Back

 / Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (13. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.15
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.17
3 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.32
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.40
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.53
2 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.63
3 Jan MacuraJan Macura 89 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 07.64
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.08
2 Oldřich CmajdálkaOldřich Cmajdálka 97 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.86
Celkem 2 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.05
2 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.11
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.15
4 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.30
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.39
2 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.54
3 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.63
4 Jan MacuraJan Macura 89 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 07.71
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.26
2 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.42
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.43
Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 07.39
2 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.44
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.46
Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.36
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.47
3 Jan VařekaJan Vařeka 99 AC ProstějovAC Prostějov 07.48
4 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.64
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.23
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.27
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.46
4 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 07.49
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.38
2 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.39
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 07.45
4 Jan VařekaJan Vařeka 99 AC ProstějovAC Prostějov 07.58
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.56
2 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.57
3 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.71
4 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.84
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.89
2 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.94
3 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.71
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.43
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.49
3 Vít CzabeVít Czabe 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.25
4 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.40
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.31
2 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.44
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 07.62
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.64
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.59
2 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 07.64
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.68
Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.64
2 Vilém BiječekVilém Biječek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.81
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DQ
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.38
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.66
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.69
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.77
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.48
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.61
3 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.65
4 Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 07.65
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 07.58
2 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 07.89
Jan PospíšilJan Pospíšil 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.66
2 Vilém BiječekVilém Biječek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.84
3 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.96
4 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.06
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.35
2 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.14
3 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.22
4 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.94
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 07.82
2 Jakub PruknerJakub Prukner 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.87
3 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.97
4 Miloš PallaMiloš Palla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.98
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.78
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.87
3 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 08.41
4 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.66
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie DrobilováJulie Drobilová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.14
2 Petra FritschováPetra Fritschová 99 JAC BrnoJAC Brno 09.56
Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.79
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.88
3 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 08.35
4 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.79
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.70
2 Julie DrobilováJulie Drobilová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.08
3 Petra FritschováPetra Fritschová 99 JAC BrnoJAC Brno 09.43
Marie KrálikováMarie Králiková 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.91
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 08.21
3 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.30
Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.28
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 08.50
3 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.58
Agáta SeberováAgáta Seberová 03 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. DQ
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.67
2 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.68
Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.81
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.87
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 08.21
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.34
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.33
2 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.78
Klára NavarováKlára Navarová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 08.57
2 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.75
3 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.77
Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 08.62
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.70
3 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.72
4 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 08.91
2 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.92
3 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 02 JAC BrnoJAC Brno 08.98
4 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.09
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.61
2 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.74
3 Lucie HavlenováLucie Havlenová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.25
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna GlučováAnna Glučová 03 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 08.75
2 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.89
Daniela ŠaradínováDaniela Šaradínová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 3 závodníků