 14 ZS Hrabina, Cesky TesinZS Hrabina, Cesky Tesin 4 39.69
6 Tobiasz NogowczykTobiasz Nogowczyk 13 HC vilci czeski cieszynHC vilci czeski cieszyn 6 40.19
7 Hugo MatuszekHugo Matuszek 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 5 40.94
8 Štěpán ČablaŠtěpán Čabla 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 41.75
Total 8 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David LexDavid Lex 13 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 34.60
2 Tomáš MüllerTomáš Müller 14 Atletický oddíl TJ Jäkl KarvináAtletický oddíl TJ Jäkl Kar... 5 36.17
3 Kryštof KonderlaKryštof Konderla 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 40.14
4 Antonín FilipAntonín Filip 14 HavlíčkovaHavlíčkova 1 40.58
5 Ondřej PopekOndřej Popek 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 6 41.45
6 Petr TomiczekPetr Tomiczek 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 42.68
7 Michael KřivoňMichael Křivoň 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 47.09
Elemír ZaviatičElemír Zaviatič 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 8 DNS
Total 8 racers
Běh 03 (Tue, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin SzmekMartin Szmek 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 39.20
2 Kacper JežowiczKacper Ježowicz 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 39.65
3 Artur NiemczykArtur Niemczyk 13 Základní škola s polským jazykem vyučovacím, ČeskýZákladní škola s polským ja... 5 41.56
4 Vojtěch LokajíčekVojtěch Lokajíček 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 4 44.05
5 Kilián JaníkKilián Janík 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 44.47
6 Vojtěch SvobodníkVojtěch Svobodník 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 6 46.48
Total 6 racers
Běh 04 (Tue, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch KawulokVojtěch Kawulok 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 35.58
2 Ondra GryczOndra Grycz 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 37.36
3 Tobiáš KovačíkTobiáš Kovačík 13 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 4 40.08
4 Matěj MáčekMatěj Máček 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 5 41.50
5 Tomáš SližTomáš Sliž 14 ZŠ-Slezská Český TěšínZŠ-Slezská Český Těšín 7 41.62
6 Tomáš PlecháčekTomáš Plecháček 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 6 42.90
Alexandr KoniecznyAlexandr Konieczny 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 DNS
Total 7 racers
Běh 05 (Tue, 10.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David FiačanDavid Fiačan 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 39.03
2 Patrik NyberPatrik Nyber 13 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 5 40.96
3 Daniel KalužaDaniel Kaluža 13 ZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slovenská Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slov... 4 41.30
4 Adam DziekanikAdam Dziekanik 14 ZŠ Ostravská, Český TěšínZŠ Ostravská, Český Těšín 3 42.06
5 Michal TrávníčekMichal Trávníček 14 ZŠ OstravskáZŠ Ostravská 7 44.36
6 Oskar ŠurykOskar Šuryk 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 6 46.21
7 Petr SeibertPetr Seibert 13 ZŠ Slezská, Český TěšínZŠ Slezská, Český Těšín 47.60
8 Jakub HorosJakub Horos 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 50.60
9 Oliver BláhaOliver Bláha 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 55.60
10 Teodor BeličinTeodor Beličin 14 LokahiLokahi 1 59.19
Total 10 racers

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza PollakováTereza Pollaková 13 PZŠ HnojníkPZŠ Hnojník 5 34.81
2 Lena NogowczykLena Nogowczyk 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 4 37.31
3 Adéla JarošováAdéla Jarošová 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Kontešinec, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Konteši... 1 37.52
4 Magdaléna LamačovaMagdaléna Lamačova 13 Cesky Těšín SlezskaCesky Těšín Slezska 3 39.12
5 Lea KovaříkováLea Kovaříková 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 40.47
6 Lauren Nelly VysloužilováLauren Nelly Vysloužilová 14 ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná, P.O., TJ Jakl KarvináZŠ a MŠ Slovenská, Karviná,... 7 42.02
7 Nina TalarczykNina Talarczyk 14 ZS Havlickova Cesky TesinZS Havlickova Cesky Tesin 6 52.74
Total 7 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Izabela PlucnarováIzabela Plucnarová 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 5 40.73
2 Marie ChlebusováMarie Chlebusová 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 3 40.80
3 Adéla ŠkáchováAdéla Škáchová 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 7 42.04
4 Jessica CyroňováJessica Cyroňová 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 43.14
5 Elena PszczolkováElena Pszczolková 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 6 43.28
6 Alice KasalováAlice Kasalová 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 44.82
7 Elena DrobiszováElena Drobiszová 14 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 2 49.01
Total 7 racers
Běh 03 (Tue, 10.5.2022 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klara KramarčikováKlara Kramarčiková 13 PZŠ VendryněPZŠ Vendryně 4 37.70
2 Karin ValicováKarin Valicová 14 ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 64ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaz... 6 38.33
3 Elen StavarskáElen Stavarská 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 5 38.96
4 Viktorie KadłubiecováViktorie Kadłubiecová 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 3 41.61
5 Elen BochenkováElen Bochenková 14 KomenskéhoKomenského 1 44.34
6 Emma HorosováEmma Horosová 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 47.92
Elizabert ZemánkováElizabert Zemánková 13 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 DNS
Dorota HermanováDorota Hermanová 13 Polská ZŠ - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy SPolská ZŠ - Polska Szkoła P... 2 DNS
Total 8 racers
Běh 04 (Tue, 10.5.2022 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Viktorie KelnarováViktorie Kelnarová 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 33.63
2 Karolína VozkováKarolína Vozková 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 34.37
3 Olivia Anna AdamczykOlivia Anna Adamczyk 13 Základní škola s polským jazykem vyučovacím Český Základní škola s polským ja... 35.86
4 Vanda ZabystrzanováVanda Zabystrzanová 14 ZŠ Hrabina, Český TěšínZŠ Hrabina, Český Těšín 7 39.27
5 Ema SkalováEma Skalová 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 4 41.78
6 Tereza SližováTereza Sližová 14 ZŠ -Slezská Český TěšínZŠ -Slezská Český Těšín 5 44.54
7 Aelia JanasAelia Janas 13 ZS Havlickova Cesky TesinZS Havlickova Cesky Tesin 1 46.29
8 Nela RusiňákováNela Rusiňáková 13 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 3 47.16
9 Vendula TereškováVendula Terešková 14 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 6 47.17
10 Karolína BeličinováKarolína Beličinová 14 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 49.93
Total 10 racers

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek MístekTJ Slezan Frýdek Místek 1 47.22
2 Szymon JanasSzymon Janas 11 PSP Czeski CieszynPSP Czeski Cieszyn 4 56.46
3 Jakub HennerJakub Henner 11 ZŠ HavlíčkovaZŠ Havlíčkova 3 60.23
4 Michal TomiczekMichal Tomiczek 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 9 62.60
5 Adam StruminskýAdam Struminský 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 7 67.40
6 Kryštof KučeraKryštof Kučera 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 5 71.57
7 Ondřej FajkošOndřej Fajkoš 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 2 72.97
8 Daniel SchönDaniel Schön 12 Český TěšínČeský Těšín 6 97.95
Zdeněk ŠimčákZdeněk Šimčák 12 ZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slovenská Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slov... 8 DNS
Total 9 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pawel FolwarcznyPawel Folwarczny 11 PSP Český TěšínPSP Český Těšín 3 51.89
2 Dominik PollakDominik Pollak 12 PZŠ HnojníkPZŠ Hnojník 55.38
3 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 7 57.38
4 Tomasz BezecnyTomasz Bezecny 12 PSP HavličkováPSP Havličková 1 60.27
5 Vojtěch ChowaniecVojtěch Chowaniec 12 PZŠ v NávsíPZŠ v Návsí 6 61.39
6 Jindřich HarokJindřich Harok 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 5 62.46
7 David StruminskýDavid Struminský 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 8 64.12
8 Adam GanczarczykAdam Ganczarczyk 11 ZŠ a MŠ Masarykova, Český TěšínZŠ a MŠ Masarykova, Český T... 4 64.87
9 František DrobiszFrantišek Drobisz 12 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 2 65.75
10 Bedřich SzlaurBedřich Szlaur 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 9 68.21
11 Matyáš SzwienczekMatyáš Szwienczek 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 68.97
12 Artur LukšíkArtur Lukšík 12 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 76.28
Total 12 racers

