Back

 / Čokoládová tretra 2022

Opava (11. 5. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Wed, 11.5.2022 - 16:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1= 368 Anthony SuchomelAnthony Suchomel 19 OpavaOpava 4 24.99
1= 427 František ZapletalFrantišek Zapletal 20 OpavaOpava 6 24.99
3 394 Vojtěch KramolišVojtěch Kramoliš 19 OpavaOpava 2 27.37
4 409 Filip VaněkFilip Vaněk 19 OpavaOpava 5 33.63
5 377 Samuel RolederSamuel Roleder 20 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 3 35.76
6 422 Maxim ZemanMaxim Zeman 20 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 7 39.70
7 386 Jakub KociánJakub Kocián 20 Kocka teamKocka team 1 41.11
Total 7 racers
Běh 02 (Wed, 11.5.2022 - 16:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 416 Jan HrbáčJan Hrbáč 19 Chvojkovice brodChvojkovice brod 5 19.23
2 498 Štěpán HermanŠtěpán Herman 19 OpavaOpava 4 22.76
3 403 Vojtech BaranVojtech Baran 19 Komarovske chaloupkyKomarovske chaloupky 1 24.08
4 424 Kevin BracekKevin Bracek 20 VávroviceVávrovice 2 44.31
5 402 Adam HanzlíkAdam Hanzlík 19 ZŠ a MŠ Hněvošice, okres Opava, P.O.ZŠ a MŠ Hněvošice, okres Op... 3 46.79
6 397 Václav KlestilVáclav Klestil 20 Opavský sportovní klubOpavský sportovní klub 6 47.71
7 408 Teodor VašekTeodor Vašek 20 SK Koliba OpavaSK Koliba Opava 7 51.34
Total 7 racers
Běh 03 (Wed, 11.5.2022 - 16:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 474 Štěpán OvčáčekŠtěpán Ovčáček 19 OpavaOpava 4 18.94
2 412 Ludvík MartynekLudvík Martynek 19 OpavaOpava 3 20.02
3 482 Adam VolnýAdam Volný 20 OpavaOpava 7 23.54
4 455 Marek DřímalMarek Dřímal 19 OpavaOpava 1 24.00
5 421 Maxmilian HyrlíkMaxmilian Hyrlík 20 OpavaOpava 2 32.82
6 488 Tobias RolnýTobias Rolný 20 Opava-VlaštovičkyOpava-Vlaštovičky 6 34.64
7 374 Maxmilián RolederMaxmilián Roleder 20 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 54.48
Total 7 racers
Běh 05 (Wed, 11.5.2022 - 16:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 454 Tomáš PustějovskýTomáš Pustějovský 19 MelčMelč 5 20.49
2 406 Bartoloměj BorsukBartoloměj Borsuk 19 4pohyb Otice, z. s.4pohyb Otice, z. s. 1 21.59
3 372 Šimon MynářŠimon Mynář 19 OpavaOpava 4 25.98
4 461 Matyáš VavrečkaMatyáš Vavrečka 19 Batole za rukuBatole za ruku 6 26.43
5 425 Theodor VehovskýTheodor Vehovský 20 OpavaOpava 7 27.98
470 Eduard ČernínEduard Černín 19 Kingteam OpavaKingteam Opava 2 DNS
401 Eduard HanzlikEduard Hanzlik 20 ZŠ a MŠ Hněvošice, okres Opava, P.O.ZŠ a MŠ Hněvošice, okres Op... 3 DNF
Total 7 racers
Běh 06 (Wed, 11.5.2022 - 16:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 396 Karel KlestilKarel Klestil 18 Opavský sportovní klubOpavský sportovní klub 3 14.84
2 443 Matyáš HulvaMatyáš Hulva 18 OpavaOpava 2 15.90
3 375 Eduard GilíkEduard Gilík 17 ZŠ a MŠ Otice - P.O.ZŠ a MŠ Otice - P.O. 1 16.09
4 442 Kryštof ŠrubařKryštof Šrubař 17 MŠ Opava, Otická 24MŠ Opava, Otická 24 6 17.11
5 414 Antonín KovářAntonín Kovář 18 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.36
6 477 Matouš MičkaMatouš Mička 17 OticeOtice 5 23.39
Total 6 racers
Běh 07 (Wed, 11.5.2022 - 16:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 441 Šimon MikulinecŠimon Mikulinec 17 MŠ Olomoucká, OpavaMŠ Olomoucká, Opava 1 12.56
2 483 Matěj TietzMatěj Tietz 17 KravařeKravaře 3 13.17
3 426 Mojmír ZapletalMojmír Zapletal 17 OtickáOtická 6 16.11
4 460 Maxmilián VavrečkaMaxmilián Vavrečka 17 Oldřišov MŠOldřišov MŠ 4 16.24
5 411 Jakub VolnýJakub Volný 17 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 17.49
6 433 Martin ŠkrobánekMartin Škrobánek 18 OpavaOpava 2 20.08
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 441 Šimon MikulinecŠimon Mikulinec 17 MŠ Olomoucká, OpavaMŠ Olomoucká, Opava 1 12.56
2 483 Matěj TietzMatěj Tietz 17 KravařeKravaře 3 13.17
3 396 Karel KlestilKarel Klestil 18 Opavský sportovní klubOpavský sportovní klub 3 14.84
4 443 Matyáš HulvaMatyáš Hulva 18 OpavaOpava 2 15.90
5 375 Eduard GilíkEduard Gilík 17 ZŠ a MŠ Otice - P.O.ZŠ a MŠ Otice - P.O. 1 16.09
6 426 Mojmír ZapletalMojmír Zapletal 17 OtickáOtická 6 16.11
7 460 Maxmilián VavrečkaMaxmilián Vavrečka 17 Oldřišov MŠOldřišov MŠ 4 16.24
8 442 Kryštof ŠrubařKryštof Šrubař 17 MŠ Opava, Otická 24MŠ Opava, Otická 24 6 17.11
9 411 Jakub VolnýJakub Volný 17 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 17.49
10 474 Štěpán OvčáčekŠtěpán Ovčáček 19 OpavaOpava 4 18.94
11 416 Jan HrbáčJan Hrbáč 19 Chvojkovice brodChvojkovice brod 5 19.23
12 412 Ludvík MartynekLudvík Martynek 19 OpavaOpava 3 20.02
13 433 Martin ŠkrobánekMartin Škrobánek 18 OpavaOpava 2 20.08
14 454 Tomáš PustějovskýTomáš Pustějovský 19 MelčMelč 5 20.49
15 414 Antonín KovářAntonín Kovář 18 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.36
16 406 Bartoloměj BorsukBartoloměj Borsuk 19 4pohyb Otice, z. s.4pohyb Otice, z. s. 1 21.59
17 498 Štěpán HermanŠtěpán Herman 19 OpavaOpava 4 22.76
18 477 Matouš MičkaMatouš Mička 17 OticeOtice 5 23.39
19 482 Adam VolnýAdam Volný 20 OpavaOpava 7 23.54
20 455 Marek DřímalMarek Dřímal 19 OpavaOpava 1 24.00
21 403 Vojtech BaranVojtech Baran 19 Komarovske chaloupkyKomarovske chaloupky 1 24.08
22 368 Anthony SuchomelAnthony Suchomel 19 OpavaOpava 4 24.99
22 427 František ZapletalFrantišek Zapletal 20 OpavaOpava 6 24.99
24 372 Šimon MynářŠimon Mynář 19 OpavaOpava 4 25.98
25 461 Matyáš VavrečkaMatyáš Vavrečka 19 Batole za rukuBatole za ruku 6 26.43
26 394 Vojtěch KramolišVojtěch Kramoliš 19 OpavaOpava 2 27.37
27 425 Theodor VehovskýTheodor Vehovský 20 OpavaOpava 7 27.98
28 421 Maxmilian HyrlíkMaxmilian Hyrlík 20 OpavaOpava 2 32.82
29 409 Filip VaněkFilip Vaněk 19 OpavaOpava 5 33.63
30 488 Tobias RolnýTobias Rolný 20 Opava-VlaštovičkyOpava-Vlaštovičky 6 34.64
31 377 Samuel RolederSamuel Roleder 20 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 3 35.76
32 422 Maxim ZemanMaxim Zeman 20 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 7 39.70
33 386 Jakub KociánJakub Kocián 20 Kocka teamKocka team 1 41.11
34 424 Kevin BracekKevin Bracek 20 VávroviceVávrovice 2 44.31
35 402 Adam HanzlíkAdam Hanzlík 19 ZŠ a MŠ Hněvošice, okres Opava, P.O.ZŠ a MŠ Hněvošice, okres Op... 3 46.79
36 397 Václav KlestilVáclav Klestil 20 Opavský sportovní klubOpavský sportovní klub 6 47.71
37 408 Teodor VašekTeodor Vašek 20 SK Koliba OpavaSK Koliba Opava 7 51.34
38 374 Maxmilián RolederMaxmilián Roleder 20 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 54.48
470 Eduard ČernínEduard Černín 19 Kingteam OpavaKingteam Opava 2 DNS
401 Eduard HanzlikEduard Hanzlik 20 ZŠ a MŠ Hněvošice, okres Opava, P.O.ZŠ a MŠ Hněvošice, okres Op... 3 DNF

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Wed, 11.5.2022 - 16:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 473 Karolína ZelováKarolína Zelová 19 MŠ Edvarda Beneše OpavaMŠ Edvarda Beneše Opava 4 19.74
2 480 Julie OtipkováJulie Otipková 19 OpavaOpava 3 22.47
3 476 Ella MičkováElla Mičková 20 OticeOtice 2 31.47
4 418 Ema KunzeEma Kunze 20 OpavaOpava 1 38.21
Total 4 racers
Běh 02 (Wed, 11.5.2022 - 16:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 456 Patricie HlásnáPatricie Hlásná 19 ŠtábloviceŠtáblovice 1 23.49
2 423 Ela HorsinkováEla Horsinková 19 BK OlbramiceBK Olbramice 2 28.97
3 496 Emilie LehnertováEmilie Lehnertová 20 OpavaOpava 3 33.00
4 490 Gabriela PeterkováGabriela Peterková 19 ZŠ a MŠ Opava-Komárov - P.O.ZŠ a MŠ Opava-Komárov - P.O. 4 33.17
Total 4 racers
Běh 03 (Wed, 11.5.2022 - 16:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 439 Adéla BittnerováAdéla Bittnerová 17 SK KomárovSK Komárov 1 13.91
2 487 Karolína HanslikováKarolína Hansliková 18 OpavaOpava 4 17.64
3 494 Emilie DylušováEmilie Dylušová 18 Opava - MŠ MnišskáOpava - MŠ Mnišská 2 21.42
4 493 Eva SelnikovaEva Selnikova 18 Extreme sport club SelníkExtreme sport club Selník 6 22.51
5 463 barbora hajkovabarbora hajkova 18 OpavaOpava 3 22.89
6 380 Barbora JankůBarbora Janků 18 Velké HošticeVelké Hoštice 5 37.18
Total 6 racers
Běh 04 (Wed, 11.5.2022 - 16:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 479 Elena OtipkováElena Otipková 17 MŠ Neumannova OpavaMŠ Neumannova Opava 6 15.16
2 475 Nela HyrlíkováNela Hyrlíková 17 Sokol OpavaSokol Opava 1 15.27
3 451 Viktorie ChlebusováViktorie Chlebusová 17 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.46
4 485 Laura IhringováLaura Ihringová 18 OpavaOpava 3 16.10
5 462 Marie MachovskáMarie Machovská 18 OpavaOpava 5 20.72
6 417 Nina KunzeNina Kunze 18 MŠ Mnišská OpavaMŠ Mnišská Opava 4 27.02
Total 6 racers
Běh 05 (Wed, 11.5.2022 - 16:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 189 Jolanka TomanováJolanka Tomanová 18 ZŠ a MŠ Úvalno, okres Bruntál, P.O.ZŠ a MŠ Úvalno, okres Brunt... 3 14.26
2 428 Markéta RychtarováMarkéta Rychtarová 17 ZŠ a MŠ Raduň, P.O.ZŠ a MŠ Raduň, P.O. 1 14.45
3 431 josefina vajdovajosefina vajdova 17 OpavaOpava 4 17.40
4 484 Viktorie TietzováViktorie Tietzová 18 KravařeKravaře 2 18.00
5 478 Klárka VyležíkováKlárka Vyležíková 18 Masarykova ZŠ a MŠ Melč, okres Opava, P.O.Masarykova ZŠ a MŠ Melč, ok... 6 18.65
6 407 Josefína VaškováJosefína Vašková 18 SK Koliba OpavaSK Koliba Opava 5 20.30
Total 6 racers
Běh 06 (Wed, 11.5.2022 - 16:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 999 Emma KlementováEmma Klementová 18 OpavaOpava 2 18.43
2 201 Terezka TomanováTerezka Tomanová 18 OpavaOpava 3 20.23
Total 2 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 439 Adéla BittnerováAdéla Bittnerová 17 SK KomárovSK Komárov 1 13.91
2 189 Jolanka TomanováJolanka Tomanová 18 ZŠ a MŠ Úvalno, okres Bruntál, P.O.ZŠ a MŠ Úvalno, okres Brunt... 3 14.26
3 428 Markéta RychtarováMarkéta Rychtarová 17 ZŠ a MŠ Raduň, P.O.ZŠ a MŠ Raduň, P.O. 1 14.45
4 479 Elena OtipkováElena Otipková 17 MŠ Neumannova OpavaMŠ Neumannova Opava 6 15.16
5 475 Nela HyrlíkováNela Hyrlíková 17 Sokol OpavaSokol Opava 1 15.27
6 451 Viktorie ChlebusováViktorie Chlebusová 17 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.46
7 485 Laura IhringováLaura Ihringová 18 OpavaOpava 3 16.10
8 431 josefina vajdovajosefina vajdova 17 OpavaOpava 4 17.40
9 487 Karolína HanslikováKarolína Hansliková 18 OpavaOpava 4 17.64
10 484 Viktorie TietzováViktorie Tietzová 18 KravařeKravaře 2 18.00
11 999 Emma KlementováEmma Klementová 18 OpavaOpava 2 18.43
12 478 Klárka VyležíkováKlárka Vyležíková 18 Masarykova ZŠ a MŠ Melč, okres Opava, P.O.Masarykova ZŠ a MŠ Melč, ok... 6 18.65
13 473 Karolína ZelováKarolína Zelová 19 MŠ Edvarda Beneše OpavaMŠ Edvarda Beneše Opava 4 19.74
14 201 Terezka TomanováTerezka Tomanová 18 OpavaOpava 3 20.23
15 407 Josefína VaškováJosefína Vašková 18 SK Koliba OpavaSK Koliba Opava 5 20.30
16 462 Marie MachovskáMarie Machovská 18 OpavaOpava 5 20.72
17 494 Emilie DylušováEmilie Dylušová 18 Opava - MŠ MnišskáOpava - MŠ Mnišská 2 21.42
18 480 Julie OtipkováJulie Otipková 19 OpavaOpava 3 22.47
19 493 Eva SelnikovaEva Selnikova 18 Extreme sport club SelníkExtreme sport club Selník 6 22.51
20 463 barbora hajkovabarbora hajkova 18 OpavaOpava 3 22.89
21 456 Patricie HlásnáPatricie Hlásná 19 ŠtábloviceŠtáblovice 1 23.49
22 417 Nina KunzeNina Kunze 18 MŠ Mnišská OpavaMŠ Mnišská Opava 4 27.02
23 423 Ela HorsinkováEla Horsinková 19 BK OlbramiceBK Olbramice 2 28.97
24 476 Ella MičkováElla Mičková 20 OticeOtice 2 31.47
25 496 Emilie LehnertováEmilie Lehnertová 20 OpavaOpava 3 33.00
26 490 Gabriela PeterkováGabriela Peterková 19 ZŠ a MŠ Opava-Komárov - P.O.ZŠ a MŠ Opava-Komárov - P.O. 4 33.17
27 380 Barbora JankůBarbora Janků 18 Velké HošticeVelké Hoštice 5 37.18
28 418 Ema KunzeEma Kunze 20 OpavaOpava 1 38.21

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Wed, 11.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 492 Teodor ŠvančarTeodor Švančar 15 VršoviceVršovice 6 20.07
