Back

 / Čokoládová tretra 2022

Vsetín (14. 5. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1026 Matěj FrýdlMatěj Frýdl 17 VsetínVsetín 1 13.78
2 1186 Dominik PaládiDominik Paládi 17 VsetínVsetín 3 14.87
3 1171 Sebastian UrbánekSebastian Urbánek 17 VsetínVsetín 4 17.41
4 1067 Filip HromadaFilip Hromada 18 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 2 21.69
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1011 Jakub SkalákJakub Skalák 17 Materska skola Vsetin, Na Kopecku 13Materska skola Vsetin, Na K... 3 15.44
2 1043 Stanislav ZapalačStanislav Zapalač 18 VsetinVsetin 4 16.27
3 1042 Dominik BátrlaDominik Bátrla 18 MŠ Vsetín SychrovMŠ Vsetín Sychrov 1 18.45
4 1168 Adrian NovosadAdrian Novosad 18 MŠ Vsetín RokytniceMŠ Vsetín Rokytnice 2 20.73
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1058 Adam HromadaAdam Hromada 17 Mateřská škola Vsetín, Kobzáňova 1537Mateřská škola Vsetín, Kobz... 2 15.88
2 1027 Martin KožichMartin Kožich 17 Mateřská škola Kostka s.r.o., VsetínMateřská škola Kostka s.r.o... 3 16.56
3 1021 Teodor HajdaTeodor Hajda 18 MŠ Kobzáňova, VsetínMŠ Kobzáňova, Vsetín 1 18.46
4 1196 Janek OrságJanek Orság 18 MŠ Vsetín LuhMŠ Vsetín Luh 4 18.75
Total 4 racers
Běh 04 (Sat, 14.5.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1082 Ondřej KociánOndřej Kocián 17 MŠ LuhMŠ Luh 1 15.88
2 1167 Kristián NovosadKristián Novosad 18 MŠ Vsetín RokytniceMŠ Vsetín Rokytnice 3 16.54
3 1190 Daniel PisklákDaniel Pisklák 18 Školka.RokytniceŠkolka.Rokytnice 4 18.71
4 1144 Volodymyr KovalovVolodymyr Kovalov 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 20.84
Total 4 racers
Běh 05 (Sat, 14.5.2022 - 10:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1145 Ehor HrabovanEhor Hrabovan 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 18.61
2 1162 Richard GorkaRichard Gorka 18 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 22.85
3 1175 Jakub Nataniel ChrásteckýJakub Nataniel Chrástecký 18 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 3 28.50
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 1026 Matěj FrýdlMatěj Frýdl 17 VsetínVsetín 1 13.78
2 1186 Dominik PaládiDominik Paládi 17 VsetínVsetín 3 14.87
3 1011 Jakub SkalákJakub Skalák 17 Materska skola Vsetin, Na Kopecku 13Materska skola Vsetin, Na K... 3 15.44
4 1058 Adam HromadaAdam Hromada 17 Mateřská škola Vsetín, Kobzáňova 1537Mateřská škola Vsetín, Kobz... 2 15.88
4 1082 Ondřej KociánOndřej Kocián 17 MŠ LuhMŠ Luh 1 15.88
6 1043 Stanislav ZapalačStanislav Zapalač 18 VsetinVsetin 4 16.27
7 1167 Kristián NovosadKristián Novosad 18 MŠ Vsetín RokytniceMŠ Vsetín Rokytnice 3 16.54
8 1027 Martin KožichMartin Kožich 17 Mateřská škola Kostka s.r.o., VsetínMateřská škola Kostka s.r.o... 3 16.56
9 1171 Sebastian UrbánekSebastian Urbánek 17 VsetínVsetín 4 17.41
10 1042 Dominik BátrlaDominik Bátrla 18 MŠ Vsetín SychrovMŠ Vsetín Sychrov 1 18.45
11 1021 Teodor HajdaTeodor Hajda 18 MŠ Kobzáňova, VsetínMŠ Kobzáňova, Vsetín 1 18.46
12 1145 Ehor HrabovanEhor Hrabovan 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 18.61
13 1190 Daniel PisklákDaniel Pisklák 18 Školka.RokytniceŠkolka.Rokytnice 4 18.71
14 1196 Janek OrságJanek Orság 18 MŠ Vsetín LuhMŠ Vsetín Luh 4 18.75
15 1168 Adrian NovosadAdrian Novosad 18 MŠ Vsetín RokytniceMŠ Vsetín Rokytnice 2 20.73
16 1144 Volodymyr KovalovVolodymyr Kovalov 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 20.84
17 1067 Filip HromadaFilip Hromada 18 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 2 21.69
18 1162 Richard GorkaRichard Gorka 18 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 22.85
19 1175 Jakub Nataniel ChrásteckýJakub Nataniel Chrástecký 18 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 3 28.50

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1013 Leontýna PacoňováLeontýna Pacoňová 18 MŠ SychrovMŠ Sychrov 4 17.42
2 1030 Isabella BarvířováIsabella Barvířová 18 Gymnastika ZlínGymnastika Zlín 1 17.75
3 1045 Stela KubasováStela Kubasová 18 JanováJanová 3 19.90
4 1173 Sára HermanováSára Hermanová 17 MŠ Teddy Bear s.r.o.MŠ Teddy Bear s.r.o. 2 20.09
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1139 Tereza ZapletalováTereza Zapletalová 18 VsetínVsetín 4 14.95
2 1188 Edita TicháEdita Tichá 17 VsetínVsetín 2 16.01
3 1184 Ludmila VčelicováLudmila Včelicová 17 VsetínVsetín 3 17.07
4 1164 Zara PlžíkováZara Plžíková 18 VsetínVsetín 1 21.39
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1177 Vanesa VálkováVanesa Válková 17 VsetínVsetín 4 13.41
2 1033 Anika HolcováAnika Holcová 17 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.21
3 1079 Valérie ValchářováValérie Valchářová 17 Mš LeskovecMš Leskovec 3 18.14
4 1056 Karolína AxmannováKarolína Axmannová 18 VsetínVsetín 1 19.53
Total 4 racers
Běh 04 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1206 Julie Alena VyoralovaJulie Alena Vyoralova 17 MŠ Valašské KloboukyMŠ Valašské Klobouky 4 16.75
2 1015 Magdaléna NesétováMagdaléna Nesétová 17 ZubříZubří 2 16.85
3 1064 Michaela SurovcovaMichaela Surovcova 17 Ms ÚstíMs Ústí 3 17.27
4 1039 Linda LabajováLinda Labajová 18 MŠ KostkaMŠ Kostka 1 17.64
Total 4 racers
Běh 05 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1166 Adéla VčelicováAdéla Včelicová 17 MŠ LuhMŠ Luh 4 15.79
2 1161 Beata OsičkováBeata Osičková 17 MŠ Kostka VsetínMŠ Kostka Vsetín 3 18.96
3 1191 Kristýna KašparováKristýna Kašparová 18 MŠ Huslenky, okres VsetínMŠ Huslenky, okres Vsetín 2 24.02
4 1059 Adéla HolcováAdéla Holcová 18 ZŠ Huslenky, okres VsetínZŠ Huslenky, okres Vsetín 1 24.36
Total 4 racers
Běh 06 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1005 Alena KřenováAlena Křenová 17 MŠ Lužní HodonínMŠ Lužní Hodonín 2 16.80
2 1050 Laura BeňováLaura Beňová 18 ZŠ a MŠ Kateřinice, okres VsetínZŠ a MŠ Kateřinice, okres V... 1 18.70
3 1008 Beata ŠeráBeata Šerá 18 MŠ KobzáňovaMŠ Kobzáňova 3 22.50
Total 3 racers
Běh 07 (Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1199 Vivien MičudováVivien Mičudová 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 18.46
