Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Břeclav (16. - 17. 9. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 16.9.2023 - 13:00) official Wind: -2.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 327 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.37 Q
2 466 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 07.40 Q
3 153 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.48
4 474 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.51
5 396 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 07.51
6 525 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 07.68
7 569 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.70
8 480 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.02
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 16.9.2023 - 13:06) official Wind: -1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 439 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.26 Q
2 105 Jakub ČadekJakub Čadek 08 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 5 07.26 Q
3 470 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.37 q
4 361 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.48
5 229 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.48
6 130 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 07.61
7 467 Sebastien MádlSebastien Mádl 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 07.67
8 553 Karel Ondřej VančuraKarel Ondřej Vančura 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 07.72
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 16.9.2023 - 13:12) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 347 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 07.26 Q
2 263 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.33 Q
3 8 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.34 q
4 517 Lukáš LazárekLukáš Lazárek 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.43
5 217 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 07.47
6 411 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 07.55
7 152 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.63
8 468 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.65
Total 8 racers

60 m - Žáci (Finále)

Finále (Sat, 16.9.2023 - 14:40) official Wind: -0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 105 Jakub ČadekJakub Čadek 08 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 6 PB 07.23
2 439 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.25
3 327 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.28
4 347 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 07.32
5 470 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 07.36
6 263 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 07.38
7 8 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.39
8 466 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 07.43
Total 8 racers

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 16.9.2023 - 12:40) official Wind: -1.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 253 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 07.75 Q
2 487 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.89 Q
3 176 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.93 q
4 351 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 08.02
5 426 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 08.06
6 378 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 08.14
7 296 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 08.18
8 416 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.21
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 16.9.2023 - 12:46) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 481 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.91 Q
2 148 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 07.97 Q
3 181 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 07.99
4 222 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.03
5 353 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 08.11
6 533 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 08.24
7 437 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.33
8 318 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.35
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 16.9.2023 - 12:52) official Wind: +0.0 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 324 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 07.86 Q
2 231 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.87 Q
3 223 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 07.90 q
4 185 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 07.94
5 313 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.01
6 386 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 08.09
7 120 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 08.16
8 158 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.16
Total 8 racers

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (Sat, 16.9.2023 - 14:30) official Wind: -1.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 253 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 07.82
2 231 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.93
3 324 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 07.94
4 176 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.95
5 481 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.00
6 487 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.03
7 223 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.03
8 148 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 08.04
Total 8 racers

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sun, 17.9.2023 - 11:25) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 347 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 17.02 QA
2 470 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 17.12 qA
3 229 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 17.51 qB
4 153 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 17.56 qB
5 569 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.64 qB
6 62 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 PB 17.78
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sun, 17.9.2023 - 11:30) official Wind: -1.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 439 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 17.20 QA
2 525 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 17.79
3 401 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 18.06
4 108 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 5 18.12
5 47 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 20.49
Total 5 racers
Rozběh 3 (Sun, 17.9.2023 - 11:35) official Wind: -0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 327 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 17.28 QA
2 8 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 17.30 qA
3 474 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 17.75
4 273 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 17.89
5 29 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 18.10
Total 5 racers
Rozběh 4 (Sun, 17.9.2023 - 11:40) official Wind: +0.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 396 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 17.19 QA
2 361 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 17.54 qB
3 217 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 17.60 qB
4 250 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 17.70 qB
5 566 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 18.17
Total 5 racers

150 m - Žáci (Finále)

Finále A (Sun, 17.9.2023 - 13:25) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 439 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 16.90
2 347 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 17.03
3 327 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 17.07
4 396 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 17.13
5 470 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 17.13
6 8 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 17.26
Total 6 racers
Finále B (Sun, 17.9.2023 - 13:30) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 153 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 17.45
2 361 Adam KolářAdam Kolář 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 17.54
3 229 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 17.61
4 217 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 17.64
5 569 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.67
6 250 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 17.67
Total 6 racers

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sun, 17.9.2023 - 11:05) official Wind: -2.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 72 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 18.93 QA
2 379 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 19.17 qB
3 90 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 19.46
4 84 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 19.60
5 183 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 19.71
6 318 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.04
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sun, 17.9.2023 - 11:10) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 419 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 18.78 QA
2 324 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 18.93 qA
3 134 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 1 PB 19.06 qB
4 174 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 19.09 qB
5 436 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 19.18 qB
6 230 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.23 qB
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sun, 17.9.2023 - 11:15) official Wind: -1.4 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 481 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.17 QA
2 223 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.32
3 185 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 19.42
4 236 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 19.69
5 336 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.08
319 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNF
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sun, 17.9.2023 - 11:20) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 253 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 18.64 QA
2 181 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 19.03 qA
3 158 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 19.30 qB
4 386 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 19.37
5 487 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.43
6 559 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 19.59
Total 6 racers

150 m - Žákyně (Finále)

Finále A (Sun, 17.9.2023 - 13:15) official Wind: +1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 72 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 18.47
2 253 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 18.59
3 419 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.81
4 181 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 18.84
5 324 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 18.98
6 481 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 19.02
Total 6 racers
Finále B (Sun, 17.9.2023 - 13:20) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 134 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 4 PB 18.88
2 436 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 19.12
3 158 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 19.15
4 230 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 19.16
5 174 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.16
379 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 DNF
Total 6 racers

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 16.9.2023 - 15:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 37 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 36.62 QA
2 468 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 37.50 qB
3 28 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 37.71 qB
4 10 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 37.75 qB
5 167 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 37.89
6 300 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 40.50
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 16.9.2023 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 27 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 36.64 QA
2 47 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 37.21 qA
3 376 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 37.43 qA
4 3 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 38.22
5 38 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 38.65
6 290 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 38.99
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 16.9.2023 - 15:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 473 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 =PB 37.67 QA
2 40 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 37.76 qB
3 542 Alexander PelcAlexander Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 38.85
4 261 Lukáš HalmaLukáš Halma 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 39.02
5 413 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 39.20
6 567 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 42.04
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sat, 16.9.2023 - 15:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 145 Filip BaláčFilip Baláč 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 37.47 QA
2 219 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 37.52 qB
3 86 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 37.83 qB
4 331 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 37.89
5 17 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 38.43
6 553 Karel Ondřej VančuraKarel Ondřej Vančura 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 39.13
Total 6 racers

300 m - Žáci (Finále)

Finále A (Sun, 17.9.2023 - 12:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 37 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 NL 35.85
2 27 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 36.76
3 145 Filip BaláčFilip Baláč 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 37.17
4 47 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 37.34
5 473 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 37.69
6 376 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 37.85
Notes:
Žlutá karta - Hercík Matyáš za nesportovní chování.
Total 6 racers
Finále B (Sun, 17.9.2023 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 219 Štěpán ImrichŠtěpán Imrich 08 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 37.67
2 40 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 37.78
3 10 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 38.25
4 28 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 38.33
468 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
86 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 DNS
Total 6 racers