2 388 Martin VítekMartin Vítek 15 SK štábloviceSK štáblovice 7 21.21
3 188 Ondřej MachuraOndřej Machura 16 Mš ÚvalnoMš Úvalno 2 21.49
4 486 Timothy HanslikTimothy Hanslik 16 OpavaOpava 1 21.50
5 413 Alex MartynekAlex Martynek 15 MŠ Zborovská, OpavaMŠ Zborovská, Opava 3 21.51
6 491 Antonín PeterekAntonín Peterek 16 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4 21.55
7 195 Štěpán PiskořŠtěpán Piskoř 16 MŠ MnišskáMŠ Mnišská 5 21.71
Total 7 racers
Běh 02 (Wed, 11.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 435 Daniel LatoňDaniel Latoň 15 ZŠ Opava-Kylešovice, P.O.ZŠ Opava-Kylešovice, P.O. 6 18.58
2 393 Šimon PešlŠimon Pešl 15 Opava MŠ HavlíčkováOpava MŠ Havlíčková 7 19.25
3 448 Matěj KlímekMatěj Klímek 16 ZŠ a MŠ Lichnov, okres Nový Jičín, P.O.ZŠ a MŠ Lichnov, okres Nový... 4 20.56
4 373 Tobiáš BednářTobiáš Bednář 15 ZŠ Englišova, OpavaZŠ Englišova, Opava 2 20.65
5 404 Vít BaranVít Baran 16 Komarovske chaloupkyKomarovske chaloupky 1 20.86
6 197 Nikolas JanetzkýNikolas Janetzký 15 MŠ StěbořiceMŠ Stěbořice 3 22.81
7 419 Samuel KunzeSamuel Kunze 16 MŠ Mnišská OpavaMŠ Mnišská Opava 5 26.10
Total 7 racers
Běh 03 (Wed, 11.5.2022 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 384 Artur ChlebusArtur Chlebus 15 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 18.39
2 457 Marek NajserMarek Najser 15 OpavaOpava 5 19.09
3 370 Šimon RysŠimon Rys 15 Atletika KrnovAtletika Krnov 6 19.48
4 466 Tobiáš BitomskýTobiáš Bitomský 15 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1 19.59
5 376 Viktor GilíkViktor Gilík 15 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 2 22.45
6 450 Ondřej MráčekOndřej Mráček 16 HC RT torax porubaHC RT torax poruba 4 22.98
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 384 Artur ChlebusArtur Chlebus 15 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 18.39
2 435 Daniel LatoňDaniel Latoň 15 ZŠ Opava-Kylešovice, P.O.ZŠ Opava-Kylešovice, P.O. 6 18.58
3 457 Marek NajserMarek Najser 15 OpavaOpava 5 19.09
4 393 Šimon PešlŠimon Pešl 15 Opava MŠ HavlíčkováOpava MŠ Havlíčková 7 19.25
5 370 Šimon RysŠimon Rys 15 Atletika KrnovAtletika Krnov 6 19.48
6 466 Tobiáš BitomskýTobiáš Bitomský 15 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1 19.59
7 492 Teodor ŠvančarTeodor Švančar 15 VršoviceVršovice 6 20.07
8 448 Matěj KlímekMatěj Klímek 16 ZŠ a MŠ Lichnov, okres Nový Jičín, P.O.ZŠ a MŠ Lichnov, okres Nový... 4 20.56
9 373 Tobiáš BednářTobiáš Bednář 15 ZŠ Englišova, OpavaZŠ Englišova, Opava 2 20.65
10 404 Vít BaranVít Baran 16 Komarovske chaloupkyKomarovske chaloupky 1 20.86
11 388 Martin VítekMartin Vítek 15 SK štábloviceSK štáblovice 7 21.21
12 188 Ondřej MachuraOndřej Machura 16 Mš ÚvalnoMš Úvalno 2 21.49
13 486 Timothy HanslikTimothy Hanslik 16 OpavaOpava 1 21.50
14 413 Alex MartynekAlex Martynek 15 MŠ Zborovská, OpavaMŠ Zborovská, Opava 3 21.51
15 491 Antonín PeterekAntonín Peterek 16 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4 21.55
16 195 Štěpán PiskořŠtěpán Piskoř 16 MŠ MnišskáMŠ Mnišská 5 21.71
17 376 Viktor GilíkViktor Gilík 15 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 2 22.45
18 197 Nikolas JanetzkýNikolas Janetzký 15 MŠ StěbořiceMŠ Stěbořice 3 22.81
19 450 Ondřej MráčekOndřej Mráček 16 HC RT torax porubaHC RT torax poruba 4 22.98
20 419 Samuel KunzeSamuel Kunze 16 MŠ Mnišská OpavaMŠ Mnišská Opava 5 26.10

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Wed, 11.5.2022 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 453 Tereza PustějovskáTereza Pustějovská 15 Masarykova ZŠ a MŠ Melč, okres Opava, P.O.Masarykova ZŠ a MŠ Melč, ok... 3 18.98
2 430 Ester KlementováEster Klementová 15 MŠ Krnovská OpavaMŠ Krnovská Opava 2 21.82
3 410 Kateřina VolnáKateřina Volná 15 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4 24.47
4 256 Denisa HolušováDenisa Holušová 16 OpavaOpava 1 29.38
Total 4 racers
Běh 02 (Wed, 11.5.2022 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 444 Tereza HulvováTereza Hulvová 15 OpavaOpava 2 19.85