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Tue, 10.5.2022 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela MünsterováMichaela Münsterová 12 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 51.74
2 Viktorie DluhošováViktorie Dluhošová 12 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 1 52.69
3 Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková 11 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 5 54.50
4 Klára MáchováKlára Máchová 12 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 6 55.28
5 Kateřina KobielováKateřina Kobielová 11 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 4 60.22
6 Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková 12 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 9 60.25
7 Aneta GoryczkováAneta Goryczková 12 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 3 61.01
8 Veronika SeibertováVeronika Seibertová 11 ZŠ Slezská, Český TěšínZŠ Slezská, Český Těšín 8 64.64
9 Lucie GibiecováLucie Gibiecová 12 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 76.46
Total 9 racers
Běh 02 (Tue, 10.5.2022 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza ŠpokováTereza Špoková 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 8 58.50
2 Alena KalužováAlena Kalužová 11 ZŠ a MŠ Pod Zvonek Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek Český Těšín 5 62.10
3 Anabel FilipčíkováAnabel Filipčíková 11 ZŠ a MŠ Smilovice, okres Frýdek-Místek, P.O.ZŠ a MŠ Smilovice, okres Fr... 2 62.14
4 Zuzanna OlšarováZuzanna Olšarová 11 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovaZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s ... 7 64.60
5 Zuzana GibiecováZuzana Gibiecová 12 ZŠ Hrabina, Český TěšínZŠ Hrabina, Český Těšín 3 65.34
6 Nela BieleszováNela Bieleszová 11 HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín 1 66.56
7 Dominika NyberovaDominika Nyberova 11 Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín 67.23
8 Nikola KozielovaNikola Kozielova 12 Český Těšín SlezskaČeský Těšín Slezska 6 67.29
Ester GoryczkováEster Goryczková 11 TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín) 4 DNS
Ema ZabystrzanováEma Zabystrzanová 12 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 9 DNS
Total 10 racers

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(Tue, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pawel FolwarcznyPawel Folwarczny
PSP Český TěšínPSP Český Těšín
11 31.90
2 Matyáš SzwienczekMatyáš Szwienczek
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
11 30.10
3 Ondřej FajkošOndřej Fajkoš
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
12 29.70
4= Michal TomiczekMichal Tomiczek
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
12 29.40
4= Dominik PollakDominik Pollak
PZŠ HnojníkPZŠ Hnojník
12 29.40
6 Vojtěch ChowaniecVojtěch Chowaniec
PZŠ v NávsíPZŠ v Návsí
12 26.70
7 Adam GanczarczykAdam Ganczarczyk
ZŠ a MŠ Masarykova, Český TěšínZŠ a MŠ Masarykova, Český T...
11 24.40
8 Ondřej MendrekOndřej Mendrek
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
11 23.40
9 Szymon JanasSzymon Janas
PSP Czeski CieszynPSP Czeski Cieszyn
11 21.80
10 Jindřich HarokJindřich Harok
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
11 17.40
11 Tomasz BezecnyTomasz Bezecny
PSP HavličkováPSP Havličková
12 17.00
12 Zdeněk ŠimčákZdeněk Šimčák
ZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slovenská Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek ul. Slov...
12 16.90
13 Bedřich SzlaurBedřich Szlaur
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
12 15.51
14 Adam StruminskýAdam Struminský
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
12 15.50
15 František DrobiszFrantišek Drobisz
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
12 14.68
16 Artur LukšíkArtur Lukšík
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
12 13.80
17 Kryštof KučeraKryštof Kučera
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
11 12.70
18 David StruminskýDavid Struminský
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
12 12.10
Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík
TJ Slezan Frýdek MístekTJ Slezan Frýdek Místek
11 DNS
Jakub HennerJakub Henner
ZŠ HavlíčkovaZŠ Havlíčkova
11 DNS
Daniel SchönDaniel Schön
Český TěšínČeský Těšín
12 DNS
Lukáš WojcikLukáš Wojcik
Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín
12 DNS
Stanisław SchabStanisław Schab
Základní škola s polským jazykem vyučovacím Český Základní škola s polským ja...
11 DNS
Matyáš KralMatyáš Kral
ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina...
12 DNS
Tomasz BezecnyTomasz Bezecny
ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v...
12 DNS
Total 25 racers

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(Tue, 10.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie DluhošováViktorie Dluhošová
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
12 26.00
2 Klára MáchováKlára Máchová
AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice
12 19.05
3 Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
11 18.70
4 Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
12 18.60
5 Michaela MünsterováMichaela Münsterová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
12 18.10
6 Zuzanna OlšarováZuzanna Olšarová
ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovaZŠ a MŠ Gustawa Przeczka s ...
11 17.30
7 Tereza ŠpokováTereza Špoková
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
11 16.40
8= Nela BieleszováNela Bieleszová
HC Vlci Český TěšínHC Vlci Český Těšín
11 12.50
8= Nikola KozielovaNikola Kozielova
Český Těšín SlezskaČeský Těšín Slezska
12 12.50
10 Alena KalužováAlena Kalužová
ZŠ a MŠ Pod Zvonek Český TěšínZŠ a MŠ Pod Zvonek Český Těšín
11 12.20
11 Aneta GoryczkováAneta Goryczková
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
12 11.70
12 Zuzana GibiecováZuzana Gibiecová
ZŠ Hrabina, Český TěšínZŠ Hrabina, Český Těšín
12 11.60
13 Lucie GibiecováLucie Gibiecová
ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina...
12 10.00
14 Dominika NyberovaDominika Nyberova
Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín
11 08.45
Jana GibiecováJana Gibiecová
ZŠ Hrabina, Český TěšínZŠ Hrabina, Český Těšín
12 DNS
Isabella VysloužilováIsabella Vysloužilová
ZŠ a MŠ Slovenská, Karviná, P.O., TJ Jakl KarvináZŠ a MŠ Slovenská, Karviná,...
12 DNS
Ema ZabystrzanováEma Zabystrzanová
ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina...
12 DNS
Ester GoryczkováEster Goryczková
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
11 DNS
Eliška RomanováEliška Romanová
TJ JAKL Karviná (Český Těšín)TJ JAKL Karviná (Český Těšín)
11 DNS
Anabel FilipčíkováAnabel Filipčíková
ZŠ a MŠ Smilovice, okres Frýdek-Místek, P.O.ZŠ a MŠ Smilovice, okres Fr...
11 DNS
Veronika SeibertováVeronika Seibertová
ZŠ Slezská, Český TěšínZŠ Slezská, Český Těšín
11 DNS
Kateřina KobielováKateřina Kobielová
Masarykova ZŠ a MŠ Český TěšínMasarykova ZŠ a MŠ Český Těšín
11 DNS
Total 22 racers

30 m - Atletická minipřípravka-hoši

(Tue, 10.5.2022 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 František SutorýFrantišek Sutorý 22 Český TěšínČeský Těšín 3 10.67
2 Viktor KovaříkViktor Kovařík 21 ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina, P.O.ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... 2 10.69
3 Tomasz CiahotnyTomasz Ciahotny 21 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 10.70
Total 3 racers

30 m - Atletická minipřípravka-dívky

(Tue, 10.5.2022 - 15:29) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Olivie HeindrichováOlivie Heindrichová 22 NechodíNechodí 1 07.17
2 Eva RakowskáEva Rakowská 21 Český TěšínČeský Těšín 2 07.41
3 Magdaléna SmelíkováMagdaléna Smelíková 22 NechodíNechodí 3 11.59
4 Olivie VlkOlivie Vlk 21 NechodíNechodí 5 32.58
Total 4 racers