Back

 / Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 06:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.16
2 Jan TomášekJan Tomášek 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.20
3 Patrik KřížPatrik Kříž 02 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 08.31
4 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.36
5 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.41
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 06:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 07.81
2 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.02
3 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.42
4 Jan ČesnakJan Česnak 02 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 4 09.81
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 1.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 07.89
2 Casey LongCasey Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 07.96
3 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.42
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.60
5 Jakub StulíkJakub Stulík 04 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 1 08.93
6 Andreas DoležalAndreas Doležal 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 09.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 1.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 07.79
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 08.13
3 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.19
4 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.64
5 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.07
6 Radim KonečnýRadim Konečný 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 09.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 1.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 07.93
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.18
3 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.37
4 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.60
5 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.63
6 Adam OnderišinAdam Onderišin 03 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 7 08.66
7 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.42
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 05:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.29
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.60
3 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.01
4 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.58
5 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.82
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 05:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 09.21
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.41
3 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.65
4 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.78
5 René SchromRené Schrom 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.91
6 Adam HoněkAdam Honěk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.93
7 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.99
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 05:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.22
2 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.26
3 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.55
4 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.70
5 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.06
6 Daniel ReisDaniel Reis 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.17
7 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.38
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 05:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.89
2 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.96
3 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.96
4 Richard KiliánRichard Kilián 05 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 10.06
5 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.38
6 Adam ObracajAdam Obracaj 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 10.87
7 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.32
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 1.5.2018 - 05:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.74
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.81
3 Michal KociánMichal Kocián 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.33
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.56
5 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.72
6 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.77
7 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.55
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 1.5.2018 - 05:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.42
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.86
3 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.32
4 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.55
5 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.21
6 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.36
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 06:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.53
2 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.80
3 Aneta GebkováAneta Gebková 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 09.05
4 Darina KřenkováDarina Křenková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.17
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 09.37
6 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.76
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 06:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.34
2 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 08.91
3 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.34
4 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.62
5 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.16
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 06:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.83
2 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.23
3 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.29
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.38
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.61
3 Daniela DutkováDaniela Dutková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.68
4 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.95
5 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.05
6 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 09.18
7 Jasmine Aka KailaJasmine Aka Kaila 03 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 2 09.19
8 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.40
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.22
2 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.65
3 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.72
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.84
5 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.88
6 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.98
7 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.88
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.52
2 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.84
3 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.89
4 Klára TurkováKlára Turková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.94
5 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.25
6 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.45
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.09
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.66
3 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.97
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.08
5 Bára MüllerováBára Müllerová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.09
6 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.75
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 1.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.83
2 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.03
3 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.10
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.21
5 Monika MužnáMonika Mužná 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.39
6 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.75
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 1.5.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.60
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.68
3 Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.82
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.98
5 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.03
6 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.12
7 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.21
8 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.66
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.58
2 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.93
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.03
4 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.00
5 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.03
6 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 10.08
7 Aneta KrálováAneta Králová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.35
8 Karolína BiskosováKarolína Biskosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.36
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.73
2 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.25
3 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.37
4 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.68
5 Kateřina GlosováKateřina Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.70
6 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.72
7 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.10
