Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích

Praha - Stromovka (9. - 11. 2. 2024)

60 m - Muži

(Sat, 10.2.2024 - 10:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Stanislav JÍRAStanislav JÍRA 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 06.88 0.137
2 Tomáš TLÁSKALTomáš TLÁSKAL 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.95 0.146
3 Jakub VOSTATEKJakub VOSTATEK 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.04 0.143
4 Jonáš FLEISIGJonáš FLEISIG 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.05 0.150
5 Jakub ŠENKJakub ŠENK 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.08 0.141
Total 5 racers

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sat, 10.2.2024 - 12:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 06.99 0.144
2 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.03 0.144
3 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 07.10 0.169
4 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 07.11 0.147
5 88 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 07.15 0.136
6 107 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.20 0.133
7 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 07.43 0.171
Total 7 racers
Běh 2 (Sat, 10.2.2024 - 12:03) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 87 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 07.22 0.182
2 103 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 07.24 0.149
3 94 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 07.35 0.157
4 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.44 0.166
5 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA 97 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 7 SB 07.48 0.205
6 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.48 0.151
7 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 07.57 0.145
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 06.99 0.144
2 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.03 0.144
3 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 07.10 0.169
4 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 07.11 0.147
5 88 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 07.15 0.136
6 107 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.20 0.133
7 87 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 07.22 0.182
8 103 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 07.24 0.149
9 94 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 07.35 0.157
10 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 07.43 0.171
11 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.44 0.166
12 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA 97 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 7 SB 07.48 0.205
13 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.48 0.151
14 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 07.57 0.145

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (Sat, 10.2.2024 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1= 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 06.89 0.168
1= 81 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 06.89 0.111
3 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 =PB 07.22 0.178
4 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 07.24 0.156
5 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.34 0.155
6 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 07.35 0.136
7 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.57 0.193
Total 7 racers
Běh 2 (Sat, 10.2.2024 - 10:33) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 07.36 0.113
2 13 František KADLECFrantišek KADLEC 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 07.36 0.110
3 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.42 0.168
4 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 07.50 0.532
5 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.51 0.186
6 45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 07.62 0.149
7 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 07.63 0.177
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 81 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 06.89 0.111
1 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 06.89 0.168
3 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 =PB 07.22 0.178
4 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 07.24 0.156
5 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.34 0.155
6 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 07.35 0.136
7 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 07.36 0.113
8 13 František KADLECFrantišek KADLEC 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 07.36 0.110
9 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.42 0.168
10 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 07.50 0.532
11 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.51 0.186
12 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.57 0.193
13 45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 07.62 0.149
14 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 07.63 0.177

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (Sat, 10.2.2024 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 NL 06.87 0.156
2 97 Michal RADAMichal RADA 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 07.00 0.141
3 109 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 07.25 0.156
4 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 07.27 0.150
5 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 07.27 0.146
6 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 07.28 0.180
7 9 Lukáš ČUMPELÍKLukáš ČUMPELÍK 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.44 0.175
8 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.49 0.199
Total 8 racers
Běh 2 (Sat, 10.2.2024 - 10:03) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 PB 07.34 0.150
2 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 07.35 0.128
3 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.35 0.183
4 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 07.36 0.142
5 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 07.42 0.176
6 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 07.49 0.166
7 43 Dominik GASIÚNAS-DEMČENKODominik GASIÚNAS-DEMČENKO 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.65 0.168
8 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 PB 07.73 0.170
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 NL 06.87 0.156
2 97 Michal RADAMichal RADA 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 07.00 0.141
3 109 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 07.25 0.156
4 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 07.27 0.150
5 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 07.27 0.146
6 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 07.28 0.180
7 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 PB 07.34 0.150
8 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 07.35 0.128
9 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.35 0.183
10 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 07.36 0.142
11 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 07.42 0.176
12 9 Lukáš ČUMPELÍKLukáš ČUMPELÍK 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.44 0.175
13 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 07.49 0.166
14 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.49 0.199
15 43 Dominik GASIÚNAS-DEMČENKODominik GASIÚNAS-DEMČENKO 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.65 0.168
16 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 PB 07.73 0.170

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Fri, 9.2.2024 - 11:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 07.31
2 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.32
3 85 Martin MACOUNMartin MACOUN 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 07.44
4 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 07.46
5 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 PB 07.59
6 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.63
7 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.66
8 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.67
Total 8 racers
Běh 2 (Fri, 9.2.2024 - 11:33) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 07.64
2 11 Vítek STRNADVítek STRNAD 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 07.65
3 38 Miroslav MANMiroslav MAN 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 07.67
4 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.82
5 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 =PB 07.83
6 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 07.86
7 127 Tomáš JANELETomáš JANELE 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.89
8 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 =PB 08.03
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 07.31
2 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.32
3 85 Martin MACOUNMartin MACOUN 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 07.44
4 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 07.46
5 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 PB 07.59
6 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.63
7 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 07.64
8 11 Vítek STRNADVítek STRNAD 09 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 07.65
9 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.66
10 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.67
11 38 Miroslav MANMiroslav MAN 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 07.67
12 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.82
13 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 =PB 07.83
14 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 07.86
15 127 Tomáš JANELETomáš JANELE 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.89
16 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 =PB 08.03

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sat, 10.2.2024 - 15:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj KRSEKMatěj KRSEK 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 22.02 0.152
2 Marek VÁŇAMarek VÁŇA 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.21 0.195
3 Jan BENEŠJan BENEŠ 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.39 0.176
Total 3 racers
Běh 2 (Sat, 10.2.2024 - 15:15) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mikuláš MUTINSKÝMikuláš MUTINSKÝ 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 22.15 0.167
2 Jonáš FLEISIGJonáš FLEISIG 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.28 0.191
3 Tadeáš TICHÝTadeáš TICHÝ 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.10 0.168
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matěj KRSEKMatěj KRSEK 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 22.02 0.152
2 Mikuláš MUTINSKÝMikuláš MUTINSKÝ 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 22.15 0.167
3 Marek VÁŇAMarek VÁŇA 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.21 0.195
4 Jonáš FLEISIGJonáš FLEISIG 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.28 0.191
5 Jan BENEŠJan BENEŠ 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.39 0.176
6 Tadeáš TICHÝTadeáš TICHÝ 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.10 0.168

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sat, 10.2.2024 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Martina HOFMANOVÁMartina HOFMANOVÁ 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 24.38 0.152
2 Anna SKÁLOVÁAnna SKÁLOVÁ 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 26.40 0.178
3 Ester ČERNÁEster ČERNÁ 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 27.08 0.190
Věra HOLUBÁŘOVÁVěra HOLUBÁŘOVÁ 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Total 4 racers
Běh 2 (Sat, 10.2.2024 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika SIVÁKOVÁVeronika SIVÁKOVÁ 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 26.73 0.282
2 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 27.83 0.204
3 Linda FILIPOVÁLinda FILIPOVÁ 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 28.02 0.525
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Martina HOFMANOVÁMartina HOFMANOVÁ 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 24.38 0.152
2 Anna SKÁLOVÁAnna SKÁLOVÁ 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 26.40 0.178
3 Veronika SIVÁKOVÁVeronika SIVÁKOVÁ 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 26.73 0.282
4 Ester ČERNÁEster ČERNÁ 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 27.08 0.190
5 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 27.83 0.204
6 Linda FILIPOVÁLinda FILIPOVÁ 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 28.02 0.525
Věra HOLUBÁŘOVÁVěra HOLUBÁŘOVÁ 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS

400 m - Muži

(Sat, 10.2.2024 - 14:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 312 Petr VÍCHPetr VÍCH 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 48.85 0.176
2 311 Mikuláš MUTINSKÝMikuláš MUTINSKÝ 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 48.94 0.168
3 313 Patrik MARINOVPatrik MARINOV 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 50.06 0.176
4 310 Tomáš VODIČKATomáš VODIČKA 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 51.34 0.521
5 309 Šimon PROCHÁZKAŠimon PROCHÁZKA 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 51.35 0.188
Split times:
Mark Bib Racer Time
200312Vích Petr (MLBOL)22.92
Total 5 racers

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sat, 10.2.2024 - 14:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 302 Nikola BENDOVÁNikola BENDOVÁ 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 53.84 0.201
2 303 Ester BENDOVÁEster BENDOVÁ 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 54.98 0.208
3 304 Vendula CHVÁTALOVÁVendula CHVÁTALOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 59.18 0.232
4 301 Ester ČERNÁEster ČERNÁ 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.57 0.197
Split times:
Mark Bib Racer Time
200302Bendová Nikola (OLYPR)53.92
Total 4 racers
Běh 2 (Sat, 10.2.2024 - 14:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Vložené závody při Mistrovství ČR v halových vícebojích
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 305 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.18 0.208
2 306 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 60.20 0.316
3 308 Linda FILIPOVÁLinda FILIPOVÁ 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 60.82 0.204
4 307 Lucie HLAVIČKOVÁLucie HLAVIČKOVÁ 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 60.84 0.437
Split times:
Mark Bib Racer Time
200306Husáková Tereza (JESPR)27.51
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 302 Nikola BENDOVÁNikola BENDOVÁ 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 53.84 0.201
2 303 Ester BENDOVÁEster BENDOVÁ 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 54.98 0.208
3 304 Vendula CHVÁTALOVÁVendula CHVÁTALOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 59.18 0.232
4 305 Michaela TREGLEROVÁMichaela TREGLEROVÁ 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.18 0.208
5 306 Tereza HUSÁKOVÁTereza HUSÁKOVÁ 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 60.20 0.316
6 301 Ester ČERNÁEster ČERNÁ 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.57 0.197
7 308 Linda FILIPOVÁLinda FILIPOVÁ 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 60.82 0.204
8 307 Lucie HLAVIČKOVÁLucie HLAVIČKOVÁ 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 60.84 0.437

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sat, 10.2.2024 - 19:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 49 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 2:19.02
2 37 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:21.68
3 63 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:23.93
4 24 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 2:26.36
5 92 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 2:32.55
6 129 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 2:33.80
Split times:
Mark Bib Racer Time
20049Janků Valerie (SLAPR)33.66
40037Šťastná Kateřina (SKPLZ)1:09.59
60049Janků Valerie (SLAPR)1:45.21
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 10.2.2024 - 19:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 54 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 2:18.92
2 91 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 SB 2:22.77
3 82 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:23.60
4 51 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 2:24.46
5 21 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK BílinaAK Bílina 1 PB 2:28.05
6 29 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 2:29.92
Split times:
Mark Bib Racer Time
20054Navrátilová Barbora (SLAPR)29.82
40054Navrátilová Barbora (SLAPR)1:03.69
60054Navrátilová Barbora (SLAPR)1:40.40
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 54 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 2:18.92
2 49 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 2:19.02
3 37 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:21.68
4 91 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 SB 2:22.77
5 82 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:23.60
6 63 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:23.93
7 51 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 2:24.46
8 24 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 2:26.36
9 21 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK BílinaAK Bílina 1 PB 2:28.05
10 29 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 2:29.92
11 92 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 2:32.55
12 129 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 2:33.80

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (Sat, 10.2.2024 - 18:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 52 Laura LINKOVÁLaura LINKOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:24.53
2 48 Anna ČERVENKOVÁAnna ČERVENKOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 2:25.67
3 130 Elen HOFFMANNOVÁElen HOFFMANNOVÁ 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:33.68
4 26 Karolína LACKOVÁKarolína LACKOVÁ 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 2:34.70
5 67 Táňa OTTLOVÁTáňa OTTLOVÁ 06 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 1 PB 2:36.71
6 53 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:37.71
Split times:
Mark Bib Racer Time
20052Linková Laura (SLAPR)33.49
40052Linková Laura (SLAPR)1:10.80
60052Linková Laura (SLAPR)1:49.38
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 10.2.2024 - 18:05) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 58 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 2:25.16
2 131 Lucie LASÍKOVÁLucie LASÍKOVÁ 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:27.90
3 65 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 2:29.20
4 77 Tereza LIEBLOVÁTereza LIEBLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 2:32.67
5 36 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:35.41
6 25 Teodora KALENDOVÁTeodora KALENDOVÁ 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:41.56
Split times:
Mark Bib Racer Time
20058Tkáčová Adéla (AKEZK)34.48
40058Tkáčová Adéla (AKEZK)1:10.12
60058Tkáčová Adéla (AKEZK)1:48.27
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 52 Laura LINKOVÁLaura LINKOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:24.53
2 58 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 2:25.16
3 48 Anna ČERVENKOVÁAnna ČERVENKOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 2:25.67
4 131 Lucie LASÍKOVÁLucie LASÍKOVÁ 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:27.90
5 65 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 2:29.20
6 77 Tereza LIEBLOVÁTereza LIEBLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 2:32.67
7 130 Elen HOFFMANNOVÁElen HOFFMANNOVÁ 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:33.68
8 26 Karolína LACKOVÁKarolína LACKOVÁ 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 2:34.70
9 36 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:35.41
10 67 Táňa OTTLOVÁTáňa OTTLOVÁ 06 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 1 PB 2:36.71
11 53 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:37.71
12 25 Teodora KALENDOVÁTeodora KALENDOVÁ 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:41.56

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (Fri, 9.2.2024 - 18:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 47 Lea BRADOVÁLea BRADOVÁ 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:27.08
2 64 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:35.17
3 27 Eliška LACKOVÁEliška LACKOVÁ 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:35.80
4 74 Hana TEPLÁHana TEPLÁ 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:36.61
5 28 Daniela MANDÍKOVÁDaniela MANDÍKOVÁ 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 2:39.16
6 78 Nela ŠTEFKOVÁNela ŠTEFKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 2:53.82
125 Kateřina HOŠKOVÁKateřina HOŠKOVÁ 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
20064Mikulková Berenika (AKLOL)32.18
40027Lacková Eliška (NEHVI)1:13.79
60047Bradová Lea (SLAPR)1:51.92
Total 7 racers
Běh 2 (Fri, 9.2.2024 - 18:35) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 99 Nina RADOVÁNina RADOVÁ 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:18.44
2 100 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 PB 2:22.03
3 57 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 2:28.73
4 71 Klára VAVŘINOVÁKlára VAVŘINOVÁ 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 SB 2:30.36
5 50 Eliška JAROŠOVÁEliška JAROŠOVÁ 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:30.60
6 90 Barbora KLIČKOVÁBarbora KLIČKOVÁ 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 2:31.24
Split times:
Mark Bib Racer Time
20099Radová Nina (SOKCB)31.12
40099Radová Nina (SOKCB)1:07.04
60099Radová Nina (SOKCB)1:43.30
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 99 Nina RADOVÁNina RADOVÁ 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:18.44
2 100 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 PB 2:22.03
3 47 Lea BRADOVÁLea BRADOVÁ 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:27.08
4 57 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 2:28.73
5 71 Klára VAVŘINOVÁKlára VAVŘINOVÁ 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 SB 2:30.36
6 50 Eliška JAROŠOVÁEliška JAROŠOVÁ 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:30.60
7 90 Barbora KLIČKOVÁBarbora KLIČKOVÁ 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 2:31.24
8 64 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:35.17
9 27 Eliška LACKOVÁEliška LACKOVÁ 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:35.80
10 74 Hana TEPLÁHana TEPLÁ 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:36.61
11 28 Daniela MANDÍKOVÁDaniela MANDÍKOVÁ 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 2:39.16
12 78 Nela ŠTEFKOVÁNela ŠTEFKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 2:53.82
125 Kateřina HOŠKOVÁKateřina HOŠKOVÁ 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Fri, 9.2.2024 - 17:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 40 Adéla HOUDKOVÁAdéla HOUDKOVÁ 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:27.28
2 114 Kateřina BÍLKOVÁKateřina BÍLKOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 2:27.66
3 69 Tanya KUŽMOVÁTanya KUŽMOVÁ 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 PB 2:39.67
4 56 Eliška DERKOVÁEliška DERKOVÁ 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:39.85
5 19 Barbora GROFOVÁBarbora GROFOVÁ 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:57.28
68 Marie PAVLIŠČOVÁMarie PAVLIŠČOVÁ 09 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 6 DNF
95 Adéla KALANDROVÁAdéla KALANDROVÁ 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
20040Houdková Adéla (DIPOL)34.90
40040Houdková Adéla (DIPOL)1:10.96
60040Houdková Adéla (DIPOL)1:48.89
Total 7 racers
Běh 2 (Fri, 9.2.2024 - 17:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 83 Linda BOTKOVÁLinda BOTKOVÁ 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 2:13.18
2 7 Jessica Stella RUCKÁJessica Stella RUCKÁ 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 2:30.26
3 84 Justýna BUČKOVÁJustýna BUČKOVÁ 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 2:30.73
4 86 Johana PROKEŠOVÁJohana PROKEŠOVÁ 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 2:32.85
5 119 Nikol HORKÁNikol HORKÁ 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:36.70
6 30 Eliška TRUHLÁŘOVÁEliška TRUHLÁŘOVÁ 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 2:41.17
7 18 Sofie HIADLOVSKÁSofie HIADLOVSKÁ 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 2:51.25
8 115 Yvona SZITÁSOVÁYvona SZITÁSOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:54.97
Split times:
Mark Bib Racer Time
20083Botková Linda (OLYPR)33.60
40083Botková Linda (OLYPR)1:08.30
60083Botková Linda (OLYPR)1:41.03
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 83 Linda BOTKOVÁLinda BOTKOVÁ 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 2:13.18
2 40 Adéla HOUDKOVÁAdéla HOUDKOVÁ 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:27.28
3 114 Kateřina BÍLKOVÁKateřina BÍLKOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 2:27.66
4 7 Jessica Stella RUCKÁJessica Stella RUCKÁ 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 2:30.26
5 84 Justýna BUČKOVÁJustýna BUČKOVÁ 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 2:30.73
6 86 Johana PROKEŠOVÁJohana PROKEŠOVÁ 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 2:32.85
7 119 Nikol HORKÁNikol HORKÁ 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:36.70
8 69 Tanya KUŽMOVÁTanya KUŽMOVÁ 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 PB 2:39.67
9 56 Eliška DERKOVÁEliška DERKOVÁ 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:39.85
10 30 Eliška TRUHLÁŘOVÁEliška TRUHLÁŘOVÁ 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 2:41.17
11 18 Sofie HIADLOVSKÁSofie HIADLOVSKÁ 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 2:51.25
12 115 Yvona SZITÁSOVÁYvona SZITÁSOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:54.97
13 19 Barbora GROFOVÁBarbora GROFOVÁ 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:57.28
68 Marie PAVLIŠČOVÁMarie PAVLIŠČOVÁ 09 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 6 DNF
95 Adéla KALANDROVÁAdéla KALANDROVÁ 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS

1000 m - Muži

(Sun, 11.2.2024 - 16:40) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 2:41.68
2 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 2:42.74
3 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 PB 2:43.04
4 88 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 2:43.57
5 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:45.27
6 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 2:45.80
7 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 SB 2:49.10
8 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA 97 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 4 PB 2:51.77
9 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:51.95
10 107 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:54.49
11 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 SB 3:02.72
94 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
200133Stráský Vilém (UNIBR)31.35
400133Stráský Vilém (UNIBR)1:04.91
600133Stráský Vilém (UNIBR)1:38.48
800102Kopecký Ondřej (DUKPR)2:11.41
Total 12 racers

1000 m - Junioři

(Sun, 11.2.2024 - 14:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 PB 2:42.32
2 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 2:44.59
3 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 SB 2:48.34
4 13 František KADLECFrantišek KADLEC 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 2:49.51
5 81 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 SB 2:50.57
6 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 PB 2:52.06
7 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 2:53.84
8 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:55.05
9 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 3:03.22
10 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:07.85
11 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:07.86
12 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 SB 3:25.58
45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNF
122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 DNS
Split times:
Mark Bib Racer Time
20055Vintera Kryštof (AHAVY)33.21
40055Vintera Kryštof (AHAVY)1:03.58
60055Vintera Kryštof (AHAVY)1:36.69
80055Vintera Kryštof (AHAVY)2:10.63
Total 14 racers

1000 m - Dorostenci

(Sun, 11.2.2024 - 14:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14 NL 2:41.87
2 97 Michal RADAMichal RADA 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 PB 2:43.27
3 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 PB 2:45.01
4 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 11 PB 2:46.17
5 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 PB 2:50.54
6 109 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 2:53.08
7 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 2:53.49
8 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 2:54.91
9 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 2:55.93
10 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 9 PB 2:56.54
11 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 2:57.47
12 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 2:57.70
13 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 PB 2:58.30
5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
20017Berný Tadeáš (JICIN)30.57
40017Berný Tadeáš (JICIN)1:05.09
60017Berný Tadeáš (JICIN)1:38.21
Total 14 racers

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 10.2.2024 - 15:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:58.39
2 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 2:58.40
3 38 Miroslav MANMiroslav MAN 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 3:02.19
4 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 3:02.85
5 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 PB 3:06.03
6 127 Tomáš JANELETomáš JANELE 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 3:09.40
7 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 3:14.53
8 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 3:24.74
Split times:
Mark Bib Racer Time
2006Hlaváč Jakub (ACJAB)33.72
4006Hlaváč Jakub (ACJAB)1:09.28
6006Hlaváč Jakub (ACJAB)1:48.13
80015Pešík Matouš (SNLIB)2:27.44
Total 8 racers
Běh 2 (Sat, 10.2.2024 - 15:50) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 NL 2:44.09
2 85 Martin MACOUNMartin MACOUN 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 2:55.33
3 11 Vítek STRNADVítek STRNAD 09 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 2:57.82
4 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 2:59.05
5 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 3:01.26
6 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 3:03.22
7 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 3:08.77
8 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:17.89
Split times:
Mark Bib Racer Time
20044Matoušek Jakub (SLAPR)29.14
40044Matoušek Jakub (SLAPR)1:00.83
60044Matoušek Jakub (SLAPR)1:34.96
80044Matoušek Jakub (SLAPR)2:11.44
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 NL 2:44.09
2 85 Martin MACOUNMartin MACOUN 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 2:55.33
3 11 Vítek STRNADVítek STRNAD 09 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 2:57.82
4 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 2:58.39
5 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 2:58.40
6 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 2:59.05
7 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 3:01.26
8 38 Miroslav MANMiroslav MAN 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 3:02.19
9 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 3:02.85
10 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 3:03.22
11 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 PB 3:06.03
12 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 3:08.77
13 127 Tomáš JANELETomáš JANELE 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 3:09.40
14 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 3:14.53
15 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:17.89
16 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 3:24.74

