Back

 / Ostrava Indoor I

Ostrava (24. 1. 2023)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Tue, 24.1.2023 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski 96 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 4 07.11 qB 0.189
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 =SB 07.12 qB 0.167
3 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 07.22 0.172
4 Štefan BellusŠtefan Bellus 02 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 5 07.30 0.186
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.36 0.156
6 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.73 0.191
7 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.78 0.195
Kamil KřístekKamil Křístek 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS
Total 8 racers
Rozběh 2 (Tue, 24.1.2023 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michał DerusMichał Derus 90 Start TarnówStart Tarnów 4 06.97 qA 0.176
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.13 qB 0.149
3 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 PB 07.29 0.141
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.52 0.152
5 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 07.53 0.157
6 Dominik ZáhoraDominik Záhora 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.52 0.179
David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 DQ -0.056
Total 7 racers
Rozběh 3 (Tue, 24.1.2023 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michał GorzkowiczMichał Gorzkowicz 05 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 4 06.92 qA 0.175
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 07.05 qB 0.128
3 Luboš KopřivaLuboš Kopřiva 93 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.21 0.172
4 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 07.27 0.151
5 Ondřej StaśOndřej Staś 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 07.43 0.141
6 Artem KroscenkoArtem Kroscenko 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 07.76 0.170
7 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.39 0.140
Total 7 racers
Rozběh 4 (Tue, 24.1.2023 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.96 qA 0.151
2 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 MKS SMS Victoria RacibórzMKS SMS Victoria Racibórz 5 07.24 0.147
3 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.27 0.152
4 Matej JakušMatej Jakuš 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 07.52 0.158
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.69 0.170
6 Patrik SikoraPatrik Sikora 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.79 0.165
7 Maciej WoźniakMaciej Woźniak 02 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 3 07.84 0.181
8 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.57 0.370
Total 8 racers
Rozběh 5 (Tue, 24.1.2023 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 06.96 qA 0.130
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 07.04 qB 0.146
3 Dominik GuraDominik Gura 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 07.29 0.158
4 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.36 0.146
5 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.44 0.128
6 Łukasz RinkeŁukasz Rinke 07 LUKS CHEMIK K-KoźleLUKS CHEMIK K-Koźle 2 07.74 0.183
7 Ondřej BartošekOndřej Bartošek 01 Para Athletics Team SSK-VítkovicePara Athletics Team SSK-Vít... 1 09.28
Wiktor CyganWiktor Cygan 03 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 DNS
Total 8 racers
Rozběh 6 (Tue, 24.1.2023 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.04 qB 0.168
2 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 5 07.14 qB 0.158
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.38 0.161
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 07.40 0.158
5 Jonáš BanýJonáš Baný 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.67 0.145
6 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 07.71 0.171
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Łukasz RinkeŁukasz Rinke 07 LUKS CHEMIK K-KoźleLUKS CHEMIK K-Koźle 8 DNS
Total 8 racers
Rozběh 7 (Tue, 24.1.2023 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 06.93 qA 0.150
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.99 qA 0.132
3 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 07.24 0.170
4 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.40 0.156
5 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 PB 07.54 0.176
6 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.56 0.180
7 Filip BőhmFilip Bőhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.77 0.147
8 Filip Hai NguyenFilip Hai Nguyen 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.07 0.148
Total 8 racers
Rozběh 8 (Tue, 24.1.2023 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1= Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 06.97 qA 0.135
1= Michał MalarekMichał Malarek 98 Sprinterzy.comSprinterzy.com 5 06.97 qA 0.150
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.28 0.185
4 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.35 0.150
5 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.55 0.184
6 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.83 0.222
7 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 07.92 0.190
8 Jan StrojnyJan Strojny 09 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 1 08.03 0.156
Total 8 racers
Rozběh 9 (Tue, 24.1.2023 - 15:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.01 qB 0.170
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 07.14 0.232
3 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.34 0.177
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.54 0.185
5 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 07.78 0.166
6 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 07.80 0.128
Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 DQ 0.067
Jakub PająkJakub Pająk 03 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 DNS
Total 8 racers

60 m - Muži (Finále)

Finále A (Tue, 24.1.2023 - 17:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 06.92 0.158
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 06.92 0.139
3 Michał GorzkowiczMichał Gorzkowicz 05 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 4 06.94 0.178
4 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 06.94 0.140
5 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 06.95 0.151
6 Michał MalarekMichał Malarek 98 Sprinterzy.comSprinterzy.com 3 PB 06.96 0.157
7 Michał DerusMichał Derus 90 Start TarnówStart Tarnów 7 07.00 0.157
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 DNS
Total 8 racers
Finále B (Tue, 24.1.2023 - 17:06) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 07.01 0.140
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 07.04 0.144
3 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 =PB 07.04 0.153
4 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.05 0.160
5 Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski 96 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 3 PB 07.09 0.164
6 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.13 0.156
7 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 MCKiS JaworznoMCKiS Jaworzno 2 07.19 0.159
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Total 8 racers

