Back

 / Silesian athletics meeting

Ostrava (15. 1. 2023)

60 m - Muži

(Sun, 15.1.2023 - 11:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pawel DzidaPawel Dzida 23 PolskoPolsko 4 07.03 0.141
2 Piotr KuzakPiotr Kuzak 97 PolskoPolsko 2 SB 07.17 0.149
3 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 PolskoPolsko 6 07.19 0.209
4 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 Česká RepublikaČeská Republika 3 07.40 0.142
Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 Česká RepublikaČeská Republika 5 DNS
Total 5 racers

60 m - Junioři

(Sun, 15.1.2023 - 11:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 Česká RepublikaČeská Republika 4 07.11 0.133
2 Vít HolubVít Holub 05 Česká RepublikaČeská Republika 2 07.26 0.164
3 Casey constantine LongCasey constantine Long 04 Česká RepublikaČeská Republika 6 07.32 0.162
4 Wiktor KalužaWiktor Kaluža 05 PolskoPolsko 3 07.51 0.143
Tomasz WiacekTomasz Wiacek 04 PolskoPolsko 5 DQ 16.8 0.021
Krystian BernackiKrystian Bernacki 05 PolskoPolsko 7 DNS
MB Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 Česká RepublikaČeská Republika 8 DNS
Total 7 racers

60 m - Dorostenci

(Sun, 15.1.2023 - 11:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sebastian LiburaSebastian Libura 06 PolskoPolsko 5 SB 07.04 0.153
2 Jakub LiburaJakub Libura 06 PolskoPolsko 3 SB 07.12 0.167
3 Piotr FraczykPiotr Fraczyk 07 PolskoPolsko 1 07.23 0.162
MB Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 Česká RepublikaČeská Republika 2 07.39 0.159
5 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 Česká RepublikaČeská Republika 6 07.43 0.117
6 Adam HruškaAdam Hruška 07 Česká RepublikaČeská Republika 7 07.43 0.133
7 Martin HorákMartin Horák 07 Česká RepublikaČeská Republika 4 07.49 0.150
Total 7 racers

60 m - Ženy

(Sun, 15.1.2023 - 11:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 3 07.65 0.124
2 Natalia SówkaNatalia Sówka 03 PolskoPolsko 2 SB 07.86 0.130
3 Darie OpolonchikDarie Opolonchik 02 PolskoPolsko 4 07.90 0.174
Total 3 racers

60 m - Juniorky

(Sun, 15.1.2023 - 11:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolina BabelKarolina Babel 05 PolskoPolsko 6 07.94 0.155
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 Česká RepublikaČeská Republika 5 08.01 0.133
3 Oliwia CyruliňskaOliwia Cyruliňska 05 PolskoPolsko 8 SB 08.05 0.143
4 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 Česká RepublikaČeská Republika 7 08.18 0.136
Total 4 racers

60 m - Dorostenky

(Sun, 15.1.2023 - 11:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Maria PulawskaMaria Pulawska 07 PolskoPolsko 5 SB 07.85 0.163
2 Jagoda ŽukowskaJagoda Žukowska 06 PolskoPolsko 3 07.85 0.189
3 Ema ProcházkováEma Procházková 07 Česká RepublikaČeská Republika 4 08.03 0.158
4 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 Česká RepublikaČeská Republika 6 SB 08.15 0.274
5 Martyna MatlakMartyna Matlak 06 PolskoPolsko 7 SB 08.18 0.190
6 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 Česká RepublikaČeská Republika 2 08.55 0.196
Total 6 racers

200 m - Muži

(Sun, 15.1.2023 - 14:25) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 Česká RepublikaČeská Republika 5 22.22
2 Marcin DroždžMarcin Droždž 02 PolskoPolsko 4 23.11
3 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 Česká RepublikaČeská Republika 3 23.16
4 Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka 02 PolskoPolsko 6 23.99
MB Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 Česká RepublikaČeská Republika 1 24.64
6 Mateusz JaniaMateusz Jania 03 PolskoPolsko 2 25.01
Total 6 racers

200 m - Junioři

(Sun, 15.1.2023 - 14:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Szymon MikolajczakSzymon Mikolajczak 04 PolskoPolsko 5 SB 21.90
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 Česká RepublikaČeská Republika 4 22.39
3 Casey constantine LongCasey constantine Long 04 Česká RepublikaČeská Republika 6 22.67
4 Kacper DrazikKacper Drazik 04 PolskoPolsko 1 23.94
5 Wiktor KalužaWiktor Kaluža 05 PolskoPolsko 3 24.03
6 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Česká RepublikaČeská Republika 2 24.78
Total 6 racers

