Back

 / Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev ml. žactva

Ostrava - Vítkovice (18. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (Sun, 18.9.2022 - 11:00) official Wind: +0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.44 qA
2 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.45 qA
3 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.60 qB
4 Nick DvořákNick Dvořák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.14
5 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.31
6 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 09.75
Lukáš MacalíkLukáš Macalík 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 DNS
Total 7 racers
Rozběh 02 (Sun, 18.9.2022 - 11:00) official Wind: +0.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.11 qA
2 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.34 qA
3 Roman KulhánekRoman Kulhánek 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 08.82 qB
4 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 09.01 qB
5 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.03 qB
6 Petr VysloužilPetr Vysloužil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.32
7 Vojtěch VymlátilVojtěch Vymlátil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.40
Total 7 racers
Rozběh 03 (Sun, 18.9.2022 - 11:00) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.16 qA
2 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.44 qA
3 Daniel PekárekDaniel Pekárek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.66 qB
4 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.11 qB
5 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.50
6 Petr NovákPetr Novák 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 09.61
7 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 09.69
8 Michal GapkoMichal Gapko 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.80
Total 8 racers
Rozběh 04 (Sun, 18.9.2022 - 11:00) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 08.17 qA
2 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.57 qA
3 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.00 qB
4 Martin DobiášMartin Dobiáš 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.07 qB
5 Václav ŽouželkaVáclav Žouželka 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 09.24
6 Martin SchönfeldMartin Schönfeld 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 09.72
7 14 Jiří MorcinekJiří Morcinek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.97
8 Max Marek ČernošekMax Marek Černošek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.42
Total 8 racers

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (Sun, 18.9.2022 - 12:10) official Wind: -0.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 07.96
2 Jan DočkalJan Dočkal 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 08.16
3 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.24
4 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 SB 08.38
5 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 08.40
6 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.50
7 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.51
8 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.59
Total 8 racers
Finále B (Sun, 18.9.2022 - 12:10) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 08.59
2 Daniel PekárekDaniel Pekárek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.76
3 Roman KulhánekRoman Kulhánek 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 08.81
4 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 08.91
5 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 SB 08.96
6 Martin DobiášMartin Dobiáš 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 SB 08.97
7 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.02
8 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 SB 09.10
Total 8 racers

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (Sun, 18.9.2022 - 12:00) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 08.37
2 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.43
3 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 08.45
4 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 08.50
5 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 SB 08.60
6 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.63
7 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.65
8 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.67
Total 8 racers
Finále B (Sun, 18.9.2022 - 12:00) official Wind: +1.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 08.54
2 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 SB 08.57
3 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.78
4 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.80
5 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.80
6 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 SB 08.81
7 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 SB 08.85
8 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.09
Total 8 racers

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (Sun, 18.9.2022 - 10:40) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.37 qA
2 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.48 qA
3 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 08.72 qB
4 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.27
5 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.36
6 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 09.49
7 Gabriela SlováčkováGabriela Slováčková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10.94
Total 7 racers
Rozběh 02 (Sun, 18.9.2022 - 10:40) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.71 qB
2 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.11
3 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.16
4 1 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.49
5 11 Kristýna PetříkováKristýna Petříková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 09.81
6 Tereza VaňkováTereza Vaňková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 09.84
Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Total 7 racers
Rozběh 03 (Sun, 18.9.2022 - 10:40) official Wind: +0.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.46 qA
2 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.86 qB
3 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.89
4 Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.46
5 Natálie RaclavskáNatálie Raclavská 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.52
6 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.65
7 Matylda PeškováMatylda Pešková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 PB 09.83
Total 7 racers
Rozběh 04 (Sun, 18.9.2022 - 10:40) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.54 qA
2 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.65 qA
3 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 08.71 qB
4 Tereza VargováTereza Vargová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 09.42
MS Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.72
6 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.26
7 16 Anna TužičkováAnna Tužičková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 10.61
Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Total 8 racers
Rozběh 05 (Sun, 18.9.2022 - 10:40) official Wind: +1.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.62 qA
2 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.81 qB
3 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.86 qB
4 7 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.19
5 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 09.50
6 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.54
Adél SzücsAdél Szücs 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Total 7 racers
Rozběh 06 (Sun, 18.9.2022 - 10:40) official Wind: +0.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.56 qA
2 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.72 qB
3 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.12
4 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.25
5 Sára DvořákováSára Dvořáková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 09.48
6 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.52
7 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.72
Total 7 racers
Rozběh 07 (Sun, 18.9.2022 - 10:40) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 08.39 qA
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.67 qB
3 Lenka MachytkováLenka Machytková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.17
4 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.19
5 Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 09.59
6 Klára PazourkováKlára Pazourková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.61
7 Tereza JelenováTereza Jelenová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.52
Adéla AujezdskáAdéla Aujezdská 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 DNS
Total 8 racers

