Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6.55 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 6.12 | ||||||||||||||||
3 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
02 | 6.11 | ||||||||||||||||
5 |
Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla Praha |
02 | 5.94 | ||||||||||||||||
6 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 5.86 | ||||||||||||||||
7 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 5.81 | ||||||||||||||||
8 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5.72 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 5.70 | ||||||||||||||||
10 |
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC Brno |
02 | 5.65 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 5.62 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 5.33 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Jaroměř |
02 | 5.13 | ||||||||||||||||
14 |
Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 5.05 | ||||||||||||||||
15 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
02 | 4.97 | ||||||||||||||||
16 |
Merek CelfrMerek Celfr
BYAC Brno |
02 | 4.89 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 5.26 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 5.23 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
02 | 5.17 | ||||||||||||||||
4 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK Bílina |
02 | 5.17 | ||||||||||||||||
5 |
David BatelkaDavid Batelka
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 5.10 | ||||||||||||||||
6 |
František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 5.07 | ||||||||||||||||
7 |
Michal KadlecMichal Kadlec
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 4.96 | ||||||||||||||||
8 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4.95 | ||||||||||||||||
9 |
Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L. |
02 | 4.88 | ||||||||||||||||
10 |
Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 4.83 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
02 | 4.79 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5.92 | ||||||||||||||||
2 |
Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 5.85 | ||||||||||||||||
8 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 5.25 | ||||||||||||||||
9 |
Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start Havířov |
03 | 5.22 | ||||||||||||||||
11 |
Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 5.04 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 5.02 | ||||||||||||||||
14 |
David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 4.62 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 5.33 | ||||||||||||||||
2 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.32 | ||||||||||||||||
3 |
Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5.23 | ||||||||||||||||
7 |
Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček
BYAC Brno |
03 | 5.10 | ||||||||||||||||
8 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 5.02 | ||||||||||||||||
9 |
Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z . s. |
03 | 4.95 | ||||||||||||||||
10 |
Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 4.84 | ||||||||||||||||
11 |
Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 4.78 | ||||||||||||||||
13 |
Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 4.73 | ||||||||||||||||
14 |
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 4.72 | ||||||||||||||||
15 |
Michal KuchařMichal Kuchař
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.66 | ||||||||||||||||
17 |
Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.45 | ||||||||||||||||
18 |
Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.43 | ||||||||||||||||
19 |
Jan BukovskýJan Bukovský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 3.66 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Kvalifikace E (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 5.19 | ||||||||||||||||
2 |
Adam DokoupilAdam Dokoupil
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.90 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.70 | ||||||||||||||||
6 |
Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 4.61 | ||||||||||||||||
7 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 4.54 | ||||||||||||||||
8 |
Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Bílina |
03 | 4.44 | ||||||||||||||||
10 |
David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
03 | 4.19 | ||||||||||||||||
11 |
Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 4.13 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak Vlašim |
03 | 4.13 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub HemberaJakub Hembera
SK Žirovnice |
03 | 3.94 | ||||||||||||||||
14 |
Marek MyškaMarek Myška
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 3.90 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6.59 -0.2 m/s | ||||||||||||||||
2 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 6.39 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla Praha |
02 | 6.10 -0.2 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 5.95 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 5.90 -0.7 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
02 | 5.74 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5.64 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5.89 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 5.85 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 5.46 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.36 -0.3 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 5.11 | ||||||||||||||||
5 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4.98 | ||||||||||||||||
7 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4.96 | ||||||||||||||||
8 |
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.93 | ||||||||||||||||
10 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 4.81 | ||||||||||||||||
11 |
Martin SedlákMartin Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 4.75 | ||||||||||||||||
12 |
Adrian OndraszekAdrian Ondraszek
TJ TŽ Třinec |
04 | 4.73 | ||||||||||||||||
13 |
Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 4.66 | ||||||||||||||||
17 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.37 | ||||||||||||||||
18 |
Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 4.32 | ||||||||||||||||
19 |
Pavel SmetanaPavel Smetana
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 4.24 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej PavelekOndřej Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 4.90 | ||||||||||||||||
2 |
Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 4.50 | ||||||||||||||||
4 |
Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský
Atletický klub Blansko Dvorská |
04 | 4.46 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 4.34 | ||||||||||||||||
7 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 4.30 | ||||||||||||||||
8 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 4.29 | ||||||||||||||||
10 |
Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 4.21 | ||||||||||||||||
11 |
Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 4.20 | ||||||||||||||||
12 |
František RajchlFrantišek Rajchl
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 4.18 | ||||||||||||||||
13 |
Josef FrecerJosef Frecer
BYAC Brno |
04 | 4.10 | ||||||||||||||||
14 |
Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 4.06 | ||||||||||||||||
15 |
Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.01 | ||||||||||||||||
16 |
Maxim FedkivMaxim Fedkiv
Orel jednota Vyškov - atletika |
04 | 4.01 | ||||||||||||||||
18 |
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.95 | ||||||||||||||||
19 |
Ladislav DrongLadislav Drong
TJ TŽ Třinec |
04 | 3.91 | ||||||||||||||||
20 |
Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 3.88 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 4.87 | ||||||||||||||||
2 |
Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno |
04 | 4.37 | ||||||||||||||||
4 |
Adam JelínekAdam Jelínek
TJ Dukla Praha |
04 | 4.20 | ||||||||||||||||
6 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | 4.13 | ||||||||||||||||
7 |
Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 4.08 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav
Orel jednota Vyškov - atletika |
04 | 4.07 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub SurgaJakub Surga
TJ Dukla Praha |
04 | 4.01 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 4.01 | ||||||||||||||||
15 |
Michal SlezáčekMichal Slezáček
Orel jednota Vyškov - atletika |
04 | 3.87 | ||||||||||||||||
16 |
Hynek JurkovičHynek Jurkovič
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 3.87 | ||||||||||||||||
17 |
Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
04 | 3.75 | ||||||||||||||||
18 |
Marek MalitsMarek Malits
ASK Blansko |
04 | 3.74 | ||||||||||||||||
19 |
Filip LudesFilip Ludes
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 3.72 | ||||||||||||||||
20 |
Radek PetržálekRadek Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.68 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 |
Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 4.72 | ||||||||||||||||
8 |
Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad Metují |
05 | 4.47 | ||||||||||||||||
9 |
Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 4.42 | ||||||||||||||||
11 |
Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 4.37 | ||||||||||||||||
12 |
Adam DostálAdam Dostál
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 4.32 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
05 | 4.26 | ||||||||||||||||
14 |
Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 4.17 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Kvalifikace E (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 4.25 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej GregrOndřej Gregr
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.20 | ||||||||||||||||
6 |
Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4.03 | ||||||||||||||||
7 |
Adam HoněkAdam Honěk
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 4.02 | ||||||||||||||||
8 |
Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
05 | 3.98 | ||||||||||||||||
9 |
David NevařilDavid Nevařil
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 3.84 | ||||||||||||||||
10 |
Lukáš SasínekLukáš Sasínek
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 3.78 | ||||||||||||||||
11 |
Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 3.76 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC Brno |
05 | 3.67 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub DusilJakub Dusil
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 2.78 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Kvalifikace F (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 4.33 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 4.29 | ||||||||||||||||
4 |
Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 4.24 | ||||||||||||||||
5 |
Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4.15 | ||||||||||||||||
6 |
Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 3.93 | ||||||||||||||||
7 |
Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 3.92 | ||||||||||||||||
8 |
Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 3.91 | ||||||||||||||||
9 |
Štěpán HanekŠtěpán Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
05 | 3.72 | ||||||||||||||||
11 |
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 3.68 | ||||||||||||||||
12 |
Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.63 | ||||||||||||||||
13 |
Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3.61 | ||||||||||||||||
14 |
Štěpán SuchanŠtěpán Suchan
TJ Dukla Praha |
05 | 3.61 | ||||||||||||||||
18 |
Petr VeselýPetr Veselý
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 3.24 | ||||||||||||||||
19 |
Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 3.21 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 4.76 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 5.41 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 5.35 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 5.18 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 5.14 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno |
02 | 5.03 | ||||||||||||||||
5 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4.98 | ||||||||||||||||
6 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 4.94 | ||||||||||||||||
8 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 4.89 | ||||||||||||||||
9 |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 4.88 | ||||||||||||||||
10 |
Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.81 | ||||||||||||||||
11 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
02 | 4.81 | ||||||||||||||||
12 |
Vendula MaršíkováVendula Maršíková
SK Nové Město nad Metují |
02 | 4.75 | ||||||||||||||||
14 |
Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 4.75 | ||||||||||||||||
15 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 4.68 | ||||||||||||||||
16 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
02 | 4.66 | ||||||||||||||||
17 |
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM Ostrov |
02 | 4.64 | ||||||||||||||||
18 |
Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 4.42 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 4.96 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 4.79 | ||||||||||||||||
4 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno |
02 | 4.78 | ||||||||||||||||
5 |
Dominika MikováDominika Miková
AK Olymp Brno |
02 | 4.64 | ||||||||||||||||
6 |
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4.56 | ||||||||||||||||
7 |
Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 4.51 | ||||||||||||||||
8 |
Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC Brno |
02 | 4.47 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK Bílina |
02 | 4.36 | ||||||||||||||||
17 |
Simona ŽiškováSimona Žišková
TJ Valašské Meziříčí |
02 | 4.08 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Yevheniya MurnykYevheniya Murnyk
JAC Brno |
02 | 4.82 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
02 | 4.33 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC Brno |
02 | 4.31 | ||||||||||||||||
5 |
Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 4.24 | ||||||||||||||||
6 |
Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 4.21 | ||||||||||||||||
7 |
Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4.17 | ||||||||||||||||
8 |
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 4.09 | ||||||||||||||||
9 |
Denisa PláškováDenisa Plášková
VSK Univerzita Brno |
02 | 4.07 | ||||||||||||||||
10 |
Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 4.00 | ||||||||||||||||
11 |
Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla Praha |
02 | 3.83 | ||||||||||||||||
12 |
Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 3.82 | ||||||||||||||||
13 |
Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 3.75 | ||||||||||||||||
14 |
Klára TrnkováKlára Trnková
JAC Brno |
02 | 3.56 | ||||||||||||||||
15 |
Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová
JAC Brno |
02 | 2.89 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.25 | ||||||||||||||||
4 |
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.01 | ||||||||||||||||
5 |
Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 4.93 | ||||||||||||||||
6 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.93 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 4.88 | ||||||||||||||||
9 |
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.78 | ||||||||||||||||
10 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 4.77 | ||||||||||||||||
11 |
Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 4.70 | ||||||||||||||||
12 |
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 4.68 | ||||||||||||||||
14 |
Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 4.63 | ||||||||||||||||
15 |
Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 4.61 | ||||||||||||||||
16 |
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 4.60 | ||||||||||||||||
17 |
Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 4.59 | ||||||||||||||||
20 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 4.45 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Kvalifikace E (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 5.09 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 4.65 | ||||||||||||||||
3 |
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.64 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC Brno |
03 | 4.51 | ||||||||||||||||
7 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 4.50 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno |
03 | 4.45 | ||||||||||||||||
10 |
Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 4.42 | ||||||||||||||||
11 |
Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 4.39 | ||||||||||||||||
13 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 4.34 | ||||||||||||||||
14 |
Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
03 | 4.32 | ||||||||||||||||
15 |
Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak Vlašim |
03 | 4.31 | ||||||||||||||||
16 |
Desislava HristovaDesislava Hristova
TJ Sokol Přísnotice |
03 | 4.28 | ||||||||||||||||
17 |
Ester VančurováEster Vančurová
TJ Valašské Meziříčí |
03 | 4.19 | ||||||||||||||||
18 |
Eliška CzeschováEliška Czeschová
TJ Olympia Bruntál z.s. |
03 | 4.03 | ||||||||||||||||
19 |
Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 3.99 | ||||||||||||||||
21 |
Michaela DostálováMichaela Dostálová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 3.95 | ||||||||||||||||
22 |
Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 3.94 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Kvalifikace F (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Amálie MynářováAmálie Mynářová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.36 | ||||||||||||||||
6 |
Sabina SobotkováSabina Sobotková
JAC Brno |
03 | 4.31 | ||||||||||||||||
7 |
Eva DušánkováEva Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 4.28 | ||||||||||||||||
8 |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 4.10 | ||||||||||||||||
9 |
Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak Vlašim |
03 | 4.09 | ||||||||||||||||
10 |
Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 4.08 | ||||||||||||||||
11 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 4.06 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.05 | ||||||||||||||||
13 |
Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.04 | ||||||||||||||||
14 |
Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
03 | 4.04 | ||||||||||||||||
15 |
Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 4.00 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza MerhautováTereza Merhautová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 4.00 | ||||||||||||||||
17 |
Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3.98 | ||||||||||||||||
18 |
Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3.97 | ||||||||||||||||
19 |
Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC Brno |
03 | 3.97 | ||||||||||||||||
20 |
Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak Vlašim |
03 | 3.96 | ||||||||||||||||
22 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 3.95 | ||||||||||||||||
23 |
Vendula HajnáVendula Hajná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 3.91 | ||||||||||||||||
24 |
Jana SombergováJana Sombergová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3.85 | ||||||||||||||||
25 |
Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk z.s. |
03 | 2.92 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Kvalifikace G (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina GalburováMartina Galburová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 4.38 | ||||||||||||||||
3 |
Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.29 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 4.23 | ||||||||||||||||
5 |
Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 4.16 | ||||||||||||||||
6 |
Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 4.16 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 4.10 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.02 | ||||||||||||||||
9 |
Hana KopelováHana Kopelová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.01 | ||||||||||||||||
10 |
Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3.98 | ||||||||||||||||
11 |
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 3.98 | ||||||||||||||||
12 |
Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 3.97 | ||||||||||||||||
13 |
Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 3.87 | ||||||||||||||||
14 |
Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 3.84 | ||||||||||||||||
15 |
Anna VařekováAnna Vařeková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 3.83 | ||||||||||||||||
16 |
Aneta VeseláAneta Veselá
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 3.75 | ||||||||||||||||
17 |
Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 3.74 | ||||||||||||||||
18 |
Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 3.73 | ||||||||||||||||
19 |
Vendula ŽáčkováVendula Žáčková
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 3.72 | ||||||||||||||||
20 |
Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
AK Olymp Brno |
03 | 3.24 | ||||||||||||||||
21 |
Nela PernicováNela Pernicová
ASK Blansko |
03 | 3.18 | ||||||||||||||||
22 |
Klára ProcházkováKlára Procházková
AK Bílina |
03 | 2.70 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.68 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 5.46 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5.08 -2.1 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.02 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 5.01 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.68 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno |
02 | 5.25 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 5.15 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 5.09 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 5.01 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 4.65 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 4.63 | ||||||||||||||||
3 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4.53 | ||||||||||||||||
5 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 4.31 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 4.31 | ||||||||||||||||
7 |
Monika JakouběováMonika Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 4.28 | ||||||||||||||||
8 |
Lenka BurešováLenka Burešová
TJ MDDM Ostrov |
05 | 4.20 | ||||||||||||||||
9 |
Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 4.19 | ||||||||||||||||
10 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 4.16 | ||||||||||||||||
11 |
Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 4.13 | ||||||||||||||||
12 |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.13 | ||||||||||||||||
13 |
Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.09 | ||||||||||||||||
14 |
Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 4.09 | ||||||||||||||||
15 |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 4.07 | ||||||||||||||||
16 |
Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.04 | ||||||||||||||||
17 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 4.03 | ||||||||||||||||
19 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 4.02 | ||||||||||||||||
20 |
Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4.01 | ||||||||||||||||
21 |
Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 3.97 | ||||||||||||||||
23 |
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 3.90 | ||||||||||||||||
24 |
Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno |
05 | 3.87 | ||||||||||||||||
25 |
Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 3.85 | ||||||||||||||||
26 |
Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 3.73 | ||||||||||||||||
27 |
Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 3.71 | ||||||||||||||||
28 |
Nikola JiříčkováNikola Jiříčková
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 3.62 | ||||||||||||||||
29 |
Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 3.61 | ||||||||||||||||
30 |
Tereza JanouškováTereza Janoušková
JAC Brno |
05 | 3.60 | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 4.30 | ||||||||||||||||
3 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 4.13 | ||||||||||||||||
5 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 4.05 | ||||||||||||||||
8 |
Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ Třinec |
05 | 4.01 | ||||||||||||||||
10 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3.97 | ||||||||||||||||
11= |
Markéta FričováMarkéta Fričová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 3.96 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 3.95 | ||||||||||||||||
14 |
Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 3.93 | ||||||||||||||||
16= |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 3.83 | ||||||||||||||||
16= |
Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 3.83 | ||||||||||||||||
18 |
Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 3.82 | ||||||||||||||||
20 |
Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 3.76 | ||||||||||||||||
23 |
Mariola LyskováMariola Lysková
TJ TŽ Třinec |
05 | 3.70 | ||||||||||||||||
25 |
Kateřina MaškováKateřina Mašková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 3.54 | ||||||||||||||||
26 |
Melanie sofie SchneebergerMelanie sofie Schneeberger
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.49 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 4.04 | ||||||||||||||||
5 |
Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 3.92 | ||||||||||||||||
7 |
Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 3.85 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 3.83 | ||||||||||||||||
9 |
Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3.83 | ||||||||||||||||
10 |
Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 3.81 | ||||||||||||||||
14 |
Helena BryšováHelena Bryšová
JAC Brno |
05 | 3.59 | ||||||||||||||||
15 |
Michaela PoštulkováMichaela Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.57 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 3.50 | ||||||||||||||||
17 |
Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 3.40 | ||||||||||||||||
20 |
Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s. |
05 | 3.38 | ||||||||||||||||
21 |
Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 3.36 | ||||||||||||||||
22 |
Sára KušnirákováSára Kušniráková
TJ TŽ Třinec |
05 | 3.27 | ||||||||||||||||
24 |
Franziska SchmidFranziska Schmid
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 3.05 | ||||||||||||||||
25 |
Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 2.86 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3.88 | ||||||||||||||||
3 |
Marie BohdálkováMarie Bohdálková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 3.80 | ||||||||||||||||
6 |
Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 3.63 | ||||||||||||||||
7 |
Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.59 | ||||||||||||||||
8 |
Petra BlažkováPetra Blažková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 3.45 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna KoděrováKristýna Koděrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.40 | ||||||||||||||||
13 |
Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.35 | ||||||||||||||||
14 |
Anežka KraisováAnežka Kraisová
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 3.34 | ||||||||||||||||
18 |
Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 3.30 | ||||||||||||||||
19 |
Klára JančováKlára Jančová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.29 | ||||||||||||||||
20 |
Lilla LojkováLilla Lojková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.25 | ||||||||||||||||
22 |
Františka SekaninováFrantiška Sekaninová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.22 | ||||||||||||||||
23 |
Natálie BieniekováNatálie Bienieková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.09 | ||||||||||||||||
24 |
Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ Třinec |
05 | 3.08 | ||||||||||||||||
25 |
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3.01 | ||||||||||||||||
26 |
Nela MatuchováNela Matuchová
BYAC Brno |
05 | 2.94 | ||||||||||||||||
27 |
Barbora TrefilováBarbora Trefilová
TJ Olympia Bruntál z.s. |
05 | 2.46 | ||||||||||||||||
28 |
Anna KalinAnna Kalin
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 2.45 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Kvalifikace E (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 5.25 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 5.11 | ||||||||||||||||
7 |
Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.79 | ||||||||||||||||
8 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 4.78 | ||||||||||||||||
10 |
