Back

 / KIDS ATHLETICS PORUBA 2024

Ostrava (9. 3. 2024)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 9.3.2024 - 11:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 František MRKVANFrantišek MRKVAN 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 08.70 qA
2 Matyáš POLEDNÍKMatyáš POLEDNÍK 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.03 qA
3 Marek GORŠANOVMarek GORŠANOV 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.10 qA
4 David RŮŽADavid RŮŽA 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.31 qB
5 Matyáš DVORSKÝMatyáš DVORSKÝ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 2 PB 09.34 qB
6 Tomáš NEŠETŘILTomáš NEŠETŘIL 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 09.65 qB
Ondřej BOLEKOndřej BOLEK 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 9.3.2024 - 11:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tomáš RAMBOUSEKTomáš RAMBOUSEK 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.63 qA
2 Václav KVASNIČKAVáclav KVASNIČKA 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.93 qA
3 Marek KŘÍŽEKMarek KŘÍŽEK 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 6 PB 09.05 qA
4 Daniel KUCHAŘDaniel KUCHAŘ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.17 qB
5 Marek LAPIŠMarek LAPIŠ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.38 qB
6 Filip BALÁŽFilip BALÁŽ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 8 PB 09.96
7 Josef AUDAJosef AUDA 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 10.52
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 9.3.2024 - 11:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Richard KWICZALARichard KWICZALA 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 08.86 qA
2 Lukáš MIHULELukáš MIHULE 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.96 qA
3 Jan ZEMANJan ZEMAN 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 PB 09.25 qB
4 Vojtěch NOVÁKVojtěch NOVÁK 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 PB 09.47 qB
5 Vojtěch NEČASVojtěch NEČAS 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 09.51 qB
6 Martin KUSÝMartin KUSÝ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 7 PB 10.61
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tomáš RAMBOUSEKTomáš RAMBOUSEK 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.63 qA
2 František MRKVANFrantišek MRKVAN 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 08.70 qA
3 Richard KWICZALARichard KWICZALA 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 08.86 qA
4 Václav KVASNIČKAVáclav KVASNIČKA 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.93 qA
5 Lukáš MIHULELukáš MIHULE 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.96 qA
6 Matyáš POLEDNÍKMatyáš POLEDNÍK 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.03 qA
7 Marek KŘÍŽEKMarek KŘÍŽEK 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 6 PB 09.05 qA
8 Marek GORŠANOVMarek GORŠANOV 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.10 qA
9 Daniel KUCHAŘDaniel KUCHAŘ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.17 qB
10 Jan ZEMANJan ZEMAN 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 PB 09.25 qB
11 David RŮŽADavid RŮŽA 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.31 qB
12 Matyáš DVORSKÝMatyáš DVORSKÝ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 2 PB 09.34 qB
13 Marek LAPIŠMarek LAPIŠ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.38 qB
14 Vojtěch NOVÁKVojtěch NOVÁK 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 PB 09.47 qB
15 Vojtěch NEČASVojtěch NEČAS 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 09.51 qB
16 Tomáš NEŠETŘILTomáš NEŠETŘIL 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 09.65 qB
17 Filip BALÁŽFilip BALÁŽ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 8 PB 09.96
18 Josef AUDAJosef AUDA 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 10.52
19 Martin KUSÝMartin KUSÝ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 7 PB 10.61
Ondřej BOLEKOndřej BOLEK 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (Sat, 9.3.2024 - 12:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 František MRKVANFrantišek MRKVAN 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 08.49
2 Tomáš RAMBOUSEKTomáš RAMBOUSEK 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.61
3 Václav KVASNIČKAVáclav KVASNIČKA 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.98
4 Matyáš POLEDNÍKMatyáš POLEDNÍK 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 =PB 09.00
5 Richard KWICZALARichard KWICZALA 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.08
6 Lukáš MIHULELukáš MIHULE 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.14
7 Marek GORŠANOVMarek GORŠANOV 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.20
Marek KŘÍŽEKMarek KŘÍŽEK 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 8 DNS
Total 8 racers
Finále B (Sat, 9.3.2024 - 12:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Daniel KUCHAŘDaniel KUCHAŘ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.17
2 Jan ZEMANJan ZEMAN 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 PB 09.24
3 David RŮŽADavid RŮŽA 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.30
4 Matyáš DVORSKÝMatyáš DVORSKÝ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 3 09.44
5 Marek LAPIŠMarek LAPIŠ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.48
6 Vojtěch NOVÁKVojtěch NOVÁK 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 09.49
7 Vojtěch NEČASVojtěch NEČAS 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 09.52
8 Tomáš NEŠETŘILTomáš NEŠETŘIL 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.81
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 František MRKVANFrantišek MRKVAN 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 08.49
2 Tomáš RAMBOUSEKTomáš RAMBOUSEK 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.61
3 Václav KVASNIČKAVáclav KVASNIČKA 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.98
4 Matyáš POLEDNÍKMatyáš POLEDNÍK 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 =PB 09.00
5 Richard KWICZALARichard KWICZALA 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.08
6 Lukáš MIHULELukáš MIHULE 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.14
7 Daniel KUCHAŘDaniel KUCHAŘ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.17
8 Marek GORŠANOVMarek GORŠANOV 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.20
9 Jan ZEMANJan ZEMAN 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 PB 09.24
10 David RŮŽADavid RŮŽA 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.30
11 Matyáš DVORSKÝMatyáš DVORSKÝ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 3 09.44
12 Marek LAPIŠMarek LAPIŠ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.48
13 Vojtěch NOVÁKVojtěch NOVÁK 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 09.49
14 Vojtěch NEČASVojtěch NEČAS 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 09.52
15 Tomáš NEŠETŘILTomáš NEŠETŘIL 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.81
Marek KŘÍŽEKMarek KŘÍŽEK 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 8 DNS

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 9.3.2024 - 11:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela MARKOVÁNela MARKOVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 5 PB 08.78 qA
2 Viktorie NAVRÁTILOVÁViktorie NAVRÁTILOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.85 qB
3 Anna ŠENKÝŘOVÁAnna ŠENKÝŘOVÁ 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.14
4 Vendula VŠETULOVÁVendula VŠETULOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 SB 09.20
5 Štěpánka PYTROVÁŠtěpánka PYTROVÁ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 PB 09.44
6 Leontýna ŠTĚPÁNKOVÁLeontýna ŠTĚPÁNKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 09.90
7 Marie JENDRISKOVÁMarie JENDRISKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 10.04
Zuzana TUPÁZuzana TUPÁ 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DNS
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 9.3.2024 - 11:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ellen SMEJKALOVÁEllen SMEJKALOVÁ 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 4 PB 08.39 qA
2 Amálie ŠKOLUDOVÁAmálie ŠKOLUDOVÁ 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 SB 09.16
3 Ellen KOZÁKOVÁEllen KOZÁKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 09.18
4 Isabella VOITLEIsabella VOITLE 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 09.32
5 Sára DŘÍMALOVÁSára DŘÍMALOVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 09.73
6 Michaela RATAJOVÁMichaela RATAJOVÁ 11 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 5 SB 09.78
7 Františka CÉNKOVÁFrantiška CÉNKOVÁ 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 PB 10.03
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 9.3.2024 - 11:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza HAVELKOVÁTereza HAVELKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.49 qA
2 Nela MENCLOVÁNela MENCLOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.84 qB
3 Sabrina SENYUKSabrina SENYUK 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.92 qB
4 Marie KOBZOVÁMarie KOBZOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 09.01
5 Kateřina MAJEROVÁKateřina MAJEROVÁ 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 09.15
6 Jana BÁRTKOVÁJana BÁRTKOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 09.43
7 Lada BABÍČKOVÁLada BABÍČKOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 09.45
8 Adéla VÁGNEROVÁAdéla VÁGNEROVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 PB 09.92
Total 8 racers
Rozběh 4 (Sat, 9.3.2024 - 11:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla BOHÁČOVÁAdéla BOHÁČOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 08.50 qA
2 Adéla SEDLÁKOVÁAdéla SEDLÁKOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 08.79 qB
3 Simona ŠEBESTOVÁSimona ŠEBESTOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 7 PB 09.27
4 Beáta FUSOVÁBeáta FUSOVÁ 12 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 2 SB 09.31
5 Ema Elisabeth GOCZALOVÁEma Elisabeth GOCZALOVÁ 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 PB 09.91
6 Sára HOFERKOVÁSára HOFERKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 10.07
7 Tereza KNĚZKOVÁTereza KNĚZKOVÁ 12 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 10.26
Natálie NĚMCOVÁNatálie NĚMCOVÁ 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 DNS
Total 8 racers
Rozběh 5 (Sat, 9.3.2024 - 11:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Iveta KOCHÁNKOVÁIveta KOCHÁNKOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 08.63 qA
2 Leontýna PELCOVÁLeontýna PELCOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.82 qB
3 Karolína BOHUSLAVICKÁKarolína BOHUSLAVICKÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.99
4 Soňa ŠAVELOVÁSoňa ŠAVELOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.03
5 Nela SKALICKÁNela SKALICKÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 7 PB 09.34
6 Alžběta MACHÁŇOVÁAlžběta MACHÁŇOVÁ 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 09.42
7 Kateřina BENEŠOVÁKateřina BENEŠOVÁ 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 09.53
8 Karolína KOZUBÍKOVÁKarolína KOZUBÍKOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 09.71
Total 8 racers
Rozběh 6 (Sat, 9.3.2024 - 11:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Stela MACKOVÁStela MACKOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.61 qA
MS Vanessa PERSICHOVÁVanessa PERSICHOVÁ 10 SK Atletika KravařeSK Atletika Kravaře 5 PB 09.11
2 Sofie MÁCHOVÁSofie MÁCHOVÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.16
3 Michaela BUZKOVÁMichaela BUZKOVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.18
4 Klára MÁCHOVÁKlára MÁCHOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.19
5 Stela KAIZAROVÁStela KAIZAROVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.34
6 Eliška MATĚJKOVÁEliška MATĚJKOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 09.63
7 Simona KAMINSKÁSimona KAMINSKÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.83
Total 8 racers
Rozběh 7 (Sat, 9.3.2024 - 11:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema MAČÍKOVÁEma MAČÍKOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 =PB 08.84 qB
2 Karolína KOLPEKOVÁKarolína KOLPEKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.89 qB
3 Anežka BARTOŠOVÁAnežka BARTOŠOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 09.00
4 Magda VOLEJNÍKOVÁMagda VOLEJNÍKOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 09.06
5 Adéla KOŇAŘÍKOVÁAdéla KOŇAŘÍKOVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.20
6 Sára KONŠTACKÁSára KONŠTACKÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 09.22
7 Julie BUCHTOVÁJulie BUCHTOVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 10.53
Michaela MAREJKOVÁMichaela MAREJKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Total 8 racers
Rozběh 8 (Sat, 9.3.2024 - 11:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla ZOUHAROVÁAdéla ZOUHAROVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 08.62 qA
2 Tereza HAVLÍČKOVÁTereza HAVLÍČKOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.77 qA
3 Adéla LOCHMANOVÁAdéla LOCHMANOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 09.04
4 Kateřina KUCIROVÁKateřina KUCIROVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.21
5 Amálie MACKOVČÁKOVÁAmálie MACKOVČÁKOVÁ 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 PB 09.52
6 Tereza BLATOVÁTereza BLATOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 7 SB 10.03
7 Nela HOŠKOVÁNela HOŠKOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 10.24
8 Beáta ŠENKÝŘOVÁBeáta ŠENKÝŘOVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 10.52
Total 8 racers
Rozběh 9 (Sat, 9.3.2024 - 11:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Natálie UTĚŠENÁNatálie UTĚŠENÁ 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.94 qB
2 Žofie MERGANCOVÁŽofie MERGANCOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.95
3 Samantha ADEDOKUNSamantha ADEDOKUN 12 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 08.97
4 Dominika MATULOVÁDominika MATULOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.32
5 Ema FÜLEOVÁEma FÜLEOVÁ 11 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 1 PB 09.47
6 Natálie KUCHAŘÍKOVÁNatálie KUCHAŘÍKOVÁ 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 09.49
7 Julie RUFEROVÁJulie RUFEROVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 09.56
8 Tina ŠVÁBENSKÁTina ŠVÁBENSKÁ 12 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.85
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ellen SMEJKALOVÁEllen SMEJKALOVÁ 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 4 PB 08.39 qA
2 Tereza HAVELKOVÁTereza HAVELKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.49 qA
3 Adéla BOHÁČOVÁAdéla BOHÁČOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 08.50 qA
4 Stela MACKOVÁStela MACKOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.61 qA
5 Adéla ZOUHAROVÁAdéla ZOUHAROVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 08.62 qA
6 Iveta KOCHÁNKOVÁIveta KOCHÁNKOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 08.63 qA
7 Tereza HAVLÍČKOVÁTereza HAVLÍČKOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.77 qA
8 Nela MARKOVÁNela MARKOVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 5 PB 08.78 qA
9 Adéla SEDLÁKOVÁAdéla SEDLÁKOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 08.79 qB
10 Leontýna PELCOVÁLeontýna PELCOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.82 qB
11 Nela MENCLOVÁNela MENCLOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.84 qB
12 Ema MAČÍKOVÁEma MAČÍKOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 =PB 08.84 qB
13 Viktorie NAVRÁTILOVÁViktorie NAVRÁTILOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.85 qB
14 Karolína KOLPEKOVÁKarolína KOLPEKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.89 qB
15 Sabrina SENYUKSabrina SENYUK 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.92 qB
16 Natálie UTĚŠENÁNatálie UTĚŠENÁ 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.94 qB
17 Žofie MERGANCOVÁŽofie MERGANCOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.95
18 Samantha ADEDOKUNSamantha ADEDOKUN 12 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 08.97
19 Karolína BOHUSLAVICKÁKarolína BOHUSLAVICKÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.99
20 Anežka BARTOŠOVÁAnežka BARTOŠOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 09.00
21 Marie KOBZOVÁMarie KOBZOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 09.01
22 Soňa ŠAVELOVÁSoňa ŠAVELOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.03
23 Adéla LOCHMANOVÁAdéla LOCHMANOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 09.04
24 Magda VOLEJNÍKOVÁMagda VOLEJNÍKOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 09.06
25 Vanessa PERSICHOVÁVanessa PERSICHOVÁ 10 SK Atletika KravařeSK Atletika Kravaře 5 PB 09.11
26 Anna ŠENKÝŘOVÁAnna ŠENKÝŘOVÁ 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.14
27 Kateřina MAJEROVÁKateřina MAJEROVÁ 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 09.15
28 Sofie MÁCHOVÁSofie MÁCHOVÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.16
29 Amálie ŠKOLUDOVÁAmálie ŠKOLUDOVÁ 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 SB 09.16
30 Ellen KOZÁKOVÁEllen KOZÁKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 09.18
31 Michaela BUZKOVÁMichaela BUZKOVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 09.18
32 Klára MÁCHOVÁKlára MÁCHOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.19
33 Vendula VŠETULOVÁVendula VŠETULOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 SB 09.20
34 Adéla KOŇAŘÍKOVÁAdéla KOŇAŘÍKOVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.20
35 Kateřina KUCIROVÁKateřina KUCIROVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.21
36 Sára KONŠTACKÁSára KONŠTACKÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 09.22
37 Simona ŠEBESTOVÁSimona ŠEBESTOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 7 PB 09.27
38 Beáta FUSOVÁBeáta FUSOVÁ 12 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 2 SB 09.31
39 Dominika MATULOVÁDominika MATULOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.32
40 Isabella VOITLEIsabella VOITLE 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 09.32
41 Nela SKALICKÁNela SKALICKÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 7 PB 09.34
42 Stela KAIZAROVÁStela KAIZAROVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.34
43 Alžběta MACHÁŇOVÁAlžběta MACHÁŇOVÁ 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 09.42
44 Jana BÁRTKOVÁJana BÁRTKOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 09.43
45 Štěpánka PYTROVÁŠtěpánka PYTROVÁ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 PB 09.44
46 Lada BABÍČKOVÁLada BABÍČKOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 09.45
47 Ema FÜLEOVÁEma FÜLEOVÁ 11 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 1 PB 09.47
48 Natálie KUCHAŘÍKOVÁNatálie KUCHAŘÍKOVÁ 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 09.49
49 Amálie MACKOVČÁKOVÁAmálie MACKOVČÁKOVÁ 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 PB 09.52
50 Kateřina BENEŠOVÁKateřina BENEŠOVÁ 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 09.53
51 Julie RUFEROVÁJulie RUFEROVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 09.56
52 Eliška MATĚJKOVÁEliška MATĚJKOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 09.63
53 Karolína KOZUBÍKOVÁKarolína KOZUBÍKOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 09.71
54 Sára DŘÍMALOVÁSára DŘÍMALOVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 09.73
55 Michaela RATAJOVÁMichaela RATAJOVÁ 11 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 5 SB 09.78
56 Simona KAMINSKÁSimona KAMINSKÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.83
57 Tina ŠVÁBENSKÁTina ŠVÁBENSKÁ 12 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 09.85
58 Leontýna ŠTĚPÁNKOVÁLeontýna ŠTĚPÁNKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 09.90
59 Ema Elisabeth GOCZALOVÁEma Elisabeth GOCZALOVÁ 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 PB 09.91
60 Adéla VÁGNEROVÁAdéla VÁGNEROVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 PB 09.92
61 Tereza BLATOVÁTereza BLATOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 7 SB 10.03
62 Františka CÉNKOVÁFrantiška CÉNKOVÁ 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 PB 10.03
63 Marie JENDRISKOVÁMarie JENDRISKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 10.04
64 Sára HOFERKOVÁSára HOFERKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 10.07
65 Nela HOŠKOVÁNela HOŠKOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 10.24
66 Tereza KNĚZKOVÁTereza KNĚZKOVÁ 12 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 10.26
67 Beáta ŠENKÝŘOVÁBeáta ŠENKÝŘOVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 10.52
68 Julie BUCHTOVÁJulie BUCHTOVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 10.53
Zuzana TUPÁZuzana TUPÁ 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DNS
Natálie NĚMCOVÁNatálie NĚMCOVÁ 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 DNS
Michaela MAREJKOVÁMichaela MAREJKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (Sat, 9.3.2024 - 12:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ellen SMEJKALOVÁEllen SMEJKALOVÁ 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 4 PB 08.38
2 Adéla BOHÁČOVÁAdéla BOHÁČOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 PB 08.49
3 Tereza HAVELKOVÁTereza HAVELKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.52
4 Stela MACKOVÁStela MACKOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.58
5 Iveta KOCHÁNKOVÁIveta KOCHÁNKOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.58
6 Adéla ZOUHAROVÁAdéla ZOUHAROVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 08.67
7 Tereza HAVLÍČKOVÁTereza HAVLÍČKOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.80
8 Nela MARKOVÁNela MARKOVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 09.00
Total 8 racers
Finále B (Sat, 9.3.2024 - 12:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Leontýna PELCOVÁLeontýna PELCOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.78
2 Nela MENCLOVÁNela MENCLOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.82
3 Ema MAČÍKOVÁEma MAČÍKOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.85
4 Viktorie NAVRÁTILOVÁViktorie NAVRÁTILOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.87
5 Adéla SEDLÁKOVÁAdéla SEDLÁKOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.87
6 Karolína KOLPEKOVÁKarolína KOLPEKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.88
7 Natálie UTĚŠENÁNatálie UTĚŠENÁ 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 =PB 08.94
8 Sabrina SENYUKSabrina SENYUK 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.01
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ellen SMEJKALOVÁEllen SMEJKALOVÁ 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 4 PB 08.38
2 Adéla BOHÁČOVÁAdéla BOHÁČOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 PB 08.49
3 Tereza HAVELKOVÁTereza HAVELKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.52
4 Stela MACKOVÁStela MACKOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.58
5 Iveta KOCHÁNKOVÁIveta KOCHÁNKOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.58
6 Adéla ZOUHAROVÁAdéla ZOUHAROVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 08.67
7 Leontýna PELCOVÁLeontýna PELCOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.78
8 Tereza HAVLÍČKOVÁTereza HAVLÍČKOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.80
9 Nela MENCLOVÁNela MENCLOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.82
10 Ema MAČÍKOVÁEma MAČÍKOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.85
11 Viktorie NAVRÁTILOVÁViktorie NAVRÁTILOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.87
12 Adéla SEDLÁKOVÁAdéla SEDLÁKOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 08.87
13 Karolína KOLPEKOVÁKarolína KOLPEKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.88
14 Natálie UTĚŠENÁNatálie UTĚŠENÁ 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 =PB 08.94
15 Nela MARKOVÁNela MARKOVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 09.00
16 Sabrina SENYUKSabrina SENYUK 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.01

