800 m - Muži (Běh)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl/stát | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
WR | 1:40.91 | David Rudisha | KEN | 09.08.2012 | London (Olympic Stadium) |
WL | 1:43.25 | Michael Loturomom Saruni | KEN | 28.04.2018 | Tucson, AZ (USA) |
MR | 1:44.46 | Chirchir Robert | KEN | 1996 | Praha |
Běh 1 (po, 4.6.2018 - 16:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ChourOndřej Chour | 87 | AC Česká Lípa | 7 | SB 1:52.86 | ||||||||||||||
2 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | PB 1:53.72 | ||||||||||||||
3 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 1:53.80 | ||||||||||||||
4 | Petr VitnerPetr Vitner | 90 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | SB 1:54.51 | ||||||||||||||
5 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 1:54.56 | ||||||||||||||
6 | Josef ŠimsaJosef Šimsa | 96 | TJ Dukla Praha | 8 | SB 1:54.64 | ||||||||||||||
7 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:55.38 | ||||||||||||||
8 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 1:55.65 | ||||||||||||||
9 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | SB 1:59.37 | ||||||||||||||
Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský | 92 | Slovakia | 4 | DNF | |||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (po, 4.6.2018 - 16:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 8 | PB 1:55.22 | ||||||||||||||
2 | Martin TimkoMartin Timko | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 1:55.48 | ||||||||||||||
3 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 1:56.24 | ||||||||||||||
4 | Jan KalousJan Kalous | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 1:56.29 | ||||||||||||||
5 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | 1:56.52 | ||||||||||||||
6 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 1:56.53 | ||||||||||||||
7 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 1:57.40 | ||||||||||||||
8 | Martin CoubalMartin Coubal | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 1:57.42 | ||||||||||||||
9 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 1:58.26 | ||||||||||||||
10 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | ASK Slavia Praha | 3 | 1:58.75 | ||||||||||||||
Adam RůžičkaAdam Růžička | 97 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | DNF | |||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ChourOndřej Chour | 87 | AC Česká Lípa | 7 | SB 1:52.86 | |||
2 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | PB 1:53.72 | |||
3 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 1:53.80 | |||
4 | Petr VitnerPetr Vitner | 90 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | SB 1:54.51 | |||
5 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 1:54.56 | |||
6 | Josef ŠimsaJosef Šimsa | 96 | TJ Dukla Praha | 8 | SB 1:54.64 | |||
7 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 8 | PB 1:55.22 | |||
8 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:55.38 | |||
9 | Martin TimkoMartin Timko | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 1:55.48 | |||
10 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 1:55.65 | |||
11 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 1:56.24 | |||
12 | Jan KalousJan Kalous | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 1:56.29 | |||
13 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | 1:56.52 | |||
14 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 1:56.53 | |||
15 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 1:57.40 | |||
16 | Martin CoubalMartin Coubal | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 1:57.42 | |||
17 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 1:58.26 | |||
18 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | ASK Slavia Praha | 3 | 1:58.75 | |||
19 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | SB 1:59.37 | |||
Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský | 92 | Slovakia | 4 | DNF | ||||
Adam RůžičkaAdam Růžička | 97 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | DNF |
800 m - Ženy
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl/stát | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
WR | 1:53.28 | Jarmila Kratochvílová | TCH | 26.07.1983 | München (Olympiastadion) |
WL | 1:55.92 | Caster Semenya | RSA | 26.05.2018 | Eugene (USA) |
MR | 1:58.83 | Mistyukevich Irina | RUS | 1999 | Praha |
(po, 4.6.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata VocáskováRenata Vocásková | 96 | TJ Dukla Praha | 3 | SB 2:08.40 | ||||||||||||||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 6 | PB 2:09.27 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 2:10.94 | ||||||||||||||
4 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 2:11.72 | ||||||||||||||
5 | Sára SumegováSára Sumegová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | SB 2:14.36 | ||||||||||||||
6 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | PB 2:15.72 | ||||||||||||||
7 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 2:15.87 | ||||||||||||||
8 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 2 | SB 2:16.56 | ||||||||||||||
9 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:17.63 | ||||||||||||||
10 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 2:18.37 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
(po, 4.6.2018 - 19:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chaltu ShumeChaltu Shume | 96 | Ethiopia | 5 | 2:02.77 | ||||||||||||||
2 | Mahelet MulugetaMahelet Mulugeta | 95 | Ethiopia | 6 | 2:02.78 | ||||||||||||||
3 | Alexandra BellAlexandra Bell | 92 | United Kingdom | 4 | 2:02.98 | ||||||||||||||
4 | Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková | 92 | Czech Republic | 8 | SB 2:03.08 | ||||||||||||||
5 | Olha LyakhovaOlha Lyakhova | 92 | Ukraine | 3 | SB 2:03.24 | ||||||||||||||
6 | Adelle TraceyAdelle Tracey | 93 | United Kingdom | 7 | 2:03.68 | ||||||||||||||
7 | Hanna HermanssonHanna Hermansson | 89 | Sweden | 6 | SB 2:04.06 | ||||||||||||||
8 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Czech Republic | 2 | SB 2:04.45 | ||||||||||||||
9 | Bianka KériBianka Kéri | 94 | Hungary | 3 | 2:04.65 | ||||||||||||||
10 | Gabriela GajanováGabriela Gajanová | 99 | Slovakia | 1 | PB 2:04.77 | ||||||||||||||
11 | Lenka MasnáLenka Masná | 85 | Czech Republic | 2 | SB 2:05.14 | ||||||||||||||
12 | Gena LofstrandGena Lofstrand | 95 | South Africa | 7 | 2:06.62 | ||||||||||||||
Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková | 90 | Slovakia | 1 | DNF | |||||||||||||||
Tereza PetržilkováTereza PetržilkováPC | 93 | Czech Republic | 8 | DNF | |||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chaltu ShumeChaltu Shume | 96 | Ethiopia | 5 | 2:02.77 | |||
2 | Mahelet MulugetaMahelet Mulugeta | 95 | Ethiopia | 6 | 2:02.78 | |||
3 | Alexandra BellAlexandra Bell | 92 | United Kingdom | 4 | 2:02.98 | |||
4 | Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková | 92 | Czech Republic | 8 | SB 2:03.08 | |||
5 | Olha LyakhovaOlha Lyakhova | 92 | Ukraine | 3 | SB 2:03.24 | |||
6 | Adelle TraceyAdelle Tracey | 93 | United Kingdom | 7 | 2:03.68 | |||
7 | Hanna HermanssonHanna Hermansson | 89 | Sweden | 6 | SB 2:04.06 | |||
8 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Czech Republic | 2 | SB 2:04.45 | |||
9 | Bianka KériBianka Kéri | 94 | Hungary | 3 | 2:04.65 | |||
10 | Gabriela GajanováGabriela Gajanová | 99 | Slovakia | 1 | PB 2:04.77 | |||
11 | Lenka MasnáLenka Masná | 85 | Czech Republic | 2 | SB 2:05.14 | |||
12 | Gena LofstrandGena Lofstrand | 95 | South Africa | 7 | 2:06.62 | |||
13 | Renata VocáskováRenata Vocásková | 96 | TJ Dukla Praha | 3 | SB 2:08.40 | |||
14 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 6 | PB 2:09.27 | |||
15 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 2:10.94 | |||
16 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 2:11.72 | |||
17 | Sára SumegováSára Sumegová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | SB 2:14.36 | |||
18 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | PB 2:15.72 | |||
19 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 2:15.87 | |||
20 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 2 | SB 2:16.56 | |||
21 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:17.63 | |||
22 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 2:18.37 | |||
Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková | 90 | Slovakia | 1 | DNF | ||||
Tereza PetržilkováTereza PetržilkováPC | 93 | Czech Republic | 8 | DNF |