200 m - Dorostenci

(Sun, 15.1.2023 - 14:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sebastian LiburaSebastian Libura 06 PolskoPolsko 4 22.61
2 Jakub LiburaJakub Libura 06 PolskoPolsko 2 23.07
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 Česká RepublikaČeská Republika 1 23.29
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 Česká RepublikaČeská Republika 5 SB 23.52
5 Michal FedkowMichal Fedkow 06 PolskoPolsko 6 SB 24.32
6 Adam HruškaAdam Hruška 07 Česká RepublikaČeská Republika 3 24.74
Total 6 racers

200 m - Ženy

(Sun, 15.1.2023 - 14:10) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 6 25.06
2 Natalia SówkaNatalia Sówka 03 PolskoPolsko 4 25.51
3 Darie OpolonchikDarie Opolonchik 02 PolskoPolsko 2 SB 25.96
4 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 Česká RepublikaČeská Republika 5 26.75
5 Johana BierskáJohana Bierská 03 Česká RepublikaČeská Republika 3 28.70
Total 5 racers

200 m - Juniorky

(Sun, 15.1.2023 - 14:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 Česká RepublikaČeská Republika 6 26.12
2 Nicole StasikNicole Stasik 04 PolskoPolsko 5 26.71
3 Martyna BoguniewiczMartyna Boguniewicz 04 PolskoPolsko 3 SB 27.62
4 Oliwia CyruliňskaOliwia Cyruliňska 05 PolskoPolsko 4 27.68
Total 4 racers

200 m - Dorostenky

(Sun, 15.1.2023 - 14:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kinga MuchaKinga Mucha 06 PolskoPolsko 3 SB 25.86
2 Magdalena SlomskaMagdalena Slomska 06 PolskoPolsko 6 26.11
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 Česká RepublikaČeská Republika 5 SB 26.24
4 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 Česká RepublikaČeská Republika 2 26.30
5 Kinga WosKinga Wos 06 PolskoPolsko 4 26.45
Total 5 racers

400 m - Junioři

(Sun, 15.1.2023 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Maxmylian MarusaMaxmylian Marusa 04 PolskoPolsko 5 52.36
2 Rio BabiuchRio Babiuch 05 Česká RepublikaČeská Republika 1 52.51
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Česká RepublikaČeská Republika 6 53.62
4 Marcin BizoňMarcin Bizoň 04 PolskoPolsko 4 55.07
5 Adam WewiorkaAdam Wewiorka 04 Česká RepublikaČeská Republika 3 55.39
6 Aleksander RacewiczAleksander Racewicz 05 PolskoPolsko 2 55.46
Total 6 racers

400 m - Dorostenci

(Sun, 15.1.2023 - 12:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 Česká RepublikaČeská Republika 5 50.16
2 Jeremaisz GrzybowskiJeremaisz Grzybowski 06 PolskoPolsko 6 SB 52.48
3 Lukasz ZaczykLukasz Zaczyk 06 PolskoPolsko 2 52.84
4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Česká RepublikaČeská Republika 3 53.67
Grzegorz BizoňGrzegorz Bizoň 07 PolskoPolsko 4 DNS
Total 5 racers

400 m - Ženy

(Sun, 15.1.2023 - 12:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 PolskoPolsko 6 56.75
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 Česká RepublikaČeská Republika 5 56.83
3 Agnieszka HyrnikAgnieszka Hyrnik 98 PolskoPolsko 4 SB 62.87
Total 3 racers

400 m - Juniorky

(Sun, 15.1.2023 - 12:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Milena ThammMilena Thamm 05 PolskoPolsko 2 57.12
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Česká RepublikaČeská Republika 3 58.71
3 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 Česká RepublikaČeská Republika 1 62.92
Total 3 racers

400 m - Dorostenky

(Sun, 15.1.2023 - 12:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Česká RepublikaČeská Republika 5 SB 56.79
2 Aleksandra FornalikAleksandra Fornalik 06 PolskoPolsko 4 58.05
3 Jagoda BochenekJagoda Bochenek 06 PolskoPolsko 6 58.95
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Česká RepublikaČeská Republika 1 59.94
5 Magdalena MiliczekMagdalena Miliczek 06 PolskoPolsko 2 61.00
6 Liliia HerasymovychLiliia Herasymovych 06 Česká RepublikaČeská Republika 3 62.37
Total 6 racers

800 m - Muži

(Sun, 15.1.2023 - 12:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 8 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 Česká RepublikaČeská Republika 6 1:57.48
2 9 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 Česká RepublikaČeská Republika 6 1:59.19
3 7 Cyprian GrzelkaCyprian Grzelka 01 PolskoPolsko 5 2:04.62
Total 3 racers

