Back

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Ostrava - Vítkovice (6. 1. 2018)

600 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:22.68
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 1:23.09
3 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 1:23.73
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:23.91
5 Robert LukasiakRobert Lukasiak 95 PolskoPolsko 8 1:24.07
6 Kamil SwalskiKamil Swalski 01 PolskoPolsko 9 1:27.18
7 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 1:27.86
8 Pawel HajdukPawel Hajduk 99 PolskoPolsko 5 1:28.99
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:30.36
10 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 1:30.43
Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 1:26.77
2 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 1 1:27.03
3 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 PolskoPolsko 3 1:27.17
4 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 1:29.63
5 Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 1:29.97
6 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 1:33.14
7 Ariel SzymczakAriel Szymczak 01 PolskoPolsko 7 1:35.76
8 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 1:48.02
9 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 01 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 1:48.73
Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 1:33.83
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 1:34.02
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:35.46
4 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 1:36.80
5 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 3 1:37.28
6 Michal PaškoMichal Paško 99 SlovenskoSlovensko 11 1:38.44
7 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:39.44
8 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 1:40.35
9 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 AC ProstějovAC Prostějov 10 1:40.82
10 Radim SlovákRadim Slovák 01 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 7 1:42.79
11 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 72 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 9 1:58.72
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:22.68
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 1:23.09
3 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 1:23.73
4 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:23.91
5 Robert LukasiakRobert Lukasiak 95 PolskoPolsko 8 1:24.07
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 1:26.77
7 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 1 1:27.03
8 Mateusz JarominMateusz Jaromin 00 PolskoPolsko 3 1:27.17
9 Kamil SwalskiKamil Swalski 01 PolskoPolsko 9 1:27.18
10 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 1:27.86
11 Pawel HajdukPawel Hajduk 99 PolskoPolsko 5 1:28.99
12 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 1:29.63
13 Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 1:29.97
14 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:30.36
15 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 1:30.43
16 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 1:33.14
17 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 1:33.83
18 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 1:34.02
19 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:35.46
20 Ariel SzymczakAriel Szymczak 01 PolskoPolsko 7 1:35.76
21 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 1:36.80
22 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 3 1:37.28
23 Michal PaškoMichal Paško 99 SlovenskoSlovensko 11 1:38.44
24 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:39.44
25 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 1:40.35
26 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 AC ProstějovAC Prostějov 10 1:40.82
27 Radim SlovákRadim Slovák 01 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 7 1:42.79
28 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 1:48.02
29 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 01 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 8 1:48.73
30 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 72 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 9 1:58.72
Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNS
Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS

600 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 1:36.83
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:40.03
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 1:40.89
4 Julia HanJulia Han 99 PolskoPolsko 3 1:41.40
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:41.62
6 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 PolskoPolsko 5 1:42.07
7 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 1:42.68
8 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 SlovenskoSlovensko 8 1:43.24
9 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 1:44.70
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 1:38.73
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:39.40
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 1:41.87
4 Klára HatinováKlára Hatinová 00 SlovenskoSlovensko 9 1:43.98
5 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 1:44.32
6 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:48.87
7 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 1 1:53.23
8 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 1:55.43
9 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:57.43
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:45.62
2 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 1:45.68
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:47.32
4 Monika BartošováMonika Bartošová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 1:50.93
5 Daria NajbergDaria Najberg 03 PolskoPolsko 7 2:03.15
6 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:07.86
7 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:11.73
8 Patricja KurowskaPatricja Kurowska 05 PolskoPolsko 6 2:16.59
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 1:36.83
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 1:38.73
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:39.40
4 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:40.03
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 1:40.89
6 Julia HanJulia Han 99 PolskoPolsko 3 1:41.40
7 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:41.62
8 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 1:41.87
9 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 PolskoPolsko 5 1:42.07
10 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 1:42.68
11 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 SlovenskoSlovensko 8 1:43.24
12 Klára HatinováKlára Hatinová 00 SlovenskoSlovensko 9 1:43.98
13 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 1:44.32
14 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 1:44.70
15 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:45.62
16 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 1:45.68
17 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:47.32
18 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:48.87
19 Monika BartošováMonika Bartošová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 1:50.93
20 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 1 1:53.23
21 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 1:55.43
22 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:57.43
23 Daria NajbergDaria Najberg 03 PolskoPolsko 7 2:03.15
24 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:07.86
25 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:11.73
26 Patricja KurowskaPatricja Kurowska 05 PolskoPolsko 6 2:16.59