Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (24. - 25. 2. 2018)

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.04 Q 0.147
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.41 0.176
3 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 50.46 0.252
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.66 0.365
5 František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 52.93 0.614
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 49.26 Q 0.368
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 49.66 q 0.205
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.47 0.218
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 52.40 0.142
5 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 52.79 0.218
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.59 Q 0.188
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 49.84 0.148
3 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.19 0.247
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.56 0.183
5 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 52.86 0.225
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.37 Q 0.263
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.44 q 0.184
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 51.45 0.180
4 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 51.95 0.210
5 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 54.95 0.184
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 49.26 Q 0.368
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.37 Q 0.263
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 49.44 q 0.184
4 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.59 Q 0.188
5 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 49.66 q 0.205
6 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 49.84 0.148
7 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.04 Q 0.147
8 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.19 0.247
9 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.41 0.176
10 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 50.46 0.252
11 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.56 0.183
12 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 51.45 0.180
13 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.47 0.218
14 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.66 0.365
15 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 51.95 0.210
16 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 52.40 0.142
17 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 52.79 0.218
18 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 52.86 0.225
19 František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 52.93 0.614
20 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 54.95 0.184

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 MR 47.62 0.119
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 48.26 0.160
3 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 48.61 0.214
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.12 0.275
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 49.99 0.185
6 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 1 50.35 0.176
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Dorostenci 1 (so, 24.2.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 51.13 Q 0.241
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.65 0.174
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.28 0.166
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 53.26 0.250
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 54.60 0.562
Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 2 (so, 24.2.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.60 Q 0.197
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 50.74 q 0.171
3 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 51.34 0.185
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 52.09 0.217
5 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 53.10 0.207
6 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 54.08 0.174
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 3 (so, 24.2.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 51.54 Q 0.163
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 52.31 0.354
3 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.39 0.186
4 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 52.87 0.175
5 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 54.10 0.219
6 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 54.35 0.197
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 4 (so, 24.2.2018 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.79 Q 0.205
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.84 q 0.192
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 51.33 0.171
4 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.33 0.157
5 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 53.51 0.415
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.78 0.215
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.60 Q 0.197
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 50.74 q 0.171
3 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.79 Q 0.205
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.84 q 0.192
5 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 51.13 Q 0.241
6 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 51.33 0.171
7 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 51.34 0.185
8 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 51.54 Q 0.163
9 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.65 0.174
10 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 52.09 0.217
11 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.28 0.166
12 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 52.31 0.354
13 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.33 0.157
14 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.39 0.186
15 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 52.87 0.175
16 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 53.10 0.207
17 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 53.26 0.250
18 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 53.51 0.415
19 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.78 0.215
20 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 54.08 0.174
21 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 54.10 0.219
22 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 54.35 0.197
23 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 54.60 0.562
Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DQ 162.7

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NL 50.05 0.242
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 50.64 0.179
3 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 50.75 0.254
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 51.05 0.158
5 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 51.11 0.179
6 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 52.92 0.195
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 58.44 Q 0.224
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 59.25 0.200
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 59.81 0.437
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 60.07 0.247
5 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 60.62 0.364
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 58.01 Q 0.206
2 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 58.44 0.364
3 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 60.72 0.421
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.84 0.556
5 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 61.32 0.221
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.50 Q 0.278
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 57.98 q 0.159
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.85 0.178
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.16 0.146
5 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 62.72 0.213
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.2.2018 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 6 58.24 Q 0.198
2 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 58.25 q 0.217
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.72 0.172
4 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 3 62.50 0.400
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 64.18 0.615
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.50 Q 0.278
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 57.98 q 0.159
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 58.01 Q 0.206
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 6 58.24 Q 0.198
5 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 58.25 q 0.217
6 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 58.44 0.364
7 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 58.44 Q 0.224
8 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 59.25 0.200
9 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.72 0.172
10 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 59.81 0.437
11 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.85 0.178
12 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 60.07 0.247
13 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.16 0.146
14 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 60.62 0.364
15 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 60.72 0.421
16 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.84 0.556
17 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 61.32 0.221
18 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 3 62.50 0.400
19 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 62.72 0.213
20 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 64.18 0.615

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 56.17 0.161
2 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 56.97 0.169
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 56.97 0.183
4 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 57.66 0.530
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 4 60.75 0.171
Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 58.12 Q 0.242
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.58 q 0.380
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.76 0.270
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.28 0.169
5 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 60.89 0.285
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 58.27 Q 0.151
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 59.28 0.177
3 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 60.36 0.191
4 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 60.52 0.372
Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNF 0.231
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 57.14 Q 0.372
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 59.85 0.198
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.00 0.172
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 60.19 0.427
5 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 60.71 0.217
6 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.82 0.593
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.2.2018 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.81 Q 0.278
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 57.97 q 0.252
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 60.39 0.189
4 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 60.40 0.242
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 60.84 0.373
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 62.16 0.206
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 57.14 Q 0.372
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.81 Q 0.278
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 57.97 q 0.252
4 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 58.12 Q 0.242
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 58.27 Q 0.151
6 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 58.58 q 0.380
7 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.76 0.270
8 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 4 59.28 0.177
9 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 59.85 0.198
10 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 60.00 0.172
11 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 60.19 0.427
12 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.28 0.169
13 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 60.36 0.191
14 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 60.39 0.189
15 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 60.40 0.242
16 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 60.52 0.372
17 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 60.71 0.217
18 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.82 0.593
19 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 60.84 0.373
20 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 60.89 0.285
21 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 62.16 0.206
Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNF 0.231
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.2.2018 - 11:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 56.82 0.171
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.97 0.215
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 57.25 0.161
4 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 57.52 0.183
5 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 58.22 0.530
Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 DNF 0.169
Celkem 6 závodníků