Back

 / Čokoládová tretra Zlín

Zlín (16. 5. 2017)

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (út, 16.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 06 AK ZlínAK Zlín 1 49.26
2 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ atletika Valašské MeziřičíTJ atletika Valašské Meziřičí 2 49.95
3 ŠTĚPÁN POUZARŠTĚPÁN POUZAR 06 Atletika HolešovAtletika Holešov 3 53.16
4 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 06 AK ZlínAK Zlín 4 54.16
5 Jakub KovaříkJakub Kovařík 06 VsetínVsetín 5 54.46
6 Štěpán GrebeníčekŠtěpán Grebeníček 07 NULLNULL 6 55.11
7 Samuel KirschnerSamuel Kirschner 07 AK ZlínAK Zlín 7 56.27
8 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 AK ZlínAK Zlín 8 59.78
9 Dominik MozolaDominik Mozola 06 AK ZlínAK Zlín 9 61.71
10 Tobiáš TlustákTobiáš Tlusták 07 Atletika ZlínAtletika Zlín 10 62.06
11 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 AK ZlínAK Zlín 11 62.12
12= Maxim TylMaxim Tyl 06 NULLNULL 13 63.49
12= Vojtěch KovandaVojtěch Kovanda 07 NULLNULL 12 63.49
14 Jakub ChovanecJakub Chovanec 06 AK ZlínAK Zlín 14 63.73
15 Jiří KolomazníkJiří Kolomazník 06 Zlínský plavecký klubZlínský plavecký klub 15 63.80
16 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 AK ZlínAK Zlín 16 64.00
17 Filip JavoříkFilip Javořík 07 AK ZlínAK Zlín 17 64.62
Celkem 17 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (út, 16.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa KlementovaLuisa Klementova 06 Activity LanskrounActivity Lanskroun 1 48.85
2 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 Uherské HradištěUherské Hradiště 2 50.44
3 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 AK ZlínAK Zlín 3 51.78
4 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 AK ZlínAK Zlín 4 52.16
5 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 ZlínZlín 5 52.23
6 Veronika NovákováVeronika Nováková 07 NULLNULL 6 52.84
7 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 AK ZlínAK Zlín 7 54.13
8 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 AK ZlínAK Zlín 8 54.64
9 Adéla DubováAdéla Dubová 06 AK ZlínAK Zlín 9 55.45
10 Sabina BurkartováSabina Burkartová 06 NULLNULL 10 55.65
11 Barunka ŽaludkováBarunka Žaludková 07 Kola malenoviceKola malenovice 11 56.18
12 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 AK ZlínAK Zlín 12 56.28
13 Karolína LoubalováKarolína Loubalová 07 AK ZlínAK Zlín 13 56.90
14 Ivana HoláIvana Holá 06 AK ZlínAK Zlín 14 57.55
15 Michaela MolkováMichaela Molková 06 AK ZlínAK Zlín 15 58.52
16 Julie TylováJulie Tylová 06 AK ZlínAK Zlín 16 58.80
17 Barbora PoláškováBarbora Polášková 07 NULLNULL 17 59.54
18 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 MAPLE ZlínMAPLE Zlín 18 60.39
19 Anna JelínkováAnna Jelínková 06 Biatlon HalenkoviceBiatlon Halenkovice 19 61.94
20 Tereza BromováTereza Bromová 06 AK ZlínAK Zlín 20 62.20
21 Julie BabíkováJulie Babíková 06 AK ZlínAK Zlín 21 63.87
22 Nicol NovákováNicol Nováková 07 NULLNULL 22 65.16
23 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 07 Atletika HraniceAtletika Hranice 23 66.88
Celkem 23 závodníků