Back

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Ostrava - Vítkovice (6. 1. 2018)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 16.10
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.90
3 Andrej SárköziAndrej Sárközi 96 SlovenskoSlovensko 6 17.60
4 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 2 18.56
Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 17.09
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 17.24
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 17.68
4 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 18.36
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 94 SlovenskoSlovensko 3 17.35
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 6 17.56
3 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 17.98
4 Marek StašMarek Staš 86 SlovenskoSlovensko 5 18.83
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 16.10
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.90
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 17.09
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 17.24
5 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 94 SlovenskoSlovensko 3 17.35
6 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 6 17.56
7 Andrej SárköziAndrej Sárközi 96 SlovenskoSlovensko 6 17.60
8 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 17.68
9 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 17.98
10 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 18.36
11 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 2 18.56
12 Marek StašMarek Staš 86 SlovenskoSlovensko 5 18.83
Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 3 DNS

150 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 16.71
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.30
3 Jan VařekaJan Vařeka 99 AC ProstějovAC Prostějov 2 17.96
Maté KiššMaté Kišš 99 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 17.46
2 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 17.78
David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.26
2 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 17.67
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.03
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 18.47
Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.1.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 17.39
2 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 17.82
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.93
4 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.71
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 16.71
2 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.26
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.30
4 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 17.39
5 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 17.46
6 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 17.67
7 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 17.78
8 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 17.82
9 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.93
10 Jan VařekaJan Vařeka 99 AC ProstějovAC Prostějov 2 17.96
11 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.03
12 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 18.47
13 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.71
Maté KiššMaté Kišš 99 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS

150 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 17.75
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 17.92
3 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.67
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.44
David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 17.99
2 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 18.46
3 Matěj VencelMatěj Vencel 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 18.48
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.48
5 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 6 18.63
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 18.33
2 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.34
3 Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 18.35
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.15
Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DQ 162.7
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.1.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 18.44
2 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 18.55
3 David PetrDavid Petr 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.02
4 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.39
5 Nick HuczalaNick Huczala 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.95
6 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 20.05
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 6.1.2018 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 17.44
2 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 18.01
3 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 18.33
4 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 18.40
5 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.98
6 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 17.44
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 17.75
3 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 17.92
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 17.99
5 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 4 18.01
6 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 18.33
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 18.33
8 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.34
9 Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 18.35
10 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 18.40
11 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 18.44
12 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 18.46
13 Matěj VencelMatěj Vencel 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 18.48
14 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.48
15 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 18.55
16 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 6 18.63
17 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.67
18 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.98
19 David PetrDavid Petr 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.02
20 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.08
21 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.15
22 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.39
23 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.44
24 Nick HuczalaNick Huczala 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.95
25 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 20.05
David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DQ 162.7

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 3 18.17
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 18.20
3 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 19.17
Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 18.64
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 18.97
3 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 20.07
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.26
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 3 18.17
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 18.20
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 18.64
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 18.97
5 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 19.17
6 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 20.07
7 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.26
Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 DNS

150 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 SlovenskoSlovensko 4 19.21
2 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 3 19.32
3 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.19
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.28
5 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 20.92
Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 16:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.40
2 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 20.48
3 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 SlovenskoSlovensko 2 20.69
4 Alžbeta HulínováAlžbeta Hulínová 99 SlovenskoSlovensko 1 21.11
5 Julie DrobilováJulie Drobilová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.55
Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 SlovenskoSlovensko 4 19.21
2 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 3 19.32
3 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.19
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.28
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.40
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 20.48
7 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 SlovenskoSlovensko 2 20.69
8 Simona KrampotováSimona Krampotová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 20.92
9 Alžbeta HulínováAlžbeta Hulínová 99 SlovenskoSlovensko 1 21.11
10 Julie DrobilováJulie Drobilová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.55
Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 6 DNS
Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DQ 162.7

150 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 19.07
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 20.23
3 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.30
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 20.72
Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Karolína KánássyováKarolína Kánássyová 01 SlovenskoSlovensko 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.54
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 19.60
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 20.08
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.22
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 20.41
6 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 21.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.29
2 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.69
3 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.10
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 21.53
5 Monika BartošováMonika Bartošová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 22.36
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.1.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 20.83
2 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 21.69
3 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 21.72
4 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 21.73
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.95
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 6.1.2018 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 21.66
2 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.78
3 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.12
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 23.12
5 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 23.60
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 6.1.2018 - 16:25) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.88
2 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.05
3 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.64
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 22.12
5 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 22.57
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 19.07
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.54
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 19.60
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 20.08
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.22
6 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 1 20.23
7 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.29
8 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.30
9 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 20.41
10 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.69
11 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 20.72
12 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 20.83
13 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.88
14 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.05
15 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.10
16 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 21.36
17 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 21.53
18 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.64
19 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 21.66
20 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 21.69
21 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 21.72
22 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 21.73
23 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.78
24 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 22.12
25 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.12
26 Monika BartošováMonika Bartošová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 22.36
27 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 22.57
28 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.95
29 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 23.12
30 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 23.60
Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Karolína KánássyováKarolína Kánássyová 01 SlovenskoSlovensko 4 DNS