Back

 / Čokoládová tretra 2024

Havířov (13. 5. 2024)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Mon, 13.5.2024 - 15:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 781 Ludvík MartynekLudvík Martynek 19 MŠ Zborovská, OpavaMŠ Zborovská, Opava 5 15.24
2 905 Jakub KožušníkJakub Kožušník 19 MŠ SadováMŠ Sadová 3 16.08
3 865 Štěpán HrbáčŠtěpán Hrbáč 20 DobroslaviceDobroslavice 1 17.07
4 924 Antonín JarekAntonín Jarek 20 ZŠ a MŠ Havířov - Životice Zelená, P.O. / AtletikaZŠ a MŠ Havířov - Životice ... 2 17.40
5 914 Tobiáš PavelkaTobiáš Pavelka 20 Atletika 1965Atletika 1965 6 19.66
6 845 Hynek MacuraHynek Macura 20 MŠ Radniční, HavířovMŠ Radniční, Havířov 4 20.88
967 Vojtěch JurczekVojtěch Jurczek 20 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 DNS
Total 7 racers
Běh 02 (Mon, 13.5.2024 - 15:45) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 850 Jan NovotnýJan Novotný 19 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 12.88
2 853 Andeas KřístekAndeas Křístek 19 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 13.59
3 862 Jiří ŠajnaJiří Šajna 19 Havířovský sportovní klubHavířovský sportovní klub 5 16.98
4 879 Jakub DylongJakub Dylong 20 MŠ Kudeříková, HavířovMŠ Kudeříková, Havířov 1 17.32
5 872 Mikuláš HelcelMikuláš Helcel 20 HavířovHavířov 2 17.35
6 892 Matyáš NěmecMatyáš Němec 19 HavířovHavířov 18.38
7 957 Jakub MusálekJakub Musálek 20 OstravaOstrava 6 35.90
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 850 Jan NovotnýJan Novotný 19 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 12.88
2 853 Andeas KřístekAndeas Křístek 19 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 13.59
3 781 Ludvík MartynekLudvík Martynek 19 MŠ Zborovská, OpavaMŠ Zborovská, Opava 5 15.24
4 905 Jakub KožušníkJakub Kožušník 19 MŠ SadováMŠ Sadová 3 16.08
5 862 Jiří ŠajnaJiří Šajna 19 Havířovský sportovní klubHavířovský sportovní klub 5 16.98
6 865 Štěpán HrbáčŠtěpán Hrbáč 20 DobroslaviceDobroslavice 1 17.07
7 879 Jakub DylongJakub Dylong 20 MŠ Kudeříková, HavířovMŠ Kudeříková, Havířov 1 17.32
8 872 Mikuláš HelcelMikuláš Helcel 20 HavířovHavířov 2 17.35
9 924 Antonín JarekAntonín Jarek 20 ZŠ a MŠ Havířov - Životice Zelená, P.O. / AtletikaZŠ a MŠ Havířov - Životice ... 2 17.40
10 892 Matyáš NěmecMatyáš Němec 19 HavířovHavířov 18.38
11 914 Tobiáš PavelkaTobiáš Pavelka 20 Atletika 1965Atletika 1965 6 19.66
12 845 Hynek MacuraHynek Macura 20 MŠ Radniční, HavířovMŠ Radniční, Havířov 4 20.88
13 957 Jakub MusálekJakub Musálek 20 OstravaOstrava 6 35.90
967 Vojtěch JurczekVojtěch Jurczek 20 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Mon, 13.5.2024 - 15:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 861 Marie MajšikováMarie Majšiková 19 MŠ U Stromovky, HavířovMŠ U Stromovky, Havířov 3 14.31
2 780 Melissa StöckerMelissa Stöcker 19 LightBIKE HavířovLightBIKE Havířov 4 16.09
3 897 Anežka VáclavkováAnežka Václavková 19 MŠ Horymírova HavířovMŠ Horymírova Havířov 5 17.03
4 904 Markéta KutalovaMarkéta Kutalova 20 ZŠ a MŠ Soběšovice, okres Frýdek-Místek, P.O.ZŠ a MŠ Soběšovice, okres F... 2 19.35
5 908 Emilia CieleckaEmilia Cielecka 20 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Horní Suchá, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 23.50
Total 5 racers
Běh 02 (Mon, 13.5.2024 - 15:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 882 Zoe KönigZoe König 19 Atletika HaviřovAtletika Haviřov 1 15.22
2 871 Julie PetrováJulie Petrová 19 předškolák - Havířov - Atletika Havířov 1965předškolák - Havířov - Atle... 2 17.49
3 907 Laura KulhánkováLaura Kulhánková 20 HavířovHavířov 17.54
4 975 Viktorie ŠnapkováViktorie Šnapková 20 U Lišky PampeliškyU Lišky Pampelišky 18.40
5 875 Natálie VaškováNatálie Vašková 20 MŠ HorymírovaMŠ Horymírova 3 18.72
6 854 Dajana ŽelinskáDajana Želinská 20 HavířovHavířov 4 22.37
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 861 Marie MajšikováMarie Majšiková 19 MŠ U Stromovky, HavířovMŠ U Stromovky, Havířov 3 14.31
2 882 Zoe KönigZoe König 19 Atletika HaviřovAtletika Haviřov 1 15.22
3 780 Melissa StöckerMelissa Stöcker 19 LightBIKE HavířovLightBIKE Havířov 4 16.09
4 897 Anežka VáclavkováAnežka Václavková 19 MŠ Horymírova HavířovMŠ Horymírova Havířov 5 17.03
5 871 Julie PetrováJulie Petrová 19 předškolák - Havířov - Atletika Havířov 1965předškolák - Havířov - Atle... 2 17.49
6 907 Laura KulhánkováLaura Kulhánková 20 HavířovHavířov 17.54
7 975 Viktorie ŠnapkováViktorie Šnapková 20 U Lišky PampeliškyU Lišky Pampelišky 18.40
8 875 Natálie VaškováNatálie Vašková 20 MŠ HorymírovaMŠ Horymírova 3 18.72
9 904 Markéta KutalovaMarkéta Kutalova 20 ZŠ a MŠ Soběšovice, okres Frýdek-Místek, P.O.ZŠ a MŠ Soběšovice, okres F... 2 19.35
10 854 Dajana ŽelinskáDajana Želinská 20 HavířovHavířov 4 22.37
11 908 Emilia CieleckaEmilia Cielecka 20 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Horní Suchá, ZŠ a MŠ s polským jazykem v... 1 23.50

60 m - Mix

(Mon, 13.5.2024 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 918 Ella WalachElla Walach 22 Komorní LhotkaKomorní Lhotka 5 24.51
2 919 Vincent PištěkVincent Pištěk 21 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 25.07
3 869 Amálie VrkočováAmálie Vrkočová 21 ŠenovŠenov 4 25.41
4 842 Olivie VlkOlivie Vlk 21 OstravaOstrava 3 25.58
5 909 Mia HarazinováMia Harazinová 21 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 35.49
6 858 Richard ŽelinskýRichard Želinský 22 HavířovHavířov 42.42
Total 6 racers

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Mon, 13.5.2024 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 969 Petr DanelPetr Danel 17 MŠ Horymírova, Havířov-MěstoMŠ Horymírova, Havířov-Město 2 20.47
2 912 Vojtěch ČápVojtěch Čáp 17 Generála Svobody, Havířov, TJ start atletika HavířGenerála Svobody, Havířov, ... 1 20.54
3 938 Antonín SupíkAntonín Supík 17 MŠ Dolní DatyněMŠ Dolní Datyně 4 21.90
4 971 Tobiáš SuszkaTobiáš Suszka 17 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres KarviZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 5 21.95
5 887 Oskar PiačekOskar Piaček 17 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 23.88
Total 5 racers
Běh 02 (Mon, 13.5.2024 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 833 Vilém MartynekVilém Martynek 17 ZŠ Otická, OpavaZŠ Otická, Opava 3 20.86
2 920 Alexandr PištěkAlexandr Pištěk 18 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 21.53
3 886 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 18 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 24.07
4 974 Michael HealyMichael Healy 17 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 24.13
5 873 Jan VašekJan Vašek 18 MŠ HorymírovaMŠ Horymírova 5 25.40
Total 5 racers
Běh 03 (Mon, 13.5.2024 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 943 Sebastian MikaSebastian Mika 17 Tj slezan FMTj slezan FM 3 17.41
2 902 Šimon KutalŠimon Kutal 17 Atletika HavířovAtletika Havířov 2 18.69
3 931 Viktor VavrousViktor Vavrous 18 Atletika HavířovAtletika Havířov 4 23.70
4 949 Jakub JurczekJakub Jurczek 18 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná,ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 1 24.48
5 948 Eduard ŽwakEduard Žwak 18 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 24.84
Total 5 racers
Běh 04 (Mon, 13.5.2024 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 895 Ondřej VáclavekOndřej Václavek 17 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 19.57
2 930 Daniel RambousekDaniel Rambousek 18 MŠ Místní HavířovMŠ Místní Havířov 4 22.05
3 874 Antonín BudíkAntonín Budík 18 MŠ Čelakovského, HavířovMŠ Čelakovského, Havířov 1 22.73
4 968 Oliver KamenecOliver Kamenec 17 Mš Horymírova, HavířovMš Horymírova, Havířov 3 23.04
5 972 Mikuláš GreplMikuláš Grepl 18 ZŠ a ZUŠ Petřvald Závodní 822ZŠ a ZUŠ Petřvald Závodní 822 2 23.41
Total 5 racers
Běh 05 (Mon, 13.5.2024 - 16:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 929 Piotr BezecnyPiotr Bezecny 17 ZŠ a MŠ s pol. jaz. vyuč., Havličkova, Český TěšínZŠ a MŠ s pol. jaz. vyuč., ... 1 20.14
2 855 Michal ŽelinskýMichal Želinský 17 HavířovHavířov 5 21.19
3 927 David JuřenaDavid Juřena 17 HC KopřivniceHC Kopřivnice 2 21.30
4 946 Roman StaňaRoman Staňa 18 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 21.68
5 941 Vincent PorzerVincent Porzer 17 Waldorfská Mš, ZŠ a SŠ, OstravaWaldorfská Mš, ZŠ a SŠ, Ost... 6 23.66
6 916 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka 18 Atletika 1965Atletika 1965 3 23.66
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 943 Sebastian MikaSebastian Mika 17 Tj slezan FMTj slezan FM 3 17.41
2 902 Šimon KutalŠimon Kutal 17 Atletika HavířovAtletika Havířov 2 18.69
3 895 Ondřej VáclavekOndřej Václavek 17 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 19.57
4 929 Piotr BezecnyPiotr Bezecny 17 ZŠ a MŠ s pol. jaz. vyuč., Havličkova, Český TěšínZŠ a MŠ s pol. jaz. vyuč., ... 1 20.14
5 969 Petr DanelPetr Danel 17 MŠ Horymírova, Havířov-MěstoMŠ Horymírova, Havířov-Město 2 20.47
6 912 Vojtěch ČápVojtěch Čáp 17 Generála Svobody, Havířov, TJ start atletika HavířGenerála Svobody, Havířov, ... 1 20.54
7 833 Vilém MartynekVilém Martynek 17 ZŠ Otická, OpavaZŠ Otická, Opava 3 20.86
8 855 Michal ŽelinskýMichal Želinský 17 HavířovHavířov 5 21.19
9 927 David JuřenaDavid Juřena 17 HC KopřivniceHC Kopřivnice 2 21.30
10 920 Alexandr PištěkAlexandr Pištěk 18 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 21.53
11 946 Roman StaňaRoman Staňa 18 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 21.68
12 938 Antonín SupíkAntonín Supík 17 MŠ Dolní DatyněMŠ Dolní Datyně 4 21.90
13 971 Tobiáš SuszkaTobiáš Suszka 17 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres KarviZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 5 21.95
14 930 Daniel RambousekDaniel Rambousek 18 MŠ Místní HavířovMŠ Místní Havířov 4 22.05
15 874 Antonín BudíkAntonín Budík 18 MŠ Čelakovského, HavířovMŠ Čelakovského, Havířov 1 22.73
16 968 Oliver KamenecOliver Kamenec 17 Mš Horymírova, HavířovMš Horymírova, Havířov 3 23.04
17 972 Mikuláš GreplMikuláš Grepl 18 ZŠ a ZUŠ Petřvald Závodní 822ZŠ a ZUŠ Petřvald Závodní 822 2 23.41
18 941 Vincent PorzerVincent Porzer 17 Waldorfská Mš, ZŠ a SŠ, OstravaWaldorfská Mš, ZŠ a SŠ, Ost... 6 23.66
18 916 Vojtěch PavelkaVojtěch Pavelka 18 Atletika 1965Atletika 1965 3 23.66
20 931 Viktor VavrousViktor Vavrous 18 Atletika HavířovAtletika Havířov 4 23.70
21 887 Oskar PiačekOskar Piaček 17 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 23.88
22 886 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 18 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 24.07
23 974 Michael HealyMichael Healy 17 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 24.13
24 949 Jakub JurczekJakub Jurczek 18 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná,ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 1 24.48
25 948 Eduard ŽwakEduard Žwak 18 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 24.84
26 873 Jan VašekJan Vašek 18 MŠ HorymírovaMŠ Horymírova 5 25.40

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Mon, 13.5.2024 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 934 Tereza SmelíkováTereza Smelíková 17 TJ Start Havířov z. s. (Atletika Havířov 1965)TJ Start Havířov z. s. (Atl... 5 19.62
2 852 Ellen KřístkováEllen Křístková 17 ZŠ a MŠ Havířov - Životice Zelená, P.O.ZŠ a MŠ Havířov - Životice ... 3 19.62
3 987 Tereza DužíkováTereza Dužíková 18 MŠ ZámostníMŠ Zámostní 1 21.17
4 863 Kateřina JurčkováKateřina Jurčková 18 MŠ KravařeMŠ Kravaře 2 23.10
5 846 Ema MacurováEma Macurová 17 MŠ Radniční, HavířovMŠ Radniční, Havířov 4 23.39
Total 5 racers
Běh 02 (Mon, 13.5.2024 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 839 Nela DavidováNela Davidová 18 MŠ HorymírovaMŠ Horymírova 1 21.67
2 955 Adéla GulováAdéla Gulová 17 ZŠ Havířov-Šumbark Gen. Svobody 16/284 okres KarviZŠ Havířov-Šumbark Gen. Svo... 3 22.31
3 849 Eliška FeberEliška Feber 17 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 22.42
4 939 Klára MichalíkováKlára Michalíková 18 Atletika HavířovAtletika Havířov 5 29.89
5 937 Leontýna MatíkováLeontýna Matíková 18 Atletika 1965 HavířovAtletika 1965 Havířov 4 32.47
Total 5 racers
Běh 03 (Mon, 13.5.2024 - 16:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 922 Anežka PoláčkováAnežka Poláčková 17 ZŠ M. KudeříkováZŠ M. Kudeříková 5 21.20
2 911 Magdalena MatlochMagdalena Matloch 18 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Havířov - BluZŠ a MŠ s polským jazykem v... 2 24.13
3 921 Barbora PoláčkováBarbora Poláčková 17 MŠ Kudeříková, HavířovMŠ Kudeříková, Havířov 4 24.18
4 947 Ella PetrováElla Petrová 18 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 24.31
5 925 Anna BenišováAnna Benišová 18 HavířovHavířov 1 32.34
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 934 Tereza SmelíkováTereza Smelíková 17 TJ Start Havířov z. s. (Atletika Havířov 1965)TJ Start Havířov z. s. (Atl... 5 19.62
1 852 Ellen KřístkováEllen Křístková 17 ZŠ a MŠ Havířov - Životice Zelená, P.O.ZŠ a MŠ Havířov - Životice ... 3 19.62
3 987 Tereza DužíkováTereza Dužíková 18 MŠ ZámostníMŠ Zámostní 1 21.17
4 922 Anežka PoláčkováAnežka Poláčková 17 ZŠ M. KudeříkováZŠ M. Kudeříková 5 21.20
5 839 Nela DavidováNela Davidová 18 MŠ HorymírovaMŠ Horymírova 1 21.67
6 955 Adéla GulováAdéla Gulová 17 ZŠ Havířov-Šumbark Gen. Svobody 16/284 okres KarviZŠ Havířov-Šumbark Gen. Svo... 3 22.31
7 849 Eliška FeberEliška Feber 17 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 22.42
8 863 Kateřina JurčkováKateřina Jurčková 18 MŠ KravařeMŠ Kravaře 2 23.10
9 846 Ema MacurováEma Macurová 17 MŠ Radniční, HavířovMŠ Radniční, Havířov 4 23.39
10 911 Magdalena MatlochMagdalena Matloch 18 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Havířov - BluZŠ a MŠ s polským jazykem v... 2 24.13
11 921 Barbora PoláčkováBarbora Poláčková 17 MŠ Kudeříková, HavířovMŠ Kudeříková, Havířov 4 24.18
12 947 Ella PetrováElla Petrová 18 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 24.31
13 939 Klára MichalíkováKlára Michalíková 18 Atletika HavířovAtletika Havířov 5 29.89
14 925 Anna BenišováAnna Benišová 18 HavířovHavířov 1 32.34
15 937 Leontýna MatíkováLeontýna Matíková 18 Atletika 1965 HavířovAtletika 1965 Havířov 4 32.47

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Mon, 13.5.2024 - 16:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 864 David JurčekDavid Jurček 15 SK PRESTAR OpavaSK PRESTAR Opava 4 33.23
2 944 Eliáš MikaEliáš Mika 15 Tj slezan FMTj slezan FM 5 34.58
3 880 Filip BučekFilip Buček 16 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 1 39.74
4 881 Viktor HumlíčekViktor Humlíček 15 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 3 39.80
5 896 Lukáš VáclavekLukáš Václavek 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 41.53
6 884 Andrii ZhukalinAndrii Zhukalin 15 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 8 43.07
7 1002 Jakub HochmuthJakub Hochmuth 15 Atletika HavířovAtletika Havířov 2 46.15
8 885 Kryštof PiačekKryštof Piaček 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 50.30
Total 8 racers
Běh 02 (Mon, 13.5.2024 - 16:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 856 Šimon KočvaraŠimon Kočvara 15 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 37.47
2 997 Ondřej MráčekOndřej Mráček 16 HC VÍTKOVICE RIDERA/ 1.SC TEMPISH VÍTKOVICEHC VÍTKOVICE RIDERA/ 1.SC T... 6 38.46
3 1003 Vojtěch PřečekVojtěch Přeček 15 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná,ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 7 38.61
4 834 Alex MartynekAlex Martynek 15 ZŠ Otická, OpavaZŠ Otická, Opava 5 39.47
5 857 Matouš KočvaraMatouš Kočvara 15 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 40.43
6 990 Matěj FoldynaMatěj Foldyna 16 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 1 40.49
7 982 Matěj KantorMatěj Kantor 16 Školka PřímáŠkolka Přímá 2 52.96
Total 7 racers
Běh 03 (Mon, 13.5.2024 - 16:35) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 988 Jonáš StejskalJonáš Stejskal 15 HavířovHavířov 8 37.17
