800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 3.6.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 2:24.78 | ||||||||||||||
2 | Matěj RadzoMatěj Radzo | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 2:25.77 | ||||||||||||||
3 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 2:28.62 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KrouželTomáš Kroužel | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 2:31.43 | ||||||||||||||
5 | Radim KyselaRadim Kysela | 05 | AC Turnov, z. s. | 4 | 2:31.62 | ||||||||||||||
6 | Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 2:35.74 | ||||||||||||||
7 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:39.02 | ||||||||||||||
8 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:41.71 | ||||||||||||||
9 | Šimon UrbánekŠimon Urbánek | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 2:43.21 | ||||||||||||||
10 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | 2:47.76 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (ne, 3.6.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 2:17.76 | ||||||||||||||
2 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 2:23.77 | ||||||||||||||
3 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 6 | 2:30.44 | ||||||||||||||
4 | Matěj MachMatěj Mach | 05 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 2:32.45 | ||||||||||||||
5 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:33.46 | ||||||||||||||
6 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 2:35.98 | ||||||||||||||
7 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 2:36.28 | ||||||||||||||
8 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:38.76 | ||||||||||||||
9 | Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 2:42.14 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 2:17.76 | |||
2 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 2:23.77 | |||
3 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 2:24.78 | |||
4 | Matěj RadzoMatěj Radzo | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 2:25.77 | |||
5 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 2:28.62 | |||
6 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 6 | 2:30.44 | |||
7 | Tomáš KrouželTomáš Kroužel | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 2:31.43 | |||
8 | Radim KyselaRadim Kysela | 05 | AC Turnov, z. s. | 4 | 2:31.62 | |||
9 | Matěj MachMatěj Mach | 05 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 2:32.45 | |||
10 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:33.46 | |||
11 | Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 2:35.74 | |||
12 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 2:35.98 | |||
13 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 2:36.28 | |||
14 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:38.76 | |||
15 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:39.02 | |||
16 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 2:41.71 | |||
17 | Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 2:42.14 | |||
18 | Šimon UrbánekŠimon Urbánek | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 2:43.21 | |||
19 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | 2:47.76 |
800 m - Juniorky
(ne, 3.6.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 3 | 2:22.93 | ||||||||||||||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:23.02 | ||||||||||||||
3 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:23.65 | ||||||||||||||
4 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:24.99 | ||||||||||||||
5 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:26.34 | ||||||||||||||
6 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 2:27.43 | ||||||||||||||
7 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:33.75 | ||||||||||||||
8 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:34.19 | ||||||||||||||
9 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:34.60 | ||||||||||||||
10 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:35.79 | ||||||||||||||
11 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:46.17 | ||||||||||||||
12 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 2:50.70 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2018 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:26.59 | ||||||||||||||
2 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 1 | 2:29.77 | ||||||||||||||
3 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 2:38.62 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 2 | 2:39.20 | ||||||||||||||
5 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:42.71 | ||||||||||||||
6 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:51.93 | ||||||||||||||
Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | DNS | |||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2018 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 4 | 2:22.78 | ||||||||||||||
2 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 2:25.05 | ||||||||||||||
3 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 1 | 2:28.90 | ||||||||||||||
4 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 5 | 2:30.21 | ||||||||||||||
5 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 2:32.05 | ||||||||||||||
6 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 2:35.40 | ||||||||||||||
7 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 2:37.67 | ||||||||||||||
8 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:50.32 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 4 | 2:22.78 | |||
2 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 2:25.05 | |||
3 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:26.59 | |||
4 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 1 | 2:28.90 | |||
5 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 1 | 2:29.77 | |||
6 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 5 | 2:30.21 | |||
7 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 2:32.05 | |||
8 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 2:35.40 | |||
9 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 2:37.67 | |||
10 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 2:38.62 | |||
11 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 2 | 2:39.20 | |||
12 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:42.71 | |||
13 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:50.32 | |||
14 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:51.93 | |||
Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | DNS |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2018 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 2:36.55 | ||||||||||||||