800 m - Junioři

(Sun, 15.1.2023 - 12:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 4 Mateusz MajewskiMateusz Majewski 05 PolskoPolsko 3 2:00.56
2 6 Mateusz KalužnyMateusz Kalužny 05 PolskoPolsko 4 2:11.67
5 Kamil PrzbylaKamil Przbyla 05 PolskoPolsko 4 DNS
Total 3 racers

800 m - Dorostenci

(Sun, 15.1.2023 - 12:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 3 Jakub SwierczynaJakub Swierczyna 06 PolskoPolsko 2 SB 2:04.09
2 2 Maciej MajeranowskiMaciej Majeranowski 06 PolskoPolsko 2 2:09.61
3 1 Hubert WožniakHubert Wožniak 07 PolskoPolsko 1 2:12.46
Total 3 racers

800 m - Ženy

(Sun, 15.1.2023 - 12:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 12 Alicija WojcikAlicija Wojcik 03 PolskoPolsko 5 2:13.40
2 11 Johana BierskáJohana Bierská 03 Česká RepublikaČeská Republika 4 2:23.62
3 13 Michalina TyperMichalina Typer 01 PolskoPolsko 6 2:25.37
4 14 Agnieszka PastorAgnieszka Pastor 98 PolskoPolsko 6 2:28.70
Total 4 racers

800 m - Juniorky

(Sun, 15.1.2023 - 12:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 3 Nina VálkováNina Válková 05 Česká RepublikaČeská Republika 3 2:18.16
2 4 Simona BartošováSimona Bartošová 04 Česká RepublikaČeská Republika 4 2:19.54
3 1 Zuzana MaciejczekZuzana Maciejczek 05 PolskoPolsko 1 SB 2:22.90
4 6 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 Česká RepublikaČeská Republika 6 2:24.05
MB 5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Česká RepublikaČeská Republika 5 2:29.19
6 2 Maja ParysMaja Parys 05 PolskoPolsko 2 2:41.63
Total 6 racers

800 m - Dorostenky

(Sun, 15.1.2023 - 12:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 7 Gabriela GwiazdaGabriela Gwiazda 06 PolskoPolsko 1 2:24.24
2 10 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Česká RepublikaČeská Republika 3 2:24.78
3 8 Nadia MizgalaNadia Mizgala 07 PolskoPolsko 2 2:35.17
4 9 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová 07 Česká RepublikaČeská Republika 3 2:39.71
Total 4 racers

1500 m - Muži

(Sun, 15.1.2023 - 13:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 7 Maciej WyderkaMaciej Wyderka 02 PolskoPolsko 1 3:44.57
2 9 Michal PiatekMichal Piatek 03 PolskoPolsko 3 SB 3:54.91
3 11 Jan adam TaranaJan adam Tarana 99 Česká RepublikaČeská Republika 5 4:46.91
4 10 Michal BrodaMichal Broda 88 Česká RepublikaČeská Republika 4 4:48.22
8 Adrian RombergAdrian Romberg 03 PolskoPolsko 2 DNF
Total 5 racers

1500 m - Junioři

(Sun, 15.1.2023 - 13:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 16 Jakub MachulecJakub Machulec 05 PolskoPolsko 10 4:03.50
2 12 Maciej LachowskiMaciej Lachowski 05 PolskoPolsko 6 4:12.35
3 14 Filip AusteraFilip Austera 04 Česká RepublikaČeská Republika 8 4:31.16
4 15 Jan SeberaJan Sebera 05 Česká RepublikaČeská Republika 9 4:38.98
13 Artur BizoňArtur Bizoň 04 PolskoPolsko 7 DNS
Total 5 racers

1500 m - Dorostenci

(Sun, 15.1.2023 - 13:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 3 Toamsz CzubakToamsz Czubak 06 PolskoPolsko 3 4:10.92
2 2 Jakub MarekwicaJakub Marekwica 06 PolskoPolsko 2 4:16.27
3 1 Wiktor LuczakWiktor Luczak 06 PolskoPolsko 1 4:22.43
4 4 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 Česká RepublikaČeská Republika 4 4:28.25
5 6 Filip CiencialaFilip Cienciala 06 Česká RepublikaČeská Republika 6 4:34.42
6 5 Adam BolekAdam Bolek 07 Česká RepublikaČeská Republika 5 4:49.00
Total 6 racers

1500 m - Ženy

(Sun, 15.1.2023 - 13:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 2 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 Česká RepublikaČeská Republika 2 SB 4:50.99
2 1 Karolina KozikKarolina Kozik 03 PolskoPolsko 1 4:55.95
Total 2 racers

