Back

 / Mistrovství světa v atletice postižených Downovým syndromem

Mladá Boleslav (21. - 23. 6. 2022)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Tue, 21.6.2022 - 16:00) official Wind: -0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Federico GianniniFederico Giannini 00 ItalyItaly 3 14.45
2 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 8 14.87
3 Nelson SilvaNelson Silva 00 PortugalPortugal 1 15.15
4 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti 00 FinlandFinland 7 15.29
5 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov 00 BulgariaBulgaria 2 15.33
6 David VodstrčilDavid Vodstrčil 00 Czech RepublicCzech Republic 4 16.16
7 David O´HareDavid O´Hare 00 IrelandIreland 5 16.26
8 Fahad AlhassawiFahad Alhassawi 00 KuwaitKuwait 6 24.17
Total 8 racers
Běh 2 (Tue, 21.6.2022 - 16:00) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Joao MachadoJoao Machado 00 PortugalPortugal 5 14.77
2 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 1 14.77
3 Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 7 15.01
4 Fergus CosgroveFergus Cosgrove 00 IrelandIreland 6 15.23
5 Klemens ZiębaKlemens Zięba 00 PolandPoland 4 16.88
6 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 8 18.33
7 Elmeri SiiriläElmeri Siirilä 00 FinlandFinland 3 19.60
8 Boyan VandovBoyan Vandov 00 BulgariaBulgaria 2 20.17
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Federico GianniniFederico Giannini 00 ItalyItaly 3 14.45
2 Joao MachadoJoao Machado 00 PortugalPortugal 5 14.77
2 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 1 14.77
4 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 8 14.87
5 Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 7 15.01
6 Nelson SilvaNelson Silva 00 PortugalPortugal 1 15.15
7 Fergus CosgroveFergus Cosgrove 00 IrelandIreland 6 15.23
8 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti 00 FinlandFinland 7 15.29
9 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov 00 BulgariaBulgaria 2 15.33
10 David VodstrčilDavid Vodstrčil 00 Czech RepublicCzech Republic 4 16.16
11 David O´HareDavid O´Hare 00 IrelandIreland 5 16.26
12 Klemens ZiębaKlemens Zięba 00 PolandPoland 4 16.88
13 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 8 18.33
14 Elmeri SiiriläElmeri Siirilä 00 FinlandFinland 3 19.60
15 Boyan VandovBoyan Vandov 00 BulgariaBulgaria 2 20.17
16 Fahad AlhassawiFahad Alhassawi 00 KuwaitKuwait 6 24.17

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Wed, 22.6.2022 - 15:50) official Wind: +1.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriel AvilesGabriel Aviles 00 MexicoMexico 8 13.78 Q
2 Federico GianniniFederico Giannini 00 ItalyItaly 4 14.28 q
3 Nelson SilvaNelson Silva 00 PortugalPortugal 1 14.89
4 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov 00 BulgariaBulgaria 2 15.22
5 Oliver PatamaOliver Patama 00 FinlandFinland 5 16.09
6 David VodstrčilDavid Vodstrčil 00 Czech RepublicCzech Republic 6 16.68
Dominik UlatowskiDominik Ulatowski 00 PolandPoland 7 DNS
Fahad AlhassawiFahad Alhassawi 00 KuwaitKuwait 3 DNS
Total 8 racers
Rozběh 2 (Wed, 22.6.2022 - 15:50) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 5 14.78 Q
2 Ridvan YalcinRidvan Yalcin 00 TürkiyeTürkiye 8 14.88
3 Fergus CosgroveFergus Cosgrove 00 IrelandIreland 7 15.27
4 Enzo Franco LarreginaEnzo Franco Larregina 00 ArgentinaArgentina 6 15.40
5 Mohammad AlhejjiMohammad Alhejji 00 KuwaitKuwait 4 19.73
6 Boyan VandovBoyan Vandov 00 BulgariaBulgaria 2 20.61
Jan WolczkoJan Wolczko 00 PolandPoland 3 DNS
Total 7 racers
Rozběh 3 (Wed, 22.6.2022 - 15:50) official Wind: +2.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Andrea PiacentiniAndrea Piacentini 00 ItalyItaly 6 13.73 Q
2 Antonio LamasAntonio Lamas 00 MexicoMexico 4 13.99 q
3 Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 7 15.16
4 David O´HareDavid O´Hare 00 IrelandIreland 8 16.34
5 Juho OksmanJuho Oksman 00 FinlandFinland 3 16.62
6 Mohammad AlturkaitMohammad Alturkait 00 KuwaitKuwait 5 17.75
7 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 2 18.51
Total 7 racers
Rozběh 4 (Wed, 22.6.2022 - 15:50) official Wind: +2.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Luís GonçalvesLuís Gonçalves 00 PortugalPortugal 6 14.08 Q
2 Furkan DemirFurkan Demir 00 TürkiyeTürkiye 7 14.38 q
3 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 5 14.74 q
4 Klemens ZiębaKlemens Zięba 00 PolandPoland 8 16.72
5 Naser AlhashemiNaser Alhashemi 00 KuwaitKuwait 4 17.08
6 Aleksandar AleksandrovAleksandar Aleksandrov 00 BulgariaBulgaria 3 17.50
Jakub AugustyniakJakub Augustyniak 01 PolandPoland 2 DNS
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Andrea PiacentiniAndrea Piacentini 00 ItalyItaly 6 13.73 Q
2 Gabriel AvilesGabriel Aviles 00 MexicoMexico 8 13.78 Q
3 Antonio LamasAntonio Lamas 00 MexicoMexico 4 13.99 q
4 Luís GonçalvesLuís Gonçalves 00 PortugalPortugal 6 14.08 Q
5 Federico GianniniFederico Giannini 00 ItalyItaly 4 14.28 q
6 Furkan DemirFurkan Demir 00 TürkiyeTürkiye 7 14.38 q
7 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 5 14.74 q
8 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 5 14.78 Q
9 Ridvan YalcinRidvan Yalcin 00 TürkiyeTürkiye 8 14.88
10 Nelson SilvaNelson Silva 00 PortugalPortugal 1 14.89
11 Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 7 15.16
12 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov 00 BulgariaBulgaria 2 15.22
13 Fergus CosgroveFergus Cosgrove 00 IrelandIreland 7 15.27
14 Enzo Franco LarreginaEnzo Franco Larregina 00 ArgentinaArgentina 6 15.40
15 Oliver PatamaOliver Patama 00 FinlandFinland 5 16.09
16 David O´HareDavid O´Hare 00 IrelandIreland 8 16.34
17 Juho OksmanJuho Oksman 00 FinlandFinland 3 16.62
18 David VodstrčilDavid Vodstrčil 00 Czech RepublicCzech Republic 6 16.68
19 Klemens ZiębaKlemens Zięba 00 PolandPoland 8 16.72
20 Naser AlhashemiNaser Alhashemi 00 KuwaitKuwait 4 17.08
21 Aleksandar AleksandrovAleksandar Aleksandrov 00 BulgariaBulgaria 3 17.50
22 Mohammad AlturkaitMohammad Alturkait 00 KuwaitKuwait 5 17.75
23 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 2 18.51
24 Mohammad AlhejjiMohammad Alhejji 00 KuwaitKuwait 4 19.73
25 Boyan VandovBoyan Vandov 00 BulgariaBulgaria 2 20.61
Dominik UlatowskiDominik Ulatowski 00 PolandPoland 7 DNS
Fahad AlhassawiFahad Alhassawi 00 KuwaitKuwait 3 DNS
Jan WolczkoJan Wolczko 00 PolandPoland 3 DNS
Jakub AugustyniakJakub Augustyniak 01 PolandPoland 2 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 17:00) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Andrea PiacentiniAndrea Piacentini 00 ItalyItaly 4 13.67
2 Gabriel AvilesGabriel Aviles 00 MexicoMexico 5 PB 13.69
3 Antonio LamasAntonio Lamas 00 MexicoMexico 7 13.93
4 Luís GonçalvesLuís Gonçalves 00 PortugalPortugal 6 14.07
5 Furkan DemirFurkan Demir 00 TürkiyeTürkiye 2 14.68
6 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 3 14.83
7 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 1 14.85
8 Federico GianniniFederico Giannini 00 ItalyItaly 8 14.90
Total 8 racers