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (Sat, 9.3.2024 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán DERKAŠtěpán DERKA 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.99
2 Matyáš GENČÚRMatyáš GENČÚR 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 09.06
3 Kryštof MOTYČKAKryštof MOTYČKA 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 PB 09.06
4 David SKUHRAVÝDavid SKUHRAVÝ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.19
5 Jakub ŠTÉBLJakub ŠTÉBL 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 09.52
6 Šimon GRYGAŠimon GRYGA 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.68
7 František PACOVSKÝFrantišek PACOVSKÝ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.69
8 Štěpán KAVANŠtěpán KAVAN 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 09.70
Total 8 racers
Finále B (Sat, 9.3.2024 - 12:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan NAJGEBAURJan NAJGEBAUR 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 SB 09.59
2 Tomáš CHOVANECTomáš CHOVANEC 15 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 09.91
3 Šimon KAJABAŠimon KAJABA 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 09.92
4 Robin MOJŻYSZEKRobin MOJŻYSZEK 23 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 PB 09.98
5 Jiří HANÁKJiří HANÁK 14 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 10.16
6 Matyáš NÁBĚLEKMatyáš NÁBĚLEK 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.35
7 Jan FEILHAUERJan FEILHAUER 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 10.54
8 Martin NEDVĚDMartin NEDVĚD 15 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 10.74
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Štěpán DERKAŠtěpán DERKA 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 08.99
2 Matyáš GENČÚRMatyáš GENČÚR 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 09.06
3 Kryštof MOTYČKAKryštof MOTYČKA 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 PB 09.06
4 David SKUHRAVÝDavid SKUHRAVÝ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.19
5 Jakub ŠTÉBLJakub ŠTÉBL 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 09.52
6 Jan NAJGEBAURJan NAJGEBAUR 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 SB 09.59
7 Šimon GRYGAŠimon GRYGA 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.68
8 František PACOVSKÝFrantišek PACOVSKÝ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.69
9 Štěpán KAVANŠtěpán KAVAN 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 09.70
10 Tomáš CHOVANECTomáš CHOVANEC 15 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 09.91
11 Šimon KAJABAŠimon KAJABA 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 09.92
12 Robin MOJŻYSZEKRobin MOJŻYSZEK 23 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 PB 09.98
13 Jiří HANÁKJiří HANÁK 14 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 10.16
14 Matyáš NÁBĚLEKMatyáš NÁBĚLEK 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.35
15 Jan FEILHAUERJan FEILHAUER 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 10.54
16 Martin NEDVĚDMartin NEDVĚD 15 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 10.74

