Zpět

 / PTS Meeting

Šamorín (29. 6. 2018)

-

1 (pá, 29.6.2018 - 17:10) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matúš TalánMatúš Talán 960116 SlovakiaSlovakia 4 1:54.63
2 Alexander JablokovAlexander Jablokov 910905 SlovakiaSlovakia 3 1:55.70
3 Cristian TautCristian Taut 96 RomaniaRomania 6 1:57.55
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Czech RepublicCzech Republic 7 1:58.12
5 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 921030 SlovakiaSlovakia 5 1:59.87
6 Peter ĎuricaPeter Ďurica 970202 SlovakiaSlovakia 2 2:00.72
7 Patrik DrugdaPatrik Drugda 970126 SlovakiaSlovakia 1 2:01.21
Adam HajdukAdam HajdukPACE 98 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4003Hajduk Adam (CZE)54.49
60040Talán Matúš (SVK)1:24.11
Celkem 8 závodníků
2 (pá, 29.6.2018 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matúš BabulíkMatúš Babulík 970916 SlovakiaSlovakia 3 1:58.23
2 David MazúchDavid Mazúch 960731 SlovakiaSlovakia 4 2:01.26
3 Lukáš HrončekLukáš Hronček 000713 SlovakiaSlovakia 2 2:01.57
4 Oldřich MalánikOldřich Malánik 99 Czech RepublicCzech Republic 5 2:03.40
5 Jan KarafiatJan Karafiat 990710 Czech RepublicCzech Republic 6 2:09.79
6 Peter HalászPeter Halász 930903 SlovakiaSlovakia 7 2:10.43
7 Simon LesedrSimon Lesedr 03 AustriaAustria 1 2:26.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40016Babulík Matúš (SVK)57.47
60016Babulík Matúš (SVK)1:27.75
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Body
1 Matúš TalánMatúš Talán 960116 SlovakiaSlovakia 4 1:54.63
2 Alexander JablokovAlexander Jablokov 910905 SlovakiaSlovakia 3 1:55.70
3 Cristian TautCristian Taut 96 RomaniaRomania 6 1:57.55
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Czech RepublicCzech Republic 7 1:58.12
5 Matúš BabulíkMatúš Babulík 970916 SlovakiaSlovakia 3 1:58.23
6 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 921030 SlovakiaSlovakia 5 1:59.87
7 Peter ĎuricaPeter Ďurica 970202 SlovakiaSlovakia 2 2:00.72
8 Patrik DrugdaPatrik Drugda 970126 SlovakiaSlovakia 1 2:01.21
9 David MazúchDavid Mazúch 960731 SlovakiaSlovakia 4 2:01.26
10 Lukáš HrončekLukáš Hronček 000713 SlovakiaSlovakia 2 2:01.57
11 Oldřich MalánikOldřich Malánik 99 Czech RepublicCzech Republic 5 2:03.40
12 Jan KarafiatJan Karafiat 990710 Czech RepublicCzech Republic 6 2:09.79
13 Peter HalászPeter Halász 930903 SlovakiaSlovakia 7 2:10.43
14 Simon LesedrSimon Lesedr 03 AustriaAustria 1 2:26.72
Adam HajdukAdam HajdukPACE 98 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF

-

(pá, 29.6.2018 - 20:05) Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. s Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mahelet MulugetaMahelet Mulugeta 950320 EthiopiaEthiopia 7 2:01.83
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 920410 Czech RepublicCzech Republic 4 PB 2:02.38
3 Simona VrzalováSimona Vrzalová 880407 Czech RepublicCzech Republic 5 PB 2:02.99
4 Sara KuivistoSara Kuivisto 910818 FinlandFinland 1 PB 2:03.31
5 Rose AlmanzaRose Almanza 920713 CubaCuba 3 2:03.44
6 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 991012 SlovakiaSlovakia 6 PB 2:03.52
7 Liga VelvereLiga Velvere 900210 LatviaLatvia 2 SB 2:03.76
8 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 900702 SlovakiaSlovakia 6 SB 2:06.13
Lenka MasnáLenka Masná 850422 Czech RepublicCzech Republic 5 DNF
Olha BibikOlha BibikPACE 900205 UkraineUkraine 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400210Bibik Olha (UKR)59.78
600209Mulugeta Mahelet (ETH)1:31.36
Celkem 10 závodníků