Radka KučerováRadka Kučerová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 4.74 | ||||||||||||||||
11 |
Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L. |
04 | 4.71 | ||||||||||||||||
12 |
Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.68 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 4.65 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora KučerováBarbora Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.64 | ||||||||||||||||
15 |
Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM Ostrov |
04 | 4.61 | ||||||||||||||||
16 |
Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.52 | ||||||||||||||||
17 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 4.50 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina RichterováKateřina Richterová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.49 | ||||||||||||||||
19 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 4.46 | ||||||||||||||||
20 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.46 | ||||||||||||||||
21 |
Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 4.44 | ||||||||||||||||
24 |
Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ Třinec |
04 | 4.27 | ||||||||||||||||
25 |
Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 4.12 | ||||||||||||||||
26 |
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 4.05 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Kvalifikace F (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 4.73 | ||||||||||||||||
5 |
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.51 | ||||||||||||||||
6 |
Andrea VlkováAndrea Vlková
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.48 | ||||||||||||||||
9 |
Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
04 | 4.44 | ||||||||||||||||
11 |
Lenka LhotováLenka Lhotová
TJ Spartak Vlašim |
04 | 4.37 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC Brno |
04 | 4.36 | ||||||||||||||||
13 |
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4.34 | ||||||||||||||||
14 |
Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
04 | 4.31 | ||||||||||||||||
15 |
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.26 | ||||||||||||||||
16 |
Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK Blansko |
04 | 4.24 | ||||||||||||||||
17 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.23 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 4.18 | ||||||||||||||||
20 |
Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 4.18 | ||||||||||||||||
21 |
Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 4.13 | ||||||||||||||||
23 |
Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 4.10 | ||||||||||||||||
24 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.08 | ||||||||||||||||
25 |
Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 4.04 | ||||||||||||||||
26 |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 4.01 | ||||||||||||||||
27 |
Eliška PelíškováEliška Pelíšková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 3.95 | ||||||||||||||||
28 |
Denisa SommerováDenisa Sommerová
TJ Sokol Přísnotice |
04 | 3.86 | ||||||||||||||||
29 |
Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.80 | ||||||||||||||||
30 |
Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.64 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Kvalifikace G (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 4.55 | ||||||||||||||||
2 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 4.47 | ||||||||||||||||
3 |
Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ Třinec |
04 | 4.33 | ||||||||||||||||
4 |
Ella FinsterlováElla Finsterlová
AK Šternberk z.s. |
04 | 4.27 | ||||||||||||||||
5 |
Natálie BáňováNatálie Báňová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 4.20 | ||||||||||||||||
6 |
Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.17 | ||||||||||||||||
7 |
Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4.15 | ||||||||||||||||
8 |
Monika LorenzováMonika Lorenzová
TJ Sokol Přísnotice |
04 | 4.15 | ||||||||||||||||
10 |
Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC Brno |
04 | 4.10 | ||||||||||||||||
11 |
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.10 | ||||||||||||||||
12 |
Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC Brno |
04 | 4.08 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza HolubářováTereza Holubářová
AK Olymp Brno |
04 | 4.06 | ||||||||||||||||
14 |
Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.06 | ||||||||||||||||
15 |
Anna SkálováAnna Skálová
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 4.05 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ Třinec |
04 | 4.03 | ||||||||||||||||
17 |
Sára NavrátilováSára Navrátilová
TJ Olympia Bruntál z.s. |
04 | 4.02 | ||||||||||||||||
18 |
Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 3.93 | ||||||||||||||||
19 |
Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 3.90 | ||||||||||||||||
22 |
Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová
JAC Brno |
04 | 3.80 | ||||||||||||||||
23 |
Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | 3.77 | ||||||||||||||||
24 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 3.77 | ||||||||||||||||
25= |
Tereza DubováTereza Dubová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 3.62 | ||||||||||||||||
25= |
Eva PatočkováEva Patočková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 3.62 | ||||||||||||||||
27 |
Emily EdesováEmily Edesová
AK Olymp Brno |
04 | 2.90 | ||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
Kvalifikace H (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 4.38 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika RočkováVeronika Ročková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 4.14 | ||||||||||||||||
4 |
Marie HolakovskáMarie Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
04 | 4.01 | ||||||||||||||||
