Back

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Ostrava - Vítkovice (6. 1. 2018)

Skok daleký - Muži

(so, 6.1.2018 - 13:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 13 7.17
2 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 1 6.79
3 Eliáš UrbanEliáš Urban
JAC BrnoJAC Brno
00 9 6.66
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 10 6.51
5 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 2 6.39
6 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 6 6.39
7 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 7 6.08
8 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 14 5.83
9 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 5 5.69
10 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 4 5.52
11 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 3 5.48
Ján ŠubaJán Šuba
SlovenskoSlovensko
94 15 DNS
David HájekDavid Hájek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 12 DNS
Lukáš HabrLukáš Habr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 8 NM
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 11 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 6.1.2018 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 15 6.07
2 Rafal ŽylaRafal Žyla
PolskoPolsko
02 12 5.97
3 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13 5.88
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 14 5.82
5 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír
SlovenskoSlovensko
02 16 5.74
6 Lukáš CochlarLukáš Cochlar
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 1 5.61
7 Jakub DominasJakub Dominas
PolskoPolsko
01 4 5.42
8 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 10 5.33
9 Radim PlškoRadim Plško
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 7 5.23
10= Vít UlehlaVít Ulehla
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 8 5.16
10= Michal KadlecMichal Kadlec
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 11 5.16
12 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 9 5.10
13 Václav Florián ČechVáclav Florián Čech
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2 5.02
14 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3 4.54
15 Petr ŠkrobákPetr Škrobák
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
01 6 4.51
16 Radim SlovákRadim Slovák
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
01 5 4.12
Rastislav JelínekRastislav Jelínek
SlovenskoSlovensko
01 17 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 6.1.2018 - 11:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 9 5.51
2 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 7 5.28
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 3 5.23
4 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 5.01
5 Alžbeta HulínováAlžbeta Hulínová
SlovenskoSlovensko
99 8 4.95
6 Klára HatinováKlára Hatinová
SlovenskoSlovensko
00 10 4.90
7 Alicja SlomkaAlicja Slomka
PolskoPolsko
99 2 4.65
8 Vanda ŠtůskováVanda Štůsková
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
00 4 4.64
9 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 5 4.62
10 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1 4.56
Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 6 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.1.2018 - 12:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 30 5.48
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 27 5.27
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 26 5.16
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 29 5.15
5 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 13 5.10
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 28 5.03
7 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 23 4.97
8 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 7 4.96
9 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2 4.85
10 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 24 4.82
11 Hana BorováHana Borová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 1 4.72
12 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 19 4.70
13 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 25 4.70
14 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 12 4.60
15 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 15 4.59
16 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 16 4.40
17 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 11 4.33
18 Zuzana RehákováZuzana Reháková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 3 4.28
19 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 18 4.13
20 Lucie PopováLucie Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 6 4.03
21 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 8 4.01
22 Klára VaňkováKlára Vaňková
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
01 17 4.01
23 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4 4.00
24 Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 9 3.95
25 Sarah KalčíkováSarah Kalčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5 3.94
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 14 DNS
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 10 DNS
Vanda ŠtůskováVanda Štůsková
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
00 20 DNS
Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 21 NM
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 22 NM
Celkem 30 závodníků