1500 m - Juniorky

(Sun, 15.1.2023 - 13:16) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 4 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 Česká RepublikaČeská Republika 4 SB 4:51.04
2 3 Martyna NowickaMartyna Nowicka 05 PolskoPolsko 3 5:22.99
3 6 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Česká RepublikaČeská Republika 6 5:25.77
4 5 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 Česká RepublikaČeská Republika 5 5:39.20
Total 4 racers

1500 m - Dorostenky

(Sun, 15.1.2023 - 13:17) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 9 Aurelia LachowskaAurelia Lachowska 07 PolskoPolsko 9 4:54.34
2 8 Michalina ThammMichalina Thamm 07 PolskoPolsko 8 4:55.65
3 7 Kamila AugustiniokKamila Augustiniok 06 PolskoPolsko 7 5:03.78
4 10 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 Česká RepublikaČeská Republika 10 5:10.13
5 11 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Česká RepublikaČeská Republika 11 5:34.41
6 12 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Česká RepublikaČeská Republika 12 5:35.89
Total 6 racers

3000 m - Muži

(Sun, 15.1.2023 - 10:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 4 Rafal FormickiRafal Formicki 03 PolskoPolsko 4 08:47.62
2 3 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 Česká RepublikaČeská Republika 3 09:39.68
3 1 Dominik KlimekDominik Klimek 95 PolskoPolsko 1 09:42.73
2 Karol BizoňKarol Bizoň 02 PolskoPolsko 2 DNF
Total 4 racers

3000 m - Junioři

(Sun, 15.1.2023 - 10:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 8 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 Česká RepublikaČeská Republika 8 08:40.99
2 5 Blažej HaratykBlažej Haratyk 04 PolskoPolsko 5 SB 08:48.30
3 9 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 Česká RepublikaČeská Republika 9 08:52.02
4 6 Dominik WawrowskiDominik Wawrowski 05 PolskoPolsko 6 09:27.83
5 7 Piotr PiewnikPiotr Piewnik 05 PolskoPolsko 7 09:55.60
Total 5 racers

3000 m - Dorostenci

(Sun, 15.1.2023 - 10:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 10 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 Česká RepublikaČeská Republika 10 09:51.33
2 11 Bartolomiej WilkBartolomiej Wilk 07 PolskoPolsko 11 09:52.98
3 12 Bartosz KieljanBartosz Kieljan 07 PolskoPolsko 12 10:02.65
Total 3 racers

3000 m - Ženy

(Sun, 15.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 8 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Česká RepublikaČeská Republika 8 10:29.76
2 1 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 Česká RepublikaČeská Republika 1 11:38.94
3 2 Magdalena WilkMagdalena Wilk 02 PolskoPolsko 2 11:41.89
Total 3 racers

3000 m - Juniorky

(Sun, 15.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 4 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 Česká RepublikaČeská Republika 4 11:42.42
3 Marie ŠevečkováMarie Ševečková 05 Česká RepublikaČeská Republika 3 DNF
Total 2 racers

3000 m - Dorostenky

(Sun, 15.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 7 Roksana GajRoksana Gaj 07 PolskoPolsko 7 11:07.98
2 6 Klaudia WrzosowskaKlaudia Wrzosowska 06 PolskoPolsko 6 SB 11:21.45
3 5 Oliwia DzieržekOliwia Dzieržek 06 PolskoPolsko 5 11:23.50
Total 3 racers

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(Sun, 15.1.2023 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marcin GrzesiowskiMarcin Grzesiowski 03 PolskoPolsko 3 09.40 0.198
Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka 02 PolskoPolsko 2 DNF 0.181
Total 2 racers

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(Sun, 15.1.2023 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mikolaj WitosMikolaj Witos 04 PolskoPolsko 6 08.51 0.149
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 Česká RepublikaČeská Republika 5 SB 08.85 0.150
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 Česká RepublikaČeská Republika 7 09.26 0.288
Total 3 racers

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(Sun, 15.1.2023 - 10:55) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 Česká RepublikaČeská Republika 7 08.40 0.193
2 Maciej DyjaMaciej Dyja 07 PolskoPolsko 4 SB 08.72 0.164
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Česká RepublikaČeská Republika 5 08.95 0.205
4 Jakub ČížJakub Číž 07 Česká RepublikaČeská Republika 3 08.95 0.165
5 Karol KoczurKarol Koczur 07 PolskoPolsko 6 SB 09.08 0.188
Total 5 racers

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(Sun, 15.1.2023 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anna CyruliňskaAnna Cyruliňska 03 PolskoPolsko 2 11.02 0.187
Total 1 racers