5 |
Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 3.99 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina KukalováKateřina Kukalová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.99 | ||||||||||||||||
7 |
Julie LátalováJulie Látalová
ASK Blansko |
04 | 3.95 | ||||||||||||||||
8 |
Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková
TJ Olympia Bruntál z.s. |
04 | 3.85 | ||||||||||||||||
10 |
Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 3.76 | ||||||||||||||||
11 |
Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 3.76 | ||||||||||||||||
13 |
Marie LukášováMarie Lukášová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 3.73 | ||||||||||||||||
14 |
Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
04 | 3.72 | ||||||||||||||||
15 |
Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová
JAC Brno |
04 | 3.72 | ||||||||||||||||
17 |
Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC Brno |
04 | 3.65 | ||||||||||||||||
18 |
Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3.65 | ||||||||||||||||
19 |
Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 3.62 | ||||||||||||||||
21 |
Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 3.56 | ||||||||||||||||
22 |
Šárka MilotováŠárka Milotová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 3.56 | ||||||||||||||||
23 |
Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla Praha |
04 | 3.55 | ||||||||||||||||
24 |
Kristýna LugošováKristýna Lugošová
AK Olymp Brno |
04 | 3.53 | ||||||||||||||||
26 |
Nikola KlusákováNikola Klusáková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 3.15 | ||||||||||||||||
27 |
Barbora BodečkováBarbora Bodečková
AK Olymp Brno |
04 | 3.09 | ||||||||||||||||
28 |
Rozálie PesslováRozálie Pesslová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 2.83 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 5.37 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 5.31 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.91 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 4.94 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 4.81 +2.1 m/s | 4.71 +1.6 m/s | |||||||||||||||
4 |
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 4.62 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 4.54 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Monika JakouběováMonika Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 4.49 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 4.41 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4.05 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)
Kvalifikace A (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 4.33 | ||||||||||||||||
5 |
Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.29 | ||||||||||||||||
6 |
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.18 | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 4.07 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.07 | ||||||||||||||||
9 |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 4.01 | ||||||||||||||||
11 |
Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek |
06 | 3.96 | ||||||||||||||||
12 |
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 3.93 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 3.88 | ||||||||||||||||
16 |
Fillipos DimitriadisFillipos Dimitriadis
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3.80 | ||||||||||||||||
17 |
Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 3.72 | ||||||||||||||||
18 |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3.71 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Kvalifikace B (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 4.13 | ||||||||||||||||
2 |
Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 4.12 | ||||||||||||||||
3 |
Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
06 | 4.05 | ||||||||||||||||
4 |
Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s. |
06 | 4.00 | ||||||||||||||||
6 |
Michal KociánMichal Kocián
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3.84 | ||||||||||||||||
7 |
Ondřej BeránekOndřej Beránek
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 3.82 | ||||||||||||||||
8 |
Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s. |
06 | 3.70 | ||||||||||||||||
9 |
Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 3.70 | ||||||||||||||||
10 |
Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 3.68 | ||||||||||||||||
11 |
Václav HladíkVáclav Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 3.59 | ||||||||||||||||
12 |
Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 3.55 | ||||||||||||||||
13 |
Filip MífekFilip Mífek
BYAC Brno |
06 | 3.55 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 3.47 | ||||||||||||||||
15 |
Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3.40 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub MaslaňákJakub Maslaňák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 2.50 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Kvalifikace C (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub BouškaJakub Bouška
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 3.90 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno |
06 | 3.79 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 3.74 | ||||||||||||||||
4 |
Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 3.74 | ||||||||||||||||
5 |
Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
06 | 3.59 | ||||||||||||||||
6 |
Jan SladkovskýJan Sladkovský
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.47 | ||||||||||||||||
7 |
Jan BílekJan Bílek
BYAC Brno |
06 | 3.44 | ||||||||||||||||
8 |
František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
06 | 3.44 | ||||||||||||||||
9 |
Patrik FilkaPatrik Filka
ASK Blansko |
07 | 3.43 | ||||||||||||||||
10 |
Matěj BělockýMatěj Bělocký
