Zpět

 / Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2018)

-

Postup: 8 časů (q)

1 (pá, 2.2.2018 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.40 q
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.41 q
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.58 q
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.59 q
5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 030502 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.61 q
6 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.72
7 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.76
8 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 07.89
Celkem 8 závodníků
2 (pá, 2.2.2018 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.63 q
2 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66 q
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.66 q
4 Ondřej StaśOndřej Staś 030326 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.70
5 Radim MlečkaRadim Mlečka 031008 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.72
6 Viliam HromekViliam Hromek 030522 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.81
7 Pavel PeksaPavel Peksa 040901 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 07.93
8 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 07.98
Celkem 8 závodníků
3 (pá, 2.2.2018 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.80
2 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.82
3 Boris KácalBoris Kácal 030314 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 07.90
4 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.97
5 Petr BachanPetr Bachan 030401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.04
6 Vít ZdražilVít Zdražil 030417 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.28
Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Eduard AchrerEduard Achrer 030407 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
4 (pá, 2.2.2018 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DroppaTomáš Droppa 030316 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.77
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 040410 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.11
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 040515 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.13
4 Lukáš SkalskiLukáš Skalski 030718 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.19
5 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 040809 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.24
6 Adam HoušťavaAdam Houšťava 030606 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.39
Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Michal HalamaMichal Halama 030829 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
5 (pá, 2.2.2018 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.10
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.34
3 Matyáš MachMatyáš Mach 030530 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 08.36
4 Radim HořínekRadim Hořínek 040930 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.38
5 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.42
6 Jakub KopečekJakub Kopeček 031105 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.56
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 040723 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.40 q
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.41 q
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.58 q
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.59 q
5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 030502 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.61 q
6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.63 q
7 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.66 q
8 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.66 q
9 Ondřej StaśOndřej Staś 030326 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.70
10 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.72
11 Radim MlečkaRadim Mlečka 031008 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.72
12 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.76
13 Tomáš DroppaTomáš Droppa 030316 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.77
14 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.80
15 Viliam HromekViliam Hromek 030522 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.81
16 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.82
17 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 07.89
18 Boris KácalBoris Kácal 030314 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 07.90
19 Pavel PeksaPavel Peksa 040901 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 07.93
20 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.97
21 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 07.98
22 Petr BachanPetr Bachan 030401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.04
23 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.10
24 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 040410 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.11
25 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 040515 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.13
26 Lukáš SkalskiLukáš Skalski 030718 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.19
27 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 040809 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.24
28 Vít ZdražilVít Zdražil 030417 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.28
29 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.34
30 Matyáš MachMatyáš Mach 030530 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 08.36
31 Radim HořínekRadim Hořínek 040930 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.38
32 Adam HoušťavaAdam Houšťava 030606 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.39
33 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.42
34 Jakub KopečekJakub Kopeček 031105 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.56
Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Eduard AchrerEduard Achrer 030407 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Michal HalamaMichal Halama 030829 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 040723 Orel VyškovOrel Vyškov 3 DNS

-

(pá, 2.2.2018 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.37
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.42
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.58
4 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.61
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.64
6 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 030502 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.66
7 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.71
8 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 030827 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.75
Celkem 8 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (pá, 2.2.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.21 q
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 060110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.47 q
3 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.52 q
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.56 q
5 Jan MikešJan Mikeš 051123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.60 q
6 Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.68 q
7 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.71
8 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.89
Celkem 8 závodníků
2 (pá, 2.2.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 050510 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.58 q
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.61 q
3 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.68
4 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 050704 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.80
5 Jan ResslerJan Ressler 060613 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.85
6 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.86
7 Michael RamseyMichael Ramsey 050530 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.95
Celkem 7 závodníků
3 (pá, 2.2.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.78
2 David NevařilDavid Nevařil 050830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.87
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.94
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.98
5 Boleslav KočíBoleslav Kočí 060105 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.08
6 Samuel PungeSamuel Punge 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.09
Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 050527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 7 závodníků
4 (pá, 2.2.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VitásekJan Vitásek 061010 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.92
2 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.93
3 Denis PyšDenis Pyš 050809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.12
4 Jáchym HenzlJáchym Henzl 051025 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.17
5 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 060510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.20
Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Prokop ŠvancerProkop Švancer 050429 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
5 (pá, 2.2.2018 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.18
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.33
3 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 050823 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.44
4 Robert ŠánaRobert Šána 060630 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.52
5 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.62
6 Matěj PěčekMatěj Pěček 060507 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.63
7 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 061108 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.64
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.21 q
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 060110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.47 q
3 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.52 q
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.56 q
5 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 050510 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.58 q
6 Jan MikešJan Mikeš 051123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.60 q
7 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.61 q
8 Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.68 q
9 Matouš ČernýMatouš Černý 050524 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.68
10 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.71
11 Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.78
12 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 050704 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.80
13 Jan ResslerJan Ressler 060613 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.85
14 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.86
15 David NevařilDavid Nevařil 050830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.87
16 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.89
17 Jan VitásekJan Vitásek 061010 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.92
18 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.93
19 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.94
20 Michael RamseyMichael Ramsey 050530 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.95
21 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.98
22 Boleslav KočíBoleslav Kočí 060105 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.08
23 Samuel PungeSamuel Punge 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.09
24 Denis PyšDenis Pyš 050809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.12
25 Jáchym HenzlJáchym Henzl 051025 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.17
26 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.18
27 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 060510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.20
28 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.33
29 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 050823 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.44
30 Robert ŠánaRobert Šána 060630 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.52
31 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.62
32 Matěj PěčekMatěj Pěček 060507 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.63
33 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 061108 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.64
Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 050527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Prokop ŠvancerProkop Švancer 050429 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS

-

(pá, 2.2.2018 - 12:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 051107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.25
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.39
3 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 050510 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.51
4 Vít HolíkVít Holík 060505 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.52
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 060110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.55
6 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.59
7 Jan DonnebergerJan Donneberger 050320 Orel VyškovOrel Vyškov 8 08.73
8 Jan MikešJan Mikeš 051123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.77
Celkem 8 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (pá, 2.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.96 q
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.11 q
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.13 q
4 Elena UrbáškováElena Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 08.19 q
5 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 08.20 q
6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.20 q
7 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.22 q
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 8 DNS
Celkem 8 závodníků
2 (pá, 2.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 08.09 q
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.28
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.29
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 035919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.32
5 Sabina JeličováSabina Jeličová 035605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.36
6 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 08.38
7 Adéla TepláAdéla Teplá 046119 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08.38
8 Karolína VlkováKarolína Vlková 036026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.67
Celkem 8 závodníků
3 (pá, 2.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 035526 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.36
2 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 3 08.37
3 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 035606 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.39
4 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 045623 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.51
5 Agáta SeberováAgáta Seberová 035306 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.54
6 Sabina VáclavíkováSabina Václavíková 035302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.69
7 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 036217 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.75
Celkem 7 závodníků
4 (pá, 2.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.35
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 035511 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.49
3 Daniela DutkováDaniela Dutková 045124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.57
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.59
5 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.65
6 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 035917 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.71
7 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 046221 TJ UničovTJ Uničov 6 08.76
Celkem 7 závodníků
5 (pá, 2.2.2018 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 045105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.52
2 Aneta BřezinováAneta Březinová 045907 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.55
3 Tereza SojkováTereza Sojková 035513 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.64
4 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.65
5 Linda ČernoškováLinda Černošková 045229 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.67
6 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.69
7 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 045221 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.76
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.96 q
2 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 08.09 q
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.11 q
4 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.13 q
5 Elena UrbáškováElena Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 08.19 q
6 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 08.20 q
7 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.20 q
8 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.22 q
9 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.28
10 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.29
11 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 035919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.32
12 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.35
13 Sabina JeličováSabina Jeličová 035605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.36
14 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 035526 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.36
15 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 3 08.37
16 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 08.38
17 Adéla TepláAdéla Teplá 046119 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08.38
18 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 035606 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.39
19 Martina DvořákováMartina Dvořáková 035511 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.49
20 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 045623 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.51
21 Marie ŠípkováMarie Šípková 045105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.52
22 Agáta SeberováAgáta Seberová 035306 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.54
23 Aneta BřezinováAneta Březinová 045907 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 08.55
24 Daniela DutkováDaniela Dutková 045124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.57
25 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.59
26 Tereza SojkováTereza Sojková 035513 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.64
27 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.65
28 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.65
29 Linda ČernoškováLinda Černošková 045229 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.67
30 Karolína VlkováKarolína Vlková 036026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.67
31 Sabina VáclavíkováSabina Václavíková 035302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.69
32 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.69
33 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 035917 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.71
34 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 036217 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.75
35 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 045221 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 08.76
36 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 046221 TJ UničovTJ Uničov 6 08.76
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 8 DNS

-

(pá, 2.2.2018 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.83
2 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 08.00
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.01
4 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.04
5 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.14
6 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.16
7 Elena UrbáškováElena Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 08.22
8 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 08.23
Celkem 8 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (pá, 2.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 055410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.21 q
2 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 055124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.32 q
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 055503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.38 q
4 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.40 q
5 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 056029 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.46 q
6 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 055510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.57 q
7 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.58 q
Celkem 7 závodníků
2 (pá, 2.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena LaitochováElena Laitochová 055819 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.59 q
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 055807 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 08.71
3 Michaela SochováMichaela Sochová 055419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.83
4 Gabriela BřeznáGabriela Březná 056220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.83
5 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 065902 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.99
6 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 055731 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.00
7 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 055202 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 09.06
Celkem 7 závodníků
3 (pá, 2.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 055321 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.71
2 Helena BryšováHelena Bryšová 055612 JAC BrnoJAC Brno 5 08.90
3 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 055803 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.98
4 Tereza KovalskáTereza Kovalská 065510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.98
5 Klára ZalkováKlára Zalková 056118 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.04
6 Natálie ZychováNatálie Zychová 055324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.13
7 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 065906 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.20
Celkem 7 závodníků
4 (pá, 2.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 065116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.97
2 Lea ErmisováLea Ermisová 065513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.02
3 Veronika VackováVeronika Vacková 065721 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 09.10
4 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 065209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.14
5 Michaela KovářováMichaela Kovářová 055803 JAC BrnoJAC Brno 7 09.15
6 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 065704 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.17
Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 055825 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Celkem 7 závodníků
5 (pá, 2.2.2018 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 066105 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.13
2 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 055106 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.40
3 Iva RigouletováIva Rigouletová 056223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.45
4 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 055923 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.48
5 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 056218 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.57
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 066226 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 09.75
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 055410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.21 q
2 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 055124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.32 q
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 055503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.38 q
4 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.40 q
5 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 056029 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.46 q
6 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 055510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.57 q
7 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.58 q
8 Elena LaitochováElena Laitochová 055819 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.59 q
9 Eliška KonečnáEliška Konečná 055807 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 08.71
10 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 055321 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.71
11 Michaela SochováMichaela Sochová 055419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.83
12 Gabriela BřeznáGabriela Březná 056220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.83
13 Helena BryšováHelena Bryšová 055612 JAC BrnoJAC Brno 5 08.90
14 Patricie PešlováPatricie Pešlová 065116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.97
15 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 055803 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.98
16 Tereza KovalskáTereza Kovalská 065510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.98
17 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 065902 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.99
18 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 055731 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.00
19 Lea ErmisováLea Ermisová 065513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.02
20 Klára ZalkováKlára Zalková 056118 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.04
21 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 055202 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 09.06
22 Veronika VackováVeronika Vacková 065721 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 09.10
23 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 066105 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.13
24 Natálie ZychováNatálie Zychová 055324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.13
25 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 065209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.14
26 Michaela KovářováMichaela Kovářová 055803 JAC BrnoJAC Brno 7 09.15
27 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 065704 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.17
28 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 065906 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.20
29 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 055106 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.40
30 Iva RigouletováIva Rigouletová 056223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.45
31 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 055923 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.48
32 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 056218 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.57
33 Eliška FučíkováEliška Fučíková 066226 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 09.75
Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 055825 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS

-

(pá, 2.2.2018 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 055410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.19
2 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 055124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.36
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 055503 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.41
4 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.41
5 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 056029 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.43
6 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 055510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.53
7 Elena LaitochováElena Laitochová 055819 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.56
8 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.57
Celkem 8 závodníků