Back

 / Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (3. 2. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovakiaSlovakia 4 22.04 0.187
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.31 0.184
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.84 0.207
4 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.10 0.211
5 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.16 0.199
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.59 0.168
2 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.03 0.190
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.19 0.182
4 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 23.38 0.182
5 David HájekDavid Hájek 96 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.79 0.209
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.53 0.196
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.89 0.474
3 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.04 0.275
Miroslav MarcekMiroslav Marcek 95 SlovakiaSlovakia 6 DNS
Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovakiaSlovakia 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovakiaSlovakia 4 22.04 0.187
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.31 0.184
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.53 0.196
4 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.59 0.168
5 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.84 0.207
6 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.89 0.474
7 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.03 0.190
8 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.10 0.211
9 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.16 0.199
10 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.19 0.182
11 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 23.38 0.182
12 David HájekDavid Hájek 96 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.79 0.209
13 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.04 0.275
Miroslav MarcekMiroslav Marcek 95 SlovakiaSlovakia 6 DNS
Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovakiaSlovakia 3 DNS

200 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.2.2018 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.16 0.167
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.37 0.174
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 22.97 0.195
4 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.54 0.291
5 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.55 0.240
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.2.2018 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.75 0.189
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 4 23.17 0.210
3 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 23.20 0.236
4 Filip BugošFilip Bugoš 00 SlovakiaSlovakia 2 24.53 0.212
Lukáš KristekLukáš Kristek 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.2.2018 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.93 0.193
2 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.15 0.191
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.64 0.240
4 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 23.93 0.195
5 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.36 0.184
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.2.2018 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 23.21 0.210
2 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.30 0.207
3 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.47 0.238
4 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 24.12 0.221
Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 3.2.2018 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.34 0.171
2 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 24.44 0.253
3 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 25.13 0.211
4 Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 25.20 0.275
5 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 26.11 0.179
Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.16 0.167
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.37 0.174
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.75 0.189
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.93 0.193
5 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 22.97 0.195
6 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.15 0.191
7 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 4 23.17 0.210
8 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 23.20 0.236
9 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 23.21 0.210
10 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.30 0.207
11 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.47 0.238
12 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.54 0.291
13 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.64 0.240
14 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 23.93 0.195
15 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 24.12 0.221
16 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.34 0.171
17 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.36 0.184
18 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 24.44 0.253
19 Filip BugošFilip Bugoš 00 SlovakiaSlovakia 2 24.53 0.212
20 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 24.55 0.240
21 René CankovRené Cankov 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 25.13 0.211
22 Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 25.20 0.275
23 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 26.11 0.179
Lukáš KristekLukáš Kristek 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS
Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 DNF

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.61 0.214
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 23.15 0.157
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 23.66 0.207
4 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.72 0.217
5 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 25.22 0.149
Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.63 0.374
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.37 0.182
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.86 0.218
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 2 25.00 0.193
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.56 0.185
2 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.98 0.167
3 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 24.49 0.151
4 Michal TruchlíkMichal Truchlík 02 SlovakiaSlovakia 6 25.10 0.210
Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.54 0.236
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.18 0.189
3 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 5 24.35 0.201
4 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.64 0.190
Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 3.2.2018 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 23.96 0.260
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.91 0.187
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 25.18 0.171
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.77 0.205
Lukáš StrakaLukáš Straka 01 SlovakiaSlovakia 6 DNS
Vladimír DurovskýVladimír Durovský 01 SlovakiaSlovakia 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.61 0.214
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 23.15 0.157
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.54 0.236
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 23.56 0.185
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.63 0.374
6 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 23.66 0.207
7 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 23.96 0.260
8 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.98 0.167
9 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.18 0.189
10 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 5 24.35 0.201
11 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.37 0.182
12 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 24.49 0.151
13 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.64 0.190
14 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.72 0.217
15 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.86 0.218
16 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 24.91 0.187
17 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 2 25.00 0.193
18 Michal TruchlíkMichal Truchlík 02 SlovakiaSlovakia 6 25.10 0.210
19 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 25.18 0.171
20 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 25.22 0.149
21 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.77 0.205
Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 DNS
Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Lukáš StrakaLukáš Straka 01 SlovakiaSlovakia 6 DNS
Vladimír DurovskýVladimír Durovský 01 SlovakiaSlovakia 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 3 24.12 0.190
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.37 0.196
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.22 0.371
4 Romana MarkovičováRomana Markovičová 98 SlovakiaSlovakia 6 27.06 0.252
5 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 29.39 0.258
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.66 0.200
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.90 0.219
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.96 0.183
4 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.74 0.591
Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.83 0.408
2 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 27.67 0.201
3 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 31.90 0.203
Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 3 24.12 0.190
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.37 0.196
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.22 0.371
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.66 0.200
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.90 0.219
6 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.96 0.183
7 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 26.83 0.408
8 Romana MarkovičováRomana Markovičová 98 SlovakiaSlovakia 6 27.06 0.252
9 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 27.67 0.201
10 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.74 0.591
11 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 29.39 0.258
12 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 31.90 0.203
Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 6 DNS
Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.85 0.202
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.08 0.213
3 Izabela ŽilkováIzabela Žilková 00 SlovakiaSlovakia 5 26.42 0.253
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.90 0.222
Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovakiaSlovakia 6 DNF 0.580
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 26.25 0.166
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 4 26.38 0.214
3 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 SlovakiaSlovakia 3 26.47 0.223
4 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.79 0.156
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 29.82 0.194
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.45 0.252
2 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.98 0.251
3 Adriana SlivkováAdriana Slivková 99 SlovakiaSlovakia 4 27.32 0.193
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.94 0.387
5 Eva TešnarováEva Tešnarová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 30.83 0.437
6 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 30.96 0.164
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2018 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.00 0.224
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 27.46 0.196
3 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 28.17 0.258
4 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 28.39 0.252
5 Karin SuranováKarin Suranová 00 SlovakiaSlovakia 5 29.64 0.371
6 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 31.04 0.378
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.85 0.202
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.08 0.213
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 26.25 0.166
4 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 4 26.38 0.214
5 Izabela ŽilkováIzabela Žilková 00 SlovakiaSlovakia 5 26.42 0.253
6 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.45 0.252
7 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 SlovakiaSlovakia 3 26.47 0.223
8 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.98 0.251
9 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.00 0.224
10 Adriana SlivkováAdriana Slivková 99 SlovakiaSlovakia 4 27.32 0.193
11 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 27.46 0.196
12 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.79 0.156
13 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.90 0.222
14 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 27.94 0.387
15 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 28.17 0.258
16 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 28.39 0.252
17 Karin SuranováKarin Suranová 00 SlovakiaSlovakia 5 29.64 0.371
18 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 29.82 0.194
19 Eva TešnarováEva Tešnarová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 30.83 0.437
20 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 30.96 0.164
21 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 31.04 0.378
Dáša TomkováDáša Tomková 00 SlovakiaSlovakia 6 DNF 0.580

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.52 0.222
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 26.22 0.310
3 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 26.74 0.256
4 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovakiaSlovakia 5 26.93 0.381
5 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 27.67 0.251
6 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 28.22 0.176
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.23 0.174
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.56 0.173
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 25.88 0.436
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.74 0.192
5 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 27.33 0.211
6 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 28.91 0.142
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 25.87 0.186
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 26.58 0.160
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 26.64 0.178
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 26.97 0.186
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 27.35 0.333
Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 26.27 0.238
2 Antonia MichalakAntonia Michalak 01 PolandPoland 3 27.32 0.181
3 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.33 0.173
4 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.60 0.256
5 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 27.62 0.221
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 3.2.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 28.39 0.413
2 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.83 0.419
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 29.02 0.277
4 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 29.11 0.419
5 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 29.70 0.159
6 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 30.77 0.143
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.23 0.174
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.52 0.222
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.56 0.173
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 25.87 0.186
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 25.88 0.436
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 26.22 0.310
7 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 26.27 0.238
8 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 26.58 0.160
9 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 26.64 0.178
10 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.74 0.192
11 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 26.74 0.256
12 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovakiaSlovakia 5 26.93 0.381
13 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 26.97 0.186
14 Antonia MichalakAntonia Michalak 01 PolandPoland 3 27.32 0.181
15 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 27.33 0.211
16 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.33 0.173
17 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 27.35 0.333
18 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.60 0.256
19 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 27.62 0.221
20 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 27.67 0.251
21 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 28.22 0.176
22 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 28.39 0.413
23 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 28.83 0.419
24 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 28.91 0.142
25 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 29.02 0.277
26 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 29.11 0.419
27 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 29.70 0.159
28 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 30.77 0.143
Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS