Back

 / Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (13. 1. 2018)

Skok daleký - Muži

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 6.10
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 6.74
2 Eliáš UrbanEliáš Urban
JAC BrnoJAC Brno
00 6.36
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 6.29
4 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 5.59
5 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 5.30
6 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
99 5.28
7 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.26
Jan VařekaJan Vařeka
AC ProstějovAC Prostějov
99 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.37
2 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 6.35
3 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.14
4 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 5.90
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5.89
6 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.69
7 Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 5.66
8 Radim PlškoRadim Plško
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 5.58
9 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5.57
10 Vít UlehlaVít Ulehla
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 5.36
11 Matěj ŠípekMatěj Šípek
AC ProstějovAC Prostějov
02 5.35
12 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 5.20
13 Marek CelfrMarek Celfr
JAC BrnoJAC Brno
02 5.17
14 Aleš BřezinaAleš Březina
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 4.98
Lukáš LesákLukáš Lesák
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5.31
Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 DNS
Marie KrálikováMarie Králiková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 4.87
2 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 4.58
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5.21
2 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 4.94
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.77
4 Barbora KrólováBarbora Królová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.50
5 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4.47
6 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.35
7 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
02 4.35
8 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.29
9 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.27
10 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 4.14
11 Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 4.11
12 Zuzana RehákováZuzana Reháková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 3.99
13 Iva PrečanováIva Prečanová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 3.87
14 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3.76
Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 DNS
Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 DNS
Štěpánka BřezinováŠtěpánka Březinová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 DNS
Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 DNS
Celkem 18 závodníků