2 469 Nina ČernínováNina Černínová 16 Kingteam OpavaKingteam Opava 1 22.24
3 200 Gabriela KelemenováGabriela Kelemenová 16 ObornáOborná 4 22.78
4 415 Sofie KavanováSofie Kavanová 15 OpavaOpava 3 28.64
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 453 Tereza PustějovskáTereza Pustějovská 15 Masarykova ZŠ a MŠ Melč, okres Opava, P.O.Masarykova ZŠ a MŠ Melč, ok... 3 18.98
2 444 Tereza HulvováTereza Hulvová 15 OpavaOpava 2 19.85
3 430 Ester KlementováEster Klementová 15 MŠ Krnovská OpavaMŠ Krnovská Opava 2 21.82
4 469 Nina ČernínováNina Černínová 16 Kingteam OpavaKingteam Opava 1 22.24
5 200 Gabriela KelemenováGabriela Kelemenová 16 ObornáOborná 4 22.78
6 410 Kateřina VolnáKateřina Volná 15 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4 24.47
7 415 Sofie KavanováSofie Kavanová 15 OpavaOpava 3 28.64
8 256 Denisa HolušováDenisa Holušová 16 OpavaOpava 1 29.38

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Wed, 11.5.2022 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 434 Filip PostřimovskyFilip Postřimovsky 13 Slezan opavaSlezan opava 7 32.78
2 437 Ondřej BittnerOndřej Bittner 13 SK KomárovSK Komárov 2 36.67
3 445 Robin KurkaRobin Kurka 14 ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2 - P.O.ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2 ... 5 38.13
4 193 Jakub ReifJakub Reif 13 ZŠ Suché Lazce, TJ Slezan OpavaZŠ Suché Lazce, TJ Slezan O... 8 38.45
5 378 Kryštof BednářKryštof Bednář 14 ZŠ Englišova, OpavaZŠ Englišova, Opava 1 41.44
6 398 David OlšanskýDavid Olšanský 14 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6 42.33
7 382 Oliver ChlebusOliver Chlebus 13 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 44.74
8 400 Pavel KlementPavel Klement 14 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 4 44.85
Total 8 racers
Běh 02 (Wed, 11.5.2022 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 205 Tadeáš KlementTadeáš Klement 13 OpavaOpava 1 33.90
2 449 Ondřej KlímekOndřej Klímek 13 ZŠ a MŠ Lichnov, okres Nový Jičín, P.O.ZŠ a MŠ Lichnov, okres Nový... 2 36.34
3 207 Mikuláš StejskalMikuláš Stejskal 13 ZŠ EnglisovaZŠ Englisova 5 36.42
4 464 Ondřej HruškaOndřej Hruška 13 ZŠ OticeZŠ Otice 2 36.59
5 199 Šimon PolákŠimon Polák 13 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 4 37.14
6 198 Ondřej PodmolOndřej Podmol 13 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O.ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. 3 38.15
7 387 Bruno VítekBruno Vítek 13 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.,SK štábloviceZŠ Opava, Englišova 82 - P.... 6 39.72
8 389 Filip ZábrodskýFilip Zábrodský 14 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6 - P.O.ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochr... 7 41.85
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 434 Filip PostřimovskyFilip Postřimovsky 13 Slezan opavaSlezan opava 7 32.78
2 205 Tadeáš KlementTadeáš Klement 13 OpavaOpava 1 33.90
3 449 Ondřej KlímekOndřej Klímek 13 ZŠ a MŠ Lichnov, okres Nový Jičín, P.O.ZŠ a MŠ Lichnov, okres Nový... 2 36.34
4 207 Mikuláš StejskalMikuláš Stejskal 13 ZŠ EnglisovaZŠ Englisova 5 36.42
5 464 Ondřej HruškaOndřej Hruška 13 ZŠ OticeZŠ Otice 2 36.59
6 437 Ondřej BittnerOndřej Bittner 13 SK KomárovSK Komárov 2 36.67
7 199 Šimon PolákŠimon Polák 13 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 4 37.14
8 445 Robin KurkaRobin Kurka 14 ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2 - P.O.ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2 ... 5 38.13
9 198 Ondřej PodmolOndřej Podmol 13 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O.ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. 3 38.15
10 193 Jakub ReifJakub Reif 13 ZŠ Suché Lazce, TJ Slezan OpavaZŠ Suché Lazce, TJ Slezan O... 8 38.45
11 387 Bruno VítekBruno Vítek 13 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.,SK štábloviceZŠ Opava, Englišova 82 - P.... 6 39.72