2 945 Matyáš StachovecMatyáš Stachovec 15 ZŠ a MŠ Žabeň, P.O.ZŠ a MŠ Žabeň, P.O. 5 38.93
3 991 Tobiáš TrombíkTobiáš Trombík 16 ZŠ a MŠ PísekZŠ a MŠ Písek 7 39.66
4 942 Viktor PorzerViktor Porzer 15 ZŠ a waldorfská ZŠ, Ostrava-Poruba, P.O.ZŠ a waldorfská ZŠ, Ostrava... 3 40.84
5 913 Adam MatlochAdam Matloch 16 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Havířov - BluZŠ a MŠ s polským jazykem v... 2 41.57
6 840 Ondřej ProchovníkOndřej Prochovník 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 45.44
7 970 Adam KozelAdam Kozel 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 47.25
8 954 Martin SvobodaMartin Svoboda 16 TJ Slovan HavířovTJ Slovan Havířov 6 48.88
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 864 David JurčekDavid Jurček 15 SK PRESTAR OpavaSK PRESTAR Opava 4 33.23
2 944 Eliáš MikaEliáš Mika 15 Tj slezan FMTj slezan FM 5 34.58
3 988 Jonáš StejskalJonáš Stejskal 15 HavířovHavířov 8 37.17
4 856 Šimon KočvaraŠimon Kočvara 15 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 37.47
5 997 Ondřej MráčekOndřej Mráček 16 HC VÍTKOVICE RIDERA/ 1.SC TEMPISH VÍTKOVICEHC VÍTKOVICE RIDERA/ 1.SC T... 6 38.46
6 1003 Vojtěch PřečekVojtěch Přeček 15 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná,ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 7 38.61
7 945 Matyáš StachovecMatyáš Stachovec 15 ZŠ a MŠ Žabeň, P.O.ZŠ a MŠ Žabeň, P.O. 5 38.93
8 834 Alex MartynekAlex Martynek 15 ZŠ Otická, OpavaZŠ Otická, Opava 5 39.47
9 991 Tobiáš TrombíkTobiáš Trombík 16 ZŠ a MŠ PísekZŠ a MŠ Písek 7 39.66
10 880 Filip BučekFilip Buček 16 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 1 39.74
11 881 Viktor HumlíčekViktor Humlíček 15 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 3 39.80
12 857 Matouš KočvaraMatouš Kočvara 15 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 40.43
13 990 Matěj FoldynaMatěj Foldyna 16 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 1 40.49
14 942 Viktor PorzerViktor Porzer 15 ZŠ a waldorfská ZŠ, Ostrava-Poruba, P.O.ZŠ a waldorfská ZŠ, Ostrava... 3 40.84
15 896 Lukáš VáclavekLukáš Václavek 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 41.53
16 913 Adam MatlochAdam Matloch 16 ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Havířov - BluZŠ a MŠ s polským jazykem v... 2 41.57
17 884 Andrii ZhukalinAndrii Zhukalin 15 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 8 43.07
18 840 Ondřej ProchovníkOndřej Prochovník 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 45.44
19 1002 Jakub HochmuthJakub Hochmuth 15 Atletika HavířovAtletika Havířov 2 46.15
20 970 Adam KozelAdam Kozel 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 47.25
21 954 Martin SvobodaMartin Svoboda 16 TJ Slovan HavířovTJ Slovan Havířov 6 48.88
22 885 Kryštof PiačekKryštof Piaček 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 50.30
23 982 Matěj KantorMatěj Kantor 16 Školka PřímáŠkolka Přímá 2 52.96

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Mon, 13.5.2024 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 998 Gréta StaňkováGréta Staňková 16 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 36.76
2 906 Kristýna HolušováKristýna Holušová 16 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 39.25
3 932 Stella VavrousováStella Vavrousová 15 Atletika HavířovAtletika Havířov 8 40.47
4 950 Jana VavříčkováJana Vavříčková 15 MSK OrlováMSK Orlová 9 42.52
5 835 Magdaléna HarenzováMagdaléna Harenzová 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 42.71
6 977 Beatka SchmidováBeatka Schmidová 16 Altetika Poruba z.v.Altetika Poruba z.v. 6 43.08
7 915 Beata LabudekBeata Labudek 15 Atletika HavířovAtletika Havířov 4 44.60
8 841 Magdaléna OčadláMagdaléna Očadlá 15 Atletika HavířovAtletika Havířov 5 46.02
9 876 Anna BudíkováAnna Budíková 15 ZŠ Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres KarvináZŠ Havířov-Město Žákovská 1... 1 47.37
Total 9 racers
Běh 02 (Mon, 13.5.2024 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 989 Karolina PipekKarolina Pipek 15 ZS ostrcilova OstravaZS ostrcilova Ostrava 5 35.61
2 984 Barbora VychodilováBarbora Vychodilová 16 ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 10, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova... 9 37.58
3 963 Anežka RakováAnežka Raková 15 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 39.15
4 870 Thea NovákováThea Nováková 16 TJ SLEZAN FRÝDEK MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK MÍSTEK 4 39.53
5 951 Ema GerlichováEma Gerlichová 15 ZŠ a MŠ AlbrechticeZŠ a MŠ Albrechtice 1 40.92
6 1000 Karolína GlocováKarolína Glocová 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 41.84
7 965 Klára ValentováKlára Valentová 16 ZŠ Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, P.O.ZŠ Havířov-Město 1. máje 10... 7 45.60
8 996 Eva HartmannováEva Hartmannová 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 46.59
9 995 Vendula VichrováVendula Vichrová 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 48.12
Total 9 racers
Běh 03 (Mon, 13.5.2024 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 900 Viktorie KotrlováViktorie Kotrlová 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 38.68
2 898 Anna PletichováAnna Pletichová 15 ZŠ M. KudeříkováZŠ M. Kudeříková 7 39.33
