Back

 / Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost

Ostrava (13. - 14. 1. 2018)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 35.86
2 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 35.94
3 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 99 SlovenskoSlovensko 3 36.60
4 Michal LadakMichal Ladak 01 PolskoPolsko 6 39.39
5 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 39.96
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 36.25
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 36.50
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 37.69
4 Roger KlosRoger Klos 93 PolskoPolsko 2 38.02
Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 37.17
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 40.20
3 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 40.40
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 40.51
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 38.12
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 40.84
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 41.04
4 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 42.09
Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNS
Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.79
2 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.11
3 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 50.87
4 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 51.66
Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 PolskoPolsko 3 DNS
Adam JarzynaAdam Jarzyna 05 PolskoPolsko 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 40.56
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 45.44
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.90
4 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 51.20
Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 35.86
2 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 35.94
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 36.25
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 36.50
5 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 99 SlovenskoSlovensko 3 36.60
6 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 37.17
7 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 37.69
8 Roger KlosRoger Klos 93 PolskoPolsko 2 38.02
9 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 38.12
10 Michal LadakMichal Ladak 01 PolskoPolsko 6 39.39
11 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 39.96
12 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 40.20
13 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 40.40
14 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 40.51
15 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 40.56
16 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 40.84
17 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 41.04
18 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 42.09
19 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.79
20 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 45.44
21 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.90
22 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.11
23 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 50.87
24 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 51.20
25 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 51.66
Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DNS
Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 PolskoPolsko 3 DNS
Adam JarzynaAdam Jarzyna 05 PolskoPolsko 5 DNS
Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 40.21
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 40.65
3 Lucia MatějíčkováLucia Matějíčková 98 SlovenskoSlovensko 2 43.83
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 43.90
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 47.21
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 5 42.09
2 Sandra SobstelSandra Sobstel 01 PolskoPolsko 4 42.37
3 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 3 43.72
4 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 44.86
Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BučičováNatálie Bučičová 99 SlovenskoSlovensko 4 42.38
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 42.71
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 43.26
4 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 45.26
5 Natalia SobikNatalia Sobik 02 PolskoPolsko 2 46.33
6 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.99
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 44.04
2 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 47.78
3 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 48.08
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 48.99
5 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 53.23
Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.57
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.31
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 49.11
Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk 06 PolskoPolsko 1 DNS
Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 PolskoPolsko 2 DNS
Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.58
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 45.59
3 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.12
4 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 48.81
Klaudia StronkKlaudia Stronk 05 PolskoPolsko 4 DNS
Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 49.72
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.68
3 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 50.97
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 51.30
5 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 55.25
Dominika WasalaDominika Wasala 06 PolskoPolsko 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 38.72
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 41.11
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 38.72
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 40.21
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 40.65
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 41.11
5 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 5 42.09
6 Sandra SobstelSandra Sobstel 01 PolskoPolsko 4 42.37
7 Natálie BučičováNatálie Bučičová 99 SlovenskoSlovensko 4 42.38
8 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 42.71
9 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 43.26
10 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 3 43.72
11 Lucia MatějíčkováLucia Matějíčková 98 SlovenskoSlovensko 2 43.83
12 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 43.90
13 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 44.04
14 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 44.86
15 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 45.26
16 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.58
17 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 45.59
18 Natalia SobikNatalia Sobik 02 PolskoPolsko 2 46.33
19 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 47.21
20 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.57
21 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 47.78
22 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 48.08
23 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.12
24 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.31
25 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 48.81
26 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 48.99
27 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 49.11
28 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 49.72
29 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.68
30 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 50.97
31 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 51.30
32 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.99
33 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 53.23
34 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 55.25
Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 6 DNS
Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 DNS
Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk 06 PolskoPolsko 1 DNS
Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 PolskoPolsko 2 DNS
Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS
Klaudia StronkKlaudia Stronk 05 PolskoPolsko 4 DNS
Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS
Dominika WasalaDominika Wasala 06 PolskoPolsko 3 DNS