12 378 Kryštof BednářKryštof Bednář 14 ZŠ Englišova, OpavaZŠ Englišova, Opava 1 41.44
13 389 Filip ZábrodskýFilip Zábrodský 14 ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6 - P.O.ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochr... 7 41.85
14 398 David OlšanskýDavid Olšanský 14 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6 42.33
15 382 Oliver ChlebusOliver Chlebus 13 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 44.74
16 400 Pavel KlementPavel Klement 14 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 4 44.85

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Wed, 11.5.2022 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 192 Johana PospíšilováJohana Pospíšilová 14 ZŠ Otická Opava - SokolZŠ Otická Opava - Sokol 3 38.32
2 472 Karin ValicováKarin Valicová 14 ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 64, P.O.ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaz... 5 39.16
3 481 Eva VílováEva Vílová 14 AK BílinaAK Bílina 6 39.86
4 187 Viktorie HolušováViktorie Holušová 14 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O.ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. 1 42.44
5 204 Adéla PotepováAdéla Potepová 14 ZŠ Otice - SokolZŠ Otice - Sokol 4 44.99
6 191 Adéla MalinkováAdéla Malinková 13 Sokol OpavaSokol Opava 2 46.00
Total 6 racers
Běh 02 (Wed, 11.5.2022 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 202 Beata HubnerováBeata Hubnerová 13 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3 34.32
2 468 Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska 14 Atletika Človíček, z.s.Atletika Človíček, z.s. 1 36.53
3 190 Karolína FiedlerováKarolína Fiedlerová 13 ZŠ Háj ve Slezsku, okres Opava, P.O.ZŠ Háj ve Slezsku, okres Op... 2 38.02
4 383 Kristýna KorbelováKristýna Korbelová 14 Zš SlavkovZš Slavkov 4 38.57
5 467 Ella ZbirovskáElla Zbirovská 14 Atletika ČlovíčekAtletika Človíček 6 41.70
6 429 Lucie RychtarovaLucie Rychtarova 14 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 5 45.29
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 202 Beata HubnerováBeata Hubnerová 13 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 3 34.32
2 468 Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska 14 Atletika Človíček, z.s.Atletika Človíček, z.s. 1 36.53
3 190 Karolína FiedlerováKarolína Fiedlerová 13 ZŠ Háj ve Slezsku, okres Opava, P.O.ZŠ Háj ve Slezsku, okres Op... 2 38.02
4 192 Johana PospíšilováJohana Pospíšilová 14 ZŠ Otická Opava - SokolZŠ Otická Opava - Sokol 3 38.32
5 383 Kristýna KorbelováKristýna Korbelová 14 Zš SlavkovZš Slavkov 4 38.57
6 472 Karin ValicováKarin Valicová 14 ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 64, P.O.ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaz... 5 39.16
7 481 Eva VílováEva Vílová 14 AK BílinaAK Bílina 6 39.86
8 467 Ella ZbirovskáElla Zbirovská 14 Atletika ČlovíčekAtletika Človíček 6 41.70
9 187 Viktorie HolušováViktorie Holušová 14 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O.ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. 1 42.44
10 204 Adéla PotepováAdéla Potepová 14 ZŠ Otice - SokolZŠ Otice - Sokol 4 44.99
11 429 Lucie RychtarovaLucie Rychtarova 14 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 5 45.29
12 191 Adéla MalinkováAdéla Malinková 13 Sokol OpavaSokol Opava 2 46.00

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Wed, 11.5.2022 - 17:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 390 Jaroslav KordulaJaroslav Kordula 11 ZŠ Oldřišov, TJ Slezan OpavaZŠ Oldřišov, TJ Slezan Opava 4 51.63
2 210 Oliver WeczerekOliver Weczerek 11 ZŠ KravařeZŠ Kravaře 8 53.12
3 209 Adam SlanýAdam Slaný 12 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 7 55.02
4 196 Vilém PiskořVilém Piskoř 11 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O.ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. 5 57.23
5 385 Jan GalvasJan Galvas 11 ZŠ Opava, Vrchní 19 - P.O.ZŠ Opava, Vrchní 19 - P.O. 1 58.12
6 391 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček 11 Pohodová škola s.r.o, Ostrava, SSK VítkovicePohodová škola s.r.o, Ostra... 3 60.13
7 371 Robert GilíkRobert Gilík 12 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 2 61.11
8 447 Matěj RuskýMatěj Ruský 12 OpavaOpava 6 68.08
Total 8 racers
Běh 02 (Wed, 11.5.2022 - 17:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 440 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 Atletika KrnovAtletika Krnov 6 48.95
2 489 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika KrnovAtletika Krnov 2 52.77
3 211 Matěj OrelMatěj Orel 12 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O.ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. 7 53.49
4 497 Marcel KovalMarcel Koval 11 Atletika KrnovAtletika Krnov 3 54.67
5 432 Adam PečeňaAdam Pečeňa 11 SK HraniceSK Hranice 8 55.35
6 436 Samuel LatoňSamuel Latoň 12 ZŠ Opava-Kylešovice, P.O.ZŠ Opava-Kylešovice, P.O. 5 55.75
7 194 Vojtěch HudečkaVojtěch Hudečka 11 Sokol OpavaSokol Opava 1 55.75
8 446 Adam KurkaAdam Kurka 11 ZS edvarda beneseZS edvarda benese 4 61.75
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 440 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 Atletika KrnovAtletika Krnov 6 48.95
2 390 Jaroslav KordulaJaroslav Kordula 11 ZŠ Oldřišov, TJ Slezan OpavaZŠ Oldřišov, TJ Slezan Opava 4 51.63
3 489 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika KrnovAtletika Krnov 2 52.77
4 210 Oliver WeczerekOliver Weczerek 11 ZŠ KravařeZŠ Kravaře 8 53.12
5 211 Matěj OrelMatěj Orel 12 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O.ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. 7 53.49
6 497 Marcel KovalMarcel Koval 11 Atletika KrnovAtletika Krnov 3 54.67
7 209 Adam SlanýAdam Slaný 12 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 7 55.02
8 432 Adam PečeňaAdam Pečeňa 11 SK HraniceSK Hranice 8 55.35
9 436 Samuel LatoňSamuel Latoň 12 ZŠ Opava-Kylešovice, P.O.ZŠ Opava-Kylešovice, P.O. 5 55.75
9 194 Vojtěch HudečkaVojtěch Hudečka 11 Sokol OpavaSokol Opava 1 55.75
11 196 Vilém PiskořVilém Piskoř 11 ZŠ Opava, Otická 18 - P.O.ZŠ Opava, Otická 18 - P.O. 5 57.23
12 385 Jan GalvasJan Galvas 11 ZŠ Opava, Vrchní 19 - P.O.ZŠ Opava, Vrchní 19 - P.O. 1 58.12
13 391 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček 11 Pohodová škola s.r.o, Ostrava, SSK VítkovicePohodová škola s.r.o, Ostra... 3 60.13
14 371 Robert GilíkRobert Gilík 12 ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. 2 61.11
15 446 Adam KurkaAdam Kurka 11 ZS edvarda beneseZS edvarda benese 4 61.75
16 447 Matěj RuskýMatěj Ruský 12 OpavaOpava 6 68.08

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Wed, 11.5.2022 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 500 Nikol DostálováNikol Dostálová 11 ZŠ a MŠ Otice - P.O.ZŠ a MŠ Otice - P.O. 4 52.44
2 206 Karolína ČespivováKarolína Čespivová 12 SK PřerovSK Přerov 3 53.00
3 465 Karen BitomskáKaren Bitomská 12 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2 53.75
4 203 Anežka PurováAnežka Purová 12 Sokol Nová HradečnáSokol Nová Hradečná 6 55.67
5 471 Karolína TicháčkováKarolína Ticháčková 11 ZŠ Labyrint Lhota, s.r.o.ZŠ Labyrint Lhota, s.r.o. 9 56.41
6 438 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 Sokol OpavaSokol Opava 8 58.02
7 452 Justina LudwigováJustina Ludwigová 12 ZŠ Oldřišov, okres Opava, P.O.ZŠ Oldřišov, okres Opava, P.O. 5 62.80
8 208 Viktorie RinkováViktorie Rinková 12 Prajzský BK KravařePrajzský BK Kravaře 7 63.15
9 458 Adéla BilíčkováAdéla Bilíčková 11 ZŠ EnglišovaZŠ Englišova 1 64.02
Total 9 racers

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 01 (Wed, 11.5.2022 - 16:25) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 385 Jan GalvasJan Galvas
ZŠ Opava, Vrchní 19 - P.O.ZŠ Opava, Vrchní 19 - P.O.
11 34.00
2 432 Adam PečeňaAdam Pečeňa
SK HraniceSK Hranice
11 32.80
3 440 František MrkvanFrantišek Mrkvan
Atletika KrnovAtletika Krnov
11 28.80
4 489 Matěj ImrichMatěj Imrich
Atletika KrnovAtletika Krnov
11 28.70
5 436 Samuel LatoňSamuel Latoň
ZŠ Opava-Kylešovice, P.O.ZŠ Opava-Kylešovice, P.O.
12 28.40
6 497 Marcel KovalMarcel Koval
Atletika KrnovAtletika Krnov
11 28.00
7 391 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček
Pohodová škola s.r.o, Ostrava, SSK VítkovicePohodová škola s.r.o, Ostra...
11 24.60
8 371 Robert GilíkRobert Gilík
ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O.
12 22.10
9 194 Vojtěch HudečkaVojtěch Hudečka
Sokol OpavaSokol Opava
11 19.50
10 446 Adam KurkaAdam Kurka
ZS edvarda beneseZS edvarda benese
11 19.40
11 447 Matěj RuskýMatěj Ruský
OpavaOpava
12 18.90
12 390 Jaroslav KordulaJaroslav Kordula
ZŠ Oldřišov, TJ Slezan OpavaZŠ Oldřišov, TJ Slezan Opava
11 17.50
Total 12 racers

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (Wed, 11.5.2022 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 500 Nikol DostálováNikol Dostálová
ZŠ a MŠ Otice - P.O.ZŠ a MŠ Otice - P.O.
11 21.80
2 465 Karen BitomskáKaren Bitomská
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
12 18.10
3 471 Karolína TicháčkováKarolína Ticháčková
ZŠ Labyrint Lhota, s.r.o.ZŠ Labyrint Lhota, s.r.o.
11 17.50
4= 452 Justina LudwigováJustina Ludwigová
ZŠ Oldřišov, okres Opava, P.O.ZŠ Oldřišov, okres Opava, P.O.
12 10.50
4= 208 Viktorie RinkováViktorie Rinková
Prajzský BK KravařePrajzský BK Kravaře
12 10.50
6 438 Adéla StaňkováAdéla Staňková
Sokol OpavaSokol Opava
11 10.40
7 458 Adéla BilíčkováAdéla Bilíčková
ZŠ EnglišovaZŠ Englišova
11 09.90
Total 7 racers

30 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Wed, 11.5.2022 - 15:55) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 395 Štěpán KramolišŠtěpán Kramoliš 21 OpavaOpava 3 09.59
2 399 Jindřich RomanJindřich Roman 22 OpavaOpava 4 14.00
3 405 Tobiáš ZdráhalTobiáš Zdráhal 22 SGD- Špičková OpavaSGD- Špičková Opava 5 15.89
4 367 Matyaš FingerhutMatyaš Fingerhut 21 OpavaOpava 1 30.25
Total 4 racers

30 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Wed, 11.5.2022 - 15:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 459 Naďa KoláčnáNaďa Koláčná 21 OpavaOpava 3 06.41
2 381 Zuzana JankůZuzana Janků 21 Velké HošticeVelké Hoštice 2 07.71
3 379 Ema MynářováEma Mynářová 21 OpavaOpava 4 09.42
4 392 Olivie VlkOlivie Vlk 21 Pohodová škola s.r.o, Ostrava, SSK VítkovicePohodová škola s.r.o, Ostra... 5 28.60
495 Antonie DylušováAntonie Dylušová 21 OpavaOpava 1 DNS
Total 5 racers