Back

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Ostrava - Vítkovice (6. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 4 06.77 q
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 06.83 q
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.18 q
4 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 07.20 q
5 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 3 07.23 q
6 Andrej SárköziAndrej Sárközi 96 SlovenskoSlovensko 7 07.44 q
7 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 07.32 q
2 Ján ŠubaJán Šuba 94 SlovenskoSlovensko 4 07.45 q
3 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.64
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.71
Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MacuraJan Macura 89 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 7 07.65
2 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 07.80
3 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.88
4 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 6 07.93
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 07.99
6 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 4 06.77 q
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 06.83 q
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.18 q
4 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 07.20 q
5 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 3 07.23 q
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 07.32 q
7 Andrej SárköziAndrej Sárközi 96 SlovenskoSlovensko 7 07.44 q
8 Ján ŠubaJán Šuba 94 SlovenskoSlovensko 4 07.45 q
9 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.51
10 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.64
11 Jan MacuraJan Macura 89 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 7 07.65
12 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.71
13 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 07.80
14 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.88
15 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 6 07.93
16 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 07.99
17 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.23
Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.1.2018 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 4 06.73
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 06.75
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 07.13
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.20
5 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 2 07.27
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 07.36
7 Andrej SárköziAndrej Sárközi 96 SlovenskoSlovensko 1 07.39
8 Ján ŠubaJán Šuba 94 SlovenskoSlovensko 8 07.51
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.17 q
2 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 6 07.22 q
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.25 q
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.30 q
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 8 07.33 q
6 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 1 07.42
Maté KiššMaté Kišš 99 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovenskoSlovensko 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.37 q
2 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 07.38 q
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.39 q
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.41
5 Dawid KrakowskiDawid Krakowski 99 PolskoPolsko 8 07.45
6 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.54
7 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 07.54
8 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.47
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 AC ProstějovAC Prostějov 3 07.50
3 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 07.60
4 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 07.69
5 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 07.70
6 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 07.82
7 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.95
8 Denis HlaváčDenis Hlaváč 00 SlovenskoSlovensko 2 07.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.47
2 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 7 07.71
3 David LadomirjakDavid Ladomirjak 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.02
4 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.13
5 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.17
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.61
Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DQ 162.7
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.17 q
2 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 6 07.22 q
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.25 q
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.30 q
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 8 07.33 q
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.37 q
7 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 07.38 q
8 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 07.39 q
9 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.41
10 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 1 07.42
11 Dawid KrakowskiDawid Krakowski 99 PolskoPolsko 8 07.45
12 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.47
13 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.47
14 Jan VařekaJan Vařeka 99 AC ProstějovAC Prostějov 3 07.50
15 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.54
16 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 07.54
17 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 07.60
18 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.65
19 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 07.69
20 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 07.70
21 Michael AudaMichael Auda 00 JAC BrnoJAC Brno 7 07.71
22 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 07.82
23 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.95
24 Denis HlaváčDenis Hlaváč 00 SlovenskoSlovensko 2 07.96
25 David LadomirjakDavid Ladomirjak 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.02
26 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.13
27 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.17
28 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.61
Maté KiššMaté Kišš 99 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovenskoSlovensko 7 DNS
Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DQ 162.7

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.1.2018 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 5 07.21
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.26
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 07.28
4 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.33
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 3 07.36
6 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.38
Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.1.2018 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.34
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.37
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.46
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.51
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 07.51
6 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.51
7 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.53
8 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.54
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 07.44 q
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.47 q
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.47 q
4 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.47 q
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.69
6 Nick HuczalaNick Huczala 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.27
Rastislav JelínekRastislav Jelínek 01 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.56
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.59
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.61
4 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 5 07.70
5 Matěj VencelMatěj Vencel 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.73
David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.42 q
2 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.59
3 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 3 07.72
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 07.77
5 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.01
6 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.03
7 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.48 q
2 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 07.61
3 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.62
4 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.65
5 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.68
6 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 7 07.84
7 Dominik MelegaDominik Melega 02 SlovenskoSlovensko 2 08.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.54 q
2 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.55 q
3 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 PolskoPolsko 2 07.65
4 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 07.68
5 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 07.95
6 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.98
7 Ľubomír BujnaĽubomír Bujna 02 SlovenskoSlovensko 3 08.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 6.1.2018 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.65
2 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.90
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.93
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.07
5 Filip KuchařFilip Kuchař 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.37
6 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovenskoSlovensko 3 08.39
7 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.77
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.42 q
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 07.44 q
3 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.47 q
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.47 q
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 07.47 q
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.48 q
7 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.54 q
8 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.55 q
9 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.56
10 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.59
11 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.59
12 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 07.61
13 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.61
14 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.62
15 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.65
16 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.65
17 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 PolskoPolsko 2 07.65
18 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.68
19 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 07.68
20 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.69
21 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 5 07.70
22 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 3 07.72
23 Matěj VencelMatěj Vencel 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.73
24 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 07.77
25 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 7 07.84
26 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.90
27 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.93
28 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 07.95
29 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.98
30 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.01
31 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.03
32 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.07
33 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.16
34 Nick HuczalaNick Huczala 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.27
35 Ľubomír BujnaĽubomír Bujna 02 SlovenskoSlovensko 3 08.28
36 Dominik MelegaDominik Melega 02 SlovenskoSlovensko 2 08.29
37 Filip KuchařFilip Kuchař 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.37
38 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovenskoSlovensko 3 08.39
39 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.77
Rastislav JelínekRastislav Jelínek 01 SlovenskoSlovensko 4 DNS
David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DQ 162.7