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (Sun, 11.2.2024 - 13:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.00 0.146
2 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 =PB 08.02 0.150
3 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.13 0.148
4 94 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.29 0.157
5 107 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.38 0.150
6 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.48 0.174
7 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.57 0.148
Total 7 racers
Běh 2 (Sun, 11.2.2024 - 13:18) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 88 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.31 0.141
2 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 08.51 0.162
3 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA 97 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 7 PB 08.86 0.196
4 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.90 0.182
5 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.17 0.154
103 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
87 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.00 0.146
2 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 =PB 08.02 0.150
3 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.13 0.148
4 94 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.29 0.157
5 88 Michal JÁRAMichal JÁRA 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.31 0.141
6 107 Jan TÜRKJan TÜRK 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.38 0.150
7 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.48 0.174
8 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 08.51 0.162
9 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.57 0.148
10 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA 97 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 7 PB 08.86 0.196
11 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.90 0.182
12 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.17 0.154
103 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
87 Roman BAŠERoman BAŠE 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 1 (Sun, 11.2.2024 - 09:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.83 0.179
2 81 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.03 0.133
3 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.46 0.157
4 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 08.58 0.181
5 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 08.59 0.152
6 13 František KADLECFrantišek KADLEC 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.59 0.162
7 45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.13 0.165
Total 7 racers
Běh 2 (Sun, 11.2.2024 - 09:48) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.68
2 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 08.70
3 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.87
4 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.03
5 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 =PB 09.08
6 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.21
7 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 09.84
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 07.83 0.179
2 81 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.03 0.133
3 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.46 0.157
4 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 08.58 0.181
5 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 08.59 0.152
6 13 František KADLECFrantišek KADLEC 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.59 0.162
7 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.68
8 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 08.70
9 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.87
10 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.03
11 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 =PB 09.08
12 45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.13 0.165
13 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.21
14 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 09.84

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (Sun, 11.2.2024 - 09:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 97 Michal RADAMichal RADA 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NR 07.67 0.152
2 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 07.69 0.146
3 109 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.16 0.151
4 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.17 0.165
5 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.39 0.121
6 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.42 0.206
7 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.44 0.189
8 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.46 0.164
Total 8 racers
Běh 2 (Sun, 11.2.2024 - 09:33) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.38 0.139
2 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.49 0.171
3 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.66 0.133
4 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 PB 08.69 0.152
5 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 08.78 0.166
6 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08.83 0.163
9 Lukáš ČUMPELÍKLukáš ČUMPELÍK 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 97 Michal RADAMichal RADA 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NR 07.67 0.152
2 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 07.69 0.146
3 109 Jiří VACEKJiří VACEK 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 08.16 0.151
4 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.17 0.165
5 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.38 0.139
6 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.39 0.121
7 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.42 0.206
8 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.44 0.189
9 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.46 0.164
10 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.49 0.171
11 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.66 0.133
12 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 PB 08.69 0.152
13 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 08.78 0.166
14 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08.83 0.163
9 Lukáš ČUMPELÍKLukáš ČUMPELÍK 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 10.2.2024 - 11:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 11 Vítek STRNADVítek STRNAD 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.36 0.150
2 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 08.38 0.163
3 85 Martin MACOUNMartin MACOUN 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.50 0.134
4 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.53 0.177
5 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 PB 08.63 0.157
6 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.65 0.188
7 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 SB 08.74 0.124
8 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.83 0.166
Total 8 racers
Běh 2 (Sat, 10.2.2024 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.39 0.158
2 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.75 0.161
3 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.91 0.149
4 127 Tomáš JANELETomáš JANELE 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 09.10 0.199
5 38 Miroslav MANMiroslav MAN 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 09.23 0.182
6 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 09.43 0.153
7 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.57 0.391
8 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 09.76 0.186
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 11 Vítek STRNADVítek STRNAD 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.36 0.150
2 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 08.38 0.163
3 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.39 0.158
4 85 Martin MACOUNMartin MACOUN 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.50 0.134
5 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.53 0.177
6 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 PB 08.63 0.157
7 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.65 0.188
8 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 SB 08.74 0.124
9 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.75 0.161
10 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 08.83 0.166
11 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.91 0.149
12 127 Tomáš JANELETomáš JANELE 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 09.10 0.199
13 38 Miroslav MANMiroslav MAN 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 09.23 0.182
14 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 09.43 0.153
15 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.57 0.391
16 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 09.76 0.186

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (Sat, 10.2.2024 - 11:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 54 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.44 0.222
2 29 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 08.47 0.163
3 51 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.48 0.127
4 21 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK BílinaAK Bílina 7 PB 08.65 0.173
5 49 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.78 0.155
6 129 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.83 0.155
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 10.2.2024 - 11:33) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 91 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 08.61 0.176
2 82 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 08.91 0.339
3 63 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 08.93 0.153
4 37 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.00 0.206
5 24 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 SB 09.14 0.157
6 92 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.37 0.206
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 54 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.44 0.222
2 29 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 08.47 0.163
3 51 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.48 0.127
4 91 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 08.61 0.176
5 21 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ 01 AK BílinaAK Bílina 7 PB 08.65 0.173
6 49 Valerie JANKŮValerie JANKŮ 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.78 0.155
7 129 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.83 0.155
8 82 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 08.91 0.339
9 63 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 08.93 0.153
10 37 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.00 0.206
11 24 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ 02 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 SB 09.14 0.157
12 92 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.37 0.206

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 1 (Sat, 10.2.2024 - 11:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 58 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 NL 08.42 0.116
2 131 Lucie LASÍKOVÁLucie LASÍKOVÁ 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 08.71 0.171
3 77 Tereza LIEBLOVÁTereza LIEBLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 08.72 0.188
4 130 Elen HOFFMANNOVÁElen HOFFMANNOVÁ 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 08.74 0.177
5 48 Anna ČERVENKOVÁAnna ČERVENKOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.99 0.337
6 65 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 09.01 0.188
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 10.2.2024 - 11:18) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 36 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.08 0.179
2 67 Táňa OTTLOVÁTáňa OTTLOVÁ 06 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 6 PB 09.16 0.149
3 52 Laura LINKOVÁLaura LINKOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 09.16 0.192
4 26 Karolína LACKOVÁKarolína LACKOVÁ 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.45 0.354
5 25 Teodora KALENDOVÁTeodora KALENDOVÁ 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.49 0.166
6 53 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 09.50 0.398
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 58 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 NL 08.42 0.116
2 131 Lucie LASÍKOVÁLucie LASÍKOVÁ 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 08.71 0.171
3 77 Tereza LIEBLOVÁTereza LIEBLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 08.72 0.188
4 130 Elen HOFFMANNOVÁElen HOFFMANNOVÁ 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 08.74 0.177
5 48 Anna ČERVENKOVÁAnna ČERVENKOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.99 0.337
6 65 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 09.01 0.188
7 36 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 09.08 0.179
8 67 Táňa OTTLOVÁTáňa OTTLOVÁ 06 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 6 PB 09.16 0.149
9 52 Laura LINKOVÁLaura LINKOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 09.16 0.192
10 26 Karolína LACKOVÁKarolína LACKOVÁ 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.45 0.354
11 25 Teodora KALENDOVÁTeodora KALENDOVÁ 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.49 0.166
12 53 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 09.50 0.398

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (Fri, 9.2.2024 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 83 Linda BOTKOVÁLinda BOTKOVÁ 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NR 08.47
2 86 Johana PROKEŠOVÁJohana PROKEŠOVÁ 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 08.84
3 68 Marie PAVLIŠČOVÁMarie PAVLIŠČOVÁ 09 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 7 PB 08.96
4 115 Yvona SZITÁSOVÁYvona SZITÁSOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.05
5 84 Justýna BUČKOVÁJustýna BUČKOVÁ 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.25
6 7 Jessica Stella RUCKÁJessica Stella RUCKÁ 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 09.39
7 119 Nikol HORKÁNikol HORKÁ 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.54
8 95 Adéla KALANDROVÁAdéla KALANDROVÁ 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.54
Total 8 racers
Běh 2 (Fri, 9.2.2024 - 11:03) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 18 Sofie HIADLOVSKÁSofie HIADLOVSKÁ 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 09.31
2 19 Barbora GROFOVÁBarbora GROFOVÁ 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 09.38
3 40 Adéla HOUDKOVÁAdéla HOUDKOVÁ 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 09.48
4 114 Kateřina BÍLKOVÁKateřina BÍLKOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 09.53
5 69 Tanya KUŽMOVÁTanya KUŽMOVÁ 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 09.57
6 56 Eliška DERKOVÁEliška DERKOVÁ 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 09.65
7 30 Eliška TRUHLÁŘOVÁEliška TRUHLÁŘOVÁ 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.84
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 83 Linda BOTKOVÁLinda BOTKOVÁ 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NR 08.47
2 86 Johana PROKEŠOVÁJohana PROKEŠOVÁ 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 08.84
3 68 Marie PAVLIŠČOVÁMarie PAVLIŠČOVÁ 09 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 7 PB 08.96
4 115 Yvona SZITÁSOVÁYvona SZITÁSOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.05
5 84 Justýna BUČKOVÁJustýna BUČKOVÁ 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.25
6 18 Sofie HIADLOVSKÁSofie HIADLOVSKÁ 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 09.31
7 19 Barbora GROFOVÁBarbora GROFOVÁ 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 09.38
8 7 Jessica Stella RUCKÁJessica Stella RUCKÁ 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 09.39
9 40 Adéla HOUDKOVÁAdéla HOUDKOVÁ 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 09.48
10 114 Kateřina BÍLKOVÁKateřina BÍLKOVÁ 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 09.53
11 119 Nikol HORKÁNikol HORKÁ 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.54
12 95 Adéla KALANDROVÁAdéla KALANDROVÁ 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.54
13 69 Tanya KUŽMOVÁTanya KUŽMOVÁ 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 09.57
14 56 Eliška DERKOVÁEliška DERKOVÁ 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 09.65
15 30 Eliška TRUHLÁŘOVÁEliška TRUHLÁŘOVÁ 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.84

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (Fri, 9.2.2024 - 11:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 71 Klára VAVŘINOVÁKlára VAVŘINOVÁ 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 NL 08.31 0.185
2 99 Nina RADOVÁNina RADOVÁ 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.54 0.177
3 100 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 3 =PB 08.71 0.160
4 47 Lea BRADOVÁLea BRADOVÁ 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 08.76 0.183
5 90 Barbora KLIČKOVÁBarbora KLIČKOVÁ 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.78 0.164
6 57 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 =PB 08.81 0.189
7 78 Nela ŠTEFKOVÁNela ŠTEFKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.84 0.176
Total 7 racers
Běh 2 (Fri, 9.2.2024 - 11:18) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 50 Eliška JAROŠOVÁEliška JAROŠOVÁ 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.92 0.194
2 74 Hana TEPLÁHana TEPLÁ 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 09.06 0.174
3 28 Daniela MANDÍKOVÁDaniela MANDÍKOVÁ 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.41 0.164
4 27 Eliška LACKOVÁEliška LACKOVÁ 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 PB 09.45 0.177
5 125 Kateřina HOŠKOVÁKateřina HOŠKOVÁ 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.60 0.155
6 64 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.65 0.147
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 71 Klára VAVŘINOVÁKlára VAVŘINOVÁ 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 NL 08.31 0.185
2 99 Nina RADOVÁNina RADOVÁ 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.54 0.177
3 100 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 3 =PB 08.71 0.160
4 47 Lea BRADOVÁLea BRADOVÁ 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 08.76 0.183
5 90 Barbora KLIČKOVÁBarbora KLIČKOVÁ 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.78 0.164
6 57 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 =PB 08.81 0.189
7 78 Nela ŠTEFKOVÁNela ŠTEFKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.84 0.176
8 50 Eliška JAROŠOVÁEliška JAROŠOVÁ 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.92 0.194
9 74 Hana TEPLÁHana TEPLÁ 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 09.06 0.174
10 28 Daniela MANDÍKOVÁDaniela MANDÍKOVÁ 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.41 0.164
11 27 Eliška LACKOVÁEliška LACKOVÁ 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 PB 09.45 0.177
12 125 Kateřina HOŠKOVÁKateřina HOŠKOVÁ 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.60 0.155
13 64 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.65 0.147

Skok vysoký - Muži

(Sat, 10.2.2024 - 17:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76 1.79 1.82 1.85 1.88 1.91 1.94 1.97
1 94 Jan VOJTEKJan VOJTEK
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 12 1.94 - - - - - - O O O O XO XXX
2 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 11 1.94 - - - - - - - O - O XXO XXX
3 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 SB 1.94 - - - - - - O O XXO XXO XXO XXX
4 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 13 1.91 - - - - - - - - O XO - XXX
5 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10 SB 1.91 - - - - - - XO O O XO XXX
6 87 Roman BAŠERoman BAŠE
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 14 SB 1.88 - - - - - - O XO O XXX
7 88 Michal JÁRAMichal JÁRA
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 PB 1.88 - - - - O - XO XXO O XXX
8 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 1.88 - - - - O - XO O XXO XXX
9 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 5 SB 1.85 - - - - - O O O XXX
10 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
97 8 SB 1.82 - - - - - XO XO XXX
11 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 PB 1.79 - O O O O O XXX
12 107 Jan TÜRKJan TÜRK
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4 1.79 O O O XO XO O XXX
13 103 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 2 SB 1.79 - - O O XO XO XXX
14 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 =SB 1.73 - - O O XXX
Total 14 racers

Skok vysoký - Junioři

(Sat, 10.2.2024 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76 1.79 1.82 1.85 1.88 1.91 1.94 2.00 2.03 2.06 2.09 2.12
1 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 14 NL 2.09 - - - - - - - - - - - O O O O XO O XXX
2 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 13 PB 1.91 - - - - - - O O O XO O O XXX
3 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 10 PB 1.85 - O - O - O XO XO O O XXX
4 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 12 1.85 - - - O O - O XO O XXO XXX
5 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 11 =SB 1.85 - - - O O O O XXO O XXO XXX
6 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 9 PB 1.82 - - O - O O XO XXO O XXX
7 81 Milan VÍCHMilan VÍCH
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 3 SB 1.82 O - O - O - XO O XXO XXX
8 13 František KADLECFrantišek KADLEC
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 PB 1.79 - - O - XO XXO XXO XXO XXX
9= 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 6 1.73 - - O - O O XXX
9= 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 5 1.73 - - O - O O XXX
11 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 8 1.73 - - O XO O O XXX
12 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 7 1.73 - - O O XO XXO XXX
13 45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 1.64 O XO XO XXX
14 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 1.58 XXO XXX
Total 14 racers

Skok vysoký - Dorostenci

(Sat, 10.2.2024 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.52 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76 1.79 1.82 1.85 1.88 1.91 1.94 1.97 2.00 2.03
1 97 Michal RADAMichal RADA
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 16 NL 2.03 - - - - - - - - - O O O O O O O XO O
2 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 13 PB 1.82 - - - - O O O O O O O XXX
3 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 12 PB 1.82 - - - - O - O O O XO O XXX
4 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 11 SB 1.82 - - - - - O - O O XXO XO XXX
5 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 14 PB 1.82 - - - - O - O XO XXO XXO XO XXX
6 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 9 PB 1.79 - - O - O O XO O XXO O XXX
7 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 15 1.79 - - - - O O - O XXO XO XXX
8 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 10 1.76 - - - O - O O XO O XXX
9 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3 PB 1.76 O - O O XXO O XO O O XXX
10 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 8 PB 1.76 - O - XO - O XO XO XO XXX
11 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 7 1.70 - - O O O O O XXX
12 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 =PB 1.70 - - - O O XO XXO XXX
13 109 Jiří VACEKJiří VACEK
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 1 PB 1.64 XO O O XXO O XXX
14 9 Lukáš ČUMPELÍKLukáš ČUMPELÍK
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 6 1.64 - - O O XO XXX
15 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 2 1.55 O O XXX
43 Dominik GASIÚNAS-DEMČENKODominik GASIÚNAS-DEMČENKO
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 4 DNS
Total 16 racers

Skok vysoký - Žáci

(Fri, 9.2.2024 - 15:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.46 1.49 1.52 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76 1.79
1 85 Martin MACOUNMartin MACOUN
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 14 PB 1.76 - - O - O - O O XO XXO XXO XXX
2 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 16 1.73 - - - - O XXO O XXO O XO XXX
3 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 15 1.70 - O O O O O XO XO O XXX
4 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 13 =PB 1.70 - - O - O O XXO O XO XXX
5 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 5 PB 1.67 - O O O O O O XXO XXX
6 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 7 PB 1.67 O O O O O XO XXO XXO XXX
7 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 12 1.64 - - O O O O XO XXX
8 11 Vítek STRNADVítek STRNAD
AC PardubiceAC Pardubice
09 10 SB 1.64 - - O O XO O XO XXX
9 38 Miroslav MANMiroslav MAN
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 11 1.61 - - O O O XO XXX
10 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 4 PB 1.61 O O XO XXO O XXO XXX
11 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 6 1.58 O XXO XO O XXO XXX
12 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 3 PB 1.55 O O O O XXX
13 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 9 1.55 O O XXO XO XXX
14 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 1 PB 1.52 O O XO XXX
15 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 8 1.49 O XO XXX
127 Tomáš JANELETomáš JANELE
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 2 NM XXX
Total 16 racers

Skok vysoký - Ženy

(Sat, 10.2.2024 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.46 1.49 1.52 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76 1.79
1 82 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 12 =PB 1.76 - - - - O O O XO O XO XXO XXX
2 29 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
01 8 PB 1.73 - - - O O O O O O XO XXX
3 24 Klára BAŽOUTOVÁKlára BAŽOUTOVÁ
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
02 11 =SB 1.70 - - - O O O O O O XXX
4 91 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 10 =SB 1.67 - - - - O O O XO XXX
5 51 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5 SB 1.64 - - O O O XO O XXX
6 54 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 SB 1.64 - - XO XO O XO XO XXX
7 37 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3 PB 1.64 O O O O O O XXO XXX
8 21 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ
AK BílinaAK Bílina
01 9 1.64 - - - O O XO XXO XXX
9 49 Valerie JANKŮValerie JANKŮ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 1.61 - - - XO O XO XXX
10 129 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 7 1.58 - - - O XO XXX
11 63 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 4 1.55 O O O XXO XXX
12 92 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1 =PB 1.52 O O XXO XXX
Total 12 racers

Skok vysoký - Juniorky

(Sat, 10.2.2024 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.43 1.46 1.49 1.52 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76 1.79
1 65 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 12 NL 1.76 - - - - - O O O O O XO O XXX
2 77 Tereza LIEBLOVÁTereza LIEBLOVÁ
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 11 PB 1.73 - - - - - O - O O O O XXX
3 36 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 PB 1.70 - - XO O O O O O O O XXX
4 58 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 SB 1.64 - - O O O XO O XO XXX
5 25 Teodora KALENDOVÁTeodora KALENDOVÁ
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 10 1.64 - O O O XO XXO XO XO XXX
6 131 Lucie LASÍKOVÁLucie LASÍKOVÁ
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 9 1.61 - - O O O O O XXX
7 48 Anna ČERVENKOVÁAnna ČERVENKOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 PB 1.61 - - - O O XO XXO XXX
8 53 Klára MATOUŠKOVÁKlára MATOUŠKOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 SB 1.58 - - - O XO O XXX
9 26 Karolína LACKOVÁKarolína LACKOVÁ
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 PB 1.52 O O O O XXX
10 130 Elen HOFFMANNOVÁElen HOFFMANNOVÁ
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3 1.46 O O XXX
11 52 Laura LINKOVÁLaura LINKOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 1.46 XO XXO XXX
12 67 Táňa OTTLOVÁTáňa OTTLOVÁ
Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s.
06 1 PB 1.46 XXO XXO XXX
Total 12 racers

Skok vysoký - Dorostenky

(Fri, 9.2.2024 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70 1.73
1 71 Klára VAVŘINOVÁKlára VAVŘINOVÁ
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 11 PB 1.70 - - - O O O O O XO XXO XO XXX
2 90 Barbora KLIČKOVÁBarbora KLIČKOVÁ
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 8 PB 1.67 - - - O O O O XXO XO XO XXX
3 99 Nina RADOVÁNina RADOVÁ
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 13 1.67 - - - O XO O O XXO XXO XXO XXX
4 57 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 6 PB 1.61 - - O O O O XXO XO XXX
5 50 Eliška JAROŠOVÁEliška JAROŠOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 12 1.61 - - - - O O O XXO XXX
6 125 Kateřina HOŠKOVÁKateřina HOŠKOVÁ
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 9 1.61 - - O O O O XXO XXO XXX
7 100 Tereza KUBAJUROVÁTereza KUBAJUROVÁ
Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan...
07 5 =PB 1.58 - O O XXO O XXO XO XXX
8 64 Berenika MIKULKOVÁBerenika MIKULKOVÁ
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 10 1.55 - - O O O O XXX
9 74 Hana TEPLÁHana TEPLÁ
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 7 1.55 - - O XO O XXO XXX
10 28 Daniela MANDÍKOVÁDaniela MANDÍKOVÁ
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2 PB 1.55 - O O XO XXO XXO XXX
11 78 Nela ŠTEFKOVÁNela ŠTEFKOVÁ
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 4 1.52 - - O O O XXX
12 47 Lea BRADOVÁLea BRADOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3 1.49 - O O XXO XXX
27 Eliška LACKOVÁEliška LACKOVÁ
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 1 NM XXX
Total 13 racers