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 9.3.2024 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpán DERKAŠtěpán DERKA 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 09.15 qA
2 František PACOVSKÝFrantišek PACOVSKÝ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 09.51 qA
3 Štěpán KAVANŠtěpán KAVAN 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 PB 09.54 qA
4 Šimon GRYGAŠimon GRYGA 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 09.62 qA
5 Tomáš CHOVANECTomáš CHOVANEC 15 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 09.99 qB
6 David KUSÝDavid KUSÝ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 11.15
7 Mikuláš PYTRMikuláš PYTR 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 8 PB 11.54
8 Pavol SVOBODAPavol SVOBODA 15 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 7 PB 11.89
Total 8 racers
Rozběh 2 (Sat, 9.3.2024 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David SKUHRAVÝDavid SKUHRAVÝ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 09.12 qA
2 Kryštof MOTYČKAKryštof MOTYČKA 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 PB 09.15 qA
3 Jakub ŠTÉBLJakub ŠTÉBL 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 09.55 qA
4 Jiří HANÁKJiří HANÁK 14 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 10.02 qB
5 Matyáš NÁBĚLEKMatyáš NÁBĚLEK 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 10.21 qB
6 Vít GAIDARUSVít GAIDARUS 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 10.74
7 Dominik WROŽYNADominik WROŽYNA 13 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 PB 11.85
David JURČEKDavid JURČEK 15 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 1 DNS
Total 8 racers
Rozběh 3 (Sat, 9.3.2024 - 11:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš GENČÚRMatyáš GENČÚR 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 09.09 qA
2 Jan NAJGEBAURJan NAJGEBAUR 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 SB 09.76 qB
3 Šimon KAJABAŠimon KAJABA 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 PB 09.91 qB
4 Robin MOJŻYSZEKRobin MOJŻYSZEK 23 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 10.03 qB
5 Jan FEILHAUERJan FEILHAUER 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 10.59 qB
6 Martin NEDVĚDMartin NEDVĚD 15 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 10.67 qB
7 Dominik TRENČANSKÝDominik TRENČANSKÝ 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 10.69
8 Lukáš ČERNÍKLukáš ČERNÍK 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 11.01
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matyáš GENČÚRMatyáš GENČÚR 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 09.09 qA
2 David SKUHRAVÝDavid SKUHRAVÝ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 09.12 qA
3 Štěpán DERKAŠtěpán DERKA 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 09.15 qA
4 Kryštof MOTYČKAKryštof MOTYČKA 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 PB 09.15 qA
5 František PACOVSKÝFrantišek PACOVSKÝ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 09.51 qA
6 Štěpán KAVANŠtěpán KAVAN 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 PB 09.54 qA
7 Jakub ŠTÉBLJakub ŠTÉBL 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 09.55 qA
8 Šimon GRYGAŠimon GRYGA 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 09.62 qA
9 Jan NAJGEBAURJan NAJGEBAUR 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 SB 09.76 qB
10 Šimon KAJABAŠimon KAJABA 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 PB 09.91 qB
11 Tomáš CHOVANECTomáš CHOVANEC 15 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 09.99 qB
12 Jiří HANÁKJiří HANÁK 14 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 10.02 qB
13 Robin MOJŻYSZEKRobin MOJŻYSZEK 23 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 10.03 qB
14 Matyáš NÁBĚLEKMatyáš NÁBĚLEK 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 10.21 qB
15 Jan FEILHAUERJan FEILHAUER 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 10.59 qB
16 Martin NEDVĚDMartin NEDVĚD 15 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 10.67 qB
17 Dominik TRENČANSKÝDominik TRENČANSKÝ 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 10.69
18 Vít GAIDARUSVít GAIDARUS 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 10.74
19 Lukáš ČERNÍKLukáš ČERNÍK 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 11.01
20 David KUSÝDavid KUSÝ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 11.15
21 Mikuláš PYTRMikuláš PYTR 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 8 PB 11.54
22 Dominik WROŽYNADominik WROŽYNA 13 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 PB 11.85
23 Pavol SVOBODAPavol SVOBODA 15 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 7 PB 11.89
David JURČEKDavid JURČEK 15 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 1 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (Sat, 9.3.2024 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Simona ŠMERDOVÁSimona ŠMERDOVÁ 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 08.73 qA
2 Andrea PĚLUCHOVÁAndrea PĚLUCHOVÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 09.41 qA
3 Elena HORŇÁKOVÁElena HORŇÁKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 PB 09.78 qB
4 Liliana SLOUKOVÁLiliana SLOUKOVÁ 14 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 09.91 qB
5 Emma BRUMAROVÁEmma BRUMAROVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 09.96
6 Kristýna SVOBODOVÁKristýna SVOBODOVÁ 13 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 2 PB 10.39
7 Julie SLÁVIKOVÁJulie SLÁVIKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 10.49
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 9.3.2024 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Melisa DARKWAHMelisa DARKWAH 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 08.94 qA
2 Nela BOHÁČOVÁNela BOHÁČOVÁ 14 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 PB 09.92
3 Anna PÁŠOVÁAnna PÁŠOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 10.11
4 Antonie ČAJKOVÁAntonie ČAJKOVÁ 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 SB 10.23
5 Iva HANÁKOVÁIva HANÁKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 10.24
6 Ivana HASILOVÁIvana HASILOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 PB 10.72
7 Laura POTRUSILOVÁLaura POTRUSILOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 10.85
Total 7 racers
Rozběh 3 (Sat, 9.3.2024 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anna ŠPILEROVÁAnna ŠPILEROVÁ 13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 09.48 qA
2 Viktorie KELNAROVÁViktorie KELNAROVÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.66 qB
3 Emma PELUCHOVÁEmma PELUCHOVÁ 15 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 SB 09.87 qB
4 Nina ZAHRADNÍKOVÁNina ZAHRADNÍKOVÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 10.22
5 Amálie KARHÁNKOVÁAmálie KARHÁNKOVÁ 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 PB 10.48
6 Lucie ČAMBALOVÁLucie ČAMBALOVÁ 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 10.61
7 Rozálie ŠTĚPÁNKOVÁRozálie ŠTĚPÁNKOVÁ 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 10.64
Total 7 racers
Rozběh 4 (Sat, 9.3.2024 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Anna PUDELKOVÁAnna PUDELKOVÁ 13 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.67 qB
2 Karolína PÍSEČNÁKarolína PÍSEČNÁ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 10.05
3 Tereza KUSÁTereza KUSÁ 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 10.16
4 Adéla FLORIANOVÁAdéla FLORIANOVÁ 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 6 PB 10.50
5 Markéta KNOTKOVÁMarkéta KNOTKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 10.99
6 Nikola VAŇKOVÁNikola VAŇKOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 11.08
7 Annemarie KROTKÁAnnemarie KROTKÁ 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 7 PB 11.19
Total 7 racers
Rozběh 5 (Sat, 9.3.2024 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza VENHÁČOVÁTereza VENHÁČOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 09.21 qA
2 Štěpánka MAŠOVÁŠtěpánka MAŠOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 09.48 qB
3 Adéla JAROŠOVÁAdéla JAROŠOVÁ 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 10.33
4 Pavlína HEJTMÁNKOVÁPavlína HEJTMÁNKOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 10.38
5 Barbora HÁZOVÁBarbora HÁZOVÁ 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 PB 10.39
6 Štěpánka KOTKOVÁŠtěpánka KOTKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 SB 10.40
7 Barbora HANZELKOVÁBarbora HANZELKOVÁ 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 10.46
Total 7 racers
Rozběh 6 (Sat, 9.3.2024 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína MÍČKOVÁKarolína MÍČKOVÁ 14 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 4 PB 09.25 qA
2 Klaudia ŻOGAŁAKlaudia ŻOGAŁA 13 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 09.78 qB
3 Sára NEUWIRTOVÁSára NEUWIRTOVÁ 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 10.19
4 Elen VÍCHOVÁElen VÍCHOVÁ 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 10.32
5 Simona TRENČANSKÁSimona TRENČANSKÁ 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 PB 10.47
6 Agáta MIKALOVÁAgáta MIKALOVÁ 13 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 7 PB 10.73
7 Kateřina BENDOVÁKateřina BENDOVÁ 15 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 6 SB 10.95
Total 7 racers
Rozběh 7 (Sat, 9.3.2024 - 10:30) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora OTISKOVÁBarbora OTISKOVÁ 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 09.16 qA
2 Tereza KRAINOVÁTereza KRAINOVÁ 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.40 qA
3 Oliwia STRZELCZYKOliwia STRZELCZYK 13 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 09.79 qB
4 Veronika NÝVLTOVÁVeronika NÝVLTOVÁ 14 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 10.13
5 Liliana MERGANCOVÁLiliana MERGANCOVÁ 15 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 10.33
6 Aneta ŘÍHOVÁAneta ŘÍHOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 10.66
7 Maya TARTAINIMaya TARTAINI 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 PB 11.77
8 Rozalie TULEJOVÁRozalie TULEJOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 11.88
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Simona ŠMERDOVÁSimona ŠMERDOVÁ 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 08.73 qA
2 Melisa DARKWAHMelisa DARKWAH 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 08.94 qA
3 Barbora OTISKOVÁBarbora OTISKOVÁ 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 09.16 qA
4 Tereza VENHÁČOVÁTereza VENHÁČOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 09.21 qA
5 Karolína MÍČKOVÁKarolína MÍČKOVÁ 14 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 4 PB 09.25 qA
6 Tereza KRAINOVÁTereza KRAINOVÁ 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.40 qA
7 Andrea PĚLUCHOVÁAndrea PĚLUCHOVÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 09.41 qA
8 Anna ŠPILEROVÁAnna ŠPILEROVÁ 13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 09.48 qA
9 Štěpánka MAŠOVÁŠtěpánka MAŠOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 09.48 qB
10 Viktorie KELNAROVÁViktorie KELNAROVÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 09.66 qB
11 Anna PUDELKOVÁAnna PUDELKOVÁ 13 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.67 qB
12 Elena HORŇÁKOVÁElena HORŇÁKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 PB 09.78 qB
13 Klaudia ŻOGAŁAKlaudia ŻOGAŁA 13 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 09.78 qB
14 Oliwia STRZELCZYKOliwia STRZELCZYK 13 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 09.79 qB
15 Emma PELUCHOVÁEmma PELUCHOVÁ 15 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 SB 09.87 qB
16 Liliana SLOUKOVÁLiliana SLOUKOVÁ 14 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 09.91 qB
17 Nela BOHÁČOVÁNela BOHÁČOVÁ 14 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 PB 09.92
18 Emma BRUMAROVÁEmma BRUMAROVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 09.96
19 Karolína PÍSEČNÁKarolína PÍSEČNÁ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 10.05
20 Anna PÁŠOVÁAnna PÁŠOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 10.11
21 Veronika NÝVLTOVÁVeronika NÝVLTOVÁ 14 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 10.13
22 Tereza KUSÁTereza KUSÁ 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 10.16
23 Sára NEUWIRTOVÁSára NEUWIRTOVÁ 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 10.19
24 Nina ZAHRADNÍKOVÁNina ZAHRADNÍKOVÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 10.22
25 Antonie ČAJKOVÁAntonie ČAJKOVÁ 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 SB 10.23
26 Iva HANÁKOVÁIva HANÁKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 10.24
27 Elen VÍCHOVÁElen VÍCHOVÁ 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 10.32
28 Liliana MERGANCOVÁLiliana MERGANCOVÁ 15 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 10.33
29 Adéla JAROŠOVÁAdéla JAROŠOVÁ 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 10.33
30 Pavlína HEJTMÁNKOVÁPavlína HEJTMÁNKOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 10.38
31 Kristýna SVOBODOVÁKristýna SVOBODOVÁ 13 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 2 PB 10.39
32 Barbora HÁZOVÁBarbora HÁZOVÁ 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 PB 10.39
33 Štěpánka KOTKOVÁŠtěpánka KOTKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 SB 10.40
34 Barbora HANZELKOVÁBarbora HANZELKOVÁ 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 10.46
35 Simona TRENČANSKÁSimona TRENČANSKÁ 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 PB 10.47
36 Amálie KARHÁNKOVÁAmálie KARHÁNKOVÁ 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 PB 10.48
37 Julie SLÁVIKOVÁJulie SLÁVIKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 10.49
38 Adéla FLORIANOVÁAdéla FLORIANOVÁ 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 6 PB 10.50
39 Lucie ČAMBALOVÁLucie ČAMBALOVÁ 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 10.61
40 Rozálie ŠTĚPÁNKOVÁRozálie ŠTĚPÁNKOVÁ 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 10.64
41 Aneta ŘÍHOVÁAneta ŘÍHOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 10.66
42 Ivana HASILOVÁIvana HASILOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 PB 10.72
43 Agáta MIKALOVÁAgáta MIKALOVÁ 13 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 7 PB 10.73
44 Laura POTRUSILOVÁLaura POTRUSILOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 10.85
45 Kateřina BENDOVÁKateřina BENDOVÁ 15 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 6 SB 10.95
46 Markéta KNOTKOVÁMarkéta KNOTKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 10.99
47 Nikola VAŇKOVÁNikola VAŇKOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 11.08
48 Annemarie KROTKÁAnnemarie KROTKÁ 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 7 PB 11.19
49 Maya TARTAINIMaya TARTAINI 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 PB 11.77
50 Rozalie TULEJOVÁRozalie TULEJOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 11.88

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (Sat, 9.3.2024 - 12:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Simona ŠMERDOVÁSimona ŠMERDOVÁ 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 08.72
2 Melisa DARKWAHMelisa DARKWAH 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 08.83
3 Tereza VENHÁČOVÁTereza VENHÁČOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 09.07
4 Barbora OTISKOVÁBarbora OTISKOVÁ 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09.10
5 Karolína MÍČKOVÁKarolína MÍČKOVÁ 14 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 7 09.29
6 Anna ŠPILEROVÁAnna ŠPILEROVÁ 13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 09.31
7 Tereza KRAINOVÁTereza KRAINOVÁ 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.45
8 Andrea PĚLUCHOVÁAndrea PĚLUCHOVÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.55
Total 8 racers
Finále B (Sat, 9.3.2024 - 12:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Štěpánka MAŠOVÁŠtěpánka MAŠOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 09.51
2 Anna PUDELKOVÁAnna PUDELKOVÁ 13 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.60
3 Viktorie KELNAROVÁViktorie KELNAROVÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 09.63
4 Klaudia ŻOGAŁAKlaudia ŻOGAŁA 13 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 09.70
5 Elena HORŇÁKOVÁElena HORŇÁKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 7 09.81
6 Emma PELUCHOVÁEmma PELUCHOVÁ 15 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 8 SB 09.82
7 Liliana SLOUKOVÁLiliana SLOUKOVÁ 14 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 09.82
8 Oliwia STRZELCZYKOliwia STRZELCZYK 13 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 09.83
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Simona ŠMERDOVÁSimona ŠMERDOVÁ 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 SB 08.72
2 Melisa DARKWAHMelisa DARKWAH 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 08.83
3 Tereza VENHÁČOVÁTereza VENHÁČOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 09.07
4 Barbora OTISKOVÁBarbora OTISKOVÁ 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09.10
5 Karolína MÍČKOVÁKarolína MÍČKOVÁ 14 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 7 09.29
6 Anna ŠPILEROVÁAnna ŠPILEROVÁ 13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 09.31
7 Tereza KRAINOVÁTereza KRAINOVÁ 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.45
8 Štěpánka MAŠOVÁŠtěpánka MAŠOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 09.51
9 Andrea PĚLUCHOVÁAndrea PĚLUCHOVÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.55
10 Anna PUDELKOVÁAnna PUDELKOVÁ 13 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.60
11 Viktorie KELNAROVÁViktorie KELNAROVÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 09.63
12 Klaudia ŻOGAŁAKlaudia ŻOGAŁA 13 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 09.70
13 Elena HORŇÁKOVÁElena HORŇÁKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 7 09.81
14 Emma PELUCHOVÁEmma PELUCHOVÁ 15 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 8 SB 09.82
15 Liliana SLOUKOVÁLiliana SLOUKOVÁ 14 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 09.82
16 Oliwia STRZELCZYKOliwia STRZELCZYK 13 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 09.83

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (Sat, 9.3.2024 - 15:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 František MRKVANFrantišek MRKVAN 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 20.89
2 Lukáš BAUMRUKRLukáš BAUMRUKR 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 21.00
3 Richard KWICZALARichard KWICZALA 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 21.90
4 Lukáš MIHULELukáš MIHULE 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.69
5 Marek ŽIVOTSKÝMarek ŽIVOTSKÝ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.07
6 Tomáš NEŠETŘILTomáš NEŠETŘIL 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 24.61
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 9.3.2024 - 15:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Vojtěch FIDRAVojtěch FIDRA 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 3 PB 23.41
2 Marek LAPIŠMarek LAPIŠ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 23.44
3 Vojtěch NEČASVojtěch NEČAS 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 23.64
4 Dominik ČERNÝDominik ČERNÝ 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 24.41
5 Filip BALÁŽFilip BALÁŽ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 PB 24.49
Ondřej BOLEKOndřej BOLEK 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 František MRKVANFrantišek MRKVAN 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 20.89
2 Lukáš BAUMRUKRLukáš BAUMRUKR 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 21.00
3 Richard KWICZALARichard KWICZALA 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 21.90
4 Lukáš MIHULELukáš MIHULE 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.69
5 Marek ŽIVOTSKÝMarek ŽIVOTSKÝ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.07
6 Vojtěch FIDRAVojtěch FIDRA 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 3 PB 23.41
7 Marek LAPIŠMarek LAPIŠ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 23.44
8 Vojtěch NEČASVojtěch NEČAS 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 23.64
9 Dominik ČERNÝDominik ČERNÝ 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 24.41
10 Filip BALÁŽFilip BALÁŽ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 PB 24.49
11 Tomáš NEŠETŘILTomáš NEŠETŘIL 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 24.61
Ondřej BOLEKOndřej BOLEK 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 9.3.2024 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ellen SMEJKALOVÁEllen SMEJKALOVÁ 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 20.85
2 Tereza HAVELKOVÁTereza HAVELKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 21.08
3 Stela MACKOVÁStela MACKOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 21.16
4 Natálie UTĚŠENÁNatálie UTĚŠENÁ 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 21.99
5 Ema MAČÍKOVÁEma MAČÍKOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 22.48
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 9.3.2024 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Leontýna PELCOVÁLeontýna PELCOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 21.49
2 Hana KALETOVÁHana KALETOVÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 21.67
3 Žofie MERGANCOVÁŽofie MERGANCOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 21.71
4 Marie KOBZOVÁMarie KOBZOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.85
5 Karolína BOHUSLAVICKÁKarolína BOHUSLAVICKÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 22.11
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 9.3.2024 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela MENCLOVÁNela MENCLOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 21.75
2 Adéla SEDLÁKOVÁAdéla SEDLÁKOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 21.81
3 Sabrina SENYUKSabrina SENYUK 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 21.86
4 Samantha ADEDOKUNSamantha ADEDOKUN 12 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 21.94
5 Karolína KOLPEKOVÁKarolína KOLPEKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 22.41
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 9.3.2024 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ellen KOZÁKOVÁEllen KOZÁKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 22.13
2 Amálie ŠKOLUDOVÁAmálie ŠKOLUDOVÁ 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 22.27
3 Sofie MÁCHOVÁSofie MÁCHOVÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 22.37
4 Ema BERGMANOVÁEma BERGMANOVÁ 12 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.81
5 Tereza NÝVLTOVÁTereza NÝVLTOVÁ 12 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 23.10
Total 5 racers
Běh 5 (Sat, 9.3.2024 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla LOCHMANOVÁAdéla LOCHMANOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 22.06
2 Soňa ŠAVELOVÁSoňa ŠAVELOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 22.26
3 Adéla ŠIROKÁAdéla ŠIROKÁ 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 22.30
4 Adéla KOŇAŘÍKOVÁAdéla KOŇAŘÍKOVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 22.52
5 Ema Elisabeth GOCZALOVÁEma Elisabeth GOCZALOVÁ 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 PB 24.73
Natálie NĚMCOVÁNatálie NĚMCOVÁ 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 DNS
Total 6 racers
Běh 6 (Sat, 9.3.2024 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela MÜNSTEROVÁMichaela MÜNSTEROVÁ 12 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 2 PB 22.29
2 Kateřina MAJEROVÁKateřina MAJEROVÁ 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 22.89
3 Anna ŠENKÝŘOVÁAnna ŠENKÝŘOVÁ 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 23.17
4 Lada BABÍČKOVÁLada BABÍČKOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 23.27
5 Amálie MACKOVČÁKOVÁAmálie MACKOVČÁKOVÁ 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 PB 23.41
6 Lucie LOCHMANOVÁLucie LOCHMANOVÁ 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 28.47
Total 6 racers
Běh 7 (Sat, 9.3.2024 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla ZOUHAROVÁAdéla ZOUHAROVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 21.52
2 Alžběta MACHÁŇOVÁAlžběta MACHÁŇOVÁ 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 22.98
3 Jana BÁRTKOVÁJana BÁRTKOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 23.36
4 Eliška MATĚJKOVÁEliška MATĚJKOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 23.74
5 Isabella VOITLEIsabella VOITLE 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.80
6 Vendula VŠETULOVÁVendula VŠETULOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 24.27
Total 6 racers
Běh 8 (Sat, 9.3.2024 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Aneta HLAVIČKOVÁAneta HLAVIČKOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 22.75
2 Ema FÜLEOVÁEma FÜLEOVÁ 11 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 PB 23.24
3 Stela KAIZAROVÁStela KAIZAROVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 23.60
4 Karolína KOZUBÍKOVÁKarolína KOZUBÍKOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 PB 24.48
5 Nikola SLAVÍKOVÁNikola SLAVÍKOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 24.58
6 Viktorie DUDKOVÁViktorie DUDKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 24.67
Total 6 racers
Běh 9 (Sat, 9.3.2024 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Viktorie NAVRÁTILOVÁViktorie NAVRÁTILOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 22.23
2 Tina ŠVÁBENSKÁTina ŠVÁBENSKÁ 12 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 23.79
3 Leontýna ŠTĚPÁNKOVÁLeontýna ŠTĚPÁNKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 24.49
4 Natálie KUCHAŘÍKOVÁNatálie KUCHAŘÍKOVÁ 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 PB 24.77
5 Tereza KNĚZKOVÁTereza KNĚZKOVÁ 12 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 25.84
Total 5 racers
Běh 10 (Sat, 9.3.2024 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Amelie VÍCHOVÁAmelie VÍCHOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 23.20
2 Sára DŘÍMALOVÁSára DŘÍMALOVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 23.87
3 Kateřina BENEŠOVÁKateřina BENEŠOVÁ 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 24.25
4 Anežka VAŠÍŘOVÁAnežka VAŠÍŘOVÁ 12 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 24.47
5 Veronika PETŘEKOVÁVeronika PETŘEKOVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 5 PB 25.32
6 Natálie VAŇKOVÁNatálie VAŇKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 25.95
Total 6 racers
Běh 11 (Sat, 9.3.2024 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina KUCIROVÁKateřina KUCIROVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 22.16
2 Anežka BARTOŠOVÁAnežka BARTOŠOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 22.32
3 Nela RYŠÁVKOVÁNela RYŠÁVKOVÁ 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 23.35
4 Nikola MAIVALDOVÁNikola MAIVALDOVÁ 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 24.00
5 Františka CÉNKOVÁFrantiška CÉNKOVÁ 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 24.44
6 Adéla VÁGNEROVÁAdéla VÁGNEROVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 PB 25.63
Total 6 racers
Běh 12 (Sat, 9.3.2024 - 14:40) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Simona ŠEBESTOVÁSimona ŠEBESTOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 22.56
2 Michaela FOJTOVÁMichaela FOJTOVÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 22.63
3 Nela HOŠKOVÁNela HOŠKOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 25.47
4 Leontýna FAJTLOVÁLeontýna FAJTLOVÁ 12 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 25.51
5 Julie BUCHTOVÁJulie BUCHTOVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 26.22
Nela PALOVÁNela PALOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ellen SMEJKALOVÁEllen SMEJKALOVÁ 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 20.85
2 Tereza HAVELKOVÁTereza HAVELKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 21.08
3 Stela MACKOVÁStela MACKOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 21.16
4 Leontýna PELCOVÁLeontýna PELCOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 21.49
5 Adéla ZOUHAROVÁAdéla ZOUHAROVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 21.52
6 Hana KALETOVÁHana KALETOVÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 21.67
7 Žofie MERGANCOVÁŽofie MERGANCOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 21.71
8 Nela MENCLOVÁNela MENCLOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 21.75
9 Adéla SEDLÁKOVÁAdéla SEDLÁKOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 21.81
10 Marie KOBZOVÁMarie KOBZOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.85
11 Sabrina SENYUKSabrina SENYUK 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 21.86
12 Samantha ADEDOKUNSamantha ADEDOKUN 12 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 21.94
13 Natálie UTĚŠENÁNatálie UTĚŠENÁ 12 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 21.99
14 Adéla LOCHMANOVÁAdéla LOCHMANOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 22.06
15 Karolína BOHUSLAVICKÁKarolína BOHUSLAVICKÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 22.11
16 Ellen KOZÁKOVÁEllen KOZÁKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 22.13
17 Kateřina KUCIROVÁKateřina KUCIROVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 22.16
18 Viktorie NAVRÁTILOVÁViktorie NAVRÁTILOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 22.23
19 Soňa ŠAVELOVÁSoňa ŠAVELOVÁ 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 22.26
20 Amálie ŠKOLUDOVÁAmálie ŠKOLUDOVÁ 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 22.27
21 Michaela MÜNSTEROVÁMichaela MÜNSTEROVÁ 12 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 2 PB 22.29
22 Adéla ŠIROKÁAdéla ŠIROKÁ 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 22.30
23 Anežka BARTOŠOVÁAnežka BARTOŠOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 22.32
24 Sofie MÁCHOVÁSofie MÁCHOVÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 22.37
25 Karolína KOLPEKOVÁKarolína KOLPEKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 22.41
26 Ema MAČÍKOVÁEma MAČÍKOVÁ 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 22.48
27 Adéla KOŇAŘÍKOVÁAdéla KOŇAŘÍKOVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 22.52
28 Simona ŠEBESTOVÁSimona ŠEBESTOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 22.56
29 Michaela FOJTOVÁMichaela FOJTOVÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 22.63
30 Aneta HLAVIČKOVÁAneta HLAVIČKOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 22.75
31 Ema BERGMANOVÁEma BERGMANOVÁ 12 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.81
32 Kateřina MAJEROVÁKateřina MAJEROVÁ 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 22.89
33 Alžběta MACHÁŇOVÁAlžběta MACHÁŇOVÁ 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 22.98
34 Tereza NÝVLTOVÁTereza NÝVLTOVÁ 12 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 23.10
35 Anna ŠENKÝŘOVÁAnna ŠENKÝŘOVÁ 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 23.17
36 Amelie VÍCHOVÁAmelie VÍCHOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 23.20
37 Ema FÜLEOVÁEma FÜLEOVÁ 11 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 PB 23.24
38 Lada BABÍČKOVÁLada BABÍČKOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 23.27
39 Nela RYŠÁVKOVÁNela RYŠÁVKOVÁ 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 23.35
40 Jana BÁRTKOVÁJana BÁRTKOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 23.36
41 Amálie MACKOVČÁKOVÁAmálie MACKOVČÁKOVÁ 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 PB 23.41
42 Stela KAIZAROVÁStela KAIZAROVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 23.60
43 Eliška MATĚJKOVÁEliška MATĚJKOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 23.74
44 Tina ŠVÁBENSKÁTina ŠVÁBENSKÁ 12 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 23.79
45 Isabella VOITLEIsabella VOITLE 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.80
46 Sára DŘÍMALOVÁSára DŘÍMALOVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 23.87
47 Nikola MAIVALDOVÁNikola MAIVALDOVÁ 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 24.00
48 Kateřina BENEŠOVÁKateřina BENEŠOVÁ 12 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 24.25
49 Vendula VŠETULOVÁVendula VŠETULOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 24.27
50 Františka CÉNKOVÁFrantiška CÉNKOVÁ 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 24.44
51 Anežka VAŠÍŘOVÁAnežka VAŠÍŘOVÁ 12 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 24.47
52 Karolína KOZUBÍKOVÁKarolína KOZUBÍKOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 PB 24.48
53 Leontýna ŠTĚPÁNKOVÁLeontýna ŠTĚPÁNKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 24.49
54 Nikola SLAVÍKOVÁNikola SLAVÍKOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 24.58
55 Viktorie DUDKOVÁViktorie DUDKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 24.67
56 Ema Elisabeth GOCZALOVÁEma Elisabeth GOCZALOVÁ 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 PB 24.73
57 Natálie KUCHAŘÍKOVÁNatálie KUCHAŘÍKOVÁ 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 PB 24.77
58 Veronika PETŘEKOVÁVeronika PETŘEKOVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 5 PB 25.32
59 Nela HOŠKOVÁNela HOŠKOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 25.47
60 Leontýna FAJTLOVÁLeontýna FAJTLOVÁ 12 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 25.51
61 Adéla VÁGNEROVÁAdéla VÁGNEROVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 PB 25.63
62 Tereza KNĚZKOVÁTereza KNĚZKOVÁ 12 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 25.84
63 Natálie VAŇKOVÁNatálie VAŇKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 25.95
64 Julie BUCHTOVÁJulie BUCHTOVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 26.22
65 Lucie LOCHMANOVÁLucie LOCHMANOVÁ 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 28.47
Natálie NĚMCOVÁNatálie NĚMCOVÁ 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 DNS
Nela PALOVÁNela PALOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS

200 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (Sat, 9.3.2024 - 14:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 2 Robin MOJŻYSZEKRobin MOJŻYSZEK 23 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 34.98
2 1 Mikuláš PĚTVALDSKÝMikuláš PĚTVALDSKÝ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 35.61
3 4 Jan NAJGEBAURJan NAJGEBAUR 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 PB 37.76
4 5 Matěj KNĚZEKMatěj KNĚZEK 14 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 39.01
5 6 Pavol SVOBODAPavol SVOBODA 15 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 6 PB 43.24
3 Albert PODHRADSKÝAlbert PODHRADSKÝ 13 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 3 DNS
Total 6 racers
Běh 2 (Sat, 9.3.2024 - 14:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1 Adam JAITNERAdam JAITNER 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 31.89
2 3 Daniel HORKÝDaniel HORKÝ 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 33.80
3 4 Šimon GRYGAŠimon GRYGA 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 33.81
4 2 Maxim ELIÁŠMaxim ELIÁŠ 16 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 35.44
5 6 Matěj HALASMatěj HALAS 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 35.85
6 5 Mikuláš PYTRMikuláš PYTR 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 5 PB 41.72
Total 6 racers
Běh 3 (Sat, 9.3.2024 - 14:25) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 3 Kryštof MOTYČKAKryštof MOTYČKA 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 31.57
2 6 František PACOVSKÝFrantišek PACOVSKÝ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 33.28
3 1 Štěpán KAVANŠtěpán KAVAN 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 PB 33.42
4 2 Matyáš NÁBĚLEKMatyáš NÁBĚLEK 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 33.68
5 4 Martin NEDVĚDMartin NEDVĚD 15 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 36.22
6 5 Dominik TRENČANSKÝDominik TRENČANSKÝ 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 PB 36.61
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 3 Kryštof MOTYČKAKryštof MOTYČKA 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 31.57
2 1 Adam JAITNERAdam JAITNER 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 31.89
3 6 František PACOVSKÝFrantišek PACOVSKÝ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 33.28
4 1 Štěpán KAVANŠtěpán KAVAN 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 PB 33.42
5 2 Matyáš NÁBĚLEKMatyáš NÁBĚLEK 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 33.68
6 3 Daniel HORKÝDaniel HORKÝ 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 33.80
7 4 Šimon GRYGAŠimon GRYGA 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 33.81
8 2 Robin MOJŻYSZEKRobin MOJŻYSZEK 23 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 34.98
9 2 Maxim ELIÁŠMaxim ELIÁŠ 16 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 35.44
10 1 Mikuláš PĚTVALDSKÝMikuláš PĚTVALDSKÝ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 35.61
11 6 Matěj HALASMatěj HALAS 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 35.85
12 4 Martin NEDVĚDMartin NEDVĚD 15 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 36.22
13 5 Dominik TRENČANSKÝDominik TRENČANSKÝ 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 5 PB 36.61
14 4 Jan NAJGEBAURJan NAJGEBAUR 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 PB 37.76
15 5 Matěj KNĚZEKMatěj KNĚZEK 14 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 39.01
16 5 Mikuláš PYTRMikuláš PYTR 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 5 PB 41.72
17 6 Pavol SVOBODAPavol SVOBODA 15 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 6 PB 43.24
3 Albert PODHRADSKÝAlbert PODHRADSKÝ 13 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 3 DNS