8 Alice DostalíkováAlice Dostalíková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.26
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.81
2 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.20
3 Pavlína FrankováPavlína Franková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.42
4 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.45
5 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.25
6 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.41
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.71
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.68
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.01
3 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.39
4 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.58
5 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.95
6 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.99
7 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.11
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 1.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.85
2 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.11
3 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.56
4 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.33
5 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.38
6 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.45
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 1.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie ŠtechrováAmálie Štechrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.81
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.86
3 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.87
4 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.01
5 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.27
6 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.36
7 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.71
8 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.05
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 1.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.74
2 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.88
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.14
4 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 1. Běžecký Jablunkov1. Běžecký Jablunkov 4 09.16
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.59
6 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.61
7 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.19
8 Kateřina SkálováKateřina Skálová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.80
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 1.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.04
2 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.41
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.54
4 Eva KasanováEva Kasanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 09.79
5 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.94
6 Kristýna KlímkováKristýna Klímková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.42
7 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.90
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.20
2 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.66
3 Jáchym DoleželJáchym Doležel 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 4 10.93
4 Josef BrázdaJosef Brázda 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.99
5 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.02
6 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.92
2 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.47
3 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.63
4 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.96
5 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.26
6 Václav SzkatulaVáclav Szkatula 09 1. Běžecký Jablunkov1. Běžecký Jablunkov 8 11.38
7 Jan GažákJan Gažák 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.54
8 Šimon ScholzeŠimon Scholze 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.63
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan TvrdýDan Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.15
2 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.28
3 Josef ŠimončíkJosef Šimončík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.31
4 Radek FiurášekRadek Fiurášek 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.33
5 David SlanýDavid Slaný 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.63
6 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.25
7 Mikuláš VysloužilMikuláš Vysloužil 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.02
8 Oliver CvekOliver Cvek 10 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 5 12.71
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 TOmáš ŠkapaTOmáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.15
2 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.18
3 Robert CholewaRobert Cholewa 10 HavířovHavířov 5 10.97
4 Jan LinhartJan Linhart 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.17
5 Jakub SzczepanskiJakub Szczepanski 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 11.62
6 Damián LojekDamián Lojek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.75
7 Václav TrombalaVáclav Trombala 09 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 11.78
8 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.37
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 1.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VorelMartin Vorel 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 10.18
2 Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.75
3 Adam LešundákAdam Lešundák 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.00
4 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.11
5 Jakub VojtasíkJakub Vojtasík 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.26
6 Adam StachaAdam Stacha 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.17
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 1.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.27
2 Tomáš KawulokTomáš Kawulok 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.96
3 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.99
4 Pavel LacinaPavel Lacina 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.09
5 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.72
6 Tobiáš WalekTobiáš Walek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.21
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 1.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.53
2 Lucas PavelkaLucas Pavelka 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.99
3 Ondřej BohoněkOndřej Bohoněk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.17
4 Marián MáchaMarián Mácha 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.59
5 Jakub DianJakub Dian 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.67
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 1.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.89
2 Milan NožičkaMilan Nožička 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.14
3 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.85
4 Šimon PodveskýŠimon Podveský 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.05
5 Vojtěch SikoraVojtěch Sikora 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.60
6 Štefan FrankovičŠtefan Frankovič 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.73
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (út, 1.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MudraMarek Mudra 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.38
2 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.91
3 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.25
4 Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 11.55
5 Matěj ŠkodaMatěj Škoda 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.48
6 Vilém VendlVilém Vendl 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 12.60
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 1.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.54
2 Mathias BaránekMathias Baránek 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 10.90
3 Jan RajčániJan Rajčáni 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.91
4 Votěch SlowioczsekVotěch Slowioczsek 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 11.07
5 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.73
6 Jakub KabuďákJakub Kabuďák 10 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 12.08
7 Alex PolanskýAlex Polanský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.21
8 Jan NovotnýJan Novotný 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 13.96
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 04:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.80
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.06
3 Jonáš JirásekJonáš Jirásek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.18
4 Antonín ŠkrábalAntonín Škrábal 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.27
5 Oliver KarásekOliver Karásek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.37
6 Ondřej Jan VolnýOndřej Jan Volný 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 10.49
7 Timotej NaňákTimotej Naňák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.31
8 Jan WalekJan Walek 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.34
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 04:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.24
2 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.86
3 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.91
4 Rostislav TerleckýRostislav Terlecký 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.04
5 Vít VendlVít Vendl 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 10.10
6 Tomáš FranekTomáš Franek 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.21
7 Radek PinkasRadek Pinkas 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.52
8 Lukáš VicherekLukáš Vicherek 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.69
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 04:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.34
2 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.58
3 Filip HradilFilip Hradil 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 09.94
4 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.22
5 Tomáš HraškoTomáš Hraško 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.27
6 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.93
7 Michal WaclawikMichal Waclawik 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.11
8 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.30
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 04:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.89
2 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.05
3 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.49
4 František MičanFrantišek Mičan 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.78
5 Filip ZbořiFilip Zboři 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.00
6 Jan MacourekJan Macourek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.44
7 Lukáš HeczkoLukáš Heczko 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.48
8 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.54
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 1.5.2018 - 04:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.19
2 Jakub HadašJakub Hadaš 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.45
3 Viktor NovákViktor Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.06
4 Florian HalfarFlorian Halfar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.09
5 Václav SvozilVáclav Svozil 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 10.43
6 Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.48
7 Pavel CichýPavel Cichý 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.96
8 Karel BártaKarel Bárta 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.03
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 1.5.2018 - 04:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.31
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.50
3 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.52
4 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.03
5 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.29
6 Lukáš KrybusLukáš Krybus 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.14
7 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.40
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 1.5.2018 - 04:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SmějaJan Směja 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.66
2 Josef BaumJosef Baum 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.74
3 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.09
4 Richar NovákRichar Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.11
5 Matouš GiergielMatouš Giergiel 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.53
6 Oliver KaizarOliver Kaizar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.97
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (út, 1.5.2018 - 04:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.76
2 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.17
3 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.38
4 Ondřej PoljakOndřej Poljak 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.66
5 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.92
6 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.20
7 Matěj ŠolcMatěj Šolc 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.65
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (út, 1.5.2018 - 04:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 09.68
2 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.28
3 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.51
4 Josef ŠtefánekJosef Štefánek 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.74
5 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.78
6 Matyáš PastrňákMatyáš Pastrňák 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.04
7 Tobias MelešTobias Meleš 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.15
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (út, 1.5.2018 - 04:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.27
2 Oliver VoglOliver Vogl 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.50
3 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.58
4 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.71
5 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.74
6 Adam NowakAdam Nowak 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 09.86
7 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.22
8 Jakub MazáčJakub Mazáč 08 PříborPříbor 6 11.92
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.92
2 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.28
3 Barbara ŠtavkováBarbara Štavková 09 HavířovHavířov 1 10.50
4 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.05
5 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.32
6 Karolína GolkováKarolína Golková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.34
7 Tamara Naji HmoodováTamara Naji Hmoodová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.95
8 Ella HelsteinováElla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 13.25
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.57
2 Beáta JankováBeáta Janková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.95
3 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.02
4 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.07
5 Magdaléna ChmelováMagdaléna Chmelová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.71
6 Nela SmějováNela Smějová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.00
7 Amélie PastorkováAmélie Pastorková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.06
8 Viktorie BuchalováViktorie Buchalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 12.17
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.96
2 Tereza LišaníkováTereza Lišaníková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.92
3 Alena MotalováAlena Motalová 09 HukvaldyHukvaldy 2 11.07
4 Veronika KrásnáVeronika Krásná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.18
5 Nikol KozielováNikol Kozielová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.37
6 Alice KeprtováAlice Keprtová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.71
7 Kateřina RežnarováKateřina Režnarová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.74
Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.50
2 Janita NovotnáJanita Novotná 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 10.79
3 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.14
4 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.16
5 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.20
6 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.78
7 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.86
8 Valerie BurgetováValerie Burgetová 10 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.10
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 10.40
2 Bára KahánkováBára Kahánková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.56
3 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.60
4 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.86
5 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.92
6 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.05
7 Anežka SmetanováAnežka Smetanová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.21
8 Ema HajdováEma Hajdová 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 11.83
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.20
2 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 1. Běžecký Jablunkov1. Běžecký Jablunkov 4 10.60
3 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.12
4 Michaela ŠlahorkováMichaela Šlahorková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.30
5 Radka FoltýnováRadka Foltýnová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 11.75
6 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.78
7 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12.67
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UngrováKateřina Ungrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.41
2 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.68
3 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.69
4 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.07
5 Markéta ŽivotskáMarkéta Životská 09 OstravaOstrava 8 11.63
6 Viktorie KřístkováViktorie Křístková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.31
7 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.92
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta RobenkováAneta Robenková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.93
2 Laura CholewováLaura Cholewová 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 11.03
3 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 11.09
4 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.43
5 Barbora ZávodnáBarbora Závodná 09 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.51
6 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.69
7 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 12.23
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.32
2 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.78
3 Petra TichavskáPetra Tichavská 09 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.64
4 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.75
