Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (25. - 26. 2. 2023)

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.2.2023 - 11:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 637 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.91 Q 0.140
2 5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 06.98 Q 0.165
3 240 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.00 q 0.135
4 312 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 07.13 0.135
5 137 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 07.13 0.164
6 707 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.16 0.147
7 425 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 07.20 0.139
8 214 Matyas KöszegiMatyas Köszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.29 0.194
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.2.2023 - 11:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 245 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 NL 06.89 Q 0.144
2 766 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 07.01 Q 0.148
3 424 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 07.02 q 0.145
4 513 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 PB 07.10 0.168
5 595 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 07.14 0.159
6 578 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 07.23 0.175
7 410 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.25 0.171
8 45 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.29 0.129
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.2.2023 - 11:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 768 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 06.90 Q 0.146
2 138 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 06.94 Q 0.152
3 577 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 =PB 07.03 0.172
4 189 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.16 0.178
5 381 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.19 0.243
6 488 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 07.21 0.126
7 616 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 07.24 0.194
8 632 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.24 0.198
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 245 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 NL 06.89 Q 0.144
2 768 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 06.90 Q 0.146
3 637 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.91 Q 0.140
4 138 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 06.94 Q 0.152
5 5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 06.98 Q 0.165
6 240 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.00 q 0.135
7 766 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 07.01 Q 0.148
8 424 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 07.02 q 0.145
9 577 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 =PB 07.03 0.172
10 513 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 PB 07.10 0.168
11 312 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 07.13 0.135
12 137 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 07.13 0.164
13 595 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 07.14 0.159
14 707 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.16 0.147
15 189 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.16 0.178
16 381 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.19 0.243
17 425 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 07.20 0.139
18 488 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 07.21 0.126
19 578 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 07.23 0.175
20 616 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 07.24 0.194
21 632 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.24 0.198
22 410 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.25 0.171
23 45 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.29 0.129
24 214 Matyas KöszegiMatyas Köszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.29 0.194

60 m - Junioři (Finále)

Finále (Sat, 25.2.2023 - 13:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 245 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 06.85 0.146
2 768 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 06.85 0.148
3 138 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 06.85 0.129
4 766 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 =PB 07.01 0.160
5 5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.02 0.185
6 637 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.02 0.167
7 424 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 07.05 0.139
8 240 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.05 0.178
Total 8 racers

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.2.2023 - 11:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 387 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.05 Q 0.145
2 333 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 =PB 07.23 Q 0.162
3 767 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.26 0.170
4 320 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 07.28 0.161
5 114 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 07.29 0.134
6 579 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 07.30 0.154
7 639 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.47 0.154
491 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DQ 16.8 -0.122
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.2.2023 - 11:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 303 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 =SB 07.11 Q 0.144
2 745 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.12 Q 0.162
3 563 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 PB 07.22 q 0.178
4 434 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.22 q 0.188
5 168 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 3 07.29 0.188
6 480 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.34 0.186
7 359 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 07.41 0.147
8 251 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.54 0.169
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.2.2023 - 11:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 194 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 07.06 Q 0.162
2 10 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.15 Q 0.148
3 95 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 07.25 0.188
4 717 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 =PB 07.27 0.178
5 463 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 07.31 0.186
6 411 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.32 0.147
7 228 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 =PB 07.34 0.169
8 113 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 07.37 0.188
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 387 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.05 Q 0.145
2 194 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 07.06 Q 0.162
3 303 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 =SB 07.11 Q 0.144
4 745 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.12 Q 0.162
5 10 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.15 Q 0.148
6 563 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 PB 07.22 q 0.178
7 434 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.22 q 0.188
8 333 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 =PB 07.23 Q 0.162
9 95 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 3 07.25 0.188
10 767 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.26 0.170
11 717 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 =PB 07.27 0.178
12 320 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 07.28 0.161
13 168 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 3 07.29 0.188
14 114 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 07.29 0.134
15 579 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 07.30 0.154
16 463 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 07.31 0.186
17 411 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.32 0.147
18 228 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 =PB 07.34 0.169
19 480 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.34 0.186
20 113 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 07.37 0.188
21 359 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 07.41 0.147
22 639 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.47 0.154
23 251 David NovákDavid Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.54 0.169
491 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DQ 16.8 -0.122

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sat, 25.2.2023 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 387 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 NL 06.98 0.146
2 194 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 07.04 0.179
3 303 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 07.07 0.153
4 745 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.08 0.148
5 10 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.12 0.147
6 563 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 07.17 0.137
7 333 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 07.21 0.159
8 434 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 07.23 0.171
Total 8 racers

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.2.2023 - 11:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 323 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.67 Q 0.154
2 79 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 07.75 Q 0.155
3 238 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 07.90 0.151
4 55 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.91 0.133
5 61 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 =PB 07.96 0.176
6 216 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 07.97 0.179
7 502 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.99 0.139
8 417 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.08 0.181
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.2.2023 - 11:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 222 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 NL 07.58 Q 0.152
2 100 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 07.82 Q 0.174
3 258 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.83 q 0.139
4 723 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 PB 07.88 q 0.220
5 678 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 07.91 0.153
6 211 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.00 0.148
7 288 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.09 0.243
426 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 DQ 16.8 -0.005
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.2.2023 - 11:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 24 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.77 Q 0.165
2 256 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.89 Q 0.203
3 146 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 SB 07.92 0.191
4 663 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 07.98 0.137
5 599 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 SB 08.00 0.140
6 441 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.03 0.358
7 277 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.08 0.198
8 443 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.90 0.146
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 222 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 NL 07.58 Q 0.152
2 323 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.67 Q 0.154
3 79 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 07.75 Q 0.155
4 24 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.77 Q 0.165
5 100 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 07.82 Q 0.174
6 258 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.83 q 0.139
7 723 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 PB 07.88 q 0.220
8 256 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.89 Q 0.203
9 238 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 07.90 0.151
10 55 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.91 0.133
11 678 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 07.91 0.153
12 146 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 SB 07.92 0.191
13 61 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 =PB 07.96 0.176
14 216 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 07.97 0.179
15 663 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 07.98 0.137
16 502 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.99 0.139
17 211 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.00 0.148
18 599 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 SB 08.00 0.140
19 441 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.03 0.358
20 417 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.08 0.181
21 277 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.08 0.198
22 288 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.09 0.243
23 443 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.90 0.146
426 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 DQ 16.8 -0.005

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sat, 25.2.2023 - 13:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 222 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 NL 07.47 0.142
2 323 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.65 0.164
3 24 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.68 0.158
4 79 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 =PB 07.75 0.156
5 100 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 7 PB 07.78 0.168
6 723 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 07.81 0.190
7 256 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.85 0.164
8 258 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.92 0.163
Total 8 racers

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.2.2023 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 761 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.57 Q 0.145
2 747 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 07.81 Q 0.184
3 503 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 07.83 q 0.154
4 232 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 =PB 07.90 0.181
5 124 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 07.90 0.130
6 108 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 07.93 0.183
7 165 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.96 0.205
8 662 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 07.99 0.142
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.2.2023 - 11:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 125 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 NL 07.53 Q 0.176
2 647 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.67 Q 0.244
3 154 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.81 q 0.183
4 759 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 SB 07.85 0.176
5 548 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.96 0.173
6 88 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.01 0.156
7 418 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.02 0.167
8 628 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 SB 08.08 0.147
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.2.2023 - 11:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 314 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 07.66 Q 0.338
2 400 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 07.72 Q 0.143
3 689 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 07.86 0.135
4 705 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 07.87 0.186
5 724 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.96 0.178
6 405 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 8 08.02 0.197
7 508 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.07 0.116
8 162 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 08.29 0.290
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 125 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 NL 07.53 Q 0.176
2 761 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.57 Q 0.145
3 314 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 07.66 Q 0.338
4 647 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.67 Q 0.244
5 400 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 07.72 Q 0.143
6 154 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.81 q 0.183
7 747 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 07.81 Q 0.184
8 503 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 07.83 q 0.154
9 759 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 SB 07.85 0.176
10 689 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 07.86 0.135
11 705 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 07.87 0.186
12 232 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 =PB 07.90 0.181
13 124 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 07.90 0.130
14 108 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 PB 07.93 0.183
15 165 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.96 0.205
16 724 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.96 0.178
17 548 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.96 0.173
18 662 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 07.99 0.142
19 88 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.01 0.156
20 405 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 8 08.02 0.197
21 418 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.02 0.167
22 508 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.07 0.116
23 628 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 SB 08.08 0.147
24 162 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 08.29 0.290

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (Sat, 25.2.2023 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 125 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 NL 07.50 0.162
2 761 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 =PB 07.56 0.143
3 314 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 07.65 0.327
4 400 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 7 07.74 0.142
5 647 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.75 0.242
6 503 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.87 0.150
7 154 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.89 0.176
8 747 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.90 0.180
Total 8 racers

200 m - Junioři (Finále)

Finále (Sun, 26.2.2023 - 13:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 138 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 NL 21.85 0.144
2 484 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 21.86 0.208
3 193 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 21.89 0.169
4 424 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 22.33 0.131
5 632 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.39 0.143
Total 5 racers

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 26.2.2023 - 10:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 193 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 22.09 Q 0.211
2 616 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 22.58 0.148
3 329 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 22.70 0.204
4 381 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 22.74 0.161
5 758 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 23.14 0.165
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 26.2.2023 - 10:49) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 138 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 NL 21.97 Q 0.133
2 632 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 22.14 q 0.154
3 738 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 22.60 0.175
4 425 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 22.71 0.135
5 181 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.04 0.157
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 26.2.2023 - 10:53) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 484 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NL 21.96 Q 0.211
2 764 David KovářDavid Kovář 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 22.22 0.118
3 182 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.65 0.204
4 312 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 22.72 0.147
5 707 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 23.12 0.157
Total 5 racers
Rozběh 4 (Sun, 26.2.2023 - 10:56) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 424 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 22.25 Q 0.153
2 240 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.31 0.165
3 189 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.63 0.141
4 65 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 22.74 0.170
5 35 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 22.97 0.237
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 484 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NL 21.96 Q 0.211
2 138 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 NL 21.97 Q 0.133
3 193 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 22.09 Q 0.211
4 632 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 22.14 q 0.154
5 764 David KovářDavid Kovář 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 22.22 0.118
6 424 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 22.25 Q 0.153
7 240 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.31 0.165
8 616 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 22.58 0.148
9 738 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 22.60 0.175
10 189 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.63 0.141
11 182 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.65 0.204
12 329 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 22.70 0.204
13 425 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 22.71 0.135
14 312 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 22.72 0.147
15 65 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 22.74 0.170
16 381 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 22.74 0.161
17 35 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 22.97 0.237
18 181 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.04 0.157
19 707 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 23.12 0.157
20 758 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 23.14 0.165

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sun, 26.2.2023 - 12:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 194 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NL 21.72 0.190
2 311 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 21.93 0.177
3 745 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.56 0.167
4 648 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.84 0.164
5 618 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.90 0.303
Total 5 racers

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 26.2.2023 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 311 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 22.47 Q 0.200
2 168 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 4 PB 22.79 0.167
3 29 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 22.86 0.213
4 273 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.05 0.165
5 734 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 24.09 0.169
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 26.2.2023 - 10:34) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 648 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 22.65 Q 0.172
2 463 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 22.74 0.185
3 434 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 23.12 0.197
4 359 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.83 0.162
5 744 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.06 0.164
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 26.2.2023 - 10:38) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 194 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 =NL 22.15 Q 0.219
2 10 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.08 0.166
3 412 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.82 0.232
4 27 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.20 0.179
5 114 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 24.25 0.147
Total 5 racers
Rozběh 4 (Sun, 26.2.2023 - 10:42) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 745 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 22.52 Q 0.158
2 618 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.60 q 0.178
3 717 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 23.18 0.156
4 639 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.09 0.139
5 733 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.19 0.164
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 194 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 =NL 22.15 Q 0.219
2 311 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 22.47 Q 0.200
3 745 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 22.52 Q 0.158
4 618 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.60 q 0.178
5 648 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 22.65 Q 0.172
6 463 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 22.74 0.185
7 168 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 4 PB 22.79 0.167
8 29 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 22.86 0.213
9 10 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.08 0.166
10 434 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 23.12 0.197
11 717 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 23.18 0.156
12 412 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.82 0.232
13 359 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.83 0.162
14 273 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.05 0.165
15 744 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.06 0.164
16 734 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 24.09 0.169
17 639 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.09 0.139
18 733 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.19 0.164
19 27 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.20 0.179
20 114 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 24.25 0.147

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 26.2.2023 - 10:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 24 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.25 Q 0.194
2 55 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 25.50 0.163
3 441 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.71 0.242
4 149 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 25.85 0.192
5 695 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 26.46 0.224
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 26.2.2023 - 10:19) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 235 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 24.80 Q 0.297
2 79 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 25.26 0.160
3 545 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.57 0.154
4 146 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 25.91 0.194
5 760 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 26.40 0.210
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 26.2.2023 - 10:23) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 323 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 24.74 Q 0.203
2 426 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 25.17 q 0.183
3 100 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 PB 25.44 0.182
4 216 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 25.91 0.267
5 197 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.59 0.143
Total 5 racers
Rozběh 4 (Sun, 26.2.2023 - 10:27) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 222 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 24.82 Q 0.223
2 258 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.26 0.187
3 598 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 25.32 0.146
4 211 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.01 0.189
5 773 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 26.81 0.158
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 323 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 24.74 Q 0.203
2 235 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 24.80 Q 0.297
3 222 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 24.82 Q 0.223
4 426 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 25.17 q 0.183
5 24 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.25 Q 0.194
6 79 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 25.26 0.160
7 258 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.26 0.187
8 598 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 25.32 0.146
9 100 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 PB 25.44 0.182
10 55 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 25.50 0.163
11 545 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.57 0.154
12 441 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.71 0.242
13 149 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 25.85 0.192
14 216 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 25.91 0.267
15 146 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 25.91 0.194
16 211 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.01 0.189
17 760 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 26.40 0.210
18 695 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 26.46 0.224
19 197 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.59 0.143
20 773 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 26.81 0.158

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sun, 26.2.2023 - 12:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 235 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 NL 24.08 0.181
2 222 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 24.37 0.161
3 323 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 24.38 0.216
4 426 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 25.48 0.177
24 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Total 5 racers

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (Sun, 26.2.2023 - 12:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 125 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 NR 23.74 0.189
2 264 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.59 0.164
3 165 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.84 0.172
4 314 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 25.36 0.151
5 548 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 26.22 0.231
Total 5 racers

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (Sun, 26.2.2023 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 125 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 24.19 Q 0.167
2 662 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 25.61 0.175
3 153 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.05 0.223
4 553 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 =PB 26.32 0.166
5 203 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.15 0.218
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sun, 26.2.2023 - 10:04) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 264 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 24.89 Q 0.171
2 156 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.38 0.165
3 352 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.97 0.165
4 437 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 26.06 0.205
5 510 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 26.12 0.197
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 26.2.2023 - 10:08) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 548 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.61 Q 0.206
2 508 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 25.78 0.169
3 88 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 26.20 0.147
4 201 Mia KorbelováMia Korbelová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.30 0.186
154 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ 17.3.1 0.238
Total 5 racers
Rozběh 4 (Sun, 26.2.2023 - 10:12) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 165 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 24.64 Q 0.202
2 314 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 24.80 q 0.190
3 349 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 25.71 0.162
4 527 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 25.79 0.259
5 684 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 26.51 0.176
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 125 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 24.19 Q 0.167
2 165 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 24.64 Q 0.202
3 314 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 24.80 q 0.190
4 264 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 24.89 Q 0.171
5 156 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.38 0.165
6 548 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.61 Q 0.206
7 662 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 25.61 0.175
8 349 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 25.71 0.162
9 508 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 25.78 0.169
10 527 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 25.79 0.259
11 352 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.97 0.165
12 153 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.05 0.223
13 437 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 26.06 0.205
14 510 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 26.12 0.197
15 88 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 26.20 0.147
16 201 Mia KorbelováMia Korbelová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.30 0.186
17 553 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 =PB 26.32 0.166
18 684 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 26.51 0.176
19 203 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.15 0.218
154 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ 17.3.1 0.238

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.2.2023 - 16:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 485 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 48.64 Q 0.160
2 583 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 48.72 q 0.221
3 41 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 50.97 0.167
4 186 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.42 0.177
5 687 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 51.54 0.138
6 634 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 52.57 0.155
Split times:
Mark Bib Racer Time
200583Zajíček Jakub (LIAZJ)22.55
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.2.2023 - 16:49) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 49 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 48.66 Q 0.194
2 237 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 49.06 0.162
3 17 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 49.67 0.192
4 172 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 50.27 0.200
5 580 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 52.09 0.165
6 183 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 52.75 0.165
Split times:
Mark Bib Racer Time
200237Tříska David (AKHOD)22.63
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.2.2023 - 16:53) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 98 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 49.17 Q 0.166
2 456 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 49.47 0.138
3 738 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 50.05 0.158
4 538 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 51.23 0.139
5 427 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 51.88 0.176
6 46 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 52.00 0.141
Split times:
Mark Bib Racer Time
20098Ďurčo Patrik (AKMOS)23.16
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sat, 25.2.2023 - 16:57) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 133 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 47.91 Q 0.283
2 578 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 48.98 q 0.185
3 35 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 49.66 0.176
4 181 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 50.73 0.147
5 478 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 52.01 0.158
Split times:
Mark Bib Racer Time
200133Haidelmeier Michal (SKPLZ)22.53
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 133 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 47.91 Q 0.283
2 485 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 48.64 Q 0.160
3 49 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 48.66 Q 0.194
4 583 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 48.72 q 0.221
5 578 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 48.98 q 0.185
6 237 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 49.06 0.162
7 98 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 49.17 Q 0.166
8 456 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 49.47 0.138
9 35 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 49.66 0.176
10 17 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 49.67 0.192
11 738 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 50.05 0.158
12 172 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 50.27 0.200
13 181 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 50.73 0.147
14 41 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 50.97 0.167
15 538 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 51.23 0.139
16 186 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.42 0.177
17 687 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 51.54 0.138
18 427 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 51.88 0.176
19 46 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 52.00 0.141
20 478 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 52.01 0.158
21 580 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 52.09 0.165
22 634 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 52.57 0.155
23 183 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 52.75 0.165

400 m - Junioři (Finále)

Finále (Sun, 26.2.2023 - 12:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 133 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 47.85 0.261
2 485 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.04 0.178
3 578 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 49.15 0.160
4 98 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 3 49.19 0.174
5 583 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 49.21 0.201
6 49 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 49.73 0.202
Split times:
Mark Bib Racer Time
200133Haidelmeier Michal (SKPLZ)22.71
Total 6 racers

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.2.2023 - 16:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 686 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 49.75 Q 0.219
2 481 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 50.96 q 0.213
3 537 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 51.26 0.200
4 227 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 52.96 0.192
5 671 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 53.66 0.202
6 300 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 54.07 0.173
Split times:
Mark Bib Racer Time
200686Loupal Ondřej (SPTRE)23.67
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.2.2023 - 16:34) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 651 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.92 Q 0.181
2 618 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 50.18 q 0.177
3 27 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 53.08 0.179
4 301 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 53.51 0.187
5 215 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 55.21 0.166
236 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
200651Ceplý Šimon (SOKOP)23.26
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.2.2023 - 16:38) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 415 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.23 Q 0.191
2 29 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 51.03 0.183
3 178 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 52.54 0.164
4 335 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 53.02 0.174
5 187 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 53.85 0.166
6 656 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.50 0.176
Split times:
Mark Bib Racer Time
200415Váňa Marek (OLYPR)22.96
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sat, 25.2.2023 - 16:42) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 311 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 50.23 Q 0.163
2 344 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 51.10 0.143
3 543 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 51.28 0.163
4 15 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 52.39 0.174
5 588 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 53.15 0.161
6 683 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 53.73 0.174
Split times:
Mark Bib Racer Time
200311Dreisig Mikuláš (JIHLA)23.50
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 686 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 49.75 Q 0.219
2 651 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.92 Q 0.181
3 618 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 50.18 q 0.177
4 415 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.23 Q 0.191
5 311 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 50.23 Q 0.163
6 481 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 50.96 q 0.213
7 29 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 51.03 0.183
8 344 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 51.10 0.143
9 537 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 51.26 0.200
10 543 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 51.28 0.163
11 15 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 52.39 0.174
12 178 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 52.54 0.164
13 227 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 52.96 0.192
14 335 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 53.02 0.174
15 27 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 53.08 0.179
16 588 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 53.15 0.161
17 301 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 53.51 0.187
18 671 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 53.66 0.202
19 683 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 53.73 0.174
20 187 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 53.85 0.166
21 300 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 54.07 0.173
22 656 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.50 0.176
23 215 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 55.21 0.166
236 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sun, 26.2.2023 - 12:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 311 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 NL 48.70 0.184
2 415 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 48.76 0.150
3 651 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 49.24 0.176
4 481 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 51.72 0.147
5 618 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 51.82 0.333
686 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DQ 17.2.2 0.186
Split times:
Mark Bib Racer Time
200311Dreisig Mikuláš (JIHLA)22.76
Total 6 racers

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.2.2023 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 722 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 55.93 Q 0.153
2 545 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 57.87 0.156
3 92 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 59.55 0.181
4 468 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 60.32 0.216
5 442 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 61.71 0.226
210 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF 0.534
Split times:
Mark Bib Racer Time
200 25.24
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.2.2023 - 16:19) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 670 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 55.71 Q 0.344
2 230 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 56.45 0.255
3 347 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 58.36 0.248
4 287 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 58.38 0.182
5 610 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 58.89 0.173
6 75 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 61.44 0.190
Split times:
Mark Bib Racer Time
200670Kollár Marina (VINPR)26.79
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.2.2023 - 16:23) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 772 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 55.61 Q 0.251
2 159 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 56.13 q 0.196
3 672 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 58.53 0.179
4 695 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 59.09 0.244
5 55 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 59.30 0.165
6 423 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 60.33 0.203
Split times:
Mark Bib Racer Time
200772Šímová Veronika (UNIBR)26.76
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sat, 25.2.2023 - 16:27) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 69 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 56.11 Q 0.195
2 495 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 56.21 q 0.175
3 505 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 58.35 0.158
4 760 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 59.37 0.198
5 197 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 59.51 0.150
6 528 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 60.31 0.194
Split times:
Mark Bib Racer Time
200495Cagašová Anna (VITKO)26.17
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 772 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 55.61 Q 0.251
2 670 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 55.71 Q 0.344
3 722 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 55.93 Q 0.153
4 69 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 56.11 Q 0.195
5 159 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 56.13 q 0.196
6 495 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 56.21 q 0.175
7 230 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 56.45 0.255
8 545 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 57.87 0.156
9 505 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 58.35 0.158
10 347 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 58.36 0.248
11 287 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 58.38 0.182
12 672 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 58.53 0.179
13 610 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 58.89 0.173
14 695 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 59.09 0.244
15 55 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 59.30 0.165
16 760 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 59.37 0.198
17 197 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 59.51 0.150
18 92 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 59.55 0.181
19 528 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 60.31 0.194
20 468 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 60.32 0.216
21 423 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 60.33 0.203
22 75 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 61.44 0.190
23 442 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 61.71 0.226
210 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF 0.534

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sun, 26.2.2023 - 12:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 722 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 MR 53.71 0.154
2 670 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 54.61 0.388
3 772 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 55.55 0.246
4 495 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 55.92 0.146
5 69 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 55.94 0.199
6 159 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 55.96 0.213
Split times:
Mark Bib Racer Time
200722Manuel Lurdes Gloria (TABOR)24.62
Total 6 racers

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.2.2023 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 356 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 58.08 Q 0.167
2 521 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 59.38 0.189
3 452 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 60.34 0.338
4 145 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.41 0.232
5 510 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.70 0.213
6 123 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 61.37 0.162
Split times:
Mark Bib Racer Time
200356Vavrečková Eliška (PORUB)27.75
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.2.2023 - 16:04) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 54 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 57.07 Q 0.173
2 363 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 58.63 q 0.205
3 585 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 58.71 0.257
4 547 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 59.16 0.406
5 158 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 60.32 0.169
6 557 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 60.77 0.212
Split times:
Mark Bib Racer Time
20054Křížová Viktorie (MOSBR)27.24
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.2.2023 - 16:08) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 325 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 57.37 Q 0.199
2 109 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 58.31 q 0.340
3 349 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 59.26 0.180
4 223 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 PB 59.49 0.171
5 553 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 59.52 0.338
6 712 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 60.10 0.209
Split times:
Mark Bib Racer Time
200325Kramešová Eliška (ATLJM)26.47
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sat, 25.2.2023 - 16:12) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 736 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.87 Q 0.311
2 50 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 59.26 0.172
3 476 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 60.12 0.192
4 102 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 60.26 0.377
5 340 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 60.75 0.146
6 449 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 60.96 0.150
Split times:
Mark Bib Racer Time
20050Bezdíčková Dominika (MOSBR)27.56
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 54 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 57.07 Q 0.173
2 325 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 57.37 Q 0.199
3 736 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.87 Q 0.311
4 356 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 58.08 Q 0.167
5 109 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 58.31 q 0.340
6 363 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 58.63 q 0.205
7 585 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 58.71 0.257
8 547 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 59.16 0.406
9 50 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 59.26 0.172
10 349 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 59.26 0.180
11 521 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 59.38 0.189
12 223 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 PB 59.49 0.171
13 553 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 59.52 0.338
14 712 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 60.10 0.209
15 476 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 60.12 0.192
16 102 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 60.26 0.377
17 158 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 60.32 0.169
18 452 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 60.34 0.338
19 145 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.41 0.232
20 510 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.70 0.213
21 340 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 60.75 0.146
22 557 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 60.77 0.212
23 449 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 60.96 0.150
24 123 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 61.37 0.162

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (Sun, 26.2.2023 - 11:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 54 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 55.67 0.172
2 325 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 55.68 0.166
3 736 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 56.27 0.165
4 356 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 56.63 0.209
5 363 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 59.30 0.162
6 109 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 59.51 0.312
Split times:
Mark Bib Racer Time
200325Kramešová Eliška (ATLJM)25.99
Total 6 racers

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.2.2023 - 15:44) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 37 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:58.02 Q
2 248 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:58.25 Q
3 388 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 1:58.65 q
4 617 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 1:59.04 q
5 270 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:00.43
6 450 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 2:01.35
7 28 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:06.11
8 42 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:14.18
Split times:
Mark Bib Racer Time
200248Künstler Marek (AKLOL)28.49
400248Künstler Marek (AKLOL)58.55
600248Künstler Marek (AKLOL)1:27.85
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.2.2023 - 15:48) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 763 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:59.62 Q
2 33 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 1:59.79 Q
3 130 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:00.61
4 575 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:02.24
5 560 Adam JuráňAdam Juráň 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:02.79
6 255 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:03.56
482 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
200255Za Nzambi Jason Flaviano (AKLOL)27.65
40033Pergler Michal (DOMAZ)58.74
60033Pergler Michal (DOMAZ)1:29.38
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.2.2023 - 15:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 134 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:57.35 Q
2 93 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 1:57.70 Q
3 432 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 1:59.95
4 184 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:00.24
5 741 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:00.38
6 36 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 2:04.12
7 7 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:04.68
Split times:
Mark Bib Racer Time
200134Hrubý Radek (SKPLZ)28.56
400184Kopenec Martin (SLAPR)58.29
60093Dudycha Jakub (VMYTO)1:28.65
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 134 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:57.35 Q
2 93 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 1:57.70 Q
3 37 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:58.02 Q
4 248 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:58.25 Q
5 388 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 1:58.65 q
6 617 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 1:59.04 q
7 763 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:59.62 Q
8 33 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 1:59.79 Q
9 432 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 1:59.95
10 184 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:00.24
11 741 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:00.38
12 270 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:00.43
13 130 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:00.61
14 450 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 2:01.35
15 575 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:02.24
16 560 Adam JuráňAdam Juráň 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:02.79
17 255 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:03.56
18 36 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 2:04.12
19 7 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:04.68
20 28 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:06.11
21 42 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:14.18
482 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF

800 m - Junioři (Finále)

Finále (Sun, 26.2.2023 - 11:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 93 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 1:56.30
2 37 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:57.62
3 763 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:57.66
4 248 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 1:57.66
5 388 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:59.47
6 33 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 1:59.89
7 134 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:00.35
8 617 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 2:02.09
Split times:
Mark Bib Racer Time
20033Pergler Michal (DOMAZ)28.03
40033Pergler Michal (DOMAZ)59.53
60093Dudycha Jakub (VMYTO)1:29.11
Total 8 racers

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.2.2023 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 574 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:01.29 Q
2 757 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:01.61 Q
3 379 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 2:02.21
4 253 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:04.69
5 676 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:05.11
6 384 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:06.10
7 561 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:06.84
8 338 Štěpán PoláchŠtěpán Polách 07 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 2:07.97
Split times:
Mark Bib Racer Time
200574Hübner Richard (LIAZJ)30.13
400757Pavlas David (USKUL)1:01.84
600757Pavlas David (USKUL)1:32.20
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.2.2023 - 15:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 492 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:01.86 Q
2 361 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:02.19 Q
3 6 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:02.25
4 140 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:03.19
5 416 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 2:03.75
6 602 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1 2:05.25
7 544 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:07.13
8 44 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:11.51
Split times:
Mark Bib Racer Time
200361Slavík Šimon (STBOL)28.93
400361Slavík Šimon (STBOL)1:01.52
600492Volný Tomáš (VITKO)1:32.85
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.2.2023 - 15:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 710 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:00.74 Q
2 219 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 2:00.87 Q
3 73 Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 2:00.91 q
4 268 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 2:01.04 q
5 173 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:02.60
6 167 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK ŽatecAK Žatec 1 2:05.06
7 47 Jan SecJan Sec 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:05.54
8 1 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:10.28
Split times:
Mark Bib Racer Time
200710Turek Vojtěch (TZTRI)29.25
400710Turek Vojtěch (TZTRI)58.93
600710Turek Vojtěch (TZTRI)1:30.03
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 710 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:00.74 Q
2 219 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 2:00.87 Q
3 73 Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 2:00.91 q
4 268 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 2:01.04 q
5 574 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:01.29 Q
6 757 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:01.61 Q
7 492 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:01.86 Q
8 361 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:02.19 Q
9 379 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 2:02.21
10 6 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:02.25
11 173 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:02.60
12 140 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:03.19
13 416 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 2:03.75
14 253 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:04.69
15 167 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK ŽatecAK Žatec 1 2:05.06
16 676 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:05.11
17 602 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1 2:05.25
18 47 Jan SecJan Sec 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:05.54
19 384 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:06.10
20 561 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:06.84
21 544 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:07.13
22 338 Štěpán PoláchŠtěpán Polách 07 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 2:07.97
23 1 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:10.28
24 44 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:11.51

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (Sun, 26.2.2023 - 11:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 574 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 1:56.97
2 757 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 1:56.99
3 73 Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 1:57.82
4 710 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 1:59.53
5 492 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:00.46
6 268 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 2:02.72
7 219 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:03.02
8 361 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:04.55
Split times:
Mark Bib Racer Time
200 30.03
400757Pavlas David (USKUL)58.56
600757Pavlas David (USKUL)1:27.38
Total 8 racers

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.2.2023 - 15:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 422 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:19.18 Q
2 355 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:19.90 Q
3 147 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:20.52 q
4 40 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:26.73
5 339 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 2:26.78
6 522 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:28.10
7 555 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:28.54
493 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
200422Steinsová Adéla (OLYPR)33.70
400422Steinsová Adéla (OLYPR)1:11.18
600422Steinsová Adéla (OLYPR)1:46.47
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.2.2023 - 15:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 354 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:19.71 Q
2 210 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:20.37 Q
3 501 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 2:20.96 q
4 175 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 2:21.39
5 365 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:21.47
6 198 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:23.35
7 52 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:24.59
8 284 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 PB 2:26.22
Split times:
Mark Bib Racer Time
200365Kubíčková Zuzana (STBOL)33.26
400365Kubíčková Zuzana (STBOL)1:09.50
600365Kubíčková Zuzana (STBOL)1:45.70
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.2.2023 - 15:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 771 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:20.82 Q
2 567 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 2:21.47 Q
3 279 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:21.77
4 664 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:23.96
5 369 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 2:26.33
6 533 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 1 2:27.11
7 499 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:29.89
262 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 17.4.4
Split times:
Mark Bib Racer Time
200567Klempush Myroslava (USORL)34.95
400567Klempush Myroslava (USORL)1:12.30
600771Svobodová Barbora (UNIBR)1:48.80
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 422 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:19.18 Q
2 354 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:19.71 Q
3 355 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:19.90 Q
4 210 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:20.37 Q
5 147 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:20.52 q
6 771 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:20.82 Q
7 501 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 2:20.96 q
8 175 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 2:21.39
9 567 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 2:21.47 Q
10 365 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:21.47
11 279 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:21.77
12 198 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:23.35
13 664 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:23.96
14 52 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:24.59
15 284 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 PB 2:26.22
16 369 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 2:26.33
17 40 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:26.73
18 339 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 2:26.78
19 533 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 1 2:27.11
20 522 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:28.10
21 555 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:28.54
22 499 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:29.89
493 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
262 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 17.4.4

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (Sun, 26.2.2023 - 11:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 210 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:11.05
2 771 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:11.97
3 422 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 2:12.72
4 354 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:15.03
5 355 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:17.91
6 567 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 2:17.94
7 147 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:20.62
8 501 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:23.48
Split times:
Mark Bib Racer Time
200210Vaňková Barbora (SLAPR)32.11
400210Vaňková Barbora (SLAPR)1:06.34
600771Svobodová Barbora (UNIBR)1:39.79
Total 8 racers

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 25.2.2023 - 15:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 404 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 2:20.72 Q
2 324 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:21.16 Q
3 64 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 2:21.41
4 431 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 2:22.49
5 562 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 2:22.51
6 80 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 2:23.04
7 457 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:31.86
8 529 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:33.10
Split times:
Mark Bib Racer Time
200404Fojtová Adéla (BRECL)32.14
400404Fojtová Adéla (BRECL)1:05.28
600404Fojtová Adéla (BRECL)1:40.94
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 25.2.2023 - 15:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 698 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:17.74 Q
2 200 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:18.05 Q
3 592 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:19.97 q
4 53 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 2:21.11 q
5 625 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 2:23.31
6 556 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:23.77
7 84 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 2:23.80
8 51 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:24.93
Split times:
Mark Bib Racer Time
200 32.63
40053Hudečková Lucie (MOSBR)1:07.59
600698Berková Ema (SUMPE)1:43.39
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 25.2.2023 - 15:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 364 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:19.08 Q
2 524 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:19.56 Q
3 257 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:21.89
4 448 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 2:22.12
5 473 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 2:22.48
6 283 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 2:22.68
7 145 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:25.03
Split times:
Mark Bib Racer Time
200364Havlínová Zuzana (STBOL)31.45
400364Havlínová Zuzana (STBOL)1:05.21
600364Havlínová Zuzana (STBOL)1:41.12
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 698 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:17.74 Q
2 200 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:18.05 Q
3 364 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:19.08 Q
4 524 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:19.56 Q
5 592 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:19.97 q
6 404 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 2:20.72 Q
7 53 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 2:21.11 q
8 324 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:21.16 Q
9 64 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 2:21.41
10 257 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:21.89
11 448 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 2:22.12
12 473 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 2:22.48
13 431 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 2:22.49
14 562 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 2:22.51
15 283 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 2:22.68
16 80 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 2:23.04
17 625 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 2:23.31
18 556 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:23.77
19 84 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 2:23.80
20 51 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:24.93
21 145 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:25.03
22 457 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:31.86
23 529 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:33.10

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (Sun, 26.2.2023 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 524 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 MR 2:10.43
2 698 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 2:13.35
3 404 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 2:13.41
4 200 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:17.53
5 364 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:17.65
6 592 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 2:19.93
7 53 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 2:21.03
8 324 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:23.49
Split times:
Mark Bib Racer Time
200524Holubová Adéla (SOKCB)32.52
400524Holubová Adéla (SOKCB)1:06.51
600524Holubová Adéla (SOKCB)1:40.19
Total 8 racers

1500 m - Junioři

(Sun, 26.2.2023 - 13:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 362 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:53.07
2 4 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 3:54.98
3 93 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.