BYAC Brno |
06 | 3.42 | ||||||||||||||||
11 |
Šimon IndruchŠimon Indruch
JAC Brno |
06 | 3.39 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš KučeraTomáš Kučera
JAC Brno |
06 | 3.38 | ||||||||||||||||
13 |
Adam UxaAdam Uxa
JAC Brno |
06 | 3.36 | ||||||||||||||||
14 |
Dominik MachalaDominik Machala
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
06 | 3.28 | ||||||||||||||||
15 |
Dalibor DvořákDalibor Dvořák
TJ Olympia Bruntál z.s. |
06 | 3.23 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub SměšnýJakub Směšný
BYAC Brno |
06 | 3.21 | ||||||||||||||||
18 |
Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 3.10 | ||||||||||||||||
19 |
Jaroslav MoravecJaroslav Moravec
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.05 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 4.54 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 4.30 -1.2 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 4.21 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.15 -1.3 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.03 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)
Kvalifikace A (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 4.30 | ||||||||||||||||
2 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY Lanškroun |
06 | 4.21 | ||||||||||||||||
5 |
Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 4.15 | ||||||||||||||||
8 |
Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad Metují |
06 | 3.98 | ||||||||||||||||
10 |
Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ Strakonice |
06 | 3.96 | ||||||||||||||||
11 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3.96 | ||||||||||||||||
12 |
Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s. |
06 | 3.94 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 3.85 | ||||||||||||||||
16 |
Agáta AndělováAgáta Andělová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.70 | ||||||||||||||||
18 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 3.65 | ||||||||||||||||
19 |
Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno |
06 | 3.63 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Kvalifikace B (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 3.83 | ||||||||||||||||
3 |
Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 3.78 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina MikyskováKateřina Mikysková
AC Vysoké Mýto z.s. |
06 | 3.75 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 3.72 | ||||||||||||||||
9 |
Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
06 | 3.64 | ||||||||||||||||
10 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3.56 | ||||||||||||||||
12 |
Zuzana BokováZuzana Boková
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3.50 | ||||||||||||||||
16 |
Julie JadrnáJulie Jadrná
AK Olymp Brno |
06 | 3.28 | ||||||||||||||||
17 |
Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 3.26 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina FojtíkováKateřina Fojtíková
JAC Brno |
06 | 3.18 | ||||||||||||||||
19 |
Dagmar PeštováDagmar Peštová
JAC Brno |
06 | 2.88 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Kvalifikace C (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
06 | 3.89 | ||||||||||||||||
2 |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 3.75 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 3.58 | ||||||||||||||||
4 |
Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 3.53 | ||||||||||||||||
6 |
Lucia JuríkováLucia Juríková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.46 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 3.40 | ||||||||||||||||
8 |
Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 3.36 | ||||||||||||||||
9 |
Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 3.35 | ||||||||||||||||
10 |
Tereza KrchňákováTereza Krchňáková
Atletika Poruba z.s. |
06 | 3.34 | ||||||||||||||||
11 |
Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.23 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 3.12 | ||||||||||||||||
14 |
Zuzana MachůZuzana Machů
JAC Brno |
06 | 3.09 | ||||||||||||||||
15 |
Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová
ASK Blansko |
06 | 2.96 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Kvalifikace D (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška NeužilováEliška Neužilová
JAC Brno |
06 | 3.53 | ||||||||||||||||
2 |
Anna FialováAnna Fialová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 3.42 | ||||||||||||||||
4 |
Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s. |
06 | 3.37 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
06 | 3.34 | ||||||||||||||||
7 |
Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno |
06 | 3.30 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC Brno |
06 | 3.29 | ||||||||||||||||
9 |
Leona JandákováLeona Jandáková
ASK Blansko |
06 | 3.25 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna GottvaldováKristýna Gottvaldová
JAC Brno |
06 | 3.15 | ||||||||||||||||
14 |
Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková
Atletika Poruba z.s. |
06 | 3.04 | ||||||||||||||||
15 |
Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ Třinec |
06 | 3.03 | ||||||||||||||||
16 |
Sára KolencováSára Kolencová
TJ Dukla Praha |
06 | 2.89 | ||||||||||||||||
17 |
Anna ŽižkováAnna Žižková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 2.84 | ||||||||||||||||
18 |
Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 2.82 | ||||||||||||||||
19 |
Sára SpáčilováSára Spáčilová
JAC Brno |
06 | 2.69 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 4.48 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 4.43 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY Lanškroun |
06 | 4.29 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad Metují |
06 | 3.76 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |