Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 14:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start Havířov |
02 | 16 | 6.07 | |||||||||||||||
2 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 17 | 5.71 | |||||||||||||||
3 |
Krystian DidykKrystian Didyk
KS Sprint Bielsko-Biala |
03 | 1 | 5.60 | |||||||||||||||
4 |
Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma Praha |
02 | 13 | 5.42 | |||||||||||||||
5 |
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice |
03 | 14 | 5.26 | |||||||||||||||
6 |
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 3 | 4.90 | |||||||||||||||
7 |
Zdeněk LičkaZdeněk Lička
SSK Vítkovice |
03 | 15 | 4.88 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start Havířov |
03 | 11 | 4.85 | |||||||||||||||
9 |
Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s. |
02 | 12 | 4.76 | |||||||||||||||
10 |
Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 9 | 4.75 | |||||||||||||||
11 |
Wiktor WesolekWiktor Wesolek
RMKS Rybnik |
03 | 4 | 4.28 | |||||||||||||||
12 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 8 | 4.20 | |||||||||||||||
13 |
David EndtDavid Endt
Atletika Poruba z.s. |
03 | 2 | 4.17 | |||||||||||||||
14 |
David PastrňákDavid Pastrňák
Atletika Poruba z.s. |
03 | 10 | 4.16 | |||||||||||||||
15 |
Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice |
03 | 6 | 3.92 | |||||||||||||||
16 |
David CelýDavid Celý
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 7 | 3.80 | |||||||||||||||
17 |
Martin VychronMartin Vychron
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 5 | 3.71 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 11:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomasz WiacekTomasz Wiacek
KS Sprint Bielsko-Biala |
04 | 21 | 4.60 | |||||||||||||||
2 |
Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 32 | 4.37 | |||||||||||||||
3 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 34 | 4.27 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ Třinec |
05 | 33 | 4.21 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 31 | 4.20 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej AdamecOndřej Adamec
TJ Start Havířov |
04 | 1 | 4.19 | |||||||||||||||
7 |
Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 3 | 4.17 | |||||||||||||||
8 |
Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
05 | 29 | 4.07 | |||||||||||||||
9 |
Jan HrabecJan Hrabec
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | 3.91 | |||||||||||||||
10 |
Václav OravaVáclav Orava
Atletika Poruba z.s. |
05 | 30 | 3.90 | |||||||||||||||
11 |
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 28 | 3.85 | |||||||||||||||
12 |
Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 24 | 3.77 | |||||||||||||||
13 |
Daniel VranaDaniel Vrana
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 27 | 3.72 | |||||||||||||||
14 |
Daniel ReisDaniel Reis
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 19 | 3.69 | |||||||||||||||
15 |
Daniel ChytilDaniel Chytil
Atletika Poruba z.s. |
05 | 6 | 3.59 | |||||||||||||||
16 |
Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník
Atletika Poruba z.s. |
04 | 8 | 3.59 | |||||||||||||||
17 |
Adam ČurajAdam Čuraj
Atletika Poruba z.s. |
05 | 2 | 3.53 | |||||||||||||||
18 |
Patrik ChovanecPatrik Chovanec
Atletika Poruba z.s. |
04 | 5 | 3.43 | |||||||||||||||
19 |
Samuel NagySamuel Nagy
SSK Vítkovice |
05 | 18 | 3.39 | |||||||||||||||
20 |
Václav KrupicaVáclav Krupica
Atletika Poruba z.s. |
04 | 7 | 3.36 | |||||||||||||||
21 |
Jakub SadílekJakub Sadílek
Atletika Poruba z.s. |
05 | 23 | 3.36 | |||||||||||||||
22 |
Patrik AltmanPatrik Altman
SSK Vítkovice |
05 | 25 | 3.36 | |||||||||||||||
23 |
Dominik KorpáčDominik Korpáč
Atletika Poruba z.s. |
04 | 17 | 3.35 | |||||||||||||||
24 |
Ondřej KocurOndřej Kocur
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 15 | 3.35 | |||||||||||||||
25 |
Radek KocurRadek Kocur
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 16 | 3.28 | |||||||||||||||
26 |
Adam BoďaAdam Boďa
Atletika Poruba z.s. |
05 | 22 | 3.27 | |||||||||||||||
27 |
Matěj StachMatěj Stach
SSK Vítkovice |
05 | 26 | 3.26 | |||||||||||||||
28 |
Vojtěch MilataVojtěch Milata
Atletika Poruba z.s. |
04 | 10 | 3.17 | |||||||||||||||
29 |
Bernard OžanaBernard Ožana
Atletika Poruba z.s. |
05 | 11 | 3.15 | |||||||||||||||
30 |
Jakub PivkoJakub Pivko
Atletika Poruba z.s. |
04 | 12 | 2.93 | |||||||||||||||
31 |
Matěj TřešňákMatěj Třešňák
Atletika Poruba z.s. |
05 | 13 | 2.89 | |||||||||||||||
32 |
Martin LednickýMartin Lednický
Atletika Poruba z.s. |
05 | 9 | 2.86 | |||||||||||||||
33 |
Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 14 | 2.40 | |||||||||||||||
Jakub SchwarzerJakub Schwarzer
Atletika Poruba z.s. |
05 | 20 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 11.2.2017 - 14:55) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 18 | 5.18 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol Opava |
02 | 17 | 5.02 | |||||||||||||||
3 |
Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 4.94 | ||||||||||||||||
4 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice |
03 | 15 | 4.91 | |||||||||||||||
5 |
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 16 | 4.62 | |||||||||||||||
6 |
Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 14 | 4.61 | |||||||||||||||
7 |
Desislava HristovaDesislava Hristova
TJ Sokol Přísnotice |
03 | 13 | 4.59 | |||||||||||||||
8 |
Julia SliwaJulia Sliwa
KS Sprint Bielsko-Biala |
03 | 6 | 4.52 | |||||||||||||||
9 |
Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s. |
03 | 12 | 4.22 | |||||||||||||||
10 |
Lucie PopováLucie Popová
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 11 | 4.21 | |||||||||||||||
11 |
Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 1 | 4.20 | |||||||||||||||
12 |
Sarah KalčíkováSarah Kalčíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 10 | 4.17 | |||||||||||||||
13 |
Natalia RojekNatalia Rojek
RMKS Rybnik |
03 | 4 | 4.12 | |||||||||||||||
14 |
Karolína BuchtováKarolína Buchtová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 8 | 4.07 | |||||||||||||||
15 |
Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 3 | 3.92 | |||||||||||||||
16 |
Beáta RubášováBeáta Rubášová
TJ Sokol Přísnotice |
03 | 5 | 3.86 | |||||||||||||||
17 |
Lucie ŠtůskováLucie Štůsková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 9 | 3.69 | |||||||||||||||
Julia KardelaJulia Kardela
RMKS Rybnik |
03 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Timea KijonkováTimea Kijonková
Atletika Poruba z.s. |
03 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále 1 (so, 11.2.2017 - 10:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radka KučerováRadka Kučerová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 31 | 4.66 | |||||||||||||||
2 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 29 | 4.55 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice |
04 | 26 | 4.50 | |||||||||||||||
4 |
Natalia PierkielNatalia Pierkiel
LKS Brzezina Osiek |
05 | 30 | 4.25 | |||||||||||||||
5 |
Daniela DutkováDaniela Dutková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 8 | 4.22 | |||||||||||||||
6 |
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 13 | 4.21 | |||||||||||||||
7 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 22 | 4.17 | |||||||||||||||
8 |
Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 23 | 4.15 | |||||||||||||||
9 |
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 20 | 4.14 | |||||||||||||||
10 |
Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 24 | 4.10 | |||||||||||||||
11 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 25 | 4.08 | |||||||||||||||
12 |
Vendula JurečkováVendula Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 19 | 4.00 | |||||||||||||||
13 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 27 | 3.91 | |||||||||||||||
14 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 17 | 3.78 | |||||||||||||||
15 |
Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK Vítkovice |
04 | 15 | 3.74 | |||||||||||||||
16 |
Tereza TeichmannováTereza Teichmannová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 7 | 3.72 | |||||||||||||||
17 |
Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 28 | 3.70 | |||||||||||||||
18 |
Valentina KozlováValentina Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 18 | 3.67 | |||||||||||||||
19 |
Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s. |
05 | 16 | 3.65 | |||||||||||||||
20 |
Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková
SSK Vítkovice |
05 | 9 | 3.59 | |||||||||||||||
21 |
Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 2 | 3.57 | |||||||||||||||
22 |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice |
05 | 1 | 3.54 | |||||||||||||||
23 |
Michaela PoštulkováMichaela Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 10 | 3.52 | |||||||||||||||
24 |
Tereza ErbenováTereza Erbenová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 11 | 3.42 | |||||||||||||||
25 |
Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s. |
05 | 4 | 3.33 | |||||||||||||||
26 |
Lucie KrčkováLucie Krčková
TJ TŽ Třinec |
05 | 12 | 3.32 | |||||||||||||||
27 |
Veronika HartmannováVeronika Hartmannová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 21 | 3.32 | |||||||||||||||
28 |
Karolína SynkováKarolína Synková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 14 | 3.11 | |||||||||||||||
29 |
Julie HrčkováJulie Hrčková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 6 | 3.06 | |||||||||||||||
30 |
Natálie FreislerováNatálie Freislerová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 3 | 3.00 | |||||||||||||||
Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Finále 2 (so, 11.2.2017 - 10:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start Havířov |
05 | 8 | 4.04 | |||||||||||||||
2 |
Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 5 | 3.99 | |||||||||||||||
3 |
Monika LorenzováMonika Lorenzová
TJ Sokol Přísnotice |
04 | 10 | 3.95 | |||||||||||||||
4 |
Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK Blansko |
04 | 28 | 3.86 | |||||||||||||||
5 |
Anna SzwelengreberAnna Szwelengreber
RMKS Rybnik |
04 | 22 | 3.84 | |||||||||||||||
6 |
Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 11 | 3.61 | |||||||||||||||
7 |
Nina SwistunNina Swistun
KS Sprint Bielsko-Biala |
05 | 21 | 3.57 | |||||||||||||||
8 |
Natalia StefaniakNatalia Stefaniak
RMKS Rybnik |
04 | 19 | 3.48 | |||||||||||||||
9 |
Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 6 | 3.39 | |||||||||||||||
10 |
Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice |
05 | 13 | 3.36 | |||||||||||||||
11 |
Tereza NetopilováTereza Netopilová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 14 | 3.34 | |||||||||||||||
12 |
Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková
SSK Vítkovice |
05 | 3 | 3.33 | |||||||||||||||
13 |
Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 24 | 3.33 | |||||||||||||||
14 |
Nikola TondrováNikola Tondrová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 23 | 3.24 | |||||||||||||||
15 |
Gabriela HonzkováGabriela Honzková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 26 | 3.21 | |||||||||||||||
16 |
Michaela KluzováMichaela Kluzová
TJ TŽ Třinec |
05 | 7 | 3.17 | |||||||||||||||
17 |
Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ Třinec |
05 | 2 | 3.15 | |||||||||||||||
18 |
Natálie PosmykováNatálie Posmyková
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 16 | 3.14 | |||||||||||||||
19 |
Markéta HeczkováMarkéta Heczková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 4 | 3.13 | |||||||||||||||
20 |
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ Třinec |
05 | 25 | 3.10 | |||||||||||||||
21 |
Adriana SvobodováAdriana Svobodová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 20 | 3.10 | |||||||||||||||
22 |
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 29 | 3.06 | |||||||||||||||
23 |
Julie SkleničkováJulie Skleničková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 18 | 3.02 | |||||||||||||||
24 |
Natálie BieniekováNatálie Bienieková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 1 | 3.01 | |||||||||||||||
25= |
Lucie HorutováLucie Horutová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 30 | 2.98 | |||||||||||||||
25= |
Lila LojkováLila Lojková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 9 | 2.98 | |||||||||||||||
27 |
Klára MičaníkováKlára Mičaníková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 12 | 0 | |||||||||||||||
Františka SekaninováFrantiška Sekaninová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 17 | DNS | ||||||||||||||||
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Lucie KrejčíLucie Krejčí
Atletika Poruba z.s. |
04 | 27 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále 1 (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 5 | 3.90 | |||||||||||||||
2 |
Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 23 | 3.87 | |||||||||||||||
3 |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 10 | 3.86 | |||||||||||||||
4 |
Tomasz DusikTomasz Dusik
LKS Brzezina Osiek |
06 | 25 | 3.75 | |||||||||||||||
5 |
Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s. |
06 | 24 | 3.73 | |||||||||||||||
6 |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 4 | 3.71 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 14 | 3.53 | |||||||||||||||
8= |
Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s. |
06 | 10 | 3.43 | |||||||||||||||
8= |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 11 | 3.43 | |||||||||||||||
10 |
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 15 | 3.42 | |||||||||||||||
11 |
Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. |
07 | 11 | 3.41 | |||||||||||||||
12 |
Jakub MaslaňákJakub Maslaňák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 9 | 3.40 | |||||||||||||||
13= |
Jan PtáčekJan Ptáček
Atletika Poruba z.s. |
06 | 21 | 3.39 | |||||||||||||||
13= |
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 6 | 3.39 | |||||||||||||||
15 |
Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. |
07 | 24 | 3.37 | |||||||||||||||
16 |
Michael KubošekMichael Kubošek
Atletika Poruba z.s. |
07 | 16 | 3.36 | |||||||||||||||
17 |
Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 17 | 3.34 | |||||||||||||||
18 |
Matěj ĎurinaMatěj Ďurina
Atletika Poruba z.s. |
07 | 6 | 3.31 | |||||||||||||||
19 |
Tomáš BergerTomáš Berger
TJ Start Havířov |
07 | 2 | 3.28 | |||||||||||||||
20= |
Petr BernatíkPetr Bernatík
TJ Start Havířov |
06 | 3 | 3.19 | |||||||||||||||
20= |
Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 12 | 3.19 | |||||||||||||||
22 |
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 8 | 3.18 | |||||||||||||||
23= |
Tomáš TomečekTomáš Tomeček
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 20 | 3.12 | |||||||||||||||
23= |
Jonáš JirásekJonáš Jirásek
Atletika Poruba z.s. |
07 | 12 | 3.12 | |||||||||||||||
23= |
Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3 | 3.12 | |||||||||||||||
26 |
Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. |
07 | 22 | 3.09 | |||||||||||||||
27 |
Richard BenešRichard Beneš
Atletika Poruba z.s. |
07 | 1 | 3.04 | |||||||||||||||
28 |
Oliver VincenecOliver Vincenec
Orel jednota Vyškov - atletika |
07 | 2 | 3.03 | |||||||||||||||
29= |
Nikolas LozrtNikolas Lozrt
Orel jednota Vyškov - atletika |
07 | 1 | 3.02 | |||||||||||||||
29= |
Daniel DostálDaniel Dostál
Atletika Poruba z.s. |
06 | 5 | 3.02 | |||||||||||||||
29= |
Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s. |
07 | 14 | 3.02 | |||||||||||||||
32 |
Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 8 | 2.98 | |||||||||||||||
33 |
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s. |
07 | 18 | 2.95 | |||||||||||||||
34 |
Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. |
07 | 23 | 2.93 | |||||||||||||||
35 |
Tobias OttnerTobias Ottner
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 13 | 2.92 | |||||||||||||||
36 |
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 21 | 2.73 | |||||||||||||||
37 |
Ondřej ŽurekOndřej Žurek
Atletika Poruba z.s. |
07 | 25 | 2.70 | |||||||||||||||
38 |
Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s. |
07 | 19 | 2.68 | |||||||||||||||
39= |
Vojtěch KobieluszVojtěch Kobielusz
TJ TŽ Třinec |
06 | 13 | 2.63 | |||||||||||||||
39= |
Daniel BulkaDaniel Bulka
Atletika Poruba z.s. |
06 | 4 | 2.63 | |||||||||||||||
41 |
Petr StanovskýPetr Stanovský
Atletika Poruba z.s. |
07 | 16 | 2.57 | |||||||||||||||
42 |
Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 18 | 2.56 | |||||||||||||||
43 |
Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. |
07 | 15 | 2.32 | |||||||||||||||
44 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek |
06 | 20 | 2.31 | |||||||||||||||
45 |
Filip GašparinFilip Gašparin
Atletika Poruba z.s. |
07 | 7 | 2.25 | |||||||||||||||
Tomáš HozaTomáš Hoza
Atletika Poruba z.s. |
07 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Matouš KněžíkMatouš Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Daniel MalohlavaDaniel Malohlava
Atletika Poruba z.s. |
07 | 17 | DNS | ||||||||||||||||
Jonáš MuroňJonáš Muroň
Atletika Poruba z.s. |
07 | 19 | DNS | ||||||||||||||||
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno |
06 | 22 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 50 závodníků |
Finále 2 (so, 11.2.2017 - 12:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 5 | 3.90 | |||||||||||||||
2 |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 10 | 3.86 | |||||||||||||||
3 |
Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s. |
06 | 24 | 3.73 | |||||||||||||||
4 |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 4 | 3.71 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 14 | 3.53 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 11 | 3.43 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 15 | 3.42 | |||||||||||||||
8 |
Jakub MaslaňákJakub Maslaňák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 9 | 3.40 | |||||||||||||||
9 |
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 6 | 3.39 | |||||||||||||||
10 |
Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 17 | 3.34 | |||||||||||||||
11 |
Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 12 | 3.19 | |||||||||||||||
12 |
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 8 | 3.18 | |||||||||||||||
13 |
Tomáš TomečekTomáš Tomeček
Atletický klub Hošťálkovice... |
06 | 20 | 3.12 | |||||||||||||||
14 |
Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3 | 3.12 | |||||||||||||||
15 |
Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. |
07 | 22 | 3.09 | |||||||||||||||
16 |
Oliver VincenecOliver Vincenec
Orel jednota Vyškov - atletika |
07 | 2 | 3.03 | |||||||||||||||
17 |
Nikolas LozrtNikolas Lozrt
Orel jednota Vyškov - atletika |
07 | 1 | 3.02 | |||||||||||||||
18 |
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s. |
07 | 18 | 2.95 | |||||||||||||||
19 |
Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. |
07 | 23 | 2.93 | |||||||||||||||
20 |
Tobias OttnerTobias Ottner
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 13 | 2.92 | |||||||||||||||
21 |
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 21 | 2.73 | |||||||||||||||
22 |
Ondřej ŽurekOndřej Žurek
Atletika Poruba z.s. |
07 | 25 | 2.70 | |||||||||||||||
23 |
Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s. |
07 | 19 | 2.68 | |||||||||||||||
24 |
Petr StanovskýPetr Stanovský
Atletika Poruba z.s. |
07 | 16 | 2.57 | |||||||||||||||
Matouš KněžíkMatouš Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále 1 (so, 11.2.2017 - 13:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sandra VeteškováSandra Vetešková
TJ Sokol Přísnotice |
06 | 26 | 3.93 | |||||||||||||||
2 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 14 | 3.91 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma Praha |
06 | 29 | 3.77 | |||||||||||||||
4 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 30 | 3.76 | |||||||||||||||
5 |
Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ Třinec |
06 | 21 | 3.65 | |||||||||||||||
6 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 2 | 3.63 | |||||||||||||||
7 |
Zuzana BokováZuzana Boková
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 5 | 3.56 | |||||||||||||||
8 |
Lena PlonkaLena Plonka
LKS Brzezina Osiek |
06 | 31 | 3.56 | |||||||||||||||
9 |
Agáta AndělováAgáta Andělová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 1 | 3.55 | |||||||||||||||
10 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 27 | 3.38 | |||||||||||||||
11 |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 27 | 3.33 | |||||||||||||||
12= |
Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma Praha |
06 | 28 | 3.30 | |||||||||||||||
12= |
Emma KronEmma Kron
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 15 | 3.30 | |||||||||||||||
14 |
Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 14 | 3.18 | |||||||||||||||
15 |
Martina NovákováMartina Nováková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 21 | 3.14 | |||||||||||||||
16 |
Ester PavlíkováEster Pavlíková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 25 | 3.10 | |||||||||||||||
17 |
Darina BrozdováDarina Brozdová
TJ TŽ Třinec |
06 | 7 | 3.04 | |||||||||||||||
18 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 20 | 3.03 | |||||||||||||||
19 |
Vendula KudláčkováVendula Kudláčková
TJ Start Havířov |
07 | 13 | 3.01 | |||||||||||||||
20 |
Hanna MichalskaHanna Michalska
Poland |
07 | 16 | 2.96 | |||||||||||||||
21= |
Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 7 | 2.93 | |||||||||||||||
21= |
Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 11 | 2.93 | |||||||||||||||
23 |
Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 17 | 2.92 | |||||||||||||||
24 |
Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 18 | 2.91 | |||||||||||||||
25 |
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 28 | 2.89 | |||||||||||||||
26 |
Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 15 | 2.88 | |||||||||||||||
27= |
Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková
Atletika Poruba z.s. |
06 | 31 | 2.85 | |||||||||||||||
27= |
Daniela BačováDaniela Bačová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 2 | 2.85 | |||||||||||||||
27= |
Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 18 | 2.85 | |||||||||||||||
30 |
Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 12 | 2.83 | |||||||||||||||
31 |
Lucie DrozdováLucie Drozdová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 4 | 2.82 | |||||||||||||||
32= |
Alžběta OravováAlžběta Oravová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 24 | 2.80 | |||||||||||||||
32= |
Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 13 | 2.80 | |||||||||||||||
34= |
Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 12 | 2.79 | |||||||||||||||
34= |
Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 5 | 2.79 | |||||||||||||||
36= |
Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 26 | 2.77 | |||||||||||||||
36= |
Elena KrčkováElena Krčková
TJ TŽ Třinec |
07 | 11 | 2.77 | |||||||||||||||
36= |
Kateřina GlosováKateřina Glosová
TJ TŽ Třinec |
06 | 9 | 2.77 | |||||||||||||||
39 |
Vendula NovotnáVendula Novotná
Atletika Poruba z.s. |
06 | 22 | 2.75 | |||||||||||||||
40= |
Jana CalábkováJana Calábková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 3 | 2.69 | |||||||||||||||
40= |
Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 6 | 2.69 | |||||||||||||||
42= |
Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 8 | 2.67 | |||||||||||||||
42= |
Eliška JanošováEliška Janošová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 10 | 2.67 | |||||||||||||||
44 |
Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ Třinec |
06 | 23 | 2.65 | |||||||||||||||
45 |
Tereza BartončíkováTereza Bartončíková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 1 | 2.62 | |||||||||||||||
46 |
Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 10 | 2.61 | |||||||||||||||
47 |
Eliška VavrečkováEliška Vavrečková
Atletika Poruba z.s. |
06 | 24 | 2.60 | |||||||||||||||
48 |
Adéla BilkováAdéla Bilková
TJ TŽ Třinec |
07 | 3 | 2.56 | |||||||||||||||
49 |
Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 9 | 2.55 | |||||||||||||||
50= |
Nela ŠtrochováNela Štrochová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 30 | 2.52 | |||||||||||||||
50= |
Ellen MagerováEllen Magerová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 20 | 2.52 | |||||||||||||||
52 |
Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 4 | 2.37 | |||||||||||||||
53 |
Tereza TichopádováTereza Tichopádová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 22 | 2.26 | |||||||||||||||
54 |
Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ Třinec |
07 | 8 | 2.24 | |||||||||||||||
55 |
Liliana PindrochováLiliana Pindrochová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 19 | 2.21 | |||||||||||||||
Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 29 | DNS | ||||||||||||||||
Hana VelkováHana Velková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 25 | DNS | ||||||||||||||||
Michaela OndrušákováMichaela Ondrušáková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 23 | DNS | ||||||||||||||||
Natálie KubečkováNatálie Kubečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 16 | DNS | ||||||||||||||||
Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 17 | DNS | ||||||||||||||||
Klára LajtochováKlára Lajtochová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 19 | DNS | ||||||||||||||||
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 62 závodníků |