Back

 / Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Děkanka (30. 9. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 1 čas (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 30.9.2023 - 11:40) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 363 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.33 QA
2 358 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.56 qB
3 117 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 07.65
4 406 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.68
5 5 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.83
Total 5 racers
Rozběh 2 (Sat, 30.9.2023 - 11:40) official Wind: -0.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 262 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 07.43 QA
2 113 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.60 qB
3 302 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 07.72
4 217 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.75
5 352 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.82
6 357 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 09.54
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 30.9.2023 - 11:40) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 152 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.42 QA
2 115 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.52 qB
3 14 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.66
4 153 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.69
5 353 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.85
Total 5 racers
Rozběh 4 (Sat, 30.9.2023 - 11:40) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 59 František KubrFrantišek Kubr 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.43 QA
2 415 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.44 qB
3 210 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.69
4 103 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.71
5 308 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 =PB 07.86
367 David PospíšilDavid Pospíšil 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Total 6 racers
Rozběh 5 (Sat, 30.9.2023 - 11:40) official Wind: +2.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 206 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.26 QA
2 16 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.29 qA
3 114 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 07.48 qB
4 151 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.57 qB
5 360 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.99
Total 5 racers

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (Sat, 30.9.2023 - 13:30) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 363 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.21
2 152 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.25
3 206 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.25
4= 262 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 07.33
4= 16 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 07.33
6 59 František KubrFrantišek Kubr 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.41
Total 6 racers
Finále B (Sat, 30.9.2023 - 13:30) official Wind: +0.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 415 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.46
2 115 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.48
3 114 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.55
4 358 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.58
5 151 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.62
6 113 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.72
Total 6 racers

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 1 čas (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 30.9.2023 - 11:20) official Wind: +1.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 562 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.83 QA
2 524 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.98 qA
3 763 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.12
4 615 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.25
5 701 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 =PB 08.32
6 703 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.74
Total 6 racers
Rozběh 2 (Sat, 30.9.2023 - 11:20) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 662 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.94 QA
2 915 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 08.04 qB
3 951 Dominika BártkováDominika Bártková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.25
4 705 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.31
5 863 Denisa NovákováDenisa Nováková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.40
6 862 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.89
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 30.9.2023 - 11:20) official Wind: +1.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 707 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.97 QA
2 815 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.09 qB
3 702 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.11 qB
4 855 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.12
5 619 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.51
6 765 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.85
Total 6 racers
Rozběh 4 (Sat, 30.9.2023 - 11:20) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 704 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 07.89 QA
2 817 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.10 qB
3 851 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.26
4 860 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.41
5 957 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 08.42
6 761 Emma KonopáčováEmma Konopáčová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.50
Total 6 racers
Rozběh 5 (Sat, 30.9.2023 - 11:20) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 811 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 07.88 QA
2 655 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.00 qB
3 508 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.03 qB
4 966 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.50
5 965 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.55
6 759 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.68
Total 6 racers

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (Sat, 30.9.2023 - 13:20) official Wind: +1.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 562 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 07.70
2 811 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 07.82
3 707 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 07.87
4 704 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 07.93
5 662 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.97
6 524 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.04
Total 6 racers
Finále B (Sat, 30.9.2023 - 13:20) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 508 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.00
2 655 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.03
3 815 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.08
4 817 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 08.11
5 702 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.12
6 915 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.14
Total 6 racers

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 16:25) official Wind: +1.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 452 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 17.07
2 59 František KubrFrantišek Kubr 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 17.11
3 363 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 17.18
4 152 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 17.19
5 154 Jakub LenochJakub Lenoch 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.21
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 16:25) official Wind: +0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 16 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 17.39
2 415 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.55
3 304 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 17.56
4 262 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 17.63
5 206 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.77
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 16:25) official Wind: +0.0 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 153 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 17.58
2 151 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 17.86
3 453 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 17.95
4 217 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.37
5 418 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 18.44
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 16:25) official Wind: -1.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 358 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 18.05
2 204 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.16
3 210 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 18.42
4 102 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 18.53
Total 4 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 16:25) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 361 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 18.12
2 353 Jindřich BezděkJindřich Bezděk 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.52
3 109 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.67
4 14 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.46
Total 4 racers
Běh 6 (Sat, 30.9.2023 - 16:25) official Wind: +0.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 220 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 18.22
2 105 Adam GrulichAdam Grulich 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 18.58
3 360 Matyáš KudlákMatyáš Kudlák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 19.67
4 362 David KünstlerDavid Künstler 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 20.42
Total 4 racers

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 16:05) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 562 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 18.71
2 814 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 18.84
3 704 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 18.98
4 807 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 19.08
5 811 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.12
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 16:05) official Wind: +1.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 551 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 18.69
2 855 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 19.10
3 662 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 19.16
4 915 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.26
5 524 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 19.41
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 16:05) official Wind: +0.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 508 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 19.57
2 653 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.69
3 706 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 19.76
4 851 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.80
5 502 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.00
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 16:05) official Wind: +0.9 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 813 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 19.19
2 610 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 19.84
3 860 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 19.98
4 966 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.30
5 619 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.89
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 16:05) official Wind: +0.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 864 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 19.87
2 768 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 20.31
3 605 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.41
4 969 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.52
5 609 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.61
Total 5 racers
Běh 6 (Sat, 30.9.2023 - 16:05) official Wind: +1.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 615 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 20.15
2 708 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 20.57
3 761 Emma KonopáčováEmma Konopáčová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 20.61
4 617 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 21.33
5 765 Sandra MüllerováSandra Müllerová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 21.50
Total 5 racers

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 452 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 36.87
2 59 František KubrFrantišek Kubr 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 37.28
3 153 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 37.87
4 251 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 38.13
204 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 151 Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 37.79
2 152 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 38.62
3 206 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 38.97
4 368 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 39.33
5 414 Matěj LazarMatěj Lazar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 42.61
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 406 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 39.14
2 220 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 39.49
3 207 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 39.63
4 314 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 41.22
117 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 66 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 38.87
2 54 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 39.57
3 109 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 40.32
4 67 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 40.50
5 359 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 41.19
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 14:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 209 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 40.21
2 173 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 41.62
3 114 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 42.00
4 455 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 42.99
5 12 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 44.57
Total 5 racers

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 13:40) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 707 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 40.92
2 915 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 41.67
3 653 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 41.91
4 802 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 42.01
5 706 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 42.30
6 513 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 43.86
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 13:40) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 813 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 42.34
2 663 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 42.87
3 604 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 44.16
4 506 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 44.24
5 768 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 44.38
6 821 Nikol ĎulákováNikol Ďuláková 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 45.91
Total 6 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 13:40) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 806 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 42.97
2 559 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 43.39
3 864 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 43.54
4 570 Barbora VeseláBarbora Veselá 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.24
5 808 Ema MinaříkováEma Minaříková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 46.27
6 609 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 46.33
Total 6 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 13:40) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
MB Tereza ŽemličkováTereza Žemličková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 47.13
1 968 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 47.22
2 955 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 48.21
3 769 Sofie ŠebkováSofie Šebková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 50.69
MB Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Total 5 racers

800 m - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 12:15) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 307 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 14 2:02.66
2 415 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 2:03.44
3 457 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 PB 2:05.76
4 106 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 2:10.86
5 214 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:11.88
6 407 Tomáš HűbschTomáš Hűbsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:11.94
7 155 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:13.72
8 8 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 2:13.82
9 361 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:14.08
10 456 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:14.45
11 71 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:16.34
12 203 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:18.77
13 215 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:21.86
14 258 Karel KohoutKarel Kohout 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:27.12
Total 14 racers

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 12:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 607 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:36.61
2 801 Kateřina ČuříkováKateřina Čuříková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 2:36.76
3 660 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:39.06
4 754 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 2:40.51
5 756 Veronika HlůžováVeronika Hlůžová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 2:52.07
6 755 Tereza BémováTereza Bémová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 2:57.44
7 858 Terezie KonečnáTerezie Konečná 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 2:59.34
8 753 Lucie DolanskáLucie Dolanská 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 2:59.83
Total 8 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 12:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 908 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:25.21
2 906 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:29.00
3 914 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 2:30.09
4 818 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:30.34
5 566 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:31.49
6 959 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:33.32
7 572 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:33.88
8 852 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 2:35.24
9 623 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:40.58
Total 9 racers

1500 m - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 17:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 62 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18 PB 4:27.01
2 156 Adam AlföldiAdam Alföldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15 PB 4:35.24
3 3 Šimon LanczŠimon Lancz 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 17 PB 4:35.42
4 458 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 PB 4:37.81
5 420 Jakub Jiří UrbanecJakub Jiří Urbanec 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 PB 4:38.06
6 7 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 16 PB 4:41.26
7 269 Tomáš BalekTomáš Balek 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 PB 4:44.74
8 312 Patrik MiklošPatrik Mikloš 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 12 PB 4:45.79
9 421 Jonáš VinckerJonáš Vincker 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 PB 4:50.17
10 413 Benjamín KuncBenjamín Kunc 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 4:55.52
11 410 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:55.99
12 211 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 4:59.93
13 60 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 5:02.17
14 459 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 5:04.11
15 55 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 5:06.76
16 223 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 5:33.43
17 367 David PospíšilDavid Pospíšil 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 5:52.96
357 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF
Total 18 racers

1500 m - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 16:50) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 555 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 PB 5:02.14
2 651 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 5:02.53
3 511 Adéla SkálováAdéla Skálová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 PB 5:09.60
4 804 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 5:13.52
5 616 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 5:19.52
6 710 Markéta LapišováMarkéta Lapišová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 5:20.24
7 711 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 5:21.08
8 905 Ema CzudkováEma Czudková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 5:27.31
9 601 Kateřina ChytilováKateřina Chytilová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 5:29.45
10 709 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 5:39.33
11 822 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 5:44.73
12 557 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 5:49.49
668 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNF
Total 13 racers

3000 m - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 15:00) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 403 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17 PB 09:56.98
2 158 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 10:01.36
3 57 Marek KrátkýMarek Krátký 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 PB 10:08.30
4 1 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 PB 10:12.76
5 268 Ivo VacekIvo Vacek 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 10:13.45
6 369 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 PB 10:14.50
7 267 Jan HerzánJan Herzán 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 15 10:15.67
8 422 Jan WarischJan Warisch 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 10:59.44
9 460 Tomáš MezeraTomáš Mezera 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 11:00.10
10 409 Kryštof KernKryštof Kern 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 11:03.76
11 218 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 PB 11:09.64
12 64 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 11:13.46
13 310 Petr LangPetr Lang 09 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 11:18.42
14 23 Antonín KovářAntonín Kovář 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 11:21.24
15 56 Kryštof KrálíčekKryštof Králíček 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 11:32.43
16 419 Patrik ŠislerPatrik Šisler 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 11:39.07
107 Tony HrachTony Hrach 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF
Total 17 racers

3000 m - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 14:45) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 501 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 PB 11:28.88
2 917 Kateřina PallováKateřina Pallová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 11:58.19
3 805 Lucie JedkováLucie Jedková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 12:05.01
4 766 Magdaléna RázlováMagdaléna Rázlová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 12:10.36
5 910 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 12:41.15
6 916 Klára PaličkováKlára Paličková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 13:02.87
7 659 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 13:05.78
8 564 Veronika SobotováVeronika Sobotová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13:21.32
MB Eliška SlavíkováEliška Slavíková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 13:21.53
9 654 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 13:37.24
Total 10 racers

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 12:55) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 154 Jakub LenochJakub Lenoch 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 13.43
2 370 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.83
3 2 Matyáš KlubalMatyáš Klubal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 13.84
4 260 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 14.06
5 208 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 14.12
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 12:55) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 461 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 14.15
2 16 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 14.25
3 102 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 14.44
4 159 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14.49
5 213 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.53
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 12:55) official Wind: +1.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 113 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 14.55
2 371 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 14.58
3 112 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 =PB 14.62
4 309 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 14.77
5 463 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 =PB 14.82
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 12:55) official Wind: +1.7 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 21 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 14.80
2 462 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.76
3 364 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.30
405 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Total 4 racers

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 12:30) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 551 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 14.26
2 814 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.47
3 709 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 14.61
4 519 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.99
5 807 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.09
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 12:30) official Wind: +0.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 552 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.34
2 923 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.40
3 655 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.48
4 665 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.51
5 571 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.69
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 12:30) official Wind: +0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 521 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 15.35
2 614 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 15.38
3 763 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 15.39
4 770 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 15.52
5 803 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.62
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 12:30) official Wind: +0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 951 Dominika BártkováDominika Bártková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 15.50
2 663 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 15.73
3 509 Lída KomornáLída Komorná 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.83
4 560 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.98
5 965 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.44
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 12:30) official Wind: -1.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 959 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 16.27
2 553 Šárka HlouškováŠárka Hloušková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.37
3 957 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 16.49
4 602 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 16.66
5 762 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 18.66
6 622 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.75
Total 6 racers

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 15:40) official Wind: +0.8 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 117 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 26.63
2 260 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 26.84
3 370 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 27.47
4 213 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.78
5 265 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 27.98
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 15:40) official Wind: +0.7 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 266 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 27.79
2 423 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 28.44
3 251 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 28.50
4 63 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 29.12
5 101 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 29.36
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 15:40) official Wind: -0.7 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 21 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 28.55
2 112 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 29.07
3 463 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 29.19
4 371 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 29.25
5 70 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 30.70
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 15:40) official Wind: -0.1 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 102 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 29.68
2 309 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 29.98
3 160 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 30.96
4 364 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 31.46
405 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 15:40) official Wind: +0.6 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 66 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 29.56
2 255 Václav HorákVáclav Horák 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 30.90
3 19 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 31.41
4 20 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 31.43
5 264 Jaroslav SvačinaJaroslav Svačina 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 32.88
Total 5 racers

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 15:20) official Wind: +0.3 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 551 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.36
2 519 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.36
3 709 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 29.53
4 562 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.71
5 655 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 30.94
6 819 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 31.54
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 15:20) official Wind: -0.2 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 923 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 30.65
2 770 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 30.85
3 569 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 31.05
4 763 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 31.08
5 803 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 32.01
6 614 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 33.43
Total 6 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 15:20) official Wind: -0.5 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 521 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 31.52
2 660 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 32.15
3 513 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 32.97
4 658 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 33.48
5 622 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 36.08
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 15:20) official Wind: -1.4 m/s Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 762 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 32.16
2 560 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 32.54
3 754 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 34.56
4 862 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 35.32
5 953 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 36.66
Total 5 racers

1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 14:35) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 417 Václav SlaninaVáclav Slanina 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 PB 4:55.31
2 404 Štěpán HolasŠtěpán Holas 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 PB 4:55.84
3 408 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 PB 4:56.48
4 119 Petr WegnerPetr Wegner 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 PB 4:56.62
5 320 Michal ValentaMichal Valenta 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 4:56.65
6 263 Jakub PanušJakub Panuš 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 PB 5:02.40
7 162 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 5:08.27
8 120 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 5:13.44
9 72 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 5:14.51
10 161 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 5:17.95
11 68 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 5:35.65
12 222 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 5:38.01
13 202 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 5:57.22
Total 13 racers

1500 m překážek [76,2 cm] - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 14:25) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 652 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 5:31.08
2 613 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 5:47.46
3 504 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 PB 5:48.12
4 661 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 PB 5:48.59
5 909 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 5:55.55
6 621 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 6:10.69
7 554 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 6:26.37
8 767 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 6:29.48
9 963 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 6:58.67
10 752 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 7:24.33
11 618 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 7:26.97
Total 11 racers

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 17:35) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Bureš M., Sarauer K., Vich O., Klubal M. A - Bureš M., Sarauer K., Vich O., Klubal M. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.97
2 A - Sauer L., Šmejkal J., Křižka A., Hovorka M. A - Sauer L., Šmejkal J., Křižka A., Hovorka M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.76
3 A - Režňák M., Červenka F., Kolegár N., Bína R. A - Režňák M., Červenka F., Kolegár N., Bína R. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 29.28
4 A - Delín L., Hradský M., Záruba M., Škvára D. A - Delín L., Hradský M., Záruba M., Škvára D. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.84
5 A - Panuš J., Bezdíček L., Chovanec A., Horák V. A - Panuš J., Bezdíček L., Chovanec A., Horák V. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 30.60
A - Lazar M., Hűbsch T., Strzondala D., Hűbsch M. A - Lazar M., Hűbsch T., Strzondala D., Hűbsch M. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 17:35) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Jurečka A., Mandák F., Vacík S., Bednařík V. A - Jurečka A., Mandák F., Vacík S., Bednařík V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 27.61
2 A - Rákosník T., Dřevínek F., Grulich A., Novotný M. A - Rákosník T., Dřevínek F., Grulich A., Novotný M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 29.46
3 A - Stejskal O., Kreidl V., Dujka M., Horák T. A - Stejskal O., Kreidl V., Dujka M., Horák T. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 30.01
4 A - Smělý J., Polák R., Dvořák M., Krbec R. A - Smělý J., Polák R., Dvořák M., Krbec R. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 30.25
5 B - Hotový R., Lachman D., Málek A., Lachman J. B - Hotový R., Lachman D., Málek A., Lachman J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.37
6 B - Bouchala V., Kern K., Warisch J., Slanina V. B - Bouchala V., Kern K., Warisch J., Slanina V. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 30.46
Total 6 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 17:35) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 B - Bezděk J., Novák J., Prokůpek M., Bareš J. B - Bezděk J., Novák J., Prokůpek M., Bareš J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 28.89
2 B - Lancz Š., Jelen L., Klubal J., Vyhnis R. B - Lancz Š., Jelen L., Klubal J., Vyhnis R. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.74
3 B - Onufer J., Košata J., Kučera T., Straňák D. B - Onufer J., Košata J., Kučera T., Straňák D. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 30.58
4 B - Lang P., Matějka T., Chládek R., Kocman M. B - Lang P., Matějka T., Chládek R., Kocman M. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 30.65
5 B - Thiebaut T., Cihelna L., Kodym F., Čepelák F. B - Thiebaut T., Cihelna L., Kodym F., Čepelák F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 32.26
6 B - Klejch M., Svačina J., Kohoutek J., Vacek I. B - Klejch M., Svačina J., Kohoutek J., Vacek I. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 32.69
Total 6 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 17:35) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 C - Herman D., Valenta M., Varga O., Šrámek P. C - Herman D., Valenta M., Varga O., Šrámek P. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 30.87
2 C - Lejček D., Hrdlička Š., Kasal V., Jelínek J. C - Lejček D., Hrdlička Š., Kasal V., Jelínek J. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 31.04
3 B - Houdek K., Ženíšek O., Durfina M., Hadač H. B - Houdek K., Ženíšek O., Durfina M., Hadač H. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 31.10
MB C - Klápště M., Kudlák M., Pospíšil D., Řehák M. C - Klápště M., Kudlák M., Pospíšil D., Řehák M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 31.84
4 B - Mezera T., Lang M., Hráček F., Urbánek F. B - Mezera T., Lang M., Hráček F., Urbánek F. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 33.19
5 C - Krátký M., Langmajer H., Králíček K., Trachta T. C - Krátký M., Langmajer H., Králíček K., Trachta T. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 33.41
Total 6 racers

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 17:20) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Vávrová E., Jarolímková L., Uhrová A., Kalašová V. A - Vávrová E., Jarolímková L., Uhrová A., Kalašová V. SK JeseniovaSK Jeseniova 1 30.43
2 A - Vaňková A., Mrkvičková J., Miklovičová V., Čechová A. A - Vaňková A., Mrkvičková J., Miklovičová V., Čechová A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 30.67
3 A - Svízelová A., Mareková S., Kolářová N., Slámová N. A - Svízelová A., Mareková S., Kolářová N., Slámová N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 31.18
4 A - Vojpichová V., Tichá Ž., Bergerová S., Ulrichová E. A - Vojpichová V., Tichá Ž., Bergerová S., Ulrichová E. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 31.43
5 A - Plačková M., Szitásová Y., Kobiánová N., Bílková K. A - Plačková M., Szitásová Y., Kobiánová N., Bílková K. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 31.53
6 A - Borunská E., Andrlová B., Esslerová J., Giecková E. A - Borunská E., Andrlová B., Esslerová J., Giecková E. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 32.39
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 17:20) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 A - Hejlová A., Kušnierová A., Šoffrová A., Hupáková V. A - Hejlová A., Kušnierová A., Šoffrová A., Hupáková V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 31.94
2 B - Čuříková K., Fúsiková J., Minaříková E., Žaludková T. B - Čuříková K., Fúsiková J., Minaříková E., Žaludková T. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 32.48
3 A - Bártková D., Michalczyková N., Zádrapová S., Salvová K. A - Bártková D., Michalczyková N., Zádrapová S., Salvová K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 32.73
4 B - Veselá B., Tučková L., Škodová I., Weissová T. B - Veselá B., Tučková L., Škodová I., Weissová T. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.74
5 A - Müllerová S., Klabanová T., Solfronková B., Čermáková V. A - Müllerová S., Klabanová T., Solfronková B., Čermáková V. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 34.33
A - Borůvková E., Menšíková N., Kaňkovská A., Navrátilová N. A - Borůvková E., Menšíková N., Kaňkovská A., Navrátilová N. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
Total 6 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 17:20) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 B - Nováková L., Šmídová S., Nováková N., Pivovarčíková E. B - Nováková L., Šmídová S., Nováková N., Pivovarčíková E. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 32.30
2 B - Řeháčková L., Vávrová J., Moulisová M., Dalíková T. B - Řeháčková L., Vávrová J., Moulisová M., Dalíková T. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 32.79
3 B - Zíková M., Holušová V., Lesáková M., Mlýnková M. B - Zíková M., Holušová V., Lesáková M., Mlýnková M. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 32.95
4 B - Ullrichová I., Jeleneková A., Kašparová G., Havelková K. B - Ullrichová I., Jeleneková A., Kašparová G., Havelková K. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 33.04
5 B - Ptáčková E., Harandzová B., Belzová A., Kroužilová M. B - Ptáčková E., Harandzová B., Belzová A., Kroužilová M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 33.80
B - Hajná E., Šlahorková M., Ruláková V., Kovalčíková K. B - Hajná E., Šlahorková M., Ruláková V., Kovalčíková K. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Total 6 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 17:20) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 C - Sukupová S., Ďuláková N., Pavlenková N., Prusenovská N. C - Sukupová S., Ďuláková N., Pavlenková N., Prusenovská N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 32.67
2 C - Skálová A., Řezníčková T., Tvrdíková E., Kahudová J. C - Skálová A., Řezníčková T., Tvrdíková E., Kahudová J. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 33.26
3 B - Gocalová A., Maturová A., Gřešíčková T., Slivková A. B - Gocalová A., Maturová A., Gřešíčková T., Slivková A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 33.97
4 C - Bednářová A., Chalupová A., Paličková K., Pallová K. C - Bednářová A., Chalupová A., Paličková K., Pallová K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 34.86
5 C - Mladenov L., Lapišová M., Králová V., Trbušková A. C - Mladenov L., Lapišová M., Králová V., Trbušková A. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 35.53
6 B - Matoušová A., Dolanská L., Šebková S., Hlůžová V. B - Matoušová A., Dolanská L., Šebková S., Hlůžová V. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 36.40
Total 6 racers