300 m - Žákyně (Finále)

Finále A (Sun, 17.9.2023 - 12:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 292 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NR 38.22
2 72 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 39.45
3 148 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 39.79
4 404 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 40.19
5 80 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 40.32
6 572 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 41.38
Total 6 racers
Finále B (Sun, 17.9.2023 - 12:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 173 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.68
2 351 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 41.74
3 505 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 41.91
4 484 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 41.94
5 79 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 6 42.07
6 293 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 42.58
Total 6 racers

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 16.9.2023 - 15:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 72 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 40.56 QA
2 505 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 41.79 qB
3 293 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 41.83 qB
4 484 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 41.93 qB
5 220 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 42.40
6 214 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 44.21
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 16.9.2023 - 15:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 292 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 39.76 QA
2 79 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 5 41.81 qB
3 90 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 42.18
4 131 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 43.16
5 34 Bára RakušanováBára Rakušanová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 43.26
6 317 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 45.22
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 16.9.2023 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 148 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 40.34 QA
2 404 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 40.70 qA
3 559 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 42.09
4 268 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 42.21
5 303 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 43.09
6 336 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 43.13
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sat, 16.9.2023 - 15:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 80 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 40.62 QA
2 572 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 41.48 qA
3 173 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 41.72 qB
4 351 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 41.78 qB
5 378 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 42.72
6 533 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 42.98
Total 6 racers

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 16.9.2023 - 13:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 283 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 2:01.63 Q
2 515 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 2:04.22 Q
3 143 Lubomír ŘehákLubomír Řehák 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 2:04.99
4 187 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 2:05.74
5 39 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:05.84
6 322 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 2:09.06
7 512 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:16.57
8 550 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:20.67
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 16.9.2023 - 13:46) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 454 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 2:02.31 Q
2 442 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:02.56 Q
3 288 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 2:04.37
4 18 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 2:07.34
5 400 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:09.32
6 228 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 2:10.94
7 36 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:11.41
8 238 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 2:18.64
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 16.9.2023 - 13:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 498 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 2:01.39 Q
2 326 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 2:02.01 Q
3 121 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:02.22 q
4 431 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:02.90 q
5 270 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 2:09.74
6 308 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 2:10.76
7 325 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 2:11.03
8 492 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 2 2:13.89
Total 8 racers

800 m - Žáci (Finále)

Finále (Sun, 17.9.2023 - 12:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 283 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 NL 1:58.17
2 442 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 1:58.39
3 454 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 1:59.54
4 498 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 2:00.15
5 326 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:02.47
6 121 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:03.05
7 515 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 2:07.56
8 431 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:08.31
Total 8 racers

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 16.9.2023 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 50 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 2:17.12 Q
2 42 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:17.95 Q
3 391 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:18.77 q
4 126 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:20.31 q
5 180 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 PB 2:22.19
6 21 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:23.66
7 405 Anna JoskováAnna Josková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:28.29
8 532 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:30.97
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 16.9.2023 - 13:26) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 570 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:20.85 Q
2 19 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:22.09 Q
3 202 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 2:22.88
4 503 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:23.86
5 418 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 6 2:24.04
6 348 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 2:26.49
7 192 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 2:31.42
8 453 Veronika ČervinkováVeronika Červinková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:32.56
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 16.9.2023 - 13:32) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 165 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:21.46 Q
2 340 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:21.50 Q
3 447 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 2:27.78
4 449 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:28.96
5 502 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:29.76
6 556 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:30.59
7 232 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:30.76
8 157 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:34.10
Total 8 racers

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (Sun, 17.9.2023 - 11:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 570 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 2:15.29
2 340 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 2:15.81
3 50 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 2:16.00
4 165 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 2:16.87
5 42 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:16.95
6 391 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:18.03
7 126 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:23.32
8 19 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:35.97
Total 8 racers

1500 m - Žáci

(Sat, 16.9.2023 - 15:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 111 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 11 4:28.94
2 321 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 4:29.51
3 240 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 4:30.85
4 260 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 9 4:33.23
5 306 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 4:33.72
6 389 Miloslav SuchýMiloslav Suchý 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 4:36.19
7 179 Vojta PetrášVojta Petráš 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 PB 4:36.87
8 178 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 4:38.70
9 265 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 4:44.08
10 269 Kristián KonečnýKristián Konečný 08 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 PB 4:55.56
11 511 Patrik MiklošPatrik Mikloš 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 5:06.74
Total 11 racers

1500 m - Žákyně

(Sat, 16.9.2023 - 14:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 422 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 17 PB 4:55.69
2 304 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 16 4:56.07
3 57 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 18 4:58.07
4 482 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15 5:05.01
5 311 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 13 5:06.18
6 104 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 5:08.16
7 530 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11 PB 5:09.35
8 541 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 5:10.99
9 538 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 5:12.80
10 114 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10 5:14.26
11 548 Veronika MilecováVeronika Milecová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 5:14.94
12 539 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 5:16.37
13 537 Tereza LyskováTereza Lysková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 5:18.56
14 461 Elen MalyškováElen Malyšková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 5:18.65
15 279 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 3 5:19.09
16 1 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková 08 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 5:29.33
17 60 Ema PradeováEma Pradeová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 5:45.22
330 Kristýna KřížováKristýna Křížová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 DNS
Total 18 racers

3000 m - Žáci

(Sun, 17.9.2023 - 13:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 397 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18 09:14.63
2 32 Štěpán VolfŠtěpán Volf 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17 09:39.37
3 172 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16 PB 09:40.80
4 384 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13 PB 09:41.54
5 335 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 09:54.18
6 299 Jiří KoptíkJiří Koptík 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 10:02.76
7 203 Albert DolejšAlbert Dolejš 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14 10:09.35
8 85 Adam SvozilAdam Svozil 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 15 10:09.48
9 170 Martin KřížkaMartin Křížka 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 10:09.93
10 457 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 10:13.16
11 438 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10:13.66
12 243 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 10:15.78
13 256 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 9 10:16.30
14 272 Jan HerzánJan Herzán 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10:18.31
15 168 Tomáš HolíkTomáš Holík 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10:18.53
16 275 Ivo VacekIvo Vacek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10:30.89
17 171 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10:38.41
451 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 DNF
Total 18 racers

3000 m - Žákyně

(Sun, 17.9.2023 - 13:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 15 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 10:49.71
2 16 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 10:54.53
3 224 Katie EaldenKatie Ealden 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 15 11:07.06
4 337 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 11:13.50
5 406 Eva KalábováEva Kalábová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 PB 11:19.79
6 44 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 PB 11:31.71
7 144 Šárka SucháŠárka Suchá 10 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 11 11:43.28
8 201 Zuzana NikodýmováZuzana Nikodýmová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 11:52.94
9 536 Tereza JelenováTereza Jelenová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 11:58.19
10 357 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12:03.01
11 278 Denisa HrnčířováDenisa Hrnčířová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 12:03.12
12 557 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12:03.38
13 459 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12:04.45
14 294 Kateřina PanuškováKateřina Panušková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12:38.91
506 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNF
160 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 DNS
Total 16 racers

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 16.9.2023 - 12:20) official Wind: -2.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 420 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 13.44 Q
2 381 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 14.11 Q
3 402 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.19 q
4 374 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 14.30
5 87 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 14.62
6 360 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 14.77
7 46 Petr DušekPetr Dušek 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 14.82
8 146 Dominik DostálDominik Dostál 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 15.14
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 16.9.2023 - 12:26) official Wind: -2.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 446 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 13.76 Q
2 264 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 PB 14.01 Q
3 476 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 14.22
4 549 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 14.36
5 305 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 14.37
6 48 Vítek StrnadVítek Strnad 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.43
7 295 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 8 14.71
563 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DQ 22.6.1
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 16.9.2023 - 12:32) official Wind: -2.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 399 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 13.61 Q
2 155 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.88 Q
3 188 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 14.07 q
4 516 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 14.34
5 110 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 14.51
6 479 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.55
7 385 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 14.57
8 251 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 14.69
Total 8 racers

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)

Finále (Sat, 16.9.2023 - 14:15) official Wind: -1.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 420 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 13.33
2 399 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 13.60
3 446 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 13.63
4 381 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 =PB 13.96
5 264 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 14.09
6 188 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 14.33
7 155 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.36
8 402 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 14.40
Total 8 racers

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 16.9.2023 - 12:00) official Wind: -1.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 41 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.30 Q
2 221 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 14.77 Q
3 293 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 15.09
4 485 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 15.23
5 350 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 15.42
6 509 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 15.72
7 125 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.87
8 429 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 15.89
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 16.9.2023 - 12:06) official Wind: -0.2 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 233 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 14.40 Q
2 124 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.55 Q
3 45 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.75 q
4 174 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 15.08
5 558 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 15.37
6 75 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 15.44
7 489 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.66
534 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNF
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 16.9.2023 - 12:12) official Wind: -1.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 523 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.47 Q
2 177 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 14.73 Q
3 73 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 14.90 q
4 252 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 15.31
5 197 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 15.42
6 312 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.63
7 356 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.98
8 344 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 16.20
Total 8 racers

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)

Finále (Sat, 16.9.2023 - 14:05) official Wind: +0.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 233 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NL 14.08
2 41 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 14.15
3 124 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.32
4 177 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 14.33
5 221 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 14.46
6 73 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 14.70
7 45 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 14.76
8 523 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 14.78
Total 8 racers

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sun, 17.9.2023 - 10:15) official Wind: -0.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 420 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.60 QA
2 360 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 27.77 qB
3 262 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 6 28.67
4 95 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.85
549 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNF
225 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 DNS
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sun, 17.9.2023 - 10:20) official Wind: -2.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 514 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 27.21 QA
2 155 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 27.71 qB
3 545 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 27.94 qB
4 59 Matúš PorubänMatúš Porubän 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 28.49
5 67 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 28.64
6 402 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 28.89
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sun, 17.9.2023 - 10:25) official Wind: +1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 466 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 PB 26.47 QA
2 516 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 27.42 qA
3 86 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 27.46 qA
4 2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 28.23 qB
5 499 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 28.43
381 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNF
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sun, 17.9.2023 - 10:30) official Wind: -1.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 479 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.32 QA
2 188 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 27.60 qB
3 374 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 27.79 qB
4 97 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.78
5 164 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 29.40
Total 5 racers

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)

Finále A (Sun, 17.9.2023 - 12:50) official Wind: +0.7 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 420 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.76
2 466 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 PB 26.02
3 514 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 26.81
4 86 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 26.97
5 479 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.55
6 516 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 28.31
Total 6 racers
Finále B (Sun, 17.9.2023 - 12:55) official Wind: -1.8 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 155 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 27.59
2 188 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 27.75
3 545 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 27.85
4 360 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 27.93
5 2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 28.47
374 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 DNF
Total 6 racers

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sun, 17.9.2023 - 09:55) official Wind: -2.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 124 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.80 QA
2 558 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 30.27 qB
3 199 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 30.69 qB
4 45 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 30.74
5 519 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 31.29
6 245 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 32.20
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sun, 17.9.2023 - 10:00) official Wind: +0.3 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 233 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 28.98 QA
2 315 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.56 qA
3 350 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 SB 29.82 qB
4 213 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 30.77
5 547 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 31.46
6 485 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 31.62
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sun, 17.9.2023 - 10:05) official Wind: -0.6 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 231 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 29.16 QA
2 338 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 30.22 qB
3 138 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 30.25 qB
4 81 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 30.86
5 166 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 31.35
6 129 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 31.88
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sun, 17.9.2023 - 10:10) official Wind: -1.5 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 319 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 29.33 QA
2 221 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 29.62 qA
3 471 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 30.68 qB
4 147 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 31.32
5 83 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 31.50
429 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 DNS
Total 6 racers

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Finále)

Finále A (Sun, 17.9.2023 - 12:40) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 124 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 28.20
2 231 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 28.71
3 315 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 29.03
4 221 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 29.41
5 319 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 29.71
6 233 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 34.78
Total 6 racers
Finále B (Sun, 17.9.2023 - 12:45) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 338 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 29.83
2 138 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 30.13
3 471 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 30.18
4 350 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 30.75
5 199 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 31.26
6 558 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 31.34
Total 6 racers

1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci

(Sun, 17.9.2023 - 10:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 30 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18 NL 4:32.62
2 254 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 14 PB 4:33.74
3 76 Pavel FormánekPavel Formánek 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 PB 4:35.81
4 118 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 16 PB 4:41.03
5 435 Vítek ŠtemberaVítek Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17 4:41.91
6 494 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 PB 4:42.46
7 346 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 11 PB 4:42.80
8 69 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 PB 4:47.50
9 445 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 15 4:48.12
10 66 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 PB 4:51.39
11 475 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 4:53.22
12 334 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 4:58.50
13 554 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 4:59.28
14 551 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 4:59.34
15 68 Jakub MařasJakub Mařas 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 5:01.40
16 154 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 5:01.80
17 443 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 5:11.16
495 Štěpán HolasŠtěpán Holas 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Total 18 racers

1500 m překážek [76,2 cm] - Žákyně

(Sun, 17.9.2023 - 10:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 508 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17 NL 5:15.44
2 529 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 16 PB 5:19.59
3 483 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 PB 5:26.03
4 561 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 PB 5:29.65
5 103 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 PB 5:29.90
6 393 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 PB 5:31.92
7 571 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 5:34.43
8 395 Simona ZezulkováSimona Zezulková 08 T.J. Sokol Klášterec nad OrlicíT.J. Sokol Klášterec nad Or... 3 PB 5:35.21
9 113 Emily Maya HanleyEmily Maya Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10 PB 5:42.33
10 209 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 5:46.72
11 208 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 5:48.99
12 320 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 5:49.56
13 226 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 9 5:50.20
14 239 Kristýna MachalováKristýna Machalová 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 15 5:52.41
15 328 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:56.99
16 309 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 6:05.11
17 486 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 6:11.30
Total 17 racers

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 16.9.2023 - 17:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Khol M., Chvál Š., Hercík M., Miler J. Khol M., Chvál Š., Hercík M., Miler J. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 27.54
2 Beníšek O., Pokuta V., Vacata V., Slatinský M. Beníšek O., Pokuta V., Vacata V., Slatinský M. Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 28.41
3 Šperka F., Vodička P., Pytlík T., Šmíd V. Šperka F., Vodička P., Pytlík T., Šmíd V. TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 28.56
4 Šíma V., Obšil J., Kunc T., Novák O. Šíma V., Obšil J., Kunc T., Novák O. Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 29.98
5 Pavelec R., Vítek J., Pavlíček O., Orbes F. Pavelec R., Vítek J., Pavlíček O., Orbes F. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 30.64
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 16.9.2023 - 17:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Delín L., Kvapil V., Škvára K., Mařík F. Delín L., Kvapil V., Škvára K., Mařík F. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.96
2 Balcar L., Kulička P., Zajíc M., Machek V. Balcar L., Kulička P., Zajíc M., Machek V. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 28.21
3 Rákosník T., Reischig F., Šedivý J., Novotný M. Rákosník T., Reischig F., Šedivý J., Novotný M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 28.23
4 Lazar M., Žůrek V., Hűbsch T., Hűbsch M. Lazar M., Žůrek V., Hűbsch T., Hűbsch M. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 28.56
5 Máj O., Peške A., Voplatek P., Červinka J. Máj O., Peške A., Voplatek P., Červinka J. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 29.16
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 16.9.2023 - 17:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimůnek J., Vomastek F., Motl J., Motl F. Šimůnek J., Vomastek F., Motl J., Motl F. TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 27.54
2 Křižka A., Sauer L., Musil O., Holeček Š. Křižka A., Sauer L., Musil O., Holeček Š. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.88
3 Kandl L., David O., Kryl Š., Polívka D. Kandl L., David O., Kryl Š., Polívka D. USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 28.04
4 Stráník M., Stoklasa P., Nedbal P., Hic M. Stráník M., Stoklasa P., Nedbal P., Hic M. AC PardubiceAC Pardubice 2 28.52
Filounek J., Moravec M., Janele T., Keller M. Filounek J., Moravec M., Janele T., Keller M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DQ 24.7
Notes:
Žlutá karta - Udělena Keller M. za nesportovní chování.
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 16.9.2023 - 17:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jurečka A., Vacík S., Glavan I., Mandák F. Jurečka A., Vacík S., Glavan I., Mandák F. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 27.80
2 Režňák M., Drobilič L., Krůza V., Bína R. Režňák M., Drobilič L., Krůza V., Bína R. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 28.19
3 Královec J., Němec O., Pták A., Mourek M. Královec J., Němec O., Pták A., Mourek M. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.07
4 Hájek M., Vlček V., Gromeš D., Macoun M. Hájek M., Vlček V., Gromeš D., Macoun M. SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 30.01
Total 4 racers

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 16.9.2023 - 17:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Svízelová A., Manová E., Sedlářová M., Pohunková E. Svízelová A., Manová E., Sedlářová M., Pohunková E. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 29.39
2 Veselá L., Kundrátová M., Baumrukrová A., Pischnothová S. Veselá L., Kundrátová M., Baumrukrová A., Pischnothová S. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 30.30
3 Nápravníková R., Pavliščová M., Müllerová D., Davidová E. Nápravníková R., Pavliščová M., Müllerová D., Davidová E. Atletika BenešovAtletika Benešov 3 30.70
4 Markusová T., Fischerová T., Kastlová M., Levová A. Markusová T., Fischerová T., Kastlová M., Levová A. SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 31.02
5 Chválová S., Nečasová V., Voráčková N., Vaňková M. Chválová S., Nečasová V., Voráčková N., Vaňková M. TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 31.12
6 Janíková V., Adamcová A., Knapková B., Cagášková A. Janíková V., Adamcová A., Knapková B., Cagášková A. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 31.42
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 16.9.2023 - 17:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Udvarosová B., Ministrová M., Štefková N., Mazzolini P. Udvarosová B., Ministrová M., Štefková N., Mazzolini P. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 30.11
2 Chalupová A., Babincová A., Šnyrychová S., Máchová B. Chalupová A., Babincová A., Šnyrychová S., Máchová B. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 30.45
3 Stroblová K., Kocůrová K., Fialová E., Brožová B. Stroblová K., Kocůrová K., Fialová E., Brožová B. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 31.07
4 Příhodová A., Daněčková S., Junaštíková T., Tóthová E. Příhodová A., Daněčková S., Junaštíková T., Tóthová E. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 31.09
5 Hupáková V., Chmelíková N., Šoffrová A., Kušnierová A. Hupáková V., Chmelíková N., Šoffrová A., Kušnierová A. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 31.21
6 Matoušová B., Plačková L., Novotná S., Dobrá L. Matoušová B., Plačková L., Novotná S., Dobrá L. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DQ 24.7
Total 6 racers
Běh 3 (Sat, 16.9.2023 - 17:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vaňková A., Mrkvičková J., Jarošová E., Bradová L. Vaňková A., Mrkvičková J., Jarošová E., Bradová L. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.69
2 Kučerová K., Trojanová E., Horká N., Meschková B. Kučerová K., Trojanová E., Horká N., Meschková B. TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 30.18
3 Hlaváčková M., Doležalová N., Prokešová J., Svěcená L. Hlaváčková M., Doležalová N., Prokešová J., Svěcená L. SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 30.43
4 Hrubanová A., Kopecká B., Špringerová A., Koláčková A. Hrubanová A., Kopecká B., Špringerová A., Koláčková A. Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 30.89
Vávrová E., Jarolímková L., Ptáčková N., Kalašová V. Vávrová E., Jarolímková L., Ptáčková N., Kalašová V. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNF
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 16.9.2023 - 17:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Stachová V., Dušková A., Plačková M., Bedrnová A. Stachová V., Dušková A., Plačková M., Bedrnová A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.65
2 Loudová A., Vaníčková N., Marková A., Marková T. Loudová A., Vaníčková N., Marková A., Marková T. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 30.24
3 Bárová D., Hanousková A., Andresová S., Kubánková M. Bárová D., Hanousková A., Andresová S., Kubánková M. Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 30.70
4 Bezděková B., Kopecká M., Chválová J., Bednářová H. Bezděková B., Kopecká M., Chválová J., Bednářová H. SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 31.08
Piskačová Š., Voldřichová L., Fialová A., Šišková B. Piskačová Š., Voldřichová L., Fialová A., Šišková B. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DQ 24.7
Total 5 racers

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sun, 17.9.2023 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Strnad V., Macek Š., Páleník T., Hic M. Strnad V., Macek Š., Páleník T., Hic M. AC PardubiceAC Pardubice 5 2:37.21
2 Šperka F., Vodička P., Pytlík T., Šmíd V. Šperka F., Vodička P., Pytlík T., Šmíd V. TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:38.65
3 Červinka J., Kratina V., Voplatek P., Peške A. Červinka J., Kratina V., Voplatek P., Peške A. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:42.18
4 Hájek M., Adam Š., Gromeš D., Macoun M. Hájek M., Adam Š., Gromeš D., Macoun M. SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:42.87
5 Denk Š., Váša T., Brabec M., Vančura K. Denk Š., Váša T., Brabec M., Vančura K. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:43.89
6 Razým M., Ducháček V., Razým D., Víťazka D. Razým M., Ducháček V., Razým D., Víťazka D. TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 2:50.67
Total 6 racers
Běh 2 (Sun, 17.9.2023 - 14:46) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šrajer D., Čermák F., Křehla V., Šerý J. Šrajer D., Čermák F., Křehla V., Šerý J. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 NL 2:33.12
2 Kvapil V., Mařík F., Alföldi A., Škvára K. Kvapil V., Mařík F., Alföldi A., Škvára K. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:38.29
3 Kupka D., Vašíček J., Petržela A., Juráň J. Kupka D., Vašíček J., Petržela A., Juráň J. Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:39.08
4 Kabuďa V., Vollebregt K., Malaska J., Hubáček P. Kabuďa V., Vollebregt K., Malaska J., Hubáček P. TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 2:40.14
5 Kryl Š., David O., Kandl L., Polívka D. Kryl Š., David O., Kandl L., Polívka D. USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:41.04
6 Barva K., Faltus M., Coufal E., Jirman D. Barva K., Faltus M., Coufal E., Jirman D. SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:41.16
Total 6 racers
Běh 3 (Sun, 17.9.2023 - 14:52) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lazar M., Hűbsch M., Žůrek V., Neudörfler J. Lazar M., Hűbsch M., Žůrek V., Neudörfler J. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 NL 2:32.41
2 Reischig F., Rákosník T., Houdek K., Šedivý J. Reischig F., Rákosník T., Houdek K., Šedivý J. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:35.38
3 Knap J., Kolář A., Kouba J., Rybníček L. Knap J., Kolář A., Kouba J., Rybníček L. Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:36.41
4 Havelka T., Matějec O., Oupic D., Bednařík L. Havelka T., Matějec O., Oupic D., Bednařík L. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:37.17
5 Mančál V., Řehák L., Simon J., Rybička D. Mančál V., Řehák L., Simon J., Rybička D. Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:37.48
6 Motl F., Vomastek F., Motl J., Šimůnek J. Motl F., Vomastek F., Motl J., Šimůnek J. TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 2:41.72
Total 6 racers
Běh 4 (Sun, 17.9.2023 - 14:58) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Horák T., Slavík J., Pella D., Zeman M. Horák T., Slavík J., Pella D., Zeman M. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 NR 2:28.77
2 Khol M., Miler J., Chvál Š., Hercík M. Khol M., Miler J., Chvál Š., Hercík M. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:29.88
3 Erban L., Musil O., Hovorka M., Holeček Š. Erban L., Musil O., Hovorka M., Holeček Š. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:33.65
4 Krůza V., Šrámek P., Kocman M., Drobilič L. Krůza V., Šrámek P., Kocman M., Drobilič L. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 2:36.59
5 Mourek M., Němec O., Pták A., Královec J. Mourek M., Němec O., Pták A., Královec J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:41.74
Bencko T., Tůma O., Mastný L., Dubový M. Bencko T., Tůma O., Mastný L., Dubový M. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DQ 17.3.2
Total 6 racers

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sun, 17.9.2023 - 14:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Loudová A., Vaníčková N., Marková A., Marková T. Loudová A., Vaníčková N., Marková A., Marková T. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:49.79
2 Černovská B., Picková R., Krmašová K., Záhorská B. Černovská B., Picková R., Krmašová K., Záhorská B. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:54.10
3 Koláčková A., Hrubanová A., Špringerová A., Němcová K. Koláčková A., Hrubanová A., Špringerová A., Němcová K. Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:54.39
4 Peroutková J., Kaděrová K., Píchová K., Hornová E. Peroutková J., Kaděrová K., Píchová K., Hornová E. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:59.67
5 Čížková S., Churavá L., Šmákalová Z., Čížková N. Čížková S., Churavá L., Šmákalová Z., Čížková N. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 3:05.32
Total 5 racers
Běh 2 (Sun, 17.9.2023 - 14:21) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Řezníčková K., Kolářová N., Fúsiková J., Slámová N. Řezníčková K., Kolářová N., Fúsiková J., Slámová N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:49.08
2 Křepelová T., Komanická E., Šťastná K., Rakušanová B. Křepelová T., Komanická E., Šťastná K., Rakušanová B. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:51.09
3 Hlaváčková M., Prokešová J., Doležalová N., Garayová H. Hlaváčková M., Prokešová J., Doležalová N., Garayová H. SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:54.16
4 Markusová T., Čadová K., Kastlová M., Lehárová A. Markusová T., Čadová K., Kastlová M., Lehárová A. SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 2:59.71
5 Bubáková K., Wittnerová S., Řeháková L., Čedíková L. Bubáková K., Wittnerová S., Řeháková L., Čedíková L. Atletika BenešovAtletika Benešov 2 3:00.88
6 Matoušová B., Novotná S., Máchová B., Dobrá L. Matoušová B., Novotná S., Máchová B., Dobrá L. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:03.36
Total 6 racers
Běh 3 (Sun, 17.9.2023 - 14:27) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Bastová K., Štefková N., Udvarosová B., Mazzolini P. Bastová K., Štefková N., Udvarosová B., Mazzolini P. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 NL 2:47.76
2 Hynková S., Bajerová V., Kamarytová K., Košťálová D. Hynková S., Bajerová V., Kamarytová K., Košťálová D. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:50.69
3 Fialová E., Kocůrová K., Kačínová M., Stroblová K. Fialová E., Kocůrová K., Kačínová M., Stroblová K. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:52.59
4 Rudolfová A., Josková A., Králová Ž., Jirková D. Rudolfová A., Josková A., Králová Ž., Jirková D. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:53.79
5 Šmídová S., Salzmanová T., Sajnerová N., Hupáková V. Šmídová S., Salzmanová T., Sajnerová N., Hupáková V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:54.58
6 Novotná T., Jílková L., Lipenská K., Steklá B. Novotná T., Jílková L., Lipenská K., Steklá B. TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:55.74
Total 6 racers
Běh 4 (Sun, 17.9.2023 - 14:33) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pischnothová S., Baumrukrová A., Veselá L., Kundrátová M. Pischnothová S., Baumrukrová A., Veselá L., Kundrátová M. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 NR 2:45.28
2 Včelařová V., Černochová T., Vychodilová L., Botková L. Včelařová V., Černochová T., Vychodilová L., Botková L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:45.62
3 Kostelníková E., Radvanová K., Šímová E., Radvanová M. Kostelníková E., Radvanová K., Šímová E., Radvanová M. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:47.77
4 Stachová V., Ježková M., Plačková M., Dušková A. Stachová V., Ježková M., Plačková M., Dušková A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:49.47
5 Krýslová V., Koněvalíková M., Bašistová C., Kyselá B. Krýslová V., Koněvalíková M., Bašistová C., Kyselá B. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:52.76
6 Jeleneková A., Trojanová G., Duchoňová A., Ptáčková N. Jeleneková A., Trojanová G., Duchoňová A., Ptáčková N. SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:53.62
Total 6 racers

Skok vysoký - Žáci

(Sun, 17.9.2023 - 12:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.62 1.67 1.72 1.76 1.80 1.83 1.86 1.95
1 281 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
09 18 1.86 - - O - XO O O XXX
2 255 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 13 PB 1.83 O O O XO XO O XXX
3 237 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 16 1.80 O - O O O XXX
4 424 Filip MoulisFilip Moulis
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 12 =PB 1.80 - XO O O XO XXX
5 565 Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 14 1.80 O O O O XXO XXX
6 149 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 8 1.76 O O XO XO XXX
7 5 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 17 1.76 XO - XXO XO XXX
8 285 Jan TančinecJan Tančinec
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 10 1.72 O O O XXX
8 274 Martin KopeckýMartin Kopecký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 4 1.72 O O O XXX
10 390 Jan ŠílaJan Šíla
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 1 1.72 XO O O XXX
11 423 Antonín MaxaAntonín Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 5 1.72 O O XO XXX
12 414 Denis GultDenis Gult
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 7 1.72 O O XXO XXX
12 452 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 2 1.72 O O XXO XXX
14 387 Adam FišerAdam Fišer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 11 1.72 O XO XXO XXX
14 562 Jan FilounekJan Filounek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 15 1.72 O XO XXO XXX
16 93 Hynek FrousHynek Frous
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 9 1.67 O O XXX
17 333 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 6 1.67 O XO XXX
121 Jakub MatoušekJakub Matoušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3 DNS
Total 18 racers

Skok vysoký - Žákyně

(Sun, 17.9.2023 - 09:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.50 1.55 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.75
1 139 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 17 1.71 - - O XO O O XO XXX
2 444 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 16 1.65 - O O O O XXX
3 92 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 13 1.62 O XO O XO XXX
4 349 Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 11 1.59 O O O XXX
5 63 Tereza KozlováTereza Kozlová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
10 5 1.59 O XO O XXX
6 127 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 4 1.59 O XO XO XXX
7 314 Lída KomornáLída Komorná
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 14 1.59 O XXO XO XXX
8 41 Barbora BrožováBarbora Brožová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 15 1.59 O XXO XXO XXX
9 280 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 6 1.55 XO O XXX
10 568 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 3 1.55 O XO XXX
11 412 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 8 1.55 O XXO XXX
12 521 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 1.50 O XXX
12 189 Eliška KocurkováEliška Kocurková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 12 1.50 O XXX
12 546 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 7 1.50 O XXX
12 33 Adriana ChudobováAdriana Chudobová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 2 1.50 O XXX
12 501 Eliška BorunskáEliška Borunská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 9 1.50 O XXX
12 343 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 10 1.50 O XXX
Total 17 racers

Skok o tyči - Žáci

(Sat, 16.9.2023 - 15:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 2.75 2.95 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.55 3.60 3.65 3.70 3.75 3.80 3.85 3.90 4.00
1 4 Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 19 NL 4.00 - - - O - O O - O - O XO X- O O XO
2 204 David ĎorďDavid Ďorď
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 18 PB 3.80 - - O - O - O - O - O XO O X- XX
3 364 Lukáš UchytilLukáš Uchytil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 17 PB 3.65 - - XO O O O O - O XO XXX
4 497 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 9 PB 3.60 - O O O O O O O XO XXX
5 52 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 10 PB 3.50 XX- O O O XO O XXO - XXX
6 193 Petr PecháčekPetr Pecháček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 12 3.40 XXO XXO O O XO XO XXX
7 401 Filip ReischigFilip Reischig
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 2 PB 3.30 O O XXO XO XO XX-
8 373 Matouš KlejchMatouš Klejch
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 13 3.30 - O O O XXO XXX
8 182 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 7 =PB 3.30 O O O O XXO XXX
10 545 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 3 PB 3.30 O O XO O XXO XXX
11 106 David CihlářDavid Cihlář
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 1 PB 3.20 O O O O XXX
12 215 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 5 3.20 XO O XXO O XXX
13 136 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 8 3.20 - O O XO XXX
14 87 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 15 3.20 - O O XXO XXX
15 477 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 6 3.20 O XO XXO XXO XXX
16 237 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 14 3.10 - XXO O XXX
17 390 Jan ŠílaJan Šíla
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 11 3.10 - O XO - XXX
18 71 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 4 2.95 O O XXX
448 Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 16 NM - - XXX
Total 19 racers

Skok o tyči - Žákyně

(Sat, 16.9.2023 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 2.45 2.60 2.75 2.85 2.95 3.05 3.15 3.25 3.35 3.45 3.55 3.65 3.70 3.75 3.89
1 140 Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 17 MR 3.75 - - - - - - - - O - O O - XO XXX
2 135 Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 16 PB 3.70 - - - - - O - O XO O XO O O XXX
3 91 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 14 3.25 - - O - O O XO O XXX
4 504 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 15 3.25 - - - - O O XO XO XXX
5 339 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 12 PB 3.05 O O XO O XO XXO XXX
6 112 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 10 PB 2.95 O O O O XO XXX
7 297 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 9 2.85 O O O O XXX
8 521 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 PB 2.85 O O XO XXO XXX
9 315 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 4 2.75 XXO O O XXX
9 88 Nikola GrygarováNikola Grygarová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 8 2.75 XXO O O XXX
11 522 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 7 2.75 O O XXO XXX
12 410 Barbora MoravcováBarbora Moravcová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 5 2.75 O XO XXO XXX
13 24 Valentýna RygarováValentýna Rygarová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
09 2 2.60 O O XXX
14 428 Lucie OpatováLucie Opatová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 13 2.60 XXO O XXX
15 186 Marie PavliščováMarie Pavliščová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 6 2.60 O XO XXX
190 Lucie ViznerováLucie Viznerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
08 3 DNS
141 Agáta PustkováAgáta Pustková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
10 11 DNS
Total 17 racers

Skok daleký - Žáci

(Sat, 16.9.2023 - 13:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 267 David VeselýDavid Veselý
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
08 19 6.39 +1.2 m/s 6.39 +1.2 m/s 6.39  1.20 6.21  1.80 5.88  0.30 639 6.20  1.10 X  -0.10 X  0.60
2 562 Jan FilounekJan Filounek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 14 PB 6.36 +1.4 m/s 6.36 +1.4 m/s 5.58  2.10 5.87  -0.10 6.36  1.40 636 6.26  -0.70 6.04  1.20 X  0.30
3 281 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
09 16 6.33 +2.2 m/s 6.14 +0.2 m/s 5.62  -0.80 6.14  0.20 4.84  1.00 614 5.98  2.50 6.26  2.90 6.33  2.20
4 273 Šimon JirekŠimon Jirek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 11 6.30 +3.5 m/s 6.08 +1.8 m/s 6.30  3.50 6.08  1.80 5.98  0.90 630 5.94  0.50 6.07  0.80 6.18  2.10
5 446 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 17 6.23 -1.2 m/s 6.23 -1.2 m/s 5.98  2.60 6.08  1.20 4.66  -0.10 608 - X  0.80 6.23  -1.20
6 263 Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
08 15 6.14 +0.1 m/s 6.14 +0.1 m/s X  0.40 6.14  0.10 - 614 5.88  1.40 X  2.60 X  2.00
7 38 David PellaDavid Pella
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 12 6.12 +0.5 m/s 6.12 +0.5 m/s 6.12  0.50 5.87  2.90 5.84  1.50 612 5.82  3.00 X  -1.20 6.02  1.80
8 295 Jan PötzlJan Pötzl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 9 PB 6.11 +1.8 m/s 6.11 +1.8 m/s 6.11  1.80 5.88  0.10 5.73  -0.60 611 5.62  0.50 5.78  1.90 6.08  0.70
9 258 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 13 5.99 +0.0 m/s 5.99 +0.0 m/s 5.96  -0.40 5.99 5.75  0.50 599
10 151 Iulian GlavanIulian Glavan
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 1 5.98 +2.7 m/s 5.66 -0.8 m/s 5.98  2.70 5.48  1.90 5.66  -0.80 598
11 5 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 10 5.91 +0.8 m/s 5.91 +0.8 m/s 5.83  1.20 5.83  1.90 5.91  0.80 591
12 476 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 5 5.91 +1.0 m/s 5.91 +1.0 m/s 5.78  2.50 5.91  1.00 5.70  2.40 591
13 432 Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4 5.88 +1.1 m/s 5.88 +1.1 m/s 5.60  2.00 5.64  -0.70 5.88  1.10 588
14 46 Petr DušekPetr Dušek
AC PardubiceAC Pardubice
08 6 5.87 +0.6 m/s 5.87 +0.6 m/s X  1.10 5.87  0.60 X  2.00 587
15 514 Filip MotlFilip Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 18 5.86 +1.4 m/s 5.86 +1.4 m/s 5.78  0.70 5.82  1.70 5.86  1.40 586
16 123 Filip ŠorbanFilip Šorban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 2 5.77 +1.2 m/s 5.77 +1.2 m/s 3.52  2.90 5.61  0.90 5.77  1.20 577
17 48 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 8 5.61 -0.8 m/s 5.61 -0.8 m/s 4.46  3.70 5.29  -0.50 5.61  -0.80 561
18 122 Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 7 5.61 +2.2 m/s 5.61  2.20 X  -0.10 X  0.50 561
19 149 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 3 5.43 +0.7 m/s 5.43 +0.7 m/s X  2.90 X  -1.00 5.43  0.70 543
Total 19 racers

Skok daleký - Žákyně

(Sat, 16.9.2023 - 15:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 379 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 12 5.73 +2.6 m/s 5.39 +0.8 m/s 5.37  3.20 5.73  2.60 X  1.50 573 4.08  2.20 X  -0.10 5.39  0.80
2 134 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 11 NL 5.71 +1.8 m/s 5.71 +1.8 m/s 5.52  2.90 4.06  3.80 5.50  -0.10 552 5.71  1.80 4.15  0.30 5.39  -1.20
3 138 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 15 5.63 +1.8 m/s 5.63 +1.8 m/s 5.30  1.70 5.40  0.20 5.39  0.60 540 X  1.90 X  0.20 5.63  1.80
4 84 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 17 5.56 +1.7 m/s 5.56 +1.7 m/s 5.24  0.60 X  0.40 5.41  0.10 541 5.56  1.70 X  1.30 5.21  1.00
5 177 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 18 5.52 +2.0 m/s 5.52 +2.0 m/s 4.71  1.10 X  2.10 5.44  0.40 544 5.52  2.00 4.97  1.40 5.43  -0.20
6 127 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 14 5.46 -1.4 m/s 5.46 -1.4 m/s 5.38  1.90 5.12  1.70 5.20  1.90 538 5.04  0.80 5.42  3.20 5.46  -1.40
7 416 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 7 =PB 5.42 +1.8 m/s 5.42 +1.8 m/s X  0.10 5.06  -0.40 5.42  1.80 542 X  3.10 X  1.60 5.20  1.30
8 82 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 1 PB 5.37 +0.4 m/s 5.37 +0.4 m/s 5.23  1.90 X  1.70 5.37  0.40 537 5.33  1.10 5.22  2.70 X  0.90
9 129 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 8 5.37 +0.6 m/s 5.37 +0.6 m/s 5.37  0.60 X  1.80 X  0.10 537
10 523 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 5.36 +0.8 m/s 5.36 +0.8 m/s X  -0.60 5.33  0.50 5.36  0.80 536
11 222 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 16 5.32 -0.3 m/s 5.32 -0.3 m/s 4.39  1.10 4.47  -0.30 5.32  -0.30 532
12 73 Aneta MarkováAneta Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 19 5.26 +2.1 m/s 5.23 +1.3 m/s 5.14  0.50 5.26  2.10 5.23  1.30 526
13 176 Ella PohunkováElla Pohunková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 9 5.23 +0.7 m/s 5.23 +0.7 m/s X  1.10 5.23  0.70 5.13  0.30 523
14 540 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 5 5.20 +0.7 m/s 5.20 +0.7 m/s 5.00  0.50 5.20  0.70 5.15  1.80 520
15 544 Dorothea PincováDorothea Pincová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
08 6 5.14 +1.0 m/s 5.14 +1.0 m/s 4.93  -0.40 5.12  1.70 5.14  1.00 514
16 235 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 5.05 -0.4 m/s 5.05 -0.4 m/s 5.05  -0.40 X  2.60 X  1.90 505
17 546 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 10 4.97 -0.4 m/s 4.97 +1.8 m/s 4.97  1.80 4.92  1.20 4.97  -0.40 497
18 509 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 4 4.97 +3.0 m/s 4.76 +1.3 m/s 4.97  3.00 4.78  2.30 4.76  1.30 497
19 437 Klára KaděrováKlára Kaděrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2 4.68 +1.9 m/s 4.68 +1.9 m/s 4.66  0.40 4.60  2.30 4.68  1.90 468
Total 19 racers