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Sun, 18.9.2022 - 13:45) official Wind: -0.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 20.12
2 Dominik BucDominik Buc 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 20.48
3 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.61
4 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 21.04
5 1 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.08
6 Antonín JasoněkAntonín Jasoněk 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 21.31
7 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 21.33
8 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 21.40
Total 8 racers
Běh 02 (Sun, 18.9.2022 - 13:45) official Wind: +1.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch JasoněkVojtěch Jasoněk 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 20.89
2 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 21.72
3 Roman KulhánekRoman Kulhánek 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 22.21
4 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 22.58
5 Felix NěmecFelix Němec 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 22.67
6 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 22.83
7 8 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 22.90
8 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 23.45
Total 8 racers
Běh 03 (Sun, 18.9.2022 - 13:45) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 19.53
2 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.18
3 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 21.79
4 6 Petr SedláčekPetr Sedláček 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 22.15
5 Patrik SedlářPatrik Sedlář 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 23.06
6 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 24.37
7 14 Jiří MorcinekJiří Morcinek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 24.67
8 Petr VysloužilPetr Vysloužil 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 24.92
Total 8 racers

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Sun, 18.9.2022 - 13:30) official Wind: +1.7 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.20
2 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 20.28
3 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 20.38
4 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.79
5 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.81
6 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 20.97
Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Total 8 racers
Běh 02 (Sun, 18.9.2022 - 13:30) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 20.65
2 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 21.27
3 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 21.30
4 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.54
5 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 21.54
6 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 21.57
7 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 21.65
8 Veronika GolisováVeronika Golisová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.22
Total 8 racers
Běh 03 (Sun, 18.9.2022 - 13:30) official Wind: +2.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.20
2 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 21.61
3 Anna VilímkováAnna Vilímková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 21.66
4 Nela PalováNela Palová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 22.03
5 Nella KňávováNella Kňávová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.37
6 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 22.48
7 Eliška SehnalováEliška Sehnalová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 22.77
8 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.94
Total 8 racers
Běh 04 (Sun, 18.9.2022 - 13:30) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 22.71
2 Monika ŠpitováMonika Špitová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 22.85
3 Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 23.38
4 Lucie HolišováLucie Holišová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 23.45
5 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 23.55
6 Hana KrulíkováHana Krulíková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 23.73
7 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 23.88
8 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.92
Total 8 racers
Běh 05 (Sun, 18.9.2022 - 13:30) official Wind: +0.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína ŠárkováKarolína Šárková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 23.16
2 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 23.95
3 13 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 PB 24.12
4 Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 24.44
5 Tereza LyskováTereza Lysková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 24.45
6 Matylda PeškováMatylda Pešková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.78
7 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 24.99
8 Tereza VaňkováTereza Vaňková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 25.11
Total 8 racers
Běh 06 (Sun, 18.9.2022 - 13:30) official Wind: -0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.11
2 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.25
3 6 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 22.40
4 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 22.92
5 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.07
6 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 23.33
Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Adéla AujezdskáAdéla Aujezdská 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 DNS
Total 8 racers

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Sun, 18.9.2022 - 12:40) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Oliver KulichOliver Kulich 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 41.76
2 Vít BouchalaVít Bouchala 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 44.39
3 Vojtěch JasoněkVojtěch Jasoněk 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 45.32
4 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 46.15
5 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 46.80
6 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 48.44
7 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 48.88
8 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 52.66
Total 8 racers
Běh 02 (Sun, 18.9.2022 - 12:40) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Antonín JasoněkAntonín Jasoněk 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 46.00
2 Adam JadviszczokAdam Jadviszczok 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 48.06
3 Radek MazurRadek Mazur 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 49.82
4 Jakub DudíkJakub Dudík 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 52.00
5 Alex ViochnaAlex Viochna 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 52.45
6 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 53.15
7 Max Marek ČernošekMax Marek Černošek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 54.89
Michal GapkoMichal Gapko 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Total 8 racers

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Sun, 18.9.2022 - 12:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 43.84
2 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.01
3 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 45.97
4 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 46.42
5 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 46.43
6 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 46.73
7 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 46.84
8 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 47.43
Total 8 racers
Běh 02 (Sun, 18.9.2022 - 12:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 47.28
2 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 47.45
3 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 47.82
4 Alexandra PiskořováAlexandra Piskořová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 47.94
5 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.53
6 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 50.05
7 Lucie Maya FajkusováLucie Maya Fajkusová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 50.14
8 Nikola ErnstováNikola Ernstová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 51.24
Total 8 racers
Běh 03 (Sun, 18.9.2022 - 12:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 50.12
2 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 50.72
3 Barbora ŠtenclováBarbora Štenclová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 51.75
4 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 51.85
5 Hana KrulíkováHana Krulíková 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 52.27
6 Tereza JelenováTereza Jelenová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 53.42
7 Nela JančurováNela Jančurová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.58
8 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 53.63
Total 8 racers

800 m - Ml. žáci

(Sun, 18.9.2022 - 11:40) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 2 Kryštof KernKryštof Kern 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:29.05
2 1 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:29.95
3 3 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:32.88
4 6 Petr SedláčekPetr Sedláček 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 2:33.95
5 4 Dominik SamiecDominik Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:41.94
6 7 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:45.16
7 5 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:45.18
8 9 Mikuláš KňávaMikuláš Kňáva 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:48.68
9 14 Jiří MorcinekJiří Morcinek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 PB 2:52.65
10 10 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:56.45
11 8 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 2:56.68
12 11 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11 2:57.07
13 12 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:58.69
14 16 Petr HřivňákPetr Hřivňák 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 2:59.67
15 13 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 3:00.99
16 15 Michal VincourekMichal Vincourek 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 15 3:07.71
Total 16 racers

800 m - Ml. žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 11:20) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 1 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 2:26.60
2 3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 2:30.55
3 2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:34.41
4 4 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:40.56
5 6 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:42.58
6 5 Christina DostálováChristina Dostálová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:43.13
7 7 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:49.05
8 9 Sofie GebauerováSofie Gebauerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 2:49.81
9 11 Kristýna PetříkováKristýna Petříková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11 PB 2:51.99
10 10 Laura LiskováLaura Lisková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:52.62
11 15 Diana SamoilenkoDiana Samoilenko 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 2:52.84
12 8 Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:57.74
13 14 Teodora ČápkováTeodora Čápková 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14 PB 3:02.33
14 12 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 3:09.04
15 13 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 3:09.09
Total 15 racers

1500 m - Ml. žáci

(Sun, 18.9.2022 - 13:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 5 Štěpán HolasŠtěpán Holas 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 4:57.45
2 4 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:05.87
3 2 Vojtěch KušíkVojtěch Kušík 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 5:17.77
4 3 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 5:19.17
5 1 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 5:47.41
Total 5 racers

1500 m - Ml. žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 13:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 7 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 5:39.54
2 4 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 5:44.12
3 6 Ema CzudkováEma Czudková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 5:48.07
4 2 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 5:49.57
5 5 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 5:52.11
6 1 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 5:54.03
7 8 Klára PaličkováKlára Paličková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 5:58.09
MS 3 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 6:00.68
9 11 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 PB 6:11.74
10 15 Kristýna ŠindelářováKristýna Šindelářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 6:20.25
11 9 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 6:23.47
12 10 Tereza Abigail FoltysováTereza Abigail Foltysová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 6:28.41
13 12 Daniela HonkováDaniela Honková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 6:38.36
14 14 Klára SkřečkováKlára Skřečková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 7:25.77
15 13 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 13 7:38.96
16 16 Anna TužičkováAnna Tužičková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 16 8:03.50
Total 16 racers

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Sun, 18.9.2022 - 10:20) official Wind: -0.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 09.85
2 Jaroslav NovákJaroslav Novák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 10.16
3 Dominik BucDominik Buc 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 10.21
4 3 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 10.33
5 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10.46
6 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 10.72
Total 6 racers
Běh 02 (Sun, 18.9.2022 - 10:20) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.72
2 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 10.77
3 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 10.95
4 Prokop DudaProkop Duda 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.01
5 David HojgrDavid Hojgr 10 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.21
6 Saša MarekSaša Marek 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.33
Total 6 racers
Běh 03 (Sun, 18.9.2022 - 10:20) official Wind: +0.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martin IvaničMartin Ivanič 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.55
2 Viktor OttaViktor Otta 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 11.71
3 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.91
4 Marek RusnokMarek Rusnok 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 13.47
Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Total 5 racers

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Sun, 18.9.2022 - 10:00) official Wind: +1.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.06
2 3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 10.31
3 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.35
4 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.44
5 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.50
6 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.85
7 2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.86
8 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.36
Total 8 racers
Běh 02 (Sun, 18.9.2022 - 10:00) official Wind: -0.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 10.83
2 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.94
3 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.99
4 Soňa BerkováSoňa Berková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 11.03
5 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.11
6 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.73
7 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.06
8 Nikola MelkováNikola Melková 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.19
Total 8 racers
Běh 03 (Sun, 18.9.2022 - 10:00) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
MS 3 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 11.26
2 5 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 11.52
3 Zuzana ČernáZuzana Černá 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 12.01
4 Madla KudláčkováMadla Kudláčková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 12.16
5 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.81
6 13 Nela JurkováNela Jurková 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 8 PB 12.87
7 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 12.96
8 Eliška LangrováEliška Langrová 10 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.45
Total 8 racers

4 x 60 m - Ml. žáci

(Sun, 18.9.2022 - 14:10) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kudlák, Kotyza, Molnar, Řehák Kudlák, Kotyza, Molnar, Řehák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 33.70
2 Jasoněk, Jasoněk, Pekárek, Šabatka Jasoněk, Jasoněk, Pekárek, Šabatka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 34.06
3 11 Pospíšil, Hojgr, Kulich, Žouželka Pospíšil, Hojgr, Kulich, Žouželka TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 34.14
4 4 Jasník, Sedláček, Ivanič, Bauer Jasník, Sedláček, Ivanič, Bauer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 35.92
5 Marek, Staškovan, Svoboda, To Marek, Staškovan, Svoboda, To Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 36.06
6 Jadviszczok, Samiec, Stodola, Viochna Jadviszczok, Samiec, Stodola, Viochna TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 36.93
7 9 Kňáva, Mazur, Pavlíček, Sedláček Kňáva, Mazur, Pavlíček, Sedláček Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 36.94
Marek, Vysloužil, Micka, Hřivňák Marek, Vysloužil, Micka, Hřivňák Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 DNF
Total 8 racers

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Sun, 18.9.2022 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vilímková, Růžičková, Machytková, Kohoutková Vilímková, Růžičková, Machytková, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 33.01
2 Langrová, Němcová, Vargová, Raclavská Langrová, Němcová, Vargová, Raclavská Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 34.48
3 Vodáková, Fizková, Kukuczka, Trombiková Vodáková, Fizková, Kukuczka, Trombiková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 34.75
4 Bordovská, Křížková, Jadvidžáková, Palová Bordovská, Křížková, Jadvidžáková, Palová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 34.78
5 Horáková, Golisová, Haščinová, Sehnalová Horáková, Golisová, Haščinová, Sehnalová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 35.20
6 5 Dostálová, Sovová, Klicperová, Bednaříková Dostálová, Sovová, Klicperová, Bednaříková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 35.47
7 Bednářová, Berková, Mlýnková, Piskořová Bednářová, Berková, Mlýnková, Piskořová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.54
8 13 Kalafutová, Milfaitová, Šeděnková, Zajícová Kalafutová, Milfaitová, Šeděnková, Zajícová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 35.57
Total 8 racers
Běh 02 (Sun, 18.9.2022 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 7 Konvičková, Mlčochová, Balážová, Ermisová Konvičková, Mlčochová, Balážová, Ermisová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 35.28
2 Demlová, Glacová, Kudláčková, Slížová Demlová, Glacová, Kudláčková, Slížová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 35.57
3 Černá, Fajkusová, Paličková, Šárková Černá, Fajkusová, Paličková, Šárková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 36.10
4 Kňávová, Švastalová, Krňávková, Havlíčková Kňávová, Švastalová, Krňávková, Havlíčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 36.22
5 4 Ochmanová, Ostruszková, Ostruszková, Bury Ochmanová, Ostruszková, Ostruszková, Bury TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.51
6 Dvořáková, Petříková, Gabčanová, Zakuťanská Dvořáková, Petříková, Gabčanová, Zakuťanská Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 36.64
Total 6 racers
Běh 03 (Sun, 18.9.2022 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Meixnerová, Machytková, Smékalová, Krejčí Meixnerová, Machytková, Smékalová, Krejčí TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.91
2 Slivková, Špitová, Straková, Holišová Slivková, Špitová, Straková, Holišová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 35.15
3 Pazourková, Kopecká, Hodková, Jandová Pazourková, Kopecká, Hodková, Jandová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 36.69
4 Štenclová, Jančurová, Gebauerová, Kohutová Štenclová, Jančurová, Gebauerová, Kohutová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 36.76
5 Slováčková, Lisková, Krulíková, Novosadová Slováčková, Lisková, Krulíková, Novosadová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 39.06
Total 5 racers

Skok vysoký - Ml. žáci

(Sun, 18.9.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.15 1.20 1.25 1.30 1.34 1.38 1.42 1.46 1.49 1.52 1.55 1.58 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 5 Štěpán HolasŠtěpán Holas
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 13 1.58 - - - - - - - xo o o o xo
2 Jakub KotzianJakub Kotzian
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 10 PB 1.55 - - o o o o xo xo o xxo xo xxx
3 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 11 1.46 - - o o o o o o xxx
4 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 12 1.42 - - - o xo o o xxx
5 Dominik BucDominik Buc
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
10 7 PB 1.42 o o o o o o xo xxx
6 Viktor OttaViktor Otta
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 4 PB 1.38 o - o o o o xxx
7 Saša MarekSaša Marek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 8 1.38 o - o o o xo xxx
8 5 Adam MališAdam Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3 PB 1.38 o o o o o xxo xxx
9 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 2 PB 1.34 o o o o xxo xxx
10 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 9 1.30 o - o o xxx
11= Tomáš BakotaTomáš Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 5 1.30 o o o xo xxx
11= 3 Jakub SzlaurJakub Szlaur
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 6 1.30 - o o xo xxx
13 Jan RaclJan Racl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 1 PB 1.30 o o xxo xxo xxx
Total 13 racers

Skok vysoký - Ml. žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 11:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.15 1.20 1.25 1.30 1.34 1.38 1.42 1.46 1.50 1.52 1.55 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 Rozálie PazderováRozálie Pazderová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 22 1.46 - - o o o xo xo xo xxx
2 Ema ViochnováEma Viochnová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 21 PB 1.42 - o o xo o xxo xxo xxx
3 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 23 1.38 - - o o o o xxx
4 Jitka MachytkováJitka Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 15 PB 1.38 - o o o xo xo xr
5= Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 13 1.30 o o o o xxx
5= Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 19 1.30 o o o o xxx
7 Marie NovosadováMarie Novosadová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 17 1.30 - o xo o xxx
8= Monika ŠpitováMonika Špitová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 14 1.30 o o o xo xxx
8= Eliška HajnáEliška Hajná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 10 1.30 o o o xo xxx
8= Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 12 1.30 o o o xo xxx
8= Kamila DrdováKamila Drdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 18 1.30 o o o xo xxx
8= Karla KohutováKarla Kohutová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 20 1.30 o o o xo xxx
13= Lara QuittováLara Quittová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 7 1.25 o o o xxx
13= Zuzana ČernáZuzana Černá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 8 1.25 o o o xxx
15 Natálie HaščinováNatálie Haščinová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 9 1.25 o xo o xxx
16= Justýna BízováJustýna Bízová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 1 PB 1.20 o o xxx
16= Anna KrňováAnna Krňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 11 1.20 o o xxx
16= Veronika SlížováVeronika Slížová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 1.20 o o xxx
16= Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 16 1.20 - o xxx
20 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 6 1.20 o xxo xxx
21 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 5 1.15 o xxx
Veronika ZajícováVeronika Zajícová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 4 DNS
Sára DvořákováSára Dvořáková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 2 NM xxx
Total 23 racers

