Zpět

 / Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2018)

-

1 (pá, 2.2.2018 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 35.49
2 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 37.07
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 37.44
4 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.10
5 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 41.16
6 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 41.71
Celkem 6 závodníků
2 (pá, 2.2.2018 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 38.12
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 38.37
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 39.53
4 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 2 40.69
5 Boris KácalBoris Kácal 030314 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 41.16
Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
3 (pá, 2.2.2018 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DokoupilAdam Dokoupil 030429 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.14
2 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 40.54
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 40.67
4 Viliam HromekViliam Hromek 030522 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 40.76
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 44.11
6 Matyáš MachMatyáš Mach 030530 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 44.89
Celkem 6 závodníků
4 (pá, 2.2.2018 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 040515 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 42.37
2 Radim HořínekRadim Hořínek 040930 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 44.27
3 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 031210 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.74
Michal HalamaMichal Halama 030829 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Tadeáš PaličkaTadeáš Palička 030708 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
5 (pá, 2.2.2018 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BundilTomáš Bundil 040105 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 46.81
2 Jan MašláňJan Mašláň 040818 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 47.86
3 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 48.90
4 Adam KubálekAdam Kubálek 040828 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 49.64
5 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 49.72
Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 35.49
2 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 37.07
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 37.44
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 38.12
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 38.37
6 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 39.53
7 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.10
8 Adam DokoupilAdam Dokoupil 030429 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.14
9 Jakub DerkaJakub Derka 030705 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 40.54
10 Ondřej BudíkOndřej Budík 030902 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 40.67
11 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 2 40.69
12 Viliam HromekViliam Hromek 030522 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 40.76
13 Jan BartoňJan Bartoň 031106 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 41.16
14 Boris KácalBoris Kácal 030314 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 41.16
15 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 41.71
16 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 040515 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 42.37
17 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 44.11
18 Radim HořínekRadim Hořínek 040930 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 44.27
19 Matyáš MachMatyáš Mach 030530 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 44.89
20 Tomáš BundilTomáš Bundil 040105 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 46.81
21 Jan MašláňJan Mašláň 040818 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 47.86
22 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 031210 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 48.74
23 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 48.90
24 Adam KubálekAdam Kubálek 040828 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 49.64
25 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 49.72
Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Michal HalamaMichal Halama 030829 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Tadeáš PaličkaTadeáš Palička 030708 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS

-

1 (pá, 2.2.2018 - 14:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KupkaDaniel Kupka 051225 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.92
2 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 44.85
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 45.27
4 Ondřej MondekOndřej Mondek 051207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 49.44
5 Tadeáš KristinTadeáš Kristin 060614 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 49.56
6 Dominik VereskovDominik Vereskov 060528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.11
Celkem 6 závodníků
2 (pá, 2.2.2018 - 14:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 050224 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 45.20
2 Martin SedleckýMartin Sedlecký 060303 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 45.58
3 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 46.01
4 Alan NiemczykAlan Niemczyk 050424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 46.59
5 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 47.31
Ondřej VíchaOndřej Vícha 050331 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 6 závodníků
3 (pá, 2.2.2018 - 14:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 51.52
2 Šimon SpurnýŠimon Spurný 060123 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 52.03
3 Filip JašíčekFilip Jašíček 060712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 54.79
4 Šimon VeselýŠimon Veselý 060410 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 56.29
5 Daniel BulkaDaniel Bulka 060615 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 56.36
Celkem 5 závodníků
4 (pá, 2.2.2018 - 14:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TřískaDavid Tříska 050507 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 44.88
2 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 TJ OslavanyTJ Oslavany 5 48.38
3 Joshua SaundersJoshua Saunders 050620 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 50.91
4 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 061108 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 54.05
Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DNS
Michael RamseyMichael Ramsey 050530 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
5 (pá, 2.2.2018 - 14:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 43.31
2 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 050527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 46.18
3 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 060213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 48.68
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.39
5 Igor NovákIgor Novák 050626 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.53
6 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 52.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 43.31
2 Daniel KupkaDaniel Kupka 051225 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.92
3 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 44.85
4 David TřískaDavid Tříska 050507 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 44.88
5 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 050224 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 45.20
6 Tomáš PlevaTomáš Pleva 050815 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 45.27
7 Martin SedleckýMartin Sedlecký 060303 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 45.58
8 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 46.01
9 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 050527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 46.18
10 Alan NiemczykAlan Niemczyk 050424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 46.59
11 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 47.31
12 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 TJ OslavanyTJ Oslavany 5 48.38
13 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 060213 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 48.68
14 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 060511 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.39
15 Ondřej MondekOndřej Mondek 051207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 49.44
16 Igor NovákIgor Novák 050626 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.53
17 Tadeáš KristinTadeáš Kristin 060614 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 49.56
18 Dominik VereskovDominik Vereskov 060528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.11
19 Joshua SaundersJoshua Saunders 050620 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 50.91
20 Michal DerkaMichal Derka 060430 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 51.52
21 Šimon SpurnýŠimon Spurný 060123 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 52.03
22 Sam NavrátilSam Navrátil 051217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 52.89
23 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 061108 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 54.05
24 Filip JašíčekFilip Jašíček 060712 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 54.79
25 Šimon VeselýŠimon Veselý 060410 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 56.29
26 Daniel BulkaDaniel Bulka 060615 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 56.36
Ondřej VíchaOndřej Vícha 050331 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DNS
Michael RamseyMichael Ramsey 050530 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS

-

1 (pá, 2.2.2018 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.28
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 41.23
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 045123 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 42.38
4 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 46.08
5 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 045415 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 46.82
6 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 045722 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 46.83
Celkem 6 závodníků
2 (pá, 2.2.2018 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 4 40.19
2 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 035728 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.08
3 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 43.35
4 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 035621 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 45.45
5 Veronika ŠímováVeronika Šímová 046202 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 45.58
Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 1 DNS
Celkem 6 závodníků
3 (pá, 2.2.2018 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 42.89
2 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 44.26
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 44.54
4 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 44.84
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 5 závodníků
4 (pá, 2.2.2018 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 46.54
2 Michaela DostálováMichaela Dostálová 035220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 47.26
3 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 045918 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 47.83
4 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel VyškovOrel Vyškov 5 48.81
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 5 závodníků
5 (pá, 2.2.2018 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 045524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 45.07
2 Nina PetrováNina Petrová 046209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 47.80
3 Marie VrbováMarie Vrbová 045821 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 48.09
4 Johana BierskáJohana Bierská 035912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 48.12
5 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 046104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 49.05
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 4 40.19
2 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.28
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 41.23
4 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 045123 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 42.38
5 Hana BlažkováHana Blažková 045121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 42.89
6 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 035728 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.08
7 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 43.35
8 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 44.26
9 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 44.54
10 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 44.84
11 Klára DobešováKlára Dobešová 045524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 45.07
12 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 035621 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 45.45
13 Veronika ŠímováVeronika Šímová 046202 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 45.58
14 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 46.08
15 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 46.54
16 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 045415 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 46.82
17 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 045722 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 46.83
18 Michaela DostálováMichaela Dostálová 035220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 47.26
19 Nina PetrováNina Petrová 046209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 47.80
20 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 045918 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 47.83
21 Marie VrbováMarie Vrbová 045821 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 48.09
22 Johana BierskáJohana Bierská 035912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 48.12
23 Anna HalasováAnna Halasová 036021 Orel VyškovOrel Vyškov 5 48.81
24 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 046104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 49.05
Denisa PeričováDenisa Peričová 036103 AK KroměřížAK Kroměříž 1 DNS
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS

-

1 (pá, 2.2.2018 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 4 42.80
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 45.72
3 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 055915 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 51.00
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 065829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 51.39
5 Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová 055627 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 52.42
Celkem 5 závodníků
2 (pá, 2.2.2018 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 065413 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 45.77
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 056211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 47.57
3 Eliška BundilováEliška Bundilová 065207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 48.87
4 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 056116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.57
Ema VálkováEma Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Valerie StrakováValerie Straková 055706 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
3 (pá, 2.2.2018 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 065430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 47.53
2 Elena LaitochováElena Laitochová 055819 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 47.57
3 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 055303 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 48.32
4 Veronika VackováVeronika Vacková 065721 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 48.50
5 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 055126 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 50.99
6 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 055106 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.05
Celkem 6 závodníků
4 (pá, 2.2.2018 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 065913 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 47.96
2 Barbora KuncováBarbora Kuncová 065225 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 50.72
3 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 056102 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 51.06
4 Anna HrozováAnna Hrozová 055726 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 51.48
5 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 066226 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 52.27
6 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 065713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.37
Celkem 6 závodníků
5 (pá, 2.2.2018 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 055427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 50.11
2 Adéla RohlováAdéla Rohlová 065406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 53.54
3 Aneta PátkováAneta Pátková 056101 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 54.52
4 Leona JandákováLeona Jandáková 066128 ASK BlanskoASK Blansko 2 55.82
Natálie PutováNatálie Putová 055225 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 4 42.80
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 45.72
3 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 065413 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 45.77
4 Lucie HudečkováLucie Hudečková 065430 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 47.53
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 056211 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 47.57
6 Elena LaitochováElena Laitochová 055819 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 47.57
7 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 065913 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 47.96
8 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 055303 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 48.32
9 Veronika VackováVeronika Vacková 065721 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 48.50
10 Eliška BundilováEliška Bundilová 065207 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 48.87
11 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 055427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 50.11
12 Barbora KuncováBarbora Kuncová 065225 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 50.72
13 Sofie ŠtajnarováSofie Štajnarová 055126 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 50.99
14 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 055915 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 51.00
15 Valentina ChocholáčováValentina Chocholáčová 055106 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.05
16 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 056102 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 51.06
17 Karolína KřížováKarolína Křížová 065829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 51.39
18 Anna HrozováAnna Hrozová 055726 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 51.48
19 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 056116 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.57
20 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 066226 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 52.27
21 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 065713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.37
22 Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová 055627 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 52.42
23 Adéla RohlováAdéla Rohlová 065406 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 53.54
24 Aneta PátkováAneta Pátková 056101 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 54.52
25 Leona JandákováLeona Jandáková 066128 ASK BlanskoASK Blansko 2 55.82
Ema VálkováEma Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Valerie StrakováValerie Straková 055706 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS
Natálie PutováNatálie Putová 055225 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS