60 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 637 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 06.91 | Q | 0.140 | |||||||||||
2 | 5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 06.98 | Q | 0.165 | |||||||||||
3 | 240 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 07.00 | q | 0.135 | |||||||||||
4 | 312 | Jonáš ValentaJonáš Valenta | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 07.13 | 0.135 | ||||||||||||
5 | 137 | Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | SB 07.13 | 0.164 | ||||||||||||
6 | 707 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 07.16 | 0.147 | ||||||||||||
7 | 425 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | SC Start Karlovy Vary | 8 | 07.20 | 0.139 | ||||||||||||
8 | 214 | Matyas KöszegiMatyas Köszegi | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 1 | 07.29 | 0.194 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 245 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | NL 06.89 | Q | 0.144 | |||||||||||
2 | 766 | Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | VSK Univerzita Brno | 6 | PB 07.01 | Q | 0.148 | |||||||||||
3 | 424 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 07.02 | q | 0.145 | |||||||||||
4 | 513 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 7 | PB 07.10 | 0.168 | ||||||||||||
5 | 595 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 07.14 | 0.159 | ||||||||||||
6 | 578 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 07.23 | 0.175 | ||||||||||||
7 | 410 | Jakub JechJakub Jech | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 07.25 | 0.171 | ||||||||||||
8 | 45 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.29 | 0.129 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 11:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 768 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 06.90 | Q | 0.146 | |||||||||||
2 | 138 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | PB 06.94 | Q | 0.152 | |||||||||||
3 | 577 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | =PB 07.03 | 0.172 | ||||||||||||
4 | 189 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.16 | 0.178 | ||||||||||||
5 | 381 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 07.19 | 0.243 | ||||||||||||
6 | 488 | Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | PB 07.21 | 0.126 | ||||||||||||
7 | 616 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2 | 07.24 | 0.194 | ||||||||||||
8 | 632 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 07.24 | 0.198 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 25.2.2023 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 245 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | NL 06.85 | 0.146 | ||||||||||||
2 | 768 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 5 | PB 06.85 | 0.148 | ||||||||||||
3 | 138 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 06.85 | 0.129 | ||||||||||||
4 | 766 | Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | VSK Univerzita Brno | 8 | =PB 07.01 | 0.160 | ||||||||||||
5 | 5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 07.02 | 0.185 | ||||||||||||
6 | 637 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 07.02 | 0.167 | ||||||||||||
7 | 424 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | SC Start Karlovy Vary | 1 | 07.05 | 0.139 | ||||||||||||
8 | 240 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.05 | 0.178 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 387 | Milan TobiškaMilan Tobiška | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.05 | Q | 0.145 | |||||||||||
2 | 333 | Matěj JungMatěj Jung | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | =PB 07.23 | Q | 0.162 | |||||||||||
3 | 767 | Jiří SedláčekJiří Sedláček | 06 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.26 | 0.170 | ||||||||||||
4 | 320 | Matyáš PallasMatyáš Pallas | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | PB 07.28 | 0.161 | ||||||||||||
5 | 114 | Josef SimmerJosef Simmer | 07 | AK Slovan Duchcov | 6 | 07.29 | 0.134 | ||||||||||||
6 | 579 | Aleš NachtneblAleš Nachtnebl | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 07.30 | 0.154 | ||||||||||||
7 | 639 | Štěpán VeselýŠtěpán Veselý | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.47 | 0.154 | ||||||||||||
491 | Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DQ 16.8 | -0.122 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 11:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 303 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | =SB 07.11 | Q | 0.144 | |||||||||||
2 | 745 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.12 | Q | 0.162 | |||||||||||
3 | 563 | Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | PB 07.22 | q | 0.178 | |||||||||||
4 | 434 | Daniel KoberaDaniel Kobera | 06 | SK Jeseniova | 6 | 07.22 | q | 0.188 | |||||||||||
5 | 168 | Daniel ŠvecDaniel Švec | 06 | AK Žatec | 3 | 07.29 | 0.188 | ||||||||||||
6 | 480 | Martin HorákMartin Horák | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.34 | 0.186 | ||||||||||||
7 | 359 | Michal BalounMichal Baloun | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 07.41 | 0.147 | ||||||||||||
8 | 251 | David NovákDavid Novák | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 07.54 | 0.169 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 11:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 194 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 07.06 | Q | 0.162 | |||||||||||
2 | 10 | Dominik MráčekDominik Mráček | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 07.15 | Q | 0.148 | |||||||||||
3 | 95 | Denis CiprijánDenis Cipriján | 07 | AK Bílina | 3 | 07.25 | 0.188 | ||||||||||||
4 | 717 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | =PB 07.27 | 0.178 | ||||||||||||
5 | 463 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 2 | SB 07.31 | 0.186 | ||||||||||||
6 | 411 | Ondřej KalinaOndřej Kalina | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 07.32 | 0.147 | ||||||||||||
7 | 228 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | =PB 07.34 | 0.169 | ||||||||||||
8 | 113 | Matěj NosMatěj Nos | 07 | AK Slovan Duchcov | 6 | 07.37 | 0.188 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 25.2.2023 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 387 | Milan TobiškaMilan Tobiška | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | NL 06.98 | 0.146 | ||||||||||||
2 | 194 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 07.04 | 0.179 | ||||||||||||
3 | 303 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | PB 07.07 | 0.153 | ||||||||||||
4 | 745 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 07.08 | 0.148 | ||||||||||||
5 | 10 | Dominik MráčekDominik Mráček | 06 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 07.12 | 0.147 | ||||||||||||
6 | 563 | Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | PB 07.17 | 0.137 | ||||||||||||
7 | 333 | Matěj JungMatěj Jung | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 8 | PB 07.21 | 0.159 | ||||||||||||
8 | 434 | Daniel KoberaDaniel Kobera | 06 | SK Jeseniova | 1 | 07.23 | 0.171 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 323 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 07.67 | Q | 0.154 | |||||||||||
2 | 79 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | PB 07.75 | Q | 0.155 | |||||||||||
3 | 238 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | PB 07.90 | 0.151 | ||||||||||||
4 | 55 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.91 | 0.133 | ||||||||||||
5 | 61 | Klára LiškováKlára Lišková | 04 | AC Pardubice | 8 | =PB 07.96 | 0.176 | ||||||||||||
6 | 216 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 7 | 07.97 | 0.179 | ||||||||||||
7 | 502 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.99 | 0.139 | ||||||||||||
8 | 417 | Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 08.08 | 0.181 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 222 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | NL 07.58 | Q | 0.152 | |||||||||||
2 | 100 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | AK Most | 5 | 07.82 | Q | 0.174 | |||||||||||
3 | 258 | Sabina HorákováSabina Horáková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 07.83 | q | 0.139 | |||||||||||
4 | 723 | Kateřina MarušováKateřina Marušová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | PB 07.88 | q | 0.220 | |||||||||||
5 | 678 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 07.91 | 0.153 | ||||||||||||
6 | 211 | Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.00 | 0.148 | ||||||||||||
7 | 288 | Barbora MaškováBarbora Mašková | 05 | Atletika Benešov | 1 | 08.09 | 0.243 | ||||||||||||
426 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | SC Start Karlovy Vary | 7 | DQ 16.8 | -0.005 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 11:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 07.77 | Q | 0.165 | |||||||||||
2 | 256 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.89 | Q | 0.203 | |||||||||||
3 | 146 | Stella BöhmováStella Böhmová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | SB 07.92 | 0.191 | ||||||||||||
4 | 663 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | PB 07.98 | 0.137 | ||||||||||||
5 | 599 | Amálie NávratováAmálie Návratová | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | SB 08.00 | 0.140 | ||||||||||||
6 | 441 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 08.03 | 0.358 | ||||||||||||
7 | 277 | Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.08 | 0.198 | ||||||||||||
8 | 443 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 11.90 | 0.146 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 25.2.2023 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 222 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | NL 07.47 | 0.142 | ||||||||||||
2 | 323 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 07.65 | 0.164 | ||||||||||||
3 | 24 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 07.68 | 0.158 | ||||||||||||
4 | 79 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | =PB 07.75 | 0.156 | ||||||||||||
5 | 100 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | AK Most | 7 | PB 07.78 | 0.168 | ||||||||||||
6 | 723 | Kateřina MarušováKateřina Marušová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | PB 07.81 | 0.190 | ||||||||||||
7 | 256 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.85 | 0.164 | ||||||||||||
8 | 258 | Sabina HorákováSabina Horáková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.92 | 0.163 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 761 | Ester ParohováEster Parohová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 07.57 | Q | 0.145 | |||||||||||
2 | 747 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | SB 07.81 | Q | 0.184 | |||||||||||
3 | 503 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | PB 07.83 | q | 0.154 | |||||||||||
4 | 232 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | =PB 07.90 | 0.181 | ||||||||||||
5 | 124 | Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 07.90 | 0.130 | ||||||||||||
6 | 108 | Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | PB 07.93 | 0.183 | ||||||||||||
7 | 165 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 07.96 | 0.205 | ||||||||||||
8 | 662 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Sokol Opava | 1 | PB 07.99 | 0.142 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 11:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 125 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | NL 07.53 | Q | 0.176 | |||||||||||
2 | 647 | Justina ŠpringrováJustina Špringrová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 07.67 | Q | 0.244 | |||||||||||
3 | 154 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 07.81 | q | 0.183 | |||||||||||
4 | 759 | Veronika ErbenováVeronika Erbenová | 07 | USK PROVOD Ústí n/L. | 7 | SB 07.85 | 0.176 | ||||||||||||
5 | 548 | Alžběta MachováAlžběta Machová | 07 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.96 | 0.173 | ||||||||||||
6 | 88 | Veronika MarkováVeronika Marková | 06 | AC Turnov, z. s. | 8 | 08.01 | 0.156 | ||||||||||||
7 | 418 | Emma MartinEmma Martin | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.02 | 0.167 | ||||||||||||
8 | 628 | Anna TázlerováAnna Tázlerová | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | SB 08.08 | 0.147 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 11:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 314 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | PB 07.66 | Q | 0.338 | |||||||||||
2 | 400 | Kristýna NollováKristýna Nollová | 06 | JAC Brno | 5 | PB 07.72 | Q | 0.143 | |||||||||||
3 | 689 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | SB 07.86 | 0.135 | ||||||||||||
4 | 705 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 07.87 | 0.186 | ||||||||||||
5 | 724 | Linda MarušováLinda Marušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 07.96 | 0.178 | ||||||||||||
6 | 405 | Emma MwanyoloEmma Mwanyolo | 07 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 8 | 08.02 | 0.197 | ||||||||||||
7 | 508 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.07 | 0.116 | ||||||||||||
8 | 162 | Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | SB 08.29 | 0.290 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 25.2.2023 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 125 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | NL 07.50 | 0.162 | ||||||||||||
2 | 761 | Ester ParohováEster Parohová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | =PB 07.56 | 0.143 | ||||||||||||
3 | 314 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | PB 07.65 | 0.327 | ||||||||||||
4 | 400 | Kristýna NollováKristýna Nollová | 06 | JAC Brno | 7 | 07.74 | 0.142 | ||||||||||||
5 | 647 | Justina ŠpringrováJustina Špringrová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.75 | 0.242 | ||||||||||||
6 | 503 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.87 | 0.150 | ||||||||||||
7 | 154 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 07.89 | 0.176 | ||||||||||||
8 | 747 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 07.90 | 0.180 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | NL 21.85 | 0.144 | ||||||||||||
2 | 484 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 21.86 | 0.208 | ||||||||||||
3 | 193 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | SB 21.89 | 0.169 | ||||||||||||
4 | 424 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 22.33 | 0.131 | ||||||||||||
5 | 632 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 22.39 | 0.143 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 26.2.2023 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 193 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | SB 22.09 | Q | 0.211 | |||||||||||
2 | 616 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 22.58 | 0.148 | ||||||||||||
3 | 329 | Vojtěch ChroustVojtěch Chroust | 05 | Atletika Klatovy | 6 | 22.70 | 0.204 | ||||||||||||
4 | 381 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | PB 22.74 | 0.161 | ||||||||||||
5 | 758 | Jiří RathouskýJiří Rathouský | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 23.14 | 0.165 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 26.2.2023 - 10:49) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 138 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | NL 21.97 | Q | 0.133 | |||||||||||
2 | 632 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 22.14 | q | 0.154 | |||||||||||
3 | 738 | Kajetán HostičkaKajetán Hostička | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | PB 22.60 | 0.175 | ||||||||||||
4 | 425 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 22.71 | 0.135 | ||||||||||||
5 | 181 | Josef BělohlávekJosef Bělohlávek | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.04 | 0.157 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 26.2.2023 - 10:53) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 484 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | NL 21.96 | Q | 0.211 | |||||||||||
2 | 764 | David KovářDavid Kovář | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 22.22 | 0.118 | ||||||||||||
3 | 182 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 22.65 | 0.204 | ||||||||||||
4 | 312 | Jonáš ValentaJonáš Valenta | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | PB 22.72 | 0.147 | ||||||||||||
5 | 707 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 23.12 | 0.157 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 26.2.2023 - 10:56) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 424 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | SC Start Karlovy Vary | 6 | PB 22.25 | Q | 0.153 | |||||||||||
2 | 240 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 22.31 | 0.165 | ||||||||||||
3 | 189 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.63 | 0.141 | ||||||||||||
4 | 65 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | PB 22.74 | 0.170 | ||||||||||||
5 | 35 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | AC Domažlice, z. s. | 2 | 22.97 | 0.237 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 194 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | NL 21.72 | 0.190 | ||||||||||||
2 | 311 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | PB 21.93 | 0.177 | ||||||||||||
3 | 745 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 22.56 | 0.167 | ||||||||||||
4 | 648 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 22.84 | 0.164 | ||||||||||||
5 | 618 | Štěpán BalcarŠtěpán Balcar | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 23.90 | 0.303 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 26.2.2023 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 311 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 22.47 | Q | 0.200 | |||||||||||
2 | 168 | Daniel ŠvecDaniel Švec | 06 | AK Žatec | 4 | PB 22.79 | 0.167 | ||||||||||||
3 | 29 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 6 | PB 22.86 | 0.213 | ||||||||||||
4 | 273 | Ondřej NovákOndřej Novák | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 24.05 | 0.165 | ||||||||||||
5 | 734 | František TrávníkFrantišek Trávník | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 24.09 | 0.169 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 26.2.2023 - 10:34) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 648 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 22.65 | Q | 0.172 | |||||||||||
2 | 463 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 5 | PB 22.74 | 0.185 | ||||||||||||
3 | 434 | Daniel KoberaDaniel Kobera | 06 | SK Jeseniova | 4 | PB 23.12 | 0.197 | ||||||||||||
4 | 359 | Michal BalounMichal Baloun | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 23.83 | 0.162 | ||||||||||||
5 | 744 | Vojtěch VeselýVojtěch Veselý | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 24.06 | 0.164 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 26.2.2023 - 10:38) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 194 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha | 5 | =NL 22.15 | Q | 0.219 | |||||||||||
2 | 10 | Dominik MráčekDominik Mráček | 06 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 23.08 | 0.166 | ||||||||||||
3 | 412 | Martin KučeraMartin Kučera | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 23.82 | 0.232 | ||||||||||||
4 | 27 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 2 | 24.20 | 0.179 | ||||||||||||
5 | 114 | Josef SimmerJosef Simmer | 07 | AK Slovan Duchcov | 4 | 24.25 | 0.147 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 26.2.2023 - 10:42) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 745 | Filip VojáčekFilip Vojáček | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | PB 22.52 | Q | 0.158 | |||||||||||
2 | 618 | Štěpán BalcarŠtěpán Balcar | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 22.60 | q | 0.178 | |||||||||||
3 | 717 | Martin DušekMartin Dušek | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | PB 23.18 | 0.156 | ||||||||||||
4 | 639 | Štěpán VeselýŠtěpán Veselý | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 24.09 | 0.139 | ||||||||||||
5 | 733 | František ŠevčíkFrantišek Ševčík | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 24.19 | 0.164 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 26.2.2023 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 25.25 | Q | 0.194 | |||||||||||
2 | 55 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | PB 25.50 | 0.163 | ||||||||||||
3 | 441 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 25.71 | 0.242 | ||||||||||||
4 | 149 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 25.85 | 0.192 | ||||||||||||
5 | 695 | Tereza HamplováTereza Hamplová | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 26.46 | 0.224 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 26.2.2023 - 10:19) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 235 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 24.80 | Q | 0.297 | |||||||||||
2 | 79 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | PB 25.26 | 0.160 | ||||||||||||
3 | 545 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 25.57 | 0.154 | ||||||||||||
4 | 146 | Stella BöhmováStella Böhmová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 25.91 | 0.194 | ||||||||||||
5 | 760 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 26.40 | 0.210 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 26.2.2023 - 10:23) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 323 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 24.74 | Q | 0.203 | |||||||||||
2 | 426 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | SC Start Karlovy Vary | 6 | PB 25.17 | q | 0.183 | |||||||||||
3 | 100 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | AK Most | 4 | PB 25.44 | 0.182 | ||||||||||||
4 | 216 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | SB 25.91 | 0.267 | ||||||||||||
5 | 197 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.59 | 0.143 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 26.2.2023 - 10:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 222 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 24.82 | Q | 0.223 | |||||||||||
2 | 258 | Sabina HorákováSabina Horáková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 25.26 | 0.187 | ||||||||||||
3 | 598 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | PB 25.32 | 0.146 | ||||||||||||
4 | 211 | Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.01 | 0.189 | ||||||||||||
5 | 773 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 26.81 | 0.158 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 235 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | NL 24.08 | 0.181 | ||||||||||||
2 | 222 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | PB 24.37 | 0.161 | ||||||||||||
3 | 323 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | PB 24.38 | 0.216 | ||||||||||||
4 | 426 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 25.48 | 0.177 | ||||||||||||
24 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 125 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | NR 23.74 | 0.189 | ||||||||||||
2 | 264 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 24.59 | 0.164 | ||||||||||||
3 | 165 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 24.84 | 0.172 | ||||||||||||
4 | 314 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 25.36 | 0.151 | ||||||||||||
5 | 548 | Alžběta MachováAlžběta Machová | 07 | TJ Dukla Praha | 3 | 26.22 | 0.231 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 26.2.2023 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 125 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 24.19 | Q | 0.167 | |||||||||||
2 | 662 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 25.61 | 0.175 | ||||||||||||
3 | 153 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 26.05 | 0.223 | ||||||||||||
4 | 553 | Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | =PB 26.32 | 0.166 | ||||||||||||
5 | 203 | Laura LinkováLaura Linková | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | 27.15 | 0.218 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 26.2.2023 - 10:04) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 264 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 24.89 | Q | 0.171 | |||||||||||
2 | 156 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 25.38 | 0.165 | ||||||||||||
3 | 352 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 25.97 | 0.165 | ||||||||||||
4 | 437 | Nicole KrutilováNicole Krutilová | 07 | SK Jeseniova | 2 | PB 26.06 | 0.205 | ||||||||||||
5 | 510 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 26.12 | 0.197 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 26.2.2023 - 10:08) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 548 | Alžběta MachováAlžběta Machová | 07 | TJ Dukla Praha | 6 | 25.61 | Q | 0.206 | |||||||||||
2 | 508 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 25.78 | 0.169 | ||||||||||||
3 | 88 | Veronika MarkováVeronika Marková | 06 | AC Turnov, z. s. | 2 | PB 26.20 | 0.147 | ||||||||||||
4 | 201 | Mia KorbelováMia Korbelová | 07 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.30 | 0.186 | ||||||||||||
154 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | DQ 17.3.1 | 0.238 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 26.2.2023 - 10:12) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 165 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 24.64 | Q | 0.202 | |||||||||||
2 | 314 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | PB 24.80 | q | 0.190 | |||||||||||
3 | 349 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | PB 25.71 | 0.162 | ||||||||||||
4 | 527 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 25.79 | 0.259 | ||||||||||||
5 | 684 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 06 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 2 | 26.51 | 0.176 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 485 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 48.64 | Q | 0.160 | |||||||||||
2 | 583 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 48.72 | q | 0.221 | |||||||||||
3 | 41 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 50.97 | 0.167 | ||||||||||||
4 | 186 | Patrik MarinovPatrik Marinov | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.42 | 0.177 | ||||||||||||
5 | 687 | Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | PB 51.54 | 0.138 | ||||||||||||
6 | 634 | Matěj NovákMatěj Novák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 52.57 | 0.155 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 16:49) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 49 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 48.66 | Q | 0.194 | |||||||||||
2 | 237 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | PB 49.06 | 0.162 | ||||||||||||
3 | 17 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 49.67 | 0.192 | ||||||||||||
4 | 172 | Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský | 05 | ASK Dipoli z.s. | 3 | PB 50.27 | 0.200 | ||||||||||||
5 | 580 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 52.09 | 0.165 | ||||||||||||
6 | 183 | Jan KlesňákJan Klesňák | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 52.75 | 0.165 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 16:53) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 98 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | AK Most | 5 | 49.17 | Q | 0.166 | |||||||||||
2 | 456 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | PB 49.47 | 0.138 | ||||||||||||
3 | 738 | Kajetán HostičkaKajetán Hostička | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 50.05 | 0.158 | ||||||||||||
4 | 538 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | SB 51.23 | 0.139 | ||||||||||||
5 | 427 | Lukáš ČervenkaLukáš Červenka | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | PB 51.88 | 0.176 | ||||||||||||
6 | 46 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 52.00 | 0.141 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 25.2.2023 - 16:57) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 47.91 | Q | 0.283 | |||||||||||
2 | 578 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 48.98 | q | 0.185 | |||||||||||
3 | 35 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | AC Domažlice, z. s. | 4 | PB 49.66 | 0.176 | ||||||||||||
4 | 181 | Josef BělohlávekJosef Bělohlávek | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 50.73 | 0.147 | ||||||||||||
5 | 478 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 52.01 | 0.158 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 133 | Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 47.85 | 0.261 | ||||||||||||
2 | 485 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 49.04 | 0.178 | ||||||||||||
3 | 578 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 49.15 | 0.160 | ||||||||||||
4 | 98 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | AK Most | 3 | 49.19 | 0.174 | ||||||||||||
5 | 583 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 49.21 | 0.201 | ||||||||||||
6 | 49 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 49.73 | 0.202 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 686 | Ondřej LoupalOndřej Loupal | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 49.75 | Q | 0.219 | |||||||||||
2 | 481 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 50.96 | q | 0.213 | |||||||||||
3 | 537 | Adam GrabovskiAdam Grabovski | 06 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 51.26 | 0.200 | ||||||||||||
4 | 227 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | PB 52.96 | 0.192 | ||||||||||||
5 | 671 | Vojtěch KaslVojtěch Kasl | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 53.66 | 0.202 | ||||||||||||
6 | 300 | Jonáš ČervenýJonáš Červený | 07 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1 | 54.07 | 0.173 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 16:34) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 651 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 49.92 | Q | 0.181 | |||||||||||
2 | 618 | Štěpán BalcarŠtěpán Balcar | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | PB 50.18 | q | 0.177 | |||||||||||
3 | 27 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 4 | 53.08 | 0.179 | ||||||||||||
4 | 301 | Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 53.51 | 0.187 | ||||||||||||
5 | 215 | Tomáš ŘízekTomáš Řízek | 07 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 55.21 | 0.166 | ||||||||||||
236 | Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík | 06 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 16:38) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 415 | Marek VáňaMarek Váňa | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 50.23 | Q | 0.191 | |||||||||||
2 | 29 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | AC Čáslav z.s. | 6 | 51.03 | 0.183 | ||||||||||||
3 | 178 | Jan SoukupJan Soukup | 07 | ASK Lovosice | 4 | PB 52.54 | 0.164 | ||||||||||||
4 | 335 | Jakub StrnadJakub Strnad | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 53.02 | 0.174 | ||||||||||||
5 | 187 | Richard MojžíšRichard Mojžíš | 06 | ASK Slavia Praha | 1 | 53.85 | 0.166 | ||||||||||||
6 | 656 | Vojtěch StypaVojtěch Stypa | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 54.50 | 0.176 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 25.2.2023 - 16:42) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 311 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 50.23 | Q | 0.163 | |||||||||||
2 | 344 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 51.10 | 0.143 | ||||||||||||
3 | 543 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 51.28 | 0.163 | ||||||||||||
4 | 15 | Matěj ŠašekMatěj Šašek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 52.39 | 0.174 | ||||||||||||
5 | 588 | Štěpán SitekŠtěpán Sitek | 07 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | PB 53.15 | 0.161 | ||||||||||||
6 | 683 | Ondřej SadilOndřej Sadil | 06 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 1 | PB 53.73 | 0.174 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 311 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | NL 48.70 | 0.184 | ||||||||||||
2 | 415 | Marek VáňaMarek Váňa | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 48.76 | 0.150 | ||||||||||||
3 | 651 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 49.24 | 0.176 | ||||||||||||
4 | 481 | David HrbáčekDavid Hrbáček | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 51.72 | 0.147 | ||||||||||||
5 | 618 | Štěpán BalcarŠtěpán Balcar | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 51.82 | 0.333 | ||||||||||||
686 | Ondřej LoupalOndřej Loupal | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | DQ 17.2.2 | 0.186 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 722 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 55.93 | Q | 0.153 | |||||||||||
2 | 545 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 57.87 | 0.156 | ||||||||||||
3 | 92 | Sára VyhlídkováSára Vyhlídková | 04 | AC Turnov, z. s. | 2 | 59.55 | 0.181 | ||||||||||||
4 | 468 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 60.32 | 0.216 | ||||||||||||
5 | 442 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 61.71 | 0.226 | ||||||||||||
210 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | DNF | 0.534 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 16:19) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 670 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 55.71 | Q | 0.344 | |||||||||||
2 | 230 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | PB 56.45 | 0.255 | ||||||||||||
3 | 347 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 58.36 | 0.248 | ||||||||||||
4 | 287 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 2 | PB 58.38 | 0.182 | ||||||||||||
5 | 610 | Pavla VaňkováPavla Vaňková | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | PB 58.89 | 0.173 | ||||||||||||
6 | 75 | Barbora JandejskováBarbora Jandejsková | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 61.44 | 0.190 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 16:23) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 772 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | PB 55.61 | Q | 0.251 | |||||||||||
2 | 159 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 56.13 | q | 0.196 | |||||||||||
3 | 672 | Kateřina LafatováKateřina Lafatová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | PB 58.53 | 0.179 | ||||||||||||
4 | 695 | Tereza HamplováTereza Hamplová | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 59.09 | 0.244 | ||||||||||||
5 | 55 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | PB 59.30 | 0.165 | ||||||||||||
6 | 423 | Anežka SladkáAnežka Sladká | 05 | SC Radotín Praha | 1 | PB 60.33 | 0.203 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 25.2.2023 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 69 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 56.11 | Q | 0.195 | |||||||||||
2 | 495 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 56.21 | q | 0.175 | |||||||||||
3 | 505 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 58.35 | 0.158 | ||||||||||||
4 | 760 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 59.37 | 0.198 | ||||||||||||
5 | 197 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 59.51 | 0.150 | ||||||||||||
6 | 528 | Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | PB 60.31 | 0.194 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 722 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | MR 53.71 | 0.154 | ||||||||||||
2 | 670 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | PB 54.61 | 0.388 | ||||||||||||
3 | 772 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | PB 55.55 | 0.246 | ||||||||||||
4 | 495 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | SB 55.92 | 0.146 | ||||||||||||
5 | 69 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | PB 55.94 | 0.199 | ||||||||||||
6 | 159 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 55.96 | 0.213 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 356 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 58.08 | Q | 0.167 | |||||||||||
2 | 521 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 59.38 | 0.189 | ||||||||||||
3 | 452 | Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková | 06 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 6 | 60.34 | 0.338 | ||||||||||||
4 | 145 | Andrea BielikováAndrea Bieliková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 60.41 | 0.232 | ||||||||||||
5 | 510 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 60.70 | 0.213 | ||||||||||||
6 | 123 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 1 | 61.37 | 0.162 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 16:04) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 54 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | PB 57.07 | Q | 0.173 | |||||||||||
2 | 363 | Klaudie ČernáKlaudie Černá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | PB 58.63 | q | 0.205 | |||||||||||
3 | 585 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 58.71 | 0.257 | ||||||||||||
4 | 547 | Adéla KotoučováAdéla Kotoučová | 06 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 59.16 | 0.406 | ||||||||||||
5 | 158 | Ludmila LobovskáLudmila Lobovská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 60.32 | 0.169 | ||||||||||||
6 | 557 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 60.77 | 0.212 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 16:08) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 325 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | PB 57.37 | Q | 0.199 | |||||||||||
2 | 109 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | PB 58.31 | q | 0.340 | |||||||||||
3 | 349 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | PB 59.26 | 0.180 | ||||||||||||
4 | 223 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 1 | PB 59.49 | 0.171 | ||||||||||||
5 | 553 | Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 59.52 | 0.338 | ||||||||||||
6 | 712 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 60.10 | 0.209 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 25.2.2023 - 16:12) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 736 | Anna ReichováAnna Reichová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 57.87 | Q | 0.311 | |||||||||||
2 | 50 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 59.26 | 0.172 | ||||||||||||
3 | 476 | Tereza TicháTereza Tichá | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 60.12 | 0.192 | ||||||||||||
4 | 102 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 4 | 60.26 | 0.377 | ||||||||||||
5 | 340 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 60.75 | 0.146 | ||||||||||||
6 | 449 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 60.96 | 0.150 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 54 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | PB 55.67 | 0.172 | ||||||||||||
2 | 325 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | PB 55.68 | 0.166 | ||||||||||||
3 | 736 | Anna ReichováAnna Reichová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 56.27 | 0.165 | ||||||||||||
4 | 356 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | PB 56.63 | 0.209 | ||||||||||||
5 | 363 | Klaudie ČernáKlaudie Černá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 59.30 | 0.162 | ||||||||||||
6 | 109 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 59.51 | 0.312 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 15:44) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Jáchym ČervinkaJáchym Červinka | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 1:58.02 | Q | ||||||||||||
2 | 248 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 1:58.25 | Q | ||||||||||||
3 | 388 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | PB 1:58.65 | q | ||||||||||||
4 | 617 | Tomáš VinckerTomáš Vincker | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 1:59.04 | q | ||||||||||||
5 | 270 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | PB 2:00.43 | |||||||||||||
6 | 450 | Matěj ČernýMatěj Černý | 05 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 6 | PB 2:01.35 | |||||||||||||
7 | 28 | Vojtěch BoháčVojtěch Boháč | 05 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:06.11 | |||||||||||||
8 | 42 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:14.18 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 15:48) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 763 | Adam KosinaAdam Kosina | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:59.62 | Q | ||||||||||||
2 | 33 | Michal PerglerMichal Pergler | 05 | AC Domažlice, z. s. | 6 | 1:59.79 | Q | ||||||||||||
3 | 130 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:00.61 | |||||||||||||
4 | 575 | Tomáš JehličkaTomáš Jehlička | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 2:02.24 | |||||||||||||
5 | 560 | Adam JuráňAdam Juráň | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:02.79 | |||||||||||||
6 | 255 | Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:03.56 | |||||||||||||
482 | Daniel IndraDaniel Indra | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 15:52) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 134 | Radek HrubýRadek Hrubý | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:57.35 | Q | ||||||||||||
2 | 93 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 1:57.70 | Q | ||||||||||||
3 | 432 | Jáchym BlatnýJáchym Blatný | 05 | SK Jeseniova | 4 | 1:59.95 | |||||||||||||
4 | 184 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:00.24 | |||||||||||||
5 | 741 | Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:00.38 | |||||||||||||
6 | 36 | Jan ŠvíglerJan Švígler | 05 | AC Domažlice, z. s. | 1 | 2:04.12 | |||||||||||||
7 | 7 | Tomáš HerinkTomáš Herink | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:04.68 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 93 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 1:56.30 | |||||||||||||
2 | 37 | Jáchym ČervinkaJáchym Červinka | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 1:57.62 | |||||||||||||
3 | 763 | Adam KosinaAdam Kosina | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 1:57.66 | |||||||||||||
4 | 248 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 1:57.66 | |||||||||||||
5 | 388 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 1:59.47 | |||||||||||||
6 | 33 | Michal PerglerMichal Pergler | 05 | AC Domažlice, z. s. | 2 | 1:59.89 | |||||||||||||
7 | 134 | Radek HrubýRadek Hrubý | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 2:00.35 | |||||||||||||
8 | 617 | Tomáš VinckerTomáš Vincker | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 2:02.09 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 574 | Richard HübnerRichard Hübner | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:01.29 | Q | ||||||||||||
2 | 757 | David PavlasDavid Pavlas | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 2:01.61 | Q | ||||||||||||
3 | 379 | Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl | 06 | Fénix sport Blansko | 4 | 2:02.21 | |||||||||||||
4 | 253 | Tobiáš TomanTobiáš Toman | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:04.69 | |||||||||||||
5 | 676 | Oliver HarveyOliver Harvey | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 2:05.11 | |||||||||||||
6 | 384 | Matouš PavlíkMatouš Pavlík | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 2:06.10 | |||||||||||||
7 | 561 | Václav StackeVáclav Stacke | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:06.84 | |||||||||||||
8 | 338 | Štěpán PoláchŠtěpán Polách | 07 | Atletika Nový Jičín z. s. | 1 | 2:07.97 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 15:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 492 | Tomáš VolnýTomáš Volný | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:01.86 | Q | ||||||||||||
2 | 361 | Šimon SlavíkŠimon Slavík | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 2:02.19 | Q | ||||||||||||
3 | 6 | Václav HerbsVáclav Herbs | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 2:02.25 | |||||||||||||
4 | 140 | Oliver SoukupOliver Soukup | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:03.19 | |||||||||||||
5 | 416 | Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | PB 2:03.75 | |||||||||||||
6 | 602 | František KuhnFrantišek Kuhn | 06 | TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. | 1 | 2:05.25 | |||||||||||||
7 | 544 | Jan ZitkoJan Zitko | 07 | TJ Dukla Praha | 6 | 2:07.13 | |||||||||||||
8 | 44 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:11.51 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 710 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:00.74 | Q | ||||||||||||
2 | 219 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | PB 2:00.87 | Q | ||||||||||||
3 | 73 | Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | PB 2:00.91 | q | ||||||||||||
4 | 268 | Šimon SpurnýŠimon Spurný | 06 | Atletický klub Šternberk z.s. | 4 | PB 2:01.04 | q | ||||||||||||
5 | 173 | Karel PůbalKarel Půbal | 07 | ASK Dipoli z.s. | 6 | PB 2:02.60 | |||||||||||||
6 | 167 | Filip KalaziFilip Kalazi | 06 | AK Žatec | 1 | 2:05.06 | |||||||||||||
7 | 47 | Jan SecJan Sec | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:05.54 | |||||||||||||
8 | 1 | Mathias ShonMathias Shon | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | 2:10.28 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 574 | Richard HübnerRichard Hübner | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 1:56.97 | |||||||||||||
2 | 757 | David PavlasDavid Pavlas | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | PB 1:56.99 | |||||||||||||
3 | 73 | Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín | 06 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | PB 1:57.82 | |||||||||||||
4 | 710 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 1:59.53 | |||||||||||||
5 | 492 | Tomáš VolnýTomáš Volný | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 2:00.46 | |||||||||||||
6 | 268 | Šimon SpurnýŠimon Spurný | 06 | Atletický klub Šternberk z.s. | 1 | 2:02.72 | |||||||||||||
7 | 219 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:03.02 | |||||||||||||
8 | 361 | Šimon SlavíkŠimon Slavík | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 2:04.55 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 422 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 2:19.18 | Q | ||||||||||||
2 | 355 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:19.90 | Q | ||||||||||||
3 | 147 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:20.52 | q | ||||||||||||
4 | 40 | Veronika MilerováVeronika Milerová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 2:26.73 | |||||||||||||
5 | 339 | Hana OpichalováHana Opichalová | 04 | Atletika Ostrov, z.s. | 2 | 2:26.78 | |||||||||||||
6 | 522 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:28.10 | |||||||||||||
7 | 555 | Karolína ŠtélováKarolína Štélová | 05 | TJ Dukla Praha | 1 | 2:28.54 | |||||||||||||
493 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 15:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 354 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:19.71 | Q | ||||||||||||
2 | 210 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:20.37 | Q | ||||||||||||
3 | 501 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | SB 2:20.96 | q | ||||||||||||
4 | 175 | Ema ZábranskáEma Zábranská | 05 | ASK Dipoli z.s. | 2 | PB 2:21.39 | |||||||||||||
5 | 365 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:21.47 | |||||||||||||
6 | 198 | Linda FilipováLinda Filipová | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | PB 2:23.35 | |||||||||||||
7 | 52 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:24.59 | |||||||||||||
8 | 284 | Ludmila VávrováLudmila Vávrová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 6 | PB 2:26.22 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 15:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 771 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 2:20.82 | Q | ||||||||||||
2 | 567 | Myroslava KlempushMyroslava Klempush | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 2:21.47 | Q | ||||||||||||
3 | 279 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:21.77 | |||||||||||||
4 | 664 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:23.96 | |||||||||||||
5 | 369 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | Atletika Stodůlky, z.s. | 1 | 2:26.33 | |||||||||||||
6 | 533 | Lucie JonákováLucie Jonáková | 04 | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 1 | 2:27.11 | |||||||||||||
7 | 499 | Karolína MalaiováKarolína Malaiová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:29.89 | |||||||||||||
262 | Nicol MikulkováNicol Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DQ 17.4.4 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 11:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 210 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 2:11.05 | |||||||||||||
2 | 771 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 2:11.97 | |||||||||||||
3 | 422 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 2:12.72 | |||||||||||||
4 | 354 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:15.03 | |||||||||||||
5 | 355 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:17.91 | |||||||||||||
6 | 567 | Myroslava KlempushMyroslava Klempush | 05 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 2:17.94 | |||||||||||||
7 | 147 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 2:20.62 | |||||||||||||
8 | 501 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:23.48 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 404 | Adéla FojtováAdéla Fojtová | 07 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 5 | 2:20.72 | Q | ||||||||||||
2 | 324 | Marie ChovancováMarie Chovancová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 2:21.16 | Q | ||||||||||||
3 | 64 | Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová | 07 | AC Pardubice | 4 | PB 2:21.41 | |||||||||||||
4 | 431 | Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová | 06 | SK Dobruška z.s. | 1 | PB 2:22.49 | |||||||||||||
5 | 562 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | PB 2:22.51 | |||||||||||||
6 | 80 | Adéla ŠeflováAdéla Šeflová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | PB 2:23.04 | |||||||||||||
7 | 457 | Nela FučíkováNela Fučíková | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 2:31.86 | |||||||||||||
8 | 529 | Tereza ŘíhováTereza Říhová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 2:33.10 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 15:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 698 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 2:17.74 | Q | ||||||||||||
2 | 200 | Vendula ChvátalováVendula Chvátalová | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 2:18.05 | Q | ||||||||||||
3 | 592 | Tereza PokornáTereza Pokorná | 07 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | PB 2:19.97 | q | ||||||||||||
4 | 53 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | SB 2:21.11 | q | ||||||||||||
5 | 625 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | PB 2:23.31 | |||||||||||||
6 | 556 | Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 2:23.77 | |||||||||||||
7 | 84 | Natálie SemeckáNatálie Semecká | 06 | AC TJ Jičín | 1 | PB 2:23.80 | |||||||||||||
8 | 51 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 2:24.93 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 15:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 364 | Zuzana HavlínováZuzana Havlínová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | PB 2:19.08 | Q | ||||||||||||
2 | 524 | Adéla HolubováAdéla Holubová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 2:19.56 | Q | ||||||||||||
3 | 257 | Klára FendrychováKlára Fendrychová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:21.89 | |||||||||||||
4 | 448 | Adéla ŠírováAdéla Šírová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 2 | PB 2:22.12 | |||||||||||||
5 | 473 | Evelína VorlováEvelína Vorlová | 07 | Spartak Praha 4 | 1 | PB 2:22.48 | |||||||||||||
6 | 283 | Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová | 07 | ATLETIK RUDNÁ | 1 | PB 2:22.68 | |||||||||||||
7 | 145 | Andrea BielikováAndrea Bieliková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:25.03 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 26.2.2023 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 524 | Adéla HolubováAdéla Holubová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | MR 2:10.43 | |||||||||||||
2 | 698 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 2:13.35 | |||||||||||||
3 | 404 | Adéla FojtováAdéla Fojtová | 07 | Lokomotiva FOSFA Břeclav | 4 | PB 2:13.41 | |||||||||||||
4 | 200 | Vendula ChvátalováVendula Chvátalová | 06 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 2:17.53 | |||||||||||||
5 | 364 | Zuzana HavlínováZuzana Havlínová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | PB 2:17.65 | |||||||||||||
6 | 592 | Tereza PokornáTereza Pokorná | 07 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | PB 2:19.93 | |||||||||||||
7 | 53 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | SB 2:21.03 | |||||||||||||
8 | 324 | Marie ChovancováMarie Chovancová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 2:23.49 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Junioři
(ne, 26.2.2023 - 13:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 362 | Pavel VinduškaPavel Vinduška | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 12 | 3:53.07 | |||||||||||||
2 | 4 | Marián DražanMarián Dražan | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | PB 3:54.98 | |||||||||||||
3 | 93 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 11 | 3:56.39 | |||||||||||||
4 | 765 | Jan OdehnalJan Odehnal | 04 | VSK Univerzita Brno | 8 | 3:58.10 | |||||||||||||
5 | 654 | Štěpán KavanŠtěpán Kavan | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | PB 3:59.22 | |||||||||||||
6 | 461 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 10 | 4:00.55 | |||||||||||||
7 | 742 | Matěj ŠolcMatěj Šolc | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 4:01.06 | |||||||||||||
8 | 604 | Daniel DočkalDaniel Dočkal | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 9 | 4:02.89 | |||||||||||||
9 | 455 | Mojmír PavlíkMojmír Pavlík | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 14 | PB 4:04.81 | |||||||||||||
10 | 534 | Jiří ŠpirochJiří Špiroch | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 13 | PB 4:05.56 | |||||||||||||
11 | 85 | Adam MalýAdam Malý | 04 | AC Turnov, z. s. | 15 | SB 4:05.62 | |||||||||||||
12 | 321 | Vojtěch ŽeleznýVojtěch Železný | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 4:06.62 | |||||||||||||
13 | 386 | Filip StránskýFilip Stránský | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 4:07.24 | |||||||||||||
14 | 657 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:08.70 | |||||||||||||
15 | 310 | Pavel DolákPavel Dolák | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 4:13.10 | |||||||||||||
16 | 241 | Filip CoufalFilip Coufal | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 16 | 4:23.29 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(ne, 26.2.2023 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 429 | Filip ToulFilip Toul | 07 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 12 | SB 4:09.23 | |||||||||||||
2 | 454 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 10 | 4:10.61 | |||||||||||||
3 | 322 | Jan ŽilinaJan Žilina | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 4:12.32 | |||||||||||||
4 | 313 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 11 | 4:12.68 | |||||||||||||
5 | 675 | Adam ČervinkaAdam Červinka | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 4:14.71 | |||||||||||||
6 | 446 | Michal VotočekMichal Votoček | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | PB 4:16.03 | |||||||||||||
7 | 112 | Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour | 07 | AK Slovan Duchcov | 6 | 4:16.04 | |||||||||||||
8 | 285 | Jakub MaříkJakub Mařík | 07 | Atletika Benešov | 16 | PB 4:17.09 | |||||||||||||
9 | 96 | Charles LinhartCharles Linhart | 06 | AK Bílina | 3 | PB 4:17.67 | |||||||||||||
10 | 281 | Vojtěch KohoutVojtěch Kohout | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2 | PB 4:18.57 | |||||||||||||
11 | 518 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 15 | PB 4:19.65 | |||||||||||||
12 | 57 | Štěpán OutrataŠtěpán Outrata | 07 | AC Pardubice | 14 | PB 4:22.34 | |||||||||||||
13 | 608 | Jan MachotkaJan Machotka | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 4:24.77 | |||||||||||||
14 | 708 | Szymon MitrengaSzymon Mitrenga | 06 | TJ TŽ Třinec | 13 | 4:25.20 | |||||||||||||
15 | 650 | Matěj BorunskýMatěj Borunský | 06 | TJ Sokol Opava | 1 | 4:28.47 | |||||||||||||
34 | Jan RiegelJan Riegel | 06 | AC Domažlice, z. s. | 9 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Juniorky
(ne, 26.2.2023 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 752 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 12 | MR 4:25.34 | |||||||||||||
2 | 771 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | VSK Univerzita Brno | 11 | 4:43.88 | |||||||||||||
3 | 25 | Radana LapáčkováRadana Lapáčková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 10 | 4:44.28 | |||||||||||||
4 | 661 | Simona BartošováSimona Bartošová | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:47.32 | |||||||||||||
5 | 591 | Tereza PlacatkováTereza Placatková | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 4:49.15 | |||||||||||||
6 | 770 | Anna MacharáčkováAnna Macharáčková | 05 | VSK Univerzita Brno | 9 | 4:50.66 | |||||||||||||
7 | 286 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 04 | Atletika Benešov | 2 | PB 4:52.26 | |||||||||||||
8 | 748 | Klára ElefantováKlára Elefantová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | PB 4:54.03 | |||||||||||||
9 | 512 | Barbora TeclováBarbora Teclová | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 4:55.67 | |||||||||||||
10 | 692 | Tereza ŠtorkováTereza Štorková | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13 | PB 4:56.43 | |||||||||||||
11 | 523 | Tereza BuštováTereza Buštová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 14 | PB 4:57.28 | |||||||||||||
12 | 365 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 4:58.69 | |||||||||||||
13 | 667 | Eliška SlaninováEliška Slaninová | 05 | TJ Sokol Opava | 8 | 4:59.73 | |||||||||||||
14 | 533 | Lucie JonákováLucie Jonáková | 04 | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 1 | 5:04.20 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Dorostenky
(ne, 26.2.2023 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 68 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 11 | 4:41.03 | |||||||||||||
2 | 390 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 12 | 4:43.15 | |||||||||||||
3 | 614 | Anna VáclavíkováAnna Václavíková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | PB 4:46.11 | |||||||||||||
4 | 393 | Edita PozlerováEdita Pozlerová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | PB 4:49.59 | |||||||||||||
5 | 234 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 4:53.52 | |||||||||||||
6 | 494 | Darina BrozdováDarina Brozdová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:55.12 | |||||||||||||
7 | 546 | Alice GregorováAlice Gregorová | 07 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 4:56.24 | |||||||||||||
8 | 559 | Karolína SuchánkováKarolína Suchánková | 06 | TJ Jiskra Litomyšl | 6 | 4:58.64 | |||||||||||||
9 | 711 | Michaela ČmielováMichaela Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 13 | PB 4:58.97 | |||||||||||||
10 | 597 | Nikol FlečkováNikol Flečková | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 4:59.43 | |||||||||||||
11 | 263 | Hana SkácelováHana Skácelová | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 4:59.74 | |||||||||||||
12 | 179 | Ema KučerováEma Kučerová | 07 | ASK Lovosice | 14 | PB 5:00.36 | |||||||||||||
13 | 161 | Lucie PernicováLucie Pernicová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 5:00.49 | |||||||||||||
14 | 498 | Karolína MacalíkováKarolína Macalíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 5:09.53 | |||||||||||||
15 | 587 | Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 16 | PB 5:10.25 | |||||||||||||
556 | Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová | 06 | TJ Dukla Praha | 15 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Junioři
(so, 25.2.2023 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 362 | Pavel VinduškaPavel Vinduška | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 9 | NL 08:18.73 | |||||||||||||
2 | 4 | Marián DražanMarián Dražan | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 08:45.09 | |||||||||||||
3 | 742 | Matěj ŠolcMatěj Šolc | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | PB 08:46.33 | |||||||||||||
4 | 765 | Jan OdehnalJan Odehnal | 04 | VSK Univerzita Brno | 12 | 08:47.74 | |||||||||||||
5 | 654 | Štěpán KavanŠtěpán Kavan | 05 | TJ Sokol Opava | 11 | 08:54.87 | |||||||||||||
6 | 85 | Adam MalýAdam Malý | 04 | AC Turnov, z. s. | 2 | 09:03.20 | |||||||||||||
7 | 534 | Jiří ŠpirochJiří Špiroch | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 09:04.05 | |||||||||||||
8 | 321 | Vojtěch ŽeleznýVojtěch Železný | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | PB 09:05.51 | |||||||||||||
9 | 604 | Daniel DočkalDaniel Dočkal | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 8 | 09:06.96 | |||||||||||||
10 | 489 | Jeroným PolášekJeroným Polášek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09:07.07 | |||||||||||||
11 | 386 | Filip StránskýFilip Stránský | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 09:10.62 | |||||||||||||
12 | 48 | Adam ZřídkaveselýAdam Zřídkaveselý | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14 | 09:30.77 | |||||||||||||
13 | 611 | Ondřej KotásekOndřej Kotásek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 15 | 09:38.47 | |||||||||||||
14 | 174 | Matyáš UrbanMatyáš Urban | 05 | ASK Dipoli z.s. | 13 | 09:48.61 | |||||||||||||
729 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 10 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
3000 m - Dorostenci
(so, 25.2.2023 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 454 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 10 | PB 08:48.59 | |||||||||||||
2 | 141 | Jan ŠkarbanJan Škarban | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 08:49.06 | |||||||||||||
3 | 34 | Jan RiegelJan Riegel | 06 | AC Domažlice, z. s. | 11 | PB 08:50.80 | |||||||||||||
4 | 675 | Adam ČervinkaAdam Červinka | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 9 | PB 08:51.69 | |||||||||||||
5 | 603 | Antonín KinštAntonín Kinšt | 06 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 8 | PB 08:57.01 | |||||||||||||
6 | 429 | Filip ToulFilip Toul | 07 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 12 | 08:58.08 | |||||||||||||
7 | 177 | Dan KačurDan Kačur | 07 | ASK Lovosice | 3 | PB 09:11.81 | |||||||||||||
8 | 285 | Jakub MaříkJakub Mařík | 07 | Atletika Benešov | 7 | 09:14.08 | |||||||||||||
9 | 322 | Jan ŽilinaJan Žilina | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | PB 09:17.39 | |||||||||||||
10 | 743 | Tomáš UrxTomáš Urx | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | PB 09:26.05 | |||||||||||||
11 | 97 | Dan Tristan SlunečnýDan Tristan Slunečný | 07 | AK Kroměříž | 2 | PB 09:26.17 | |||||||||||||
12 | 518 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09:32.12 | |||||||||||||
13 | 650 | Matěj BorunskýMatěj Borunský | 06 | TJ Sokol Opava | 15 | 09:51.29 | |||||||||||||
14 | 697 | Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 16 | 09:54.15 | |||||||||||||
15 | 247 | David KrovDavid Krov | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | 10:32.21 | |||||||||||||
564 | Jakub StránskýJakub Stránský | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 14 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Juniorky
(so, 25.2.2023 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Radana LapáčkováRadana Lapáčková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 12 | NL 09:57.10 | |||||||||||||
2 | 286 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 04 | Atletika Benešov | 10 | PB 10:28.06 | |||||||||||||
3 | 667 | Eliška SlaninováEliška Slaninová | 05 | TJ Sokol Opava | 11 | 10:34.63 | |||||||||||||
4 | 233 | Anna SlívováAnna Slívová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 10:45.11 | |||||||||||||
5 | 525 | Barbara KostkováBarbara Kostková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 14 | PB 10:51.67 | |||||||||||||
6 | 523 | Tereza BuštováTereza Buštová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | PB 10:52.98 | |||||||||||||
7 | 732 | Lucie SabáčkováLucie Sabáčková | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | PB 10:53.15 | |||||||||||||
8 | 330 | Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová | 05 | Atletika Klatovy | 7 | PB 10:55.92 | |||||||||||||
9 | 430 | Michaela MikešováMichaela Mikešová | 05 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 6 | PB 11:00.04 | |||||||||||||
10 | 377 | Veronika HolanikováVeronika Holaniková | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | PB 11:03.93 | |||||||||||||
11 | 666 | Veronika SchlischkováVeronika Schlischková | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | PB 11:04.33 | |||||||||||||
12 | 289 | Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová | 05 | Atletika Benešov | 15 | PB 11:15.13 | |||||||||||||
13 | 735 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 13 | PB 11:22.58 | |||||||||||||
14 | 89 | Anna PergerováAnna Pergerová | 05 | AC Turnov, z. s. | 1 | 11:35.15 | |||||||||||||
15 | 605 | Zuzana StoklasováZuzana Stoklasová | 04 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 16 | 11:37.53 | |||||||||||||
16 | 144 | Aneta BeránkováAneta Beránková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11:42.26 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Dorostenky
(so, 25.2.2023 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 726 | Klára BittnerováKlára Bittnerová | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 9 | PB 10:12.41 | |||||||||||||
2 | 530 | Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 12 | 10:27.01 | |||||||||||||
3 | 393 | Edita PozlerováEdita Pozlerová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 10 | PB 10:27.70 | |||||||||||||
4 | 328 | Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | PB 10:28.21 | |||||||||||||
5 | 19 | Barbora BalcarováBarbora Balcarová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 7 | PB 10:35.39 | |||||||||||||
6 | 494 | Darina BrozdováDarina Brozdová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 10:37.54 | |||||||||||||
7 | 711 | Michaela ČmielováMichaela Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | PB 10:43.50 | |||||||||||||
8 | 263 | Hana SkácelováHana Skácelová | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 10:43.56 | |||||||||||||
9 | 498 | Karolína MacalíkováKarolína Macalíková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11:03.21 | |||||||||||||
10 | 447 | Adéla HrábkováAdéla Hrábková | 07 | SK Nové Město nad Metují | 1 | PB 11:14.37 | |||||||||||||
11 | 293 | Veronika HrachovinováVeronika Hrachovinová | 07 | Atletika Havířov 1965 | 2 | 11:21.36 | |||||||||||||
12 | 531 | Marie TicháMarie Tichá | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 16 | PB 11:30.17 | |||||||||||||
