Back

 / Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Ostrava - Vítkovice (6. 1. 2018)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 3 33.93
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 35.18
3 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 36.99
4 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 38.24
5 Marek StašMarek Staš 86 SlovenskoSlovensko 5 40.88
Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 36.01
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 36.37
3 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 94 SlovenskoSlovensko 2 36.97
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 37.23
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 39.29
6 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 1 42.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 3 33.93
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 35.18
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 36.01
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 36.37
5 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 94 SlovenskoSlovensko 2 36.97
6 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 36.99
7 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 37.23
8 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 38.24
9 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 39.29
10 Marek StašMarek Staš 86 SlovenskoSlovensko 5 40.88
11 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 1 42.44
Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS

300 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.39
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 35.90
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.06
4 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 43.30
5 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 44.83
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 4 35.57
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 35.91
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 3 36.57
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 38.23
5 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 40.94
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 36.24
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 36.94
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 38.58
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 39.01
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.18
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 36.98
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 37.47
3 Filip KulpeckiFilip Kulpecki 99 PolskoPolsko 4 38.20
Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.39
2 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 4 35.57
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 35.90
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 35.91
5 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.06
6 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 36.24
7 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 3 36.57
8 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 36.94
9 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 36.98
10 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 37.47
11 Filip KulpeckiFilip Kulpecki 99 PolskoPolsko 4 38.20
12 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 38.23
13 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 38.58
14 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 39.01
15 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.18
16 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 40.94
17 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 43.30
18 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 44.83
Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 DNS
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 36.90
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 37.82
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 38.01
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 38.17
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 40.78
Patryk GrzegorzewiczPatryk Grzegorzewicz 02 PolskoPolsko 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 37.04
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 37.19
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 39.14
4 Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 39.16
5 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 39.81
6 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 40.59
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 37.02
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 38.40
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.19
4 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 40.12
5 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 40.17
Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 6.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 38.26
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 38.59
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 38.60
4 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 39.23
5 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 39.31
6 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 40.19
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 6.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 PolskoPolsko 3 39.53
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 39.53
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 40.86
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.22
5 Dominik MelegaDominik Melega 02 SlovenskoSlovensko 1 41.94
Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 6.1.2018 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 38.64
2 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 39.15
3 David PetrDavid Petr 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 41.22
4 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 41.41
5 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 44.72
6 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 49.34
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 36.90
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 37.02
3 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 37.04
4 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 37.19
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 37.82
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 38.01
7 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 38.17
8 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 38.26
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 38.40
10 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 38.59
11 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 38.60
12 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 38.64
13 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 39.14
14 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 39.15
15 Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 39.16
16 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.19
17 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 39.23
18 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 39.31
19 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 PolskoPolsko 3 39.53
20 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 39.53
21 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 39.81
22 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 40.12
23 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 40.17
24 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 40.19
25 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 40.59
26 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 40.78
27 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 40.86
28 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.22
29 David PetrDavid Petr 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 41.22
30 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 41.41
31 Dominik MelegaDominik Melega 02 SlovenskoSlovensko 1 41.94
32 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 44.72
33 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 49.34
Patryk GrzegorzewiczPatryk Grzegorzewicz 02 PolskoPolsko 4 DNS
Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 SlovenskoSlovensko 5 37.77
2 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 2 38.58
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.01
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 40.16
5 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 43.40
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.78
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 42.99
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 43.18
4 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 43.49
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 44.03
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 45.97
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 SlovenskoSlovensko 5 37.77
2 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 2 38.58
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.01
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 40.16
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.78
6 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 42.99
7 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 43.18
8 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 43.40
9 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 43.49
10 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 44.03
11 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 45.97

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 3 40.54
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 40.79
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 41.19
4 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 1 42.82
5 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.95
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 48.70
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 SlovenskoSlovensko 4 42.36
2 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 3 43.14
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 43.56
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 43.70
5 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 44.95
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 42.70
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 43.06
3 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 44.16
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 44.71
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 45.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 3 40.54
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 40.79
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 41.19
4 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 SlovenskoSlovensko 4 42.36
5 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 42.70
6 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 1 42.82
7 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 43.06
8 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 3 43.14
9 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 43.56
10 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 43.70
11 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.95
12 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 44.16
13 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 44.71
14 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 44.95
15 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 45.80
16 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 48.70

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 42.22
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 42.70
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 43.88
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 44.37
5 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 47.21
Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 42.30
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 42.95
3 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 5 43.00
4 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 44.57
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 44.99
6 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 45.32
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 43.66
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.79
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 44.24
4 Natalia SobikNatalia Sobik 02 PolskoPolsko 6 46.35
Dominika GéricováDominika Géricová 02 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 PolskoPolsko 1 40.86
2 Marta GawelekMarta Gawelek 01 PolskoPolsko 6 43.28
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 43.77
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 44.43
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.51
6 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.71
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 6.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.29
2 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 46.40
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 47.19
4 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 47.26
5 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 47.65
6 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 50.68
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 6.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 PolskoPolsko 1 44.97
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.61
3 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 46.62
4 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 47.15
5 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 48.68
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 49.71
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 6.1.2018 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia ŠlusarczykJulia Šlusarczyk 05 PolskoPolsko 5 48.78
2 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 51.06
3 Alicja WožniakAlicja Wožniak 04 PolskoPolsko 6 52.64
4 Weronika WožniakWeronika Wožniak 04 PolskoPolsko 2 56.78
Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 PolskoPolsko 1 40.86
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 42.22
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 42.30
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 42.70
5 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 6 42.95
6 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 5 43.00
7 Marta GawelekMarta Gawelek 01 PolskoPolsko 6 43.28
8 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 43.66
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 43.77
10 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.79
11 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 43.88
12 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 44.24
13 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 44.37
14 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 44.43
15 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 44.57
16 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 PolskoPolsko 1 44.97
17 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 44.99
18 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.29
19 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 45.32
20 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 45.51
21 Natalia SobikNatalia Sobik 02 PolskoPolsko 6 46.35
22 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 46.40
23 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.61
24 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 46.62
25 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 47.15
26 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 47.19
27 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 47.21
28 Helena JuříčkováHelena Juříčková 03 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 47.26
29 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 47.65
30 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.71
31 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 48.68
32 Julia ŠlusarczykJulia Šlusarczyk 05 PolskoPolsko 5 48.78
33 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 49.71
34 Zuzana RehákováZuzana Reháková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 50.68
35 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 51.06
36 Alicja WožniakAlicja Wožniak 04 PolskoPolsko 6 52.64
37 Weronika WožniakWeronika Wožniak 04 PolskoPolsko 2 56.78
Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Dominika GéricováDominika Géricová 02 SlovenskoSlovensko 2 DNS
Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 DNS