Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Děkanka (30. 9. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 1 čas (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 30.9.2023 - 11:40) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 363 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.33 QA
2 358 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.56 qB
3 117 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 07.65
4 406 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.68
5 5 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.83
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 30.9.2023 - 11:40) official Wind: -0.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 262 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 07.43 QA
2 113 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.60 qB
3 302 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 07.72
4 217 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.75
5 352 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.82
6 357 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 09.54
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 30.9.2023 - 11:40) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 152 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.42 QA
2 115 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.52 qB
3 14 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.66
4 153 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.69
5 353 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.85
Total 5 racers
Rozběh 4 (Sat, 30.9.2023 - 11:40) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 59 František KubrFrantišek Kubr 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.43 QA
2 415 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.44 qB
3 210 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.69
4 103 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.71
5 308 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 =PB 07.86
367 David PospíšilDavid Pospíšil 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Total 6 racers
Rozběh 5 (Sat, 30.9.2023 - 11:40) official Wind: +2.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 206 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.26 QA
2 16 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.29 qA
3 114 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 07.48 qB
4 151 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.57 qB
5 360 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.99
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 206 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.26 QA
2 16 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.29 qA
3 363 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.33 QA
4 152 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.42 QA
5 59 František KubrFrantišek Kubr 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.43 QA
6 262 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 07.43 QA
7 415 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.44 qB
8 114 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 07.48 qB
9 115 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.52 qB
10 358 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.56 qB
11 151 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.57 qB
12 113 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.60 qB
13 117 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 07.65
14 14 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.66
15 406 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.68
16 153 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.69
17 210 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.69
18 103 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.71
19 302 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 07.72
20 217 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.75
21 352 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.82
22 5 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.83
23 353 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.85
24 308 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 =PB 07.86
25 360 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.99
26 357 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 09.54
367 David PospíšilDavid Pospíšil 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (Sat, 30.9.2023 - 13:30) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 363 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.21
2 152 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.25
3 206 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.25
4= 262 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 07.33
4= 16 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 07.33
6 59 František KubrFrantišek Kubr 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.41
Total 6 racers
Finále B (Sat, 30.9.2023 - 13:30) official Wind: +0.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 415 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.46
2 115 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.48
3 114 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.55
4 358 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.58
5 151 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.62
6 113 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.72
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 363 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.21
2 152 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.25
3 206 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.25
4 262 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 07.33
4 16 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 07.33
6 59 František KubrFrantišek Kubr 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.41
7 415 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.46
8 115 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.48
9 114 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.55
10 358 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.58
11 151 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.62
12 113 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.72

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 1 čas (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 30.9.2023 - 11:20) official Wind: +1.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 562 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.83 QA
2 524 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.98 qA
3 763 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.12
4 615 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.25
5 701 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 =PB 08.32
6 703 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.74
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 30.9.2023 - 11:20) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 662 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.94 QA
2 915 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 08.04 qB
3 951 Dominika BártkováDominika Bártková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.25
4 705 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.31
5 863 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.40
6 862 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.89
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 30.9.2023 - 11:20) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 707 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.97 QA
2 815 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.09 qB
3 702 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.11 qB
4 855 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.12
5 619 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.51
6 765 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.85
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sat, 30.9.2023 - 11:20) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 704 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 07.89 QA
2 817 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.10 qB
3 851 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.26
4 860 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.41
5 957 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 08.42
6 761 Emma KonopáčováEmma Konopáčová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.50
Total 6 racers
Rozběh 5 (Sat, 30.9.2023 - 11:20) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 811 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 07.88 QA
2 655 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.00 qB
3 508 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.03 qB
4 966 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.50
5 965 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.55
6 759 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.68
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 562 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.83 QA
2 811 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 07.88 QA
3 704 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 07.89 QA
4 662 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.94 QA
5 707 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.97 QA
6 524 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.98 qA
7 655 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.00 qB
8 508 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.03 qB
9 915 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 08.04 qB
10 815 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.09 qB
11 817 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.10 qB
12 702 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.11 qB
13 763 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.12
14 855 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.12
15 951 Dominika BártkováDominika Bártková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.25
16 615 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.25
17 851 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.26
18 705 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.31
19 701 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 =PB 08.32
20 863 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.40
21 860 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.41
22 957 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 08.42
23 966 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.50
24 761 Emma KonopáčováEmma Konopáčová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.50
25 619 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.51
26 965 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.55
27 759 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.68
28 703 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.74
29 765 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.85
30 862 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.89

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (Sat, 30.9.2023 - 13:20) official Wind: +1.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 562 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 07.70
2 811 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 07.82
3 707 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 07.87
4 704 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.93
5 662 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.97
6 524 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.04
Total 6 racers
Finále B (Sat, 30.9.2023 - 13:20) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 508 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.00
2 655 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.03
3 815 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.08
4 817 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 08.11
5 702 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.12
6 915 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.14
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 562 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 07.70
2 811 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 07.82
3 707 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 07.87
4 704 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.93
5 662 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.97
6 508 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.00
7 655 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.03
8 524 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.04
9 815 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.08
10 817 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 08.11
11 702 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.12
12 915 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.14

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 16:25) official Wind: +1.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 452 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 17.07
2 59 František KubrFrantišek Kubr 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 17.11
3 363 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 17.18
4 152 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 17.19
5 154 Jakub LenochJakub Lenoch 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.21
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 16:25) official Wind: +0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 16 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 17.39
2 415 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.55
3 304 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 17.56
4 262 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 17.63
5 206 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.77
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 16:25) official Wind: +0.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 153 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 17.58
2 151 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 17.86
3 453 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 17.95
4 217 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.37
5 418 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 18.44
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 16:25) official Wind: -1.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 358 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 18.05
2 204 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.16
3 210 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 18.42
4 102 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 18.53
Total 4 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 16:25) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 361 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 18.12
2 353 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.52
3 109 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.67
4 14 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.46
Total 4 racers
Běh 6 (Sat, 30.9.2023 - 16:25) official Wind: +0.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 220 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 18.22
2 105 Adam GrulichAdam Grulich 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 18.58
3 360 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 19.67
4 362 David KünstlerDavid Künstler 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 20.42
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 452 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 17.07
2 59 František KubrFrantišek Kubr 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 17.11
3 363 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 17.18
4 152 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 17.19
5 154 Jakub LenochJakub Lenoch 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.21
6 16 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 17.39
7 415 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.55
8 304 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 17.56
9 153 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 17.58
10 262 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 17.63
11 206 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.77
12 151 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 17.86
13 453 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 17.95
14 358 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 18.05
15 361 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 18.12
16 204 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.16
17 220 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 18.22
18 217 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.37
19 210 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 18.42
20 418 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 18.44
21 353 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.52
22 102 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 18.53
23 105 Adam GrulichAdam Grulich 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 18.58
24 109 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.67
25 14 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.46
26 360 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 19.67
27 362 David KünstlerDavid Künstler 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 20.42