2 1038 Eliška VašicováEliška Vašicová 18 MŠ HovězíMŠ Hovězí 3 19.78
3 1157 Dominika LasákováDominika Lasáková 17 MŠ VsetínMŠ Vsetín 1 21.08
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 1177 Vanesa VálkováVanesa Válková 17 VsetínVsetín 4 13.41
2 1139 Tereza ZapletalováTereza Zapletalová 18 VsetínVsetín 4 14.95
3 1033 Anika HolcováAnika Holcová 17 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.21
4 1166 Adéla VčelicováAdéla Včelicová 17 MŠ LuhMŠ Luh 4 15.79
5 1188 Edita TicháEdita Tichá 17 VsetínVsetín 2 16.01
6 1206 Julie Alena VyoralovaJulie Alena Vyoralova 17 MŠ Valašské KloboukyMŠ Valašské Klobouky 4 16.75
7 1005 Alena KřenováAlena Křenová 17 MŠ Lužní HodonínMŠ Lužní Hodonín 2 16.80
8 1015 Magdaléna NesétováMagdaléna Nesétová 17 ZubříZubří 2 16.85
9 1184 Ludmila VčelicováLudmila Včelicová 17 VsetínVsetín 3 17.07
10 1064 Michaela SurovcovaMichaela Surovcova 17 Ms ÚstíMs Ústí 3 17.27
11 1013 Leontýna PacoňováLeontýna Pacoňová 18 MŠ SychrovMŠ Sychrov 4 17.42
12 1039 Linda LabajováLinda Labajová 18 MŠ KostkaMŠ Kostka 1 17.64
13 1030 Isabella BarvířováIsabella Barvířová 18 Gymnastika ZlínGymnastika Zlín 1 17.75
14 1079 Valérie ValchářováValérie Valchářová 17 Mš LeskovecMš Leskovec 3 18.14
15 1199 Vivien MičudováVivien Mičudová 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 18.46
16 1050 Laura BeňováLaura Beňová 18 ZŠ a MŠ Kateřinice, okres VsetínZŠ a MŠ Kateřinice, okres V... 1 18.70
17 1161 Beata OsičkováBeata Osičková 17 MŠ Kostka VsetínMŠ Kostka Vsetín 3 18.96
18 1056 Karolína AxmannováKarolína Axmannová 18 VsetínVsetín 1 19.53
19 1038 Eliška VašicováEliška Vašicová 18 MŠ HovězíMŠ Hovězí 3 19.78
20 1045 Stela KubasováStela Kubasová 18 JanováJanová 3 19.90
21 1173 Sára HermanováSára Hermanová 17 MŠ Teddy Bear s.r.o.MŠ Teddy Bear s.r.o. 2 20.09
22 1157 Dominika LasákováDominika Lasáková 17 MŠ VsetínMŠ Vsetín 1 21.08
23 1164 Zara PlžíkováZara Plžíková 18 VsetínVsetín 1 21.39
24 1008 Beata ŠeráBeata Šerá 18 MŠ KobzáňovaMŠ Kobzáňova 3 22.50
25 1191 Kristýna KašparováKristýna Kašparová 18 MŠ Huslenky, okres VsetínMŠ Huslenky, okres Vsetín 2 24.02
26 1059 Adéla HolcováAdéla Holcová 18 ZŠ Huslenky, okres VsetínZŠ Huslenky, okres Vsetín 1 24.36

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 10:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1178 Tobiáš VálekTobiáš Válek 15 VsetínVsetín 8 18.57
2 1223 Adam HajdaAdam Hajda 15 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 1 21.44
3 1068 Šimon HromadaŠimon Hromada 16 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 2 22.03
4 1076 Filip MlčákFilip Mlčák 15 SK HraniceSK Hranice 4 23.13
5 1061 Kryštof SmilekKryštof Smilek 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 7 23.35
6 1062 Petr HýžaPetr Hýža 15 VsetínVsetín 3 24.37
7 1227 František OndrušFrantišek Ondruš 15 VsetínVsetín 5 24.51
8 1089 Jáchym PlšekJáchym Plšek 15 MŠ Ohrada Vsetín; ELIM VsetínMŠ Ohrada Vsetín; ELIM Vsetín 6 27.84
Total 8 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 10:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1154 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 15 IN-LINE VESELÍ (Vsetín)IN-LINE VESELÍ (Vsetín) 3 19.67
2 1084 Viktor PinďákViktor Pinďák 15 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 20.59
3 1174 Tadeáš HermanTadeáš Herman 15 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 2 21.08
4 1071 Ondřej OžanaOndřej Ožana 15 SK BrušperkSK Brušperk 4 21.49
5 1069 Jakub ŠturalaJakub Šturala 16 Elim VsetínElim Vsetín 7 22.74
6 1141 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 16 VsetínVsetín 8 25.23
7 1169 Mikuláš FilgasMikuláš Filgas 16 VsetínVsetín 1 25.74
8 1074 Sebastian PreislerSebastian Preisler 16 Mateřská škola JinočanyMateřská škola Jinočany 6 26.34
Total 8 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 10:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1019 Vojtěch OndraVojtěch Ondra 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 5 20.04
2 1180 Martin TrčálekMartin Trčálek 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 20.78
3 1085 Samuel SpilkaSamuel Spilka 15 MŠ Rokytnice VsetínMŠ Rokytnice Vsetín 6 21.17
4 1219 Metoděj DavídekMetoděj Davídek 15 ZŠ a MŠ Lhota u VsetínaZŠ a MŠ Lhota u Vsetína 1 21.78
5 1060 Lukáš HolecLukáš Holec 15 ZŠ Huslenky, okres VsetínZŠ Huslenky, okres Vsetín 3 21.86
6 1024 Jan EliášekJan Eliášek 16 MŠ Sychrov, VsetínMŠ Sychrov, Vsetín 2 24.36
7 1192 Benjamin Edward KasparBenjamin Edward Kaspar 16 Vsetín - ElimVsetín - Elim 4 26.35
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 1178 Tobiáš VálekTobiáš Válek 15 VsetínVsetín 8 18.57
2 1154 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 15 IN-LINE VESELÍ (Vsetín)IN-LINE VESELÍ (Vsetín) 3 19.67
3 1019 Vojtěch OndraVojtěch Ondra 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 5 20.04
4 1084 Viktor PinďákViktor Pinďák 15 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 20.59
5 1180 Martin TrčálekMartin Trčálek 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 20.78
6 1174 Tadeáš HermanTadeáš Herman 15 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 2 21.08
7 1085 Samuel SpilkaSamuel Spilka 15 MŠ Rokytnice VsetínMŠ Rokytnice Vsetín 6 21.17
8 1223 Adam HajdaAdam Hajda 15 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 1 21.44
9 1071 Ondřej OžanaOndřej Ožana 15 SK BrušperkSK Brušperk 4 21.49
10 1219 Metoděj DavídekMetoděj Davídek 15 ZŠ a MŠ Lhota u VsetínaZŠ a MŠ Lhota u Vsetína 1 21.78
11 1060 Lukáš HolecLukáš Holec 15 ZŠ Huslenky, okres VsetínZŠ Huslenky, okres Vsetín 3 21.86
12 1068 Šimon HromadaŠimon Hromada 16 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 2 22.03
13 1069 Jakub ŠturalaJakub Šturala 16 Elim VsetínElim Vsetín 7 22.74
14 1076 Filip MlčákFilip Mlčák 15 SK HraniceSK Hranice 4 23.13
15 1061 Kryštof SmilekKryštof Smilek 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 7 23.35
16 1024 Jan EliášekJan Eliášek 16 MŠ Sychrov, VsetínMŠ Sychrov, Vsetín 2 24.36
17 1062 Petr HýžaPetr Hýža 15 VsetínVsetín 3 24.37
18 1227 František OndrušFrantišek Ondruš 15 VsetínVsetín 5 24.51
19 1141 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 16 VsetínVsetín 8 25.23
20 1169 Mikuláš FilgasMikuláš Filgas 16 VsetínVsetín 1 25.74
21 1074 Sebastian PreislerSebastian Preisler 16 Mateřská škola JinočanyMateřská škola Jinočany 6 26.34
22 1192 Benjamin Edward KasparBenjamin Edward Kaspar 16 Vsetín - ElimVsetín - Elim 4 26.35
23 1089 Jáchym PlšekJáchym Plšek 15 MŠ Ohrada Vsetín; ELIM VsetínMŠ Ohrada Vsetín; ELIM Vsetín 6 27.84

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 10:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1194 Nela TydlackovaNela Tydlackova 15 Klub BratrejuvkaKlub Bratrejuvka 7 21.75
2 1182 Stella KašováStella Kašová 15 MŠ Rokytnice, VsetínMŠ Rokytnice, Vsetín 3 22.05
3 1080 Julie AdamcováJulie Adamcová 16 MŠ Vsetín Rokytnice - VsetínMŠ Vsetín Rokytnice - Vsetín 1 22.92
4 1054 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 23.51
5 1073 Ella PreislerováElla Preislerová 16 Mateřská škola JinočanyMateřská škola Jinočany 5 24.60
6 1210 Olesia BahyrianOlesia Bahyrian 16 ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Bystřicí, P.O.ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Byst... 2 24.61
7 1159 Liliia VadeikisLiliia Vadeikis 16 ZŠ, MŠ a Praktická škola VsetínZŠ, MŠ a Praktická škola Vs... 8 27.01
8 1224 Ajša ŽikováAjša Žiková 16 VsetínVsetín 9 30.04
9 1148 Alisa StepanchenkoAlisa Stepanchenko 16 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 32.94
Total 9 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 10:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1211 Adéla HřavováAdéla Hřavová 15 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 2 20.92
2 1198 Adéla ŠkrobákováAdéla Škrobáková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 21.03
3 1055 Elena ŠulákováElena Šuláková 15 Klub BratřejůvkaKlub Bratřejůvka 8 22.38
4 1205 Natálie OndrováNatálie Ondrová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 23.03
5 1053 Julie PořízkováJulie Pořízková 16 ZŠ a MŠ Kateřinice, okres VsetínZŠ a MŠ Kateřinice, okres V... 5 23.60
6 1034 Markéta KonečnáMarkéta Konečná 16 MŠ Luh VsetínMŠ Luh Vsetín 3 24.39
7 1046 Natalie FrolkovaNatalie Frolkova 16 JanovaJanova 1 26.06
8 1002 Karolína VaštjákováKarolína Vaštjáková 15 ZŠ Ohrada VsetinZŠ Ohrada Vsetin 9 31.44
1004 Veronika SkalkovaVeronika Skalkova 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 DNS
Total 9 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 10:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1001 Eliška SmolíkováEliška Smolíková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 20.62
2 1057 Adála HromadováAdála Hromadová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 20.90
3 1214 Gabriela MikulíkováGabriela Mikulíková 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 3 20.98
4 1063 Jarmila SurovcovaJarmila Surovcova 16 Ms ÚstíMs Ústí 6 22.05
5 1151 Isabella Kosi. DimIsabella Kosi. Dim 16 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 22.19
6 1037 Tereza VašicováTereza Vašicová 16 MŠ HovězíMŠ Hovězí 8 23.58
7 1225 Viktorie VysloužilováViktorie Vysloužilová 16 VsetínVsetín 9 24.12
8 1189 Amalie PisklákováAmalie Piskláková 15 Školka RokytniceŠkolka Rokytnice 4 25.20
9 1208 Izabela ŠenkováIzabela Šenková 16 ZŠ a MŠ Všemina, okres Zlín, P.O.ZŠ a MŠ Všemina, okres Zlín... 7 25.52
Total 9 racers
Běh 04 (Sat, 14.5.2022 - 10:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1201 Elen Marie PavelkováElen Marie Pavelková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 21.12
2 1197 Gabriela HromadováGabriela Hromadová 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 21.25
3 1065 Leontýna SurovčíkováLeontýna Surovčíková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 22.29
4 1049 Anastasiia HorbuliakAnastasiia Horbuliak 16 MŠ KobzáňovaMŠ Kobzáňova 2 23.01
5 1217 Klára KolebačováKlára Kolebačová 16 Mš Starý BohumínMš Starý Bohumín 4 24.58
6 1075 Emilia Anna DolečkováEmilia Anna Dolečková 16 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 24.91
7 1183 Marianna VčelicováMarianna Včelicová 15 VsetínVsetín 9 25.99
8 1213 Sofie Amálie SklářováSofie Amálie Sklářová 16 ZŠ a MŠ ZděchovZŠ a MŠ Zděchov 7 26.18
9 1195 Barbora RuzickovaBarbora Ruzickova 16 Mš RadibořMš Radiboř 6 26.33
Total 9 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 1001 Eliška SmolíkováEliška Smolíková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 20.62
2 1057 Adála HromadováAdála Hromadová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 20.90
3 1211 Adéla HřavováAdéla Hřavová 15 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 2 20.92
4 1214 Gabriela MikulíkováGabriela Mikulíková 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 3 20.98
5 1198 Adéla ŠkrobákováAdéla Škrobáková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 21.03
6 1201 Elen Marie PavelkováElen Marie Pavelková 15 ZŠ a MŠ Jana Železného ProstějovZŠ a MŠ Jana Železného Pros... 5 21.12
7 1197 Gabriela HromadováGabriela Hromadová 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 21.25
8 1194 Nela TydlackovaNela Tydlackova 15 Klub BratrejuvkaKlub Bratrejuvka 7 21.75
9 1182 Stella KašováStella Kašová 15 MŠ Rokytnice, VsetínMŠ Rokytnice, Vsetín 3 22.05
9 1063 Jarmila SurovcovaJarmila Surovcova 16 Ms ÚstíMs Ústí 6 22.05
11 1151 Isabella Kosi. DimIsabella Kosi. Dim 16 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 22.19
12 1065 Leontýna SurovčíkováLeontýna Surovčíková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 22.29
13 1055 Elena ŠulákováElena Šuláková 15 Klub BratřejůvkaKlub Bratřejůvka 8 22.38
14 1080 Julie AdamcováJulie Adamcová 16 MŠ Vsetín Rokytnice - VsetínMŠ Vsetín Rokytnice - Vsetín 1 22.92
15 1049 Anastasiia HorbuliakAnastasiia Horbuliak 16 MŠ KobzáňovaMŠ Kobzáňova 2 23.01
