60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 2.6.2018 - 11:30) official | Vítr: +2.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Devítiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 07.17 | 0.222 | |||||||||||||
2 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3 | 07.32 | 0.178 | |||||||||||||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.36 | 0.190 | |||||||||||||
4 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 07.48 | 0.254 | |||||||||||||
5 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 7 | 07.64 | 0.101 | |||||||||||||
6 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 6 | 07.73 | 0.147 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 2.6.2018 - 11:30) official | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Devítiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 07.56 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 07.57 | 0.166 | |||||||||||||
3 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 5 | 07.69 | 0.221 | |||||||||||||
4 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 07.73 | 0.176 | |||||||||||||
5 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 3 | 07.75 | 0.169 | |||||||||||||
6 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 07.81 | 0.220 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 2.6.2018 - 11:30) official | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Devítiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 4 | 07.76 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 07.98 | 0.203 | |||||||||||||
3 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 08.03 | 0.157 | |||||||||||||
4 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 08.06 | 0.151 | |||||||||||||
5 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 08.13 | 0.211 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 07.17 | 0.222 | ||
2 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 3 | 07.32 | 0.178 | ||
3 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.36 | 0.190 | ||
4 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 07.48 | 0.254 | ||
5 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 07.56 | 0.178 | ||
6 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 07.57 | 0.166 | ||
7 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 7 | 07.64 | 0.101 | ||
8 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 5 | 07.69 | 0.221 | ||
9 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 07.73 | 0.176 | ||
10 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 6 | 07.73 | 0.147 | ||
11 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 3 | 07.75 | 0.169 | ||
12 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 4 | 07.76 | 0.164 | ||
13 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 07.81 | 0.220 | ||
14 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 07.98 | 0.203 | ||
15 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 08.03 | 0.157 | ||
16 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 08.06 | 0.151 | ||
17 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 08.13 | 0.211 |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 3.6.2018 - 14:15) official | Vítr: +1.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pětiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.84 | ||||||||||||||
2 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 07.87 | ||||||||||||||
3 | Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 6 | 07.99 | ||||||||||||||
4 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.07 | ||||||||||||||
5 | Matěj MachMatěj Mach | 05 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 3 | 08.18 | ||||||||||||||
6 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 7 | 08.21 | ||||||||||||||
7 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 8 | 08.35 | ||||||||||||||
8 | Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 08.62 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 3.6.2018 - 14:15) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pětiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KrouželTomáš Kroužel | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 08.34 | ||||||||||||||
2 | Matěj RadzoMatěj Radzo | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.37 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 08.42 | ||||||||||||||
4 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 08.44 | ||||||||||||||
5 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 08.48 | ||||||||||||||
6 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.65 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 3.6.2018 - 14:15) official | Vítr: +2.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pětiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 08.59 | ||||||||||||||
2 | Radim KyselaRadim Kysela | 05 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.62 | ||||||||||||||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.83 | ||||||||||||||
4 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.90 | ||||||||||||||
5 | Šimon UrbánekŠimon Urbánek | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 09.18 | ||||||||||||||
6 | Ondřej LemberkaOndřej Lemberka | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 09.20 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.84 | |||
2 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 07.87 | |||
3 | Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl | 05 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 6 | 07.99 | |||
4 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.07 | |||
5 | Matěj MachMatěj Mach | 05 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 3 | 08.18 | |||
6 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 7 | 08.21 | |||
7 | Tomáš KrouželTomáš Kroužel | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 08.34 | |||
8 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 8 | 08.35 | |||
9 | Matěj RadzoMatěj Radzo | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.37 | |||
10 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 08.42 | |||
11 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 08.44 | |||
12 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 08.48 | |||
13 | Jakub DudychaJakub Dudycha | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 08.59 | |||
14 | Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 08.62 | |||
15 | Radim KyselaRadim Kysela | 05 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.62 | |||
16 | Filip HanáčekFilip Hanáček | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.65 | |||
17 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.83 | |||
18 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.90 | |||
19 | Šimon UrbánekŠimon Urbánek | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 09.18 | |||
20 | Ondřej LemberkaOndřej Lemberka | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 09.20 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 3.6.2018 - 13:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pětiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 3 | 08.00 | ||||||||||||||
2 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 08.08 | ||||||||||||||
3 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 08.17 | ||||||||||||||
4 | Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 08.26 | ||||||||||||||
5 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 7 | 08.27 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 1 | 08.29 | ||||||||||||||
7 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 08.30 | ||||||||||||||
8 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 3.6.2018 - 13:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pětiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.38 | ||||||||||||||
2 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.44 | ||||||||||||||
3 | Kamila VondráčkováKamila Vondráčková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 08.51 | ||||||||||||||
4 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.55 | ||||||||||||||
5 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.57 | ||||||||||||||
6 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 6 | 08.64 | ||||||||||||||
7 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 08.84 | ||||||||||||||
8 | Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 08.98 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 3.6.2018 - 13:00) official | Vítr: -0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Pětiboj |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.50 | ||||||||||||||
2 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 08.54 | ||||||||||||||
3 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 08.68 | ||||||||||||||
4 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | SC Radotín Praha | 4 | 08.71 | ||||||||||||||
5 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 08.72 | ||||||||||||||
6 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | 08.74 | ||||||||||||||
7 | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 08.81 | ||||||||||||||
8 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 08.90 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 3 | 08.00 | |||
2 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 08.08 | |||
3 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 08.17 | |||
4 | Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 08.26 | |||
5 | Barbora KřížováBarbora Křížová | 05 | A. C. Sparta Praha | 7 | 08.27 | |||
6 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 1 | 08.29 | |||
7 | Karolína BěloubkováKarolína Běloubková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 08.30 | |||
8 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.34 | |||
9 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.38 | |||
10 | Daniela PražákováDaniela Pražáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.44 | |||
11 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.50 | |||
12 | Kamila VondráčkováKamila Vondráčková | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 08.51 | |||
13 | Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 08.54 | |||
14 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.55 | |||
15 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.57 | |||
16 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 6 | 08.64 | |||
17 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 08.68 | |||
18 | Klára ZbožínkováKlára Zbožínková | 06 | SC Radotín Praha | 4 | 08.71 | |||
19 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 08.72 | |||
20 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | 08.74 | |||
21 | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 08.81 | |||
22 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 08.84 | |||
23 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 08.90 | |||
24 | Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 08.98 |