100 m - Junioři (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 15:50) official Wind: -1.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 7 WR 14.35
2 Mario Tobias DidierMario Tobias Didier 00 ArgentinaArgentina 5 14.53
3 Ali TopalogluAli Topaloglu 00 TürkiyeTürkiye 4 15.51
4 Jani TöyryläJani Töyrylä 00 FinlandFinland 6 16.99
5 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 3 17.46
Total 5 racers

100 m - Junioři

(Tue, 21.6.2022 - 16:05) official Wind: +0.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 4 WR 14.35
2 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 5 16.96
Total 2 racers

100 m - Ženy (Běh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Běh 1 (Tue, 21.6.2022 - 15:30) official Wind: -0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 3 16.67 q
2 Nicole OrlandoNicole Orlando 00 ItalyItaly 6 17.23 q
3 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 4 17.92
4 Veronika NášelováVeronika Nášelová 00 Czech RepublicCzech Republic 5 20.09
5 Barbora JíchováBarbora Jíchová 00 Czech RepublicCzech Republic 7 22.50
Total 5 racers
Běh 2 (Tue, 21.6.2022 - 15:30) official Wind: +2.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 3 17.62 q
2 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 5 17.97
3 Patrycja StramaPatrycja Strama 00 PolandPoland 4 19.75
4 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki 00 FinlandFinland 6 20.80
5 Zuzanna SzymanskaZuzanna Szymanska 00 PolandPoland 7 24.34
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
3 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 3 16.67 q
4 Nicole OrlandoNicole Orlando 00 ItalyItaly 6 17.23 q
5 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 3 17.62 q
7 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 4 17.92
9 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 5 17.97
10 Patrycja StramaPatrycja Strama 00 PolandPoland 4 19.75
11 Veronika NášelováVeronika Nášelová 00 Czech RepublicCzech Republic 5 20.09
12 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki 00 FinlandFinland 6 20.80
15 Barbora JíchováBarbora Jíchová 00 Czech RepublicCzech Republic 7 22.50
17 Zuzanna SzymanskaZuzanna Szymanska 00 PolandPoland 7 24.34

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (Wed, 22.6.2022 - 16:40) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eloisa Alejandra MosquedaEloisa Alejandra Mosqueda 00 MexicoMexico 4 15.97 Q
2 Elisa ZendriElisa Zendri 00 ItalyItaly 5 16.63 q
3 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 8 17.64 q
4 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 7 17.94 q
5 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki 00 FinlandFinland 3 20.96
6 Barbora JíchováBarbora Jíchová 00 Czech RepublicCzech Republic 6 21.10
7 Agnieszka BauerAgnieszka Bauer 00 PolandPoland 2 22.66
Total 7 racers
Rozběh 2 (Wed, 22.6.2022 - 16:40) official Wind: -0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 2 16.49 Q
2 Merve UzunMerve Uzun 00 TürkiyeTürkiye 6 18.01 q
3 Kateřina LoosováKateřina Loosová 00 Czech RepublicCzech Republic 7 19.16
4 Maryam ThyabMaryam Thyab 00 KuwaitKuwait 5 20.03
5 Veronika NášelováVeronika Nášelová 00 Czech RepublicCzech Republic 3 20.24
6 Zofia DzięciołZofia Dzięcioł 00 PolandPoland 4 21.40
Total 6 racers
Rozběh 3 (Wed, 22.6.2022 - 16:40) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Chiara ZeniChiara Zeni 00 ItalyItaly 5 WR 15.25 Q
2 Francisca PelayoFrancisca Pelayo 00 MexicoMexico 4 16.67 q
3 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 3 18.10
4 Veera LuhtanenVeera Luhtanen 00 FinlandFinland 6 20.52
5 Patrycja StramaPatrycja Strama 00 PolandPoland 2 20.66
6 Anna SzewczykAnna Szewczyk 00 PolandPoland 7 21.88
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Chiara ZeniChiara Zeni 00 ItalyItaly 5 WR 15.25 Q
2 Eloisa Alejandra MosquedaEloisa Alejandra Mosqueda 00 MexicoMexico 4 15.97 Q
3 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 2 16.49 Q
4 Elisa ZendriElisa Zendri 00 ItalyItaly 5 16.63 q
5 Francisca PelayoFrancisca Pelayo 00 MexicoMexico 4 16.67 q
6 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 8 17.64 q
7 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 7 17.94 q
8 Merve UzunMerve Uzun 00 TürkiyeTürkiye 6 18.01 q
9 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 3 18.10
10 Kateřina LoosováKateřina Loosová 00 Czech RepublicCzech Republic 7 19.16
11 Maryam ThyabMaryam Thyab 00 KuwaitKuwait 5 20.03
12 Veronika NášelováVeronika Nášelová 00 Czech RepublicCzech Republic 3 20.24
13 Veera LuhtanenVeera Luhtanen 00 FinlandFinland 6 20.52
14 Patrycja StramaPatrycja Strama 00 PolandPoland 2 20.66
15 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki 00 FinlandFinland 3 20.96
16 Barbora JíchováBarbora Jíchová 00 Czech RepublicCzech Republic 6 21.10
17 Zofia DzięciołZofia Dzięcioł 00 PolandPoland 4 21.40
18 Anna SzewczykAnna Szewczyk 00 PolandPoland 7 21.88
19 Agnieszka BauerAgnieszka Bauer 00 PolandPoland 2 22.66

100 m - Ženy (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 17:40) official Wind: +2.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Chiara ZeniChiara Zeni 00 ItalyItaly 4 15.53
2 Eloisa Alejandra MosquedaEloisa Alejandra Mosqueda 00 MexicoMexico 5 15.67
3 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 6 16.32
4 Francisca PelayoFrancisca Pelayo 00 MexicoMexico 7 16.40
5 Elisa ZendriElisa Zendri 00 ItalyItaly 3 16.86
6 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 8 17.64
7 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 2 17.91
8 Merve UzunMerve Uzun 00 TürkiyeTürkiye 1 17.99
Total 8 racers

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 16:40) official Wind: +2.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dilara CevikDilara Cevik 00 TürkiyeTürkiye 8 24.58
Total 1 racers

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (Thu, 23.6.2022 - 10:15) official Wind: +0.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriel AvilesGabriel Aviles 00 MexicoMexico 4 29.56 Q
2 Tiziano CapitaniTiziano Capitani 00 ItalyItaly 5 31.36 q
3 Kamil GrabowskiKamil Grabowski 00 PolandPoland 3 32.96
4 Fergus CosgroveFergus Cosgrove 00 IrelandIreland 8 34.00
5 Juho OksmanJuho Oksman 00 FinlandFinland 6 36.33
6 David VodstrčilDavid Vodstrčil 00 Czech RepublicCzech Republic 7 37.45
7 Aleksandar AleksandrovAleksandar Aleksandrov 00 BulgariaBulgaria 2 38.93
Total 7 racers
Rozběh 2 (Thu, 23.6.2022 - 10:15) official Wind: +2.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Luís GonçalvesLuís Gonçalves 00 PortugalPortugal 3 29.74 Q
2 Furkan DemirFurkan Demir 00 TürkiyeTürkiye 4 31.28 q
3 Luca MancioliLuca Mancioli 00 ItalyItaly 6 31.70 q
4 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov 00 BulgariaBulgaria 8 32.78
5 Enzo Franco LarreginaEnzo Franco Larregina 00 ArgentinaArgentina 5 33.84
6 David O´HareDavid O´Hare 00 IrelandIreland 7 34.16
Total 6 racers
Rozběh 3 (Thu, 23.6.2022 - 10:15) official Wind: -0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Andrea PiacentiniAndrea Piacentini 00 ItalyItaly 6 28.89 Q
2 Antonio LamasAntonio Lamas 00 MexicoMexico 4 29.52 q
3 Ridvan YalcinRidvan Yalcin 00 TürkiyeTürkiye 5 32.46 q
4 Nelson SilvaNelson Silva 00 PortugalPortugal 8 33.45
5 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 7 38.56
Dominik UlatowskiDominik Ulatowski 00 PolandPoland 3 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Andrea PiacentiniAndrea Piacentini 00 ItalyItaly 6 28.89 Q
2 Antonio LamasAntonio Lamas 00 MexicoMexico 4 29.52 q
3 Gabriel AvilesGabriel Aviles 00 MexicoMexico 4 29.56 Q
4 Luís GonçalvesLuís Gonçalves 00 PortugalPortugal 3 29.74 Q
5 Furkan DemirFurkan Demir 00 TürkiyeTürkiye 4 31.28 q
6 Tiziano CapitaniTiziano Capitani 00 ItalyItaly 5 31.36 q
7 Luca MancioliLuca Mancioli 00 ItalyItaly 6 31.70 q
8 Ridvan YalcinRidvan Yalcin 00 TürkiyeTürkiye 5 32.46 q
9 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov 00 BulgariaBulgaria 8 32.78
10 Kamil GrabowskiKamil Grabowski 00 PolandPoland 3 32.96
11 Nelson SilvaNelson Silva 00 PortugalPortugal 8 33.45
12 Enzo Franco LarreginaEnzo Franco Larregina 00 ArgentinaArgentina 5 33.84
13 Fergus CosgroveFergus Cosgrove 00 IrelandIreland 8 34.00
14 David O´HareDavid O´Hare 00 IrelandIreland 7 34.16
15 Juho OksmanJuho Oksman 00 FinlandFinland 6 36.33
16 David VodstrčilDavid Vodstrčil 00 Czech RepublicCzech Republic 7 37.45
17 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 7 38.56
18 Aleksandar AleksandrovAleksandar Aleksandrov 00 BulgariaBulgaria 2 38.93
Dominik UlatowskiDominik Ulatowski 00 PolandPoland 3 DNS

200 m - Muži (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 11:25) official Wind: -2.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Andrea PiacentiniAndrea Piacentini 00 ItalyItaly 5 29.38
2 Gabriel AvilesGabriel Aviles 00 MexicoMexico 4 29.68
3 Antonio LamasAntonio Lamas 00 MexicoMexico 3 30.19
4 Luís GonçalvesLuís Gonçalves 00 PortugalPortugal 6 30.94
5 Luca MancioliLuca Mancioli 00 ItalyItaly 2 31.51
6 Tiziano CapitaniTiziano Capitani 00 ItalyItaly 8 31.89
7 Furkan DemirFurkan Demir 00 TürkiyeTürkiye 7 32.14
8 Ridvan YalcinRidvan Yalcin 00 TürkiyeTürkiye 1 33.61
Total 8 racers

200 m - Junioři (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 11:35) official Wind: -3.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mario Tobias DidierMario Tobias Didier 00 ArgentinaArgentina 6 31.04
2 Juan RodriguezJuan Rodriguez 00 MexicoMexico 4 31.94
3 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 7 32.07
4 Ali TopalogluAli Topaloglu 00 TürkiyeTürkiye 5 34.90
5 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 2 38.60
6 Jani TöyryläJani Töyrylä 00 FinlandFinland 3 42.85
Total 6 racers

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Thu, 23.6.2022 - 10:00) official Wind: -1.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eloisa Alejandra MosquedaEloisa Alejandra Mosqueda 00 MexicoMexico 4 34.32 Q
2 Elisa ZendriElisa Zendri 00 ItalyItaly 5 37.42 Q
3 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 3 39.91 q
4 Isabela SantosIsabela Santos 00 PortugalPortugal 6 44.13
Zofia DzięciołZofia Dzięcioł 00 PolandPoland 7 DNS
Total 5 racers
Rozběh 2 (Thu, 23.6.2022 - 10:00) official Wind: +1.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Chiara ZeniChiara Zeni 00 ItalyItaly 6 32.92 Q
2 Francisca PelayoFrancisca Pelayo 00 MexicoMexico 5 36.21 Q
3 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 7 38.89 q
4 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 3 39.54 q
5 Kateřina LoosováKateřina Loosová 00 Czech RepublicCzech Republic 4 43.71 q
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Chiara ZeniChiara Zeni 00 ItalyItaly 6 32.92 Q
2 Eloisa Alejandra MosquedaEloisa Alejandra Mosqueda 00 MexicoMexico 4 34.32 Q
3 Francisca PelayoFrancisca Pelayo 00 MexicoMexico 5 36.21 Q
4 Elisa ZendriElisa Zendri 00 ItalyItaly 5 37.42 Q
5 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 7 38.89 q
6 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 3 39.54 q
7 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 3 39.91 q
8 Kateřina LoosováKateřina Loosová 00 Czech RepublicCzech Republic 4 43.71 q
9 Isabela SantosIsabela Santos 00 PortugalPortugal 6 44.13
Zofia DzięciołZofia Dzięcioł 00 PolandPoland 7 DNS

200 m - Ženy (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 11:05) official Wind: +2.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Chiara ZeniChiara Zeni 00 ItalyItaly 4 32.75
2 Eloisa Alejandra MosquedaEloisa Alejandra Mosqueda 00 MexicoMexico 5 32.86
3 Francisca PelayoFrancisca Pelayo 00 MexicoMexico 6 36.98
4 Elisa ZendriElisa Zendri 00 ItalyItaly 3 37.03
5 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 7 39.23
6 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 1 41.49
7 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 2 43.20
8 Kateřina LoosováKateřina Loosová 00 Czech RepublicCzech Republic 8 43.79
Total 8 racers

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 11:15) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Chiara StatzuChiara Statzu 00 ItalyItaly 5 38.70
2 Dilara CevikDilara Cevik 00 TürkiyeTürkiye 4 61.37
Total 2 racers

400 m - Muži (Finále)

Finále 1 (Wed, 22.6.2022 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tiziano CapitaniTiziano Capitani 00 ItalyItaly 6 1:14.70
2 Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 7 1:23.02
3 Jan WolczkoJan Wolczko 00 PolandPoland 5 1:26.06
4 Klemens ZiębaKlemens Zięba 00 PolandPoland 3 1:26.07
5 Enzo Franco LarreginaEnzo Franco Larregina 00 ArgentinaArgentina 4 1:55.05
Total 5 racers
Finále 2 (Wed, 22.6.2022 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Luca MancioliLuca Mancioli 00 ItalyItaly 4 1:13.43
2 Kamil GrabowskiKamil Grabowski 00 PolandPoland 5 1:17.00
3 Dominik UlatowskiDominik Ulatowski 00 PolandPoland 3 1:17.97
4 Bartosz MatusiewiczBartosz Matusiewicz 00 PolandPoland 7 1:29.89
5 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 6 1:36.62
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Luca MancioliLuca Mancioli 00 ItalyItaly 4 1:13.43
2 Tiziano CapitaniTiziano Capitani 00 ItalyItaly 6 1:14.70
3 Kamil GrabowskiKamil Grabowski 00 PolandPoland 5 1:17.00
4 Dominik UlatowskiDominik Ulatowski 00 PolandPoland 3 1:17.97
5 Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 7 1:23.02
6 Jan WolczkoJan Wolczko 00 PolandPoland 5 1:26.06
7 Klemens ZiębaKlemens Zięba 00 PolandPoland 3 1:26.07
8 Bartosz MatusiewiczBartosz Matusiewicz 00 PolandPoland 7 1:29.89
9 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 6 1:36.62
10 Enzo Franco LarreginaEnzo Franco Larregina 00 ArgentinaArgentina 4 1:55.05

400 m - Junioři (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 18:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mario Tobias DidierMario Tobias Didier 00 ArgentinaArgentina 5 1:11.27
2 Juan RodriguezJuan Rodriguez 00 MexicoMexico 4 1:16.53
3 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 6 1:38.28
Total 3 racers

400 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (Wed, 22.6.2022 - 18:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eloisa Alejandra MosquedaEloisa Alejandra Mosqueda 00 MexicoMexico 4 WR 1:18.21
2 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 7 1:30.66
3 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 6 1:39.54
4 Zofia DzięciołZofia Dzięcioł 00 PolandPoland 5 1:58.59
5 Agnieszka BauerAgnieszka Bauer 00 PolandPoland 3 2:17.04
Total 5 racers
Finále 2 (Wed, 22.6.2022 - 18:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Isabela SantosIsabela Santos 00 PortugalPortugal 5 1:40.87
2 Patrycja StramaPatrycja Strama 00 PolandPoland 3 1:56.36
3 Anna SzewczykAnna Szewczyk 00 PolandPoland 6 1:57.38
4 Kardelen DemirKardelen Demir 00 TürkiyeTürkiye 4 2:02.29
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Eloisa Alejandra MosquedaEloisa Alejandra Mosqueda 00 MexicoMexico 4 WR 1:18.21
2 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 7 1:30.66
3 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 6 1:39.54
4 Isabela SantosIsabela Santos 00 PortugalPortugal 5 1:40.87
5 Patrycja StramaPatrycja Strama 00 PolandPoland 3 1:56.36
6 Anna SzewczykAnna Szewczyk 00 PolandPoland 6 1:57.38
7 Zofia DzięciołZofia Dzięcioł 00 PolandPoland 5 1:58.59
8 Kardelen DemirKardelen Demir 00 TürkiyeTürkiye 4 2:02.29
9 Agnieszka BauerAgnieszka Bauer 00 PolandPoland 3 2:17.04

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 18:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Chiara StatzuChiara Statzu 00 ItalyItaly 5 1:32.58
2 Dilara CevikDilara Cevik 00 TürkiyeTürkiye 4 2:35.33
Total 2 racers

800 m - Muži (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 18:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jesus GuzmanJesus Guzman 00 MexicoMexico 7 2:54.98
2 Nicolas Castro Jose CastanoNicolas Castro Jose Castano 00 SpainSpain 5 3:10.01
3 Jan WolczkoJan Wolczko 00 PolandPoland 2 3:11.29
4 Dominik UlatowskiDominik Ulatowski 00 PolandPoland 4 3:16.86
5 Kamil GrabowskiKamil Grabowski 00 PolandPoland 8 3:16.87
6 Bartosz MatusiewiczBartosz Matusiewicz 00 PolandPoland 6 3:31.21
7 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 3 4:01.71
Total 7 racers

800 m - Junioři (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 18:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 6 3:29.75
2 Ali TopalogluAli Topaloglu 00 TürkiyeTürkiye 4 3:31.23
3 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 5 3:35.37
Total 3 racers

800 m - Ženy (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 17:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 7 WR 3:37.65
2 Isabela SantosIsabela Santos 00 PortugalPortugal 4 3:39.60
3 Munevvere YilmazMunevvere Yilmaz 00 TürkiyeTürkiye 2 4:19.41
4 Anna SzewczykAnna Szewczyk 00 PolandPoland 3 4:29.30
5 Zofia DzięciołZofia Dzięcioł 00 PolandPoland 5 4:41.09
6 Kardelen DemirKardelen Demir 00 TürkiyeTürkiye 6 4:50.86
Total 6 racers

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 17:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Chiara StatzuChiara Statzu 00 ItalyItaly 5 3:53.49
2 Dilara CevikDilara Cevik 00 TürkiyeTürkiye 4 6:29.22
Total 2 racers

1500 m - Muži (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Nicolas Castro Jose CastanoNicolas Castro Jose Castano 00 SpainSpain 7 6:07.50
2 Jesus GuzmanJesus Guzman 00 MexicoMexico 2 6:14.84
3 Kamil GrabowskiKamil Grabowski 00 PolandPoland 4 7:00.89
4 Jan WolczkoJan Wolczko 00 PolandPoland 1 7:01.90
5 Dominik UlatowskiDominik Ulatowski 00 PolandPoland 5 7:19.46
6 Bartosz MatusiewiczBartosz Matusiewicz 00 PolandPoland 3 7:46.55
Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 6 DNS
Total 7 racers

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 9 6:59.40
2 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 10 7:03.29
3 Ali TopalogluAli Topaloglu 00 TürkiyeTürkiye 8 9:18.39
Total 3 racers

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Isabela SantosIsabela Santos 00 PortugalPortugal 2 WR 7:25.16
2 Munevvere YilmazMunevvere Yilmaz 00 TürkiyeTürkiye 4 9:13.20
3 Kardelen DemirKardelen Demir 00 TürkiyeTürkiye 1 9:32.17
4 Zofia DzięciołZofia Dzięcioł 00 PolandPoland 3 0:15.54
Total 4 racers

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 19:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mancioli L., Giannini F., Capitani T., Piacentini A. Mancioli L., Giannini F., Capitani T., Piacentini A. ItalyItaly 3 WR 59.58
2 Wiercioch A., Wożniak M., Ulatowski D., Wolczko J. Wiercioch A., Wożniak M., Ulatowski D., Wolczko J. PolandPoland 2 63.51
3 Lamas A., Guzman J., Aviles G., Sanchez M. Lamas A., Guzman J., Aviles G., Sanchez M. MexicoMexico 4 64.25
4 Patama O., Nikkola E., Mustalahti V., Oksman J. Patama O., Nikkola E., Mustalahti V., Oksman J. FinlandFinland 7 64.41
5 Leitao B., Machado J., Silva N., Gonçalves L. Leitao B., Machado J., Silva N., Gonçalves L. PortugalPortugal 6 64.94
6 Demir A., Yalcin R., Unlu R., Demir F. Demir A., Yalcin R., Unlu R., Demir F. TürkiyeTürkiye 5 70.28
Aleksandrov A., Kostadinov E., Vandov B., Asenov A. Aleksandrov A., Kostadinov E., Vandov B., Asenov A. BulgariaBulgaria 8 DQ 24.7
Total 7 racers

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 18:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pertile G., Orlando N., Zendri E., Zeni C. Pertile G., Orlando N., Zendri E., Zeni C. ItalyItaly 5 69.79
2 Nášelová V., Loosová K., Maláková P., Petříková M. Nášelová V., Loosová K., Maláková P., Petříková M. Czech RepublicCzech Republic 4 81.41
3 Strama P., Szewczyk A., Dąbrowska M., Dzięcioł Z. Strama P., Szewczyk A., Dąbrowska M., Dzięcioł Z. PolandPoland 3 82.85
4 Ozlu M., Demir K., Yilmaz M., Uzun M. Ozlu M., Demir K., Yilmaz M., Uzun M. TürkiyeTürkiye 6 90.22
Total 4 racers

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mancioli L., Piacentini A., Giannini F., Capitani T. Mancioli L., Piacentini A., Giannini F., Capitani T. ItalyItaly 6 WR 5:06.18
2 Grabowski K., Wolczko J., Wiercioch A., Ulatowski D. Grabowski K., Wolczko J., Wiercioch A., Ulatowski D. PolandPoland 4 5:42.06
3 Leitao B., Machado J., Silva N., Gonçalves L. Leitao B., Machado J., Silva N., Gonçalves L. PortugalPortugal 5 6:33.47
Total 3 racers

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 12:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pertile G., Orlando N., Zendri E., Zeni C. Pertile G., Orlando N., Zendri E., Zeni C. ItalyItaly 4 7:09.98
2 Strama P., Dzięcioł Z., Szewczyk A., Dąbrowska M. Strama P., Dzięcioł Z., Szewczyk A., Dąbrowska M. PolandPoland 5 7:31.82
Total 2 racers

Skok daleký - Muži

(Tue, 21.6.2022 - 17:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliel NikkolaEliel Nikkola
FinlandFinland
00 14 4.12 +0.5 m/s 4.09 3.95 4.12  0.50 412
2 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak
PolandPoland
00 11 3.93 +1.0 m/s 3.72  1.40 3.55  -0.90 3.93  1.00 393
3 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti
FinlandFinland
00 6 3.92 +1.5 m/s 3.46  -0.80 3.92  1.50 - 392
4 Antoni WierciochAntoni Wiercioch
PolandPoland
00 5 3.84 +0.2 m/s 3.84  0.20 3.70  1.00 3.42  -0.50 384
5 Joao MachadoJoao Machado
PortugalPortugal
00 13 3.64 +0.1 m/s 3.64  0.10 3.45 3.54  0.80 364
6 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov
BulgariaBulgaria
00 1 3.58 +0.6 m/s 3.58  0.60 3.04  1.20 X 358
7 Federico GianniniFederico Giannini
ItalyItaly
00 8 3.49 +1.8 m/s X 3.49  1.80 X 349
8 Nelson SilvaNelson Silva
PortugalPortugal
00 10 3.33 -0.1 m/s 3.22  3.20 3.33  -0.10 3.29  1.10 333
9 David VodstrčilDavid Vodstrčil
Czech RepublicCzech Republic
00 2 3.17 -0.2 m/s X 2.42 3.17  -0.20 317
10 Klemens ZiębaKlemens Zięba
PolandPoland
00 16 3.03 +0.0 m/s 3.03 2.88  0.60 X 303
11 David O´HareDavid O´Hare
IrelandIreland
00 15 2.81 -0.1 m/s 2.06  0.50 2.81  -0.10 1.97  0.30 281
12 Fahad AlhassawiFahad Alhassawi
KuwaitKuwait
00 3 2.72 -0.2 m/s X 2.68  -0.80 2.72  -0.20 272
13 Elmeri SiiriläElmeri Siirilä
FinlandFinland
00 12 2.51 +0.3 m/s 2.22  2.00 2.51  0.30 2.36  0.70 251
14 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov
BulgariaBulgaria
00 7 2.38 +0.9 m/s 2.38  0.90 2.37  0.90 1.92  -0.60 238
15 Fergus CosgroveFergus Cosgrove
IrelandIreland
00 4 2.29 +0.6 m/s X 2.29  0.60 2.21 229
16 Boyan VandovBoyan Vandov
BulgariaBulgaria
00 9 1.24 +1.6 m/s X 1.24  1.60 X 124
Total 16 racers

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 17:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti
FinlandFinland
00 17 4.09 +1.4 m/s 3.69  1.60 3.75  0.50 3.69  0.40 375 3.81  1.50 3.96  1.00 4.09  1.40
2 Eliel NikkolaEliel Nikkola
FinlandFinland
00 2 4.05 +0.6 m/s 3.92  1.40 4.05  0.60 3.78  1.10 405 3.83  1.20 X 3.92  0.70
3 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak
PolandPoland
00 13 3.94 +1.4 m/s 3.75  1.10 3.93  0.70 3.94  1.40 394 3.79  0.90 X X
4 Joao MachadoJoao Machado
PortugalPortugal
00 12 3.87 +1.9 m/s 3.55  1.20 3.39  1.10 3.44  1.30 355 3.55  1.30 3.87  1.90 3.63  1.00
5 Antoni WierciochAntoni Wiercioch
PolandPoland
00 20 3.77 +0.5 m/s 3.45  0.60 3.46  0.90 2.63  0.20 346 3.55  0.80 3.55  0.60 3.77  0.50
6 Nelson SilvaNelson Silva
PortugalPortugal
00 10 3.67 +1.5 m/s 3.55  1.40 3.47  1.10 3.52  2.50 355 3.21  1.40 3.67  1.50 3.61  0.10
7 Ridvan YalcinRidvan Yalcin
TürkiyeTürkiye
00 5 3.47 +0.9 m/s 3.10  1.80 3.26  1.20 3.47  1.10 347 3.47  0.90 3.47  1.80 3.26  1.40
8 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov
BulgariaBulgaria
00 18 3.33 +1.8 m/s X X 3.33  1.80 333 2.80  0.30 3.07  1.20 X
9 Furkan DemirFurkan Demir
TürkiyeTürkiye
00 3 3.32 +1.0 m/s 3.32  1.00 3.09  1.30 3.23  1.30 332
10 David VodstrčilDavid Vodstrčil
Czech RepublicCzech Republic
00 14 3.20 +0.0 m/s 3.20 2.85  1.20 2.94  0.50 320
11 Juho OksmanJuho Oksman
FinlandFinland
00 11 3.16 +1.0 m/s 2.96  0.90 3.16  1.00 2.71  1.30 316
12 Mohammad AlturkaitMohammad Alturkait
KuwaitKuwait
00 4 3.05 +1.9 m/s 2.98  1.50 3.05  1.90 X 305
13 Klemens ZiębaKlemens Zięba
PolandPoland
00 21 2.98 +0.1 m/s 2.77  1.50 2.98  0.10 2.92  -1.20 298
14 Enzo Franco LarreginaEnzo Franco Larregina
ArgentinaArgentina
00 15 2.80 +1.4 m/s X X 2.80  1.40 280
15 Oliver PatamaOliver Patama
FinlandFinland
00 9 2.76 +2.4 m/s 2.75 +0.9 m/s 2.76  2.40 2.61  -0.30 2.75  0.90 276
16 Antonio LamasAntonio Lamas
MexicoMexico
00 8 2.68 +0.7 m/s 2.43  1.00 2.24  0.60 2.68  0.70 268
17 Fahad AlhassawiFahad Alhassawi
KuwaitKuwait
00 1 2.42 +1.0 m/s X 2.42  1.00 X 242
18 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov
BulgariaBulgaria
00 22 2.19 +1.2 m/s 2.19  1.20 2.03  0.40 1.38  0.10 219
19 David O´HareDavid O´Hare
IrelandIreland
00 19 2.16 +1.5 m/s 2.03  -0.10 X 2.16  1.50 216
20 Aleksandar AleksandrovAleksandar Aleksandrov
BulgariaBulgaria
00 16 1.02 +1.1 m/s X X 1.02  1.10 102
Jan WolczkoJan Wolczko
PolandPoland
00 6 DNS
Dominik UlatowskiDominik Ulatowski
PolandPoland
00 7 DNS
Total 22 racers

Skok daleký - Junioři

(Tue, 21.6.2022 - 17:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca
TürkiyeTürkiye
00 1 4.11 +1.3 m/s 4.07 3.74  1.00 4.11  1.30 411
2 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia
PortugalPortugal
00 2 2.35 +0.6 m/s 2.30  1.20 2.35  0.60 2.09  -0.40 235
Total 2 racers

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 16:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca
TürkiyeTürkiye
00 1 3.91 +1.1 m/s 3.91  1.10 3.68  0.90 3.63  0.80 391 3.11  1.90
2 Juan RodriguezJuan Rodriguez
MexicoMexico
00 4 3.86 +0.4 m/s 3.49  1.10 3.75  0.90 3.86  0.40 386 3.72  1.40
3 Mario Tobias DidierMario Tobias Didier
ArgentinaArgentina
00 2 3.44 +0.2 m/s X 3.44  0.20 X 344 X
4 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia
PortugalPortugal
00 3 2.51 +0.9 m/s X 2.51  0.90 2.34 251 2.50  2.30
Total 4 racers

Skok daleký - Ženy

(Tue, 21.6.2022 - 15:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicole OrlandoNicole Orlando
ItalyItaly
00 6 3.01 X 3.01  3.90 X 301
2 Michala PetříkováMichala Petříková
Czech RepublicCzech Republic
00 7 2.72 +1.6 m/s 2.45  3.00 2.68  1.60 2.72  -0.30 272
3 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska
PolandPoland
00 2 2.60 -2.0 m/s 2.57  1.00 2.37  1.20 2.60  -2.00 260
4 Maria VicenteMaria Vicente
PortugalPortugal
00 10 2.51 +2.1 m/s 2.43 -1.8 m/s 2.10  0.30 2.51  2.10 2.43  -1.80 251
5 Barbora JíchováBarbora Jíchová
Czech RepublicCzech Republic
00 3 2.21 X 2.19  1.60 2.21  -1.40 221
6 Veronika NášelováVeronika Nášelová
Czech RepublicCzech Republic
00 5 2.13 +0.2 m/s X 2.13  1.50 2.04  0.20 213
7 Patrycja StramaPatrycja Strama
PolandPoland
00 8 2.04 -1.0 m/s X 2.02  1.80 2.04  -1.00 204
8 Radena AngelovaRadena Angelova
BulgariaBulgaria
00 1 2.04 1.91  -1.10 2.04  -0.10 1.91  -0.80 204
9 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki
FinlandFinland
00 4 2.00 1.69  -0.30 2.00 1.83 200
10 Zuzanna SzymanskaZuzanna Szymanska
PolandPoland
00 9 0.60 0.60  -0.40 - - 60
Total 10 racers

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 15:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Chiara ZeniChiara Zeni
ItalyItaly
00 10 WR 3.73 +1.3 m/s 3.55  0.50 3.34  0.60 3.40  1.10 355 3.58  2.00 3.73  1.30 X
2 Nicole OrlandoNicole Orlando
ItalyItaly
00 5 3.43 +0.7 m/s 2.89 3.21  1.80 3.26  1.20 326 3.24  1.80 3.23 3.43  0.70
3 Francisca PelayoFrancisca Pelayo
MexicoMexico
00 8 3.21 +0.3 m/s 2.79  1.30 2.96  1.60 2.78  1.50 296 2.70  1.70 X 3.21  0.30
4 Michala PetříkováMichala Petříková
Czech RepublicCzech Republic
00 1 3.12 +1.2 m/s X X 2.56  0.60 256 3.12  1.20 2.88  0.50 X
5 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska
PolandPoland
00 9 2.91 +1.5 m/s 2.51  0.60 2.54  1.90 2.91  1.50 291 X X 2.51  0.60
6 Elisa ZendriElisa Zendri
ItalyItaly
00 3 2.90 +1.0 m/s X 2.90  1.00 2.83  1.10 290 X X X
7 Maria VicenteMaria Vicente
PortugalPortugal
00 13 2.70 +1.2 m/s 2.43  0.30 2.32  1.00 2.68  0.50 268 2.69  0.80 1.93  0.90 2.70  1.20
8 Merve UzunMerve Uzun
TürkiyeTürkiye
00 14 2.68 +1.3 m/s 2.68  1.30 2.64  2.20 X 268 X X X
9 Patrycja StramaPatrycja Strama
PolandPoland
00 6 2.30 +0.9 m/s 2.01  -0.20 2.12  0.60 2.30  0.90 230
10 Radena AngelovaRadena Angelova
BulgariaBulgaria
00 11 2.30 +1.5 m/s 2.12  0.60 2.30  1.50 X 230
11 Zofia DzięciołZofia Dzięcioł
PolandPoland
00 12 2.17 +0.8 m/s 2.03  0.30 X 2.17  0.80 217
12 Agnieszka BauerAgnieszka Bauer
PolandPoland
00 4 2.10 +0.6 m/s 2.10  0.60 1.52  0.50 1.37  1.00 210
13 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki
FinlandFinland
00 2 1.93 +0.3 m/s 1.93  0.30 1.89  1.60 1.87  0.70 193
14 Veera LuhtanenVeera Luhtanen
FinlandFinland
00 7 1.80 +0.9 m/s 1.73  0.40 1.80  0.90 1.60  1.10 180
Total 14 racers

Vrh koulí 3kg - Ženy

(Tue, 21.6.2022 - 17:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicole OrlandoNicole Orlando
ItalyItaly
00 6 06.10 05.78 06.10 05.68 610
2 Veronika NášelováVeronika Nášelová
Czech RepublicCzech Republic
00 5 05.65 X 05.52 05.65 565
3 Zuzanna SzymanskaZuzanna Szymanska
PolandPoland
00 7 05.61 05.51 05.35 05.61 561
4 Barbora JíchováBarbora Jíchová
Czech RepublicCzech Republic
00 3 04.97 04.39 04.74 04.97 497
5 Maria VicenteMaria Vicente
PortugalPortugal
00 10 04.90 04.44 04.80 04.90 490
6 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska
PolandPoland
00 2 04.88 04.88 03.20 04.52 488
7 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki
FinlandFinland
00 4 04.66 04.38 04.66 04.55 466
8 Radena AngelovaRadena Angelova
BulgariaBulgaria
00 1 04.11 04.11 03.69 04.06 411
9 Michala PetříkováMichala Petříková
Czech RepublicCzech Republic
00 9 03.96 03.96 03.58 X 396
10 Patrycja StramaPatrycja Strama
PolandPoland
00 8 03.38 03.23 03.00 03.38 338
Total 10 racers

Vrh koulí 3kg - Ženy (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 17:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika NášelováVeronika Nášelová
Czech RepublicCzech Republic
00 4 06.29 05.64 05.07 05.44 564 06.12 06.29 06.13
2 Nicole OrlandoNicole Orlando
ItalyItaly
00 7 06.19 05.47 05.78 05.57 578 06.19 05.80 05.54
3 Munevvere YilmazMunevvere Yilmaz
TürkiyeTürkiye
00 13 05.98 05.57 05.36 05.37 557 05.67 05.85 05.98
4 Zuzanna SzymanskaZuzanna Szymanska
PolandPoland
00 6 05.72 05.57 05.43 05.65 565 05.59 05.72 05.59
5 Sanjuanita VargasSanjuanita Vargas
MexicoMexico
00 12 05.70 05.04 05.23 05.38 538 05.24 05.70 05.39
6 Petra MalákováPetra Maláková
Czech RepublicCzech Republic
00 9 05.32 05.16 05.21 05.32 532 X 04.83 05.26
7 Barbora JíchováBarbora Jíchová
Czech RepublicCzech Republic
00 8 05.21 05.14 05.05 04.83 514 04.95 05.21 05.12
8 Michaela MelzerováMichaela Melzerová
Czech RepublicCzech Republic
00 5 04.63 04.21 04.42 04.63 463
9 Maryam ThyabMaryam Thyab
KuwaitKuwait
00 11 04.61 03.52 04.61 03.11 461 04.45 04.39 04.49
10 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki
FinlandFinland
00 1 04.54 04.29 04.43 04.54 454
11 Veera LuhtanenVeera Luhtanen
FinlandFinland
00 10 04.22 03.90 04.22 03.75 422
12 Radena AngelovaRadena Angelova
BulgariaBulgaria
00 3 04.11 04.11 03.93 03.63 411
13 Agnieszka BauerAgnieszka Bauer
PolandPoland
00 2 03.71 03.42 03.35 03.71 371
Total 13 racers

Vrh koulí 3kg - Juniorky (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 17:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dilara CevikDilara Cevik
TürkiyeTürkiye
00 1 WR 05.74 05.74 05.48 05.08 574 05.47
2 Karla LimaKarla Lima
MexicoMexico
00 2 05.69 05.11 05.69 05.64 569 05.56
Total 2 racers

Vrh koulí 4kg - Muži

(Tue, 21.6.2022 - 18:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Joao MachadoJoao Machado
PortugalPortugal
00 6 09.57 - 09.45 09.57 957
2 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti
FinlandFinland
00 7 08.67 X 08.67 08.19 867
3 Eliel NikkolaEliel Nikkola
FinlandFinland
00 15 08.19 08.19 07.81 07.72 819
4 Fahad AlhassawiFahad Alhassawi
KuwaitKuwait
00 1 07.74 07.65 07.40 07.74 774
5 Federico GianniniFederico Giannini
ItalyItaly
00 4 07.27 06.61 07.27 06.85 727
6 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak
PolandPoland
00 8 07.22 07.22 06.57 06.78 722
7 Nelson SilvaNelson Silva
PortugalPortugal
00 11 06.70 06.31 06.44 06.70 670
8 Elmeri SiiriläElmeri Siirilä
FinlandFinland
00 10 06.41 04.93 05.84 06.41 641
9 Fergus CosgroveFergus Cosgrove
IrelandIreland
00 3 05.88 05.88 05.20 05.46 588
10 Klemens ZiębaKlemens Zięba
PolandPoland
00 16 05.61 05.61 05.35 05.04 561
11 Antoni WierciochAntoni Wiercioch
PolandPoland
00 14 05.54 05.54 05.38 05.12 554
12 Boyan VandovBoyan Vandov
BulgariaBulgaria
00 12 05.53 05.53 05.34 05.05 553
13 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov
BulgariaBulgaria
00 2 05.39 04.49 05.09 05.39 539
14 David VodstrčilDavid Vodstrčil
Czech RepublicCzech Republic
00 13 05.06 04.36 05.06 X 506
15 David O´HareDavid O´Hare
IrelandIreland
00 9 04.93 04.93 04.43 04.64 493
16 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov
BulgariaBulgaria
00 5 04.53 X 04.53 03.57 453
Total 16 racers

Vrh koulí 4kg - Muži (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 15:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel GeriniDaniel Gerini
ItalyItaly
00 12 10.05 09.24 09.05 10.05 1005 09.28 09.77 09.47
2 Joao MachadoJoao Machado
PortugalPortugal
00 10 09.60 09.58 09.30 09.51 958 09.60 08.75 09.51
3 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti
FinlandFinland
00 13 09.18 08.37 08.95 09.18 918 09.13 08.69 08.03
4 Andre RivettAndre Rivett
AustraliaAustralia
00 7 08.88 08.58 08.88 08.57 888 08.86 07.97 08.83
5 Anil DemirAnil Demir
TürkiyeTürkiye
00 3 08.62 07.43 07.78 07.39 778 08.06 08.62 08.14
6 Eliel NikkolaEliel Nikkola
FinlandFinland
00 16 07.93 07.74 07.93 07.46 793 07.19 r
7 Marco SanchezMarco Sanchez
MexicoMexico
00 5 07.93 07.60 X 07.67 767 07.63 07.59 07.93
8 Fahad AlhassawiFahad Alhassawi
KuwaitKuwait
00 17 07.86 07.72 07.84 07.86 786 X 07.43 07.72
9 Oliver PatamaOliver Patama
FinlandFinland
00 2 07.14 06.30 06.14 07.14 714
10 Federico GianniniFederico Giannini
ItalyItaly
00 6 07.02 06.11 06.53 07.02 702
11 Benjamin IwonBenjamin Iwon
PolandPoland
00 11 06.92 06.92 06.25 06.64 692
12 Bruno LeitaoBruno Leitao
PortugalPortugal
00 14 06.46 06.00 06.14 06.46 646
13 Meshal AlbaderMeshal Albader
KuwaitKuwait
00 9 05.95 05.88 05.95 05.79 595
14 Boyan VandovBoyan Vandov
BulgariaBulgaria
00 18 05.63 05.63 04.96 04.86 563
15 Bartosz MatusiewiczBartosz Matusiewicz
PolandPoland
00 4 05.10 05.10 04.75 04.76 510
16 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov
BulgariaBulgaria
00 15 05.01 04.99 04.82 05.01 501
17 Mohammad AlhejjiMohammad Alhejji
KuwaitKuwait
00 8 04.99 04.94 04.73 04.99 499
18 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov
BulgariaBulgaria
00 1 04.41 03.96 04.16 04.41 441
Total 18 racers

Vrh koulí 4kg - Junioři (Finále)

Finále (Wed, 22.6.2022 - 15:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ali TopalogluAli Topaloglu
TürkiyeTürkiye
00 2 09.67 09.32 08.64 09.67 967 09.25
2 Jani TöyryläJani Töyrylä
FinlandFinland
00 3 07.10 06.88 06.86 06.73 688 07.10
3 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia
PortugalPortugal
00 1 06.06 05.55 05.62 06.06 606 05.93
Total 3 racers

Vrh koulí 4kg - Junioři

(Tue, 21.6.2022 - 18:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Triathlon
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca
TürkiyeTürkiye
00 1 07.11 6.00 7.11 6.32 711
2 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia
PortugalPortugal
00 2 05.33 5.33 5.18 - 533
Total 2 racers

Hod diskem 0,75kg - Ženy (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 11:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sanjuanita VargasSanjuanita Vargas
MexicoMexico
00 4 WR 18.79 16.62 18.79 16.79 1879 17.32
2 Nicole OrlandoNicole Orlando
ItalyItaly
00 1 13.85 13.85 X X 1385 13.57
3 Zuzanna SzymanskaZuzanna Szymanska
PolandPoland
00 3 13.51 13.51 X 13.25 1351 12.02
4 Merve OzluMerve Ozlu
TürkiyeTürkiye
00 2 11.36 X 09.90 10.52 1052 11.36
Total 4 racers

Hod diskem 0,75kg - Juniorky (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 11:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karla LimaKarla Lima
MexicoMexico
00 2 WR 17.16 11.90 11.55 10.73 1190 17.16
2 Dilara CevikDilara Cevik
TürkiyeTürkiye
00 1 13.75 13.75 12.71 X 1375 12.10
Total 2 racers

Hod diskem 1kg - Muži (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 10:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel GeriniDaniel Gerini
ItalyItaly
00 1 29.20 29.20 27.51 X 2920 26.19
2 Andre RivettAndre Rivett
AustraliaAustralia
00 5 23.45 21.96 20.39 23.27 2327 23.45
3 Marco SanchezMarco Sanchez
MexicoMexico
00 6 20.36 X X 20.36 2036 18.92
4 Joao MachadoJoao Machado
PortugalPortugal
00 7 19.02 X 17.00 19.02 1902 X
5 Bruno LeitaoBruno Leitao
PortugalPortugal
00 3 18.73 15.65 17.13 X 1713 18.73
6 Benjamin IwonBenjamin Iwon
PolandPoland
00 2 16.55 14.91 16.28 16.55 1655 16.16
7 Ramazan UnluRamazan Unlu
TürkiyeTürkiye
00 4 15.81 X X 15.22 1522 15.81
Total 7 racers

Hod diskem 1kg - Junioři (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 10:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ali TopalogluAli Topaloglu
TürkiyeTürkiye
00 1 22.36 20.70 18.28 22.36 2236 X
2 Jani TöyryläJani Töyrylä
FinlandFinland
00 2 19.30 17.93 19.30 18.82 1930 18.38
Total 2 racers

Hod oštěpem 400g - Ženy (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 15:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sanjuanita VargasSanjuanita Vargas
MexicoMexico
00 8 14.90 08.94 14.90 X 1490 X 13.74 14.40
2 Nicole OrlandoNicole Orlando
ItalyItaly
00 5 13.74 10.54 10.12 - 1054 13.74 10.53 09.68
3 Petra MalákováPetra Maláková
Czech RepublicCzech Republic
00 4 13.27 12.20 X 11.03 1220 10.69 13.27 11.98
4 Zuzanna SzymanskaZuzanna Szymanska
PolandPoland
00 7 13.22 12.52 13.01 13.22 1322 12.73 12.99 12.68
5 Barbora JíchováBarbora Jíchová
Czech RepublicCzech Republic
00 1 11.99 11.99 X 10.92 1199 10.59 X 11.60
6 Munevvere YilmazMunevvere Yilmaz
TürkiyeTürkiye
00 9 10.12 09.78 X 09.62 978 - 10.12 09.22
7 Merve OzluMerve Ozlu
TürkiyeTürkiye
00 6 09.81 09.42 09.81 08.44 981 09.81 07.29 09.12
8 Veera LuhtanenVeera Luhtanen
FinlandFinland
00 3 09.64 08.52 09.64 X 964 X X X
9 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki
FinlandFinland
00 2 07.89 X X 07.89 789
Total 9 racers

Hod oštěpem 400g - Juniorky (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 15:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dilara CevikDilara Cevik
TürkiyeTürkiye
00 1 10.77 10.77 09.93 09.72 1077 10.74 10.38 X
Total 1 racers

Hod oštěpem 600g - Muži (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 17:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti
FinlandFinland
00 11 35.37 32.67 35.37 33.62 3537 33.99 34.86 X
2 Ramazan UnluRamazan Unlu
TürkiyeTürkiye
00 3 21.89 17.84 20.56 21.89 2189 19.07 20.76 19.59
3 Antoni WierciochAntoni Wiercioch
PolandPoland
00 7 21.85 19.24 20.32 19.97 2032 - 18.73 21.85
4 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak
PolandPoland
00 10 21.60 21.08 21.60 X 2160 - X 21.10
5 Anil DemirAnil Demir
TürkiyeTürkiye
00 9 21.53 19.79 X 21.53 2153 X 18.83 X
6 Marco SanchezMarco Sanchez
MexicoMexico
00 4 20.63 19.96 19.23 19.31 1996 19.92 20.63 18.78
7 David VodstrčilDavid Vodstrčil
Czech RepublicCzech Republic
00 8 19.46 X X 18.44 1844 19.46 19.00 18.91
8 Andre RivettAndre Rivett
AustraliaAustralia
00 1 17.82 17.82 16.01 15.36 1782 17.10 15.95 15.06
9 Bruno LeitaoBruno Leitao
PortugalPortugal
00 6 17.11 X 17.11 X 1711
10 Klemens ZiębaKlemens Zięba
PolandPoland
00 5 09.26 08.82 08.36 09.26 926
Jan WolczkoJan Wolczko
PolandPoland
00 2 DNS
Total 11 racers

Hod oštěpem 600g - Junioři (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 17:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jani TöyryläJani Töyrylä
FinlandFinland
00 2 28.77 26.61 27.06 28.77 2877 28.12
Francisco GouveiaFrancisco Gouveia
PortugalPortugal
00 1 NM X X X - X
Total 2 racers
Trojboj - Muži
After 3 from 3 disciplines
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 1917 0
2 Joao MachadoJoao Machado 00 PortugalPortugal 1886 31
3 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti 00 FinlandFinland 1796 121
4 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 1794 123
5 Federico GianniniFederico Giannini 00 ItalyItaly 1781 136
6 Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 1647 270
7 Nelson SilvaNelson Silva 00 PortugalPortugal 1571 346
8 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov 00 BulgariaBulgaria 1517 400
9 Fergus CosgroveFergus Cosgrove 00 IrelandIreland 1287 630
10 David VodstrčilDavid Vodstrčil 00 Czech RepublicCzech Republic 1259 658
11 David O´HareDavid O´Hare 00 IrelandIreland 1158 759
12 Klemens ZiębaKlemens Zięba 00 PolandPoland 1148 769
13 Fahad AlhassawiFahad Alhassawi 00 KuwaitKuwait 0878 1039
14 Elmeri SiiriläElmeri Siirilä 00 FinlandFinland 0802 1115
15 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 0771 1146
16 Boyan VandovBoyan Vandov 00 BulgariaBulgaria 0485 1432
Total 16 racers
Trojboj - Junioři
After 3 from 3 disciplines
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 2298 0
2 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 1335 963
Total 2 racers
Trojboj - Ženy
After 3 from 3 disciplines
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 Nicole OrlandoNicole Orlando 00 ItalyItaly 2090 0
2 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 1973 117
3 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 1803 287
4 Maria VicenteMaria Vicente 00 PortugalPortugal 1753 337
5 Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 1575 515
6 Veronika NášelováVeronika Nášelová 00 Czech RepublicCzech Republic 1443 647
7 Patrycja StramaPatrycja Strama 00 PolandPoland 1304 786
8 Roosa KukkumäkiRoosa Kukkumäki 00 FinlandFinland 1278 812
9 Barbora JíchováBarbora Jíchová 00 Czech RepublicCzech Republic 1247 843
10 Zuzanna SzymanskaZuzanna Szymanska 00 PolandPoland 0855 1235
Total 10 racers

Chůze dráha 800 m - Muži (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 12:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Stefano LucatoStefano Lucato 00 ItalyItaly 2 5:00.99
2 Nando D´AgostinoNando D´Agostino 00 ItalyItaly 8 5:09.20
3 Naser AlhashemiNaser Alhashemi 00 KuwaitKuwait 1 5:48.32
4 Enzo Franco LarreginaEnzo Franco Larregina 00 ArgentinaArgentina 13 6:05.91
5 Bruno LeitaoBruno Leitao 00 PortugalPortugal 5 6:17.60
6 Emiliyan KostadinovEmiliyan Kostadinov 00 BulgariaBulgaria 10 6:19.06
7 Meshal AlbaderMeshal Albader 00 KuwaitKuwait 4 6:19.21
8 Aleksandar AsenovAleksandar Asenov 00 BulgariaBulgaria 12 6:22.30
9 Aleksandar AleksandrovAleksandar Aleksandrov 00 BulgariaBulgaria 3 6:28.93
10 Mohammad AlhejjiMohammad Alhejji 00 KuwaitKuwait 9 6:48.78
11 Boyan VandovBoyan Vandov 00 BulgariaBulgaria 11 8:42.53
Dominik UlatowskiDominik Ulatowski 00 PolandPoland 6 DNS
Mohammad AlturkaitMohammad Alturkait 00 KuwaitKuwait 7 DNS
Total 13 racers

Chůze dráha 800 m - Junioři (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 11:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 1 5:38.94
2 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 3 5:46.76
3 Mario Tobias DidierMario Tobias Didier 00 ArgentinaArgentina 2 6:09.45
Total 3 racers

Chůze dráha 800 m - Ženy (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 10:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Giulia PertileGiulia Pertile 00 ItalyItaly 4 6:22.25
Zofia DzięciołZofia Dzięcioł 00 PolandPoland 3 DQ 54.2
Maryam ThyabMaryam Thyab 00 KuwaitKuwait 2 DQ 54.2
Radena AngelovaRadena Angelova 00 BulgariaBulgaria 1 DQ 54.4.1
Total 4 racers

Chůze dráha 800 m - Juniorky (Finále)

Finále (Thu, 23.6.2022 - 10:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Dilara CevikDilara Cevik 00 TürkiyeTürkiye 1 7:59.50
Total 1 racers

Chůze dráha 1500 m - Muži (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 16:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Stefano LucatoStefano Lucato 00 ItalyItaly 5 09:51.86
2 Nando D´AgostinoNando D´Agostino 00 ItalyItaly 3 10:00.87
3 Ramazan UnluRamazan Unlu 00 TürkiyeTürkiye 4 11:09.79
4 Bruno LeitaoBruno Leitao 00 PortugalPortugal 2 13:00.58
5 Enzo Franco LarreginaEnzo Franco Larregina 00 ArgentinaArgentina 6 14:18.71
Dominik UlatowskiDominik Ulatowski 00 PolandPoland 1 DNS
Total 6 racers

Chůze dráha 1500 m - Junioři (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 17:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 1 10:54.23
2 Mario Tobias DidierMario Tobias Didier 00 ArgentinaArgentina 3 11:12.01
3 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 2 11:33.01
Total 3 racers

Chůze dráha 1500 m - Ženy (Finále)

Finále (Tue, 21.6.2022 - 16:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Giulia PertileGiulia Pertile 00 ItalyItaly 2 12:18.09
2 Munevvere YilmazMunevvere Yilmaz 00 TürkiyeTürkiye 4 12:58.33
3 Kardelen DemirKardelen Demir 00 TürkiyeTürkiye 1 13:39.54
4 Zofia DzięciołZofia Dzięcioł 00 PolandPoland 3 13:39.67
Total 4 racers