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 18:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 218 C - Straňák D., Čup M., Šmejkal M., Teplý V. C - Straňák D., Čup M., Šmejkal M., Teplý V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:51.24
2 259 C - Chovanec A., Panuš J., Svačina J., Kohoutek J. C - Chovanec A., Panuš J., Svačina J., Kohoutek J. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 2:56.03
3 60 C - Krátký M., Sobota O., Pavlíček O., Langmajer H. C - Krátký M., Sobota O., Pavlíček O., Langmajer H. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:01.30
4 13 C - Jelínek J., Kalenský M., Dobiáš J., Vyhnis R. C - Jelínek J., Kalenský M., Dobiáš J., Vyhnis R. SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:02.88
261 D - Herzán J., Vacek I., Klejch M., Lhotský L. D - Herzán J., Vacek I., Klejch M., Lhotský L. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 DNS
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 18:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 120 B - Mázl Z., Durfina M., Hadač H., Ženíšek O. B - Mázl Z., Durfina M., Hadač H., Ženíšek O. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:48.16
2 421 C - Slanina V., Šisler P., Jasník T., Vincker J. C - Slanina V., Šisler P., Jasník T., Vincker J. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:57.51
3 462 B - Mezera T., Lang M., Urbánek F., Kreidl V. B - Mezera T., Lang M., Urbánek F., Kreidl V. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:02.24
4 366 B - Klápště M., Künstler D., Novák J., Pastorek L. B - Klápště M., Künstler D., Novák J., Pastorek L. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:02.88
215 B - Kučera T., Šmejkal J., Košata J., Onufer J. B - Kučera T., Šmejkal J., Košata J., Onufer J. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 18:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 58 B - Šorban F., Novák V., Thiebaut T., Krbec R. B - Šorban F., Novák V., Thiebaut T., Krbec R. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:47.08
2 420 B - Bouchala V., Holas Š., Foltys J., Urbanec J. B - Bouchala V., Holas Š., Foltys J., Urbanec J. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:48.54
3 B - Valenta M., Kolegár N., Herman D., Bína R. B - Valenta M., Kolegár N., Herman D., Bína R. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 2:49.87
4 20 B - Klubal J., Hrdlička Š., Lejček D., Střecha A. B - Klubal J., Hrdlička Š., Lejček D., Střecha A. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:56.16
258 B - Balek T., Horák J., Bezdíček L., Kohout K. B - Balek T., Horák J., Bezdíček L., Kohout K. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 18:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 207 A - Erban L., Musil O., Převrátil M., Hovorka M. A - Erban L., Musil O., Převrátil M., Hovorka M. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:36.75
2 453 A - Dujka M., Slavík J., Hráček F., Pella D. A - Dujka M., Slavík J., Hráček F., Pella D. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:37.84
3 371 A - Bednařík V., Kundel M., Prokůpek M., Volf M. A - Bednařík V., Kundel M., Prokůpek M., Volf M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:40.16
4 105 A - Ladin T., Houdek K., Dřevínek F., Grulich A. A - Ladin T., Houdek K., Dřevínek F., Grulich A. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:41.65
5 158 B - Lachman J., Málek A., Rambousek K., Prokeš R. B - Lachman J., Málek A., Rambousek K., Prokeš R. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:46.67
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 18:05) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 251 A - Černík J., Křehla V., Čermák F., Šerý J. A - Černík J., Křehla V., Čermák F., Šerý J. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:35.08
2 54 A - Smělý J., Matoušek J., Schnider K., Kajml J. A - Smělý J., Matoušek J., Schnider K., Kajml J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:38.31
3 418 A - Lazar M., Žůrek V., Hűbsch T., Strzondala D. A - Lazar M., Žůrek V., Hűbsch T., Strzondala D. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:38.36
4 309 A - Varga O., Sem Z., Kocman M., Krůza V. A - Varga O., Sem Z., Kocman M., Krůza V. Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 2:38.42
5 5 A - Jelen L., Žídek N., Lancz Š., Sarauer K. A - Jelen L., Žídek N., Lancz Š., Sarauer K. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:42.91
6 172 A - Hotový R., Lachman D., Škvára D., Záruba M. A - Hotový R., Lachman D., Škvára D., Záruba M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:48.17
Total 6 racers

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 30.9.2023 - 17:50) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 B - Sajnerová N., Stöckelmayerová L., Nováková L., Nováková N. B - Sajnerová N., Stöckelmayerová L., Nováková L., Nováková N. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:09.34
2 C - Havelková K., Havlíčková B., Tvrdíková E., Skálová A. C - Havelková K., Havlíčková B., Tvrdíková E., Skálová A. SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:13.48
3 C - Lapišová M., Mladenov L., Trbušková A., Králová V. C - Lapišová M., Mladenov L., Trbušková A., Králová V. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:20.76
4 C - Bémová T., Dolanská L., Hlůžová V., Šebková S. C - Bémová T., Dolanská L., Hlůžová V., Šebková S. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:31.73
Total 4 racers
Běh 2 (Sat, 30.9.2023 - 17:50) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 557 C - Říčková K., Čechová A., Turková T., Lakatošová Z. C - Říčková K., Čechová A., Turková T., Lakatošová Z. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:10.69
2 819 C - Chovancová K., Prusenovská N., Skřivánková D., Žaludková T. C - Chovancová K., Prusenovská N., Skřivánková D., Žaludková T. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:11.74
3 916 C - Czudková E., Hudečková A., Chalupová A., Paličková K. C - Czudková E., Hudečková A., Chalupová A., Paličková K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:18.82
4 764 B - Čermáková V., Solfronková B., Klabanová T., Matoušová A. B - Čermáková V., Solfronková B., Klabanová T., Matoušová A. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 3:20.39
5 670 C - Herelová S., Hrabánková K., Knysh D., Proňová S. C - Herelová S., Hrabánková K., Knysh D., Proňová S. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:30.50
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 30.9.2023 - 17:50) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 517 B - Ptáčková A., Kvasničková J., Ullrichová I., Burianová V. B - Ptáčková A., Kvasničková J., Ullrichová I., Burianová V. SK JeseniovaSK Jeseniova 6 3:00.77
2 821 B - Čuříková K., Minaříková E., Svízelová A., Ďuláková N. B - Čuříková K., Minaříková E., Svízelová A., Ďuláková N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:04.06
3 721 B - Trnečková J., Ptáčková E., Nedvědová K., Jelínková T. B - Trnečková J., Ptáčková E., Nedvědová K., Jelínková T. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:04.66
4 713 B - Řeháčková L., Vávrová J., Moulisová M., Dalíková T. B - Řeháčková L., Vávrová J., Moulisová M., Dalíková T. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:06.63
917 B - Borunská E., Bednářová A., Mlýnková M., Pallová K. B - Borunská E., Bednářová A., Mlýnková M., Pallová K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DQ 17.3.1
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 30.9.2023 - 17:50) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 613 A - Šenkýřová K., Šmídová S., Salzmanová T., Hupáková V. A - Šenkýřová K., Šmídová S., Salzmanová T., Hupáková V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:58.24
2 555 B - Veselá B., Podhradská N., Miklovičová V., Charvátová N. B - Veselá B., Podhradská N., Miklovičová V., Charvátová N. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:59.15
3 768 A - Donátová A., Konopáčová E., Koťátková L., Šolcová L. A - Donátová A., Konopáčová E., Koťátková L., Šolcová L. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 3:07.40
4 959 Šlahorková M., Zádrapová S., Michalczyková N., Kalandrová A. Šlahorková M., Zádrapová S., Michalczyková N., Kalandrová A. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:07.44
5 866 Konečná T., Coufalová E., Kneipová M., Pazderová R. Konečná T., Coufalová E., Kneipová M., Pazderová R. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:14.17
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 30.9.2023 - 17:50) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 815 A - Řezníčková K., Kolářová N., Fúsiková J., Slámová N. A - Řezníčková K., Kolářová N., Fúsiková J., Slámová N. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:51.08
2 502 A - Trojanová G., Jeleneková A., Uhrová A., Kašparová G. A - Trojanová G., Jeleneková A., Uhrová A., Kašparová G. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:54.99
3 712 A - Tichá Ž., Vojpichová V., Ulrichová E., Bergerová S. A - Tichá Ž., Vojpichová V., Ulrichová E., Bergerová S. Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 2:56.56
4 559 A - Tellerová D., Škodová I., Weissová T., Mrkvičková J. A - Tellerová D., Škodová I., Weissová T., Mrkvičková J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:59.29
5 663 A - Beránková V., Kobiánová N., Bílková K., Stachová V. A - Beránková V., Kobiánová N., Bílková K., Stachová V. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:00.10
6 906 A - Zíková M., Holušová V., Vladařová K., Esslerová J. A - Zíková M., Holušová V., Vladařová K., Esslerová J. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:02.27
Total 6 racers

Skok vysoký - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 12:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.55 1.60 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.79 1.81 1.82 1.95 2.00
1 304 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
09 18 NL 1.95 - - O - - O - - - XO XXO XX r
2 318 Jan TančinecJan Tančinec
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 16 1.74 O O O O XXO XXO - XXX
3= 163 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 17 1.68 - XO XXO XO XXX
3= 219 Matěj ŠmejkalMatěj Šmejkal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 1 PB 1.68 O XO XXO XO XXX
5= 351 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 15 1.65 - O O XXX
5= 316 Petr ŠrámekPetr Šrámek
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 6 1.65 O O O XXX
5= 208 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 5 =PB 1.65 - O O X r
8 12 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 7 1.65 O XXO O XXX
9= 13 Robert VyhnisRobert Vyhnis
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 11 1.65 O O XO XXX
9= 164 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 12 1.65 O O XO XXX
9= 62 Jakub MatoušekJakub Matoušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 13 1.65 O O XO XXX
12 156 Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 10 1.65 O XO XO XXX
13= 61 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 14 1.60 O O XXX
13= 211 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 9 1.60 O O XXX
15 416 Jonáš ŘímanJonáš Říman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3 1.55 O XXX
16 58 Rafael KrbecRafael Krbec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 2 1.55 XO XXX
410 Jakub KotzianJakub Kotzian
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 4 NM XXX
306 Robin ChládekRobin Chládek
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
09 8 NM XXX
Total 18 racers

Skok vysoký - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 15:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.30 1.35 1.40 1.45 1.49 1.53 1.57 1.60 1.63 1.66 1.68
1 509 Lída KomornáLída Komorná
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 22 1.60 - - - O O O O O XXX
2 556 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 20 1.57 - - - O O XO XO XXX
3 904 Eliška BorunskáEliška Borunská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 21 1.57 - - - O XO O XXO XXX
4 865 Nela PávkováNela Pávková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 19 1.53 - O O O XO O XXX
5 812 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 3 PB 1.49 O O O O O XXX
6 517 Vanda BurianováVanda Burianová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 11 1.49 - O O XO XO XXX
7 505 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 16 1.49 O O O O XXO XXX
8 920 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 9 1.49 - O XO O XXO XXX
9= 869 Iveta ŠimkováIveta Šimková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 6 PB 1.49 - O XXO XO XXO XXX
9= 669 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 14 1.49 O O XO XXO XXO XXX
11= 866 Rozálie PazderováRozálie Pazderová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 18 1.45 - O O O XXX
11= 955 Eliška HajnáEliška Hajná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 12 1.45 O O O O XXX
13 713 Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 8 1.45 XO XO O O XXX
14 656 Bianka HarandzováBianka Harandzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 17 1.45 O O XO XXO XXX
15= 770 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 5 1.40 O O O XXX
15= 608 Stella PaškováStella Pašková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 13 1.40 - - O XXX
15= 913 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 7 1.40 O O O XXX
18 857 Marie KneipováMarie Kneipová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 4 1.40 O O XO XXX
19 515 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 10 1.40 O XO XXO XXX
20 764 Adéla MatoušováAdéla Matoušová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 2 1.35 O XXO XXX
21 854 Tereza GřešíčkováTereza Gřešíčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 1 1.30 O XXX
657 Nela KobiánováNela Kobiánová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 15 NM XXX
Total 22 racers

Skok o tyči - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 14:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 2.56 2.76 2.96 3.16 3.31 3.41 3.51 3.61 3.71 3.81 3.91 4.01
1 156 Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 16 3.81 - - - - - O - O - O - XXX
2 412 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 15 3.51 - O - O O XO XO XXX
3 115 Filip ReischigFilip Reischig
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 9 PB 3.31 - XO O O O XXX
4 166 Antonín MálekAntonín Málek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 14 3.31 - - XXO XO XO XXX
5 211 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 11 PB 3.31 - O O O XXO XXX
6 257 Matouš KlejchMatouš Klejch
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 12 3.31 - - XO O XXO XXX
7 167 Jakub TruhlářJakub Truhlář
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 13 3.16 - - O O XXX
8= 65 Richard PolákRichard Polák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 10 2.96 O O O XXX
8= 356 Iulian GlavanIulian Glavan
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 2.96 - O O XXX
8= 216 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 6 2.96 - O O XXX
11 7 Nicolas ŽídekNicolas Žídek
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 5 2.96 - O XXO XXX
12 52 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 8 2.76 O O XXX
13= 51 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3 2.76 O XO XXX
13= 9 David LejčekDavid Lejček
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 4 2.76 O XO XXX
15 269 Tomáš BalekTomáš Balek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 1 PB 2.76 XO XXO XXX
16 10 Adam PacourekAdam Pacourek
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 2 2.56 O XXX
Total 16 racers