3 899 Zoe BurgrováZoe Burgrová 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 40.32
4 976 Marie ŠnapkováMarie Šnapková 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 40.61
5 877 Ema ByrtusováEma Byrtusová 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 44.40
6 851 Eliška ZákutnáEliška Zákutná 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 9 48.54
7 933 Teodora BouchalováTeodora Bouchalová 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 48.98
8 888 Amálie HorákováAmálie Horáková 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 54.36
9 981 Markéta MusilováMarkéta Musilová 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 57.89
Total 9 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 989 Karolina PipekKarolina Pipek 15 ZS ostrcilova OstravaZS ostrcilova Ostrava 5 35.61
2 998 Gréta StaňkováGréta Staňková 16 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 36.76
3 984 Barbora VychodilováBarbora Vychodilová 16 ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 10, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova... 9 37.58
4 900 Viktorie KotrlováViktorie Kotrlová 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 38.68
5 963 Anežka RakováAnežka Raková 15 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 39.15
6 906 Kristýna HolušováKristýna Holušová 16 Slezan Frýdek-MístekSlezan Frýdek-Místek 3 39.25
7 898 Anna PletichováAnna Pletichová 15 ZŠ M. KudeříkováZŠ M. Kudeříková 7 39.33
8 870 Thea NovákováThea Nováková 16 TJ SLEZAN FRÝDEK MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK MÍSTEK 4 39.53
9 899 Zoe BurgrováZoe Burgrová 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 40.32
10 932 Stella VavrousováStella Vavrousová 15 Atletika HavířovAtletika Havířov 8 40.47
11 976 Marie ŠnapkováMarie Šnapková 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 40.61
12 951 Ema GerlichováEma Gerlichová 15 ZŠ a MŠ AlbrechticeZŠ a MŠ Albrechtice 1 40.92
13 1000 Karolína GlocováKarolína Glocová 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 41.84
14 950 Jana VavříčkováJana Vavříčková 15 MSK OrlováMSK Orlová 9 42.52
15 835 Magdaléna HarenzováMagdaléna Harenzová 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 42.71
16 977 Beatka SchmidováBeatka Schmidová 16 Altetika Poruba z.v.Altetika Poruba z.v. 6 43.08
17 877 Ema ByrtusováEma Byrtusová 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 44.40
18 915 Beata LabudekBeata Labudek 15 Atletika HavířovAtletika Havířov 4 44.60
19 965 Klára ValentováKlára Valentová 16 ZŠ Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, P.O.ZŠ Havířov-Město 1. máje 10... 7 45.60
20 841 Magdaléna OčadláMagdaléna Očadlá 15 Atletika HavířovAtletika Havířov 5 46.02
21 996 Eva HartmannováEva Hartmannová 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 46.59
22 876 Anna BudíkováAnna Budíková 15 ZŠ Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres KarvináZŠ Havířov-Město Žákovská 1... 1 47.37
23 995 Vendula VichrováVendula Vichrová 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 48.12
24 851 Eliška ZákutnáEliška Zákutná 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 9 48.54
25 933 Teodora BouchalováTeodora Bouchalová 16 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 48.98
26 888 Amálie HorákováAmálie Horáková 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 54.36
27 981 Markéta MusilováMarkéta Musilová 15 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 57.89

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (Mon, 13.5.2024 - 17:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 910 Albert RákosAlbert Rákos 13 SSK Vítkovice,z.s.SSK Vítkovice,z.s. 4 48.83
2 983 Roland TrochaRoland Trocha 13 Hc Oceláři TřinecHc Oceláři Třinec 6 50.24
3 964 Daniel ValentaDaniel Valenta 14 ZŠ Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, P.O.ZŠ Havířov-Město 1. máje 10... 7 55.58
4 926 Matěj JuřenaMatěj Juřena 14 Atletický klub KopřivniceAtletický klub Kopřivnice 2 56.93
5 986 Tomáš DužíkTomáš Dužík 14 ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72, P.O.ZŠ Slezská Ostrava, Bohumín... 1 58.97
6 866 šimon Novákšimon Novák 14 TJ SLEZAN FRÝDEK MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK MÍSTEK 3 62.09
7 980 Maxim ZemanMaxim Zeman 14 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kos... 8 65.57
8 953 Jan SvobodaJan Svoboda 14 Basketbalový oddíl TJ START HAVÍŘOVBasketbalový oddíl TJ START... 5 70.12
Total 8 racers
Běh 02 (Mon, 13.5.2024 - 17:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 962 Adam KoňaříkAdam Koňařík 14 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 2 49.91
2 958 Matouš ValkovičMatouš Valkovič 14 ZŠ Paskov - TJ Slezan Frýdek-MístekZŠ Paskov - TJ Slezan Frýde... 6 53.75
3 959 Erik NasadilErik Nasadil 14 ZŠ, Ostrava-Poruba, Dětská 915, P.O.ZŠ, Ostrava-Poruba, Dětská ... 5 55.10
4 960 Antonín MusálekAntonín Musálek 13 ZŠ, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, P.O.ZŠ, Ostrava-Poruba, Bulhars... 4 58.13
5 940 Jakub LegátJakub Legát 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 58.36
6 966 Filip HolajnFilip Holajn 14 Atletika Havířov 1965 - odd. TěrlickoAtletika Havířov 1965 - od... 1 59.81
7 994 Vítězslav VicherVítězslav Vicher 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 64.32
8 952 Teodor ValošekTeodor Valošek 13 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 66.36
Total 8 racers
Běh 03 (Mon, 13.5.2024 - 17:05) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 978 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Altetika Poruba z.v.Altetika Poruba z.v. 6 44.83
2 928 Szymon BezecnySzymon Bezecny 14 ZŠ s pol.jaz.vyuč.Havličkova, Český TěšínZŠ s pol.jaz.vyuč.Havličkov... 1 58.92
3 1004 Maxmilián KožušníkMaxmilián Kožušník 13 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 62.48
4 891 Kryštof ŠkrobánekKryštof Škrobánek 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 65.61
5 890 Tobiáš KoláčekTobiáš Koláček 13 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 78.95
6 889 Matyáš KoláčekMatyáš Koláček 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 81.64
7 893 Matěj KantorMatěj Kantor 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 84.77
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 978 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 Altetika Poruba z.v.Altetika Poruba z.v. 6 44.83
2 910 Albert RákosAlbert Rákos 13 SSK Vítkovice,z.s.SSK Vítkovice,z.s. 4 48.83
3 962 Adam KoňaříkAdam Koňařík 14 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 2 49.91
4 983 Roland TrochaRoland Trocha 13 Hc Oceláři TřinecHc Oceláři Třinec 6 50.24
5 958 Matouš ValkovičMatouš Valkovič 14 ZŠ Paskov - TJ Slezan Frýdek-MístekZŠ Paskov - TJ Slezan Frýde... 6 53.75
6 959 Erik NasadilErik Nasadil 14 ZŠ, Ostrava-Poruba, Dětská 915, P.O.ZŠ, Ostrava-Poruba, Dětská ... 5 55.10
7 964 Daniel ValentaDaniel Valenta 14 ZŠ Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, P.O.ZŠ Havířov-Město 1. máje 10... 7 55.58
8 926 Matěj JuřenaMatěj Juřena 14 Atletický klub KopřivniceAtletický klub Kopřivnice 2 56.93
9 960 Antonín MusálekAntonín Musálek 13 ZŠ, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, P.O.ZŠ, Ostrava-Poruba, Bulhars... 4 58.13
10 940 Jakub LegátJakub Legát 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 58.36
11 928 Szymon BezecnySzymon Bezecny 14 ZŠ s pol.jaz.vyuč.Havličkova, Český TěšínZŠ s pol.jaz.vyuč.Havličkov... 1 58.92
12 986 Tomáš DužíkTomáš Dužík 14 ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72, P.O.ZŠ Slezská Ostrava, Bohumín... 1 58.97
13 966 Filip HolajnFilip Holajn 14 Atletika Havířov 1965 - odd. TěrlickoAtletika Havířov 1965 - od... 1 59.81
14 866 šimon Novákšimon Novák 14 TJ SLEZAN FRÝDEK MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK MÍSTEK 3 62.09
15 1004 Maxmilián KožušníkMaxmilián Kožušník 13 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 62.48
16 994 Vítězslav VicherVítězslav Vicher 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 64.32
17 980 Maxim ZemanMaxim Zeman 14 ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kos... 8 65.57
18 891 Kryštof ŠkrobánekKryštof Škrobánek 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 65.61
19 952 Teodor ValošekTeodor Valošek 13 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 66.36
20 953 Jan SvobodaJan Svoboda 14 Basketbalový oddíl TJ START HAVÍŘOVBasketbalový oddíl TJ START... 5 70.12
21 890 Tobiáš KoláčekTobiáš Koláček 13 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 78.95
22 889 Matyáš KoláčekMatyáš Koláček 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 81.64
23 893 Matěj KantorMatěj Kantor 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 84.77

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (Mon, 13.5.2024 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 985 Tereza VychodilováTereza Vychodilová 13 ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 10, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova... 8 50.39
2 860 Lenka HaramulováLenka Haramulová 14 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 52.46
3 992 Ema TelnarováEma Telnarová 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 53.65
4 1005 Vanda ZabystrzanováVanda Zabystrzanová 14 ZŠ Slezská-Český Těšín-TJ TŽ TřinecZŠ Slezská-Český Těšín-TJ T... 9 54.66
5 859 Anna MelíškováAnna Melíšková 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 57.05
6 1001 Laura FilípkováLaura Filípková 14 Atletika HavířovAtletika Havířov 1 64.45
7 837 Barbora ZifčákováBarbora Zifčáková 13 ZŠ Marie Kudeříková-Havířov- AtletikaZŠ Marie Kudeříková-Havířov... 10 65.70
8 844 Gabriela PechováGabriela Pechová 14 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná,ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 5 65.95
9 935 Julie StaufčíkováJulie Staufčíková 13 Atletika Havirov 1965Atletika Havirov 1965 6 65.95
MS 979 Sofie FilipováSofie Filipová 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 49.95
Total 10 racers
Běh 02 (Mon, 13.5.2024 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 936 Hana TlolkováHana Tlolková 13 TJ Jákl KarvináTJ Jákl Karviná 10 56.42
2 838 Sofie DavidováSofie Davidová 13 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná,ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 3 58.01
3 993 Valerie GallováValerie Gallová 13 M. Kudeříkové, HavířovM. Kudeříkové, Havířov 5 60.95
4 961 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková 14 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 61.79
5 843 Eliška KubíčkováEliška Kubíčková 14 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres KarviZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 8 64.35
6 836 Debora ČasarováDebora Časarová 14 Msk atletika OrlováMsk atletika Orlová 2 64.74
7 917 Anna FajmonováAnna Fajmonová 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 67.30
8 883 Marie HumlíčkováMarie Humlíčková 13 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 7 68.68
9 878 Linda BučkováLinda Bučková 14 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 1 69.53
848 Aneta HertlováAneta Hertlová 13 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 6 DNS
Total 10 racers
Běh 03 (Mon, 13.5.2024 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 867 Adéla MelíškováAdéla Melíšková 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 9 53.93
2 956 Karin ValicováKarin Valicová 14 ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 64, P.O.ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaz... 7 54.35
3 999 Nina PolidarováNina Polidarová 14 ZŠ M. KudeříkováZŠ M. Kudeříková 6 54.40
4 868 Vanda KlaudováVanda Klaudová 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 8 54.60
5 973 Markéta HealyMarkéta Healy 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 59.71
6 847 Gabriela MaršálkováGabriela Maršálková 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 64.67
7 923 Eliška PoláčkováEliška Poláčková 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 65.64
8 901 Eliška KotasováEliška Kotasová 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 77.42
9 903 Amálie KozákováAmálie Kozáková 13 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 79.33
Total 9 racers
Summary phase results Excel
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 985 Tereza VychodilováTereza Vychodilová 13 ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 10, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova... 8 50.39
2 860 Lenka HaramulováLenka Haramulová 14 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 52.46
3 992 Ema TelnarováEma Telnarová 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 7 53.65
4 867 Adéla MelíškováAdéla Melíšková 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 9 53.93
5 956 Karin ValicováKarin Valicová 14 ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 64, P.O.ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaz... 7 54.35
6 999 Nina PolidarováNina Polidarová 14 ZŠ M. KudeříkováZŠ M. Kudeříková 6 54.40
7 868 Vanda KlaudováVanda Klaudová 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 8 54.60
8 1005 Vanda ZabystrzanováVanda Zabystrzanová 14 ZŠ Slezská-Český Těšín-TJ TŽ TřinecZŠ Slezská-Český Těšín-TJ T... 9 54.66
9 936 Hana TlolkováHana Tlolková 13 TJ Jákl KarvináTJ Jákl Karviná 10 56.42
10 859 Anna MelíškováAnna Melíšková 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 57.05
11 838 Sofie DavidováSofie Davidová 13 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná,ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 3 58.01
12 973 Markéta HealyMarkéta Healy 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 59.71
13 993 Valerie GallováValerie Gallová 13 M. Kudeříkové, HavířovM. Kudeříkové, Havířov 5 60.95
14 961 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková 14 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 61.79
15 843 Eliška KubíčkováEliška Kubíčková 14 ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres KarviZŠ Havířov-Podlesí Mládežni... 8 64.35
16 1001 Laura FilípkováLaura Filípková 14 Atletika HavířovAtletika Havířov 1 64.45
17 847 Gabriela MaršálkováGabriela Maršálková 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 64.67
18 836 Debora ČasarováDebora Časarová 14 Msk atletika OrlováMsk atletika Orlová 2 64.74
19 923 Eliška PoláčkováEliška Poláčková 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 65.64
20 837 Barbora ZifčákováBarbora Zifčáková 13 ZŠ Marie Kudeříková-Havířov- AtletikaZŠ Marie Kudeříková-Havířov... 10 65.70
21 844 Gabriela PechováGabriela Pechová 14 ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná,ZŠ Havířov - Město M. Kudeř... 5 65.95
21 935 Julie StaufčíkováJulie Staufčíková 13 Atletika Havirov 1965Atletika Havirov 1965 6 65.95
23 917 Anna FajmonováAnna Fajmonová 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 67.30
24 883 Marie HumlíčkováMarie Humlíčková 13 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 7 68.68
25 878 Linda BučkováLinda Bučková 14 ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O. 1 69.53
26 901 Eliška KotasováEliška Kotasová 14 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 77.42
27 903 Amálie KozákováAmálie Kozáková 13 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 79.33
979 Sofie FilipováSofie Filipová 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 2 49.95
848 Aneta HertlováAneta Hertlová 13 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 6 DNS

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(Mon, 13.5.2024 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 962 Adam KoňaříkAdam Koňařík
AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice
14 9 34.95
2 Albert SchmidaAlbert Schmida
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
14 16 34.55
3 866 šimon Novákšimon Novák
TJ SLEZAN FRÝDEK MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK MÍSTEK
14 14 33.60
4 958 Matouš ValkovičMatouš Valkovič
ZŠ Paskov - TJ Slezan Frýdek-MístekZŠ Paskov - TJ Slezan Frýde...