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 16:05) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 562 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 18.71
2 814 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 18.84
3 704 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 18.98
4 807 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 19.08
5 811 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.12
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 16:05) official Wind: +1.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 551 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 18.69
2 855 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 19.10
3 662 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 19.16
4 915 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.26
5 524 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 19.41
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 16:05) official Wind: +0.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 508 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 19.57
2 653 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.69
3 706 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 19.76
4 851 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.80
5 502 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.00
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 16:05) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 813 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 19.19
2 610 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 19.84
3 860 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 19.98
4 966 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.30
5 619 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.89
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 16:05) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 864 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 19.87
2 768 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 20.31
3 605 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.41
4 969 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.52
5 609 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.61
Total 5 racers
Běh 6 (Sat, 30.9.2023 - 16:05) official Wind: +1.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 615 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 20.15
2 708 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 20.57
3 761 Emma KonopáčováEmma Konopáčová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 20.61
4 617 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 21.33
5 765 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 21.50
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 551 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 18.69
2 562 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 18.71
3 814 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 18.84
4 704 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 18.98
5 807 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 19.08
6 855 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 19.10
7 811 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.12
8 662 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 19.16
9 813 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 19.19
10 915 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.26
11 524 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 19.41
12 508 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 19.57
13 653 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.69
14 706 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 19.76
15 851 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.80
16 610 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 19.84
17 864 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 19.87
18 860 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 19.98
19 502 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.00
20 615 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 20.15
21 966 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.30
22 768 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 20.31
23 605 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.41
24 969 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.52
25 708 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 20.57
26 609 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.61
27 761 Emma KonopáčováEmma Konopáčová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 20.61
28 619 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.89
29 617 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 21.33
30 765 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 21.50

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 452 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 36.87
2 59 František KubrFrantišek Kubr 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 37.28
3 153 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 37.87
4 251 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 38.13
204 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 151 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 37.79
2 152 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 38.62
3 206 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 38.97
4 368 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 39.33
5 414 Matěj LazarMatěj Lazar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 42.61
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 406 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 39.14
2 220 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 39.49
3 207 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 39.63
4 314 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 41.22
117 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 66 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 38.87
2 54 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 39.57
3 109 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 40.32
4 67 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 40.50
5 359 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 41.19
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 209 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 40.21
2 173 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 41.62
3 114 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 42.00
4 455 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 42.99
5 12 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 44.57
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 452 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 36.87
2 59 František KubrFrantišek Kubr 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 37.28
3 151 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 37.79
4 153 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 37.87
5 251 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 38.13
6 152 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 38.62
7 66 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 38.87
8 206 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 38.97
9 406 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 39.14
10 368 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 39.33
11 220 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 39.49
12 54 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 39.57
13 207 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 39.63
14 209 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 40.21
15 109 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 40.32
16 67 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 40.50
17 359 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 41.19
18 314 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 41.22
19 173 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 41.62
20 114 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 42.00
21 414 Matěj LazarMatěj Lazar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 42.61
22 455 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 42.99
23 12 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 44.57
204 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ 17.3.1
117 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 13:40) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 707 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 40.92
2 915 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 41.67
3 653 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 41.91
4 802 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 42.01
5 706 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 42.30
6 513 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 43.86
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 13:40) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 813 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 42.34
2 663 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 42.87
3 604 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 44.16
4 506 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 44.24
5 768 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 44.38
6 821 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 45.91
Total 6 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 13:40) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 806 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 42.97
2 559 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 43.39
3 864 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 43.54
4 570 Barbora VeseláBarbora Veselá 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.24
5 808 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 46.27
6 609 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 46.33
Total 6 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 13:40) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
MB Tereza ŽemličkováTereza Žemličková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 47.13
1 968 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 47.22
2 955 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 48.21
3 769 Sofie ŠebkováSofie Šebková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 50.69
MB Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 707 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 40.92
2 915 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 41.67
3 653 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 41.91
4 802 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 42.01
5 706 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 42.30
6 813 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 42.34
7 663 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 42.87
8 806 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 42.97
9 559 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 43.39
10 864 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 43.54
11 513 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 43.86
12 604 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 44.16
13 506 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 44.24
14 768 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 44.38
15 570 Barbora VeseláBarbora Veselá 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.24
16 821 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 45.91
17 808 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 46.27
18 609 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 46.33
19 Tereza ŽemličkováTereza Žemličková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 47.13
20 968 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 47.22
21 955 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 48.21
22 769 Sofie ŠebkováSofie Šebková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 50.69
Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS

800 m - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 12:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 307 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 14 2:02.66
2 415 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 2:03.44
3 457 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 PB 2:05.76
4 106 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 2:10.86
5 214 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:11.88
6 407 Tomáš HűbschTomáš Hűbsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:11.94
7 155 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:13.72
8 8 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 2:13.82
9 361 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:14.08
10 456 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:14.45
11 71 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:16.34
12 203 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:18.77
13 215 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:21.86
14 258 Karel KohoutKarel Kohout 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:27.12
Split times:
Mark Bib Racer Time
400307Kocman Matyáš (BRECL)1:02.91
Total 14 racers

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 12:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 607 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:36.61
2 801 Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 2:36.76
3 660 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:39.06
4 754 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 2:40.51
5 756 Veronika HlůžováVeronika Hlůžová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 2:52.07
6 755 Tereza BémováTereza Bémová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 2:57.44
7 858 Terezie KonečnáTerezie Konečná 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 2:59.34
8 753 Lucie DolanskáLucie Dolanská 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 2:59.83
Split times:
Mark Bib Racer Time
400801Čuříková Kateřina (AKZLI)1:16.01
Total 8 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 12:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 908 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:25.21
2 906 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:29.00
3 914 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 2:30.09
4 818 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:30.34
5 566 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:31.49
6 959 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:33.32
7 572 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:33.88
8 852 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 2:35.24
9 623 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:40.58
Split times:
Mark Bib Racer Time
400566Tellerová Daniela (SLAPR)1:15.94
Total 9 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 908 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:25.21
2 906 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:29.00
3 914 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 2:30.09
4 818 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:30.34
5 566 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:31.49
6 959 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:33.32
7 572 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:33.88
8 852 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 2:35.24
9 607 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:36.61
10 801 Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 2:36.76
11 660 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:39.06
12 754 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 2:40.51
13 623 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:40.58
14 756 Veronika HlůžováVeronika Hlůžová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 2:52.07
15 755 Tereza BémováTereza Bémová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 2:57.44
16 858 Terezie KonečnáTerezie Konečná 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 2:59.34
17 753 Lucie DolanskáLucie Dolanská 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 2:59.83

1500 m - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 17:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 62 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18 PB 4:27.01
2 156 Adam AlföldiAdam Alföldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15 PB 4:35.24
3 3 Šimon LanczŠimon Lancz 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 17 PB 4:35.42
4 458 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 PB 4:37.81
5 420 Jakub Jiří UrbanecJakub Jiří Urbanec 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 PB 4:38.06
6 7 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 16 PB 4:41.26
7 269 Tomáš BalekTomáš Balek 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 PB 4:44.74
8 312 Patrik MiklošPatrik Mikloš 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 12 PB 4:45.79
9 421 Jonáš VinckerJonáš Vincker 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 PB 4:50.17
10 413 Benjamín KuncBenjamín Kunc 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 4:55.52
11 410 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:55.99
12 211 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 4:59.93
13 60 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 5:02.17
14 459 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 5:04.11
15 55 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 5:06.76
16 223 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 5:33.43
17 367 David PospíšilDavid Pospíšil 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 5:52.96
357 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
40062Matoušek Jakub (SLAPR)1:01.87
80062Matoušek Jakub (SLAPR)2:15.02
120062Matoušek Jakub (SLAPR)3:32.73
Total 18 racers

1500 m - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 16:50) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 555 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 PB 5:02.14
2 651 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 5:02.53
3 511 Adéla SkálováAdéla Skálová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 PB 5:09.60
4 804 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 5:13.52
5 616 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 5:19.52
6 710 Markéta LapišováMarkéta Lapišová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 5:20.24
7 711 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 5:21.08
8 905 Ema CzudkováEma Czudková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 5:27.31
9 601 Kateřina ChytilováKateřina Chytilová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 5:29.45
10 709 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 5:39.33
11 822 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 5:44.73
12 557 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 5:49.49
668 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
400511Skálová Adéla (JESPR)1:18.59
800511Skálová Adéla (JESPR)2:45.44
1200555Charvátová Natálie (SLAPR)4:10.67
Total 13 racers

3000 m - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 15:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 403 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17 PB 09:56.98
2 158 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 10:01.36
3 57 Marek KrátkýMarek Krátký 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 PB 10:08.30
4 1 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 PB 10:12.76
5 268 Ivo VacekIvo Vacek 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 10:13.45
6 369 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 PB 10:14.50
7 267 Jan HerzánJan Herzán 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 10:15.67
8 422 Jan WarischJan Warisch 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 10:59.44
9 460 Tomáš MezeraTomáš Mezera 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 11:00.10
10 409 Kryštof KernKryštof Kern 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 11:03.76
11 218 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 PB 11:09.64
12 64 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 11:13.46
13 310 Petr LangPetr Lang 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 11:18.42
14 23 Antonín KovářAntonín Kovář 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 11:21.24
15 56 Kryštof KrálíčekKryštof Králíček 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 11:32.43
16 419 Patrik ŠislerPatrik Šisler 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 11:39.07
107 Tony HrachTony Hrach 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
1000403Foltys Jan (SOKOP)3:24.29
Total 17 racers

3000 m - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 14:45) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 501 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 PB 11:28.88
2 917 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 11:58.19
3 805 Lucie JedkováLucie Jedková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 12:05.01
4 766 Magdaléna RázlováMagdaléna Rázlová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 12:10.36
5 910 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 12:41.15
6 916 Klára PaličkováKlára Paličková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 13:02.87
7 659 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 13:05.78
8 564 Veronika SobotováVeronika Sobotová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13:21.32
MB Eliška SlavíkováEliška Slavíková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 13:21.53
9 654 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 13:37.24
Split times:
Mark Bib Racer Time
2000501Havelková Kristina (JESPR)7:30.65
Total 10 racers

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 12:55) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 154 Jakub LenochJakub Lenoch 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 13.43
2 370 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.83
3 2 Matyáš KlubalMatyáš Klubal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 13.84
4 260 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 14.06
5 208 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 14.12
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 12:55) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 461 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 14.15
2 16 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 14.25
3 102 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 14.44
4 159 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14.49
5 213 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.53
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 12:55) official Wind: +1.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 113 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 14.55
2 371 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 14.58
3 112 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 =PB 14.62
4 309 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 14.77
5 463 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 =PB 14.82
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 12:55) official Wind: +1.7 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 21 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 14.80
2 462 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.76
3 364 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.30
405 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 154 Jakub LenochJakub Lenoch 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 13.43
2 370 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.83
3 2 Matyáš KlubalMatyáš Klubal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 13.84
4 260 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 14.06
5 208 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 14.12
6 461 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 14.15
7 16 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 14.25
8 102 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 14.44
9 159 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14.49
10 213 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.53
11 113 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 14.55
12 371 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 14.58
13 112 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 =PB 14.62
14 309 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 14.77
15 21 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 14.80
16 463 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 =PB 14.82
17 462 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.76
18 364 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.30
405 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 12:30) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 551 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 14.26
2 814 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.47
3 709 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 14.61
4 519 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.99
5 807 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.09
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 12:30) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 552 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.34
2 923 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.40
3 655 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.48
4 665 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.51
5 571 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.69
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 12:30) official Wind: +0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 521 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 15.35
2 614 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 15.38
3 763 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 15.39
4 770 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 15.52
5 803 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.62
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 12:30) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 951 Dominika BártkováDominika Bártková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 15.50
2 663 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 15.73
3 509 Lída KomornáLída Komorná 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.83
4 560 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.98
5 965 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.44
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 12:30) official Wind: -1.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 959 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 16.27
2 553 Šárka HlouškováŠárka Hloušková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.37
3 957 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 16.49
4 602 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.66
5 762 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 18.66
6 622 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.75
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 551 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 14.26
2 814 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.47
3 709 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 14.61
4 519 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.99
5 807 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.09
6 552 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.34
7 521 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 15.35
8 614 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 15.38
9 763 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 15.39
10 923 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.40
11 655 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.48
12 951 Dominika BártkováDominika Bártková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 15.50
13 665 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.51
14 770 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 15.52
15 803 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.62
16 571 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.69
17 663 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 15.73
18 509 Lída KomornáLída Komorná 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.83
19 560 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.98
20 959 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 16.27
21 553 Šárka HlouškováŠárka Hloušková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.37
22 965 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.44
23 957 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 16.49
24 602 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.66
25 762 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 18.66
26 622 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.75

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 15:40) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 117 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 26.63
2 260 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 26.84
3 370 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 27.47
4 213 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.78
5 265 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 27.98
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 15:40) official Wind: +0.7 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 266 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 27.79
2 423 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 28.44
3 251 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 28.50
4 63 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 29.12
5 101 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 29.36
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 15:40) official Wind: -0.7 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 21 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 28.55
2 112 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 29.07
3 463 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 29.19
4 371 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 29.25
5 70 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 30.70
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 15:40) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 102 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 29.68
2 309 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 29.98
3 160 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 30.96
4 364 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 31.46
405 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 15:40) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 66 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 29.56
2 255 Václav HorákVáclav Horák 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 30.90
3 19 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 31.41
4 20 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 31.43
5 264 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 32.88
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 117 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 26.63
2 260 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 26.84
3 370 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 27.47
4 213 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.78
5 266 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 27.79
6 265 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 27.98
7 423 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 28.44
8 251 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 28.50
9 21 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 28.55
10 112 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 29.07
11 63 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 29.12
12 463 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 29.19
13 371 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 29.25
14 101 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 29.36
15 66 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 29.56
16 102 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 29.68
17 309 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 29.98
18 70 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 30.70
19 255 Václav HorákVáclav Horák 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 30.90
20 160 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 30.96
21 19 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 31.41
22 20 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 31.43
23 364 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 31.46
24 264 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 32.88
405 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 15:20) official Wind: +0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 551 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.36
2 519 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.36
3 709 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 29.53
4 562 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.71
5 655 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 30.94
6 819 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 31.54
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 15:20) official Wind: -0.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 923 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 30.65
2 770 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 30.85
3 569 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 31.05
4 763 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 31.08
5 803 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 32.01
6 614 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 33.43
Total 6 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 15:20) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 521 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 31.52
2 660 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 32.15
3 513 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 32.97
4 658 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 33.48
5 622 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 36.08
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 15:20) official Wind: -1.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 762 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 32.16
2 560 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 32.54
3 754 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 34.56
4 862 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 35.32
5 953 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 36.66
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 551 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.36
2 519 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.36
3 709 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 29.53
4 923 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 30.65
5 562 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.71
6 770 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 30.85
7 655 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 30.94
8 569 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 31.05
9 763 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 31.08
10 521 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 31.52
11 819 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 31.54
12 803 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 32.01
13 660 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 32.15
14 762 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 32.16
15 560 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 32.54
16 513 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 32.97
17 614 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 33.43
18 658 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 33.48
19 754 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 34.56
20 862 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 35.32
21 622 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 36.08
22 953 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 36.66