Skok vysoký - Žákyně

(Fri, 9.2.2024 - 12:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1.37 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 1.70 1.73
1 7 Jessica Stella RUCKÁJessica Stella RUCKÁ
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 13 NL 1.70 O O O - XO - O XO XO O XXO XXO r
2 30 Eliška TRUHLÁŘOVÁEliška TRUHLÁŘOVÁ
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 15 PB 1.67 - - O O O O O O O O O XXX
3 83 Linda BOTKOVÁLinda BOTKOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 14 1.55 O XO O XO XO XO O XXX
4 119 Nikol HORKÁNikol HORKÁ
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 4 PB 1.55 O XO O O O XO XXO XXX
5 86 Johana PROKEŠOVÁJohana PROKEŠOVÁ
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 8 =PB 1.52 O O O XO XXO O XXX
6 115 Yvona SZITÁSOVÁYvona SZITÁSOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 9 1.52 O O XO O O XO XXX
7 84 Justýna BUČKOVÁJustýna BUČKOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 5 =PB 1.49 O O O XO O XXX
8 95 Adéla KALANDROVÁAdéla KALANDROVÁ
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 1 PB 1.49 O O O O XO XXX
9 69 Tanya KUŽMOVÁTanya KUŽMOVÁ
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 12 1.46 O - O O XXX
10 19 Barbora GROFOVÁBarbora GROFOVÁ
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 2 1.46 O O XXO O XXX
11 18 Sofie HIADLOVSKÁSofie HIADLOVSKÁ
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 6 1.46 O XXO XO O XXX
12 56 Eliška DERKOVÁEliška DERKOVÁ
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
09 7 1.46 O O O XXO XXX
13 68 Marie PAVLIŠČOVÁMarie PAVLIŠČOVÁ
Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s.
09 11 1.43 O O XO XXX
14 40 Adéla HOUDKOVÁAdéla HOUDKOVÁ
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 3 1.43 O O XXO XXX
114 Kateřina BÍLKOVÁKateřina BÍLKOVÁ
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 10 NM XXX
Total 15 racers

Skok o tyči - Muži (Skupina)

Skupina A (Sun, 11.2.2024 - 14:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.70 4.80 4.90 5.00
1 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 =PB 4.90 - - - O O XO XO O r
2= 107 Jan TÜRKJan TÜRK
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3 PB 4.90 - - O O O XO O XO XXX
2= 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4 SB 4.90 - - - - O - XO XO XXX
4 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6 4.80 - - XO - O XO O XXX
5 88 Michal JÁRAMichal JÁRA
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1 =PB 4.70 O - O O XO XXO XXX
6 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 4.20 XXO XXX
Total 6 racers
Skupina B (Sun, 11.2.2024 - 14:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60
1 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 3 PB 4.50 - - - - - XXO - XO O O O XO O XXX
2 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
97 5 =PB 4.40 - - - - - - - O - XO XO O XXX
3 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 6 SB 4.30 - - - - - - - O O XXO O XXX
4 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 =PB 4.10 - - - - - - XO XO O XXX
5 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 =PB 4.00 - - - XO - O XXO XXO XXX
94 Jan VOJTEKJan VOJTEK
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 NM XXX
Total 6 racers

Skok o tyči - Junioři (Skupina)

Skupina A (Sun, 11.2.2024 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50 4.60 4.70
1= 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 10 =PB 4.60 - - - - - - - O - O O O XXX
1= 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 8 PB 4.60 - - - - - - O - O - O O XXX
3 81 Milan VÍCHMilan VÍCH
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 2 PB 4.50 - - XO - O O O XO O XO XO XXX
4 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 9 SB 4.30 - - - - - - O - O XXX
5 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 4.30 - - - XO XO XO XO XXO XO XXX
6= 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 6 4.20 - - - O - O O O XXX
6= 13 František KADLECFrantišek KADLEC
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5 =PB 4.20 - - O - O O O O XXX
8 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 4.00 - - XXO - - O - X r
9 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4 3.90 - - XO - O XXX
10 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 3.50 O - XXX
Total 10 racers
Skupina B (Sun, 11.2.2024 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80
1 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3 PB 3.70 - - XO O O O O O XXX
2 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 4 3.40 - O XO O XO XXX
3 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 =PB 3.20 XO XO O XXX
45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 NM XXX
Total 4 racers

Skok o tyči - Dorostenci (Skupina)

Skupina A (Sun, 11.2.2024 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.40 4.50
1 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 PB 4.40 - - - O O O XO O O O XXX
2 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4 PB 4.20 - XO XXO O XO O O O XXX
3 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 7 4.10 - - - - - O O XXX
4 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 =PB 4.00 - - - O O O XXX
5 97 Michal RADAMichal RADA
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 1 SB 3.70 - O O XXX
6= 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 3.60 - O - XXX
6= 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3 3.60 - O - XXX
Total 7 racers
Skupina B (Sun, 11.2.2024 - 10:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00
1 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 7 PB 3.90 - - - - - O - O O XXO O XXO O XXX
2 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 6 PB 3.60 - - O - - O - O XXO XO XXX
3 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 1 PB 3.30 XO O XO XO O XO XXO XXX
4 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 5 =PB 3.10 O - O O XO XXX
5 109 Jiří VACEKJiří VACEK
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 4 3.00 O O XXO O XXX
6 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 2 PB 3.00 XO O XO XO XX r
7 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 3 2.90 XO XO O XXX
Total 7 racers

Skok o tyči - Žáci

(Sat, 10.2.2024 - 12:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.60 3.70
1 11 Vítek STRNADVítek STRNAD
AC PardubiceAC Pardubice
09 14 PB 3.60 - - - O - O O O O O O O O XXX
2 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 16 3.50 - - - - - - - - - - - O - XXX
3 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 11 PB 3.50 - - - - - XO - O O XO O XO XXX
4= 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 15 3.40 - - - - O - O O O XO XO XXX
4= 127 Tomáš JANELETomáš JANELE
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 12 PB 3.40 - - - O - O O O O XO XO XXX
6 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 13 3.20 - - - - O - O O XXO XXX
7 85 Martin MACOUNMartin MACOUN
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 8 PB 2.90 O O XO XXO O O XXX
8 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 9 2.80 O O O O O XXX
9 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 5 PB 2.80 O O O XO O XXX
10 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 7 PB 2.80 O XO XXO O O XXX
11 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 10 2.80 - O - XXO XXO XXX
12 38 Miroslav MANMiroslav MAN
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 2 PB 2.70 XO O O O XXX
13 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 6 PB 2.70 XO XO O XO XXX
14 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 4 PB 2.60 O O XXO XXX
15 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 3 PB 2.60 O XXO XXO XXX
16 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 1 PB 2.50 XXO XXO XXX
Total 16 racers

Skok daleký - Muži

(Sat, 10.2.2024 - 13:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 101 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 13 PB 7.58 7.58 X 7.58 X 758
2 102 Ondřej KOPECKÝOndřej KOPECKÝ
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 14 PB 7.57 7.57 7.45 7.57 X 757
3 123 Petr SVOBODAPetr SVOBODA
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 PB 7.35 7.35 7.35 X X 735
4 133 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 12 7.06 7.06 7.03 7.06 X 706
5 62 Jonáš POSPÍŠILJonáš POSPÍŠIL
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10 PB 6.85 6.85 6.85 6.58 5.23 685
6 103 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 3 SB 6.83 6.83 6.62 6.46 6.83 683
7 113 Antonín TVRZNÍKAntonín TVRZNÍK
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 PB 6.80 6.80 6.31 6.65 6.80 680
8 88 Michal JÁRAMichal JÁRA
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 SB 6.70 6.70 6.42 6.70 X 670
9 10 Matěj SÁDOVSKÝMatěj SÁDOVSKÝ
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 6.64 6.64 6.52 6.64 6.47 664
10 94 Jan VOJTEKJan VOJTEK
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 4 =PB 6.47 6.47 6.47 6.10 X 647
11 4 Jan LEPEŠKAJan LEPEŠKA
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 SB 6.45 6.45 X 6.42 6.45 645
12 75 Jiří BEŠTAJiří BEŠTA
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
97 5 SB 6.44 6.44 6.44 6.25 X 644
13 107 Jan TÜRKJan TÜRK
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 7 6.16 6.16 6.15 6.16 X 616
14 87 Roman BAŠERoman BAŠE
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 1 SB 6.03 6.03 4.76 5.95 6.03 603
Total 14 racers

