Back

 / Vyškovská míle, Běh naděje, Velká cena města Vyškova ve skoku vysokém a vložené disciplíny

Vyškov (8. 9. 2018)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 17.63
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 7 17.84
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.03
4 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 18.57
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.67
6 Jan KaňaJan Kaňa 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 18.83
7 Libor PliešovskýLibor Pliešovský 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 19.48
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 18.40
2 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 18.44
3 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 18.63
4 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.77
5 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.22
6 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.56
7 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 21.57
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 8.9.2018 - 10:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 8 18.73
2 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.72
3 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 21.17
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.65
5 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.70
6 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.74
7 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 23.92
8 Aleš KřížAleš Kříž 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 23.96
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 17.63
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 7 17.84
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.03
4 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 18.40
5 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 18.44
6 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 18.57
7 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 18.63
8 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 18.67
9 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 8 18.73
10 Jan KaňaJan Kaňa 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 18.83
11 Libor PliešovskýLibor Pliešovský 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 19.48
12 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.72
13 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 20.77
14 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 21.17
15 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.22
16 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.56
17 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 21.57
18 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.65
19 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 23.70
20 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 23.74
21 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 23.92
22 Aleš KřížAleš Kříž 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 23.96

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.60
2 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5 21.79
3 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 22.04
4 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 22.24
5 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.40
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 21.75
2 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 22.53
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.86
4 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 23.36
5 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.56
6 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 25.36
7 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 27.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.60
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 21.75
3 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5 21.79
4 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 22.04
5 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 22.24
6 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 22.53
7 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.86
8 Linda MenšíkováLinda Menšíková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 23.36
9 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.40
10 Karolína PopelkováKarolína Popelková 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.56
11 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 25.36
12 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 27.13