Skok daleký - Ml. žáci

(Sun, 18.9.2022 - 12:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vincent ŽůrekVincent Žůrek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 15 5.02 +0.4 m/s 5.02  0.40 4.79  2.20 5.00  -0.10 502 4.75  1.10 4.87  0.30 4.73  -1.10
2 Tomáš MolnarTomáš Molnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 9 PB 4.86 -0.8 m/s 4.73  0.60 4.73  0.80 4.55  1.30 473 4.52  -1.10 4.56  -0.80 4.86  -0.80
3 Jan DočkalJan Dočkal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 12 4.77 -0.7 m/s 4.62  -0.30 4.72  2.00 x  2.00 472 4.61  0.30 4.36  -1.40 4.77  -0.70
4 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 11 4.68 -0.7 m/s 3.48  1.20 4.17  1.90 4.49  -0.30 449 4.60  -0.10 4.42  -0.90 4.68  -0.70
5 Daniel PekárekDaniel Pekárek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 14 4.68 +0.7 m/s 4.57  2.20 4.68  0.70 4.36  0.90 468 4.31  0.20 4.50  -1.40 3.30  -0.80
6 Jan ChalupaJan Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 10 4.57 +0.6 m/s x  1.00 x  2.00 4.36  2.30 436 4.57  0.60 4.45  -0.80 x  0.30
7 8 Matyáš FrancMatyáš Franc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 5 4.28 +0.5 m/s 4.00  0.00 4.28  0.50 4.02  -1.80 428 4.14  1.80 3.96  1.00 4.21  1.50
8 Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 8 4.21 +1.6 m/s 4.17  -0.30 4.17  -0.10 4.21  1.60 421 3.98  0.40 - 3.95  1.50
9 2 Kryštof KernKryštof Kern
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 7 4.13 -0.2 m/s 3.80  0.60 3.99  0.10 4.13  -0.20 413
10 Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3 4.11 +0.0 m/s 4.05  1.60 4.06  0.20 4.11  0.00 411
11 Martin DobiášMartin Dobiáš
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 2 4.06 +0.2 m/s 3.84  -0.90 4.06  0.20 3.68  0.60 406
12 12 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 1 3.77 +2.7 m/s 3.60 +1.6 m/s 3.77  2.70 x  1.30 3.60  1.60 377
13 Felix NěmecFelix Němec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 4 3.72 +0.5 m/s 3.57  -0.40 3.60  0.30 3.72  0.50 372
14 5 Štěpán HolasŠtěpán Holas
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 13 3.04 +2.3 m/s 3.04  2.30 x  1.00 x  0.30 304
Roman KulhánekRoman Kulhánek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 6 NM x  -0.20 x  1.70 x  -1.10 -
Total 15 racers

Skok daleký - Ml. žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie HrudníkováViktorie Hrudníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 28 4.88 +0.6 m/s 4.62  -0.10 x  0.40 4.53  2.30 462 4.51  1.10 4.79  0.70 4.88  0.60
2 Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 18 PB 4.68 +0.8 m/s 4.29  -0.30 4.45  1.90 - 445 4.68  0.80 4.53  -0.70 4.40  1.00
3 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 26 4.64 +0.3 m/s 4.59  3.30 4.05  1.50 4.56  -0.30 459 4.61  0.90 4.64  0.30 4.38  0.50
4 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 21 PB 4.55 +0.5 m/s 4.55  0.50 x  1.90 4.33  0.20 455 4.15  0.90 x  1.30 4.39  0.00
5 Kristina BastováKristina Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 27 4.50 -0.3 m/s x  1.70 x  0.40 4.45  0.90 445 x  1.90 4.50  -0.30 x  1.70
6 Aneta OnderkováAneta Onderková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 23 4.49 +0.1 m/s 4.32  0.00 4.32  0.90 4.48  1.30 448 4.49  0.10 4.39  1.90 4.32  1.10
7 Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 19 4.45 +1.9 m/s 4.08  1.20 4.30  1.40 4.45  1.90 445 4.22  0.10 4.30  0.70 4.22  1.30
8 Lada RůžičkováLada Růžičková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 24 4.38 +1.4 m/s 4.19  0.70 4.38  1.40 4.21  0.60 438 3.94  1.30 4.13  -0.20 x  0.50
9 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 16 4.28 +1.2 m/s 4.28  1.20 4.04  0.70 3.92  1.90 428
10 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 17 4.25 +2.3 m/s 3.92 +0.6 m/s x  2.00 4.25  2.30 3.92  0.60 425
11 Michaela PálkováMichaela Pálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 15 4.21 +0.9 m/s 4.07  1.00 4.21  0.90 x  1.50 421
12 Jitka MachytkováJitka Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 6 PB 4.20 +1.2 m/s 3.83  1.10 3.68  0.40 4.20  1.20 420
13 Nikola SnášelováNikola Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 22 4.20 +1.3 m/s x  1.00 x  0.50 4.20  1.30 420
14 Veronika BuryVeronika Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 10 PB 4.19 +1.4 m/s 4.01  0.20 3.93  3.20 4.19  1.40 419
15 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 25 4.19 +0.7 m/s 4.19  0.70 x  1.70 x  0.10 419
16 Lenka TrombikováLenka Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 20 4.12 +1.4 m/s x  1.40 4.03  1.10 4.12  1.40 412
17 Lenka MachytkováLenka Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 9 PB 4.03 +0.1 m/s 4.03  0.10 3.66  0.80 3.83  1.40 403
18 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 11 PB 4.03 +1.1 m/s 4.03  1.10 - - 403
19 Adéla DemlováAdéla Demlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 7 PB 4.01 -0.2 m/s 4.01  -0.20 3.66  1.10 3.67  0.30 401
20 Madla KudláčkováMadla Kudláčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 5 PB 3.85 +1.4 m/s 3.78  0.30 3.82  0.30 3.85  1.40 385
21 Tereza VargováTereza Vargová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 13 3.83 -0.3 m/s 3.50  0.20 3.53  0.50 3.83  -0.30 383
22 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 14 3.82 +1.3 m/s 3.72  1.10 3.75  0.10 3.82  1.30 382
MS Ema BlažekováEma Blažeková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 29 PB 3.81 -0.1 m/s x  1.70 3.45  1.80 3.81  -0.10 381
24 10 Laura LiskováLaura Lisková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 8 3.69 -0.3 m/s 3.69  -0.30 3.66  0.90 3.58  -0.20 369
25 Eliška HajnáEliška Hajná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 12 3.43 -0.3 m/s 3.37  2.70 3.35  0.80 3.43  -0.30 343
26 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 4 3.43 +0.1 m/s 3.43  0.10 x  0.80 x  0.20 343
27 7 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 1 3.36 +2.1 m/s 3.27 +0.3 m/s 3.36  2.10 2.81  1.10 3.27  0.30 336
28 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 2 3.36 +0.3 m/s 3.36  0.30 2.44  -0.10 3.19  -0.20 336
29 Karolína ŠárkováKarolína Šárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 3 3.17 +0.3 m/s x  1.30 3.17  0.30 3.09  0.00 317
Total 29 racers

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 24 PB 13.50 12.51 12.36 12.21 1251 12.07 11.83 13.50
2 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 23 10.36 - 10.36 10.27 1036 09.97 09.36 x
3 Aneta HockadayAneta Hockaday
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 21 PB 10.19 08.81 08.69 09.31 931 10.19 10.01 09.24
4 Alexandra KrejčíAlexandra Krejčí
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 22 09.61 09.61 08.42 x 961 08.03 08.49 09.16
5 Barbora ŠtenclováBarbora Štenclová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 18 PB 09.55 09.09 09.52 09.55 955 09.20 09.55 x
6 Valerie HammondováValerie Hammondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 20 09.36 09.36 08.30 08.18 936 08.29 x 08.63
7 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 19 08.93 08.53 08.93 08.40 893
8 Agáta HolubováAgáta Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 11 PB 08.93 07.54 08.93 08.05 893 08.36 08.20 07.82
9 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 9 PB 08.90 08.40 08.90 07.22 890
10 Karla KohutováKarla Kohutová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 1 PB 08.57 08.47 08.57 08.55 857
11 Jana SedláčkováJana Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 8 PB 08.51 07.63 07.25 08.51 851
12 Soňa BerkováSoňa Berková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 10 PB 08.46 08.46 06.93 x 846
13 Petra GabčanováPetra Gabčanová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 12 PB 08.43 08.03 08.30 08.43 843
14 Klára Emílie JandováKlára Emílie Jandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 16 08.36 07.79 08.36 07.87 836
15 Eliška LangrováEliška Langrová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 13 08.35 - 08.35 07.67 835
16 2 Eliška KoupilováEliška Koupilová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 14 08.29 07.95 08.14 08.29 829
17 Adél SzücsAdél Szücs
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 17 07.89 07.89 x x 789
18 Tereza MeixnerováTereza Meixnerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 15 07.86 07.86 07.70 07.68 786
19 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 6 PB 07.55 07.51 07.55 x 755
20 Patricie VaskáPatricie Vaská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 PB 07.50 07.08 06.76 07.50 750
21 Natálie RaclavskáNatálie Raclavská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 2 PB 07.05 06.19 06.18 07.05 705
22 Tereza MahrováTereza Mahrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 7 06.68 06.68 06.21 06.23 668
23 Anna HodkováAnna Hodková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 4 06.40 06.32 06.21 06.40 640
Vendula ČápováVendula Čápová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 5 DNS -
Total 24 racers