200 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (Sat, 9.3.2024 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 4 Simona ŠMERDOVÁSimona ŠMERDOVÁ 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 29.75
2 5 Melisa DARKWAHMelisa DARKWAH 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 SB 30.32
3 2 Karolína MÍČKOVÁKarolína MÍČKOVÁ 14 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 2 SB 32.16
4 3 Anna ŠPILEROVÁAnna ŠPILEROVÁ 13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 32.24
5 1 Amálie KARHÁNKOVÁAmálie KARHÁNKOVÁ 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 PB 35.93
Total 5 racers
Běh 2 (Sat, 9.3.2024 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1 Tereza KRAINOVÁTereza KRAINOVÁ 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 31.72
2 5 Anna PUDELKOVÁAnna PUDELKOVÁ 13 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 33.26
3 2 Elena HORŇÁKOVÁElena HORŇÁKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 33.94
4 4 Linda POSPĚCHOVÁLinda POSPĚCHOVÁ 15 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 SB 34.54
5 3 Liliana MERGANCOVÁLiliana MERGANCOVÁ 15 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 35.85
Total 5 racers
Běh 3 (Sat, 9.3.2024 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 2 Viktorie KELNAROVÁViktorie KELNAROVÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 32.96
2 4 Tereza VENHÁČOVÁTereza VENHÁČOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 33.52
3 3 Lucie ČAMBALOVÁLucie ČAMBALOVÁ 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 35.79
4 5 Kateřina KLEPÁČOVÁKateřina KLEPÁČOVÁ 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 43.79
1 Juliána GÉRYKOVÁJuliána GÉRYKOVÁ 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 DNS
Total 5 racers
Běh 4 (Sat, 9.3.2024 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 2 Barbora OTISKOVÁBarbora OTISKOVÁ 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 32.30
2 4 Gabriela HRUBÁGabriela HRUBÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 35.66
3 3 Aneta JELÍNKOVÁAneta JELÍNKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 36.09
4 5 Klaudie OBRUSNÍKOVÁKlaudie OBRUSNÍKOVÁ 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 PB 36.68
5 1 Adéla JAROŠOVÁAdéla JAROŠOVÁ 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 38.73
6 6 Annemarie KROTKÁAnnemarie KROTKÁ 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 6 PB 40.43
Total 6 racers
Běh 5 (Sat, 9.3.2024 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1 Karolína JAITNEROVÁKarolína JAITNEROVÁ 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 33.96
2 5 Karolína PÍSEČNÁKarolína PÍSEČNÁ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 34.79
3 3 Antonie ČAJKOVÁAntonie ČAJKOVÁ 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 36.16
4 4 Kristýna SVOBODOVÁKristýna SVOBODOVÁ 13 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 PB 36.41
5 2 Ivana HASILOVÁIvana HASILOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 PB 38.10
6 6 Andrea SALOVÁAndrea SALOVÁ 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 PB 43.13
Total 6 racers
Běh 6 (Sat, 9.3.2024 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 5 Sofie FILIPOVÁSofie FILIPOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 34.68
2 1 Markéta KNOTKOVÁMarkéta KNOTKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 PB 36.59
3 2 Adéla FLORIANOVÁAdéla FLORIANOVÁ 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2 PB 37.00
4 3 Pavlína HEJTMÁNKOVÁPavlína HEJTMÁNKOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 37.22
5 6 Rozalie TULEJOVÁRozalie TULEJOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 43.26
6 4 Maya TARTAINIMaya TARTAINI 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 PB 45.80
Total 6 racers
Běh 7 (Sat, 9.3.2024 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 6 Emma PELUCHOVÁEmma PELUCHOVÁ 15 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 PB 35.69
2 1 Ema TELNAROVÁEma TELNAROVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 35.81
3 2 Anna PÁŠOVÁAnna PÁŠOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 37.21
4 4 Julie SLÁVIKOVÁJulie SLÁVIKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 37.77
5 3 Aneta ŘÍHOVÁAneta ŘÍHOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 38.91
6 5 Nikola VAŇKOVÁNikola VAŇKOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 38.96
Total 6 racers
Běh 8 (Sat, 9.3.2024 - 14:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 1 Klára FILKOVÁKlára FILKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 32.87
2 2 Iva HANÁKOVÁIva HANÁKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 35.74
3 5 Sára NEUWIRTOVÁSára NEUWIRTOVÁ 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 35.98
4 3 Štěpánka KOTKOVÁŠtěpánka KOTKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 36.38
5 6 Simona TRENČANSKÁSimona TRENČANSKÁ 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 PB 37.43
6 4 Laura POTRUSILOVÁLaura POTRUSILOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 PB 39.61
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 4 Simona ŠMERDOVÁSimona ŠMERDOVÁ 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 29.75
2 5 Melisa DARKWAHMelisa DARKWAH 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 SB 30.32
3 1 Tereza KRAINOVÁTereza KRAINOVÁ 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 31.72
4 2 Karolína MÍČKOVÁKarolína MÍČKOVÁ 14 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 2 SB 32.16
5 3 Anna ŠPILEROVÁAnna ŠPILEROVÁ 13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 32.24
6 2 Barbora OTISKOVÁBarbora OTISKOVÁ 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 32.30
7 1 Klára FILKOVÁKlára FILKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 32.87
8 2 Viktorie KELNAROVÁViktorie KELNAROVÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 32.96
9 5 Anna PUDELKOVÁAnna PUDELKOVÁ 13 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 33.26
10 4 Tereza VENHÁČOVÁTereza VENHÁČOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 4 PB 33.52
11 2 Elena HORŇÁKOVÁElena HORŇÁKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 33.94
12 1 Karolína JAITNEROVÁKarolína JAITNEROVÁ 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 33.96
13 4 Linda POSPĚCHOVÁLinda POSPĚCHOVÁ 15 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 SB 34.54
14 5 Sofie FILIPOVÁSofie FILIPOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 34.68
15 5 Karolína PÍSEČNÁKarolína PÍSEČNÁ 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 34.79
16 4 Gabriela HRUBÁGabriela HRUBÁ 13 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 35.66
17 6 Emma PELUCHOVÁEmma PELUCHOVÁ 15 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 PB 35.69
18 2 Iva HANÁKOVÁIva HANÁKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 35.74
19 3 Lucie ČAMBALOVÁLucie ČAMBALOVÁ 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 35.79
20 1 Ema TELNAROVÁEma TELNAROVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 35.81
21 3 Liliana MERGANCOVÁLiliana MERGANCOVÁ 15 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 35.85
22 1 Amálie KARHÁNKOVÁAmálie KARHÁNKOVÁ 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 PB 35.93
23 5 Sára NEUWIRTOVÁSára NEUWIRTOVÁ 13 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 35.98
24 3 Aneta JELÍNKOVÁAneta JELÍNKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 36.09
25 3 Antonie ČAJKOVÁAntonie ČAJKOVÁ 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 36.16
26 3 Štěpánka KOTKOVÁŠtěpánka KOTKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 36.38
27 4 Kristýna SVOBODOVÁKristýna SVOBODOVÁ 13 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 PB 36.41
28 1 Markéta KNOTKOVÁMarkéta KNOTKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 PB 36.59
29 5 Klaudie OBRUSNÍKOVÁKlaudie OBRUSNÍKOVÁ 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 5 PB 36.68
30 2 Adéla FLORIANOVÁAdéla FLORIANOVÁ 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2 PB 37.00
31 2 Anna PÁŠOVÁAnna PÁŠOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 37.21
32 3 Pavlína HEJTMÁNKOVÁPavlína HEJTMÁNKOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 37.22
33 6 Simona TRENČANSKÁSimona TRENČANSKÁ 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 PB 37.43
34 4 Julie SLÁVIKOVÁJulie SLÁVIKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 37.77
35 2 Ivana HASILOVÁIvana HASILOVÁ 13 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 2 PB 38.10
36 1 Adéla JAROŠOVÁAdéla JAROŠOVÁ 13 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 38.73
37 3 Aneta ŘÍHOVÁAneta ŘÍHOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 38.91
38 5 Nikola VAŇKOVÁNikola VAŇKOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 38.96
39 4 Laura POTRUSILOVÁLaura POTRUSILOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 PB 39.61
40 6 Annemarie KROTKÁAnnemarie KROTKÁ 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 6 PB 40.43
41 6 Andrea SALOVÁAndrea SALOVÁ 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 PB 43.13
42 6 Rozalie TULEJOVÁRozalie TULEJOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 43.26
43 5 Kateřina KLEPÁČOVÁKateřina KLEPÁČOVÁ 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 PB 43.79
44 4 Maya TARTAINIMaya TARTAINI 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 PB 45.80
1 Juliána GÉRYKOVÁJuliána GÉRYKOVÁ 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši

(Sat, 9.3.2024 - 13:20) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 5 Václav KOTENVáclav KOTEN 13 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 PB 1:53.63
2 6 Štěpán DERKAŠtěpán DERKA 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 1:55.85
3 2 Adam JAITNERAdam JAITNER 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 1:57.76
4 4 Jakub ŠIMONEKJakub ŠIMONEK 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 4 PB 2:00.51
5 11 Matyáš POLEDNAMatyáš POLEDNA 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 11 PB 2:04.48
6 8 Matěj HALASMatěj HALAS 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 2:09.70
7 1 Albert PODHRADSKÝAlbert PODHRADSKÝ 13 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 PB 2:16.55
8 9 Tomáš CHOVANECTomáš CHOVANEC 15 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 9 PB 2:19.04
9 7 Jan FEILHAUERJan FEILHAUER 14 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 2:19.09
10 10 David KUSÝDavid KUSÝ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 PB 2:24.87
3 David JURČEKDavid JURČEK 15 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 3 DNS
Total 11 racers

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (Sat, 9.3.2024 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 5 Simona ŠMERDOVÁSimona ŠMERDOVÁ 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 1:50.15
2 2 Nela BOHÁČOVÁNela BOHÁČOVÁ 14 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 1:59.01
3 6 Štěpánka MAŠOVÁŠtěpánka MAŠOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 SB 2:01.17
4 4 Anna ŠPILEROVÁAnna ŠPILEROVÁ 13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 2:01.51
5 7 Klára FILKOVÁKlára FILKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 2:02.99
6 9 Karolína JAITNEROVÁKarolína JAITNEROVÁ 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 PB 2:09.66
7 3 Veronika NÝVLTOVÁVeronika NÝVLTOVÁ 14 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 2:12.35
8 10 Ema TELNAROVÁEma TELNAROVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 PB 2:12.49
9 11 Klára TOMEČKOVÁKlára TOMEČKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 11 PB 2:22.96
10 1 Kateřina KLEPÁČOVÁKateřina KLEPÁČOVÁ 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 PB 2:40.77
11 8 Juliána GÉRYKOVÁJuliána GÉRYKOVÁ 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 8 PB 2:48.65
Total 11 racers
Běh 2 (Sat, 9.3.2024 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 3 Lucyna KUKUCZKALucyna KUKUCZKA 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 1:59.48
2 11 Julie ZDRAŽILOVÁJulie ZDRAŽILOVÁ 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 11 PB 2:04.77
3 8 Rozálie ŠTĚPÁNKOVÁRozálie ŠTĚPÁNKOVÁ 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 2:12.18
4 5 Sofie FILIPOVÁSofie FILIPOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:13.39
5 6 Emma BRUMAROVÁEmma BRUMAROVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 2:14.08
6 10 Elen VÍCHOVÁElen VÍCHOVÁ 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 PB 2:14.24
7 4 Debora ČASAROVÁDebora ČASAROVÁ 14 MSK Atletika OrlováMSK Atletika Orlová 4 PB 2:19.98
8 1 Aneta ŘÍHOVÁAneta ŘÍHOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:20.55
9 7 Barbora HÁZOVÁBarbora HÁZOVÁ 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 PB 2:21.44
10 9 Nikola VAŇKOVÁNikola VAŇKOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 PB 2:23.86
11 2 Andrea SALOVÁAndrea SALOVÁ 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 PB 2:25.62
Total 11 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 5 Simona ŠMERDOVÁSimona ŠMERDOVÁ 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 1:50.15
2 2 Nela BOHÁČOVÁNela BOHÁČOVÁ 14 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 PB 1:59.01
3 3 Lucyna KUKUCZKALucyna KUKUCZKA 13 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 1:59.48
4 6 Štěpánka MAŠOVÁŠtěpánka MAŠOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 SB 2:01.17
5 4 Anna ŠPILEROVÁAnna ŠPILEROVÁ 13 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 2:01.51
6 7 Klára FILKOVÁKlára FILKOVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 2:02.99
7 11 Julie ZDRAŽILOVÁJulie ZDRAŽILOVÁ 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 11 PB 2:04.77
8 9 Karolína JAITNEROVÁKarolína JAITNEROVÁ 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 PB 2:09.66
9 8 Rozálie ŠTĚPÁNKOVÁRozálie ŠTĚPÁNKOVÁ 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 2:12.18
10 3 Veronika NÝVLTOVÁVeronika NÝVLTOVÁ 14 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 2:12.35
11 10 Ema TELNAROVÁEma TELNAROVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 PB 2:12.49
12 5 Sofie FILIPOVÁSofie FILIPOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:13.39
13 6 Emma BRUMAROVÁEmma BRUMAROVÁ 13 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 2:14.08
14 10 Elen VÍCHOVÁElen VÍCHOVÁ 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 PB 2:14.24
15 4 Debora ČASAROVÁDebora ČASAROVÁ 14 MSK Atletika OrlováMSK Atletika Orlová 4 PB 2:19.98
16 1 Aneta ŘÍHOVÁAneta ŘÍHOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:20.55
17 7 Barbora HÁZOVÁBarbora HÁZOVÁ 14 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 PB 2:21.44
18 11 Klára TOMEČKOVÁKlára TOMEČKOVÁ 14 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 11 PB 2:22.96
19 9 Nikola VAŇKOVÁNikola VAŇKOVÁ 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 PB 2:23.86
20 2 Andrea SALOVÁAndrea SALOVÁ 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 PB 2:25.62
21 1 Kateřina KLEPÁČOVÁKateřina KLEPÁČOVÁ 14 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 PB 2:40.77
22 8 Juliána GÉRYKOVÁJuliána GÉRYKOVÁ 14 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 8 PB 2:48.65