1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 14:35) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 417 Václav SlaninaVáclav Slanina 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 PB 4:55.31
2 404 Štěpán HolasŠtěpán Holas 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 PB 4:55.84
3 408 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 PB 4:56.48
4 119 Petr WegnerPetr Wegner 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 PB 4:56.62
5 320 Michal ValentaMichal Valenta 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 4:56.65
6 263 Jakub PanušJakub Panuš 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 PB 5:02.40
7 162 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 5:08.27
8 120 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 5:13.44
9 72 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 5:14.51
10 161 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 5:17.95
11 68 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 5:35.65
12 222 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 5:38.01
13 202 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 5:57.22
Total 13 racers

1500 m překážek [76,2 cm] - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 14:25) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 652 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 5:31.08
2 613 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 5:47.46
3 504 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 PB 5:48.12
4 661 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 PB 5:48.59
5 909 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 5:55.55
6 621 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 6:10.69
7 554 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 6:26.37
8 767 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 6:29.48
9 963 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 6:58.67
10 752 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 7:24.33
11 618 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 7:26.97
Total 11 racers

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 17:35) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Bureš M., Sarauer K., Vich O., Klubal M. A - Bureš M., Sarauer K., Vich O., Klubal M. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.97
2 A - Sauer L., Šmejkal J., Křižka A., Hovorka M. A - Sauer L., Šmejkal J., Křižka A., Hovorka M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.76
3 A - Režňák M., Červenka F., Kolegár N., Bína R. A - Režňák M., Červenka F., Kolegár N., Bína R. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 29.28
4 A - Delín L., Hradský M., Záruba M., Škvára D. A - Delín L., Hradský M., Záruba M., Škvára D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.84
5 A - Panuš J., Bezdíček L., Chovanec A., Horák V. A - Panuš J., Bezdíček L., Chovanec A., Horák V. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 30.60
A - Lazar M., Hűbsch T., Strzondala D., Hűbsch M. A - Lazar M., Hűbsch T., Strzondala D., Hűbsch M. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 17:35) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Jurečka A., Mandák F., Vacík S., Bednařík V. A - Jurečka A., Mandák F., Vacík S., Bednařík V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 27.61
2 A - Rákosník T., Dřevínek F., Grulich A., Novotný M. A - Rákosník T., Dřevínek F., Grulich A., Novotný M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 29.46
3 A - Stejskal O., Kreidl V., Dujka M., Horák T. A - Stejskal O., Kreidl V., Dujka M., Horák T. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 30.01
4 A - Smělý J., Polák R., Dvořák M., Krbec R. A - Smělý J., Polák R., Dvořák M., Krbec R. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 30.25
5 B - Hotový R., Lachman D., Málek A., Lachman J. B - Hotový R., Lachman D., Málek A., Lachman J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.37
6 B - Bouchala V., Kern K., Warisch J., Slanina V. B - Bouchala V., Kern K., Warisch J., Slanina V. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 30.46
Total 6 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 17:35) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 B - Bezděk J., Novák J., Prokůpek M., Bareš J. B - Bezděk J., Novák J., Prokůpek M., Bareš J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 28.89
2 B - Lancz Š., Jelen L., Klubal J., Vyhnis R. B - Lancz Š., Jelen L., Klubal J., Vyhnis R. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.74
3 B - Onufer J., Košata J., Kučera T., Straňák D. B - Onufer J., Košata J., Kučera T., Straňák D. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 30.58
4 B - Lang P., Matějka T., Chládek R., Kocman M. B - Lang P., Matějka T., Chládek R., Kocman M. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 30.65
5 B - Thiebaut T., Cihelna L., Kodym F., Čepelák F. B - Thiebaut T., Cihelna L., Kodym F., Čepelák F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 32.26
6 B - Klejch M., Svačina J., Kohoutek J., Vacek I. B - Klejch M., Svačina J., Kohoutek J., Vacek I. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 32.69
Total 6 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 17:35) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 C - Herman D., Valenta M., Varga O., Šrámek P. C - Herman D., Valenta M., Varga O., Šrámek P. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 30.87
2 C - Lejček D., Hrdlička Š., Kasal V., Jelínek J. C - Lejček D., Hrdlička Š., Kasal V., Jelínek J. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 31.04
3 B - Houdek K., Ženíšek O., Durfina M., Hadač H. B - Houdek K., Ženíšek O., Durfina M., Hadač H. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 31.10
MB C - Klápště M., Kudlák M., Pospíšil D., Řehák M. C - Klápště M., Kudlák M., Pospíšil D., Řehák M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 31.84
4 B - Mezera T., Lang M., Hráček F., Urbánek F. B - Mezera T., Lang M., Hráček F., Urbánek F. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 33.19
5 C - Krátký M., Langmajer H., Králíček K., Trachta T. C - Krátký M., Langmajer H., Králíček K., Trachta T. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 33.41
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 A - Jurečka A., Mandák F., Vacík S., Bednařík V. A - Jurečka A., Mandák F., Vacík S., Bednařík V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 27.61
2 A - Bureš M., Sarauer K., Vich O., Klubal M. A - Bureš M., Sarauer K., Vich O., Klubal M. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.97
3 A - Sauer L., Šmejkal J., Křižka A., Hovorka M. A - Sauer L., Šmejkal J., Křižka A., Hovorka M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.76
4 B - Bezděk J., Novák J., Prokůpek M., Bareš J. B - Bezděk J., Novák J., Prokůpek M., Bareš J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 28.89
5 A - Režňák M., Červenka F., Kolegár N., Bína R. A - Režňák M., Červenka F., Kolegár N., Bína R. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 29.28
6 A - Rákosník T., Dřevínek F., Grulich A., Novotný M. A - Rákosník T., Dřevínek F., Grulich A., Novotný M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 29.46
7 B - Lancz Š., Jelen L., Klubal J., Vyhnis R. B - Lancz Š., Jelen L., Klubal J., Vyhnis R. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.74
8 A - Delín L., Hradský M., Záruba M., Škvára D. A - Delín L., Hradský M., Záruba M., Škvára D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.84
9 A - Stejskal O., Kreidl V., Dujka M., Horák T. A - Stejskal O., Kreidl V., Dujka M., Horák T. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 30.01
10 A - Smělý J., Polák R., Dvořák M., Krbec R. A - Smělý J., Polák R., Dvořák M., Krbec R. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 30.25
11 B - Hotový R., Lachman D., Málek A., Lachman J. B - Hotový R., Lachman D., Málek A., Lachman J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.37
12 B - Bouchala V., Kern K., Warisch J., Slanina V. B - Bouchala V., Kern K., Warisch J., Slanina V. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 30.46
13 B - Onufer J., Košata J., Kučera T., Straňák D. B - Onufer J., Košata J., Kučera T., Straňák D. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 30.58
14 A - Panuš J., Bezdíček L., Chovanec A., Horák V. A - Panuš J., Bezdíček L., Chovanec A., Horák V. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 30.60
15 B - Lang P., Matějka T., Chládek R., Kocman M. B - Lang P., Matějka T., Chládek R., Kocman M. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 30.65
16 C - Herman D., Valenta M., Varga O., Šrámek P. C - Herman D., Valenta M., Varga O., Šrámek P. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 30.87
17 C - Lejček D., Hrdlička Š., Kasal V., Jelínek J. C - Lejček D., Hrdlička Š., Kasal V., Jelínek J. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 31.04
18 B - Houdek K., Ženíšek O., Durfina M., Hadač H. B - Houdek K., Ženíšek O., Durfina M., Hadač H. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 31.10
19 C - Klápště M., Kudlák M., Pospíšil D., Řehák M. C - Klápště M., Kudlák M., Pospíšil D., Řehák M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 31.84
20 B - Thiebaut T., Cihelna L., Kodym F., Čepelák F. B - Thiebaut T., Cihelna L., Kodym F., Čepelák F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 32.26
21 B - Klejch M., Svačina J., Kohoutek J., Vacek I. B - Klejch M., Svačina J., Kohoutek J., Vacek I. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 32.69
22 B - Mezera T., Lang M., Hráček F., Urbánek F. B - Mezera T., Lang M., Hráček F., Urbánek F. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 33.19
23 C - Krátký M., Langmajer H., Králíček K., Trachta T. C - Krátký M., Langmajer H., Králíček K., Trachta T. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 33.41
A - Lazar M., Hűbsch T., Strzondala D., Hűbsch M. A - Lazar M., Hűbsch T., Strzondala D., Hűbsch M. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 17:20) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Vávrová E., Jarolímková L., Uhrová A., Kalašová V. A - Vávrová E., Jarolímková L., Uhrová A., Kalašová V. SK JeseniovaSK Jeseniova 1 30.43
2 A - Vaňková A., Mrkvičková J., Miklovičová V., Čechová A. A - Vaňková A., Mrkvičková J., Miklovičová V., Čechová A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 30.67
3 A - Svízelová A., Mareková S., Kolářová N., Slámová N. A - Svízelová A., Mareková S., Kolářová N., Slámová N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 31.18
4 A - Vojpichová V., Tichá Ž., Bergerová S., Ulrichová E. A - Vojpichová V., Tichá Ž., Bergerová S., Ulrichová E. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 31.43
5 A - Plačková M., Szitásová Y., Kobiánová N., Bílková K. A - Plačková M., Szitásová Y., Kobiánová N., Bílková K. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 31.53
6 A - Borunská E., Andrlová B., Esslerová J., Giecková E. A - Borunská E., Andrlová B., Esslerová J., Giecková E. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 32.39
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 17:20) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Hejlová A., Kušnierová A., Šoffrová A., Hupáková V. A - Hejlová A., Kušnierová A., Šoffrová A., Hupáková V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 31.94
2 B - Čuříková K., Fúsiková J., Minaříková E., Žaludková T. B - Čuříková K., Fúsiková J., Minaříková E., Žaludková T. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 32.48
3 A - Bártková D., Michalczyková N., Zádrapová S., Salvová K. A - Bártková D., Michalczyková N., Zádrapová S., Salvová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 32.73
4 B - Veselá B., Tučková L., Škodová I., Weissová T. B - Veselá B., Tučková L., Škodová I., Weissová T. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.74
5 A - Müllerová S., Klabanová T., Solfronková B., Čermáková V. A - Müllerová S., Klabanová T., Solfronková B., Čermáková V. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 34.33
A - Borůvková E., Menšíková N., Kaňkovská A., Navrátilová N. A - Borůvková E., Menšíková N., Kaňkovská A., Navrátilová N. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
Total 6 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 17:20) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 B - Nováková L., Šmídová S., Nováková N., Pivovarčíková E. B - Nováková L., Šmídová S., Nováková N., Pivovarčíková E. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 32.30
2 B - Řeháčková L., Vávrová J., Moulisová M., Dalíková T. B - Řeháčková L., Vávrová J., Moulisová M., Dalíková T. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 32.79
3 B - Zíková M., Holušová V., Lesáková M., Mlýnková M. B - Zíková M., Holušová V., Lesáková M., Mlýnková M. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 32.95
4 B - Ullrichová I., Jeleneková A., Kašparová G., Havelková K. B - Ullrichová I., Jeleneková A., Kašparová G., Havelková K. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 33.04
5 B - Ptáčková E., Harandzová B., Belzová A., Kroužilová M. B - Ptáčková E., Harandzová B., Belzová A., Kroužilová M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 33.80
B - Hajná E., Šlahorková M., Ruláková V., Kovalčíková K. B - Hajná E., Šlahorková M., Ruláková V., Kovalčíková K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Total 6 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 17:20) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 C - Sukupová S., Ďuláková N., Pavlenková N., Prusenovská N. C - Sukupová S., Ďuláková N., Pavlenková N., Prusenovská N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 32.67
2 C - Skálová A., Řezníčková T., Tvrdíková E., Kahudová J. C - Skálová A., Řezníčková T., Tvrdíková E., Kahudová J. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 33.26
3 B - Gocalová A., Maturová A., Gřešíčková T., Slivková A. B - Gocalová A., Maturová A., Gřešíčková T., Slivková A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 33.97
4 C - Bednářová A., Chalupová A., Paličková K., Pallová K. C - Bednářová A., Chalupová A., Paličková K., Pallová K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 34.86
5 C - Mladenov L., Lapišová M., Králová V., Trbušková A. C - Mladenov L., Lapišová M., Králová V., Trbušková A. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 35.53
6 B - Matoušová A., Dolanská L., Šebková S., Hlůžová V. B - Matoušová A., Dolanská L., Šebková S., Hlůžová V. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 36.40
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 A - Vávrová E., Jarolímková L., Uhrová A., Kalašová V. A - Vávrová E., Jarolímková L., Uhrová A., Kalašová V. SK JeseniovaSK Jeseniova 1 30.43
2 A - Vaňková A., Mrkvičková J., Miklovičová V., Čechová A. A - Vaňková A., Mrkvičková J., Miklovičová V., Čechová A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 30.67
3 A - Svízelová A., Mareková S., Kolářová N., Slámová N. A - Svízelová A., Mareková S., Kolářová N., Slámová N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 31.18
4 A - Vojpichová V., Tichá Ž., Bergerová S., Ulrichová E. A - Vojpichová V., Tichá Ž., Bergerová S., Ulrichová E. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 31.43
5 A - Plačková M., Szitásová Y., Kobiánová N., Bílková K. A - Plačková M., Szitásová Y., Kobiánová N., Bílková K. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 31.53
6 A - Hejlová A., Kušnierová A., Šoffrová A., Hupáková V. A - Hejlová A., Kušnierová A., Šoffrová A., Hupáková V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 31.94
7 B - Nováková L., Šmídová S., Nováková N., Pivovarčíková E. B - Nováková L., Šmídová S., Nováková N., Pivovarčíková E. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 32.30
8 A - Borunská E., Andrlová B., Esslerová J., Giecková E. A - Borunská E., Andrlová B., Esslerová J., Giecková E. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 32.39
9 B - Čuříková K., Fúsiková J., Minaříková E., Žaludková T. B - Čuříková K., Fúsiková J., Minaříková E., Žaludková T. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 32.48
10 C - Sukupová S., Ďuláková N., Pavlenková N., Prusenovská N. C - Sukupová S., Ďuláková N., Pavlenková N., Prusenovská N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 32.67
11 A - Bártková D., Michalczyková N., Zádrapová S., Salvová K. A - Bártková D., Michalczyková N., Zádrapová S., Salvová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 32.73
12 B - Veselá B., Tučková L., Škodová I., Weissová T. B - Veselá B., Tučková L., Škodová I., Weissová T. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.74
13 B - Řeháčková L., Vávrová J., Moulisová M., Dalíková T. B - Řeháčková L., Vávrová J., Moulisová M., Dalíková T. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 32.79
14 B - Zíková M., Holušová V., Lesáková M., Mlýnková M. B - Zíková M., Holušová V., Lesáková M., Mlýnková M. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 32.95
15 B - Ullrichová I., Jeleneková A., Kašparová G., Havelková K. B - Ullrichová I., Jeleneková A., Kašparová G., Havelková K. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 33.04
16 C - Skálová A., Řezníčková T., Tvrdíková E., Kahudová J. C - Skálová A., Řezníčková T., Tvrdíková E., Kahudová J. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 33.26
17 B - Ptáčková E., Harandzová B., Belzová A., Kroužilová M. B - Ptáčková E., Harandzová B., Belzová A., Kroužilová M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 33.80
18 B - Gocalová A., Maturová A., Gřešíčková T., Slivková A. B - Gocalová A., Maturová A., Gřešíčková T., Slivková A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 33.97
19 A - Müllerová S., Klabanová T., Solfronková B., Čermáková V. A - Müllerová S., Klabanová T., Solfronková B., Čermáková V. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 34.33
20 C - Bednářová A., Chalupová A., Paličková K., Pallová K. C - Bednářová A., Chalupová A., Paličková K., Pallová K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 34.86
21 C - Mladenov L., Lapišová M., Králová V., Trbušková A. C - Mladenov L., Lapišová M., Králová V., Trbušková A. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 35.53
22 B - Matoušová A., Dolanská L., Šebková S., Hlůžová V. B - Matoušová A., Dolanská L., Šebková S., Hlůžová V. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 36.40
A - Borůvková E., Menšíková N., Kaňkovská A., Navrátilová N. A - Borůvková E., Menšíková N., Kaňkovská A., Navrátilová N. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
B - Hajná E., Šlahorková M., Ruláková V., Kovalčíková K. B - Hajná E., Šlahorková M., Ruláková V., Kovalčíková K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 18:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 218 C - Straňák D., Čup M., Šmejkal M., Teplý V. C - Straňák D., Čup M., Šmejkal M., Teplý V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:51.24
2 259 C - Chovanec A., Panuš J., Svačina J., Kohoutek J. C - Chovanec A., Panuš J., Svačina J., Kohoutek J. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:56.03
3 60 C - Krátký M., Sobota O., Pavlíček O., Langmajer H. C - Krátký M., Sobota O., Pavlíček O., Langmajer H. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:01.30
4 13 C - Jelínek J., Kalenský M., Dobiáš J., Vyhnis R. C - Jelínek J., Kalenský M., Dobiáš J., Vyhnis R. SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:02.88
261 D - Herzán J., Vacek I., Klejch M., Lhotský L. D - Herzán J., Vacek I., Klejch M., Lhotský L. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 DNS
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 18:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 120 B - Mázl Z., Durfina M., Hadač H., Ženíšek O. B - Mázl Z., Durfina M., Hadač H., Ženíšek O. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:48.16
2 421 C - Slanina V., Šisler P., Jasník T., Vincker J. C - Slanina V., Šisler P., Jasník T., Vincker J. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:57.51
3 462 B - Mezera T., Lang M., Urbánek F., Kreidl V. B - Mezera T., Lang M., Urbánek F., Kreidl V. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:02.24
4 366 B - Klápště M., Künstler D., Novák J., Pastorek L. B - Klápště M., Künstler D., Novák J., Pastorek L. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:02.88
215 B - Kučera T., Šmejkal J., Košata J., Onufer J. B - Kučera T., Šmejkal J., Košata J., Onufer J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 18:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 58 B - Šorban F., Novák V., Thiebaut T., Krbec R. B - Šorban F., Novák V., Thiebaut T., Krbec R. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:47.08
2 420 B - Bouchala V., Holas Š., Foltys J., Urbanec J. B - Bouchala V., Holas Š., Foltys J., Urbanec J. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:48.54
3 B - Valenta M., Kolegár N., Herman D., Bína R. B - Valenta M., Kolegár N., Herman D., Bína R. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 2:49.87
4 20 B - Klubal J., Hrdlička Š., Lejček D., Střecha A. B - Klubal J., Hrdlička Š., Lejček D., Střecha A. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:56.16
258 B - Balek T., Horák J., Bezdíček L., Kohout K. B - Balek T., Horák J., Bezdíček L., Kohout K. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 18:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 207 A - Erban L., Musil O., Převrátil M., Hovorka M. A - Erban L., Musil O., Převrátil M., Hovorka M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:36.75
2 453 A - Dujka M., Slavík J., Hráček F., Pella D. A - Dujka M., Slavík J., Hráček F., Pella D. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:37.84
3 371 A - Bednařík V., Kundel M., Prokůpek M., Volf M. A - Bednařík V., Kundel M., Prokůpek M., Volf M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:40.16
4 105 A - Ladin T., Houdek K., Dřevínek F., Grulich A. A - Ladin T., Houdek K., Dřevínek F., Grulich A. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:41.65
5 158 B - Lachman J., Málek A., Rambousek K., Prokeš R. B - Lachman J., Málek A., Rambousek K., Prokeš R. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:46.67
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 18:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 251 A - Černík J., Křehla V., Čermák F., Šerý J. A - Černík J., Křehla V., Čermák F., Šerý J. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:35.08
2 54 A - Smělý J., Matoušek J., Schnider K., Kajml J. A - Smělý J., Matoušek J., Schnider K., Kajml J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:38.31
3 418 A - Lazar M., Žůrek V., Hűbsch T., Strzondala D. A - Lazar M., Žůrek V., Hűbsch T., Strzondala D. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:38.36
4 309 A - Varga O., Sem Z., Kocman M., Krůza V. A - Varga O., Sem Z., Kocman M., Krůza V. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 2:38.42
5 5 A - Jelen L., Žídek N., Lancz Š., Sarauer K. A - Jelen L., Žídek N., Lancz Š., Sarauer K. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:42.91
6 172 A - Hotový R., Lachman D., Škvára D., Záruba M. A - Hotový R., Lachman D., Škvára D., Záruba M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:48.17
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 251 A - Černík J., Křehla V., Čermák F., Šerý J. A - Černík J., Křehla V., Čermák F., Šerý J. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:35.08
2 207 A - Erban L., Musil O., Převrátil M., Hovorka M. A - Erban L., Musil O., Převrátil M., Hovorka M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:36.75
3 453 A - Dujka M., Slavík J., Hráček F., Pella D. A - Dujka M., Slavík J., Hráček F., Pella D. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:37.84
4 54 A - Smělý J., Matoušek J., Schnider K., Kajml J. A - Smělý J., Matoušek J., Schnider K., Kajml J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:38.31
5 418 A - Lazar M., Žůrek V., Hűbsch T., Strzondala D. A - Lazar M., Žůrek V., Hűbsch T., Strzondala D. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:38.36
6 309 A - Varga O., Sem Z., Kocman M., Krůza V. A - Varga O., Sem Z., Kocman M., Krůza V. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 2:38.42
7 371 A - Bednařík V., Kundel M., Prokůpek M., Volf M. A - Bednařík V., Kundel M., Prokůpek M., Volf M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:40.16
8 105 A - Ladin T., Houdek K., Dřevínek F., Grulich A. A - Ladin T., Houdek K., Dřevínek F., Grulich A. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:41.65
9 5 A - Jelen L., Žídek N., Lancz Š., Sarauer K. A - Jelen L., Žídek N., Lancz Š., Sarauer K. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:42.91
10 158 B - Lachman J., Málek A., Rambousek K., Prokeš R. B - Lachman J., Málek A., Rambousek K., Prokeš R. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:46.67
11 58 B - Šorban F., Novák V., Thiebaut T., Krbec R. B - Šorban F., Novák V., Thiebaut T., Krbec R. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:47.08
12 120 B - Mázl Z., Durfina M., Hadač H., Ženíšek O. B - Mázl Z., Durfina M., Hadač H., Ženíšek O. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:48.16
13 172 A - Hotový R., Lachman D., Škvára D., Záruba M. A - Hotový R., Lachman D., Škvára D., Záruba M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:48.17
14 420 B - Bouchala V., Holas Š., Foltys J., Urbanec J. B - Bouchala V., Holas Š., Foltys J., Urbanec J. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:48.54
15 B - Valenta M., Kolegár N., Herman D., Bína R. B - Valenta M., Kolegár N., Herman D., Bína R. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 2:49.87
16 218 C - Straňák D., Čup M., Šmejkal M., Teplý V. C - Straňák D., Čup M., Šmejkal M., Teplý V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:51.24
17 259 C - Chovanec A., Panuš J., Svačina J., Kohoutek J. C - Chovanec A., Panuš J., Svačina J., Kohoutek J. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:56.03
18 20 B - Klubal J., Hrdlička Š., Lejček D., Střecha A. B - Klubal J., Hrdlička Š., Lejček D., Střecha A. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:56.16
19 421 C - Slanina V., Šisler P., Jasník T., Vincker J. C - Slanina V., Šisler P., Jasník T., Vincker J. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:57.51
20 60 C - Krátký M., Sobota O., Pavlíček O., Langmajer H. C - Krátký M., Sobota O., Pavlíček O., Langmajer H. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:01.30
21 462 B - Mezera T., Lang M., Urbánek F., Kreidl V. B - Mezera T., Lang M., Urbánek F., Kreidl V. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:02.24
22 366 B - Klápště M., Künstler D., Novák J., Pastorek L. B - Klápště M., Künstler D., Novák J., Pastorek L. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:02.88
23 13 C - Jelínek J., Kalenský M., Dobiáš J., Vyhnis R. C - Jelínek J., Kalenský M., Dobiáš J., Vyhnis R. SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:02.88
261 D - Herzán J., Vacek I., Klejch M., Lhotský L. D - Herzán J., Vacek I., Klejch M., Lhotský L. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 DNS
215 B - Kučera T., Šmejkal J., Košata J., Onufer J. B - Kučera T., Šmejkal J., Košata J., Onufer J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DQ 17.3.1
258 B - Balek T., Horák J., Bezdíček L., Kohout K. B - Balek T., Horák J., Bezdíček L., Kohout K. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DQ 17.3.1

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 17:50) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 B - Sajnerová N., Stöckelmayerová L., Nováková L., Nováková N. B - Sajnerová N., Stöckelmayerová L., Nováková L., Nováková N. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:09.34
2 C - Havelková K., Havlíčková B., Tvrdíková E., Skálová A. C - Havelková K., Havlíčková B., Tvrdíková E., Skálová A. SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:13.48
3 C - Lapišová M., Mladenov L., Trbušková A., Králová V. C - Lapišová M., Mladenov L., Trbušková A., Králová V. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:20.76
4 C - Bémová T., Dolanská L., Hlůžová V., Šebková S. C - Bémová T., Dolanská L., Hlůžová V., Šebková S. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:31.73
Total 4 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 17:50) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 557 C - Říčková K., Čechová A., Turková T., Lakatošová Z. C - Říčková K., Čechová A., Turková T., Lakatošová Z. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:10.69
2 819 C - Chovancová K., Prusenovská N., Skřivánková D., Žaludková T. C - Chovancová K., Prusenovská N., Skřivánková D., Žaludková T. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:11.74
3 916 C - Czudková E., Hudečková A., Chalupová A., Paličková K. C - Czudková E., Hudečková A., Chalupová A., Paličková K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:18.82
4 764 B - Čermáková V., Solfronková B., Klabanová T., Matoušová A. B - Čermáková V., Solfronková B., Klabanová T., Matoušová A. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 3:20.39
5 670 C - Herelová S., Hrabánková K., Knysh D., Proňová S. C - Herelová S., Hrabánková K., Knysh D., Proňová S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:30.50
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 17:50) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 517 B - Ptáčková A., Kvasničková J., Ullrichová I., Burianová V. B - Ptáčková A., Kvasničková J., Ullrichová I., Burianová V. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 3:00.77
2 821 B - Čuříková K., Minaříková E., Svízelová A., Ďuláková N. B - Čuříková K., Minaříková E., Svízelová A., Ďuláková N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:04.06
3 721 B - Trnečková J., Ptáčková E., Nedvědová K., Jelínková T. B - Trnečková J., Ptáčková E., Nedvědová K., Jelínková T. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:04.66
4 713 B - Řeháčková L., Vávrová J., Moulisová M., Dalíková T. B - Řeháčková L., Vávrová J., Moulisová M., Dalíková T. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:06.63
917 B - Borunská E., Bednářová A., Mlýnková M., Pallová K. B - Borunská E., Bednářová A., Mlýnková M., Pallová K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 17:50) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 613 A - Šenkýřová K., Šmídová S., Salzmanová T., Hupáková V. A - Šenkýřová K., Šmídová S., Salzmanová T., Hupáková V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:58.24
2 555 B - Veselá B., Podhradská N., Miklovičová V., Charvátová N. B - Veselá B., Podhradská N., Miklovičová V., Charvátová N. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:59.15
3 768 A - Donátová A., Konopáčová E., Koťátková L., Šolcová L. A - Donátová A., Konopáčová E., Koťátková L., Šolcová L. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 3:07.40
4 959 Šlahorková M., Zádrapová S., Michalczyková N., Kalandrová A. Šlahorková M., Zádrapová S., Michalczyková N., Kalandrová A. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:07.44
5 866 Konečná T., Coufalová E., Kneipová M., Pazderová R. Konečná T., Coufalová E., Kneipová M., Pazderová R. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:14.17
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 17:50) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 815 A - Řezníčková K., Kolářová N., Fúsiková J., Slámová N. A - Řezníčková K., Kolářová N., Fúsiková J., Slámová N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:51.08
2 502 A - Trojanová G., Jeleneková A., Uhrová A., Kašparová G. A - Trojanová G., Jeleneková A., Uhrová A., Kašparová G. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:54.99
3 712 A - Tichá Ž., Vojpichová V., Ulrichová E., Bergerová S. A - Tichá Ž., Vojpichová V., Ulrichová E., Bergerová S. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:56.56
4 559 A - Tellerová D., Škodová I., Weissová T., Mrkvičková J. A - Tellerová D., Škodová I., Weissová T., Mrkvičková J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:59.29
5 663 A - Beránková V., Kobiánová N., Bílková K., Stachová V. A - Beránková V., Kobiánová N., Bílková K., Stachová V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:00.10
6 906 A - Zíková M., Holušová V., Vladařová K., Esslerová J. A - Zíková M., Holušová V., Vladařová K., Esslerová J. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:02.27
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 815 A - Řezníčková K., Kolářová N., Fúsiková J., Slámová N. A - Řezníčková K., Kolářová N., Fúsiková J., Slámová N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:51.08
2 502 A - Trojanová G., Jeleneková A., Uhrová A., Kašparová G. A - Trojanová G., Jeleneková A., Uhrová A., Kašparová G. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:54.99
3 712 A - Tichá Ž., Vojpichová V., Ulrichová E., Bergerová S. A - Tichá Ž., Vojpichová V., Ulrichová E., Bergerová S. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:56.56
4 613 A - Šenkýřová K., Šmídová S., Salzmanová T., Hupáková V. A - Šenkýřová K., Šmídová S., Salzmanová T., Hupáková V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:58.24
5 555 B - Veselá B., Podhradská N., Miklovičová V., Charvátová N. B - Veselá B., Podhradská N., Miklovičová V., Charvátová N. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:59.15
6 559 A - Tellerová D., Škodová I., Weissová T., Mrkvičková J. A - Tellerová D., Škodová I., Weissová T., Mrkvičková J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:59.29
7 663 A - Beránková V., Kobiánová N., Bílková K., Stachová V. A - Beránková V., Kobiánová N., Bílková K., Stachová V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:00.10
8 517 B - Ptáčková A., Kvasničková J., Ullrichová I., Burianová V. B - Ptáčková A., Kvasničková J., Ullrichová I., Burianová V. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 3:00.77
9 906 A - Zíková M., Holušová V., Vladařová K., Esslerová J. A - Zíková M., Holušová V., Vladařová K., Esslerová J. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:02.27
10 821 B - Čuříková K., Minaříková E., Svízelová A., Ďuláková N. B - Čuříková K., Minaříková E., Svízelová A., Ďuláková N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:04.06
11 721 B - Trnečková J., Ptáčková E., Nedvědová K., Jelínková T. B - Trnečková J., Ptáčková E., Nedvědová K., Jelínková T. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:04.66
12 713 B - Řeháčková L., Vávrová J., Moulisová M., Dalíková T. B - Řeháčková L., Vávrová J., Moulisová M., Dalíková T. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:06.63
13 768 A - Donátová A., Konopáčová E., Koťátková L., Šolcová L. A - Donátová A., Konopáčová E., Koťátková L., Šolcová L. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 3:07.40
14 959 Šlahorková M., Zádrapová S., Michalczyková N., Kalandrová A. Šlahorková M., Zádrapová S., Michalczyková N., Kalandrová A. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:07.44
15 B - Sajnerová N., Stöckelmayerová L., Nováková L., Nováková N. B - Sajnerová N., Stöckelmayerová L., Nováková L., Nováková N. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:09.34
16 557 C - Říčková K., Čechová A., Turková T., Lakatošová Z. C - Říčková K., Čechová A., Turková T., Lakatošová Z. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:10.69
17 819 C - Chovancová K., Prusenovská N., Skřivánková D., Žaludková T. C - Chovancová K., Prusenovská N., Skřivánková D., Žaludková T. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:11.74
18 C - Havelková K., Havlíčková B., Tvrdíková E., Skálová A. C - Havelková K., Havlíčková B., Tvrdíková E., Skálová A. SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:13.48
19 866 Konečná T., Coufalová E., Kneipová M., Pazderová R. Konečná T., Coufalová E., Kneipová M., Pazderová R. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:14.17
20 916 C - Czudková E., Hudečková A., Chalupová A., Paličková K. C - Czudková E., Hudečková A., Chalupová A., Paličková K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:18.82
21 764 B - Čermáková V., Solfronková B., Klabanová T., Matoušová A. B - Čermáková V., Solfronková B., Klabanová T., Matoušová A. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 3:20.39
22 C - Lapišová M., Mladenov L., Trbušková A., Králová V. C - Lapišová M., Mladenov L., Trbušková A., Králová V. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:20.76
23 670 C - Herelová S., Hrabánková K., Knysh D., Proňová S. C - Herelová S., Hrabánková K., Knysh D., Proňová S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:30.50
24 C - Bémová T., Dolanská L., Hlůžová V., Šebková S. C - Bémová T., Dolanská L., Hlůžová V., Šebková S. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:31.73
917 B - Borunská E., Bednářová A., Mlýnková M., Pallová K. B - Borunská E., Bednářová A., Mlýnková M., Pallová K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DQ 17.3.1

Skok vysoký - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.55 1.60 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.79 1.81 1.82 1.95 2.00
1 304 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
09 18 NL 1.95 - - O - - O - - - XO XXO XX r
2 318 Jan TančinecJan Tančinec
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 16 1.74 O O O O XXO XXO - XXX
3= 163 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 17 1.68 - XO XXO XO XXX
3= 219 Matěj ŠmejkalMatěj Šmejkal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 1 PB 1.68 O XO XXO XO XXX
5= 351 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 15 1.65 - O O XXX
5= 316 Petr ŠrámekPetr Šrámek
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 6 1.65 O O O XXX
5= 208 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 5 =PB 1.65 - O O X r
8 12 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 7 1.65 O XXO O XXX
9= 13 Robert VyhnisRobert Vyhnis
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 11 1.65 O O XO XXX
9= 164 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 12 1.65 O O XO XXX
9= 62 Jakub MatoušekJakub Matoušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 13 1.65 O O XO XXX
12 156 Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 10 1.65 O XO XO XXX
13= 61 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 14 1.60 O O XXX
13= 211 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 9 1.60 O O XXX
15 416 Jonáš ŘímanJonáš Říman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3 1.55 O XXX
16 58 Rafael KrbecRafael Krbec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 2 1.55 XO XXX
410 Jakub KotzianJakub Kotzian
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 4 NM XXX
306 Robin ChládekRobin Chládek
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
09 8 NM XXX
Total 18 racers