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(Sun, 18.9.2022 - 11:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 11 10.75 10.02 10.21 10.39 1039 10.75 10.52 10.46
2 Jan DočkalJan Dočkal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 10 09.89 09.54 x 09.02 954 08.92 09.89 09.49
3 Nick DvořákNick Dvořák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 6 PB 08.95 08.57 08.86 08.73 886 08.95 08.78 08.87
4 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 8 08.56 08.56 07.35 08.17 856 08.05 08.21 08.27
5 2 Kryštof KernKryštof Kern
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 7 08.45 08.16 08.41 08.45 845 - - -
6 Pavel KrukPavel Kruk
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 9 08.38 08.29 07.50 08.38 838 07.64 08.12 07.97
7 Matyáš VoborníkMatyáš Voborník
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 5 PB 08.32 07.55 08.32 07.80 832 07.12 08.25 07.97
8 Štěpán JankůŠtěpán Janků
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 4 PB 08.13 08.13 07.26 07.87 813 07.25 07.49 06.44
9 Oliver ŠtruncOliver Štrunc
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 1 PB 07.23 07.23 06.35 07.05 723
10 Damián LojekDamián Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3 07.22 07.13 07.13 07.22 722
11 Fabián DékanyFabián Dékany
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 2 PB 06.22 06.05 06.22 05.86 622
Total 11 racers

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 11:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 24 34.63 26.02 32.61 32.35 3261 32.89 34.63 29.90
2 Justýna BízováJustýna Bízová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 20 PB 28.82 25.88 28.82 25.70 2882 27.49 27.78 25.62
3 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 18 PB 28.02 25.23 22.36 25.02 2523 24.03 27.21 28.02
4 Natálie StrakováNatálie Straková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 22 27.95 x x 21.51 2151 27.95 26.94 26.22
5 Karin KlicperováKarin Klicperová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 23 26.69 24.47 25.69 18.21 2569 24.49 23.22 26.69
6 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 21 25.29 25.29 23.57 23.80 2529 19.94 22.13 21.28
7 Anna KrňováAnna Krňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 19 24.59 18.97 21.81 24.04 2404 20.22 22.78 24.59
8 Nela JančurováNela Jančurová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 14 PB 23.65 x 23.52 15.79 2352 23.65 20.62 22.15
9 2 Eliška KoupilováEliška Koupilová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 12 PB 20.91 20.91 15.89 18.91 2091
10 Tereza MeixnerováTereza Meixnerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 17 20.33 20.33 17.63 20.07 2033
11 Valerie HammondováValerie Hammondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 15 20.11 20.11 14.75 18.76 2011
12 Adél SzücsAdél Szücs
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 16 19.10 19.10 18.73 18.46 1910
13 Agáta HolubováAgáta Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 11 PB 18.98 17.95 18.98 17.98 1898
MS 3 Natálie WeberováNatálie Weberová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 2 PB 18.93 09.69 14.82 18.93 1893
15 Elena NovákováElena Nováková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 8 PB 16.66 16.66 14.95 13.17 1666
16 Nina VodákováNina Vodáková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 1 PB 16.16 14.46 16.16 14.97 1616
17 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 6 PB 15.29 15.29 12.30 13.55 1529
18 Patricie VaskáPatricie Vaská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 7 13.34 12.26 13.29 13.34 1334
19 Anna HodkováAnna Hodková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 9 12.99 12.54 12.99 11.86 1299
20 Petra GabčanováPetra Gabčanová
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
09 4 12.42 12.42 10.23 x 1242
21 Klára Emílie JandováKlára Emílie Jandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 5 11.68 10.60 11.68 08.77 1168
22 9 Taťána LabováTaťána Labová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 3 PB 08.05 07.16 08.05 06.62 805
Eliška HorákováEliška Horáková
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 13 DNS -
Vendula ČápováVendula Čápová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 10 DNS -
Total 24 racers

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(Sun, 18.9.2022 - 10:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 20 38.58 27.58 38.58 37.32 3858 38.14 32.56 x
2 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 17 PB 31.94 30.79 28.37 29.27 3079 31.57 30.27 31.94
3 13 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 18 26.99 26.99 23.74 21.54 2699 23.97 13.24 23.85
4 Petr NovákPetr Novák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 13 PB 26.70 26.70 25.75 24.76 2670 22.88 24.13 23.24
5 Martin SchönfeldMartin Schönfeld
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 19 26.69 26.69 25.56 25.63 2669 25.45 22.85 x
6 David HojgrDavid Hojgr
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 11 PB 26.56 24.92 23.12 22.89 2492 26.56 24.08 x
7 Jakub DudíkJakub Dudík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 14 25.47 25.47 x 19.78 2547 20.72 21.72 23.19
8 Michal MazáčMichal Mazáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 16 24.94 x x 24.94 2494 19.85 23.50 22.79
9 Damián LojekDamián Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 12 21.94 20.98 21.94 19.97 2194
10 Robin MickaRobin Micka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 15 21.21 19.75 19.82 21.21 2121
11 5 Adam MališAdam Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3 PB 19.38 x 19.38 x 1938
12 7 Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 4 PB 19.24 16.54 19.24 14.74 1924
13 Jan RaclJan Racl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 2 PB 18.94 16.87 18.94 18.73 1894
14 Martin DobiášMartin Dobiáš
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 6 18.63 18.63 x 18.17 1863
15 Patrik SedlářPatrik Sedlář
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
10 7 18.02 x 18.02 16.36 1802
16 Prokop DudaProkop Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 10 17.53 12.04 17.53 16.97 1753
17 Jan BauerJan Bauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 9 17.13 x 17.13 x 1713
18 Oliver ŠtruncOliver Štrunc
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 1 PB 16.61 14.72 16.61 x 1661
19 Pavel KrukPavel Kruk
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 5 15.22 14.62 14.61 15.22 1522
Lukáš MacalíkLukáš Macalík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 8 DNS -
Total 20 racers

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(Sun, 18.9.2022 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 28 66.79 66.79 - - 6679 55.08 59.44 58.16
2 Nick DvořákNick Dvořák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 25 PB 54.36 54.36 - - 5436 51.22 51.21 49.75
3 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 26 53.44 53.44 - - 5344 49.48 51.87 -
4 Martin SchönfeldMartin Schönfeld
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 27 52.98 52.98 - - 5298 50.39 48.04 46.80
5 Tomáš BakotaTomáš Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 24 50.95 50.00 - - 5000 48.59 47.24 50.95
6 Damián LojekDamián Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 21 49.17 49.17 - - 4917 47.59 45.79 43.97
7 Jakub DudíkJakub Dudík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 23 48.82 48.82 - - 4882 43.43 - 38.99
8 Robin MickaRobin Micka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 22 46.12 46.12 - - 4612 45.33 45.74 41.75
9 Michal MazáčMichal Mazáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 20 44.92 44.92 - - 4492
10 Pavel KrukPavel Kruk
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 19 43.32 43.32 - - 4332
11 Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 17 43.20 43.20 - - 4320
12 Petr NovákPetr Novák
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
10 15 42.84 42.84 - - 4284
13 Jan RaclJan Racl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 18 40.90 40.90 - - 4090
14 Oliver ŠtruncOliver Štrunc
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 1 PB 40.74 40.74 - - 4074
15 Martin IvaničMartin Ivanič
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 13 40.10 40.10 - - 4010
16 Marek RusnokMarek Rusnok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 10 PB 39.81 39.81 - - 3981
17 Jan BauerJan Bauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 16 39.68 39.68 - - 3968
18 4 Dominik SamiecDominik Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 14 39.15 39.15 - - 3915
19 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 3 PB 38.65 38.65 - - 3865
20 Patrik SedlářPatrik Sedlář
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
10 12 38.42 38.42 - - 3842
21 Michal GapkoMichal Gapko
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 2 SB 37.51 37.51 - - 3751
22 Prokop DudaProkop Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 11 35.84 35.84 - - 3584
23 Matyáš VoborníkMatyáš Voborník
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 6 SB 32.61 32.61 - - 3261
24 1 Adam StodolaAdam Stodola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 9 31.66 31.66 - - 3166
25 Josef KuchařJosef Kuchař
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 8 28.87 28.87 - - 2887
26 Fabián DékanyFabián Dékany
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 5 26.31 26.31 - - 2631
27 Alex ViochnaAlex Viochna
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 4 PB 25.71 25.71 - - 2571
Lukáš MacalíkLukáš Macalík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 7 DNS -
Total 28 racers

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 13:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 25 49.37 49.37 - - 4937 45.05 46.91 45.94
2 Natálie StrakováNatálie Straková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 24 48.61 46.27 - - 4627 43.83 48.61 46.43
3 Justýna BízováJustýna Bízová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
09 21 PB 46.43 40.82 - - 4082 42.05 38.48 46.43
4 Anna KrňováAnna Krňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 19 SB 45.43 45.43 - - 4543 43.84 39.71 43.18
5 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 22 42.10 41.05 - - 4105 39.51 36.92 42.10
6 Karin KlicperováKarin Klicperová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 18 41.97 41.97 - - 4197 32.35 40.09 34.40
7 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 23 41.31 41.31 - - 4131 41.05 39.69 36.15
8 Tina HorákováTina Horáková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 17 37.75 36.98 - - 3698 35.31 36.73 37.75
9 Rozálie PazderováRozálie Pazderová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 20 36.27 36.27 - - 3627
10 Nina VodákováNina Vodáková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 14 36.18 36.18 - - 3618
11 Marie NovosadováMarie Novosadová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
09 9 PB 35.79 35.79 - - 3579
12 4 Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 12 35.60 35.60 - - 3560
13 8 Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 13 35.34 35.34 - - 3534
14 Eliška SehnalováEliška Sehnalová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 2 PB 35.32 35.32 - - 3532
15 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 11 35.26 35.26 - - 3526
16 Barbora SmékalováBarbora Smékalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
10 8 SB 34.87 34.87 - - 3487
17 5 Christina DostálováChristina Dostálová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 16 34.65 34.65 - - 3465
18 Valerie HammondováValerie Hammondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 10 31.83 31.83 - - 3183
19 15 Diana SamoilenkoDiana Samoilenko
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 1 PB 31.43 31.43 - - 3143
20 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 15 30.25 30.25 - - 3025
21 Tereza LyskováTereza Lysková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 7 28.04 28.04 - - 2804
22 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 6 26.05 26.05 - - 2605
23 12 Dora ThomasováDora Thomasová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 5 PB 25.02 25.02 - - 2502
24 16 Anna TužičkováAnna Tužičková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
10 4 19.01 19.01 - - 1901
25 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 3 PB 18.41 18.41 - - 1841
Total 25 racers