16 1205 Natálie OndrováNatálie Ondrová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 23.03
17 1054 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 23.51
18 1037 Tereza VašicováTereza Vašicová 16 MŠ HovězíMŠ Hovězí 8 23.58
19 1053 Julie PořízkováJulie Pořízková 16 ZŠ a MŠ Kateřinice, okres VsetínZŠ a MŠ Kateřinice, okres V... 5 23.60
20 1225 Viktorie VysloužilováViktorie Vysloužilová 16 VsetínVsetín 9 24.12
21 1034 Markéta KonečnáMarkéta Konečná 16 MŠ Luh VsetínMŠ Luh Vsetín 3 24.39
22 1217 Klára KolebačováKlára Kolebačová 16 Mš Starý BohumínMš Starý Bohumín 4 24.58
23 1073 Ella PreislerováElla Preislerová 16 Mateřská škola JinočanyMateřská škola Jinočany 5 24.60
24 1210 Olesia BahyrianOlesia Bahyrian 16 ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Bystřicí, P.O.ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Byst... 2 24.61
25 1075 Emilia Anna DolečkováEmilia Anna Dolečková 16 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 24.91
26 1189 Amalie PisklákováAmalie Piskláková 15 Školka RokytniceŠkolka Rokytnice 4 25.20
27 1208 Izabela ŠenkováIzabela Šenková 16 ZŠ a MŠ Všemina, okres Zlín, P.O.ZŠ a MŠ Všemina, okres Zlín... 7 25.52
28 1183 Marianna VčelicováMarianna Včelicová 15 VsetínVsetín 9 25.99
29 1046 Natalie FrolkovaNatalie Frolkova 16 JanovaJanova 1 26.06
30 1213 Sofie Amálie SklářováSofie Amálie Sklářová 16 ZŠ a MŠ ZděchovZŠ a MŠ Zděchov 7 26.18
31 1195 Barbora RuzickovaBarbora Ruzickova 16 Mš RadibořMš Radiboř 6 26.33
32 1159 Liliia VadeikisLiliia Vadeikis 16 ZŠ, MŠ a Praktická škola VsetínZŠ, MŠ a Praktická škola Vs... 8 27.01
33 1224 Ajša ŽikováAjša Žiková 16 VsetínVsetín 9 30.04
34 1002 Karolína VaštjákováKarolína Vaštjáková 15 ZŠ Ohrada VsetinZŠ Ohrada Vsetin 9 31.44
35 1148 Alisa StepanchenkoAlisa Stepanchenko 16 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 32.94
1004 Veronika SkalkovaVeronika Skalkova 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 11:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1078 Matouš TrnkaMatouš Trnka 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 7 36.17
2 1245 Jan ŠťastnýJan Šťastný 13 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 6 37.28
3 1097 Tomáš KračmarTomáš Kračmar 13 Elim VsetínElim Vsetín 2 38.51
4 1251 Petr ObadalPetr Obadal 13 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 3 38.61
5 1231 Filip StaněkFilip Staněk 14 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 39.63
6 1255 Miroslav KajšMiroslav Kajš 14 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 40.47
7 1036 Krisitán TymrákKrisitán Tymrák 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 8 43.85
8 1165 Lukáš VčelicaLukáš Včelica 14 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 10 45.14
9 1246 Martin VaněkMartin Vaněk 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 9 46.59
10 1243 Matyáš PifkaMatyáš Pifka 13 ZŠ Rokytnice, VsetínZŠ Rokytnice, Vsetín 4 48.27
Total 10 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 11:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1261 Matyas PřihodaMatyas Přihoda 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876, Vsetin, FCSZŠ Vsetín, Ohrada 1876, Vse... 9 35.76
2 1260 Lukáš KovářLukáš Kovář 14 ZŠ Travniky VsetinZŠ Travniky Vsetin 7 40.33
3 1140 Lukáš ZapletalLukáš Zapletal 14 VsetínVsetín 10 40.77
4 1256 Petr BenedíkPetr Benedík 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 41.93
5 1239 Adrian AdamecAdrian Adamec 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 1 43.31
6 1088 Matěj PlšekMatěj Plšek 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876; ELIM VsetínZŠ Vsetín, Ohrada 1876; ELI... 8 44.37
7 1254 Matouš KotrlaMatouš Kotrla 14 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 6 44.72
8 1081 David AdamecDavid Adamec 13 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 - Vsetín - VHK ROBE VsetíZŠ Vsetín, Rokytnice 436 - ... 2 47.01
9 1041 Kryštof GrufíkKryštof Grufík 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 47.77
10 1023 Jakub EliášekJakub Eliášek 13 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 4 50.64
Total 10 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 11:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1048 Ilia HorbuliakIlia Horbuliak 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 37.58
2 1258 Antonín KonečnýAntonín Konečný 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 39.13
3 1098 Matyáš DujkaMatyáš Dujka 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 39.18
4 1207 Michael MazalMichael Mazal 14 ZŠ Valašské KloboukyZŠ Valašské Klobouky 6 43.25
5 1253 Ondřej ŠafárikOndřej Šafárik 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 10 44.36
6 1235 Jakub MachalecJakub Machalec 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 45.06
7 1187 Patrik PaládiPatrik Paládi 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 8 45.46
8 1099 Filip VojáčekFilip Vojáček 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 9 46.05
9 1003 Mykyta KukenkoMykyta Kukenko 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 51.61
10 1143 Tomáš NovosadTomáš Novosad 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 51.87
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 1261 Matyas PřihodaMatyas Přihoda 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876, Vsetin, FCSZŠ Vsetín, Ohrada 1876, Vse... 9 35.76
2 1078 Matouš TrnkaMatouš Trnka 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 7 36.17
3 1245 Jan ŠťastnýJan Šťastný 13 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 6 37.28
4 1048 Ilia HorbuliakIlia Horbuliak 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 37.58
5 1097 Tomáš KračmarTomáš Kračmar 13 Elim VsetínElim Vsetín 2 38.51
6 1251 Petr ObadalPetr Obadal 13 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 3 38.61
7 1258 Antonín KonečnýAntonín Konečný 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 39.13
8 1098 Matyáš DujkaMatyáš Dujka 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 39.18
9 1231 Filip StaněkFilip Staněk 14 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 39.63
10 1260 Lukáš KovářLukáš Kovář 14 ZŠ Travniky VsetinZŠ Travniky Vsetin 7 40.33
11 1255 Miroslav KajšMiroslav Kajš 14 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 40.47
12 1140 Lukáš ZapletalLukáš Zapletal 14 VsetínVsetín 10 40.77
13 1256 Petr BenedíkPetr Benedík 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 41.93
14 1207 Michael MazalMichael Mazal 14 ZŠ Valašské KloboukyZŠ Valašské Klobouky 6 43.25
15 1239 Adrian AdamecAdrian Adamec 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 1 43.31
16 1036 Krisitán TymrákKrisitán Tymrák 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 8 43.85
17 1253 Ondřej ŠafárikOndřej Šafárik 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 10 44.36
18 1088 Matěj PlšekMatěj Plšek 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876; ELIM VsetínZŠ Vsetín, Ohrada 1876; ELI... 8 44.37
19 1254 Matouš KotrlaMatouš Kotrla 14 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 6 44.72
20 1235 Jakub MachalecJakub Machalec 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 45.06
21 1165 Lukáš VčelicaLukáš Včelica 14 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 10 45.14
22 1187 Patrik PaládiPatrik Paládi 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 8 45.46
23 1099 Filip VojáčekFilip Vojáček 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 9 46.05
24 1246 Martin VaněkMartin Vaněk 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 9 46.59
25 1081 David AdamecDavid Adamec 13 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 - Vsetín - VHK ROBE VsetíZŠ Vsetín, Rokytnice 436 - ... 2 47.01
26 1041 Kryštof GrufíkKryštof Grufík 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 47.77
27 1243 Matyáš PifkaMatyáš Pifka 13 ZŠ Rokytnice, VsetínZŠ Rokytnice, Vsetín 4 48.27
28 1023 Jakub EliášekJakub Eliášek 13 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 4 50.64
29 1003 Mykyta KukenkoMykyta Kukenko 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 51.61
30 1143 Tomáš NovosadTomáš Novosad 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 51.87

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 11:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1077 Eliška MlčákováEliška Mlčáková 13 SK HraniceSK Hranice 5 36.97
2 1249 Justýna PetrželováJustýna Petrželová 14 Ak OlomoucAk Olomouc 7 38.19
3 1236 Liliana ZdráhalováLiliana Zdráhalová 13 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 9 39.82
4 1022 Ema KorejčíkováEma Korejčíková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 40.21
5 1215 Hana KovaříčkováHana Kovaříčková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 44.20
6 1226 Julie HodulákováJulie Hoduláková 14 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 1 45.53
7 1228 Klára KubišováKlára Kubišová 14 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 4 46.53
8 1095 Sabina MynaříkováSabina Mynaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 48.08
9 1093 Sofie ŠafaříkováSofie Šafaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 59.61
Total 9 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 11:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1233 Barbora OtiskováBarbora Otisková 13 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 35.59
2 1244 Lucie IbříškováLucie Ibříšková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 37.14
3 1052 Alice PořízkováAlice Pořízková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 38.78
4 1229 Amálie MaškováAmálie Mašková 13 JZŠ Horáčkova, Praha 4JZŠ Horáčkova, Praha 4 4 40.45
5 1149 Lucie BůbelováLucie Bůbelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 40.56
6 1234 Daniela SlováčkováDaniela Slováčková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 8 41.91
7 1150 Aneta BůbelováAneta Bůbelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 43.27
8 1247 Nadja RadkovičováNadja Radkovičová 14 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 7 44.92
9 1028 Anna ValováAnna Valová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 9 48.09
Total 9 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 11:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1090 Sára KubelováSára Kubelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 41.79
2 1232 Karin BuksováKarin Buksová 14 ZlínZlín 1 42.39
3 1240 Lucie MikušováLucie Mikušová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 42.65
4 1203 Veronika MičulkováVeronika Mičulková 13 ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky 6 42.66
5 1209 ANGELINA BAHYRIANANGELINA BAHYRIAN 14 ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Bystřicí, P.O.ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Byst... 44.48
6 1044 Adéla ŠimarováAdéla Šimarová 14 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 8 46.15
7 1242 Eliška KozárkováEliška Kozárková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 46.28
8 1200 Elen MičudováElen Mičudová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 49.08
9 1018 Eliška HalašováEliška Halašová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 49.51
10 1172 Sára UrbánkováSára Urbánková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 9 51.72
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 1233 Barbora OtiskováBarbora Otisková 13 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 35.59
2 1077 Eliška MlčákováEliška Mlčáková 13 SK HraniceSK Hranice 5 36.97
3 1244 Lucie IbříškováLucie Ibříšková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 37.14
4 1249 Justýna PetrželováJustýna Petrželová 14 Ak OlomoucAk Olomouc 7 38.19
5 1052 Alice PořízkováAlice Pořízková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 38.78
6 1236 Liliana ZdráhalováLiliana Zdráhalová 13 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 9 39.82
7 1022 Ema KorejčíkováEma Korejčíková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 40.21
