1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 3.2.2018 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 4:01.75 | ||||||||||||||
2 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 4:03.09 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 4:07.26 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 1 | 4:09.33 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BátrlaTomáš Bátrla | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 4:09.64 | ||||||||||||||
6 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:12.99 | ||||||||||||||
7 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:13.67 | ||||||||||||||
8 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 13 | 4:16.51 | ||||||||||||||
9 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 12 | 4:17.04 | ||||||||||||||
10 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 4:21.52 | ||||||||||||||
11 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 4:22.90 | ||||||||||||||
12 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:23.24 | ||||||||||||||
David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | DNS | |||||||||||||||
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 16:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 10 | 4:22.11 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:22.23 | ||||||||||||||
3 | Karel SýkoraKarel Sýkora | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 14 | 4:23.51 | ||||||||||||||
4 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 4:24.31 | ||||||||||||||
5 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 1 | 4:24.95 | ||||||||||||||
6 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 4:25.15 | ||||||||||||||
7 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 4:28.87 | ||||||||||||||
8 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 9 | 4:32.63 | ||||||||||||||
9 | Marek GilíkMarek Gilík | 99 | TJ Sokol Opava | 7 | 4:36.92 | ||||||||||||||
10 | Martin BláhaMartin Bláha | 02 | TJ Sokol Opava | 8 | 4:39.46 | ||||||||||||||
11 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 12 | 4:45.64 | ||||||||||||||
12 | Roman SmolkaRoman Smolka | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | 4:46.79 | ||||||||||||||
13 | Jakub SehnálekJakub Sehnálek | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11 | 4:47.15 | ||||||||||||||
14 | Michal StanovskýMichal Stanovský | 93 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 4:53.78 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 4:01.75 | |||
2 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 4:03.09 | |||
3 | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 4:07.26 | |||
4 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 1 | 4:09.33 | |||
5 | Tomáš BátrlaTomáš Bátrla | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 4:09.64 | |||
6 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:12.99 | |||
7 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:13.67 | |||
8 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 13 | 4:16.51 | |||
9 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 12 | 4:17.04 | |||
10 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 4:21.52 | |||
11 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 10 | 4:22.11 | |||
12 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:22.23 | |||
13 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 4:22.90 | |||
14 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:23.24 | |||
15 | Karel SýkoraKarel Sýkora | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 14 | 4:23.51 | |||
16 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 4:24.31 | |||
17 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 1 | 4:24.95 | |||
18 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 4:25.15 | |||
19 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 4:28.87 | |||
20 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 9 | 4:32.63 | |||
21 | Marek GilíkMarek Gilík | 99 | TJ Sokol Opava | 7 | 4:36.92 | |||
22 | Martin BláhaMartin Bláha | 02 | TJ Sokol Opava | 8 | 4:39.46 | |||
23 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 12 | 4:45.64 | |||
24 | Roman SmolkaRoman Smolka | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | 4:46.79 | |||
25 | Jakub SehnálekJakub Sehnálek | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11 | 4:47.15 | |||
26 | Michal StanovskýMichal Stanovský | 93 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 4:53.78 | |||
David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | DNS | ||||
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | DNF |
1500 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 3.2.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 4:33.68 | ||||||||||||||
2 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 4:34.91 | ||||||||||||||
3 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 4:38.72 | ||||||||||||||
4 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:44.62 | ||||||||||||||
5 | Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 4:51.12 | ||||||||||||||
6 | Adéla VoráčkováAdéla Voráčková | 93 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 4:53.15 | ||||||||||||||
7 | Kateřina BluchováKateřina Bluchová | 83 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 4:59.65 | ||||||||||||||
8 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 5:05.24 | ||||||||||||||
9 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | 5:19.18 | ||||||||||||||
10 | Sarah JanulíkováSarah Janulíková | 99 | AK Šternberk z.s. | 10 | 5:24.31 | ||||||||||||||
11 | Hana HudcováHana Hudcová | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 9 | 5:31.89 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 15:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 4:52.81 | ||||||||||||||
2 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 4:53.04 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:57.14 | ||||||||||||||
4 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 4:59.16 | ||||||||||||||
5 | Tereza KutáčováTereza Kutáčová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 5:25.39 | ||||||||||||||
6 | Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 5:55.32 | ||||||||||||||
Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 4:33.68 | |||
2 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 4:34.91 | |||
3 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 4:38.72 | |||
4 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:44.62 | |||
5 | Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 4:51.12 | |||
6 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 4:52.81 | |||
7 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 4:53.04 | |||
8 | Adéla VoráčkováAdéla Voráčková | 93 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 4:53.15 | |||
9 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:57.14 | |||
10 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 4:59.16 | |||
11 | Kateřina BluchováKateřina Bluchová | 83 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 4:59.65 | |||
12 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 5:05.24 | |||
13 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | 5:19.18 | |||
14 | Sarah JanulíkováSarah Janulíková | 99 | AK Šternberk z.s. | 10 | 5:24.31 | |||
15 | Tereza KutáčováTereza Kutáčová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 5:25.39 | |||
16 | Hana HudcováHana Hudcová | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 9 | 5:31.89 | |||
17 | Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 5:55.32 | |||
Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | DNS |