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Tue, 24.1.2023 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 07.66 qA 0.180
2 Ela ČederlováEla Čederlová 04 Naša atletikaNaša atletika 6 08.00 0.315
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.07 0.216
4 Dorothea SaláškováDorothea Salášková 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 SB 08.11 0.173
5 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.29 0.188
6 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 PB 08.51 0.196
7 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 PB 08.56 0.176
Total 7 racers
Rozběh 2 (Tue, 24.1.2023 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.83 qA 0.182
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 4 08.00 0.164
3 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 08.17 0.272
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 08.20 0.153
5 Adéla OndřejováAdéla Ondřejová 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 08.21 0.203
6 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 PB 08.52 0.204
7 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.91 0.204
Total 7 racers
Rozběh 3 (Tue, 24.1.2023 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 =PB 07.90 qB 0.148
2 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 6 SB 07.99 qB 0.183
3 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 08.18 0.167
4 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.31 0.173
5 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 PB 08.38 0.197
6 Karolína JanušováKarolína Janušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 08.59 0.145
7 Mahulena JurkovičováMahulena Jurkovičová 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.29 0.353
Weronika NagięćWeronika Nagięć 02 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 DNS
Total 8 racers
Rozběh 4 (Tue, 24.1.2023 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Agáta CelerováAgáta Celerová 03 Slávia TrenčínSlávia Trenčín 4 07.82 qA 0.162
2 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 07.97 qB 0.178
3 Viktória RusnákováViktória Rusnáková 04 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 5 07.99 qB 0.159
4 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 08.15 0.169
5 Paulina WestenholcPaulina Westenholc 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 7 SB 08.19 0.153
6 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.58 0.160
7 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 08.58 0.214
8 Květa JiruškováKvěta Jirušková 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.69 0.132
Total 8 racers
Rozběh 5 (Tue, 24.1.2023 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 =PB 07.72 qA 0.126
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.94 qB 0.146
3 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 07.97 qB 0.166
4 Tamara SvatikováTamara Svatiková 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 SB 08.15 0.156
5 Natália BielikováNatália Bieliková 06 AK Žiar nad HronomAK Žiar nad Hronom 3 08.21 0.122
6 Eliška KandráčováEliška Kandráčová 05 Naša atletikaNaša atletika 7 =SB 08.29 0.321
7 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 08.49 0.384
8 Jana KolozsváryováJana Kolozsváryová 05 Naša atletikaNaša atletika 2 SB 08.63 0.200
Total 8 racers
Rozběh 6 (Tue, 24.1.2023 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 08.01 0.188
2 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.17 0.370
3 Sandra VeselskáSandra Veselská 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.22 0.188
4 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.22 0.151
5 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.37 0.377
6 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 08.46 0.129
7 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 PB 08.78 0.167
8 Ida KostkováIda Kostková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.09 0.180
Total 8 racers
Rozběh 7 (Tue, 24.1.2023 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martyna GuzowskaMartyna Guzowska 03 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 SB 07.85 qA 0.179
2 Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 KS AZS AWF KATOWiCEKS AZS AWF KATOWiCE 4 07.86 qA 0.357
3 Petra ĎurišováPetra Ďurišová 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.23 0.168
4 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.30 0.370
5 Jagoda RomaniakJagoda Romaniak 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 7 08.46 0.598
6 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 08.57 0.183
7 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 09.00 0.174
8 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 09.04 0.219
Total 8 racers
Rozběh 8 (Tue, 24.1.2023 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 08.12 0.137
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.16 0.197
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.38 0.184
4 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 08.69 0.431
5 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 09.17 0.294
Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 5 DNS
Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 DNS
Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Total 8 racers
Rozběh 9 (Tue, 24.1.2023 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletikaNaša atletika 4 07.93 qB 0.148
2 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 AZs-AWF KatowiceAZs-AWF Katowice 5 08.05 0.173
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 =PB 08.12 0.145
4 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.16 0.129
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.32 0.188
6 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.42 0.154
7 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.77 0.171
8 Žofie LyčkováŽofie Lyčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.01 0.151
Total 8 racers
Rozběh 10 (Tue, 24.1.2023 - 15:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Maria PuławskaMaria Puławska 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 5 SB 07.82 qA 0.148
2 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša atletikaNaša atletika 4 07.89 qA 0.158
3 Dominika ŠvaňováDominika Švaňová 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 SB 07.90 qB 0.162
4 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.20 0.261
5 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 PB 08.35 0.165
6 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.43 0.372
7 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 SB 09.03 0.196
8 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.05 0.171
Total 8 racers

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (Tue, 24.1.2023 - 17:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 07.71 0.158
2 Agáta CelerováAgáta Celerová 03 Slávia TrenčínSlávia Trenčín 3 PB 07.72 0.151
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 07.73 0.185
4 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.77 0.150
5 Maria PuławskaMaria Puławska 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 PB 07.80 0.162
6 Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 KS AZS AWF KATOWiCEKS AZS AWF KATOWiCE 2 =PB 07.86 0.197
7 Martyna GuzowskaMartyna Guzowska 03 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 8 07.87 0.258
8 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša atletikaNaša atletika 1 07.90 0.145
Total 8 racers
Finále B (Tue, 24.1.2023 - 17:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletikaNaša atletika 6 PB 07.91 0.161
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.91 0.136
3 Dominika ŠvaňováDominika Švaňová 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.93 0.350
4 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.95 0.135
5 Viktória RusnákováViktória Rusnáková 04 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 1 PB 07.98 0.158
6 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.98 0.220
7 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.05 0.198
8 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 2 08.06 0.175
Total 8 racers

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Tue, 24.1.2023 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.10
2 Roman HaraslínRoman Haraslín 03 Naša atletikaNaša atletika 3 SB 21.89
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 21.94
4 Michał MalarekMichał Malarek 98 Sprinterzy.comSprinterzy.com 6 21.98
5 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 22.98
Total 5 racers
Běh 2 (Tue, 24.1.2023 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.43
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 21.97
3 Adam PażdzierzAdam Pażdzierz 00 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 22.18
4 Michal BačíkMichal Bačík 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 22.63
5 Jonáš BanýJonáš Baný 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.99
Total 5 racers
Běh 3 (Tue, 24.1.2023 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 21.30
2 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletikaNaša atletika 4 SB 21.67
3 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.26
4 Štefan BellusŠtefan Bellus 02 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 2 24.02
Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ 17.3.2
Total 5 racers
Běh 4 (Tue, 24.1.2023 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 21.93
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.51
3 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 23.20
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.58
David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Total 5 racers
Běh 5 (Tue, 24.1.2023 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 JAKUB OLEJNICZAKJAKUB OLEJNICZAK 97 TS WIELICZANKA WIELICZKATS WIELICZANKA WIELICZKA 6 SB 22.04
2 RADOSŁAW CZYŻRADOSŁAW CZYŻ 88 TS WIELICZANKA WIELICZKATS WIELICZANKA WIELICZKA 5 22.39
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 22.54
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 24.03
5 Patrik SikoraPatrik Sikora 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 25.08
6 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 25.69
Total 6 racers
Běh 6 (Tue, 24.1.2023 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 22.80
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 23.23
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.94
4 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 24.71
5 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 24.99
Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Total 6 racers
Běh 7 (Tue, 24.1.2023 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 22.63
2 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 22.84
3 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.42
4 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.02
5 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 24.30
6 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 25.87
Total 6 racers
Běh 8 (Tue, 24.1.2023 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 23.83
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 24.02
3 Bartłomiej AdamczykBartłomiej Adamczyk 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 4 24.13
4 Ivan JankoIvan Janko 77 Naša atletikaNaša atletika 2 26.29
5 Vít ŠnoplVít Šnopl 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 26.45
Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 DNS
Total 6 racers
Běh 9 (Tue, 24.1.2023 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 23.87
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 23.91
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.23
4 Michał FedkowMichał Fedkow 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 3 24.63
5 David KuhnDavid Kuhn 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 28.23
6 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 28.64
Total 6 racers
Běh 10 (Tue, 24.1.2023 - 18:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 PB 24.02
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 24.20
3 Jan ČertekJan Čertek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.85
4 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 26.60
5 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.29
Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNF
Total 6 racers

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alexandra BezekovaAlexandra Bezekova 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.75
2 Julia ZiembickaJulia Ziembicka 01 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 SB 23.79
3 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 24.89
4 Julia KorzuchJulia Korzuch 95 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 3 25.14
5 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 AZs-AWF KatowiceAZs-AWF Katowice 2 25.73
6 Diana DevaldováDiana Devaldová 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 1 26.18
Total 6 racers
Běh 2 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.38
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.71
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 25.09
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 26.57
5 Petra ĎurišováPetra Ďurišová 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 27.08
Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 3 DNS
Total 6 racers
Běh 3 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martyna GuzowskaMartyna Guzowska 03 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 6 SB 24.89
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.41
3 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 25.57
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 25.61
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.81
6 Ema VaňováEma Vaňová 07 sport hrou Presovsport hrou Presov 1 26.45
Total 6 racers
Běh 4 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.07
2 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša atletikaNaša atletika 4 SB 25.39
3 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 26.99
4 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 27.32
5 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 27.39
Total 5 racers
Běh 5 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Agáta CelerováAgáta Celerová 03 Slávia TrenčínSlávia Trenčín 6 SB 25.57
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 25.62
3 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 26.27
4 Jana KolozsváryováJana Kolozsváryová 05 Naša atletikaNaša atletika 3 27.54
5 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 28.15
6 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 29.18
Total 6 racers
Běh 6 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 PB 25.68
2 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletikaNaša atletika 6 SB 25.86
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 26.09
4 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 27.61
5 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 27.76
Total 5 racers
Běh 7 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 26.09
2 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.45
3 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 26.54
4 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 PB 27.63
5 Liliia HerasymovychLiliia Herasymovych 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 27.73
Total 5 racers
Běh 8 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Maria PuławskaMaria Puławska 07 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 SB 25.38
2 Ela ČederlováEla Čederlová 04 Naša atletikaNaša atletika 5 SB 26.17
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 27.12
4 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 PB 27.36
5 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 28.15
6 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 29.37
Total 6 racers
Běh 9 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 26.46
2 Eliška KandráčováEliška Kandráčová 05 Naša atletikaNaša atletika 6 SB 26.66
3 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 27.99
4 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 29.35
5 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 AK KroměřížAK Kroměříž 1 29.79
Magdalena MiliczekMagdalena Miliczek 06 KS A,S AWF KATOWICEKS A,S AWF KATOWICE 5 DNS
Total 6 racers
Běh 10 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 26.74
2 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 26.99
3 Jagoda RomaniakJagoda Romaniak 06 TL Pogoń Ruda ŚląskaTL Pogoń Ruda Śląska 6 27.83
4 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 27.97
5 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 28.59
6 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 28.94
Total 6 racers
Běh 11 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 26.71
2 Julia SadkiewiczJulia Sadkiewicz 07 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 5 27.25
3 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 28.11
4 Karolína JanušováKarolína Janušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 29.82
5 Mahulena JurkovičováMahulena Jurkovičová 09 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 31.90
Natália BielikováNatália Bieliková 06 AK Žiar nad HronomAK Žiar nad Hronom 1 DNS
Total 6 racers
Běh 12 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 28.19
2 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 28.35
3 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 28.41
4 Monika KubicováMonika Kubicová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 32.18
Total 4 racers
Běh 13 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 27.90
2 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 28.96
3 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 PB 29.35
4 Emilia KustośEmilia Kustoś 06 UKS Piątka PlusUKS Piątka Plus 3 30.24
5 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 30.60
Total 5 racers
Běh 14 (Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 27.52
2 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 28.17
3 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 29.59
4 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 29.96
Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Total 5 racers

300 m - Muži (Běh)

Běh (Tue, 24.1.2023 - 15:55) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ján VolkoJán Volko 96 Naša atletikaNaša atletika 3 33.70
2 Roman HaraslínRoman Haraslín 03 Naša atletikaNaša atletika 5 SB 33.82
3 Adam PażdzierzAdam Pażdzierz 00 KZ AZS AWF KATOWICEKZ AZS AWF KATOWICE 6 34.33
4 Jakub PająkJakub Pająk 01 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 35.46
5 Piotr KydoňPiotr Kydoň 00 PolandPoland 2 36.05
6 Dominik GuraDominik Gura 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 37.58
Total 6 racers