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh (so, 6.1.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.70 q
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.78 q
3 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.83 q
4 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 08.04 q
5 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.33 q
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.45 q
7 Michaela SkórováMichaela Skórová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.61 q
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.1.2018 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.61
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.79
3 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.91
4 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 08.05
5 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.24
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.54
Michaela SkórováMichaela Skórová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.1.2018 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 4 07.93
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.13
3 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.21
4 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.33
5 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 7 08.38
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.38
7 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 8 08.52
Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 6.1.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 4 07.90 q
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.15 q
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.19 q
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.25 q
5 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.33 q
6 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.35 q
7 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.1.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 4 08.39 q
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 08.46 q
3 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 08.50
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.53
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.61
6 Alžbeta HulínováAlžbeta Hulínová 99 SlovenskoSlovensko 6 08.65
7 Vanda ŠtůskováVanda Štůsková 00 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 08.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.1.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.68
2 Marie KlanicováMarie Klanicová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.78
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.99
4 Julie DrobilováJulie Drobilová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.03
5 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová 00 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 09.20
6 Petra FritschováPetra Fritschová 99 JAC BrnoJAC Brno 3 09.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 4 07.90 q
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.15 q
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.19 q
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.25 q
5 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.33 q
6 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.35 q
7 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 4 08.39 q
8 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 08.46 q
9 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 08.50
10 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.53
11 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.60
12 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.61
13 Alžbeta HulínováAlžbeta Hulínová 99 SlovenskoSlovensko 6 08.65
14 Vanda ŠtůskováVanda Štůsková 00 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 08.66
15 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.68
16 Marie KlanicováMarie Klanicová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.78
17 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.99
18 Julie DrobilováJulie Drobilová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.03
19 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová 00 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 09.20
20 Petra FritschováPetra Fritschová 99 JAC BrnoJAC Brno 3 09.51

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 6.1.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.93 q
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.08 q
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 08.12 q
4 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.17 q
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 08.27 q
6 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 08.27 q
7 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.31
Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.1.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.32
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.35
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.36
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.40
5 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.55
6 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 08.57
7 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.57
8 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.1.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 8 07.80 q
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.43
3 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.50
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.60
5 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.70
6 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.74
7 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.75
8 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 02 JAC BrnoJAC Brno 1 08.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.1.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alicja GoebelAlicja Goebel 03 PolskoPolsko 1 08.23 q
2 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 PolskoPolsko 8 08.32
3 Karolína KánássyováKarolína Kánássyová 01 SlovenskoSlovensko 4 08.46
4 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.50
5 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.57
6 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.80
7 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.83
8 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 6.1.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.81
2 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 08.91
3 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.99
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 09.09
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.19
6 Aneta PavlisováAneta Pavlisová 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 09.52
Kristýna PetrováKristýna Petrová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DQ 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 6.1.2018 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.33
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.35
3 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.55
4 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.97
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 4 09.14
6 Tereza KutáčováTereza Kutáčová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.57
7 Sarah KalčíkováSarah Kalčíková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.58
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 8 07.80 q
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.93 q
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.08 q
4 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 08.12 q
5 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.17 q
6 Alicja GoebelAlicja Goebel 03 PolskoPolsko 1 08.23 q
7 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 08.27 q
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 2 08.27 q
9 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.31
10 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.32
11 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 PolskoPolsko 8 08.32
12 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.33
13 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.35
14 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.35
15 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.36
16 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.40
17 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.43
18 Karolína KánássyováKarolína Kánássyová 01 SlovenskoSlovensko 4 08.46
19 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.50
20 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.50
21 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.55
22 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.55
23 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.57
24 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 08.57
25 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.57
26 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.60
27 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.70
28 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.74
29 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.75
30 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.80
31 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.81
32 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.83
33 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 02 JAC BrnoJAC Brno 1 08.91
34 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 08.91
35 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.97
36 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.99
37 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.04
38 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 09.09
39 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 4 09.14
40 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.17
41 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 09.19
42 Aneta PavlisováAneta Pavlisová 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 09.52
43 Tereza KutáčováTereza Kutáčová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.57
44 Sarah KalčíkováSarah Kalčíková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.58
Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 DQ 162.7
Kristýna PetrováKristýna Petrová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DQ 162.7

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.1.2018 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 4 07.66
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.90
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 08.11
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 1 08.20
5 Alicja GoebelAlicja Goebel 03 PolskoPolsko 7 08.22
6 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.30
7 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 08.35
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Celkem 8 závodníků