Skok o tyči - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 10:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 2.05 2.25 2.40 2.55 2.70 2.85 3.00 3.15 3.25 3.35 3.45 3.55 3.65 3.75 3.81 3.86
1 907 Eliška GieckováEliška Giecková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 13 3.45 - - - - - O O O XO O XXO XXX
2 913 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 12 PB 3.35 - - - - - O O O XO XXO XXX
3 920 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 11 =SB 3.15 - - - - XO O O XXO XXX
4 519 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 10 PB 3.00 - - - - O O O XXX
5 505 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 9 2.70 - - O O O XXX
6 963 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 14 2.70 - - O O XO XXX
7 518 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 8 =PB 2.70 - XO XO O XXO XXX
8 602 Eliška DoubkováEliška Doubková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 6 2.55 - O O O XXX
9 568 Tereza TurkováTereza Turková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 5 PB 2.55 - O XO O XXX
10 520 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 4 PB 2.55 O O XXO O XXX
11= 668 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 3 2.25 O O XXX
11= 523 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 7 2.25 - O XXX
13 667 Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 2 2.25 O XO XXX
14 864 Michaela PálkováMichaela Pálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 1 PB 2.25 O XXO XXX
Total 14 racers

Skok daleký - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 14:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 154 Jakub LenochJakub Lenoch
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 24 6.30 +0.0 m/s X  0.10 6.30 5.97  -1.20 630 - 6.25  -1.20 X  -1.30
2 304 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
09 23 6.10 -0.3 m/s 5.98  -0.20 5.97  -0.60 5.98  -1.80 598 6.10  -0.30 5.89  -0.70 4.87  -0.70
3 453 David PellaDavid Pella
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 22 6.00 -0.4 m/s X  0.30 5.60  -1.20 5.56  -0.60 560 5.83 6.00  -0.40 5.98  -0.70
4 163 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 21 5.87 -0.6 m/s 5.77  0.20 5.63  -0.60 5.74  -1.50 577 5.87  -0.60 X  -0.10 5.80  -1.00
5 63 Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 20 5.73 -0.7 m/s 5.73  -0.70 X 5.51  -0.20 573 X  -1.00 X  -0.60 5.49  -0.90
6 351 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 17 5.66 -0.5 m/s 5.66  -0.50 5.47  -1.00 X 566 5.55  0.10 X X  -1.50
7 318 Jan TančinecJan Tančinec
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 1 PB 5.64 +0.1 m/s X  -0.50 5.22  0.20 5.63  -0.40 563 X  -0.10 X  -0.70 5.64  0.10
8 461 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 19 5.62 -2.3 m/s X  -1.60 5.60  -0.20 5.62  -2.30 562 5.47  0.10 5.59  -0.20 5.50  -0.90
9 254 Filip ČermákFilip Čermák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 11 5.56 +0.2 m/s 5.56  0.20 5.12  -1.00 5.36  -0.80 556
10 164 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 16 5.54 -0.9 m/s 5.29  0.70 X  -0.60 5.54  -0.90 554
11 70 Filip ŠorbanFilip Šorban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 15 5.54 -0.9 m/s X  1.10 X 5.54  -0.90 554
12 208 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 18 5.44 -0.1 m/s 5.36  -1.40 5.27  -0.30 5.44  -0.10 544
13 262 Nikolas LinhaNikolas Linha
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 13 5.43 -2.0 m/s 5.31  1.40 5.22  -0.80 5.43  -2.00 543
14 365 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 4 PB 5.29 -0.4 m/s 5.29  -0.40 5.12 5.02  0.40 529
15 423 Vincent ŽůrekVincent Žůrek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 12 5.26 +1.2 m/s 5.26  1.20 5.15  -1.90 X  -1.60 526
16 356 Iulian GlavanIulian Glavan
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 14 5.19 +0.0 m/s 5.19 2.88  -1.10 X  -1.70 519
17 409 Kryštof KernKryštof Kern
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 6 PB 5.18 -0.2 m/s 5.18  -0.20 X  0.40 4.87  1.10 518
18 364 Tomáš MolnarTomáš Molnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 8 5.17 -1.6 m/s 5.16  0.30 4.91  -0.60 5.17  -1.60 517
19 65 Richard PolákRichard Polák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 10 5.16 +1.4 m/s 5.16  1.40 4.92  -0.10 4.61  -0.20 516
20 73 Tadeáš TrachtaTadeáš Trachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 5 4.92 -0.1 m/s 4.92  -0.10 4.32 X  0.50 492
21 401 Vít BouchalaVít Bouchala
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 9 4.58 -0.7 m/s 4.45 4.49  0.90 4.58  -0.70 458
22 362 David KünstlerDavid Künstler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 2 4.18 +0.1 m/s 3.93  -1.40 4.18  0.10 X  0.80 418
23 366 Lukáš PastorekLukáš Pastorek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 3 4.16 +0.2 m/s X  -1.10 4.08  1.00 4.16  0.20 416
203 Matěj ČupMatěj Čup
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 7 NM X X X -
Total 24 racers

Skok daleký - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 12:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 707 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 23 5.46 -0.8 m/s X  -1.10 5.27  -2.10 5.18  -1.50 527 X  -0.70 X  -1.60 5.46  -0.80
2 814 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 24 5.43 +1.3 m/s 5.01  -0.50 4.75  -1.30 4.83  -1.00 501 5.20  -1.80 5.43  1.30 4.96  0.10
3 811 Ella PohunkováElla Pohunková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 21 5.36 -1.1 m/s 4.98  -0.80 X  -0.40 4.95 498 5.24 5.36  -1.10 X  0.70
4 556 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 22 5.26 +0.2 m/s 4.91  -1.60 5.26  0.20 5.05  -1.70 526 5.09  -1.40 5.13  -1.30 5.22  -1.00
5 706 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 17 5.16 -1.1 m/s 4.71  -1.20 4.95  -1.10 5.02  -0.60 502 5.15  -0.90 X  0.20 5.16  -1.10
6 569 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 20 5.07 -0.8 m/s 5.06  -0.20 5.07  -0.80 5.07  -0.70 507 X  -0.80 5.02  -0.90 X  -0.30
7 665 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 13 4.93 -0.4 m/s X  0.50 4.91  0.70 4.76  -2.70 491 4.70  -1.10 4.93  -0.40 X  -0.20
8 923 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 18 4.91 +0.5 m/s 4.91  0.50 4.60  -1.40 4.50  -1.80 491 X  -0.60 4.81  0.10 4.64  -1.30
9 704 Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 19 4.91 -0.2 m/s X  -0.90 4.91  -0.20 X  -2.50 491
10 807 Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 15 4.87 -0.7 m/s 4.84  -0.30 4.76  -0.50 4.87  -0.70 487
11 803 Agáta HanáčkováAgáta Hanáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 9 4.85 -1.2 m/s 4.85  -1.20 X  -0.60 X  -1.10 485
12 605 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 11 4.84 -0.2 m/s 4.81  -1.70 4.84  -0.20 4.64  -1.40 484
13 509 Lída KomornáLída Komorná
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 14 4.73 -0.4 m/s 4.54  0.70 4.73  -0.40 4.69 473
14 514 Anna UhrováAnna Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 10 4.62 -1.3 m/s 4.31  -0.30 4.58  -0.60 4.62  -1.30 462
15 653 Adéla DuškováAdéla Dušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 12 4.59 -1.3 m/s 4.59  -1.30 X  1.20 X  -0.90 459
16 565 Iveta ŠkodováIveta Škodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 16 4.51 -1.5 m/s X  0.40 4.51  -1.50 4.49  -1.90 451
17 617 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 2 4.42 +0.5 m/s X  -0.10 4.42  0.50 X  -2.60 442
18 553 Šárka HlouškováŠárka Hloušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 6 4.41 -0.6 m/s X  -0.80 4.41  -0.60 X  -0.20 441
19 715 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 1 4.40 -1.0 m/s 4.40  -1.00 X  -0.90 4.23  -1.40 440
20 658 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 8 4.40 -1.3 m/s 4.40  -1.30 X  -0.30 X  -0.40 440
21 712 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 4 4.36 -0.8 m/s 4.28  -2.10 4.36  -0.80 4.30  0.10 436
22 961 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 7 4.31 +0.5 m/s 4.13  -0.50 4.01  -1.70 4.31  0.50 431
23 957 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 5 4.26 -1.0 m/s 4.26  -1.00 4.05  -0.60 4.19  -0.60 426
863 Denisa NovákováDenisa Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 3 DNS
Total 24 racers