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Tue, 24.1.2023 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 STU BratislavaSTU Bratislava 5 47.53
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.51
3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 49.59
4 Karel KratochvílKarel Kratochvíl 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 52.82
5 Pastrana Simon RuizPastrana Simon Ruiz 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 54.48
Total 5 racers
Běh 2 (Tue, 24.1.2023 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.08
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.47
3 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 51.84
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 52.20
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 56.17
6 Max ŠťastaMax Šťasta 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 59.23
Total 6 racers
Běh 3 (Tue, 24.1.2023 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomasz LampartTomasz Lampart 98 AZS Awf KrakówAZS Awf Kraków 5 SB 48.90
2 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 49.55
3 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 49.80
4 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 51.87
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 52.11
6 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 52.71
Total 6 racers
Běh 4 (Tue, 24.1.2023 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 51.20
2 Matej JakušMatej Jakuš 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 53.39
3 Dawid DarlińskiDawid Darliński 07 ADEA TEAM GLIWICEADEA TEAM GLIWICE 3 54.54
4 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 58.15
Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 DNS
Total 5 racers
Běh 5 (Tue, 24.1.2023 - 16:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 53.52
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 53.85
3 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 54.37
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 55.39
5 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 56.40
6 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 59.39
Total 6 racers

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Tue, 24.1.2023 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 57.05
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.06
3 Anna CagašováAnna Cagašová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 57.65
4 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 63.66
5 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 65.87
Total 5 racers
Běh 2 (Tue, 24.1.2023 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolina GajewskaKarolina Gajewska 01 KS AZS AWK KrakówKS AZS AWK Kraków 5 55.58
2 Martyna TrocholepszaMartyna Trocholepsza 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 6 55.92
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 56.23
4 Zuzanna TurekZuzanna Turek 03 KU AZS PWSZ w TarnowieKU AZS PWSZ w Tarnowie 2 58.42
5 Justyna JelskaJustyna Jelska 99 KS Podlasie BiałystokKS Podlasie Białystok 3 58.65
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 65.27
Total 6 racers
Běh 3 (Tue, 24.1.2023 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 57.68
2 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 57.94
3 Karolina KornackaKarolina Kornacka 03 KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieKS Drwęca Nowe Miasto Lubaw... 5 59.39
4 Gabriela WójcikGabriela Wójcik 03 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 6 60.12
5 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 64.99
6 Adéla ŠimandlováAdéla Šimandlová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 65.44
Total 6 racers
Běh 4 (Tue, 24.1.2023 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 59.15
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 60.38
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 61.96
4 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 62.92
5 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 65.67
6 Karolína KrálováKarolína Králová 06 TJ OslavanyTJ Oslavany 1 PB 69.16
Total 6 racers
Běh 5 (Tue, 24.1.2023 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Hana KielarováHana Kielarová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 58.56
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 59.13
3 Jana DvořáčkováJana Dvořáčková 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 60.57
4 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 62.13
5 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 66.17
6 Adéla JurkulákováAdéla Jurkuláková 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 70.77
Total 6 racers
Běh 6 (Tue, 24.1.2023 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 59.57
2 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 60.85
3 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 61.89
4 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 62.75
5 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 64.40
6 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 68.74
Total 6 racers
Běh 7 (Tue, 24.1.2023 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 63.33
2 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 64.52
3 Kateřina LedeckáKateřina Ledecká 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 66.11
4 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 67.75
5 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 69.75
Total 5 racers
Běh 8 (Tue, 24.1.2023 - 16:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 64.10
2 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 AK KroměřížAK Kroměříž 6 65.23
3 Laura Katarína VltavskáLaura Katarína Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 65.52
4 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 67.06
5 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 67.65
Total 5 racers

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Tue, 24.1.2023 - 17:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 6 Adam CzerwińskiAdam Czerwiński 88 UKS Lider SierczaUKS Lider Siercza 4 1:51.66
2 9 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 1:52.41
3 5 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 1:52.63
4 8 Maciej BielskiMaciej Bielski 99 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 1:55.62
5 3 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 1:55.93
6 2 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 SB 1:56.02
7 1 Petr BachanPetr Bachan 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 1:56.19
8 10 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 1:56.21
9 4 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:56.55
7 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
Total 10 racers
Běh 2 (Tue, 24.1.2023 - 17:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 15 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:59.00
2 13 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 1:59.31
3 19 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 1:59.70
4 11 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 1:59.87
5 20 Felipe FloresFelipe Flores 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:00.28
6 16 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:01.28
7 17 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 2:01.66
8 14 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:01.69
9 12 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:03.91
18 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNF
Total 10 racers
Běh 3 (Tue, 24.1.2023 - 17:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 6 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:04.53
2 8 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:04.98
3 5 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:05.41
4 3 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:08.15
5 4 Jan SecJan Sec 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:08.28
6 7 Kacper KadłuczkaKacper Kadłuczka 06 LUKS CHEMIK K-KoźleLUKS CHEMIK K-Koźle 5 2:09.95
7 2 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:10.77
8 1 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:10.81
9 9 Jiří LorencJiří Lorenc 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 2:10.88
Total 9 racers
Běh 4 (Tue, 24.1.2023 - 17:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 10 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 PB 2:01.80
2 13 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 2:05.44
3 12 Adam BjačekAdam Bjaček 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:10.90
4 11 Dan Tristan SlunečnýDan Tristan Slunečný 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:13.39
5 14 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 2:15.42
6 17 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:17.20
7 18 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:18.77
8 16 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 2:20.66
9 15 Lukáš MarekLukáš Marek 07 4SPORTS TEAM, z. s.4SPORTS TEAM, z. s. 5 2:27.47
Total 9 racers
Běh 5 (Tue, 24.1.2023 - 17:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 10 Jan ŠmídaJan Šmída 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 2:07.82
2 5 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 2:16.52
3 2 Matyáš KočíMatyáš Kočí 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:17.26
4 9 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 2:17.82
5 8 Vojtěch JuřicaVojtěch Juřica 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:19.44
6 3 Filip Hai NguyenFilip Hai Nguyen 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:21.50
7 4 Dominik HoufDominik Houf 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:22.37
7 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 DNS
1 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
6 Jan HorákJan Horák 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 DNS
Total 10 racers