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky

(Sun, 15.1.2023 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 Česká RepublikaČeská Republika 3 09.28 0.129
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 Česká RepublikaČeská Republika 5 09.30 0.344
3 Katarzyna MoňkaKatarzyna Moňka 05 PolskoPolsko 4 10.99 0.216
Total 3 racers

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(Sun, 15.1.2023 - 10:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Česká RepublikaČeská Republika 4 08.69 0.152
2 Magdalena SlomskaMagdalena Slomska 06 PolskoPolsko 5 09.09 0.144
3 Paulina NawrotPaulina Nawrot 06 PolskoPolsko 7 SB 09.13 0.164
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Česká RepublikaČeská Republika 6 09.16 0.372
5 Dora DaňkováDora Daňková 06 Česká RepublikaČeská Republika 3 09.46 0.173
Total 5 racers

Skok vysoký - Muži

(Sun, 15.1.2023 - 12:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.55 1.60 1.65 1.70 1.74 1.78 1.81 1.84 1.87 1.90 1.93 1.96
1 Martin TrybulaMartin Trybula
Česká RepublikaČeská Republika
92 3 SB 1.93 - - - - - O - O O O O XXX
2 Wojciech JanosikWojciech Janosik
PolskoPolsko
23 1 1.84 - - - O O O O O XXX
3 David BrabecDavid Brabec
Česká RepublikaČeská Republika
92 2 1.81 - - - - O - O - XXX
Total 3 racers

Skok vysoký - Junioři

(Sun, 15.1.2023 - 12:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.55 1.60 1.65 1.70 1.74
1 Jakub ChmielewskiJakub Chmielewski
PolskoPolsko
05 1 SB 1.70 O XO O O XXX
Total 1 racers

Skok vysoký - Dorostenci

(Sun, 15.1.2023 - 12:20) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.55 1.60 1.65 1.70 1.74 1.78 1.81 1.84 1.87 1.90 1.93
1 Alan KlucznyAlan Kluczny
PolskoPolsko
06 3 SB 1.90 - - O O O O O O XO XXO XXX
2 Karol KoczurKarol Koczur
PolskoPolsko
07 1 SB 1.65 XXO O O XXX
3 Mateusz GawronMateusz Gawron
PolskoPolsko
06 2 1.65 O O XXO XXX
Total 3 racers

Skok vysoký - Ženy

(Sun, 15.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.30 1.35 1.40 1.45 1.49 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68
1 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Česká RepublikaČeská Republika
99 2 1.65 - - - - - O - XO O O XXX
2 Amelia PlusaAmelia Plusa
PolskoPolsko
03 1 1.40 O O O XXX
Total 2 racers

Skok vysoký - Juniorky

(Sun, 15.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.30 1.35 1.40 1.45 1.49 1.53 1.56
1 Malwina LazarMalwina Lazar
PolskoPolsko
05 3 1.53 - O O O XXO XXO XXX
2 Konstancja KusKonstancja Kus
PolskoPolsko
05 2 =SB 1.45 - XXO XXO O XXX
3 Michalina SztukaMichalina Sztuka
PolskoPolsko
05 1 1.30 XO XXX
Total 3 racers

Skok vysoký - Dorostenky

(Sun, 15.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.30 1.35 1.40 1.45 1.49 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
Česká RepublikaČeská Republika
06 3 =SB 1.65 - - O - O - O O XO O XXX
2 Patrycja KrzeszakPatrycja Krzeszak
PolskoPolsko
07 2 SB 1.56 - O O O XXO XO O XXX
3 Edyta ChudekEdyta Chudek
PolskoPolsko
06 1 SB 1.45 XO O XXO XXO XXX
Total 3 racers

Skok daleký - Muži

(Sun, 15.1.2023 - 12:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej StaśOndřej Staś
Česká RepublikaČeská Republika
03 1 6.45 6.24 4.62 6.16 624 6.26 6.45 X
2 Mateusz JaniaMateusz Jania
PolskoPolsko
03 2 SB 6.37 5.91 6.16 - 616 6.37 r
3 Kacper JozwiakKacper Jozwiak
PolskoPolsko
03 3 5.99 X X X - X 5.99 5.93
Otakar ZárubaOtakar Záruba
Česká RepublikaČeská Republika
99 4 DNS
Total 4 racers

Skok daleký - Junioři

(Sun, 15.1.2023 - 12:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
Česká RepublikaČeská Republika
05 2 6.93 6.93 - 5.39 693 r
2 Krysztof LudwiczakKrysztof Ludwiczak
PolskoPolsko
04 7 6.86 6.86 X 6.46 686 6.67 X 6.52
MB Matěj BekMatěj Bek
Česká RepublikaČeská Republika
04 4 SB 6.43 X 5.99 X 599 X X 6.43
4 Mateusz MisterekMateusz Misterek
PolskoPolsko
05 6 6.32 X X 6.32 632 r
5 Matěj RuferMatěj Rufer
Česká RepublikaČeská Republika
04 5 6.29 6.26 5.97 X 626 X 6.29 6.23
6 Vít HolubVít Holub
Česká RepublikaČeská Republika
05 1 6.09 6.09 6.00 5.82 609 5.82 X 5.80
7 Gregorz JaremkoGregorz Jaremko
PolskoPolsko
05 3 SB 5.36 5.20 5.29 5.30 530 5.19 5.20 5.36
Total 7 racers

Skok daleký - Dorostenci

(Sun, 15.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Česká RepublikaČeská Republika
06 6 SB 6.96 6.60 6.45 6.96 696 X r
2 Michal SzymonskiMichal Szymonski
PolskoPolsko
07 4 SB 6.19 X 5.89 X 589 6.13 6.19 X
3 Filip BőhmFilip Bőhm
Česká RepublikaČeská Republika
06 1 6.00 5.95 X X 595 6.00 5.95 X
4 Maciej DyjaMaciej Dyja
PolskoPolsko
07 3 SB 5.95 5.91 5.95 5.63 595 X 5.74 5.70
5 Jakub SiwiloJakub Siwilo
PolskoPolsko
06 2 5.86 5.37 5.86 5.78 586 5.61 5.53 X
Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel
Česká RepublikaČeská Republika
06 5 DNS
Total 6 racers

Skok daleký - Ženy

(Sun, 15.1.2023 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natalia MachNatalia Mach
PolskoPolsko
99 2 5.29 X X X - 5.14 X 5.29
2 Lucie PiskováLucie Pisková
Česká RepublikaČeská Republika
03 3 5.05 X 5.05 X 505 X X X
3 Magdalena PeciakMagdalena Peciak
PolskoPolsko
95 1 4.69 X 4.69 X 469 4.55 X 4.67
Total 3 racers

Skok daleký - Juniorky

(Sun, 15.1.2023 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Česká RepublikaČeská Republika
05 1 5.20 5.05 X 4.96 505 5.20 4.94 X
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková
Česká RepublikaČeská Republika
05 5 5.04 5.03 5.04 5.00 504 X 4.79 X
3 Maja JundzilMaja Jundzil
PolskoPolsko
05 3 5.00 4.68 4.76 4.87 487 4.91 X 5.00
4 Martyna BoguniewiczMartyna Boguniewicz
PolskoPolsko
04 2 4.84 4.84 4.48 X 484 4.77 4.76 X
5 Michalina SztukaMichalina Sztuka
PolskoPolsko
05 4 4.32 3.97 4.32 4.13 432 4.20 4.19 X
Total 5 racers

Skok daleký - Dorostenky

(Sun, 15.1.2023 - 12:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Paulina NawrotPaulina Nawrot
PolskoPolsko
06 5 SB 5.48 X 5.48 5.34 548 X X X
2 Martyna KruczekMartyna Kruczek
PolskoPolsko
06 2 SB 5.12 4.96 5.05 4.74 505 5.12 4.85 4.92
3 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
Česká RepublikaČeská Republika
07 3 5.11 5.11 X 5.10 511 X 4.95 5.03
4 Patrycja KrzesakPatrycja Krzesak
PolskoPolsko
07 4 5.07 X X 4.85 485 X 4.98 5.07
5 Vendula BekováVendula Beková
Česká RepublikaČeská Republika
07 1 SB 4.97 4.97 4.57 4.85 497 4.79 4.82 4.83
Total 5 racers

Trojskok - Muži

(Sun, 15.1.2023 - 13:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bartosz SwierczynaBartosz Swierczyna
PolskoPolsko
98 4 13.90 X 13.63 X 1363 13.65 X 13.90
2 Kacper JozwiakKacper Jozwiak
PolskoPolsko
03 3 12.43 12.43 X X 1243 12.25 X 12.41
3 David BrabecDavid Brabec
Česká RepublikaČeská Republika
92 2 12.03 11.80 X 12.03 1203 r
4 Martin TrybulaMartin Trybula
Česká RepublikaČeská Republika
92 1 11.60 11.60 11.44 r 1160
Total 4 racers

Trojskok - Junioři

(Sun, 15.1.2023 - 13:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krysztof LudwiczakKrysztof Ludwiczak
PolskoPolsko
04 2 SB 13.94 13.29 13.94 13.16 1394 13.55 13.58 13.07
2 Mateusz MisterekMateusz Misterek
PolskoPolsko
05 3 13.49 X X 13.46 1346 13.49 13.33 11.39
3 Matěj RuferMatěj Rufer
Česká RepublikaČeská Republika
04 1 12.52 12.25 12.43 12.36 1243 12.39 12.52 12.02
Total 3 racers

