Back

 / Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (3. 2. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.81 0.209
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 48.88 0.184
3 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 49.40 0.182
4 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 50.24 0.188
5 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 50.81 0.357
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 48.51 0.158
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.50 0.228
3 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.71 0.231
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 54.47 0.229
5 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 58.08 0.230
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 50.82 0.205
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 50.85 0.193
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.28 0.215
4 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.48 0.292
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 52.49 0.213
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 48.51 0.158
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.81 0.209
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 48.88 0.184
4 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 49.40 0.182
5 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 49.50 0.228
6 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.71 0.231
7 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 50.24 0.188
8 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 50.81 0.357
9 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 50.82 0.205
10 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 50.85 0.193
11 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.28 0.215
12 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.48 0.292
13 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 52.49 0.213
14 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 54.47 0.229
15 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 58.08 0.230

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 49.84 0.196
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 50.00 0.215
3 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.54 0.234
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 52.03 0.193
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 50.80 0.325
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 51.33 0.254
3 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 51.34 0.214
4 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.94 0.212
5 Adrian ZieležnikAdrian Zieležnik 00 PolandPoland 5 52.35 0.198
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 53.78 0.189
2 Marek ŠvábMarek Šváb 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 53.98 0.145
3 Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 55.06 0.167
4 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 56.16 0.231
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 49.84 0.196
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 5 50.00 0.215
3 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.54 0.234
4 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 50.80 0.325
5 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 51.33 0.254
6 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 51.34 0.214
7 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.94 0.212
8 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 52.03 0.193
9 Adrian ZieležnikAdrian Zieležnik 00 PolandPoland 5 52.35 0.198
10 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 53.78 0.189
11 Marek ŠvábMarek Šváb 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 53.98 0.145
12 Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 55.06 0.167
13 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 56.16 0.231

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 50.07 0.216
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.49 0.198
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 52.23 0.165
4 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 57.25 0.345
5 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 57.71 0.228
Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.38 0.230
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.00 0.203
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 52.45 0.238
4 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 54.24 0.195
5 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 54.66 0.169
6 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.70 0.243
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 52.60 0.367
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 52.62 0.203
3 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 55.43 0.228
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 56.77 0.200
Kamil SwalskiKamil Swalski 01 PolandPoland 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 55.44 0.313
2 Michal TruchlíkMichal Truchlík 02 SlovakiaSlovakia 4 56.24 0.201
3 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 2 56.35 0.214
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 60.13 0.287
5 Vít PustkaVít Pustka 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 61.24 0.196
Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 50.07 0.216
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.38 0.230
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 51.49 0.198
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.00 0.203
5 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 52.23 0.165
6 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 52.45 0.238
7 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 52.60 0.367
8 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 52.62 0.203
9 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 54.24 0.195
10 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 54.66 0.169
11 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 55.43 0.228
12 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 55.44 0.313
13 Michal TruchlíkMichal Truchlík 02 SlovakiaSlovakia 4 56.24 0.201
14 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 2 56.35 0.214
15 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 56.77 0.200
16 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 57.25 0.345
17 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 57.71 0.228
18 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 58.70 0.243
19 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 60.13 0.287
20 Vít PustkaVít Pustka 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 61.24 0.196
Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNF
Kamil SwalskiKamil Swalski 01 PolandPoland 3 DNS
Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.42 0.258
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 58.19 0.199
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 60.34 0.236
4 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 61.06 0.311
5 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 62.42 0.210
6 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 73.74 0.299
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018 - 14:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.53 0.216
2 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 57.99 0.421
3 Izabela ŽilkováIzabela Žilková 00 SlovakiaSlovakia 3 60.73 0.187
4 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 62.21 0.222
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 14:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 59.32 0.200
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 60.29 0.459
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.18 0.191
4 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 62.53 0.169
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 64.67 0.375
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018 - 14:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 63.89 0.452
2 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 65.63 0.214
3 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 69.74 0.420
4 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 72.29 0.253
5 Eva TešnarováEva Tešnarová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 77.42 0.321
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.53 0.216
2 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 57.99 0.421
3 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 59.32 0.200
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 60.29 0.459
5 Izabela ŽilkováIzabela Žilková 00 SlovakiaSlovakia 3 60.73 0.187
6 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.18 0.191
7 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 62.21 0.222
8 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 62.53 0.169
9 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 63.89 0.452
10 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 64.67 0.375
11 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 65.63 0.214
12 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 69.74 0.420
13 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 72.29 0.253
14 Eva TešnarováEva Tešnarová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 77.42 0.321
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 55.21 0.375
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 56.85 0.231
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 57.42 0.256
4 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 61.63 0.334
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 61.94 0.602
Lenka MatelováLenka Matelová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 59.01 0.383
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 59.76 0.201
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 59.95 0.231
4 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 62.85 0.196
5 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 63.42 0.387
6 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 74.14 0.246
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 58.99 0.402
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.09 0.216
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 60.50 0.615
4 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 61.19 0.239
5 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 62.88 0.400
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 64.00 0.595
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 64.99 0.615
2 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 66.91 0.244
3 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 67.33 0.595
4 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 67.39 0.239
5 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 72.10 0.216
6 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 81.02 0.402
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 55.21 0.375
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 56.85 0.231
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 57.42 0.256
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 58.99 0.402
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 59.01 0.383
6 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 59.76 0.201
7 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 59.95 0.231
8 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.09 0.216
9 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 60.50 0.615
10 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 61.19 0.239
11 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 61.63 0.334
12 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 61.94 0.602
13 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 62.85 0.196
14 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 62.88 0.400
15 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 63.42 0.387
16 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 64.00 0.595
17 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 64.99 0.615
18 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 66.91 0.244
19 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 67.33 0.595
20 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 67.39 0.239
21 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 72.10 0.216
22 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 74.14 0.246
23 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 81.02 0.402
Lenka MatelováLenka Matelová 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNF