Back

 / Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 54.46 0.0
2 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 54.28 0.0
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 53.49 0.0
4 Daniel ReisDaniel Reis
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 48.94 0.0
5 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 48.61 0.0
6 René SchromRené Schrom
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 45.48 0.0
7 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 44.05 0.0
8 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 43.56 0.0
9 David VojtalDavid Vojtal
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 42.96 0.0
10 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 42.48 0.0
11 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 42.26 0.0
12 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 41.93 0.0
13 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 41.18 0.0
14 Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 40.83 0.0
15 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 40.03 0.0
16 Igor NovákIgor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 37.80 0.0
17 Jan JašekJan Jašek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 37.29 0.0
18 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 35.35 0.0
19 Richard KiliánRichard Kilián
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
05 35.33 0.0
20 Pavel KowalaPavel Kowala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 35.12 0.0
21 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 33.03 0.0
22 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 31.51 0.0
23 Adam ObracajAdam Obracaj
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 31.32 0.0
24 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 25.80 0.0
25 Oliver GrzychOliver Grzych
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 24.25 0.0
26 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 23.92 0.0
27 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 23.29 0.0
Celkem 27 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 48.47 0.0
2 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 46.43 0.0
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 44.17 0.0
4 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 43.44 0.0
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 42.48 0.0
6 Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 40.83 0.0
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 39.11 0.0
8 Anna BajčíkováAnna Bajčíková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 37.47 0.0
9 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 37.36 0.0
10 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 35.90 0.0
11 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 34.14 0.0
12 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 33.19 0.0
13 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 31.74 0.0
14 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 31.12 0.0
15 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 30.90 0.0
16 Lucie KrčkováLucie Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 30.47 0.0
17 Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 30.40 0.0
18 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 30.39 0.0
19 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 30.02 0.0
20 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 29.67 0.0
21 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 29.63 0.0
22 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 29.22 0.0
23 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 28.03 0.0
24 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 27.41 0.0
25 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 27.06 0.0
26 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 26.79 0.0
27 Michaela KluzováMichaela Kluzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 26.71 0.0
28 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 26.53 0.0
29 Martina LigockáMartina Ligocká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 25.63 0.0
30 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 25.43 0.0
31 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 25.35 0.0
32 Tereza BurováTereza Burová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 25.06 0.0
33 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 24.73 0.0
34 Klára HábováKlára Hábová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 23.05 0.0
35 Karolína BiskosováKarolína Biskosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 22.35 0.0
36 Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 20.34 0.0
37 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17.83 0.0
Celkem 37 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 1.5.2018 - 06:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 33.56 0.0
2 Daniel DoležalDaniel Doležal
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 31.07 0.0
3 Tomáš BakotaTomáš Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 31.01 0.0
4 Matyáš PastrňákMatyáš Pastrňák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 30.90 0.0
5 Ondřej MynarzOndřej Mynarz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 30.65 0.0
6 Josef ŠimončíkJosef Šimončík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 29.87 0.0
7 TOmáš ŠkapaTOmáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 29.22 0.0
8 Miroslav MyškaMiroslav Myška
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 26.39 0.0
9 Damián LojekDamián Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 25.39 0.0
10 Adam LešundákAdam Lešundák
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 24.48 0.0
11 Kryštof PupíkKryštof Pupík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 23.80 0.0
12 Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 23.70 0.0
13= Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 23.63 0.0
13= Jakub VojtasíkJakub Vojtasík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 23.63 0.0
14 Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 23.43 0.0
15 Pavel KoleckýPavel Kolecký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 23.33 0.0
16 Radek VřesňákRadek Vřesňák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 23.25 0.0
17= Martin VorelMartin Vorel
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 23.09 0.0
17= Daniel JirásekDaniel Jirásek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 23.09 0.0
18 Robert CholewaRobert Cholewa
HavířovHavířov
10 22.53 0.0
19 Josef BrázdaJosef Brázda
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 22.40 0.0
20 Kristián FančovičKristián Fančovič
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 22.34 0.0
21 Matouš NaňákMatouš Naňák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 22.30 0.0
22 Vojtěch StachaVojtěch Stacha
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 21.93 0.0
23 Jan RajčániJan Rajčáni
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 21.65 0.0
24 Štěpán BijokŠtěpán Bijok
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 21.08 0.0
25 Pavel CsankPavel Csank
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 21.02 0.0
26 Hynek SvobodaHynek Svoboda
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 20.99 0.0
27 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 20.55 0.0
28 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 20.42 0.0
29 Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 20.00 0.0
30 Michal MazáčMichal Mazáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 19.96 0.0
31 Jan LinhartJan Linhart
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 19.86 0.0
32 Milan NožičkaMilan Nožička
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 19.53 0.0
33 Václav SzkatulaVáclav Szkatula
1. Běžecký Jablunkov1. Běžecký Jablunkov
09 17.94 0.0
34 Votěch SlowioczsekVotěch Slowioczsek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
10 17.68 0.0
35 Štefan FrankovičŠtefan Frankovič
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 17.16 0.0
36 Radek FiurášekRadek Fiurášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 17.15 0.0
37 Michal OlejníčekMichal Olejníček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 16.72 0.0
38 Václav TrombalaVáclav Trombala
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
09 16.56 0.0
39 Tomáš KawulokTomáš Kawulok
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 16.39 0.0
40 Jiří HudecJiří Hudec
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 16.36 0.0
41 Jakub SzczepanskiJakub Szczepanski
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 16.13 0.0
42 Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 16.01 0.0
43 Jiří TylečekJiří Tyleček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 15.49 0.0
44 Kryštof HolubKryštof Holub
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 15.12 0.0
45 Jan GažákJan Gažák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 15.02 0.0
46 Matěj ŠkodaMatěj Škoda
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 14.92 0.0
47 Mathias BaránekMathias Baránek
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 13.97 0.0
48 Mikuláš VysloužilMikuláš Vysloužil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 13.90 0.0
49 Vojtěch SikoraVojtěch Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 13.85 0.0
50 Dan TvrdýDan Tvrdý
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 13.13 0.0
51 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 13.12 0.0
52 Vojtěch MyslikovjanVojtěch Myslikovjan
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 13.01 0.0
53 Šimon PodveskýŠimon Podveský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 11.98 0.0
54 Filip TvrdýFilip Tvrdý
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 11.87 0.0
55 Jakub VečeřaJakub Večeřa
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 11.84 0.0
56 Damien LancDamien Lanc
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 11.70 0.0
57 Marián MáchaMarián Mácha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 11.46 0.0
58 Tobiáš WalekTobiáš Walek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 10.09 0.0
59 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 09.96 0.0
60 Lucas PavelkaLucas Pavelka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 09.88 0.0
61 Prokop RákosProkop Rákos
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 09.73 0.0
62 Vilém VendlVilém Vendl
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 07.18 0.0
63 Jan NovotnýJan Novotný
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 06.65 0.0
Celkem 65 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(út, 1.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 44.45 0.0
2 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 43.72 0.0
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 43.34 0.0
4 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 43.00 0.0
5 Václav SvozilVáclav Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 40.00 0.0
6 Richar NovákRichar Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 39.20 0.0
7 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 38.00 0.0
8 Josef BaumJosef Baum
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 36.70 0.0
9 Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 36.47 0.0
10 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 36.20 0.0
11 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 35.76 0.0
12 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 34.05 0.0
13 Jonáš JirásekJonáš Jirásek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 33.84 0.0
14 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 33.41 0.0
15 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 33.35 0.0
16 Jonáš NovákJonáš Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 33.02 0.0
17 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 32.92 0.0
18 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 32.77 0.0
19 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 32.34 0.0
20 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 32.17 0.0
21 Viktor NovákViktor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 31.63 0.0
22 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 31.46 0.0
23 Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 31.40 0.0
24 Filip HradilFilip Hradil
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 31.16 0.0
25 Rostislav TerleckýRostislav Terlecký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 30.40 0.0
26 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 29.80 0.0
27 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 29.26 0.0
28 Florian HalfarFlorian Halfar
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 29.00 0.0
29 Matěj BrašMatěj Braš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 28.91 0.0
30 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 27.40 0.0
31 Maxmilián NáhlíkMaxmilián Náhlík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 27.30 0.0
32 Jakub HadašJakub Hadaš
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 27.22 0.0
33 Filip ZbořiFilip Zboři
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 26.57 0.0
34 Jakub BohoněkJakub Bohoněk
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 25.90 0.0
35 Josef Denis VečeřaJosef Denis Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 25.70 0.0
36 Jan MacourekJan Macourek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 25.36 0.0
37 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 25.23 0.0
38 Timotej NaňákTimotej Naňák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 25.10 0.0
39 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 25.00 0.0
40 Eduard MališEduard Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 24.87 0.0
41 Tomáš WalachTomáš Walach
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 24.75 0.0
42 Tomáš FranekTomáš Franek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 24.14 0.0
43 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 24.02 0.0
44 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 23.78 0.0
45= František MičanFrantišek Mičan
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 23.09 0.0
45= Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23.09 0.0
46 Matěj MaléřMatěj Maléř
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22.53 0.0
47 Tobias MelešTobias Meleš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 22.22 0.0
48 Vít VendlVít Vendl
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 22.13 0.0
49 Šimon VáclavíkŠimon Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 22.08 0.0
50= Mikuláš VeselýMikuláš Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 22.07 0.0
50= Adam MalíkAdam Malík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 22.07 0.0
51 Ondřej PoljakOndřej Poljak
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 22.00 0.0
52 Filip KrausFilip Kraus
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 21.63 0.0
53 Lukáš VicherekLukáš Vicherek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 21.32 0.0
54 Karel BártaKarel Bárta
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 21.10 0.0
55 Oliver KaizarOliver Kaizar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 21.06 0.0
56 Matouš GiergielMatouš Giergiel
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 21.03 0.0
57 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 20.05 0.0
58 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18.96 0.0
59 Patrik HrouzekPatrik Hrouzek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 18.85 0.0
60 Michal WaclawikMichal Waclawik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 18.33 0.0
61 Lukáš KrybusLukáš Krybus
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 17.97 0.0
62 Jakub MazáčJakub Mazáč
PříborPříbor
08 16.73 0.0
63 Pavel CichýPavel Cichý
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 16.23 0.0
64 Antonín ŠkrábalAntonín Škrábal
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 15.54 0.0
65 David MordáčDavid Mordáč
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 12.05 0.0
66 Lukáš HeczkoLukáš Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 09.06 0.0
Roman NavrátilRoman Navrátil
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 DNS
Jan WalekJan Walek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 DNS
Celkem 70 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 1.5.2018 - 07:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 27.23 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Kristína BastováKristína Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 25.76 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Beáta JankováBeáta Janková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 24.81 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 24.58 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 23.09 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Nela PospíšilováNela Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 22.69 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Dorota KaletováDorota Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 21.99 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 21.02 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 20.78 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Nikol KozielováNikol Kozielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 20.48 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Julie NetoličkováJulie Netoličková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 19.26 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Michaela MinistrováMichaela Ministrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 18.58 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Barbara ŠtavkováBarbara Štavková
HavířovHavířov
09 17.73 0.00.00.00.00.00.00.0
14= Tereza HruškováTereza Hrušková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 17.69 0.00.00.00.00.00.00.0
14= Veronika RulákováVeronika Ruláková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 17.69 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 17.29 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 17.09 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Janita NovotnáJanita Novotná
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 16.91 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 16.90 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Kateřina UngrováKateřina Ungrová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 16.87 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Lenka TrombikováLenka Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 16.79 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 16.48 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Tereza LišaníkováTereza Lišaníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 15.92 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 15.83 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Eliška SmyčkováEliška Smyčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 15.67 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Valerie HammondováValerie Hammondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 15.66 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Kamila Naji HmoodováKamila Naji Hmoodová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 14.89 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Barbora ZávodnáBarbora Závodná
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk...
09 14.85 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Alžběta HezkáAlžběta Hezká
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 14.80 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Petra TichavskáPetra Tichavská
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk...
09 14.53 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Nikola KollegováNikola Kollegová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk...
09 14.46 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 14.22 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Karolína BarošováKarolína Barošová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 13.78 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Veronika SztefkováVeronika Sztefková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 13.38 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Nina StonavskáNina Stonavská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 13.10 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 13.09 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 12.86 0.00.00.00.00.00.00.0
37 Justýna SynkováJustýna Synková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 12.56 0.00.00.00.00.00.00.0
38 Tereza KovalováTereza Kovalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 12.49 0.00.00.00.00.00.00.0
39 Anna FilerováAnna Filerová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 12.38 0.00.00.00.00.00.00.0
40 Vanessa MichalinováVanessa Michalinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 12.14 0.00.00.00.00.00.00.0
41= Gabriela PetrováGabriela Petrová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 12.12 0.00.00.00.00.00.00.0
41= Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 12.12 0.00.00.00.00.00.00.0
42 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 12.11 0.00.00.00.00.00.00.0
43 Kateřina VonsováKateřina Vonsová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 12.04 0.00.00.00.00.00.00.0
44 Viktorie BuchalováViktorie Buchalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 11.85 0.00.00.00.00.00.00.0
45 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk...
09 11.61 0.00.00.00.00.00.00.0
46 Markéta ŽivotskáMarkéta Životská
OstravaOstrava
09 11.54 0.00.00.00.00.00.00.0
47 Tamara Naji HmoodováTamara Naji Hmoodová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 11.51 0.00.00.00.00.00.00.0
48 Sarah BorucińskáSarah Borucińská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 11.09 0.00.00.00.00.00.00.0
49 Tereza KrausováTereza Krausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 10.86 0.00.00.00.00.00.00.0
50 Aneta MaršálkováAneta Maršálková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 10.72 0.00.00.00.00.00.00.0
51 Johana MünsterováJohana Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 10.71 0.00.00.00.00.00.00.0
52 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 10.65 0.00.00.00.00.00.00.0
53 Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 10.57 0.00.00.00.00.00.00.0
54 Nela PostupováNela Postupová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 10.49 0.00.00.00.00.00.00.0
55 Elen SkleníčkováElen Skleníčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 10.38 0.00.00.00.00.00.00.0
56 Ema HajdováEma Hajdová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 09.80 0.00.00.00.00.00.00.0
57 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 09.55 0.00.00.00.00.00.00.0
58 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 09.22 0.00.00.00.00.00.00.0
59 Alice KeprtováAlice Keprtová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 09.11 0.00.00.00.00.00.00.0
60 Bára OstruszkováBára Ostruszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 08.82 0.00.00.00.00.00.00.0
61 Veronika KrásnáVeronika Krásná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 08.52 0.00.00.00.00.00.00.0
62 Viktorie KřístkováViktorie Křístková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 08.45 0.00.00.00.00.00.00.0
63 Amélie PastorkováAmélie Pastorková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 08.44 0.00.00.00.00.00.00.0
64 Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 08.23 0.00.00.00.00.00.00.0
65 Nela FridrichováNela Fridrichová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 08.20 0.00.00.00.00.00.00.0
66 Ella HelsteinováElla Helsteinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 08.05 0.00.00.00.00.00.00.0
67 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 07.78 0.00.00.00.00.00.00.0
68 Laura KožuchováLaura Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 07.33 0.00.00.00.00.00.00.0
69 Veronika MališováVeronika Mališová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 06.89 0.00.00.00.00.00.00.0
70 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 06.74 0.00.00.00.00.00.00.0
71 Klára ŠímováKlára Šímová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 06.06 0.00.00.00.00.00.00.0
72 Michaela SvákováMichaela Sváková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 05.47 0.00.00.00.00.00.00.0
Viktorie NowotnyViktorie Nowotny
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 DNS
Celkem 75 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(út, 1.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 39.11 0.0
2 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 38.80 0.0
3 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 35.60 0.0
4 Daniela BačováDaniela Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 35.18 0.0
5 Šárka LieblováŠárka Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 32.99 0.0
6 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 32.35 0.0
7 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 32.17 0.0
8 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 31.77 0.0
9 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 31.00 0.0
10 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 29.55 0.0
11 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 28.89 0.0
12 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 27.70 0.0
13 Michaela DroppováMichaela Droppová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 27.68 0.0
14 Veronika KlarVeronika Klar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 27.21 0.0
15 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 27.18 0.0
16 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 27.11 0.0
17 Tereza KubalováTereza Kubalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 27.02 0.0
18 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 26.40 0.0
19= Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 25.94 0.0
19= Liliana MachánkováLiliana Machánková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 25.94 0.0
21 Aneta BabincováAneta Babincová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 25.92 0.0
22= Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 25.62 0.0
22= Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 25.62 0.0
24 Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 25.09 0.0
25 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 24.94 0.0
26 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 24.67 0.0
27 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 24.45 0.0
28 Lilien PodstavkováLilien Podstavková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk...
07 23.88 0.0
29 Tereza MotalováTereza Motalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23.51 0.0
30 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 22.88 0.0
31 Ema SteffkováEma Steffková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 22.67 0.0
32 Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 22.28 0.0
33 Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 22.24 0.0
34 Vendula TvrdáVendula Tvrdá
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 22.17 0.0
35 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 21.48 0.0
36 Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 21.16 0.0
37 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 20.94 0.0
38 Yveta DroppováYveta Droppová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 20.93 0.0
39 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 20.88 0.0
40 Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 20.81 0.0
41 Natálie NezdzinskáNatálie Nezdzinská
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 20.65 0.0
42 Marie WachalováMarie Wachalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 20.08 0.0
43 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 19.93 0.0
44 Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 19.50 0.0
45 Klára ŽváčkováKlára Žváčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 19.46 0.0
46 Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 19.43 0.0
47 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 19.35 0.0
48 Kateřina FojtíkováKateřina Fojtíková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 18.93 0.0
49 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18.68 0.0
50 Natálie BaslerováNatálie Baslerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 18.62 0.0
51 Jana MartynkováJana Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 18.55 0.0
52= Veronika OpatrnáVeronika Opatrná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 18.25 0.0
52= Kateřina MošťkováKateřina Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk...
07 18.25 0.0
54 Tereza MoskvováTereza Moskvová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk...
07 17.87 0.0
55 Julia KobieluszJulia Kobielusz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17.85 0.0
56 Elen MikulováElen Mikulová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 17.70 0.0
57 Alena KrčkováAlena Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17.13 0.0
58 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 17.10 0.0
59 Adéla KocurováAdéla Kocurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 16.55 0.0
60 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 16.51 0.0
61 Markéta LíčkováMarkéta Líčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16.23 0.0
62 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 16.14 0.0
63 Elen Agáta SikoraElen Agáta Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 15.98 0.0
64 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 15.81 0.0
65 Zuzana LinhartováZuzana Linhartová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 15.62 0.0
66 Vanesa LaskováVanesa Lasková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 15.59 0.0
67 Barbora SpálováBarbora Spálová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 15.24 0.0
68 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 15.21 0.0
69 Denisa JakusováDenisa Jakusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 15.01 0.0
70 Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
08 14.96 0.0
71 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14.88 0.0
72 Gabriela VejmělkováGabriela Vejmělková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 14.31 0.0
73 Eva SarzecováEva Sarzecová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 14.19 0.0
74 Denisa DobřanskáDenisa Dobřanská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 14.12 0.0
75 Marie KoeblováMarie Koeblová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 13.73 0.0
76 Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13.15 0.0
77 Ester KretkováEster Kretková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13.11 0.0
78 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11.55 0.0
79 Julie VepřekováJulie Vepřeková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 11.30 0.0
80 Zuzana KohutováZuzana Kohutová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 09.25 0.0
81 Barbora BacikováBarbora Baciková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
08 08.16 0.0
Eliška BernatíkováEliška Bernatíková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk...
08 DNS
Elen MalyškováElen Malyšková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 DNS
Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 DNS
Julie ČajánkováJulie Čajánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 DNS
Celkem 85 závodníků