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Tue, 24.1.2023 - 17:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 2 Hana KielarováHana Kielarová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:08.56
2 3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:10.40
3 10 Zuzanna HajdukZuzanna Hajduk 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 6 2:12.34
4 4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:13.30
5 9 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 2:13.94
6 1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 2:16.20
7 7 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 2:17.65
8 6 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:17.80
9 5 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 2:18.52
8 Martyna KrawczyńskaMartyna Krawczyńska 04 KS Prefbet-SonarolKS Prefbet-Sonarol 5 DNS
Total 10 racers
Běh 2 (Tue, 24.1.2023 - 17:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 18 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:16.33
2 13 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:16.49
3 15 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:17.80
4 14 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:18.81
5 16 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:21.62
6 19 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:22.04
7 17 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 2:22.32
8 11 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 2:23.42
9 12 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:24.35
Total 9 racers
Běh 3 (Tue, 24.1.2023 - 17:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 4 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 2:23.05
2 3 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 2:23.91
3 2 Barbara WąsikBarbara Wąsik 09 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 2 SB 2:25.49
4 8 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 2:25.53
5 6 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:28.35
6 9 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 2:29.38
7 1 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:38.01
8 5 Veronika HrachovinováVeronika Hrachovinová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 2:38.99
9 7 Monika KubicováMonika Kubicová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:57.59
Total 9 racers
Běh 4 (Tue, 24.1.2023 - 17:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 17 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 2:33.07
2 14 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:38.83
3 13 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 PB 2:40.86
4 18 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:41.96
5 12 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:42.92
6 16 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 2:43.39
7 10 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:44.71
8 11 Adéla JurkulákováAdéla Jurkuláková 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 2:50.09
9 15 Anna HatlákováAnna Hatláková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:50.38
Total 9 racers

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Tue, 24.1.2023 - 18:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 10 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 08:24.85
2 11 Adrian RombergAdrian Romberg 03 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 11 08:26.52
3 3 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08:35.53
4 12 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 08:35.83
5 9 Rafał SułkowskiRafał Sułkowski 99 Kraków Athletics TeamKraków Athletics Team 9 08:38.62
6 5 Jakub MarekJakub Marek 03 4SPORTS TEAM, z. s.4SPORTS TEAM, z. s. 5 PB 08:41.39
7 8 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 PB 08:46.45
8 6 Tomáš ZikmundTomáš Zikmund 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 08:54.64
9 7 Filip TlamkaFilip Tlamka 02 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 08:57.58
10 2 Jan LarischJan Larisch 98 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 08:57.80
11 1 Jakub VojáčekJakub Vojáček 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09:08.12
12 4 Michal PoledníkMichal Poledník 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09:14.77
Total 12 racers
Běh 2 (Tue, 24.1.2023 - 18:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 1 Filip AusteraFilip Austera 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 09:22.56
2 2 Ondřej BroschOndřej Brosch 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 PB 09:25.14
3 8 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 09:25.49
4 3 Ondřej SzkanderaOndřej Szkandera 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 09:25.72
5 4 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 PB 09:26.67
6 9 Tomáš KřížTomáš Kříž 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 09:29.06
7 11 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 PB 09:33.06
8 14 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 09:35.31
9 13 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 PB 09:36.07
10 6 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 09:37.94
11 7 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09:42.22
12 5 Lucas HarrisLucas Harris 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:58.07
13 10 Jan KadłuczkaJan Kadłuczka 83 LUKS CHEMIK K-KoźleLUKS CHEMIK K-Koźle 10 10:01.71
14 12 Jiří KalodJiří Kalod 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 10:12.56
Total 14 racers
Běh 3 (Tue, 24.1.2023 - 18:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 11 Marek TreteraMarek Tretera 80 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 11 09:42.18
2 10 Michal DočkálekMichal Dočkálek 92 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 10 PB 09:44.48
3 8 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 09:47.04
4 7 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 09:54.80
5 9 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 09:58.51
6 6 Jan ŠmídaJan Šmída 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 PB 10:02.88
7 5 Ondřej HubáčekOndřej Hubáček 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10:27.95
8 13 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 10:35.09
9 4 Sebastián ŠemrákSebastián Šemrák 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 10:45.89
10 3 Miloslav NosekMiloslav Nosek 94 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 3 10:46.84
11 1 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 11:03.25
2 Filip BrožekFilip Brožek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Total 12 racers

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Tue, 24.1.2023 - 18:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 4 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 10:27.25
2 5 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 10:28.40
3 3 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 10:32.62
4 10 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 10:33.47
5 9 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 10:37.14
6 2 Adriana HorňováAdriana Horňová 00 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 PB 10:38.97
7 8 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 SB 10:40.24
8 7 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10:43.44
9 1 Kristýna MachalováKristýna Machalová 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 11:44.74
Total 9 racers
Běh 2 (Tue, 24.1.2023 - 18:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 17 Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 PB 11:09.41
2 19 Karolína MacalíkováKarolína Macalíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 SB 11:14.41
3 15 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 11:36.99
4 16 Marie ŠevečkováMarie Ševečková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 11:38.16
5 20 Magdalena DrastichováMagdalena Drastichová 84 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 10 11:41.09
6 18 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 11:41.82
7 14 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12:00.52
8 12 Iva ŠnoplováIva Šnoplová 94 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 12:44.90
9 13 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12:55.78
10 11 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 12:55.92
Total 10 racers

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (Tue, 24.1.2023 - 15:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.18 q 0.143
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 =PB 08.38 q 0.175
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.89 q 0.172
4 Jan ČertekJan Čertek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.17 q 0.195
Total 4 racers

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (Tue, 24.1.2023 - 16:51) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.24 0.151
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.40 0.170
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.97 0.171
4 Jan ČertekJan Čertek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.33 0.188
Total 4 racers

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (Tue, 24.1.2023 - 15:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.06 q 0.192
2 David KovářDavid Kovář 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.29 q 0.137
3 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 PB 08.33 q 0.160
4 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.07 q 0.185
5 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.10 q 0.156
6 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.14 q 0.255
7 Artur ŁapcikArtur Łapcik 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 8 09.34 q 0.229
Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 DNS
Total 8 racers