800 m - Ml. žáci

(Sat, 9.3.2024 - 13:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 9 Patrik ŠISLERPatrik ŠISLER 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 2:25.18
2 10 Radek LÁNÍKRadek LÁNÍK 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 PB 2:34.34
3 8 Oliver KAFKAOliver KAFKA 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 PB 2:34.86
4 5 Ondřej BEZDĚKOndřej BEZDĚK 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 2:35.49
5 7 Kristián Patric KUČERAKristián Patric KUČERA 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 2:37.86
6 1 Jakub HONELJakub HONEL 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 2:45.95
7 6 Šimon PÉLIŠimon PÉLI 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 PB 2:47.23
8 11 Dominik ČERNÝDominik ČERNÝ 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 2:55.17
9 3 Viktor LYČKAViktor LYČKA 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:56.77
10 4 Martin KUSÝMartin KUSÝ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 2 PB 2:57.27
2 Ondřej BOLEKOndřej BOLEK 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Total 11 racers

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (Sat, 9.3.2024 - 13:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 7 Tereza HAVLÍČKOVÁTereza HAVLÍČKOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 2:31.79
2 6 Adéla BOHÁČOVÁAdéla BOHÁČOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 2:31.81
3 5 Veronika BUČOVÁVeronika BUČOVÁ 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 SB 2:39.13
4 3 Magda VOLEJNÍKOVÁMagda VOLEJNÍKOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 2:41.71
5 2 Tereza NÝVLTOVÁTereza NÝVLTOVÁ 12 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:45.85
6 8 Leontýna ŠTĚPÁNKOVÁLeontýna ŠTĚPÁNKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 2:58.39
7 4 Anežka HALASOVÁAnežka HALASOVÁ 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 2:58.75
8 1 Ellen GUMPINGEROVÁEllen GUMPINGEROVÁ 12 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 PB 3:07.40
Total 8 racers
Běh 2 (Sat, 9.3.2024 - 13:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Laps
1 4 Amelie VÍCHOVÁAmelie VÍCHOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 2:42.58
2 2 Viktorie DLUHOŠOVÁViktorie DLUHOŠOVÁ 12 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 2:47.66
3 3 Tereza BLATOVÁTereza BLATOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 2:49.11
4 1 Valentýna KUSÁValentýna KUSÁ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 PB 2:53.21
5 5 Eliška BEROUSKOVÁEliška BEROUSKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:53.79
6 6 Veronika PETŘEKOVÁVeronika PETŘEKOVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 6 PB 3:05.96
7 7 Natálie VAŇKOVÁNatálie VAŇKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 3:08.48
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 7 Tereza HAVLÍČKOVÁTereza HAVLÍČKOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 2:31.79
2 6 Adéla BOHÁČOVÁAdéla BOHÁČOVÁ 12 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 2:31.81
3 5 Veronika BUČOVÁVeronika BUČOVÁ 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 SB 2:39.13
4 3 Magda VOLEJNÍKOVÁMagda VOLEJNÍKOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 2:41.71
5 4 Amelie VÍCHOVÁAmelie VÍCHOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 2:42.58
6 2 Tereza NÝVLTOVÁTereza NÝVLTOVÁ 12 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:45.85
7 2 Viktorie DLUHOŠOVÁViktorie DLUHOŠOVÁ 12 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 2:47.66
8 3 Tereza BLATOVÁTereza BLATOVÁ 12 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 PB 2:49.11
9 1 Valentýna KUSÁValentýna KUSÁ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 PB 2:53.21
10 5 Eliška BEROUSKOVÁEliška BEROUSKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:53.79
11 8 Leontýna ŠTĚPÁNKOVÁLeontýna ŠTĚPÁNKOVÁ 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 2:58.39
12 4 Anežka HALASOVÁAnežka HALASOVÁ 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 2:58.75
13 6 Veronika PETŘEKOVÁVeronika PETŘEKOVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 6 PB 3:05.96
14 1 Ellen GUMPINGEROVÁEllen GUMPINGEROVÁ 12 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 PB 3:07.40
15 7 Natálie VAŇKOVÁNatálie VAŇKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 3:08.48

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (Sat, 9.3.2024 - 10:15) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alexandr BENDAAlexandr BENDA 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 10.22 q
2 Richard KWICZALARichard KWICZALA 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 11.17 q
3 Matouš KŘEHLÍKMatouš KŘEHLÍK 12 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 3 PB 11.84 q
4 Matyáš DVORSKÝMatyáš DVORSKÝ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 8 PB 11.91 q
5 Viktor LYČKAViktor LYČKA 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 12.08 q
6 Vojtěch FIDRAVojtěch FIDRA 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 1 PB 12.12 q
7 Kristián Patric KUČERAKristián Patric KUČERA 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 12.36 q
8 Josef AUDAJosef AUDA 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 14.40 q
Total 8 racers

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)

Finále (Sat, 9.3.2024 - 12:10) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Alexandr BENDAAlexandr BENDA 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 10.40
2 Richard KWICZALARichard KWICZALA 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 11.22
3 Vojtěch FIDRAVojtěch FIDRA 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 2 PB 11.81
4 Matouš KŘEHLÍKMatouš KŘEHLÍK 12 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 6 12.01
5 Matyáš DVORSKÝMatyáš DVORSKÝ 12 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 3 12.02
6 Viktor LYČKAViktor LYČKA 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.50
7 Kristián Patric KUČERAKristián Patric KUČERA 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.55
8 Josef AUDAJosef AUDA 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 14.00
Total 8 racers

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)

Finále (Sat, 9.3.2024 - 12:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela MARKOVÁNela MARKOVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 10.74
2 Michaela BUZKOVÁMichaela BUZKOVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.14
3 Karolína BERGEROVÁKarolína BERGEROVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 11.42
4 Kateřina MAJEROVÁKateřina MAJEROVÁ 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 11.43
5 Michaela FOJTOVÁMichaela FOJTOVÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 11.65
6 Veronika BUČOVÁVeronika BUČOVÁ 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 SB 11.67
7 Dominika MATULOVÁDominika MATULOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 12.30
8 Amelie VÍCHOVÁAmelie VÍCHOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 12.45
Total 8 racers

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (Sat, 9.3.2024 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karolína BERGEROVÁKarolína BERGEROVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 11.53 q
2 Kateřina MAJEROVÁKateřina MAJEROVÁ 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 11.63 q
MS Isabel KŘÍŽOVÁIsabel KŘÍŽOVÁ 10 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 4 PB 11.73
3 Amelie VÍCHOVÁAmelie VÍCHOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 12.23 q
4 Dominika MATULOVÁDominika MATULOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 12.34 q
5 Simona KAMINSKÁSimona KAMINSKÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.93
6 Nikola SLAVÍKOVÁNikola SLAVÍKOVÁ 12 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.35
Notes:
I závodnice Křížová Isabel běžela na výšce a mezerách překážek 76,2-7,7.
Total 7 racers
Rozběh 2 (Sat, 9.3.2024 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Veronika BUČOVÁVeronika BUČOVÁ 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 SB 11.70 q
2 Michaela FOJTOVÁMichaela FOJTOVÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 12.05 q
3 Viktorie CAHOVÁViktorie CAHOVÁ 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.18
4 Klára MÁCHOVÁKlára MÁCHOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 13.49
5 Leontýna FAJTLOVÁLeontýna FAJTLOVÁ 12 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 PB 13.80
Zuzana TUPÁZuzana TUPÁ 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DNS
Total 6 racers
Rozběh 3 (Sat, 9.3.2024 - 10:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela MARKOVÁNela MARKOVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 5 PB 10.46 q
2 Michaela BUZKOVÁMichaela BUZKOVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 10.69 q
3 Aneta HLAVIČKOVÁAneta HLAVIČKOVÁ 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 12.52
4 Viktorie DLUHOŠOVÁViktorie DLUHOŠOVÁ 12 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 12.82
5 Ema BERGMANOVÁEma BERGMANOVÁ 12 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 13.08
6 Eliška BEROUSKOVÁEliška BEROUSKOVÁ 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 13.89
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Nela MARKOVÁNela MARKOVÁ 11 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 5 PB 10.46 q
2 Michaela BUZKOVÁMichaela BUZKOVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 10.69 q
3 Karolína BERGEROVÁKarolína BERGEROVÁ 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 11.53 q
4 Kateřina MAJEROVÁKateřina MAJEROVÁ 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 11.63 q
5 Veronika BUČOVÁVeronika BUČOVÁ 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 SB 11.70 q
6 Isabel KŘÍŽOVÁIsabel KŘÍŽOVÁ 10 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 4 PB 11.73
7 Michaela FOJTOVÁMichaela FOJTOVÁ 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 12.05 q
8 Amelie VÍCHOVÁAmelie VÍCHOVÁ 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 12.23 q
9 Dominika MATULOVÁDominika MATULOVÁ 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 12.34