2 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 2:36.81 | ||||||||||||||
3 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 2:37.97 | ||||||||||||||
4 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:38.23 | ||||||||||||||
5 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 2:38.91 | ||||||||||||||
6 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 2:41.06 | ||||||||||||||
7 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 3:13.20 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2018 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 2:27.75 | ||||||||||||||
2 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:30.20 | ||||||||||||||
3 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 6 | 2:31.02 | ||||||||||||||
4 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:32.11 | ||||||||||||||
5 | Simona DubováSimona Dubová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 2:32.11 | ||||||||||||||
6 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 2:44.30 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.6.2018 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 6 | 2:18.43 | ||||||||||||||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 2:23.37 | ||||||||||||||
3 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 2:32.84 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 2:37.89 | ||||||||||||||
5 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 1 | 2:40.02 | ||||||||||||||
6 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 2:59.31 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 6 | 2:18.43 | |||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 2:23.37 | |||
3 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 2:27.75 | |||
4 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:30.20 | |||
5 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 6 | 2:31.02 | |||
6 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:32.11 | |||
7 | Simona DubováSimona Dubová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 2:32.11 | |||
8 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 2:32.84 | |||
9 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 2:36.55 | |||
10 | Eliška VizingrováEliška Vizingrová | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 2:36.81 | |||
11 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 2:37.89 | |||
12 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 2:37.97 | |||
13 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:38.23 | |||
14 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 2:38.91 | |||
15 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 1 | 2:40.02 | |||
16 | Aneta MuzikářováAneta Muzikářová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 2:41.06 | |||
17 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 2:44.30 | |||
18 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 2:59.31 | |||
19 | Markéta DavídkováMarkéta Davídková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 3:13.20 |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 3.6.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 2:29.07 | ||||||||||||||
2 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 2:30.74 | ||||||||||||||
3 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:32.49 | ||||||||||||||
4 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:43.14 | ||||||||||||||
5 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:43.15 | ||||||||||||||
6 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 2:59.40 | ||||||||||||||
7 | Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 3:01.90 | ||||||||||||||
Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 4 | DNS | |||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 3.6.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 5 | 2:32.00 | ||||||||||||||
2 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:32.08 | ||||||||||||||
3 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:41.00 | ||||||||||||||
4 | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 2:41.49 | ||||||||||||||
5 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | SC Radotín Praha | 1 | 3:02.74 | ||||||||||||||
6 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 3:09.60 | ||||||||||||||
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 3.6.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 2 | 2:28.39 | ||||||||||||||
2 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 2:34.33 | ||||||||||||||
3 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:40.80 | ||||||||||||||
4 | Kamila VondráčkováKamila Vondráčková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 2:40.81 | ||||||||||||||
5 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 2:40.97 | ||||||||||||||
6 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 2:50.45 | ||||||||||||||
7 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:55.80 | ||||||||||||||
8 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:59.23 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 2 | 2:28.39 | |||
2 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 2:29.07 | |||
3 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 2:30.74 | |||
4 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 5 | 2:32.00 | |||
5 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:32.08 | |||
6 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:32.49 | |||
7 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 2:34.33 | |||
8 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:40.80 | |||
9 | Kamila VondráčkováKamila Vondráčková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 2:40.81 | |||
10 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 2:40.97 | |||
11 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:41.00 | |||
12 | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 2:41.49 | |||
13 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:43.14 | |||
14 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:43.15 | |||
15 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 2:50.45 | |||
16 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:55.80 | |||
17 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:59.23 | |||
18 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 2:59.40 | |||
19 | Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 3:01.90 | |||
20 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | SC Radotín Praha | 1 | 3:02.74 | |||
21 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 3:09.60 | |||
Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 4 | DNS | ||||
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | DNS |