13 | 587 | Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 15 | 11:34.27 | |||||||||||||
14 | 209 | Olivia Phyllis SilveyOlivia Phyllis Silvey | 07 | ASK Slavia Praha | 13 | 11:39.69 | |||||||||||||
597 | Nikol FlečkováNikol Flečková | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | DNF | ||||||||||||||
703 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 14 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 08.01 | Q | 0.160 | |||||||||||
2 | 764 | David KovářDavid Kovář | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.06 | Q | 0.138 | |||||||||||
3 | 580 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 08.36 | q | 0.141 | |||||||||||
4 | 629 | Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 08.38 | 0.192 | ||||||||||||
5 | 143 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 08.60 | 0.187 | ||||||||||||
6 | 520 | Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 08.62 | 0.144 | ||||||||||||
7 | 242 | Jakub DostálekJakub Dostálek | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | PB 08.71 | 0.184 | ||||||||||||
8 | 188 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.78 | 0.188 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 577 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | NL 07.89 | Q | 0.144 | |||||||||||
2 | 513 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 08.33 | Q | 0.145 | |||||||||||
3 | 190 | Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha | 8 | PB 08.55 | 0.176 | ||||||||||||
4 | 129 | Daniel ČechuraDaniel Čechura | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 08.57 | 0.166 | ||||||||||||
5 | 409 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 08.64 | 0.171 | ||||||||||||
6 | 371 | Eduard MosesEduard Moses | 04 | Atletika Vlašim, z.s. | 2 | 08.71 | 0.178 | ||||||||||||
685 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | DQ 16.8 | -0.001 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 10:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 136 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 08.07 | Q | 0.161 | |||||||||||
2 | 622 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.09 | Q | 0.196 | |||||||||||
3 | 718 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.14 | q | 0.167 | |||||||||||
4 | 244 | Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.47 | 0.144 | ||||||||||||
5 | 171 | Filip KonečnýFilip Konečný | 05 | ASK Dipoli z.s. | 7 | PB 08.52 | 0.226 | ||||||||||||
6 | 709 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 08.71 | 0.179 | ||||||||||||
7 | 180 | Ondřej AugustaOndřej Augusta | 05 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.84 | 0.196 | ||||||||||||
8 | 652 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 1 | 08.96 | 0.157 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 25.2.2023 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 577 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | NL 07.87 | |||||||||||||
2 | 622 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | PB 07.87 | |||||||||||||
3 | 718 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | PB 07.91 | |||||||||||||
4 | 764 | David KovářDavid Kovář | 05 | VSK Univerzita Brno | 3 | 08.01 | |||||||||||||
5 | 136 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 08.10 | |||||||||||||
6 | 513 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 8 | 08.28 | |||||||||||||
7 | 580 | Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 08.30 | |||||||||||||
5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 303 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.07 | Q | 0.139 | |||||||||||
2 | 213 | Adam CísařAdam Císař | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | PB 08.24 | Q | 0.151 | |||||||||||
3 | 623 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.34 | 0.190 | ||||||||||||
4 | 246 | Albert KotyzaAlbert Kotyza | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | PB 08.37 | 0.142 | ||||||||||||
5 | 532 | Filip AntošFilip Antoš | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 7 | PB 08.42 | 0.207 | ||||||||||||
6 | 444 | Martin JanouchMartin Janouch | 06 | SK Nové Město nad Metují | 1 | PB 08.50 | 0.182 | ||||||||||||
7 | 116 | Matěj KovářMatěj Kovář | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | 08.60 | 0.148 | ||||||||||||
8 | 273 | Ondřej NovákOndřej Novák | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.73 | 0.143 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 10:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 519 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 07.86 | Q | 0.148 | |||||||||||
2 | 249 | Leonard LosíkLeonard Losík | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 08.20 | Q | 0.147 | |||||||||||
3 | 459 | Michael UdovenkoMichael Udovenko | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | PB 08.22 | q | 0.150 | |||||||||||
4 | 682 | Vojtěch SadilVojtěch Sadil | 06 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 3 | PB 08.34 | 0.185 | ||||||||||||
5 | 58 | František SochaFrantišek Socha | 06 | AC Pardubice | 7 | 08.48 | 0.165 | ||||||||||||
6 | 631 | Jaroslav HnidaJaroslav Hnida | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | PB 08.48 | 0.160 | ||||||||||||
170 | Kristian BehenskýKristian Behenský | 06 | ASK Dipoli z.s. | 2 | DNF | 0.161 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 10:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 389 | Milan VíchMilan Vích | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | PB 07.92 | Q | 0.120 | |||||||||||
2 | 648 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | PB 08.19 | Q | 0.142 | |||||||||||
3 | 739 | Lukáš KoptíkLukáš Koptík | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.21 | q | 0.161 | |||||||||||
4 | 252 | Eduard SchwarzEduard Schwarz | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | =PB 08.35 | 0.147 | ||||||||||||
5 | 581 | František ProcházkaFrantišek Procházka | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 08.44 | 0.150 | ||||||||||||
6 | 294 | Petr GregušPetr Greguš | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | PB 08.49 | 0.157 | ||||||||||||
7 | 465 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 8 | 08.60 | 0.134 | ||||||||||||
8 | 16 | Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 08.65 | 0.161 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 25.2.2023 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 519 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | MR 07.84 | 0.168 | ||||||||||||
2 | 389 | Milan VíchMilan Vích | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 07.97 | 0.156 | ||||||||||||
3 | 303 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 08.08 | 0.146 | ||||||||||||
4 | 648 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 3 | 08.21 | 0.167 | ||||||||||||
5 | 249 | Leonard LosíkLeonard Losík | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.23 | 0.142 | ||||||||||||
6 | 739 | Lukáš KoptíkLukáš Koptík | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.26 | 0.166 | ||||||||||||
7 | 459 | Michael UdovenkoMichael Udovenko | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 08.79 | 0.150 | ||||||||||||
8 | 213 | Adam CísařAdam Císař | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 8 | 08.85 | 0.289 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 91 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 5 | PB 08.67 | Q | 0.164 | |||||||||||
2 | 235 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.68 | Q | 0.221 | |||||||||||
3 | 348 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.04 | 0.150 | ||||||||||||
4 | 624 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.13 | 0.171 | ||||||||||||
5 | 61 | Klára LiškováKlára Lišková | 04 | AC Pardubice | 7 | 09.27 | 0.177 | ||||||||||||
6 | 725 | Melanie TurkováMelanie Turková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | PB 09.29 | 0.150 | ||||||||||||
7 | 472 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 09.38 | 0.173 | ||||||||||||
8 | 417 | Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 10.82 | 0.222 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 10:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 751 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 08.76 | Q | 0.156 | |||||||||||
2 | 642 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 08.93 | Q | 0.140 | |||||||||||
3 | 149 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 09.00 | q | 0.175 | |||||||||||
4 | 62 | Zdara PezinkováZdara Pezinková | 04 | AC Pardubice | 3 | 09.07 | 0.182 | ||||||||||||
5 | 110 | Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | PB 09.16 | 0.196 | ||||||||||||
6 | 275 | Jolana HašováJolana Hašová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.20 | 0.162 | ||||||||||||
7 | 372 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | Atletika Vlašim, z.s. | 8 | 09.21 | 0.329 | ||||||||||||
8 | 218 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | Atletická akademie Zlínskéh... | 1 | PB 09.34 | 0.145 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 10:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 477 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | PB 08.75 | Q | 0.133 | |||||||||||
2 | 598 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 08.85 | Q | 0.140 | |||||||||||
3 | 713 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | PB 08.88 | q | 0.136 | |||||||||||
4 | 663 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 7 | PB 09.02 | 0.136 | ||||||||||||
5 | 550 | Dominika SalčákováDominika Salčáková | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 09.03 | 0.184 | ||||||||||||
6 | 265 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | PB 09.10 | 0.134 | ||||||||||||
7 | 107 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.14 | 0.204 | ||||||||||||
8 | 469 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 1 | 09.64 | 0.201 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 25.2.2023 - 12:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 235 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | NL 08.49 | 0.229 | ||||||||||||
2 | 477 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | PB 08.66 | 0.143 | ||||||||||||
3 | 751 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | PB 08.67 | 0.171 | ||||||||||||
4 | 91 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 4 | 08.68 | 0.183 | ||||||||||||
5 | 598 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 7 | PB 08.74 | 0.134 | ||||||||||||
6 | 149 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 08.86 | 0.158 | ||||||||||||
7 | 642 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 08.99 | 0.179 | ||||||||||||
8 | 713 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.00 | 0.140 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 152 | Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.50 | Q | 0.121 | |||||||||||
2 | 527 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | PB 08.81 | Q | 0.367 | |||||||||||
3 | 350 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.81 | 0.189 | ||||||||||||
4 | 684 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 06 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 2 | SB 08.87 | 0.149 | ||||||||||||
5 | 471 | Barbora KličkováBarbora Kličková | 07 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.99 | 0.188 | ||||||||||||
6 | 231 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.02 | 0.188 | ||||||||||||
7 | 396 | Daniela VackováDaniela Vacková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 09.13 | 0.186 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 10:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | PB 08.57 | Q | 0.130 | |||||||||||
2 | 352 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.60 | Q | 0.166 | |||||||||||
3 | 749 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.79 | q | 0.183 | |||||||||||
4 | 719 | Michaela BěhounováMichaela Běhounová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | PB 08.79 | 0.165 | ||||||||||||
5 | 223 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 8 | PB 08.89 | 0.343 | ||||||||||||
6 | 203 | Laura LinkováLaura Linková | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.20 | 0.193 | ||||||||||||
7 | 370 | Stella PoulováStella Poulová | 07 | Atletika Stodůlky, z.s. | 1 | 09.38 | 0.204 | ||||||||||||
50 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNF | 0.174 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 10:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 315 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | PB 08.54 | Q | 0.176 | |||||||||||
2 | 90 | Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová | 06 | AC Turnov, z. s. | 4 | PB 08.56 | Q | 0.182 | |||||||||||
3 | 156 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 08.77 | q | 0.145 | |||||||||||
4 | 232 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.88 | 0.158 | ||||||||||||
5 | 392 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 08.96 | 0.173 | ||||||||||||
6 | 646 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 08.97 | 0.154 | ||||||||||||
7 | 419 | Hana MikulášováHana Mikulášová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 09.02 | 0.196 | ||||||||||||
8 | 120 | Teodora KalendováTeodora Kalendová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 1 | 09.11 | 0.144 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 25.2.2023 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 152 | Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.46 | 0.165 | ||||||||||||
2 | 315 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | PB 08.48 | 0.179 | ||||||||||||
3 | 352 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | PB 08.50 | 0.171 | ||||||||||||
4 | 106 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | PB 08.52 | 0.135 | ||||||||||||
5 | 90 | Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová | 06 | AC Turnov, z. s. | 3 | PB 08.53 | 0.174 | ||||||||||||
6 | 749 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | PB 08.71 | 0.185 | ||||||||||||
7 | 156 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 08.92 | 0.138 | ||||||||||||
8 | 527 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 09.02 | 0.395 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 26.2.2023 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Zajíček M., Bělohlávek J., Čáp J., Procházka J. A - Zajíček M., Bělohlávek J., Čáp J., Procházka J. | ASK Slavia Praha | 5 | NL 1:29.41 | 0.204 | ||||||||||||||
2 | Peterka J., Zajíc V., Koza T., Haidelmeier M. Peterka J., Zajíc V., Koza T., Haidelmeier M. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:29.75 | 0.146 | ||||||||||||||
3 | Hausner P., Ullman J., Mráček D., Dvořák T. Hausner P., Ullman J., Mráček D., Dvořák T. | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:30.06 | 0.162 | ||||||||||||||
4 | Peterka Š., Kovář D., Sedláček J., Toužín J. Peterka Š., Kovář D., Sedláček J., Toužín J. | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:30.10 | 0.159 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.2.2023 - 14:49) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kadavý R., Zajíček J., Koravský M., Omorodion S. Kadavý R., Zajíček J., Koravský M., Omorodion S. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | NL 1:29.14 | 0.133 | ||||||||||||||
2 | Kučera M., Váňa M., Jech J., Labuť P. Kučera M., Váňa M., Jech J., Labuť P. | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 1:31.14 | 0.237 | ||||||||||||||
3 | Kratochvíl Š., Synek J., Veselý Š., Novák M. Kratochvíl Š., Synek J., Veselý Š., Novák M. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 1:31.17 | 0.148 | ||||||||||||||
B - Marinov P., Kopenec M., Klesňák J., Spálenka B. B - Marinov P., Kopenec M., Klesňák J., Spálenka B. | ASK Slavia Praha | 3 | DNF | 0.147 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.2.2023 - 14:53) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Köszegi M., Řízek T., Císař A., Hora L. Köszegi M., Řízek T., Císař A., Hora L. | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 1:33.90 | 0.200 | ||||||||||||||
2 | Kasl V., Ruttner M., Štrunc Z., Baxa K. Kasl V., Ruttner M., Štrunc Z., Baxa K. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 1:35.68 | 0.185 | ||||||||||||||
Macháň M., Pekař Š., Lorenc J., Hanáček F. Macháň M., Pekař Š., Lorenc J., Hanáček F. | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | DQ 24.7 | 0.162 | |||||||||||||||
Zelenka V., Doškář T., Tichý T., Hostička K. Zelenka V., Doškář T., Tichý T., Hostička K. | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | DQ 24.6.3 | 0.178 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 26.2.2023 - 14:57) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šmrha J., Pergler M., Kocián J., Froněk P. Šmrha J., Pergler M., Kocián J., Froněk P. | AC Domažlice, z. s. | 5 | 1:34.29 | 0.187 | ||||||||||||||
2 | Kobliha D., Novák V., Jarošek L., Brázdil A. Kobliha D., Novák V., Jarošek L., Brázdil A. | AK Kroměříž | 3 | 1:35.34 | 0.214 | ||||||||||||||
3 | Hopp M., Vincker T., Holuša P., Janetzký T. Hopp M., Vincker T., Holuša P., Janetzký T. | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 1:37.25 | 0.183 | ||||||||||||||
Babiuch R., Karas M., Šugárek L., Bjaček A. Babiuch R., Karas M., Šugárek L., Bjaček A. | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNF | 0.193 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 26.2.2023 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koptík L., Veselý V., Strmiska V., Vojáček F. Koptík L., Veselý V., Strmiska V., Vojáček F. | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | NL 1:32.35 | 0.184 | ||||||||||||||
2 | Ceplý Š., Stypa V., Šoltys J., Bednář Š. Ceplý Š., Stypa V., Šoltys J., Bednář Š. | TJ Sokol Opava | 6 | 1:32.41 | 0.174 | ||||||||||||||
3 | Šulc A., Šinkovský S., Koreček M., Balcar Š. Šulc A., Šinkovský S., Koreček M., Balcar Š. | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 1:32.73 | 0.180 | ||||||||||||||
4 | Ševčík F., Denk M., Prokop M., Trávník F. Ševčík F., Denk M., Prokop M., Trávník F. | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 1:35.60 | 0.169 | ||||||||||||||
5 | A - Novák Š., Hanč F., Šmejkal J., Hnida J. A - Novák Š., Hanč F., Šmejkal J., Hnida J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:38.80 | 0.225 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.2.2023 - 14:34) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zikmund M., Grabovski A., Tůma O., Zitko J. Zikmund M., Grabovski A., Tůma O., Zitko J. | TJ Dukla Praha | 5 | NL 1:33.56 | 0.138 | ||||||||||||||
2 | Sadil V., Sadil O., Čížek B., Motl E. Sadil V., Sadil O., Čížek B., Motl E. | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 2 | 1:34.39 | 0.204 | ||||||||||||||
3 | Pernica A., Vejrosta K., Středa R., Apltauer V. Pernica A., Vejrosta K., Středa R., Apltauer V. | AC Čáslav z.s. | 3 | 1:35.15 | 0.194 | ||||||||||||||
4 | Šašek M., Herbs V., Laurich L., Štěpánek Š. Šašek M., Herbs V., Laurich L., Štěpánek Š. | A. C. TEPO Kladno | 4 | 1:35.15 | 0.177 | ||||||||||||||
5 | Vlk J., Nachtnebl A., Procházka F., Christl D. Vlk J., Nachtnebl A., Procházka F., Christl D. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 1:36.83 | 0.175 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.2.2023 - 14:38) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kotek M., Holub Š., Bartoň Š., Hanzelka D. Kotek M., Holub Š., Bartoň Š., Hanzelka D. | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 1:33.38 | 0.206 | ||||||||||||||
2 | Kovář M., Machalický J., Kus Š., Janků J. Kovář M., Machalický J., Kus Š., Janků J. | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 1:37.61 | 0.152 | ||||||||||||||
3 | Head N., Bennour L., Nos M., Simmer J. Head N., Bennour L., Nos M., Simmer J. | AK Slovan Duchcov | 5 | 1:38.41 | 0.180 | ||||||||||||||
4 | B - Hovorka M., Novák R., Holeček Š., Slavík V. B - Hovorka M., Novák R., Holeček Š., Slavík V. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 1:38.49 | 0.216 | ||||||||||||||
5 | Obšil B., Spurný Š., Štencl A., Vysloužil J. Obšil B., Spurný Š., Štencl A., Vysloužil J. | Atletický klub Šternberk z.s. | 2 | 1:38.86 | 0.141 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 26.2.2023 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáková S., Delprete S., Zelová E., Šafářová J. Horáková S., Delprete S., Zelová E., Šafářová J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | NL 1:41.23 | 0.168 | ||||||||||||||
2 | Dzurová V., Salcmanová K., Böhmová S., Matoušková K. Dzurová V., Salcmanová K., Böhmová S., Matoušková K. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 1:41.42 | 0.178 | ||||||||||||||
3 | Manuel L., Marušová K., Cílková B., Marušová L. Manuel L., Marušová K., Cílková B., Marušová L. | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 1:41.54 | 0.140 | ||||||||||||||
4 | Tkáčová A., Pešlová P., Huňková A., Feilhauerová E. Tkáčová A., Pešlová P., Huňková A., Feilhauerová E. | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 1:42.03 | 0.232 | ||||||||||||||
5 | Němcová A., Bezdíčková D., Havlíčková N., Křížová V. Němcová A., Bezdíčková D., Havlíčková N., Křížová V. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:44.93 | 0.159 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.2.2023 - 14:19) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daněčková S., Veselková J., Skočdopolová H., Lasíková L. Daněčková S., Veselková J., Skočdopolová H., Lasíková L. | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 1:42.33 | 0.311 | ||||||||||||||
2 | Vojtěchovská E., Černá E., Migová K., Vaňková B. Vojtěchovská E., Černá E., Migová K., Vaňková B. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:44.39 | 0.207 | ||||||||||||||
3 | Bednářová M., Krejčovesová R., Skálová A., Martin E. Bednářová M., Krejčovesová R., Skálová A., Martin E. | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 1:45.70 | 0.165 | ||||||||||||||
4 | Lopušková M., Stará E., Kvasničková Z., Haveldová T. Lopušková M., Stará E., Kvasničková Z., Haveldová T. | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 1:45.97 | 0.366 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.2.2023 - 14:23) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaníčková N., Marková V., Vyhlídková S., Sajdlová K. Vaníčková N., Marková V., Vyhlídková S., Sajdlová K. | AC Turnov, z. s. | 6 | 1:42.66 | 0.182 | ||||||||||||||
2 | Kličková B., Hrušková K., Vorlová E., Gucfová S. Kličková B., Hrušková K., Vorlová E., Gucfová S. | Spartak Praha 4 | 5 | 1:45.80 | 0.180 | ||||||||||||||
3 | Bugárová M., Černíková I., Fajkusová A., Pavlíčková K. Bugárová M., Černíková I., Fajkusová A., Pavlíčková K. | TJ Sokol Opava | 3 | 1:46.08 | 0.181 | ||||||||||||||
4 | Fajfrová M., Alexová A., Chaloupecká M., Káňová B. Fajfrová M., Alexová A., Chaloupecká M., Káňová B. | A. C. TEPO Kladno | 4 | 1:51.24 | 0.263 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 26.2.2023 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šefránková E., Jánská V., Králová A., Kárníková A. Šefránková E., Jánská V., Králová A., Kárníková A. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | NR 1:38.98 | 0.219 | ||||||||||||||
2 | A - Káňová K., Poštulková P., Štefková N., Vavrečková E. A - Káňová K., Poštulková P., Štefková N., Vavrečková E. | Atletika Poruba z.s. | 6 | 1:41.93 | 0.309 | ||||||||||||||
3 | Pavlíková M., Poláčková N., Jakšlová H., Klementová L. Pavlíková M., Poláčková N., Jakšlová H., Klementová L. | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 1:42.40 | 0.205 | ||||||||||||||
4 | Špringrová J., Schederová A., Nováková D., Bébrová S. Špringrová J., Schederová A., Nováková D., Bébrová S. | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 1:43.64 | 0.223 | ||||||||||||||
5 | A - Machová A., Sýkorová E., Šilhavá M., Kotoučová A. A - Machová A., Sýkorová E., Šilhavá M., Kotoučová A. | TJ Dukla Praha | 2 | 1:44.75 | 0.229 | ||||||||||||||
Korbelová M., Chvátalová V., Matoušková K., Linková L. Korbelová M., Chvátalová V., Matoušková K., Linková L. | ASK Slavia Praha | 3 | DQ 24.7 | 0.197 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.2.2023 - 14:04) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skuhravá K., Mandíková D., Lacková E., Táborská T. Skuhravá K., Mandíková D., Lacková E., Táborská T. | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 1:41.17 | 0.173 | ||||||||||||||
2 | Procházková E., Tobolová G., Pavlištíková V., Vavrušová S. Procházková E., Tobolová G., Pavlištíková V., Vavrušová S. | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:43.24 | 0.145 | ||||||||||||||
3 | Meschková B., Neumanová K., Mitysková J., Kulhánková V. Meschková B., Neumanová K., Mitysková J., Kulhánková V. | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 1:44.11 | 0.166 | ||||||||||||||
4 | Kolajová K., Fusková A., Bílková L., Fusková T. Kolajová K., Fusková A., Bílková L., Fusková T. | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 1:45.87 | 0.186 | ||||||||||||||
5 | B - Mazzolini P., Králová L., Šímová B., Mikulášková K. B - Mazzolini P., Králová L., Šímová B., Mikulášková K. | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:47.51 | 0.126 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.2.2023 - 14:08) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chalupová A., Bělunková M., Juráková A., Šnyrychová S. Chalupová A., Bělunková M., Juráková A., Šnyrychová S. | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 1:47.01 | 0.182 | ||||||||||||||
2 | B - Hlačíková G., Gregorová A., Paličková N., Beauchamp N. B - Hlačíková G., Gregorová A., Paličková N., Beauchamp N. | TJ Dukla Praha | 3 | 1:49.06 | 0.201 | ||||||||||||||
3 | Lapáčková T., Dalešická Z., Pelešková E., Vaňková K. Lapáčková T., Dalešická Z., Pelešková E., Vaňková K. | AC Čáslav z.s. | 6 | 1:49.42 | 0.330 | ||||||||||||||
4 | Gonová B., Romanová J., Daňková D., Vodáková B. Gonová B., Romanová J., Daňková D., Vodáková B. | Atletika Havířov 1965 | 4 | 1:49.57 | 0.157 | ||||||||||||||
5 | Vojtěchovská D., Bűrglová B., Hrazdirová K., Školová A. Vojtěchovská D., Bűrglová B., Hrazdirová K., Školová A. | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 1:53.96 | 0.189 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok vysoký - Junioři
(ne, 26.2.2023 - 11:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.73 1.78 1.83 1.87 1.91 1.94 1.97 1.99 2.01 2.05 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 516 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 14 | 2.01 | - - - O XO O O XXO XXO XXX | |||||||||||||
2 | 254 |
Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 13 | 1.99 | - - - O O XO O O XXX | |||||||||||||
3 | 677 |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 12 | 1.99 | - - - O O O XO XXO XXX | |||||||||||||
4 | 629 |
Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 15 | 1.94 | - - O XO XO O XX r | |||||||||||||
5= | 31 |
Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s. |
05 | 8 | =SB 1.91 | - O O XO XXO XXX | |||||||||||||
5= | 32 |
Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s. |
04 | 11 | 1.91 | - - O XO XXO XXX | |||||||||||||
7 | 433 |
Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK Jeseniova |
04 | 9 | 1.87 | - O XO XO XXX | |||||||||||||
8 | 573 |
Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 10 | 1.83 | O - O XXX | |||||||||||||
9 | 731 |
Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 4 | 1.83 | O XO O XXX | |||||||||||||
10 | 243 |
Marek DrásalMarek Drásal
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3 | 1.83 | O O XXO XXX | |||||||||||||
11 | 398 |
Filip PavlíčekFilip Pavlíček
JAC Brno |
05 | 1 | 1.78 | O XO XXX | |||||||||||||
12 | 143 |
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 2 | 1.78 | XXO XO XXX | |||||||||||||
13 | 638 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 7 | 1.78 | - XXO XXX | |||||||||||||
14 | 337 |
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 5 | 1.78 | XXO XXO XXX | |||||||||||||
467 |
Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4 |
04 | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenci
(ne, 26.2.2023 - 09:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.71 1.76 1.81 1.85 1.88 1.91 1.94 1.96 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 519 |
Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 17 | 1.94 | - O - O O O O XXX | |||||||||||||
2 | 594 |
Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
06 | 14 | PB 1.94 | O O O O O O XXO XXX | |||||||||||||
3 | 291 |
Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965 |
07 | 16 | 1.94 | - O O XO XO O XXO XXX | |||||||||||||
4 | 385 |
Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 13 | SB 1.91 | - O XO O XXO O XXX | |||||||||||||
5 | 111 |
Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s. |
07 | 15 | 1.88 | - O O O XXO XXX | |||||||||||||
6 | 115 |
Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 11 | 1.85 | O O O O XXX | |||||||||||||
7 | 303 |
Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 6 | =PB 1.85 | O O XXO XO XXX | |||||||||||||
8 | 402 |
Vítek ElsnerVítek Elsner
Lokomotiva FOSFA Břeclav |
07 | 5 | =PB 1.85 | O XXO O XXO XXX | |||||||||||||
9 | 67 |
Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 8 | 1.81 | O XO O XXX | |||||||||||||
10 | 767 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita Brno |
06 | 9 | 1.81 | XO XO XO XXX | |||||||||||||
11= | 170 |
Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s. |
06 | 4 | 1.76 | - XXO XXX | |||||||||||||
11= | 623 |
Adam ŠulcAdam Šulc
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 10 | 1.76 | O XXO XXX | |||||||||||||
11= | 636 |
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 1 | 1.76 | - XXO XXX | |||||||||||||
11= | 403 |
Vojtěch HomolaVojtěch Homola
Lokomotiva FOSFA Břeclav |
07 | 7 | 1.76 | O XXO XXX | |||||||||||||
15 | 435 |
David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova |
07 | 2 | 1.71 | O XXX | |||||||||||||
16 | 226 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 12 | 1.71 | XO XXX | |||||||||||||
565 |
Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 3 | NM | XXX | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky
(so, 25.2.2023 - 16:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.52 1.57 1.61 1.64 1.67 1.70 1.73 1.75 1.77 1.79 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 |
Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC Pardubice |
04 | 17 | 1.77 | O O O O XO O O XO O XXX | |||||||||||||
2 | 269 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
Atletický klub Šternberk z.s. |
05 | 16 | 1.75 | - O O O O XO O O X- XX | |||||||||||||
3 | 260 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 15 | 1.73 | - O O O O XO XO XXX | |||||||||||||
4 | 394 |
Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 14 | 1.67 | - O XO XO O XXX | |||||||||||||
5 | 550 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
TJ Dukla Praha |
04 | 12 | =PB 1.67 | O O XXO XO XXO XXX | |||||||||||||
6 | 590 |
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 3 | SB 1.67 | O XO XXO XXO XXO XXX | |||||||||||||
7 | 148 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 13 | 1.64 | O O XO O XXX | |||||||||||||
8 | 509 |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 10 | =PB 1.64 | O O O XO XXX | |||||||||||||
9 | 126 |
Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol Nehvizdy |
05 | 9 | 1.61 | O O O XXX | |||||||||||||
10 | 278 |
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 8 | 1.61 | O O XO XXX | |||||||||||||
11 | 699 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 7 | 1.61 | XO XO XO XXX | |||||||||||||
12= | 674 |
Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 6 | =SB 1.61 | O O XXO XXX | |||||||||||||
12= | 101 |
Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK Most |
05 | 11 | 1.61 | O O XXO XXX | |||||||||||||
14 | 308 |
Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 5 | 1.57 | O O XXX | |||||||||||||
15= | 107 |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 1 | 1.52 | O XXX | |||||||||||||
15= | 160 |
Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 4 | 1.52 | O XXX | |||||||||||||
17 | 551 |
Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková
TJ Dukla Praha |
04 | 2 | 1.52 | XXO XXX | |||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenky
(so, 25.2.2023 - 14:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.50 1.55 1.59 1.63 1.67 1.70 1.72 1.75 1.77 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 690 |
Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 17 | NL 1.75 | - O XO O O XO XXO XXO XXX | |||||||||||||
2 | 350 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 16 | 1.70 | O O O O O O XXX | |||||||||||||
3 | 470 |
Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4 |
07 | 13 | PB 1.70 | O O O O XO XXO XXX | |||||||||||||
4 | 705 |
Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 9 | PB 1.67 | O O O XO XXO XXX | |||||||||||||
5 | 437 |
Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK Jeseniova |
07 | 14 | 1.63 | - O O O XXX | |||||||||||||
6 | 376 |
Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s. |
06 | 10 | 1.63 | - XO O XO XXX | |||||||||||||
7 | 151 |
Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 6 | SB 1.63 | O O XXO XO XXX | |||||||||||||
8 | 727 |
Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
07 | 11 | 1.63 | - - O XXO XXX | |||||||||||||
9= | 535 |
Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolek |
06 | 4 | 1.59 | O O O XXX | |||||||||||||
9= | 304 |
Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 3 | 1.59 | O O O XXX | |||||||||||||
9= | 315 |
Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 15 | 1.59 | O O O XXX | |||||||||||||
12 | 399 |
Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC Brno |
07 | 7 | 1.59 | O O XO XXX | |||||||||||||
13= | 352 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 8 | 1.59 | O O XXO XXX | |||||||||||||
13= | 353 |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 12 | 1.59 | O O XXO XXX | |||||||||||||
15 | 121 |
Kateřina KučerováKateřina Kučerová
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 2 | 1.55 | XO XO XXX | |||||||||||||
16 | 309 |
Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 5 | 1.55 | O XXO XXX | |||||||||||||
17 | 205 |
Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia Praha |
07 | 1 | 1.50 | XO XXX | |||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
(ne, 26.2.2023 - 09:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.52 3.72 3.92 4.12 4.32 4.47 4.62 4.72 4.82 4.90 4.96 5.01 5.06 5.11 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 655 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 14 | NL 5.06 | - - - - - XO O XXO X- O X- X- O XXX | |||||||||||||
2 | 220 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 13 | NL 5.06 | - - - - - - O - O O O XO XO XXX | |||||||||||||
3 | 87 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 12 | NL 5.06 | - - - - - XO O O O XXO - XO XO XXX | |||||||||||||
4 | 685 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 10 | PB 4.82 | - - - - O O O XO O XXX | |||||||||||||
5 | 718 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 11 | 4.72 | - - - - O O O O XXX | |||||||||||||
6 | 638 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 9 | PB 4.62 | - - - O O O XXO XXX | |||||||||||||
7= | 221 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 3 | PB 4.47 | - - - O O XO XXX | |||||||||||||
7= | 622 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 8 | 4.47 | - - - O O XO XXX | |||||||||||||
9= | 74 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 7 | 4.32 | - - - O O XXX | |||||||||||||
9= | 451 |
Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S. |
05 | 5 | PB 4.32 | - - - O O XXX | |||||||||||||
11 | 242 |
Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 2 | PB 4.32 | - O O XXO XXO XXX | |||||||||||||
12 | 542 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 6 | 4.12 | - O O O XXX | |||||||||||||
13 | 143 |
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 4 | 3.92 | - - O XXX | |||||||||||||
14 | 8 |
Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO Kladno |
04 | 1 | 3.52 | XO XXX | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
(so, 25.2.2023 - 16:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.42 3.62 3.82 3.97 4.12 4.27 4.37 4.47 4.53 4.58 4.73 4.94 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 224 |
Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s. |
06 | 16 | NL 4.73 | - - - - O XO O XO XO O O XXX | |||||||||||||
2 | 302 |
Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 13 | PB 4.53 | - - - - O O XXO XXO XO XXX | |||||||||||||
3 | 737 |
Martin BuchtaMartin Buchta
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 12 | PB 4.37 | - - - O O O O XXX | |||||||||||||
4 | 81 |
Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ Jičín |
07 | 6 | PB 4.27 | - O O XXO XXO O XXX | |||||||||||||
5 | 226 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 7 | PB 4.12 | - XO XO O O XXX | |||||||||||||
6 | 360 |
Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 15 | 4.12 | - - - - XXO XXX | |||||||||||||
7= | 688 |
Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 2 | PB 3.97 | O O O O XXX | |||||||||||||
7= | 250 |
Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 9 | 3.97 | - O O O XXX | |||||||||||||
7= | 343 |
Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s. |
06 | 14 | SB 3.97 | - - - O XXX | |||||||||||||
10 | 389 |
Milan VíchMilan Vích
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 10 | 3.97 | - - - XXO XX r | |||||||||||||
11 | 621 |
Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 8 | 3.82 | O O O XXX | |||||||||||||
12 | 636 |
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 5 | 3.82 | - XO O XXX | |||||||||||||
13 | 740 |
Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 3 | PB 3.82 | O XO XXO XXX | |||||||||||||
14 | 536 |
Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla Praha |
06 | 4 | 3.62 | - O XXX | |||||||||||||
56 |
Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC Pardubice |
07 | 1 | NM | XXX | ||||||||||||||
11 |
Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO Kladno |
06 | 11 | NM | - - - - XXX | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok o tyči - Juniorky
(so, 25.2.2023 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.39 2.59 2.79 2.99 3.19 3.34 3.46 3.58 3.68 3.78 4.00 4.12 4.21 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 420 |
Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 12 | NL 4.12 | - - - - - - - - - O XXO XO XXX | |||||||||||||
2 | 23 |
Natálie KrubováNatálie Krubová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 9 | PB 3.58 | - - - XO O O XO O XXX | |||||||||||||
3 | 306 |
Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 10 | 3.58 | - - - - - O O XXO XXX | |||||||||||||
4 | 753 |
Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 11 | 3.46 | - - - - O O O XXX | |||||||||||||
5 | 754 |
Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 7 | PB 3.19 | - - O O O XXX | |||||||||||||
6 | 212 |
Jessica WiederováJessica Wiederová
ASK Slavia Praha |
05 | 8 | PB 3.19 | - XO O O XXO XXX | |||||||||||||
7 | 373 |
Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s. |
05 | 6 | 2.99 | - O O XO XXX | |||||||||||||
8 | 39 |
Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 3 | SB 2.79 | - O O XXX | |||||||||||||
9 | 296 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 5 | 2.79 | - XXO O XXX | |||||||||||||
10 | 351 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | 2.79 | XXO O XO XXX | |||||||||||||
11 | 375 |
Klára SátrováKlára Sátrová
Atletika Vlašim, z.s. |
05 | 1 | 2.59 | O XO XXX | |||||||||||||
12 | 701 |
Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s. |
05 | 2 | 2.39 | O XXX | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenky
(so, 25.2.2023 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.39 2.59 2.79 2.99 3.14 3.26 3.36 3.46 3.56 3.61 3.66 3.71 3.81 3.91 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 755 |
Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 16 | NL 3.81 | - - - - - O - O XO - O O XO XXX | |||||||||||||
2 | 150 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 15 | =PB 3.66 | - - - - - O O O O - XXO XXX | |||||||||||||
3 | 552 |
Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla Praha |
06 | 14 | 3.36 | - - - - - O O XXX | |||||||||||||
4 | 169 |
Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria Plzeň |
06 | 13 | 3.26 | - - - - XO O XXX | |||||||||||||
5 | 750 |
Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 11 | PB 3.26 | - O XO O XXO O XXX | |||||||||||||
6 | 702 |
Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 5 | PB 3.14 | - O O O XO XXX | |||||||||||||
7 | 395 |
Elena SkřivánkováElena Skřivánková
Hvězda Pardubice z.s. |
07 | 10 | =PB 3.14 | - - XO O XO XXX | |||||||||||||
8= | 665 |
Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol Opava |
07 | 4 | 2.99 | - O O O XXX | |||||||||||||
8= | 72 |
Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 6 | 2.99 | O O O O XXX | |||||||||||||
10 | 511 |
Kristýna WowrováKristýna Wowrová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 1 | PB 2.99 | - O XO O XXX | |||||||||||||
11 | 304 |
Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 8 | 2.99 | XXO O O O XXX | |||||||||||||
12 | 307 |
Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 12 | 2.99 | - O O XO XXX | |||||||||||||
13 | 64 |
Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC Pardubice |
07 | 2 | 2.79 | O XO O XXX | |||||||||||||
14 | 196 |
Mia ČadkováMia Čadková
ASK Slavia Praha |
07 | 3 | 2.59 | - O XXX | |||||||||||||
15 | 63 |
Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová
AC Pardubice |
07 | 7 | 2.59 | - XO XXX | |||||||||||||
569 |
Beáta RočkováBeáta Ročková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
06 | 9 | NM | - - XXX | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Junioři
(so, 25.2.2023 - 10:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 486 |
Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 15 | PB 7.00 | 6.83 | 6.66 | 6.70 | 6.83 | 7.00 | 6.77 | 6.76 | |||||||
2 | 272 |
Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 13 | SB 6.97 | 6.43 | 6.97 | X | 6.97 | X | X | X | |||||||
3 | 138 |
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 14 | SB 6.92 | 6.51 | 6.87 | 6.92 | 6.92 | X | 6.84 | 6.92 | |||||||
4 | 653 |
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 16 | 6.88 | 6.77 | 6.72 | 6.77 | 6.77 | 6.82 | 6.88 | X | |||||||
5 | 334 |
František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s. |
04 | 10 | PB 6.86 | 6.47 | 4.92 | 6.59 | 6.59 | 6.56 | 6.86 | X | |||||||
6 | 541 |
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla Praha |
04 | 12 | SB 6.82 | X | 6.68 | X | 6.68 | 6.72 | 6.81 | 6.82 | |||||||
7 | 593 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 5 | PB 6.76 | 6.19 | X | 6.70 | 6.70 | 6.22 | 6.27 | 6.76 | |||||||
8 | 65 |
Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 11 | 6.69 | 6.62 | 6.69 | 6.45 | 6.69 | 6.46 | 6.54 | 6.66 | |||||||
9 | 718 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 6 | 6.54 | 6.54 | X | X | 6.54 | ||||||||||
10 | 596 |
Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 9 | 6.51 | 6.22 | 6.50 | 6.51 | 6.51 | ||||||||||
11 | 649 |
Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol Opava |
04 | 8 | 6.49 | 6.49 | X | X | 6.49 | ||||||||||
12 | 345 |
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | 6.37 | 6.37 | 6.34 | 6.11 | 6.37 | ||||||||||
13 | 214 |
Matyas KöszegiMatyas Köszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
05 | 3 | 6.34 | 6.22 | 6.34 | 6.10 | 6.34 | ||||||||||
14 | 74 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s. |
05 | 1 | 6.30 | 6.19 | 6.30 | 6.14 | 6.30 | ||||||||||
15 | 542 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 2 | 6.29 | 6.29 | X | X | 6.29 | ||||||||||
139 |
Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 25.2.2023 - 13:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 387 |
Milan TobiškaMilan Tobiška
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 14 | PB 7.14 | 6.95 | 6.33 | 6.50 | 6.95 | 6.30 | 6.75 | 7.14 | |||||||
2 | 226 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 15 | PB 7.07 | 6.97 | X | X | 6.97 | 7.01 | 7.06 | 7.07 | |||||||
3 | 519 |
Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 16 | 7.04 | 6.73 | 6.95 | X | 6.95 | X | 7.04 | 7.00 | |||||||
4 | 565 |
Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
06 | 11 | PB 6.85 | 6.31 | 6.09 | 6.55 | 6.55 | X | 6.85 | 6.66 | |||||||
5 | 445 |
Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad Metují |
07 | 12 | PB 6.84 | X | 6.48 | X | 6.48 | 6.84 | 6.64 | 6.55 | |||||||
6 | 623 |
Adam ŠulcAdam Šulc
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 9 | PB 6.70 | 6.70 | 6.55 | 6.61 | 6.70 | 6.70 | 6.50 | X | |||||||
7 | 58 |
František SochaFrantišek Socha
AC Pardubice |
06 | 10 | PB 6.60 | 6.43 | X | 6.60 | 6.60 | 6.59 | X | 6.55 | |||||||
8 | 681 |
Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s. |
07 | 13 | 6.41 | 6.27 | 6.41 | 6.32 | 6.41 | 6.27 | 6.40 | 6.09 | |||||||
9 | 113 |
Matěj NosMatěj Nos
AK Slovan Duchcov |
07 | 8 | 6.20 | 6.15 | 6.20 | X | 6.20 | ||||||||||
10 | 474 |
David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 7 | 6.20 | 6.20 | 5.97 | X | 6.20 | ||||||||||
11 | 491 |
Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 3 | 6.16 | X | 5.84 | 6.16 | 6.16 | ||||||||||
12 | 115 |
Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 1 | SB 6.13 | 6.11 | 6.11 | 6.13 | 6.13 | ||||||||||
13 | 86 |
Vojtěch MarekVojtěch Marek
AC Turnov, z. s. |
06 | 4 | 6.07 | 6.07 | 5.77 | X | 6.07 | ||||||||||
14 | 466 |
Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 |
06 | 6 | 6.00 | 6.00 | X | 3.93 | 6.00 | ||||||||||
15 | 114 |
Josef SimmerJosef Simmer
AK Slovan Duchcov |
07 | 2 | 5.98 | 5.63 | 5.41 | 5.98 | 5.98 | ||||||||||
682 |
Vojtěch SadilVojtěch Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s. |
06 | 5 | NM | X | X | X | - | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(so, 25.2.2023 - 11:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 |
Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno |
04 | 16 | NL 6.14 | 5.94 | 5.97 | 6.14 | 6.14 | - | r | ||||||||
2 | 678 |
Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 11 | PB 5.65 | 5.14 | 5.54 | 5.53 | 5.54 | 5.54 | 5.65 | 5.62 | |||||||
3 | 269 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
Atletický klub Šternberk z.s. |
05 | 12 | 5.63 | 5.52 | 5.32 | 5.63 | 5.63 | 5.48 | X | X | |||||||
4 | 163 |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 2 | PB 5.62 | 5.51 | 5.49 | 5.55 | 5.55 | X | 5.42 | 5.62 | |||||||
5 | 586 |
Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 6 | PB 5.53 | 5.38 | 5.53 | 5.32 | 5.53 | 5.44 | 5.53 | 5.43 | |||||||
6 | 713 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 1 | PB 5.51 | 5.38 | 5.51 | 5.38 | 5.51 | X | 5.39 | 5.47 | |||||||
7 | 624 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 3 | 5.43 | 5.43 | 5.27 | 5.16 | 5.43 | 5.25 | 5.30 | 5.31 | |||||||
8 | 599 |
Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 7 | 5.41 | 5.41 | 5.39 | X | 5.41 | 5.36 | X | X | |||||||
9 | 394 |
Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 13 | 5.41 | X | X | 5.41 | 5.41 | ||||||||||
10 | 443 |
Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 14 | 5.40 | 5.27 | X | 5.40 | 5.40 | ||||||||||
11 | 79 |
Adéla MislerováAdéla Mislerová
AC Slovan Liberec, z.s. |
04 | 4 | 5.38 | 5.32 | 5.38 | X | 5.38 | ||||||||||
12 | 642 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 15 | 5.38 | X | 5.38 | 5.21 | 5.38 | ||||||||||
13 | 70 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 10 | 5.35 | 5.35 | 5.30 | X | 5.35 | ||||||||||
14 | 126 |
Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol Nehvizdy |
05 | 5 | 5.34 | X | 5.34 | 5.30 | 5.34 | ||||||||||
15 | 584 |
Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 9 | 5.17 | 5.17 | 4.75 | 5.14 | 5.17 | ||||||||||
472 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 8 | NM | X | X | X | - | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(so, 25.2.2023 - 15:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 152 |
Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 16 | NL 6.06 | 6.06 | 5.84 | 5.85 | 6.06 | 5.73 | 5.99 | X | |||||||
2 | 122 |
Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 15 | PB 5.69 | 5.38 | 5.48 | 5.46 | 5.48 | 5.54 | 5.59 | 5.69 | |||||||
3 | 94 |
Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 13 | PB 5.58 | 5.35 | 5.47 | 5.58 | 5.58 | X | 5.41 | X | |||||||
4 | 229 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 10 | PB 5.57 | 5.57 | X | X | 5.57 | 5.49 | 5.50 | 5.44 | |||||||
5 | 267 |
Eliška JaníkováEliška Janíková
Atletický klub Sokolov, spolek |
07 | 14 | 5.49 | 5.24 | 5.22 | X | 5.24 | 5.49 | X | 5.25 | |||||||
6 | 440 |
Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 1 | PB 5.43 | 5.43 | 5.27 | X | 5.43 | X | 4.92 | X | |||||||
7 | 392 |
Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s. |
07 | 8 | 5.23 | 5.01 | 5.23 | 4.97 | 5.23 | X | X | 5.21 | |||||||
8 | 120 |
Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 5 | 5.15 | 5.00 | 3.63 | 5.15 | 5.15 | 5.07 | 5.05 | X | |||||||
9 | 106 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 2 | 5.14 | 5.12 | X | 5.14 | 5.14 | ||||||||||
10= | 374 |
Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Atletika Vlašim, z.s. |
06 | 7 | 5.14 | 5.14 | X | X | 5.14 | ||||||||||
10= | 527 |
Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 11 | 5.14 | X | X | 5.14 | 5.14 | ||||||||||
12 | 90 |
Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová
AC Turnov, z. s. |
06 | 6 | 5.12 | 4.89 | 5.12 | 4.80 | 5.12 | ||||||||||
13 | 103 |
Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK Most |
06 | 9 | 4.94 | X | X | 4.94 | 4.94 | ||||||||||
14 | 705 |
Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s. |
06 | 3 | 4.84 | 2.73 | 4.84 | 4.80 | 4.84 | ||||||||||
15 | 309 |
Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s. |
06 | 4 | 4.80 | X | 4.80 | X | 4.80 | ||||||||||
350 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 12 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Trojskok - Junioři
(so, 25.2.2023 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 653 |
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 14 | 15.14 | 14.05 | 13.97 | 14.88 | 14.88 | 14.95 | 14.98 | 15.14 | |||||||
2 | 541 |
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla Praha |
04 | 13 | SB 14.46 | 13.74 | X | X | 13.74 | 14.46 | 14.41 | X | |||||||
3 | 66 |
Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 12 | PB 14.18 | 13.67 | 13.93 | 12.38 | 13.93 | 14.07 | 14.17 | 14.18 | |||||||
4 | 677 |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 9 | PB 14.06 | 13.41 | 13.28 | 14.05 | 14.05 | 14.06 | 13.86 | 13.95 | |||||||
5 | 680 |
Adam ChybaAdam Chyba
TJ Spartak Čelákovice,z.s. |
05 | 4 | PB 13.65 | 11.43 | 13.30 | 12.94 | 13.30 | 13.32 | 13.65 | 13.33 | |||||||
6 | 345 |
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. |
04 | 6 | PB 13.55 | 13.06 | X | X | 13.06 | 12.99 | 13.21 | 13.55 | |||||||
7 | 649 |
Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol Opava |
04 | 11 | 13.26 | 12.87 | 13.26 | 12.98 | 13.26 | X | 13.05 | 12.96 | |||||||
8 | 517 |
Tomáš JohaníkTomáš Johaník
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 10 | 13.04 | 12.60 | 12.74 | 12.99 | 12.99 | 13.04 | X | X | |||||||
9 | 2 |
Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO Kladno |
04 | 7 | 12.81 | 12.81 | 12.57 | 12.31 | 12.81 | ||||||||||
10 | 368 |
Petr MouchaPetr Moucha
Atletika Stodůlky, z.s. |
05 | 1 | PB 12.72 | X | X | 12.72 | 12.72 | ||||||||||
11 | 295 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 5 | 12.63 | X | 12.63 | X | 12.63 | ||||||||||
12 | 694 |
Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 3 | SB 12.62 | 12.62 | 12.04 | 12.49 | 12.62 | ||||||||||
13 | 464 |
Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 |
04 | 8 | 12.41 | 11.96 | 12.41 | r | 12.41 | ||||||||||
14 | 337 |
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 2 | 12.09 | 11.91 | 12.06 | 12.09 | 12.09 | ||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Trojskok - Dorostenci
(ne, 26.2.2023 - 11:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 756 |
Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | 15 | PB 13.92 | 13.50 | 13.81 | 13.35 | 13.81 | 13.35 | 13.82 | 13.92 | |||||||
2 | 730 |
Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 16 | 13.66 | 13.45 | 13.22 | 13.66 | 13.66 | 13.60 | 13.45 | 13.29 | |||||||
3 | 397 |
Jan BílekJan Bílek
JAC Brno |
06 | 11 | PB 13.59 | 13.11 | 12.94 | 12.96 | 13.11 | 13.19 | 12.95 | 13.59 | |||||||
4 | 679 |
Bedřich ČížekBedřich Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s. |
06 | 14 | PB 13.57 | 13.34 | 13.42 | X | 13.42 | 13.57 | 13.30 | 13.43 | |||||||
5 | 681 |
Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s. |
07 | 10 | PB 13.54 | 13.27 | 13.54 | 13.23 | 13.54 | 13.04 | X | 13.18 | |||||||
6 | 706 |
Filip BőhmFilip Bőhm
TJ TŽ Třinec |
06 | 13 | PB 13.36 | 12.21 | 12.78 | 12.86 | 12.86 | 12.88 | 12.04 | 13.36 | |||||||
7 | 116 |
Matěj KovářMatěj Kovář
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 3 | PB 12.99 | 12.40 | 12.62 | 12.99 | 12.99 | 12.49 | X | X | |||||||
8 | 271 |
Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 8 | PB 12.61 | 12.43 | 12.36 | 12.61 | 12.61 | 12.20 | 12.36 | X | |||||||
9 | 659 |
Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol Opava |
07 | 7 | PB 12.51 | 12.27 | 12.10 | 12.51 | 12.51 | ||||||||||
10 | 117 |
Štěpán KusŠtěpán Kus
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 9 | PB 12.46 | X | X | 12.46 | 12.46 | ||||||||||
11 | 579 |
Aleš NachtneblAleš Nachtnebl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 12 | 12.45 | 12.27 | 12.45 | X | 12.45 | ||||||||||
12 | 342 |
Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATLETIKA Polička, spolek |
07 | 1 | PB 12.36 | 12.21 | 11.40 | 12.36 | 12.36 | ||||||||||
13 | 582 |
Jakub VlkJakub Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 6 | 12.07 | 11.53 | X | 12.07 | 12.07 | ||||||||||
14 | 532 |
Filip AntošFilip Antoš
T.J. Sokol Říčany a Radošov... |
06 | 5 | 11.90 | 11.90 | 11.70 | 11.90 | 11.90 | ||||||||||
15 | 142 |
Erik ŠolcErik Šolc
AK ŠKODA Plzeň |
07 | 4 | 11.66 | 11.66 | 11.59 | X | 11.66 | ||||||||||
16 | 341 |
Václav ŠafářVáclav Šafář
ATLETIKA Polička, spolek |
06 | 2 | 11.61 | 11.30 | X | 11.61 | 11.61 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Trojskok - Juniorky
(ne, 26.2.2023 - 09:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 |
Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno |
04 | 15 | 12.83 | 12.56 | - | X | 12.56 | X | - | 12.83 | |||||||
2 | 586 |
Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 14 | PB 12.41 | X | 12.00 | X | 12.00 | 12.41 | X | X | |||||||
3 | 70 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 13 | 11.65 | 11.43 | 11.33 | 11.33 | 11.43 | 11.65 | 11.64 | 11.62 | |||||||
4 | 673 |
Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 11 | PB 11.62 | 11.56 | 11.62 | 11.28 | 11.62 | 10.79 | 11.04 | 11.41 | |||||||
5 | 110 |
Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 8 | PB 11.56 | 11.56 | X | X | 11.56 | 11.31 | X | X | |||||||
6 | 615 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 10 | PB 11.54 | 11.54 | 11.33 | X | 11.54 | 11.47 | 10.92 | 09.96 | |||||||
7 | 372 |
Tereza DoubkováTereza Doubková
Atletika Vlašim, z.s. |
05 | 12 | 11.34 | 10.95 | 11.08 | X | 11.08 | 11.14 | 11.34 | 11.25 | |||||||
8 | 278 |
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 9 | 11.25 | 10.75 | 11.24 | 11.25 | 11.25 | 11.20 | 11.15 | 10.85 | |||||||
9 | 208 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | SB 11.08 | X | X | 11.08 | 11.08 | ||||||||||
10 | 641 |
Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 6 | 11.07 | 10.80 | 10.92 | 11.07 | 11.07 | ||||||||||
11 | 157 |
Klára KubesováKlára Kubesová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 7 | 10.89 | 10.29 | 10.35 | 10.89 | 10.89 | ||||||||||
12 | 500 |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 10.78 | 10.77 | 10.78 | X | 10.78 | ||||||||||
13 | 366 |
Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
04 | 5 | 10.70 | X | 10.62 | 10.70 | 10.70 | ||||||||||
14 | 101 |
Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK Most |
05 | 2 | 10.60 | 10.60 | X | X | 10.60 | ||||||||||
15 | 218 |
Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
Atletická akademie Zlínskéh... |
05 | 1 | PB 10.57 | 10.57 | 10.27 | 10.54 | 10.57 | ||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Trojskok - Dorostenky
(ne, 26.2.2023 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 419 |
Hana MikulášováHana Mikulášová
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 13 | NL 11.99 | 11.53 | 11.82 | 11.99 | 11.99 | X | 11.79 | X | |||||||
2 | 640 |
Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 15 | PB 11.88 | 11.84 | 11.88 | 11.51 | 11.88 | 11.50 | 11.45 | X | |||||||
3 | 376 |
Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s. |
06 | 16 | SB 11.87 | 11.70 | 11.64 | X | 11.70 | X | 11.87 | 11.81 | |||||||
4 | 276 |
Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 14 | PB 11.74 | 11.36 | 11.52 | 11.20 | 11.52 | 11.34 | 11.74 | 11.53 | |||||||
5 | 120 |
Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 11 | PB 11.68 | 11.06 | 11.21 | 11.07 | 11.21 | 11.68 | X | 11.63 | |||||||
6 | 122 |
Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 3 | PB 11.36 | 11.23 | 11.36 | 11.14 | 11.36 | 11.19 | 10.77 | 11.09 | |||||||
7 | 475 |
Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 10 | PB 11.22 | 11.22 | 10.51 | 10.76 | 11.22 | X | X | 11.20 | |||||||
8 | 22 |
Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO Kladno |
06 | 8 | PB 11.10 | X | 10.90 | 11.10 | 11.10 | 10.90 | X | 10.98 | |||||||
9 | 669 |
Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol Opava |
06 | 12 | 11.07 | 10.71 | 10.67 | 11.07 | 11.07 | ||||||||||
10 | 428 |
Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s. |
06 | 6 | 10.82 | X | 10.62 | 10.82 | 10.82 | ||||||||||
11 | 118 |
Barbora DolanováBarbora Dolanová
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 4 | 10.73 | 10.73 | 10.69 | 10.56 | 10.73 | ||||||||||
12 | 21 |
Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO Kladno |
07 | 7 | 10.73 | 10.73 | 10.44 | 10.57 | 10.73 | ||||||||||
13 | 77 |
Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s. |
06 | 5 | 10.62 | 10.32 | 10.62 | 10.43 | 10.62 | ||||||||||
14 | 104 |
Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 2 | 10.61 | 10.16 | 10.61 | X | 10.61 | ||||||||||
15 | 202 |
Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia Praha |
06 | 1 | 10.52 | 10.52 | X | X | 10.52 | ||||||||||
297 |
Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 9 | NM | X | X | X | - | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 25.2.2023 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 332 |
Karolína MachováKarolína Machová
Atletika Klatovy |
06 | 16 | 15.46 | 13.93 | 14.77 | 13.94 | 14.77 | 14.16 | 13.77 | 15.46 | |||||||
2 | 391 |
Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 14 | PB 14.91 | 12.88 | 14.11 | 14.03 | 14.11 | 14.47 | 14.01 | 14.91 | |||||||
3 | 217 |
Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
06 | 15 | 14.22 | 13.46 | 13.52 | X | 13.52 | 14.22 | 13.39 | 13.97 | |||||||
4 | 350 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 13 | 13.33 | 13.33 | 12.97 | 13.30 | 13.33 | X | X | X | |||||||
5 | 292 |
Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965 |
06 | 4 | PB 13.08 | X | 12.58 | 11.69 | 12.58 | 12.17 | 13.08 | X | |||||||
6 | 120 |
Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 5 | SB 13.00 | 11.08 | 12.14 | 13.00 | 13.00 | X | X | 12.48 | |||||||
7 | 613 |
Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 12 | 12.90 | X | 12.35 | 12.00 | 12.35 | X | 12.36 | 12.90 | |||||||
8 | 762 |
Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L. |
07 | 9 | 12.39 | 12.38 | 12.39 | X | 12.39 | 12.00 | X | 12.14 | |||||||
9 | 609 |
Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 7 | 12.29 | 12.29 | 11.77 | 11.62 | 12.29 | ||||||||||
10 | 122 |
Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 6 | 12.11 | 12.11 | 11.63 | 11.96 | 12.11 | ||||||||||
11 | 59 |
Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Pardubice |
06 | 8 | 11.96 | X | 11.96 | X | 11.96 | ||||||||||
12 | 570 |
Marie Anna RodinováMarie Anna Rodinová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
07 | 1 | 11.95 | X | 11.95 | 10.08 | 11.95 | ||||||||||
13 | 549 |
Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
TJ Dukla Praha |
06 | 2 | 11.68 | 11.08 | 11.48 | 11.68 | 11.68 | ||||||||||
14 | 497 |
Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 3 | 11.42 | 11.42 | 11.35 | 11.35 | 11.42 | ||||||||||
15 | 437 |
Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK Jeseniova |
07 | 10 | 11.41 | 11.41 | 11.06 | 11.09 | 11.41 | ||||||||||
16 | 627 |
Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 11 | 11.41 | X | X | 11.41 | 11.41 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(ne, 26.2.2023 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 261 |
Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 16 | 14.53 | 14.18 | 14.53 | X | 14.53 | X | X | X | |||||||
2 | 453 |
Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 15 | PB 12.77 | 11.65 | 12.30 | X | 12.30 | 12.77 | 12.40 | 12.71 | |||||||
3 | 589 |
Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
05 | 14 | 11.98 | 11.88 | 11.60 | X | 11.88 | 11.98 | 11.94 | X | |||||||
4 | 163 |
Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 13 | 11.89 | 11.60 | 11.60 | 11.41 | 11.60 | 11.89 | X | X | |||||||
5 | 504 |
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 7 | PB 11.80 | 11.11 | 11.60 | 11.42 | 11.60 | 11.80 | 11.22 | X | |||||||
6 | 691 |
Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 11 | 11.74 | 10.90 | 10.83 | 11.74 | 11.74 | X | 10.96 | 11.64 | |||||||
7 | 195 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 5 | =PB 11.59 | 11.59 | 11.11 | X | 11.59 | X | X | 11.24 | |||||||
8 | 746 |
Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 12 | 11.41 | 11.41 | X | X | 11.41 | X | X | X | |||||||
9 | 20 |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 2 | 10.84 | 10.12 | 10.84 | 10.36 | 10.84 | ||||||||||
10 | 71 |
Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 6 | 10.71 | 10.57 | 10.71 | 10.11 | 10.71 | ||||||||||
11 | 206 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | 10.58 | 10.58 | 08.61 | 09.68 | 10.58 | ||||||||||
12 | 751 |
Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 8 | 10.45 | 10.43 | 09.79 | 10.45 | 10.45 | ||||||||||
13 | 266 |
Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z... |
05 | 4 | 10.38 | 10.38 | 10.36 | X | 10.38 | ||||||||||
14 | 645 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 9 | 10.10 | X | X | 10.10 | 10.10 | ||||||||||
15 | 624 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 10 | 09.37 | 09.37 | X | X | 9.37 | ||||||||||
16 | 626 |
Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 1 | 09.32 | 09.06 | X | 09.32 | 9.32 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 25.2.2023 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 357 |
Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
06 | 16 | 17.45 | 17.12 | 17.45 | 17.09 | 17.45 | 17.04 | 16.95 | X | |||||||
2 | 767 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita Brno |
06 | 12 | PB 15.22 | 15.22 | 14.50 | X | 15.22 | 14.82 | 14.11 | 15.03 | |||||||
3 | 635 |
Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 15 | 15.07 | X | 15.07 | 14.75 | 15.07 | X | 14.93 | X | |||||||
4 | 3 |
Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno |
06 | 14 | 14.98 | 13.67 | 14.41 | X | 14.41 | 14.07 | 14.98 | 14.47 | |||||||
5 | 274 |
Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 9 | PB 14.96 | 13.33 | 13.68 | 14.07 | 14.07 | 14.88 | 14.96 | 14.60 | |||||||
6 | 299 |
Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
06 | 13 | 14.83 | 14.70 | X | X | 14.70 | 13.78 | 14.31 | 14.83 | |||||||
7 | 135 |
František JabůrekFrantišek Jabůrek
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 10 | 14.38 | 12.80 | 14.38 | 13.23 | 14.38 | 13.38 | 13.92 | 13.45 | |||||||
8 | 401 |
Richard BřezovičRichard Březovič
Lokomotiva FOSFA Břeclav |
07 | 11 | 14.37 | X | 14.10 | X | 14.10 | X | 14.37 | X | |||||||
9 | 619 |
David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 8 | 13.86 | 13.69 | 13.30 | 13.86 | 13.86 | ||||||||||
10 | 558 |
Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 2 | PB 13.75 | X | 13.10 | 13.75 | 13.75 | ||||||||||
11 | 43 |
Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 4 | 13.45 | 13.45 | X | 12.63 | 13.45 | ||||||||||
12 | 132 |
Pavel ForejtPavel Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 1 | 13.31 | 13.31 | X | X | 13.31 | ||||||||||
13 | 170 |
Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s. |
06 | 7 | 13.30 | 12.36 | X | 13.30 | 13.30 | ||||||||||
14 | 282 |
Jakub BraunJakub Braun
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 5 | 13.25 | 12.57 | 12.60 | 13.25 | 13.25 | ||||||||||
15 | 317 |
Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 3 | 13.04 | 11.78 | 13.04 | X | 13.04 | ||||||||||
225 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 6 | NM | X | X | X | - | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(ne, 26.2.2023 - 13:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 716 |
Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 15 | NL 17.44 | 16.15 | 16.51 | 17.44 | 17.44 | 17.10 | X | X | |||||||
2 | 358 |
Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
05 | 13 | 16.74 | 14.64 | 16.66 | 16.74 | 16.74 | 15.71 | 16.52 | X | |||||||
3 | 660 |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | 10 | SB 16.45 | X | 16.45 | X | 16.45 | 15.65 | X | X | |||||||
4 | 13 |
Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno |
05 | 12 | 16.27 | 15.28 | 15.56 | 16.27 | 16.27 | 15.76 | X | 15.94 | |||||||
5 | 658 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 11 | PB 16.24 | 15.90 | 16.24 | 14.87 | 16.24 | 15.84 | 15.42 | 16.19 | |||||||
6 | 131 |
Adam FliegelAdam Fliegel
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 9 | PB 15.56 | 14.56 | 15.56 | X | 15.56 | X | X | 15.22 | |||||||
7 | 38 |
Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 8 | PB 15.44 | X | 14.65 | 15.44 | 15.44 | 14.77 | 15.14 | X | |||||||
8 | 83 |
Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ Jičín |
05 | 14 | 15.38 | 15.08 | 15.38 | X | 15.38 | X | X | 13.67 | |||||||
9 | 414 |
Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 7 | PB 14.81 | 13.70 | 14.44 | 14.81 | 14.81 | ||||||||||
10 | 540 |
David KudlataDavid Kudlata
TJ Dukla Praha |
05 | 4 | PB 14.39 | X | 14.39 | 14.04 | 14.39 | ||||||||||
11 | 383 |
Jakub KluckýJakub Klucký
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 5 | 14.24 | 14.24 | X | X | 14.24 | ||||||||||
12 | 479 |
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 6 | 13.75 | 13.75 | 13.03 | 12.81 | 13.75 | ||||||||||
13 | 685 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3 | 13.57 | 13.57 | X | 13.45 | 13.57 | ||||||||||
14 | 188 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 1 | 12.31 | 12.31 | 12.31 | X | 12.31 | ||||||||||
15 | 14 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO Kladno |
05 | 2 | 11.41 | 11.41 | X | X | 11.41 | ||||||||||
Celkem 15 závodníků |