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 809 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 21 PB 12.19 10.88 11.49 12.05 1205 12.15 X 12.19
2 671 Viktorie MachováViktorie Machová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 24 12.00 11.13 11.65 12.00 1200 11.96 X X
3 952 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 23 11.62 X X 11.62 1162 X 11.35 10.91
4 556 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 22 11.43 11.30 11.32 X 1132 X 11.28 11.43
5 611 Eliška MaříkováEliška Maříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 15 PB 11.07 10.79 11.07 10.79 1107 X 10.68 10.50
6 561 Lucie RokosováLucie Rokosová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 7 PB 10.96 09.85 10.39 10.96 1096 10.60 10.17 10.57
7 956 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 19 10.76 09.96 10.76 X 1076 10.04 10.73 X
8 717 Linda SimandlováLinda Simandlová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 18 10.63 X 10.16 10.63 1063 X 10.29 X
9 510 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 14 10.60 09.99 10.25 10.60 1060
10 608 Stella PaškováStella Pašková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 20 10.58 X 10.15 10.58 1058
11 958 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 16 10.48 10.48 X X 1048
12 503 Ema ŠárováEma Šárová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 13 10.41 09.76 09.38 10.41 1041
13 870 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 12 10.29 09.33 09.72 10.29 1029
14 861 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 11 10.19 10.19 09.70 09.67 1019
15 918 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 6 09.54 08.92 09.28 09.54 954
16 603 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 17 09.34 X 09.34 X 934
17 962 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 8 09.20 09.20 X 09.17 920
18 664 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 5 09.19 08.59 08.61 09.19 919
19 964 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 08.89 08.56 08.89 X 889
20 758 Magdaléna JiránkováMagdaléna Jiránková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 1 PB 08.76 08.76 X X 876
21 919 Barbora ŠtenclováBarbora Štenclová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 10 08.54 08.54 07.36 X 854
22 504 Berta BlatnáBerta Blatná
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 9 08.22 07.68 08.22 X 822
23 970 Valerie HammondováValerie Hammondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 2 08.20 06.25 07.43 08.20 820
24 922 Mariana ZíkováMariana Zíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3 07.72 07.72 X - 772
Total 24 racers

Vrh koulí 4kg - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 14:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 168 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 20 14.99 14.91 14.78 - 1491 14.99 - -
2 411 Oliver KožiolOliver Kožiol
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 17 12.59 11.91 12.24 12.59 1259 10.70 11.52 12.09
3 354 Jiří EsterkaJiří Esterka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 6 PB 12.27 11.91 10.88 12.27 1227 12.10 11.89 10.72
4 4 David MyškaDavid Myška
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 14 PB 12.14 12.14 11.47 11.69 1214 11.21 12.02 12.07
5 6 David StrakaDavid Straka
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 15 12.02 10.56 11.26 12.02 1202 X 11.88 11.84
6 112 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 11 PB 12.01 X 11.61 12.01 1201 11.00 10.45 -
7 252 Jan BendaJan Benda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 16 11.77 08.89 10.47 11.77 1177 11.05 X 10.98
8 464 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 8 PB 11.44 11.44 11.13 11.24 1144 11.21 10.74 X
9 165 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 18 11.31 11.23 11.31 11.19 1131
10 319 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 13 11.03 11.02 10.83 11.03 1103
11 169 Tomáš TrávníčekTomáš Trávníček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 12 10.72 X 10.72 10.29 1072
12 355 Jiří Josef FiurášekJiří Josef Fiurášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 10.39 10.03 10.39 10.32 1039
13 212 Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 10 10.07 10.07 X X 1007
14 306 Robin ChládekRobin Chládek
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
09 3 PB 09.78 09.78 09.02 09.54 978
15 317 Vojtěch ŠťavíkVojtěch Šťavík
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 4 09.63 09.63 09.20 09.58 963
16 118 Tadeáš VosickýTadeáš Vosický
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 5 09.50 09.50 09.32 09.41 950
17 366 Lukáš PastorekLukáš Pastorek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 2 PB 09.35 08.82 09.35 07.64 935
18 111 Zdeněk MázlZdeněk Mázl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 1 PB 09.33 09.01 08.93 09.33 933
313 Matěj RežňákMatěj Režňák
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
09 9 NM X X X -
201 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 19 NM X X X -
Total 20 racers

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 14:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 571 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 23 34.91 32.18 32.83 33.19 3319 34.35 34.91 X
2 870 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 18 PB 34.79 33.29 33.08 X 3329 34.79 X X
3 671 Viktorie MachováViktorie Machová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 24 34.41 X 28.65 30.57 3057 34.41 X X
4 667 Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 22 33.26 28.39 33.06 32.20 3306 30.94 33.26 X
5 603 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 16 31.46 X 31.46 X 3146 X X X
6 952 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 21 30.32 X 30.32 X 3032 X X X
7 611 Eliška MaříkováEliška Maříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 17 29.30 28.03 X 29.30 2930 27.45 X X
8 664 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 13 28.59 28.59 X 26.39 2859 26.18 26.95 X
9 868 Natálie StrakováNatálie Straková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 9 PB 28.33 28.33 X X 2833
10 954 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 15 27.81 22.27 27.81 26.34 2781
11 717 Linda SimandlováLinda Simandlová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 7 PB 27.55 24.70 26.46 27.55 2755
12 958 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 19 27.43 27.43 X X 2743
13 561 Lucie RokosováLucie Rokosová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 20 26.88 X X 26.88 2688
14 503 Ema ŠárováEma Šárová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 14 26.64 26.64 21.46 23.75 2664
15 919 Barbora ŠtenclováBarbora Štenclová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 8 PB 26.62 25.62 X 26.62 2662
16 718 Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 10 25.98 25.97 25.98 21.31 2598
17 953 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 11 25.04 21.29 25.04 23.31 2504
18 918 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 1 PB 23.09 23.09 X 22.44 2309
19 612 Matylda HoudkováMatylda Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 12 21.88 21.88 X X 2188
20 504 Berta BlatnáBerta Blatná
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 5 21.48 X 21.48 21.28 2148
21 666 Julie TrnečkováJulie Trnečková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 6 20.03 18.20 20.03 16.57 2003
22 964 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 19.49 X 17.83 19.49 1949
23 960 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 PB 18.35 15.47 18.35 X 1835
24 856 Karin KlicperováKarin Klicperová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 3 17.78 14.64 17.78 X 1778
Total 24 racers