Skok daleký - Junioři

(Sat, 10.2.2024 - 11:45) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 73 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 14 PB 7.54 7.44 5.39 7.54 754
2 81 Milan VÍCHMilan VÍCH
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 13 PB 7.16 6.56 6.88 7.16 716
3 122 Daniel HANZELKADaniel HANZELKA
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 12 SB 6.95 6.90 X 6.95 695
4 132 Jiří SEDLÁČEKJiří SEDLÁČEK
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 11 PB 6.69 6.44 6.54 6.69 669
5 16 Štěpán PÍCHAŠtěpán PÍCHA
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 10 PB 6.67 4.71 6.67 6.43 667
6 13 František KADLECFrantišek KADLEC
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5 PB 6.52 6.52 6.41 6.11 652
7 112 Vojtěch SLAVÍKVojtěch SLAVÍK
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 8 PB 6.44 6.44 X 6.27 644
8 61 Jakub DOSTÁLEKJakub DOSTÁLEK
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 SB 6.28 5.83 X 6.28 628
9 55 Kryštof VINTERAKryštof VINTERA
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 2 PB 6.27 6.06 6.16 6.27 627
10 106 Dominik TAYLORDominik TAYLOR
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 9 6.27 5.97 6.27 X 627
11 46 Vojtěch ŠAŠEKVojtěch ŠAŠEK
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 6 6.16 X 6.00 6.16 616
12 118 Dominik ZÁSMĚTADominik ZÁSMĚTA
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 6.05 5.74 6.05 6.05 605
13 45 Antonín PLACHÝAntonín PLACHÝ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 5.89 5.72 5.82 5.89 589
14 111 Samuel ŠINKOVSKÝSamuel ŠINKOVSKÝ
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 5.83 X 5.82 5.83 583
Total 14 racers

Skok daleký - Dorostenci

(Sat, 10.2.2024 - 10:30) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 97 Michal RADAMichal RADA
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 16 NL 7.33 X X 7.33 733
2 104 Eliáš MOTLEliáš MOTL
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 14 SB 6.75 6.75 X X 675
3 5 Šimon PAULÍČEKŠimon PAULÍČEK
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 15 6.73 X X 6.73 673
4 110 Jakub LENOCHJakub LENOCH
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 12 6.62 X 6.59 6.62 662
5 109 Jiří VACEKJiří VACEK
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 10 PB 6.59 X 6.48 6.59 659
6 126 Jan FILOUNEKJan FILOUNEK
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 8 PB 6.55 6.04 6.45 6.55 655
7 3 Václav BENEŠVáclav BENEŠ
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3 PB 6.53 6.34 6.53 6.40 653
8 70 Adam JULIŠAdam JULIŠ
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 13 6.42 6.27 X 6.42 642
9 17 Tadeáš BERNÝTadeáš BERNÝ
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 9 6.36 6.36 6.26 X 636
10 9 Lukáš ČUMPELÍKLukáš ČUMPELÍK
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 5 PB 6.35 5.84 6.35 X 635
11 23 Jakub TRUHLÁŘJakub TRUHLÁŘ
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4 PB 6.34 6.15 6.34 X 634
12 116 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 SB 6.29 6.07 X 6.29 629
13 117 Matěj VOMELAMatěj VOMELA
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 6.29 X X 6.29 629
14 89 Matěj PEFFEKMatěj PEFFEK
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 PB 6.26 5.62 6.00 6.26 626
15 76 Samuel ŠAFÁŘSamuel ŠAFÁŘ
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
07 1 PB 6.19 6.18 5.73 6.19 619
16 43 Dominik GASIÚNAS-DEMČENKODominik GASIÚNAS-DEMČENKO
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 7 5.58 3.70 5.58 X 558
Total 16 racers

Skok daleký - Žáci

(Fri, 9.2.2024 - 12:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Sedmiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Jakub MATOUŠEKJakub MATOUŠEK
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 12 PB 6.17 5.88 X 6.17 617
2 6 Jakub HLAVÁČJakub HLAVÁČ
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 13 PB 6.14 5.58 6.14 X 614
3 11 Vítek STRNADVítek STRNAD
AC PardubiceAC Pardubice
09 15 6.13 6.01 6.13 6.11 613
4 105 Filip REISCHIGFilip REISCHIG
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 5 PB 6.13 5.56 6.13 5.92 613
5 85 Martin MACOUNMartin MACOUN
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 14 PB 6.11 X 6.11 5.79 611
6 80 Vojtěch VACATAVojtěch VACATA
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 16 6.07 X 6.07 5.98 607
7 38 Miroslav MANMiroslav MAN
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 11 PB 6.02 5.68 X 6.02 602
8 15 Matouš PEŠÍKMatouš PEŠÍK
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 7 PB 5.91 5.72 5.66 5.91 591
9 72 David ĎORĎDavid ĎORĎ
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 10 PB 5.86 5.67 5.86 X 586
10 32 Jakub NYGRÝNJakub NYGRÝN
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 8 SB 5.85 5.79 5.37 5.85 585
11 108 Sebastián ANDREJEVSebastián ANDREJEV
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 9 PB 5.83 5.58 5.83 5.64 583
12 128 Matěj MORAVECMatěj MORAVEC
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 4 PB 5.65 5.09 5.65 5.49 565
13 8 Štěpán HÁJEKŠtěpán HÁJEK
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 6 5.62 4.83 5.54 5.62 562
14 2 Denis ALFÖLDIDenis ALFÖLDI
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 1 PB 5.58 5.58 5.29 X 558
15 127 Tomáš JANELETomáš JANELE
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 3 5.46 5.08 5.31 5.46 546
16 93 Ondřej ČERNÝOndřej ČERNÝ
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 2 5.06 5.06 4.96 3.33 506
Total 16 racers

Skok daleký - Ženy

(Sat, 10.2.2024 - 18:00) official Result in PDF Excel Info Start list Results
Pětiboj hala
Pos. Bib Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Kamila FRONTZOVÁKamila FRONTZOVÁ
AK BílinaAK Bílina
01 12 NL 6.03 6.03 X 5.81 6.03 603
2 51 Anna KERBACHOVÁAnna KERBACHOVÁ
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11 PB 5.89 5.89 5.84 X 5.89 589
3 91 Natálie OLIVOVÁNatálie OLIVOVÁ
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 7 SB 5.86 5.86 5.71 5.83 5.86 586
4 63 Michaela GIESELOVÁMichaela GIESELOVÁ
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 9 SB 5.82 5.82 X 5.82 5.66 582
5 82 Simona RUČOVÁSimona RUČOVÁ
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 8 SB 5.69 5.69 X 5.40 5.69 569
6 92 Viktorie ŠMERALOVÁViktorie ŠMERALOVÁ
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 PB 5.62 5.62 X 5.62 5.55 562
7 29 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
01 4 SB 5.61 5.61 X 5.61 X 561
8 129 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 SB 5.58