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(Sun, 17.9.2023 - 13:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 427 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 11 13.84 13.84 X X 1384 X X 12.85
2 440 Magdalena KonopáčováMagdalena Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 13 PB 13.30 10.88 13.30 X 1330 - 12.80 12.07
3 200 Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 5 PB 12.70 11.71 11.49 12.11 1211 11.85 12.70 12.56
4 365 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 12.17 11.69 12.17 X 1217 X 11.97 X
5 161 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 10 PB 11.95 11.95 11.43 11.79 1195 11.85 11.91 X
6 175 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 3 SB 11.79 11.41 11.35 11.78 1178 X X 11.79
7 20 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 1 11.75 X 11.71 11.75 1175 X 11.59 X
8 89 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 14 11.64 10.65 11.64 11.39 1164 11.16 X 11.51
9 259 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 17 11.61 10.79 11.23 11.61 1161
10 212 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 6 11.59 11.33 X 11.59 1159
11 441 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 9 11.49 11.06 11.47 11.49 1149
12 367 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 4 PB 11.25 09.85 11.25 X 1125
13 206 Adéla BuckováAdéla Bucková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 15 11.08 10.19 10.60 11.08 1108
14 65 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 18 PB 11.08 09.51 11.08 10.54 1108
15 43 Valerie JakubcováValerie Jakubcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 8 11.00 11.00 X 09.52 1100
16 101 Stella PaškováStella Pašková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 12 10.71 09.86 10.71 10.40 1071
17 249 Linda SimandlováLinda Simandlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 16 10.32 10.32 X 10.21 1032
77 Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 7 DNS
Total 18 racers

Vrh koulí 4kg - Žáci

(Sun, 17.9.2023 - 10:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 434 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4 PB 17.78 17.38 16.93 17.31 1738 17.13 X 17.78
2 9 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 7 PB 17.05 15.62 16.17 16.09 1617 16.72 17.05 15.87
3 119 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 13 16.62 16.62 X 16.23 1662 X 16.45 16.49
4 345 Sébastien SrnkaSébastien Srnka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 17 PB 16.16 14.67 X 15.82 1582 15.74 16.16 15.39
5 543 Václav SvozilVáclav Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 3 14.81 13.38 13.93 X 1393 14.76 X 14.81
6 555 Petr ZahrádkaPetr Zahrádka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 16 PB 14.81 14.03 13.96 14.71 1471 13.99 14.36 14.81
7 205 Daniel Gasiúnas-DemčenkoDaniel Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 10 PB 14.31 11.93 14.04 13.29 1404 13.98 X 14.31
8 430 Patrik BenePatrik Bene
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 11 13.29 X 13.28 13.29 1329 12.84 X X
9 289 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 12 13.09 12.41 X 13.09 1309
10 341 Jaromír NačeradskýJaromír Načeradský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 18 PB 12.83 12.83 11.89 12.52 1283
11 342 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 9 12.69 12.69 12.11 12.10 1269
12 216 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 2 12.62 11.75 12.62 12.54 1262
13 371 Jan BendaJan Benda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 1 12.61 12.61 12.36 12.38 1261
14 49 Jiří StříteskýJiří Stříteský
AC PardubiceAC Pardubice
08 5 12.30 12.30 10.92 11.95 1230
15 332 Václav ZemanVáclav Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 15 12.09 11.57 11.38 12.09 1209
16 227 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 8 11.72 11.60 11.49 11.72 1172
17 496 Oliver KožiolOliver Kožiol
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 14 11.33 11.33 10.78 X 1133
491 Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
08 6 DNS
Total 18 racers

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(Sat, 16.9.2023 - 14:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 427 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 18 NL 43.61 35.94 40.62 43.61 4361 38.03 X X
2 109 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 17 37.96 37.96 X 34.88 3796 X 32.32 37.79
3 277 Adéla FejfarováAdéla Fejfarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 16 37.71 X 36.49 37.02 3702 37.71 34.54 34.73
4 531 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 1 PB 35.87 28.13 35.87 33.95 3587 X X X
5 329 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 13 PB 35.73 31.25 X 34.03 3403 35.73 34.05 X
6 441 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 2 PB 35.13 30.72 26.61 35.13 3513 33.36 31.95 33.42
7 128 Lucie RokosováLucie Rokosová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 9 PB 34.94 34.94 X 33.54 3494 X X 31.22
8 200 Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 6 PB 33.40 33.40 30.94 X 3340 29.95 26.72 X
9 365 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 14 32.84 X 32.84 X 3284
10 259 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 10 32.23 29.93 X 32.23 3223
11 99 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 4 32.07 32.07 X X 3207
12 100 Eliška MaříkováEliška Maříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 3 31.38 28.42 31.38 X 3138
13 490 Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 15 30.46 30.46 29.89 30.18 3046
14 417 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 7 29.29 29.29 28.70 X 2929
15 524 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 8 28.34 X 27.42 28.34 2834
16 163 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 11 28.17 X 28.17 X 2817
17 383 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 5 28.15 X 28.15 X 2815
368 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 NM X X X -
Total 18 racers

Hod diskem 1kg - Žáci

(Sat, 16.9.2023 - 15:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 434 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 17 56.33 56.33 53.11 49.58 5633 X X 52.20
2 119 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 18 55.34 X 51.72 55.34 5534 X 55.17 54.56
3 478 Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 16 53.71 X 51.51 52.56 5256 X 53.56 53.71
4 425 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 10 PB 46.84 39.22 35.26 40.49 4049 41.71 46.84 X
5 430 Patrik BenePatrik Bene
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 12 PB 46.76 46.11 45.79 45.67 4611 X 46.76 42.48
6 472 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 14 43.40 35.01 37.44 41.70 4170 43.40 X X
7 345 Sébastien SrnkaSébastien Srnka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 15 43.13 X 41.94 43.13 4313 39.66 40.26 43.11
8 377 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 13 42.93 42.93 41.69 36.11 4293 X X X
9 291 Dominik ZajacDominik Zajac
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 11 39.94 X 37.95 39.94 3994
10 94 Petr HošekPetr Hošek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 7 39.47 39.47 X 37.41 3947
11 35 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 9 38.33 33.38 30.95 38.33 3833
12 518 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 37.98 37.58 36.91 37.98 3798
13 526 František ŠperkaFrantišek Šperka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 1 37.15 37.15 X X 3715
14 408 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 6 37.12 X 37.12 36.36 3712
15 543 Václav SvozilVáclav Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 3 33.65 X 26.19 33.65 3365
16 218 Radek NěmečekRadek Němeček
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 2 28.48 28.48 X X 2848
107 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 8 NM X X X -
372 Filip ČermákFilip Čermák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 4 NM X X X -
Total 18 racers

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(Sun, 17.9.2023 - 09:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 298 Tereza OherováTereza Oherová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 12 48.16 X 45.58 X 4558 40.61 X 48.16
2 26 Anežka TrhlíkováAnežka Trhlíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 15 44.45 43.57 43.44 44.45 4445 39.19 X X
3 109 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 10 PB 43.76 X 43.76 42.27 4376 X X X
4 368 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.