8 1229 Amálie MaškováAmálie Mašková 13 JZŠ Horáčkova, Praha 4JZŠ Horáčkova, Praha 4 4 40.45
9 1149 Lucie BůbelováLucie Bůbelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 40.56
10 1090 Sára KubelováSára Kubelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 41.79
11 1234 Daniela SlováčkováDaniela Slováčková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 8 41.91
12 1232 Karin BuksováKarin Buksová 14 ZlínZlín 1 42.39
13 1240 Lucie MikušováLucie Mikušová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 42.65
14 1203 Veronika MičulkováVeronika Mičulková 13 ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky 6 42.66
15 1150 Aneta BůbelováAneta Bůbelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 43.27
16 1215 Hana KovaříčkováHana Kovaříčková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 44.20
17 1209 ANGELINA BAHYRIANANGELINA BAHYRIAN 14 ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Bystřicí, P.O.ZŠ a MŠ, Cerekvice nad Byst... 44.48
18 1247 Nadja RadkovičováNadja Radkovičová 14 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 7 44.92
19 1226 Julie HodulákováJulie Hoduláková 14 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 1 45.53
20 1044 Adéla ŠimarováAdéla Šimarová 14 ZŠ Ohrada, VsetínZŠ Ohrada, Vsetín 8 46.15
21 1242 Eliška KozárkováEliška Kozárková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 46.28
22 1228 Klára KubišováKlára Kubišová 14 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 4 46.53
23 1095 Sabina MynaříkováSabina Mynaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 48.08
24 1028 Anna ValováAnna Valová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 9 48.09
25 1200 Elen MičudováElen Mičudová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 49.08
26 1018 Eliška HalašováEliška Halašová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 49.51
27 1172 Sára UrbánkováSára Urbánková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 9 51.72
28 1093 Sofie ŠafaříkováSofie Šafaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 59.61

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 12:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1094 Jan ŠuráňJan Šuráň 12 Elim VsetínElim Vsetín 9 53.50
2 1238 Martin ChovanecMartin Chovanec 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 55.96
3 1047 Tymofii HorbuliakTymofii Horbuliak 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 58.61
4 1263 Mikuláš TrčkaMikuláš Trčka 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 10 59.85
5 1035 Ilia SyniukIlia Syniuk 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 61.96
6 1083 Kryštof PinďákKryštof Pinďák 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 6 62.71
7 1096 Petr MynaříkPetr Mynařík 11 ZŠ OhradaZŠ Ohrada 5 64.38
8 1156 Matěj DaněkMatěj Daněk 12 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 65.78
9 1181 Daniel ChovanecDaniel Chovanec 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 4 67.58
10 1264 Daniel PrcínDaniel Prcín 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 68.34
11 1102 Filip VeselýFilip Veselý 11 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 12 68.39
1185 Jonáš TrlicaJonáš Trlica 12 Atletický klub ElimAtletický klub Elim 11 DNS
Total 12 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 12:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1101 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 48.78
2 1237 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 AK VnorovyAK Vnorovy 9 51.80
3 1222 Marian FrantíkMarian Frantík 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 2 54.65
4 1091 Patrik KubelaPatrik Kubela 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 56.46
5 1070 Jakub MikulecJakub Mikulec 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 57.57
6 1248 Michal RadkovičMichal Radkovič 11 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 11 59.10
7 1153 Luděk KovaříkLuděk Kovařík 12 IN-LINE VESELÍ (Vsetín)IN-LINE VESELÍ (Vsetín) 4 60.74
8 1257 Juraj BenedíkJuraj Benedík 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 63.85
9 1204 Lukáš MičulkaLukáš Mičulka 11 ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky 7 65.63
10 1014 Myron HalabutMyron Halabut 12 UkrainaUkraina 3 66.64
11 1147 Bohdan PidpailoBohdan Pidpailo 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 10 75.60
12 1262 Matyas ŽigaMatyas Žiga 11 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 12 97.51
Total 12 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 1101 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 48.78
2 1237 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 AK VnorovyAK Vnorovy 9 51.80
3 1094 Jan ŠuráňJan Šuráň 12 Elim VsetínElim Vsetín 9 53.50
4 1222 Marian FrantíkMarian Frantík 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 2 54.65
5 1238 Martin ChovanecMartin Chovanec 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 55.96
6 1091 Patrik KubelaPatrik Kubela 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 56.46
7 1070 Jakub MikulecJakub Mikulec 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 57.57
8 1047 Tymofii HorbuliakTymofii Horbuliak 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 58.61
9 1248 Michal RadkovičMichal Radkovič 11 ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent... 11 59.10
10 1263 Mikuláš TrčkaMikuláš Trčka 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 10 59.85
11 1153 Luděk KovaříkLuděk Kovařík 12 IN-LINE VESELÍ (Vsetín)IN-LINE VESELÍ (Vsetín) 4 60.74
12 1035 Ilia SyniukIlia Syniuk 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 61.96
13 1083 Kryštof PinďákKryštof Pinďák 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 6 62.71
14 1257 Juraj BenedíkJuraj Benedík 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 63.85
15 1096 Petr MynaříkPetr Mynařík 11 ZŠ OhradaZŠ Ohrada 5 64.38
16 1204 Lukáš MičulkaLukáš Mičulka 11 ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky 7 65.63
17 1156 Matěj DaněkMatěj Daněk 12 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 1 65.78
18 1014 Myron HalabutMyron Halabut 12 UkrainaUkraina 3 66.64
19 1181 Daniel ChovanecDaniel Chovanec 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 4 67.58
20 1264 Daniel PrcínDaniel Prcín 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 68.34
21 1102 Filip VeselýFilip Veselý 11 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 12 68.39
22 1147 Bohdan PidpailoBohdan Pidpailo 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 10 75.60
23 1262 Matyas ŽigaMatyas Žiga 11 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 12 97.51
1185 Jonáš TrlicaJonáš Trlica 12 Atletický klub ElimAtletický klub Elim 11 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 12:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1031 Vanessa BarvířováVanessa Barvířová 11 Gymnastika ZlínGymnastika Zlín 2 53.01
2 1072 Anna OžanováAnna Ožanová 11 SK BrušperkSK Brušperk 10 53.87
3 1218 Rozálie DavídkováRozálie Davídková 12 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 3 59.21
4 1100 Sofie HambálkováSofie Hambálková 12 Zš Ohrada ,VsetínZš Ohrada ,Vsetín 5 59.86
5 1252 Anna HolcováAnna Holcová 12 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 6 61.24
6 1193 Rebeka Marie KasparRebeka Marie Kaspar 12 ZŠ Sychrov - Vsetín - ElimZŠ Sychrov - Vsetín - Elim 8 64.00
7 1202 Alžběta AdamcováAlžběta Adamcová 12 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 1 69.27
8 1146 Orysia IvanovaOrysia Ivanova 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 71.07
9 1250 Junia GaleskaJunia Galeska 11 ZŠ Travniky VsetinZŠ Travniky Vsetin 4 73.10
10 1216 Zuzana KovaříčkováZuzana Kovaříčková 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 9 76.17
1092 Sofie ŠafaříkovaSofie Šafaříkova 12 VsetínVsetín 11 DNS
Total 11 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 12:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1220 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 9 54.85
2 1086 Noemi NedzynskaNoemi Nedzynska 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 58.08
3 1179 Ema TrčálkováEma Trčálková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 59.89
4 1221 Eva VysloužilováEva Vysloužilová 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 10 60.73
5 1259 Tereza JenáčkováTereza Jenáčková 12 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 63.62
6 1230 Anna Marie KužmováAnna Marie Kužmová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 64.28
7 1241 Hana RománkováHana Románková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 65.89
8 1212 ANNA KREJČÍANNA KREJČÍ 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 71.89
9 1087 Kristýna JagošováKristýna Jagošová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 72.23
1051 Klára PořízkováKlára Pořízková 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 DNS
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 1031 Vanessa BarvířováVanessa Barvířová 11 Gymnastika ZlínGymnastika Zlín 2 53.01
2 1072 Anna OžanováAnna Ožanová 11 SK BrušperkSK Brušperk 10 53.87
3 1220 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 9 54.85
4 1086 Noemi NedzynskaNoemi Nedzynska 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 58.08
5 1218 Rozálie DavídkováRozálie Davídková 12 Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín 3 59.21
6 1100 Sofie HambálkováSofie Hambálková 12 Zš Ohrada ,VsetínZš Ohrada ,Vsetín 5 59.86
7 1179 Ema TrčálkováEma Trčálková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 59.89
8 1221 Eva VysloužilováEva Vysloužilová 11 Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice 10 60.73
9 1252 Anna HolcováAnna Holcová 12 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 6 61.24
10 1259 Tereza JenáčkováTereza Jenáčková 12 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 2 63.62
11 1193 Rebeka Marie KasparRebeka Marie Kaspar 12 ZŠ Sychrov - Vsetín - ElimZŠ Sychrov - Vsetín - Elim 8 64.00
12 1230 Anna Marie KužmováAnna Marie Kužmová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 64.28
13 1241 Hana RománkováHana Románková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 65.89
14 1202 Alžběta AdamcováAlžběta Adamcová 12 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 1 69.27
15 1146 Orysia IvanovaOrysia Ivanova 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 71.07
16 1212 ANNA KREJČÍANNA KREJČÍ 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 71.89
17 1087 Kristýna JagošováKristýna Jagošová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 72.23
18 1250 Junia GaleskaJunia Galeska 11 ZŠ Travniky VsetinZŠ Travniky Vsetin 4 73.10
19 1216 Zuzana KovaříčkováZuzana Kovaříčková 11 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 9 76.17
1092 Sofie ŠafaříkovaSofie Šafaříkova 12 VsetínVsetín 11 DNS
1051 Klára PořízkováKlára Pořízková 11 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 DNS

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(Sat, 14.5.2022 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 10 46.40
2 1094 Jan ŠuráňJan Šuráň
Elim VsetínElim Vsetín
12 21 40.00
3 1263 Mikuláš TrčkaMikuláš Trčka
ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436
12 22 29.20
4 1222 Marian FrantíkMarian Frantík
Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice
11 3 26.80
5 1238 Martin ChovanecMartin Chovanec
ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217
11 7 26.60
6 1083 Kryštof PinďákKryštof Pinďák
ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436
12 17 24.10
7 1237 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka
AK VnorovyAK Vnorovy
11 15 23.90
8 1153 Luděk KovaříkLuděk Kovařík
IN-LINE VESELÍ (Vsetín)IN-LINE VESELÍ (Vsetín)
12 8 23.00
9 1204 Lukáš MičulkaLukáš Mičulka
ZŠ TrávníkyZŠ Trávníky
11 11 21.80
10 1248 Michal RadkovičMichal Radkovič
ZŠ Prostějov, ul. E. Valenty 52ZŠ Prostějov, ul. E. Valent...