5 Linda KotyzováLinda Kotyzová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.82
6 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12.84
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.12
2 Sarah BorucińskáSarah Borucińská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.81
3 Thea KubasováThea Kubasová 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 11.95
4 Ema FoldinaEma Foldina 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.01
5 Anna FilerováAnna Filerová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.27
6 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.93
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.94
2 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.46
3 Dorota KaletováDorota Kaletová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.60
4 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.61
5 Karolína JavorskáKarolína Javorská 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.81
6 Julie DrozdováJulie Drozdová 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 11.83
7 Vanessa MichalinováVanessa Michalinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 13.72
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.68
2 Nela FridrichováNela Fridrichová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.94
3 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.21
4 Veronika SztefkováVeronika Sztefková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.53
5 Kristýna MichálkováKristýna Michálková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.77
6 Adina PohankováAdina Pohanková 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 11.93
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (út, 1.5.2018 - 04:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.78
2 Justýna SynkováJustýna Synková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.54
3 Stela ZajícováStela Zajícová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.73
4 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.68
5 Elen SkleníčkováElen Skleníčková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.14
6 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12.61
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.87
2 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.95
3 Eva SarzecováEva Sarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.57
4 Kateřina MošťkováKateřina Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.81
5 Ella BrtničkováElla Brtničková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 10.96
6 Aneta ŽačkováAneta Žačková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.38
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.09
2 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.83
3 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.98
4 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.06
5 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.52
6 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.64
7 Julie VepřekováJulie Vepřeková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.81
8 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 11.38
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.32
2 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.54
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.58
4 Natálie BaslerováNatálie Baslerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.05
5 Liliana MachánkováLiliana Machánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 10.14
6 Zuzana LinhartováZuzana Linhartová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.26
7 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.35
8 Elen MikulováElen Mikulová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 16.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.75
2 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.15
3 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.38
4 Yveta DroppováYveta Droppová 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 10.44
5 Jana MichalusováJana Michalusová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.46
6 Julia KobieluszJulia Kobielusz 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.65
7 Vendula TvrdáVendula Tvrdá 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.85
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.76
2 Tereza MoskvováTereza Moskvová 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.10
3 Michaela DroppováMichaela Droppová 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 10.11
4 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.31
5 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.63
6 Denisa JakusováDenisa Jakusová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.89
7 Ema SteffkováEma Steffková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.97
8 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.19
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.62
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.78
3 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.91
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.12
5 Marie KoeblováMarie Koeblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.25
6 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.38
7 Vanesa LaskováVanesa Lasková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.67
8 Lilien PodstavkováLilien Podstavková 07 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice BAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.84
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.24
2 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.73
3 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.11
4 Ester KretkováEster Kretková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.19
5 Kateřina FojtíkováKateřina Fojtíková 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.30
6 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.39
7 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.99
8 Bára SkleničkováBára Skleničková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.11
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.73
2 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.88
3 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.89
4 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.11
5 Marie WachalováMarie Wachalová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.71
6 Gabriela VejmělkováGabriela Vejmělková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.77
Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.73
2 Tereza MotalováTereza Motalová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.22
3 Tereza KubalováTereza Kubalová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.30
4 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.44
5 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.62
6 Jana MartynkováJana Martynková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.13
7 Sofie ChytřínskáSofie Chytřínská 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.15
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela BačováDaniela Bačová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.70
2 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.92
3 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.11
4 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.30
5 Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.31
6 Nela RehušováNela Rehušová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.60
7 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.86
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Natálie NezdzinskáNatálie Nezdzinská 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 09.78
1 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.78
2 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.29
3 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.51
4 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.55
5 Natálie LorenčičováNatálie Lorenčičová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.68
6 Veronika KlarVeronika Klar 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.69
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.57
Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.78
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.78
3 Amálie PastnkováAmálie Pastnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 10.10
4 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.17
5 Denisa DobřanskáDenisa Dobřanská 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11.61
6 Eliška TurčíkováEliška Turčíková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.93
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.35
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.39
3 Elen Agáta SikoraElen Agáta Sikora 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.21
4 Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 10.39
5 Kateřina ChovaniokováKateřina Chovanioková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.73
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.82
2 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.87
3 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.89
4 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.02
5 Xenie SuchánkováXenie Suchánková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.47
6 Tereza HolomkováTereza Holomková 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 11.25
7 Markéta LíčkováMarkéta Líčková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 13.05
Celkem 7 závodníků
Běh 15 (út, 1.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.40
2 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.61
3 Adéla HeinrichováAdéla Heinrichová 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 11.05
Celkem 3 závodníků