14 21 31.55
5 964 Daniel ValentaDaniel Valenta
ZŠ Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, P.O.ZŠ Havířov-Město 1. máje 10...
14 20 28.25
6 983 Roland TrochaRoland Trocha
Hc Oceláři TřinecHc Oceláři Třinec
13 19 27.45
7 966 Filip HolajnFilip Holajn
Atletika Havířov 1965 - odd. TěrlickoAtletika Havířov 1965 - od...
14 4 26.15
8 980 Maxim ZemanMaxim Zeman
ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kos...
14 24 25.70
9 960 Antonín MusálekAntonín Musálek
ZŠ, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, P.O.ZŠ, Ostrava-Poruba, Bulhars...
13 12 24.70
10 959 Erik NasadilErik Nasadil
ZŠ, Ostrava-Poruba, Dětská 915, P.O.ZŠ, Ostrava-Poruba, Dětská ...
14 13 22.50
11 953 Jan SvobodaJan Svoboda
Basketbalový oddíl TJ START HAVÍŘOVBasketbalový oddíl TJ START...
14 17 21.30
12 994 Vítězslav VicherVítězslav Vicher
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
14 23 20.60
13 910 Albert RákosAlbert Rákos
SSK Vítkovice,z.s.SSK Vítkovice,z.s.
13 15 20.40
14 926 Matěj JuřenaMatěj Juřena
Atletický klub KopřivniceAtletický klub Kopřivnice
14 5 20.20
15 986 Tomáš DužíkTomáš Dužík
ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72, P.O.ZŠ Slezská Ostrava, Bohumín...
14 2 19.45
16 940 Jakub LegátJakub Legát
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
14 10 16.20
17 889 Matyáš KoláčekMatyáš Koláček
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
14 7 15.15
18 893 Matěj KantorMatěj Kantor
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
14 6 14.20
19 890 Tobiáš KoláčekTobiáš Koláček
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
13 8 13.85
20 952 Teodor ValošekTeodor Valošek
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
13 22 13.05
Filip GaliaFilip Galia
Atletika HavířovAtletika Havířov
13 3 DNS
Štěpán LehockýŠtěpán Lehocký
FK Gascontrol HavířovFK Gascontrol Havířov
13 11 DNS
928 Szymon BezecnySzymon Bezecny
ZŠ s pol.jaz.vyuč.Havličkova, Český TěšínZŠ s pol.jaz.vyuč.Havličkov...
14 1 DNS
891 Kryštof ŠkrobánekKryštof Škrobánek
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
14 18 DNS
Total 24 racers

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(Mon, 13.5.2024 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 868 Vanda KlaudováVanda Klaudová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 13 35.90
2 867 Adéla MelíškováAdéla Melíšková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 19 34.80
3 859 Anna MelíškováAnna Melíšková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 30 30.90
4 848 Aneta HertlováAneta Hertlová
AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice
13 10 29.00
5 985 Tereza VychodilováTereza Vychodilová
ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova 10, P.O.ZŠ a MŠ Ostrava, Ostrčilova...
13 27 25.80
6 838 Sofie DavidováSofie Davidová
ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná,ZŠ Havířov - Město M. Kudeř...
13 3 25.40
7 837 Barbora ZifčákováBarbora Zifčáková
ZŠ Marie Kudeříková-Havířov- AtletikaZŠ Marie Kudeříková-Havířov...
13 29 24.15
8 993 Valerie GallováValerie Gallová
M. Kudeříkové, HavířovM. Kudeříkové, Havířov
13 7 23.30
9 992 Ema TelnarováEma Telnarová
Atletika PorubaAtletika Poruba
14 24 21.40
10 956 Karin ValicováKarin Valicová
ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 64, P.O.ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaz...
14 26 18.90
11 973 Markéta HealyMarkéta Healy
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
14 9 18.00
12 1001 Laura FilípkováLaura Filípková
Atletika HavířovAtletika Havířov
14 5 17.40
13 979 Sofie FilipováSofie Filipová
Atletika PorubaAtletika Poruba
14 6 17.25
14 878 Linda BučkováLinda Bučková
ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.
14 1 14.95
15 847 Gabriela MaršálkováGabriela Maršálková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
14 18 14.80
16 860 Lenka HaramulováLenka Haramulová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
14 8 14.70
17 903 Amálie KozákováAmálie Kozáková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
13 15 14.25
18 844 Gabriela PechováGabriela Pechová
ZŠ Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná,ZŠ Havířov - Město M. Kudeř...
14 21 13.35
19 936 Hana TlolkováHana Tlolková
TJ Jákl KarvináTJ Jákl Karviná
13 25 12.95
20 843 Eliška KubíčkováEliška Kubíčková
ZŠ Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres KarviZŠ Havířov-Podlesí Mládežni...
14 16 12.25
21 935 Julie StaufčíkováJulie Staufčíková
Atletika Havirov 1965Atletika Havirov 1965
13 23 11.65
22 923 Eliška PoláčkováEliška Poláčková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
14 11.45
23= 883 Marie HumlíčkováMarie Humlíčková
ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.
13 12 11.40
23= 961 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
14 17 11.40
25 901 Eliška KotasováEliška Kotasová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
14 14 10.10
26 836 Debora ČasarováDebora Časarová
Msk atletika OrlováMsk atletika Orlová
14 2 09.95
27 917 Anna FajmonováAnna Fajmonová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
14 4 07.75
1005 Vanda ZabystrzanováVanda Zabystrzanová
ZŠ Slezská-Český Těšín-TJ TŽ TřinecZŠ Slezská-Český Těšín-TJ T...
14 28 DNS
Sára NeuwirtováSára Neuwirtová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
13 20 DNS
Adéla PetrovskáAdéla Petrovská
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
14 22 DNS
Marie HumlickovaMarie Humlickova
ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.ZŠ a MŠ Těrlicko, P.O.
13 11 DNS
Total 31 racers