Back

 / Mistrovství světa v atletice postižených Downovým syndromem

Mladá Boleslav (21. - 23. 6. 2022)

Skok daleký - Muži (Tuesday, 21.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 4.12 842
2 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 3.93 797
3 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti 00 FinlandFinland 3.92 795

Skok daleký - Muži (Wednesday, 22.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti 00 FinlandFinland 4.09 8
2 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 4.05 7
3 Mikołaj WożniakMikołaj Wożniak 00 PolandPoland 3.94 6

Skok daleký - Junioři (Tuesday, 21.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 4.11 840
2 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 2.35 451

Skok daleký - Junioři (Wednesday, 22.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 3.91 8
2 Juan RodriguezJuan Rodriguez 00 MexicoMexico 3.86 7
3 Mario Tobias DidierMario Tobias Didier 00 ArgentinaArgentina 3.44 6

Skok daleký - Ženy (Tuesday, 21.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Nicole OrlandoNicole Orlando 00 ItalyItaly 3.01 853
2 Michala PetříkováMichala Petříková 00 Czech RepublicCzech Republic 2.72 765
3 Magdalena DąbrowskaMagdalena Dąbrowska 00 PolandPoland 2.60 729

Skok daleký - Ženy (Wednesday, 22.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Chiara ZeniChiara Zeni 00 ItalyItaly WR 3.73 8
2 Nicole OrlandoNicole Orlando 00 ItalyItaly 3.43 7
3 Francisca PelayoFrancisca Pelayo 00 MexicoMexico 3.21 6

Vrh koulí 3kg - Ženy (Tuesday, 21.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Nicole OrlandoNicole Orlando 00 ItalyItaly 06.10 668
2 Veronika NášelováVeronika Nášelová 00 Czech RepublicCzech Republic 05.65 638
3 Zuzanna SzymanskaZuzanna Szymanska 00 PolandPoland 05.61 635

Vrh koulí 3kg - Ženy (Wednesday, 22.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Veronika NášelováVeronika Nášelová 00 Czech RepublicCzech Republic 06.29 8
2 Nicole OrlandoNicole Orlando 00 ItalyItaly 06.19 7
3 Munevvere YilmazMunevvere Yilmaz 00 TürkiyeTürkiye 05.98 6

Vrh koulí 3kg - Juniorky (Wednesday, 22.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Dilara CevikDilara Cevik 00 TürkiyeTürkiye WR 05.74 8
2 Karla LimaKarla Lima 00 MexicoMexico 05.69 7

Vrh koulí 4kg - Muži (Tuesday, 21.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Joao MachadoJoao Machado 00 PortugalPortugal 09.57 460
2 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti 00 FinlandFinland 08.67 406
3 Eliel NikkolaEliel Nikkola 00 FinlandFinland 08.19 378

Vrh koulí 4kg - Muži (Wednesday, 22.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Daniel GeriniDaniel Gerini 00 ItalyItaly 10.05 8
2 Joao MachadoJoao Machado 00 PortugalPortugal 09.60 7
3 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti 00 FinlandFinland 09.18 6

Vrh koulí 4kg - Junioři (Wednesday, 22.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Ali TopalogluAli Topaloglu 00 TürkiyeTürkiye 09.67 8
2 Jani TöyryläJani Töyrylä 00 FinlandFinland 07.10 7
3 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 06.06 6

Vrh koulí 4kg - Junioři (Tuesday, 21.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Emirhan AkcakocaEmirhan Akcakoca 00 TürkiyeTürkiye 07.11 674
2 Francisco GouveiaFrancisco Gouveia 00 PortugalPortugal 05.33 566

Hod diskem 0,75kg - Ženy (Thursday, 23.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Sanjuanita VargasSanjuanita Vargas 00 MexicoMexico WR 18.79 8
2 Nicole OrlandoNicole Orlando 00 ItalyItaly 13.85 7
3 Zuzanna SzymanskaZuzanna Szymanska 00 PolandPoland 13.51 6

Hod diskem 0,75kg - Juniorky (Thursday, 23.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Karla LimaKarla Lima 00 MexicoMexico WR 17.16 8
2 Dilara CevikDilara Cevik 00 TürkiyeTürkiye 13.75 7

Hod diskem 1kg - Muži (Thursday, 23.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Daniel GeriniDaniel Gerini 00 ItalyItaly 29.20 8
2 Andre RivettAndre Rivett 00 AustraliaAustralia 23.45 7
3 Marco SanchezMarco Sanchez 00 MexicoMexico 20.36 6

Hod diskem 1kg - Junioři (Thursday, 23.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Ali TopalogluAli Topaloglu 00 TürkiyeTürkiye 22.36
2 Jani TöyryläJani Töyrylä 00 FinlandFinland 19.30

Hod oštěpem 400g - Ženy (Tuesday, 21.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Sanjuanita VargasSanjuanita Vargas 00 MexicoMexico 14.90 8
2 Nicole OrlandoNicole Orlando 00 ItalyItaly 13.74 7
3 Petra MalákováPetra Maláková 00 Czech RepublicCzech Republic 13.27 6

Hod oštěpem 400g - Juniorky (Tuesday, 21.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Dilara CevikDilara Cevik 00 TürkiyeTürkiye 10.77 8

Hod oštěpem 600g - Muži (Tuesday, 21.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Veeti MustalahtiVeeti Mustalahti 00 FinlandFinland 35.37
2 Ramazan UnluRamazan Unlu 00 TürkiyeTürkiye 21.89
3 Antoni WierciochAntoni Wiercioch 00 PolandPoland 21.85

Hod oštěpem 600g - Junioři (Tuesday, 21.6.2022)

Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Jani TöyryläJani Töyrylä 00 FinlandFinland 28.77 8