Skok vysoký - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.30 1.35 1.40 1.45 1.49 1.53 1.57 1.60 1.63 1.66 1.68
1 509 Lída KomornáLída Komorná
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 22 1.60 - - - O O O O O XXX
2 556 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 20 1.57 - - - O O XO XO XXX
3 904 Eliška BorunskáEliška Borunská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 21 1.57 - - - O XO O XXO XXX
4 865 Nela PávkováNela Pávková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 19 1.53 - O O O XO O XXX
5 812 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 3 PB 1.49 O O O O O XXX
6 517 Vanda BurianováVanda Burianová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 11 1.49 - O O XO XO XXX
7 505 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 16 1.49 O O O O XXO XXX
8 920 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 9 1.49 - O XO O XXO XXX
9= 869 Iveta ŠimkováIveta Šimková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 6 PB 1.49 - O XXO XO XXO XXX
9= 669 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 14 1.49 O O XO XXO XXO XXX
11= 866 Rozálie PazderováRozálie Pazderová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 18 1.45 - O O O XXX
11= 955 Eliška HajnáEliška Hajná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 12 1.45 O O O O XXX
13 713 Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 8 1.45 XO XO O O XXX
14 656 Bianka HarandzováBianka Harandzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 17 1.45 O O XO XXO XXX
15= 770 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 5 1.40 O O O