Back

 / Zlatá tretra Ostrava

Ostrava - Vítkovice (12. - 13. 6. 2018)

400 m - Muži

(st, 13.6.2018 - 20:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Gyulai Memorial
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Abdalelleh HarounAbdalelleh Haroun 97 QatarQatar 5 44.63 0.234
2 Luguelin SantosLuguelin Santos 92 Dominican RepublicDominican Republic 3 45.43 0.181
3 Christian TaylorChristian Taylor 90 United StatesUnited States 6 45.58 0.180
4 Pavel MaslákPavel Maslák 91 Czech RepublicCzech Republic 4 45.94 0.203
5 Bralon TaplinBralon Taplin 92 GrenadaGrenada 2 45.96 0.152
6 Óscar HusillosÓscar Husillos 93 SpainSpain 7 46.07 0.171
7 Baboloki ThebeBaboloki Thebe 97 BotswanaBotswana 1 46.53 0.146
8 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 Czech RepublicCzech Republic 8 46.74 0.205
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 13.6.2018 - 16:26) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 46.59 0.298
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 47.71 0.215
3 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 SB 48.19 0.129
4 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 48.24 0.223
5 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovakiaSlovakia 4 48.43 0.205
6 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 SB 49.19 0.201
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 13.6.2018 - 16:31) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 48.96 0.239
2 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 PB 49.24 0.191
3 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.35 0.189
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.50 0.171
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.89 0.187
6 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 SlovakiaSlovakia 7 49.92 0.275
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 13.6.2018 - 16:36) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.31 0.073
2 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 50.34 0.185
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 50.61 0.211
4 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 50.64 0.194
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.36 0.185
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 46.59 0.298
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 47.71 0.215
3 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 SB 48.19 0.129
4 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 48.24 0.223
5 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovakiaSlovakia 4 48.43 0.205
6 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 48.96 0.239
7 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 SB 49.19 0.201
8 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 PB 49.24 0.191
9 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.35 0.189
10 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.50 0.171
11 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.89 0.187
12 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 SlovakiaSlovakia 7 49.92 0.275
13 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.31 0.073
14 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 50.34 0.185
15 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 50.61 0.211
16 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 50.64 0.194
17 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.36 0.185

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 13.6.2018 - 16:11) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 53.94 0.222
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 54.37 0.194
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 54.53 0.310
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 55.87 0.126
5 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SlovakiaSlovakia 7 56.50 0.235
6 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 56.60 0.185
7 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 56.79 0.252
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 13.6.2018 - 16:16) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 55.77 0.129
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 56.25 0.167
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 56.40 0.175
4 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.75 0.153
5 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 57.11 0.192
6 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 57.61 0.182
7 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 58.91 0.213
8 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 59.13 0.231
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 13.6.2018 - 16:21) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National program
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 6 PB 57.00 0.223
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 57.69 0.129
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 58.19 0.215
4 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 59.05 0.199
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.07 0.192
6 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 59.48 0.242
7 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 59.49 0.203
8 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 59.60 0.325
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 53.94 0.222
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 54.37 0.194
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 54.53 0.310
4 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 55.77 0.129
5 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 55.87 0.126
6 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 56.25 0.167
7 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 56.40 0.175
8 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SlovakiaSlovakia 7 56.50 0.235
9 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 56.60 0.185
10 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.75 0.153
11 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 56.79 0.252
12 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 6 PB 57.00 0.223
13 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 57.11 0.192
14 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 57.61 0.182
15 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 57.69 0.129
16 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 58.19 0.215
17 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 58.91 0.213
18 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 59.05 0.199
19 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.07 0.192
20 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 59.13 0.231
21 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 59.48 0.242
22 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 59.49 0.203
23 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 59.60 0.325