Back

 / Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (3. 2. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 3.2.2018 - 13:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 23 7.34 X7.187.347.34XX-
2 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 12 7.21 X6.876.876.876.96X7.21
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 10 6.95 6.646.606.506.646.72X6.95
4 Pawel DzidaPawel Dzida
PolandPoland
99 11 6.80 X6.696.806.806.62--
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 9 6.71 XX6.396.396.606.586.71
6 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 21 6.70 6.706.376.456.70XXX
7 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 16 6.61 6.27X6.326.32-X6.61
8 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 22 6.51 6.376.306.346.376.34X6.51
9 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 7 6.43 6.246.186.436.436.275.836.28
10 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 19 6.27 6.27X4.476.27
11 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 8 6.12 X6.126.026.12
12 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6 6.11 6.116.025.616.11
13 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 20 6.06 XX6.066.06
14 Lukáš KristekLukáš Kristek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 5 5.91 5.915.165.365.91
15 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 18 5.81 X5.745.815.81
16 Lukáš HabrLukáš Habr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 14 5.63 5.565.63X5.63
17 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 17 5.55 5.255.425.555.55
18 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1 5.32 5.225.325.005.32
19 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 2 5.24 5.24XX5.24
20 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 3 5.03 X5.03X5.03
21 René CankovRené Cankov
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 13 4.88 4.864.884.864.88
Jan VařekaJan Vařeka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
99 4 DNS
Miroslav PalkaMiroslav Palka
SlovakiaSlovakia
00 15 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.2.2018 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 17 6.84 6.846.74X6.846.814.42X
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 15 6.59 6.596.456.276.596.456.45X
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 12 6.35 6.176.016.006.17X6.356.24
4 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 16 6.31 5.986.186.186.186.006.316.30
5 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 6.16 6.115.98X6.11X6.16X
6 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 14 6.12 6.055.525.606.055.986.086.12
7 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 10 5.97 5.195.95X5.955.975.895.94
8 Jiří ŠtípekJiří Štípek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 8 5.91 XX5.905.90X5.915.72
9 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 11 5.84 5.485.515.845.84
10 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 7 5.73 5.265.455.735.73
11 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 9 5.64 5.625.645.525.64
12 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4 5.55 5.555.465.385.55
13 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5 5.29 5.295.255.105.29
14 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 6 5.22 4.635.085.225.22
15 Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 2 5.17 5.17X5.165.17
16 Petr GaszczykPetr Gaszczyk
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3 5.11 5.114.865.035.11
17 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1 5.02 4.905.024.855.02
Lukáš StrakaLukáš Straka
SlovakiaSlovakia
01 18 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.2.2018 - 11:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 7 5.57 XX5.225.224.935.215.57
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 12 5.52 5.345.505.425.50X5.52-
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 11 5.38 5.214.995.255.255.155.055.38
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 9 5.24 4.17X4.804.803.765.155.24
5 Anísa FilaliAnísa Filali
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 5 5.11 4.944.514.784.944.894.735.11
6 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 6 4.98 X4.894.984.984.804.78X
7 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 4 4.97 X4.974.464.974.854.88X
8 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 2 4.94 4.944.664.814.944.594.744.86
9 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 3 4.91 4.913.814.794.91
10 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 8 4.74 4.74XX4.74
11 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 10 3.98 3.98XX3.98
12 Monika NavrátilováMonika Navrátilová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
00 1 3.79 3.793.523.773.79
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.2.2018 - 12:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 21 5.42 5.365.255.425.425.20X5.22
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 23 5.39 5.085.13X5.135.295.395.28
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 25 5.34 5.155.175.235.235.11X5.34
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 22 5.28 X5.035.175.175.025.28X
5 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 20 5.24 5.245.074.875.244.975.195.06
6 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 9 5.22 5.214.965.145.215.225.084.90
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 17 5.14 XX5.145.14XXX
8 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 10 5.13 5.134.875.065.13X4.954.69
9 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 24 5.13 4.905.025.135.13
10 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 13 5.12 5.124.884.805.12
11 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 5.07 X5.075.055.07
12 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 15 5.04 4.815.044.735.04
13 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 14 5.02 X5.024.785.02
14 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 18 4.97 XX4.974.97
15 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 19 4.90 X4.904.794.90
16 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 12 4.88 X4.884.884.88
17 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 16 4.82 XX4.824.82
18 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 4.77 X4.744.774.77
19 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4 4.77 4.774.544.394.77
20 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 4.76 4.504.764.634.76
21 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 4.76 4.764.234.384.76
22 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 11 4.73 4.734.164.394.73
23 Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC BrnoJAC Brno
02 7 4.54 4.544.184.474.54
24 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 4.39 X4.39X4.39
25 Agáta TepláAgáta Teplá
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 3 4.15 XX4.154.15
Celkem 25 závodníků