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)

Finále (Tue, 24.1.2023 - 16:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.04 0.186
2 David KovářDavid Kovář 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.21 0.142
3 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 08.42 0.147
4 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 PB 08.87 0.176
5 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 08.89 0.188
6 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.23 0.171
7 Artur ŁapcikArtur Łapcik 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 09.42 0.247
Total 7 racers

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (Tue, 24.1.2023 - 15:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Peter DavidPeter David 06 Dukla BBDukla BB 4 08.05 q 0.150
2 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.45 q 0.189
3 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 09.53 q 0.192
4 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.57 q 0.171
5 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.80 q 0.161
6 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 10.47 q 0.180
Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Total 7 racers

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (Tue, 24.1.2023 - 16:45) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Peter DavidPeter David 06 Dukla BBDukla BB 4 PB 07.95 0.155
2 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.69 0.157
3 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 09.32 0.172
4 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 09.33 0.164
5 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.60 0.173
Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 DNS
Total 6 racers

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (Tue, 24.1.2023 - 15:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Weronika NagięćWeronika Nagięć 02 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 =SB 08.18 q 0.165
2 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 Dukla BBDukla BB 4 08.29 q 0.154
3 Julia ZiembickaJulia Ziembicka 01 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 6 08.37 q 0.217
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 09.00 q 0.188
5 Martina SegečováMartina Segečová 03 Dukla BBDukla BB 3 09.15 q 0.183
6 Emilia KustośEmilia Kustoś 06 UKS Piątka PlusUKS Piątka Plus 2 10.71 q 0.217
Total 6 racers

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (Tue, 24.1.2023 - 16:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Weronika NagięćWeronika Nagięć 02 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 4 08.19 0.162
2 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 Dukla BBDukla BB 5 PB 08.25 0.159
3 Julia ZiembickaJulia Ziembicka 01 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 6 =PB 08.37 0.203
4 Martina SegečováMartina Segečová 03 Dukla BBDukla BB 7 PB 09.03 0.164
Emilia KustośEmilia Kustoś 06 UKS Piątka PlusUKS Piątka Plus 2 DNS
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Total 6 racers

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (Tue, 24.1.2023 - 15:05) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 09.07 q 0.161
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 09.14 q 0.149
3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 09.22 q 0.181
4 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 PB 09.60 q 0.198
5 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 10.62 q 0.175
6 Viktória StolárováViktória Stolárová 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 8 11.21 q 0.210
Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DQ 16.8 q 0.017
Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DQ 16.8 q 0.057
Total 8 racers

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (Tue, 24.1.2023 - 16:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.10 0.153
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.14 0.191
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.18 0.148
4 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 09.20 0.167
5 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 09.31 0.206
6 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 8 PB 09.41 0.192
7 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 10.74 0.197
Viktória StolárováViktória Stolárová 05 Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice 1 DNS
Total 8 racers

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)

Finále (Tue, 24.1.2023 - 16:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 09.01 0.134
2 Patrycja AdamczykPatrycja Adamczyk 06 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 3 09.21 0.218
3 Tamara SvatikováTamara Svatiková 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.23 0.181
4 Paula PerončíkováPaula Perončíková 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.31 0.148
5 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.31 0.333
6 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 09.62 0.191
7 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.76 0.382
Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 DNS
Total 8 racers

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (Tue, 24.1.2023 - 15:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 KS AZS AWF KATOWICEKS AZS AWF KATOWICE 4 08.44 q
2 Patrycja AdamczykPatrycja Adamczyk 06 WKS WAWEL KRAKÓWWKS WAWEL KRAKÓW 6 SB 09.16 q
3 Tamara SvatikováTamara Svatiková 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.20 q
4 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 09.53 q
5 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.73 q
6 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.38
7 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 PB 10.44
8 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.77
Total 8 racers
Rozběh 2 (Tue, 24.1.2023 - 15:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Paula PerončíkováPaula Perončíková 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 SB 08.97 q 0.149
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 09.05 q 0.174
3 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 09.36 q 0.108
4 Adéla OndřejováAdéla Ondřejová 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 09.78 0.156
5 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 10.02 0.200
6 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 10.55 0.348
7 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 11.56 0.180
Ema VaňováEma Vaňová 07 sport hrou Presovsport hrou Presov 5 DNF 0.141
Total 8 racers

Skok vysoký - Muži

(Tue, 24.1.2023 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.61 1.66 1.71 1.76 1.81 1.86 1.90 1.94 1.97 2.00 2.02 2.04 2.06
1 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 PB 2.04 - - - - - O O O O O O O XXX
2 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 7 PB 2.02 - - O O - XO O XO O O O XXX
3 Mateusz JuszczakMateusz Juszczak
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
04 9 1.90 - - - - - - XXO XXX
4 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 11 1.86 - - - - O O XXX
5 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 2 PB 1.86 - - O XO O O XXX
6= Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4 PB 1.81 - - O O O XXX
6= Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 3 SB 1.81 - O O O O XXX
8 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 5 1.81 - O O XO O XXX
9 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 6 1.81 - - O XXO XXO XXX
10 Arnošt UrbanArnošt Urban
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 1 PB 1.71 O O O XXX
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 8 DNS
Total 11 racers

Skok vysoký - Ženy

(Tue, 24.1.2023 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.35 1.40 1.45 1.50 1.54 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70
1 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 9 1.67 - - - - O O O O O XXX
2 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 PB 1.67 - - O O O O O XXO XXO XXX
3 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 8 SB 1.67 - - O O O O XO XXO XXO XXX
4 Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 PB 1.64 - - - O O XO O XXO XXX
5 Veronika KuricováVeronika Kuricová
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 10 1.61 - - O O O O O XXX
6 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 1.54 O XO XO XXO O XXX
7 Sára MelezínkováSára Melezínková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 2 1.50 - O O O XXX
8 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 6 1.50 - - O XO XXX
9 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 1.45 O O O XXX
Adéla OndřejováAdéla Ondřejová
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
06 1 NM XXX
Total 10 racers

Skok o tyči - Muži

(Tue, 24.1.2023 - 16:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 2.30 2.50 2.70 2.90 3.10 3.30 3.50 3.70 3.90 4.10 4.30 4.50 4.65 4.80 5.00
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 8 4.80 - - - - - - - - - - - O O O XXX
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 6 4.50 - - - - - - - - - O O O XXX
3 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 7 4.30 - - - - - - - - - O O XXX
4 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4 3.90 - - - - - - O XO O XXX
5 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 2 PB 2.70 O O XO XXX
6 Tomáš GolasovskýTomáš Golasovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 PB 2.70 O O XXO XXX
Lukáš UchytilLukáš Uchytil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 DNS
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5 NM - - - - - - - - - - - XXX
Total 8 racers

Skok o tyči - Ženy

(Tue, 24.1.2023 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.86 2.06 2.26 2.46 2.66 2.86 3.06 3.16 3.26 3.36 3.46 3.56
1 Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 8 3.36 - - - - - - - - - XXO X r
2 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 PB 2.86 - - - XO O XXO XXX
3= Kristýna WowrováKristýna Wowrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 2.66 - - - - XXO XXX
3= Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 PB 2.66 - - O O XXO XXX
5 Natálie KlouparováNatálie Klouparová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
11 3 2.06 XO O XXX
6 Agáta PustkováAgáta Pustková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
10 4 2.06 - XO XXX
7 Sára UhrováSára Uhrová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
12 1 PB 2.06 O XXO XXX
8 Sofie HranošováSofie Hranošová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
12 2 2.06 XO XXO XXX
Total 8 racers

Skok daleký - Muži

(Tue, 24.1.2023 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HriňAdam Hriň
MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom
02 17 7.25 6.89 X 6.93 693 X 7.25 X
2 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 13 PB 7.09 6.11 6.62 6.89 689 6.53 6.92 7.09
3 Michal BačíkMichal Bačík
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 15 7.03 6.84 X X 684 X X 7.03
4 Matúš BlštákMatúš Blšták
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 16 7.00 6.61 2.82 7.00 700 6.81 6.89 6.69
5 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak
TL ROW RybnikTL ROW Rybnik
04 14 6.78 6.48 6.60 6.78 678 X 6.63 X
6 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 12 6.77 6.34 6.48 6.36 648 X 6.77 X
7 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 11 SB 6.75 6.25 4.52 6.58 658 6.54 X 6.75
8 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 9 PB 6.43 3.37 5.83 6.43 643 6.31 2.80 -
9 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10 6.16 4.29 4.94 6.16 616
10 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 8 6.01 6.01 X 5.87 601
11 Filip BőhmFilip Bőhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 7 5.88 X 5.88 5.88 588
12 Ivan JankoIvan Janko
Naša atletikaNaša atletika
77 6 5.55 5.45 5.55 X 555
13 Artem KroscenkoArtem Kroscenko
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 4 5.31 5.04 5.04 5.31 531
14 Dominik ZáhoraDominik Záhora
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 PB 5.01 4.73 5.01 5.00 501
15 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
09 1 PB 4.88 4.32 4.88 4.81 488
16 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 4.70 4.70 X X 470
Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 5 NM X X X -
Total 17 racers

Skok daleký - Ženy

(Tue, 24.1.2023 - 16:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika LehenováMonika Lehenová
Atletický klub AŠK Slávia TrnavaAtletický klub AŠK Slávia T...
02 2 6.10 X 5.89 6.10 610 6.05 X X
2 Viktória RusnákováViktória Rusnáková
Slávia Tu KošiceSlávia Tu Košice
04 30 5.72 5.72 5.57 - 572 X 5.42 5.63
3 Silvia KaliašováSilvia Kaliašová
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 31 5.71 5.71 5.61 5.62 571 X 5.58 X
4 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 11 SB 5.64 5.60 X X 560 5.64 X X
5 Ema BendováEma Bendová
Naša atletikaNaša atletika
07 29 5.58 X X 5.57 557 X 5.58 X
6 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 26 5.58 4.18 5.48 X 548 5.42 5.58 5.43
7 Dominika ŠvaňováDominika Švaňová
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 24 5.55 5.50 5.42 5.55 555 X 5.52 5.50
8 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová
Naša atletikaNaša atletika
05 28 5.54 X 5.50 5.20 550 X 5.54 5.45
9 Paula PerončíkováPaula Perončíková
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 22 5.44 5.44 5.24 5.25 544
10 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 SB 5.43 5.43 5.28 5.14 543
11 Nina ČaneckáNina Čanecká
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 18 5.26 4.02 5.26 4.95 526
12 Ela ČederlováEla Čederlová
Naša atletikaNaša atletika
04 21 5.24 5.24 X 4.98 524
13 Andrea GajduškováAndrea Gajdušková
AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R...
08 6 PB 5.08 5.08 3.44 4.60 508
14 Klára KubesováKlára Kubesová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 14 5.03 4.74 5.03 3.68 503
15 Sabina ŽandováSabina Žandová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 12 5.02 4.95 4.80 5.02 502
16 Lucia JuríkováLucia Juríková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 13 4.91 4.79 X 4.91 491
17 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 16 4.88 4.88 X X 488
18 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 23 4.86 X X 4.86 486
19 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 25 4.77 X X 4.77 477
20 Simona KneblováSimona Kneblová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 4 SB 4.73 4.73 4.36 4.52 473
21 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 9 4.64 X X 4.64 464
22 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 4.61 4.55 4.61 X 461
23 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 3 4.13 X 4.13 4.07 413
24 Květa JiruškováKvěta Jirušková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 1 4.11 - 4.11 X 411
Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 10 DNS
Adéla FuskováAdéla Fusková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 15 NM X X X -
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
05 5 NM X - - -
Kristýna JedličkováKristýna Jedličková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 7 NM X X X -
Dorothea SaláškováDorothea Salášková
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 20 NM X X X -
Jana KolozsváryováJana Kolozsváryová
Naša atletikaNaša atletika
05 17 NM X X X -
Martina SegečováMartina Segečová
Dukla BBDukla BB
03 27 NM X X X -
Total 31 racers

Trojskok - Muži

(Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3 SB 14.47 13.90 13.67 14.27 1427 X 13.86 14.47
2 Bartosz ŚwierczynaBartosz Świerczyna
AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice
98 6 14.29 X 14.29 X 1429 13.12 14.27 14.04
3 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 14.28 13.78 13.82 13.97 1397 14.11 14.28 13.70
4 Patrik MegelaPatrik Megela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 5 14.00 14.00 X X 1400 X 14.00 X
5 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 2 13.78 X X X - 13.78 11.33 X
6 Łukasz RinkeŁukasz Rinke
LUKS CHEMIK K-KoźleLUKS CHEMIK K-Koźle
07 1 12.58 12.58 12.48 12.10 1258 12.26 11.13 X
Total 6 racers

Trojskok - Ženy

(Tue, 24.1.2023 - 17:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 12.74 12.74 X X 1274 X X 11.21
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 7 12.06 11.34 11.68 11.78 1178 11.63 X 12.06
3 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 6 11.41 X 10.28 11.41 1141 - X 11.36
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 5 11.19 11.19 11.11 10.77 1119 11.14 10.95 10.99
5 Irina MakarovaIrina Makarova
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 3 10.90 10.56 10.24 10.50 1056 10.90 10.41 10.76
6 Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 10.82 X 10.69 X 1069 10.82 X 10.82
7 Klára KubesováKlára Kubesová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4 10.71 10.71 10.68 10.68 1071 10.47 10.64 10.41
8 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
05 1 10.08 X X 09.86 986 X 10.05 10.08
Total 8 racers

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(Tue, 24.1.2023 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta JurečkováAneta Jurečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
10 11.16 10.71 11.16 10.77 1116
Total 1 racers

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(Tue, 24.1.2023 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 18 =SB 13.29 13.29 12.56 12.80 1329 13.08 X 12.76
2 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 16 PB 12.38 11.54 12.38 X 1238 11.59 12.10 11.47
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 14 SB 11.52 10.60 10.73 10.25 1073 11.52 10.95 10.97
4 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 13 PB 11.34 10.42 11.34 10.17 1134 10.33 10.48 10.89
5 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 17 11.08 10.56 11.08 X 1108 10.30 X 08.87
6 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 10 SB 10.79 10.25 10.63 X 1063 10.79 X 10.38
7 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 10.76 10.60 10.13 10.06 1060 10.55 10.76 X
8 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 10.54 10.12 09.98 10.29 1029 X 10.54 09.37
9 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 9 SB 10.28 09.11 10.28 09.14 1028
10 Martyna ŚledzińskaMartyna Śledzińska
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
06 11 10.27 10.27 10.23 09.66 1027
11 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 PB 09.94 09.94 X 09.41 994
12 Kristýna BodišováKristýna Bodišová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 2 PB 09.91 09.91 09.52 09.09 991
13 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 7 PB 09.49 09.49 08.87 09.31 949
14 Bogdana AbalmazBogdana Abalmaz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 08.55 08.17 08.55 07.99 855
15 Julie HrubáJulie Hrubá
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 5 08.08 08.08 07.55 07.51 808
16 Valerie HammondováValerie Hammondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 1 07.34 07.34 07.21 06.73 734
Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 8 DNS
Aneta KrálováAneta Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 DNS
Total 18 racers

Vrh koulí 3kg - Veteránky

(Tue, 24.1.2023 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema RyckováEma Rycková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
55 6 09.18 9.09 9.18 X 918 8.84 8.97 8.76
Total 1 racers

Vrh koulí 4kg - Ženy

(Tue, 24.1.2023 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 9 PB 14.04 12.23 12.93 13.54 1354 X X 14.04
2 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 8 10.76 10.43 X 10.76 1076 X X X
3 Sandra VeselskáSandra Veselská
Naša atletikaNaša atletika
04 2 10.15 10.02 10.15 09.48 1015 09.25 X 09.41
4 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 7 09.98 09.45 09.34 09.20 945 09.87 09.98 09.51
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 3 PB 08.27 07.67 07.39 07.98 798 07.33 08.27 07.47
6 Nela ŠrekováNela Šreková
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 4 08.25 07.70 07.97 07.74 797 08.25 07.59 X
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5 DNS
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 DNS
Total 8 racers

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(Tue, 24.1.2023 - 16:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 8 16.65 16.65 15.53 X 1665 13.45 15.15 10.92
2 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 11.98 10.29 11.05 11.98 1198 X X X
3 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 10.81 X 09.79 10.73 1073 10.81 10.16 09.90
4 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 5 10.77 10.41 10.23 10.12 1041 10.77 10.51 10.58
5 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3 09.94 09.37 09.10 09.94 994 09.17 09.55 X
6 Kryštof ŽídekKryštof Žídek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 2 08.14 07.71 08.14 X 814 07.90 07.59 07.71
7 Jakub OmachtJakub Omacht
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 1 07.83 07.06 07.34 07.77 777 06.42 07.46 07.83
Vojtěch ŠirůčekVojtěch Širůček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 6 DNS
Total 8 racers

Vrh koulí 6kg - Junioři

(Tue, 24.1.2023 - 16:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 1 15.68 15.68 X 14.91 1568 X 15.06 X
2 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4 14.55 12.23 X 13.66 1366 13.69 13.18 14.55
3 Jakub BlablaJakub Blabla
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 2 09.22 09.16 09.09 08.79 916 09.22 08.94 08.19
Marek SwaczynaMarek Swaczyna
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 DNS
Total 4 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(Tue, 24.1.2023 - 16:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2 13.43 13.26 X 13.19 1326 13.43 13.30 12.53
2 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
94 1 11.36 X X X - 11.36 X X
Total 2 racers