Trojskok - Dorostenci

(Sun, 15.1.2023 - 13:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip BőhmFilip Bőhm
Česká RepublikaČeská Republika
06 5 12.97 12.14 12.97 12.92 1297 12.83 X X
2 Michal SzymonskiMichal Szymonski
PolskoPolsko
07 1 12.84 X 12.84 12.27 1284 12.41 12.66 X
3 Karol WosKarol Wos
PolskoPolsko
06 4 SB 12.46 12.46 X 12.00 1246 12.14 X 12.21
4 Maksymilian BielaMaksymilian Biela
PolskoPolsko
07 3 SB 11.85 X X 11.69 1169 11.79 11.85 11.53
5 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
Česká RepublikaČeská Republika
07 2 SB 11.68 X 11.56 11.54 1156 11.68 11.42 11.26
Poznámky/pokusy:
" ></DIV>
Total 5 racers

Trojskok - Ženy

(Sun, 15.1.2023 - 13:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natalia MachNatalia Mach
PolskoPolsko
99 2 12.32 12.32 X X 1232 12.26 12.21 12.30
2 Magdalena PeciakMagdalena Peciak
PolskoPolsko
95 1 10.51 10.25 10.21 10.29 1029 X 10.35 10.51
Total 2 racers

Trojskok - Juniorky

(Sun, 15.1.2023 - 13:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maja JundzilMaja Jundzil
PolskoPolsko
05 1 10.67 10.04 10.34 10.32 1034 10.59 X 10.67
2 Malwina LazarMalwina Lazar
PolskoPolsko
05 2 10.48 10.08 10.02 10.43 1043 10.48 10.40 10.29
Total 2 racers

Trojskok - Dorostenky

(Sun, 15.1.2023 - 13:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema VontrobováEma Vontrobová
Česká RepublikaČeská Republika
06 2 10.65 10.14 10.65 10.59 1065 10.62 09.30 10.63
2 Kateřina ValečkováKateřina Valečková
Česká RepublikaČeská Republika
07 1 10.35 09.84 X 10.18 1018 X 10.34 10.35
Total 2 racers

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(Sun, 15.1.2023 - 10:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
Česká RepublikaČeská Republika
07 8 SB 13.28 13.28 X X 1328 X X 13.25
2 Julia DurzyňskaJulia Durzyňska
PolskoPolsko
06 7 11.94 10.66 10.96 X 1096 11.00 11.94 X
MB Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
Česká RepublikaČeská Republika
07 4 SB 11.73 11.64 11.41 11.50 1164 11.73 11.40 11.42
4 Paulina NawrotPaulina Nawrot
PolskoPolsko
06 2 SB 11.68 11.68 10.59 11.30 1168 - - 11.63
5 Weronika JatkowskaWeronika Jatkowska
PolskoPolsko
07 6 11.47 11.13 11.11 11.28 1128 10.87 X 11.47
6 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
Česká RepublikaČeská Republika
07 3 11.17 10.71 10.44 10.92 1092 X 11.17 X
7 Barbora GonováBarbora Gonová
Česká RepublikaČeská Republika
06 5 11.07 X 10.86 11.07 1107 X 10.49 10.92
MB Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
Česká RepublikaČeská Republika
06 1 SB 10.56 10.36 X X 1036 10.19 09.70 10.56
Total 8 racers

Vrh koulí 4kg - Ženy

(Sun, 15.1.2023 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleksandra MazurekAleksandra Mazurek
PolskoPolsko
01 2 09.19 09.11 08.92 X 911 09.06 X 09.19
2 Natalia NawrotNatalia Nawrot
PolskoPolsko
03 3 09.09 07.86 09.09 08.86 909 08.36 X 08.84
Renata PierchalaRenata Pierchala
PolskoPolsko
96 1 DNS
Total 3 racers

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(Sun, 15.1.2023 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice StehnováAlice Stehnová
Česká RepublikaČeská Republika
05 4 SB 11.34 10.97 X 10.95 1097 X 11.34 X
2 Martyna MalinaMartyna Malina
PolskoPolsko
05 5 10.46 10.46 X 09.99 1046 10.14 X X
3 Aleksandra SzczyrbaAleksandra Szczyrba
PolskoPolsko
04 2 09.73 09.01 09.73 08.74 973 09.18 09.02 09.52
4 Daniela BártováDaniela Bártová
Česká RepublikaČeská Republika
04 1 09.64 09.64 09.45 09.29 964 09.63 09.27 09.11
5 Konstancja KušKonstancja Kuš
PolskoPolsko
05 3 08.64 X 08.46 08.64 864 08.61 08.46 08.47
Total 5 racers

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(Sun, 15.1.2023 - 12:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub SobikJakub Sobik
PolskoPolsko
06 2 SB 12.32 12.32 11.77 11.83 1232 11.12 11.50 12.26
2 Piotr SokolowskiPiotr Sokolowski
PolskoPolsko
07 4 SB 12.30 11.59 12.30 12.04 1230 12.13 11.76 11.77
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Česká RepublikaČeská Republika
06 5 12.30 10.22 10.99 X 1099 12.30 X X
4 Mateusz HornikMateusz Hornik
PolskoPolsko
07 3 SB 12.25 10.84 11.51 11.84 1184 X X 12.25
5 Adam HolendaAdam Holenda
Česká RepublikaČeská Republika
07 1 09.09 08.76 09.09 X 909 08.92 08.31 08.08
Total 5 racers

Vrh koulí 6kg - Junioři

(Sun, 15.1.2023 - 13:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
Česká RepublikaČeská Republika
04 6 15.00 X X X - 15.00 X X
2 Petr BilskýPetr Bilský
Česká RepublikaČeská Republika
05 1 14.57 12.91 13.02 X 1302 14.57 X 14.43
3 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
Česká RepublikaČeská Republika
05 4 13.16 X 13.04 11.74 1304 13.16 X 12.76
4 Wiktor PisarskiWiktor Pisarski
PolskoPolsko
05 5 12.79 12.10 11.71 12.74 1274 12.37 12.79 12.27
5 Przemyslaw RusiniPrzemyslaw Rusini
PolskoPolsko
04 3 12.33 11.89 12.33 11.47 1233 11.72 12.07 12.11
6 Jakub WykrotaJakub Wykrota
PolskoPolsko
04 2 SB 10.39 10.03 10.39 10.37 1039 X X X
Total 6 racers

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(Sun, 15.1.2023 - 13:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
Česká RepublikaČeská Republika
04 2 SB 13.85 13.19 13.62 13.55 1362 13.26 X 13.85
2 Jacek SkrzypczykJacek Skrzypczyk
PolskoPolsko
86 1 13.26 13.03 13.20 12.98 1320 13.26 13.25 X
3 Jakub OlszyňskiJakub Olszyňski
PolskoPolsko
03 3 12.27 10.75 12.27 11.89 1227 11.90 X X
Total 3 racers
Celkový bodový stav - Muži
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 POL POL POLPOL 00126.00 0
2 CZE CZE CZECZE 00083.00 43
Notes:
Stav po: 3000 m, 60 m, 60m p 106,7, 800 m, dálka, koule 7,26kg, 1500 m, trojskok, 200 m
Total 2 racers
Celkový bodový stav - Junioři
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 POL POL POLPOL 00150.00 0
2 CZE CZE CZECZE 00140.00 10
Notes:
Stav po: 3000 m, 60 m, 60m p 99,1, 800 m, koule 6kg, dálka, 400 m, trojskok, 1500 m, 200 m, výška
Total 2 racers
Celkový bodový stav - Dorostenci
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 POL POL POLPOL 00178.00 0
2 CZE CZE CZECZE 00119.00 59
Notes:
Stav po: 3000 m, dálka, 60 m, 60m p 91,4, koule 5kg, 800 m, 400 m, trojskok, 1500 m, 200 m
Total 2 racers
Celkový bodový stav - Ženy
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 POL POL POLPOL 00155.00 0
2 CZE CZE CZECZE 00064.00 91
Notes:
Stav po: 3000 m, 60 m, koule 4kg, dálka, 60m p 83,8, 800 m, 400 m, trojskok, 1500 m, 200 m, výška
Total 2 racers
Celkový bodový stav - Juniorky
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 POL POL POLPOL 00135.00 0
2 CZE CZE CZECZE 00130.00 5
Notes:
Stav po: 3000 m, koule 4kg, dálka, trojskok, 60m p 83,8, 60 m, 800 m, 400 m, 1500 m, 200 m, výška
Total 2 racers
Celkový bodový stav - Dorostenky
Pos. Name Born Club/Nationality Points Diff
1 POL POL POLPOL 00181.00 0
2 CZE CZE CZECZE 00135.00 46
Notes:
Stav po: 3000 m, koule 3kg, 60m p 76,2-8,5, dálka, trojskok, 60 m, 800 m, 400 m, 1500 m, 200 m, výška
Total 2 racers