11 19 21.30
11 1264 Daniel PrcínDaniel Prcín
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 18 20.10
12 1070 Jakub MikulecJakub Mikulec
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 12 19.40
13 1185 Jonáš TrlicaJonáš Trlica
Atletický klub ElimAtletický klub Elim
12 23 17.50
14 1257 Juraj BenedíkJuraj Benedík
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 1 17.00
15 1047 Tymofii HorbuliakTymofii Horbuliak
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 5 15.30
16 1096 Petr MynaříkPetr Mynařík
ZŠ OhradaZŠ Ohrada
11 13 14.10
17 1181 Daniel ChovanecDaniel Chovanec
ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217
11 6 13.80
18 1091 Patrik KubelaPatrik Kubela
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 9 13.30
19 1147 Bohdan PidpailoBohdan Pidpailo
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 16 13.00
20 1156 Matěj DaněkMatěj Daněk
Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín
12 2 11.60
21 1014 Myron HalabutMyron Halabut
UkrainaUkraina
12 4 10.20
22 1035 Ilia SyniukIlia Syniuk
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 20 08.90
1102 Filip VeselýFilip Veselý
ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544
11 24 DNS
Kamil OndříčekKamil Ondříček
Zs trávníky Vsetín 1217Zs trávníky Vsetín 1217
11 14 DNS
Total 24 racers

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(Sat, 14.5.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1259 Tereza JenáčkováTereza Jenáčková
ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217
12 9 21.10
2 1072 Anna OžanováAnna Ožanová
SK BrušperkSK Brušperk
11 17 19.30
3 1031 Vanessa BarvířováVanessa Barvířová
Gymnastika ZlínGymnastika Zlín
11 2 19.16
4 1221 Eva VysloužilováEva Vysloužilová
Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice
11 25 18.10
5 1179 Ema TrčálkováEma Trčálková
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 23 15.70
6 1086 Noemi NedzynskaNoemi Nedzynska
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 16 14.60
7 1252 Anna HolcováAnna Holcová
ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín
12 5 14.00
8 1216 Zuzana KovaříčkováZuzana Kovaříčková
ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217
11 11 12.40
9 1230 Anna Marie KužmováAnna Marie Kužmová
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 14 11.90
10 1146 Orysia IvanovaOrysia Ivanova
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 7 11.70
11 1193 Rebeka Marie KasparRebeka Marie Kaspar
ZŠ Sychrov - Vsetín - ElimZŠ Sychrov - Vsetín - Elim
12 10 11.00
12 1087 Kristýna JagošováKristýna Jagošová
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 8 11.00
13 1202 Alžběta AdamcováAlžběta Adamcová
ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217
12 1 09.40
14 1212 ANNA KREJČÍANNA KREJČÍ
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 13 09.30
15 1218 Rozálie DavídkováRozálie Davídková
Ak Elim VsetínAk Elim Vsetín
12 3 08.20
16 1100 Sofie HambálkováSofie Hambálková
Zš Ohrada ,VsetínZš Ohrada ,Vsetín
12 4 08.08
Jana SurovcováJana Surovcová
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 20 DNS
Sonia TkadlecováSonia Tkadlecová
ZŠ Hovězí, okres VsetínZŠ Hovězí, okres Vsetín
12 22 DNS
1220 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová
Atletika ČelákoviceAtletika Čelákovice
12 24 DNS
1241 Hana RománkováHana Románková
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 19 DNS
Barbora NedzynskaBarbora Nedzynska
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 15 DNS
Eliška KračmarováEliška Kračmarová
VK Austin VsetínVK Austin Vsetín
11 12 DNS
Karolina ŠulakovaKarolina Šulakova
ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217
12 21 DNS
Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová
Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice
11 6 DNS
1051 Klára PořízkováKlára Pořízková
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
11 18 DNS
Total 25 racers

30 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 09:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1025 Jakub FrýdlJakub Frýdl 19 VsetínVsetín 2 13.48
2 1170 Tomáš FilgasTomáš Filgas 19 VsetínVsetín 1 13.97
3 1158 Ondřej LasákOndřej Lasák 19 VsetínVsetín 3 14.19
4 1160 František OsičkaFrantišek Osička 20 VsetínVsetín 4 16.54
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 09:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1152 Jordan Odinaka DimJordan Odinaka Dim 19 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 1 14.82
2 1020 Štépán OndraŠtépán Ondra 19 SychrovSychrov 2 16.97
3 1066 Radek HalašRadek Halaš 20 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 26.29
4 1009 Adam ŠerýAdam Šerý 20 Mámina sukněMámina sukně 3 31.46
Total 4 racers
Běh 03 (Sat, 14.5.2022 - 09:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1029 Jonáš ValaJonáš Vala 19 MŠ Vsetín LuhMŠ Vsetín Luh 3 12.08
2 1007 Karel KřenKarel Křen 19 HodonínHodonín 2 14.38
3 1040 Metoděj KlimešMetoděj Klimeš 20 batolebatole 1 16.44
4 1163 Václav GorkaVáclav Gorka 20 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 58.26
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 1029 Jonáš ValaJonáš Vala 19 MŠ Vsetín LuhMŠ Vsetín Luh 3 12.08
2 1025 Jakub FrýdlJakub Frýdl 19 VsetínVsetín 2 13.48
3 1170 Tomáš FilgasTomáš Filgas 19 VsetínVsetín 1 13.97
4 1158 Ondřej LasákOndřej Lasák 19 VsetínVsetín 3 14.19
5 1007 Karel KřenKarel Křen 19 HodonínHodonín 2 14.38
6 1152 Jordan Odinaka DimJordan Odinaka Dim 19 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 1 14.82
7 1040 Metoděj KlimešMetoděj Klimeš 20 batolebatole 1 16.44
8 1160 František OsičkaFrantišek Osička 20 VsetínVsetín 4 16.54
9 1020 Štépán OndraŠtépán Ondra 19 SychrovSychrov 2 16.97
10 1066 Radek HalašRadek Halaš 20 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 26.29
11 1009 Adam ŠerýAdam Šerý 20 Mámina sukněMámina sukně 3 31.46
12 1163 Václav GorkaVáclav Gorka 20 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 58.26

30 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Sat, 14.5.2022 - 09:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1010 Plyasetskaya ValeriyaPlyasetskaya Valeriya 19 UkrainaUkraina 4 10.32
2 1155 Elena DaňkováElena Daňková 19 JanováJanová 1 11.05
3 1032 Isabella HolcováIsabella Holcová 20 BřeclavBřeclav 2 18.51
4 1016 Lada NesétováLada Nesétová 20 ZubříZubří 3 22.15
Total 4 racers
Běh 02 (Sat, 14.5.2022 - 09:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1142 Vivien DaňkováVivien Daňková 19 MŠ Francova Lhota,okres VsetínMŠ Francova Lhota,okres Vsetín 1 12.90
2 1012 Marketa SkalakovaMarketa Skalakova 19 MŠ Lilie, Centrum dramaticke vychovy, VsetinMŠ Lilie, Centrum dramatick... 3 20.38
3 1176 Zoe Alisha ChrásteckáZoe Alisha Chrástecká 19 Elim VsetínElim Vsetín 20.67
4 1006 Tatiana KřenováTatiana Křenová 19 HodonínHodonín 2 26.83
5 1017 Olívie VlkOlívie Vlk 21 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 35.92
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 1010 Plyasetskaya ValeriyaPlyasetskaya Valeriya 19 UkrainaUkraina 4 10.32
2 1155 Elena DaňkováElena Daňková 19 JanováJanová 1 11.05
3 1142 Vivien DaňkováVivien Daňková 19 MŠ Francova Lhota,okres VsetínMŠ Francova Lhota,okres Vsetín 1 12.90
4 1032 Isabella HolcováIsabella Holcová 20 BřeclavBřeclav 2 18.51
5 1012 Marketa SkalakovaMarketa Skalakova 19 MŠ Lilie, Centrum dramaticke vychovy, VsetinMŠ Lilie, Centrum dramatick... 3 20.38
6 1176 Zoe Alisha ChrásteckáZoe Alisha Chrástecká 19 Elim VsetínElim Vsetín 20.67
7 1016 Lada NesétováLada Nesétová 20 ZubříZubří 3 22.15
8 1006 Tatiana KřenováTatiana Křenová 19 HodonínHodonín 2 26.83
9 1017 Olívie VlkOlívie Vlk 21 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 35.92