Hod diskem 1kg - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 16:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 212 Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 24 51.10 X 47.56 X 4756 43.28 X 51.10
2 201 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 23 PB 49.65 47.96 43.05 X 4796 X X 49.65
3 265 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 22 45.43 45.43 44.45 X 4543 X X X
4 169 Tomáš TrávníčekTomáš Trávníček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 16 PB 44.07 X 30.01 35.75 3575 34.68 44.07 X
5 252 Jan BendaJan Benda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 18 PB 42.87 33.73 32.74 36.27 3627 30.81 38.08 42.87
6 168 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 20 PB 42.84 X 32.17 36.80 3680 42.84 38.57 X
7 461 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 21 39.20 30.68 32.35 X 3235 X X 39.20
8 254 Filip ČermákFilip Čermák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 19 37.72 33.61 33.69 X 3369 34.33 37.72 X
9 53 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 10 =PB 32.31 28.46 26.94 32.31 3231
10 464 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 11 32.03 32.03 26.38 X 3203
11 216 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 17 31.52 X 31.52 27.23 3152
12 110 Lukáš MalátLukáš Malát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 8 PB 31.47 31.47 28.75 31.17 3147
13 317 Vojtěch ŠťavíkVojtěch Šťavík
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 5 PB 31.30 26.17 31.30 30.06 3130
14 170 Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 9 30.72 X X 30.72 3072
15 411 Oliver KožiolOliver Kožiol
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 7 30.19 X 30.19 29.32 3019
16 4 David MyškaDavid Myška
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 12 29.61 22.03 23.59 29.61 2961
17 6 David StrakaDavid Straka
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 13 28.01 28.01 X 24.84 2801
18 465 Václav LošekVáclav Lošek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 15 27.38 25.82 27.38 X 2738
19 355 Jiří Josef FiurášekJiří Josef Fiurášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 6 25.82 25.82 23.28 X 2582
20 10 Adam PacourekAdam Pacourek
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 4 24.45 24.45 20.84 17.40 2445
21 319 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 14 24.09 23.39 24.09 X 2409
22 111 Zdeněk MázlZdeněk Mázl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3 23.69 23.69 X 17.64 2369
23 51 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2 22.93 22.91 X 22.93 2293
24 18 Václav KasalVáclav Kasal
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 1 22.72 21.90 22.72 20.91 2272
Total 24 racers

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 12:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 958 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 20 41.95 36.65 X X 3665 36.33 39.65 41.95
2 671 Viktorie MachováViktorie Machová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 21 40.41 37.10 X 39.71 3971 40.41 X 38.01
3 718 Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 19 PB 40.41 38.61 39.27 X 3927 40.41 X X
4 964 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 18 38.83 35.73 38.83 38.26 3883 37.16 X 38.35
5 608 Stella PaškováStella Pašková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 17 37.58 31.18 35.16 35.26 3526 36.27 37.58 36.72
6 960 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 10 PB 34.88 30.79 32.36 34.88 3488 30.31 X 30.87
7 666 Julie TrnečkováJulie Trnečková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 4 PB 34.85 29.58 25.70 34.85 3485 32.70 33.62 X
8 954 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 14 PB 33.68 X 33.45 33.68 3368 33.10 X 31.97
9 611 Eliška MaříkováEliška Maříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 13 PB 33.26 29.22 33.26 32.57 3326
10 758 Magdaléna JiránkováMagdaléna Jiránková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 15 32.58 X X 32.58 3258
11 956 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 7 PB 31.86 28.92 29.70 31.86 3186
12 561 Lucie RokosováLucie Rokosová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 16 31.72 31.72 X X 3172
13 919 Barbora ŠtenclováBarbora Štenclová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 12 31.36 27.85 31.36 X 3136
14 962 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 9 27.84 27.84 X X 2784
15 717 Linda SimandlováLinda Simandlová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 6 27.80 X X 27.80 2780
16 870 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 8 27.61 27.61 X X 2761
17 522 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 11 26.43 X X 26.43 2643
18 970 Valerie HammondováValerie Hammondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 5 25.86 25.86 X X 2586
19 861 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 1 PB 24.88 X 24.88 X 2488
20 567 Lucie TučkováLucie Tučková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3 22.20 20.60 22.20 18.93 2220
21 558 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 2 PB 21.75 21.75 19.21 20.79 2175
Total 21 racers

Hod kladivem 4kg - Žáci

(Sat, 30.9.2023 - 10:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 201 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 19 55.66 37.51 50.63 X 5063 X X 55.66
2 212 Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 17 48.73 X 42.29 X 4229 46.16 48.51 48.73
3 170 Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 16 46.78 45.74 X 43.40 4574 X 46.78 43.96
4 169 Tomáš TrávníčekTomáš Trávníček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 14 46.57 18.91 X 42.56 4256 46.57 45.58 X
5 317 Vojtěch ŠťavíkVojtěch Šťavík
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 13 45.74 X X 40.55 4055 45.54 45.74 X
6 4 David MyškaDavid Myška
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 11 PB 34.45 X 30.73 33.32 3332 29.30 X 34.45
7 355 Jiří Josef FiurášekJiří Josef Fiurášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 12 33.92 X 33.92 27.58 3392 X X 32.64
8 61 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 6 PB 30.49 30.49 X X 3049 29.81 X X
9 53 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 10 PB 29.10 29.10 X 27.38 2910
10 319 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 9 27.71 27.71 r 2771
11 252 Jan BendaJan Benda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 1 PB 27.55 27.55 X X 2755
12 54 Jáchym KajmlJáchym Kajml
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 7 PB 26.41 25.82 24.34 26.41 2641
13 258 Karel KohoutKarel Kohout
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 8 24.97 23.77 24.97 24.47 2497
14 108 František KlusoňFrantišek Klusoň
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 2 PB 24.57 24.57 23.96 23.26 2457
15 465 Václav LošekVáclav Lošek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 4 24.55 24.55 18.99 22.90 2455
16 318 Jan TančinecJan Tančinec
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 5 23.97 23.05 23.97 23.33 2397
302 Filip ČervenkaFilip Červenka
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 18 NM X X X -
22 Mikuláš KalenskýMikuláš Kalenský
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 3 NM X X - -
411 Oliver KožiolOliver Kožiol
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 15 NM X X X -
Total 19 racers

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(Sat, 30.9.2023 - 10:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 901 Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 24 43.49 37.21 41.49 36.41 4149 38.48 41.25 43.49
2 809 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 21 PB 39.86 34.82 37.49 39.86 3986 38.92 X 35.28
3 954 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 23 39.62 30.87 33.09 38.61 3861 36.87 35.29 39.62
4 952 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 19 PB 39.05 36.62 37.07 35.21 3707 36.63 37.55 39.05
5 503 Ema ŠárováEma Šárová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 15 PB 37.93 37.81 33.23 28.42 3781 35.90 37.93 36.69
6 571 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 22 37.11 33.34 34.00 37.10 3710 X X 37.11
7 505 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 20 34.36 34.36 32.68 27.44 3436 25.49 27.79 33.31
8 517 Vanda BurianováVanda Burianová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 11 PB 34.35 30.75 30.19 34.35 3435 27.16 32.14 26.18
9 962 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 17 33.99 33.17 32.52 33.99 3399
10 612 Matylda HoudkováMatylda Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 14 33.52 25.89 X 33.52 3352
11 816 Stella SukupováStella Sukupová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
09 16 32.76 X 28.74 32.76 3276
12 953 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 10 32.75 30.63 32.75 30.74 3275
13 510 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 6 PB 31.26 29.85 31.26 X 3126
14 664 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 7 30.61 28.96 X 30.61 3061
15 604 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 18 30.52 30.52 27.33 29.49 3052
16 856 Karin KlicperováKarin Klicperová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 13 29.89 27.77 27.44 29.89 2989
17 606 Ema MaškováEma Mašková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 5 29.14 28.14 27.73 29.14 2914
18 868 Natálie StrakováNatálie Straková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 12 28.33 X X 28.33 2833
19 956 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 8 28.21 26.10 28.21 27.45 2821
20 567 Lucie TučkováLucie Tučková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 9 28.12 25.20 27.09 28.12 2812
21 603 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 4 26.60 X 26.60 X 2660
22 758 Magdaléna JiránkováMagdaléna Jiránková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 2 26.00