Back

 / Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (20. 1. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 49.60
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.65
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.66
4 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 51.19
5 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.39
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovakiaSlovakia 2 49.56
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 50.43
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 50.69
4 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 50.70
5 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.11
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 52.05
2 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 53.26
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 54.22
4 Dawid BubalaDawid Bubala 97 PolandPoland 3 58.32
Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovakiaSlovakia 2 49.56
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 49.60
3 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 50.43
4 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.65
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.66
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 50.69
7 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 50.70
8 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 51.19
9 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.39
10 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 52.05
11 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.11
12 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 53.26
13 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 54.22
14 Dawid BubalaDawid Bubala 97 PolandPoland 3 58.32
Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:16) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 49.47
2 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.86
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.52
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 51.93
Jakub KwašniakJakub Kwašniak 99 PolandPoland 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:16) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.33
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 51.45
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.99
4 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 52.85
5 Dominik CzerniecDominik Czerniec 00 PolandPoland 2 55.53
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 15:16) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 55.22
2 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 55.48
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 56.99
4 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 59.01
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 15:16) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil GlabekKamil Glabek 00 PolandPoland 2 53.47
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 53.78
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 53.91
4 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 55.67
5 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 59.70
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.33
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 49.47
3 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.86
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.52
5 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 51.45
6 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 51.93
7 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.99
8 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 52.85
9 Kamil GlabekKamil Glabek 00 PolandPoland 2 53.47
10 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 53.78
11 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 53.91
12 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 55.22
13 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 55.48
14 Dominik CzerniecDominik Czerniec 00 PolandPoland 2 55.53
15 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 55.67
16 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 56.99
17 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 59.01
18 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 59.70
Jakub KwašniakJakub Kwašniak 99 PolandPoland 6 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:17) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 50.68
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 51.25
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 51.98
4 Kamil SwalskiKamil Swalski 01 PolandPoland 2 53.51
5 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 57.81
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:17) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 52.22
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 52.91
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 53.11
4 Jakub KitaJakub Kita 01 PolandPoland 5 53.25
5 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 54.27
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 15:17) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 52.47
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 52.48
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 52.94
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 53.16
5 Bartolomiej RóžanskiBartolomiej Róžanski 02 PolandPoland 5 53.33
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 15:17) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 55.27
2 Sergej ObradovičSergej Obradovič 01 SerbiaSerbia 4 57.11
3 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.17
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.81
Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 15:17) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal LadakMichal Ladak 01 PolandPoland 3 55.53
2 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.71
3 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 57.05
4 David PetrDavid Petr 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 59.30
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.44
6 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 61.52
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 50.68
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 51.25
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 51.98
4 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 52.22
5 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 52.47
6 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 52.48
7 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 52.91
8 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 52.94
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 53.11
10 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 53.16
11 Jakub KitaJakub Kita 01 PolandPoland 5 53.25
12 Bartolomiej RóžanskiBartolomiej Róžanski 02 PolandPoland 5 53.33
13 Kamil SwalskiKamil Swalski 01 PolandPoland 2 53.51
14 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 54.27
15 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 55.27
16 Michal LadakMichal Ladak 01 PolandPoland 3 55.53
17 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.71
18 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 57.05
19 Sergej ObradovičSergej Obradovič 01 SerbiaSerbia 4 57.11
20 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.17
21 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 57.81
22 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 58.81
23 David PetrDavid Petr 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 59.30
24 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.44
25 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 61.52
Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DQ 162.7

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 56.52
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 60.63
3 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 61.71
4 Julia ZagajskaJulia Zagajska 03 PolandPoland 2 63.10
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 62.23
2 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 64.99
3 Julia LiberkowskaJulia Liberkowska 03 PolandPoland 2 68.35
Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 56.52
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 60.63
3 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 61.71
4 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 62.23
5 Julia ZagajskaJulia Zagajska 03 PolandPoland 2 63.10
6 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 64.99
7 Julia LiberkowskaJulia Liberkowska 03 PolandPoland 2 68.35
Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 14:46) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 4 60.06
2 Wiktoria SynowiecWiktoria Synowiec 00 PolandPoland 5 60.28
3 Malgorzata ZamoraMalgorzata Zamora 99 PolandPoland 3 60.52
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 71.15
5 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 74.97
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 14:46) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 59.05
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.39
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.66
4 Katarzyna CieslarKatarzyna Cieslar 99 PolandPoland 4 62.23
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 63.40
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 14:46) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 59.79
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.62
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.50
4 Justyna ZwiasJustyna Zwias 99 PolandPoland 4 62.43
5 Ilona PorebskaIlona Porebska 99 PolandPoland 2 65.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 59.05
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 59.79
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovakiaSlovakia 4 60.06
4 Wiktoria SynowiecWiktoria Synowiec 00 PolandPoland 5 60.28
5 Malgorzata ZamoraMalgorzata Zamora 99 PolandPoland 3 60.52
6 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.62
7 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.39
8 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.50
9 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.66
10 Katarzyna CieslarKatarzyna Cieslar 99 PolandPoland 4 62.23
11 Justyna ZwiasJustyna Zwias 99 PolandPoland 4 62.43
12 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 63.40
13 Ilona PorebskaIlona Porebska 99 PolandPoland 2 65.66
14 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 71.15
15 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 74.97

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.1.2018 - 14:47) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 58.50
2 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 PolandPoland 3 60.83
3 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 63.87
4 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 MC atletika BrnoMC atletika Brno 2 64.83
5 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 65.68
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 14:47) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra SobstelSandra Sobstel 01 PolandPoland 4 58.68
2 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 PolandPoland 5 60.50
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.60
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 62.94
5 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 64.92
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 14:47) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 61.86
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 62.13
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 62.86
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 63.65
5 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 63.86
6 Marta KuboszekMarta Kuboszek 01 PolandPoland 1 64.80
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 14:47) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 61.35
2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 66.77
3 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 67.20
4 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 69.12
5 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 69.34
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 69.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 58.50
2 Sandra SobstelSandra Sobstel 01 PolandPoland 4 58.68
3 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 PolandPoland 5 60.50
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.60
5 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 PolandPoland 3 60.83
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 61.35
7 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 61.86
8 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 62.13
9 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 62.86
10 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 62.94
11 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 63.65
12 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 63.86
13 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 63.87
14 Marta KuboszekMarta Kuboszek 01 PolandPoland 1 64.80
15 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 MC atletika BrnoMC atletika Brno 2 64.83
16 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 64.92
17 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 65.68
18 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 66.77
19 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 67.20
20 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 69.12
21 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 69.34
22 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 69.95