Zpět

 / Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2018)

-

Postup: 8 časů (q)

1 (pá, 2.2.2018 - 10:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.41 q
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.44 q
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.46 q
4 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.59 q
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.71 q
6 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.73 q
7 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.92 q
8 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 08.93 q
Celkem 8 závodníků
2 (pá, 2.2.2018 - 10:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.31
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.51
3 Marek KrčmářMarek Krčmář 030117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.53
4 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 040809 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.57
5 Jan ČertekJan Čertek 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.63
6 Vít ZdražilVít Zdražil 030417 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.74
7 Lukáš VajdaLukáš Vajda 030405 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.94
8 Matěj DaněkMatěj Daněk 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.47
Celkem 8 závodníků
3 (pá, 2.2.2018 - 10:35) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.68
2 Daniel HudecDaniel Hudec 040912 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 10.48
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.52
4 Ondřej ToufarOndřej Toufar 040621 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.84
5 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 040723 Orel VyškovOrel Vyškov 1 11.49
6 Michal HrochMichal Hroch 040816 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.79
Marek DrásalMarek Drásal 040113 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.41 q
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.44 q
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.46 q
4 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.59 q
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.71 q
6 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.73 q
7 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.92 q
8 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 08.93 q
9 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.31
10 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.51
11 Marek KrčmářMarek Krčmář 030117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.53
12 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 040809 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.57
13 Jan ČertekJan Čertek 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.63
14 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 041109 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.68
15 Vít ZdražilVít Zdražil 030417 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.74
16 Lukáš VajdaLukáš Vajda 030405 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.94
17 Matěj DaněkMatěj Daněk 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.47
18 Daniel HudecDaniel Hudec 040912 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 10.48
19 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.52
20 Ondřej ToufarOndřej Toufar 040621 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.84
21 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 040723 Orel VyškovOrel Vyškov 1 11.49
22 Michal HrochMichal Hroch 040816 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.79
Marek DrásalMarek Drásal 040113 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS

-

(pá, 2.2.2018 - 12:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.24
2 David JežekDavid Ježek 030301 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.45
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 3 08.52
4 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.58
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.67
6 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 08.78
7 Patrik KremelPatrik Kremel 040214 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.82
8 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 08.86
Celkem 8 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (pá, 2.2.2018 - 10:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 4 09.81 q
2 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.85 q
3 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.11 q
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.27 q
5 Jan PobořilJan Pobořil 050524 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.43 q
6 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.56 q
7 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.00
8 Filip HanáčekFilip Hanáček 051104 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 11.57
Celkem 8 závodníků
2 (pá, 2.2.2018 - 10:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.44 q
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 050923 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.60 q
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.72
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 050221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.91
5 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 11.17
6 Adam ŠtouračAdam Štourač 050221 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.31
7 Josef HájovskýJosef Hájovský 050409 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.64
8 Michael RamseyMichael Ramsey 050530 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 14.24
Celkem 8 závodníků
3 (pá, 2.2.2018 - 10:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 060110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.84
2 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 060729 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.39
3 Alan NiemczykAlan Niemczyk 050424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.45
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.90
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.30
6 Matěj PěčekMatěj Pěček 060507 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.32
7 Jan BílekJan Bílek 061210 BYAC BrnoBYAC Brno 7 12.44
Celkem 7 závodníků
4 (pá, 2.2.2018 - 10:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.94
2 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 060315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.15
3 Jakub FojtíkJakub Fojtík 060324 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 12.96
4 Robert ŠánaRobert Šána 060630 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 13.02
5 Filip JašíčekFilip Jašíček 060712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 13.67
6 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 13.68
7 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 050519 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 13.78
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 4 09.81 q
2 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.85 q
3 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.11 q
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.27 q
5 Jan PobořilJan Pobořil 050524 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.43 q
6 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.44 q
7 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.56 q
8 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 050923 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.60 q
9 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.72
10 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 060110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.84
11 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 050221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.91
12 Erik PavlíčekErik Pavlíček 051209 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.00
13 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 11.17
14 Adam ŠtouračAdam Štourač 050221 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.31
15 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 060729 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.39
16 Alan NiemczykAlan Niemczyk 050424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.45
17 Filip HanáčekFilip Hanáček 051104 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 11.57
18 Josef HájovskýJosef Hájovský 050409 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.64
19 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.90
20 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.94
21 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 060315 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 12.15
22 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.30
23 Matěj PěčekMatěj Pěček 060507 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.32
24 Jan BílekJan Bílek 061210 BYAC BrnoBYAC Brno 7 12.44
25 Jakub FojtíkJakub Fojtík 060324 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 12.96
26 Robert ŠánaRobert Šána 060630 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 13.02
27 Filip JašíčekFilip Jašíček 060712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 13.67
28 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 13.68
29 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 050519 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 13.78
30 Michael RamseyMichael Ramsey 050530 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 14.24

-

(pá, 2.2.2018 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KovářDavid Kovář 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 4 09.79
2 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.95
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 051225 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.96
4 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.09
5 Jan PobořilJan Pobořil 050524 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.44
6 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 050923 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.59
7 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 050830 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.83
8 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.78
Celkem 8 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (pá, 2.2.2018 - 10:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.99 q
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.06 q
3 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.44 q
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 035103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.50 q
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 6 09.53 q
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.58 q
7 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.62 q
8 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.70
Celkem 8 závodníků
2 (pá, 2.2.2018 - 10:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KlementováKlára Klementová 045327 JAC BrnoJAC Brno 5 09.51 q
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 035516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.62
3 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.65
4 Klára DobešováKlára Dobešová 045524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.76
5 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.76
6 Alena LevkováAlena Levková 045210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.94
7 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 045221 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 10.27
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNF
Celkem 8 závodníků
3 (pá, 2.2.2018 - 10:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.77
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 035621 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.86
3 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.90
4 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 045521 JAC BrnoJAC Brno 1 10.13
5 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 036217 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.23
6 Michaela KubešováMichaela Kubešová 045215 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.47
7 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.66
Celkem 7 závodníků
4 (pá, 2.2.2018 - 10:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 3 10.17
2 Martina GalburováMartina Galburová 036202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.25
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 4 10.59
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.74
5 Tereza VálkováTereza Válková 045709 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.81
6 Tereza HanákováTereza Hanáková 045123 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.82
7 Lucie KláskováLucie Klásková 045727 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.03
Celkem 7 závodníků
5 (pá, 2.2.2018 - 10:25) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.92
2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.66
3 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 045416 JAC BrnoJAC Brno 4 10.81
4 Marie VrbováMarie Vrbová 045821 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 11.09
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 11.18
6 Lucie TesařováLucie Tesařová 035803 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.31
7 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.74
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.99 q
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.06 q
3 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.44 q
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 035103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.50 q
5 Klára KlementováKlára Klementová 045327 JAC BrnoJAC Brno 5 09.51 q
6 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 6 09.53 q
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.58 q
8 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.62 q
9 Gabriela PatalováGabriela Patalová 035516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.62
10 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.65
11 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.70
12 Klára DobešováKlára Dobešová 045524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.76
13 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.76
14 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.77
15 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 035621 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.86
16 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.90
17 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.92
18 Alena LevkováAlena Levková 045210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.94
19 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 045521 JAC BrnoJAC Brno 1 10.13
20 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 3 10.17
21 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 036217 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.23
22 Martina GalburováMartina Galburová 036202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.25
23 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 045221 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 10.27
24 Michaela KubešováMichaela Kubešová 045215 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10.47
25 Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 4 10.59
26 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.66
27 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.66
28 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.74
29 Tereza VálkováTereza Válková 045709 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.81
29 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 045416 JAC BrnoJAC Brno 4 10.81
31 Tereza HanákováTereza Hanáková 045123 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.82
32 Lucie KláskováLucie Klásková 045727 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.03
33 Marie VrbováMarie Vrbová 045821 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 6 11.09
34 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 11.18
35 Lucie TesařováLucie Tesařová 035803 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.31
36 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.74
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNF

-

(pá, 2.2.2018 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 035603 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.05
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.08
3 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 7 09.24
4 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 09.44
5 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.62
6 Klára KlementováKlára Klementová 045327 JAC BrnoJAC Brno 2 09.76
Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNF
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 035103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS
Celkem 8 závodníků

-

Postup: 8 časů (q)

1 (pá, 2.2.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 055203 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.83 q
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.14 q
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 055919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.72 q
4 Michaela SochováMichaela Sochová 055419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.76 q
5 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 055812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.97 q
6 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.02 q
Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 066006 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
2 (pá, 2.2.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VálkováEma Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.75 q
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková 066129 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 11.33
3 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 065413 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.38
4 Lucie PetrlováLucie Petrlová 055201 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.54
5 Ema VontrobováEma Vontrobová 065727 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.57
6 Silvie BeňováSilvie Beňová 055401 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.71
Lucie VykročilováLucie Vykročilová 055605 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 7 závodníků
3 (pá, 2.2.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SynkováKarolína Synková 055328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.23 q
2 Jana DrásalováJana Drásalová 056111 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.47
3 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 055518 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.93
4 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 055403 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.94
5 Kateřina HolešováKateřina Holešová 055413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.09
6 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 055126 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.58
7 Barbora OndováBarbora Ondová 055918 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.19
Celkem 7 závodníků
4 (pá, 2.2.2018 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 055719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.16
2 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 055117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.90
3 Eliška AdámkováEliška Adámková 056127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.04
4 Zuzana KřížováZuzana Křížová 055130 Orel VyškovOrel Vyškov 4 13.06
5 Anežka KraisováAnežka Kraisová 056021 Orel VyškovOrel Vyškov 1 13.19
6 Barbora SasínováBarbora Sasínová 055412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.48
7 Zuzana DatkováZuzana Datková 056127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.52
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 055203 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.83 q
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.14 q
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 055919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.72 q
4 Ema VálkováEma Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.75 q
5 Michaela SochováMichaela Sochová 055419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.76 q
6 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 055812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.97 q
7 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.02 q
8 Karolína SynkováKarolína Synková 055328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.23 q
9 Adéla HanákováAdéla Hanáková 066129 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 11.33
10 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 065413 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.38
11 Jana DrásalováJana Drásalová 056111 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 11.47
12 Lucie PetrlováLucie Petrlová 055201 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.54
13 Ema VontrobováEma Vontrobová 065727 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.57
14 Silvie BeňováSilvie Beňová 055401 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.71
15 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 055518 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.93
16 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 055403 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.94
17 Kateřina HolešováKateřina Holešová 055413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.09
18 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 055719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.16
19 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 055126 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.58
20 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 055117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.90
21 Eliška AdámkováEliška Adámková 056127 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.04
22 Zuzana KřížováZuzana Křížová 055130 Orel VyškovOrel Vyškov 4 13.06
23 Barbora OndováBarbora Ondová 055918 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.19
24 Anežka KraisováAnežka Kraisová 056021 Orel VyškovOrel Vyškov 1 13.19
25 Barbora SasínováBarbora Sasínová 055412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.48
26 Zuzana DatkováZuzana Datková 056127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.52
Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 066006 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Lucie VykročilováLucie Vykročilová 055605 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS

-

(pá, 2.2.2018 - 11:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 055203 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.80
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.18
3 Michaela SochováMichaela Sochová 055419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.58
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 055919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.67
5 Karolína SynkováKarolína Synková 055328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.99
6 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 055812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.01
7 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.05
8 Ema VálkováEma Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 13.51
Celkem 8 závodníků