Back

 / Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka

Vyškov (24. 11. 2018)

Přespolní běh - Muži (Finále)

Finále A (so, 24.11.2018 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:15:44
2 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:16:06
3 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 0:16:20
4 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:16:22
5 Stanislav ŠirokýStanislav Široký 77 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 0:17:24
6 Petr HalasPetr Halas 73 Orel VyškovOrel Vyškov 0:18:33
7 Roman VečeřaRoman Večeřa 80 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:19:36
8 Petr VinteraPetr Vintera 75 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:19:54
9 Patrik PatakiPatrik Pataki 80 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:20:16
10 Jiří BubeníkJiří Bubeník 69 Orel VyškovOrel Vyškov 0:23:08
11 Radovan HančíkRadovan Hančík 76 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:24:31
12 Roman WeiterRoman Weiter 75 Orel VyškovOrel Vyškov 0:26:29
Celkem 12 závodníků
Finále B (so, 24.11.2018 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman BalážRoman Baláž 65 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:18:19
2 Richard StrnadRichard Strnad 68 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:19:46
3 Josef KuncJosef Kunc 60 Orel VyškovOrel Vyškov 0:26:42
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:08:23
2 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:08:34
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:08:40
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:09:15
5 Richard StloukalRichard Stloukal 02 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:10:00
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:10:54
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:09:38
2 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:09:44
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:09:53
4 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:10:40
5 Matěj GricMatěj Gric 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:14:30
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:06:21
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:06:24
3 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:06:40
4= Marek SvobodaMarek Svoboda 05 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:06:52
4= Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:06:52
6= Michael VlkMichael Vlk 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:07:04
6= Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:07:04
8 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:07:06
9 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 0:07:30
10 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 0:07:37
11 Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:07:41
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Ženy (Finále)

Finále A (so, 24.11.2018 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka HrabovskáLenka Hrabovská 83 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:20:19
2 Denisa MachalováDenisa Machalová 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:22:09
3 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 0:22:49
4 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 0:24:40
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 24.11.2018 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ľuba KonečnáĽuba Konečná 65 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:20:29
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:10:18
2 Tereza ObořilováTereza Obořilová 02 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:10:22
3 Aneta FritzováAneta Fritzová 02 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:10:32
4 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:10:37
5 Anna BalážováAnna Balážová 09 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:11:27
6 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:13:09
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 0:07:12
2 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 0:07:22
3 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:07:24
4 Apolena ŽákováApolena Žáková 04 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:07:29
5 Adéla KubinováAdéla Kubinová 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 0:07:41
6 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 0:07:53
7 Anna SmutnáAnna Smutná 04 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:08:09
8 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:08:12
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 0:03:03
2 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:03:10
3 Erika ŽákováErika Žáková 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:03:14
4 Adéla MacourkováAdéla Macourková 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:03:23
5 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 0:03:24
6 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:03:26
7 Petra KřenováPetra Křenová 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:03:35
8 Anežka KlapkováAnežka Klapková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 0:03:44
9 Ludmila KresanováLudmila Kresanová 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:04:01
10 Markéta BinderováMarkéta Binderová 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:04:20
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 24.11.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:16
2 Viktor VinteraViktor Vintera 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:18
3 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 0:01:19
4 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:20
5 Daniel Alex KingmaDaniel Alex Kingma 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:21
6= Marek ZedníkMarek Zedník 09 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:23
6= Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:23
8= Marc Alex KingmaMarc Alex Kingma 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:26
8= Jakub VorelJakub Vorel 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:26
10 Jan JašíčekJan Jašíček 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:27
11 Adam UlrichAdam Ulrich 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:38
12 Robin Andreas Van HomelenRobin Andreas Van Homelen 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:46
13 Adam PavlíkAdam Pavlík 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:48
14 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:51
15 Jakub NavrátilJakub Navrátil 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:02:09
16 Marek NavrátilMarek Navrátil 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:02:26
Celkem 16 závodníků
Finále B (so, 24.11.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0:00:57
2 Kryštof KrejčíkKryštof Krejčík 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:00
3 Max NovotnýMax Novotný 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:01
4 Josef GrecJosef Grec 11 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:02
5 Martin KoudelkaMartin Koudelka 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:04
6 Peter LackoPeter Lacko 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:01:09
7 Daniel KovářDaniel Kovář 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:12
8 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:14
9 Petr KotačkaPetr Kotačka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:01:16
10= Karel StřelecKarel Střelec 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:17
10= Jan DvořákJan Dvořák 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:17
12= Jakub GargulaJakub Gargula 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:18
12= Vojtěch KovářVojtěch Kovář 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:18
14 Jakub HonelJakub Honel 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:20
15 Jakub StřelecJakub Střelec 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:21
16 Martin KalábMartin Kaláb 12 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:25
17 Daniel Van HomelenDaniel Van Homelen 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:31
18 Matyáš VodičkaMatyáš Vodička 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:32
19 Šimon HoráčekŠimon Horáček 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:34
Celkem 19 závodníků
Finále C (so, 24.11.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj KrajčíkMatěj Krajčík 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:00:48
2 Tomáš CahelTomáš Cahel 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:00:49
3= Štěpán BlažekŠtěpán Blažek 13 ASK BlanskoASK Blansko 0:00:50
3= Patrik VeškrnaPatrik Veškrna 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:00:50
5 Štěpán DerkaŠtěpán Derka 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:00:56
6 Bruno KolářBruno Kolář 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:00:58
7 Maxim StřelecMaxim Střelec 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:00
8 Albert SmutnýAlbert Smutný 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:03
9 Luděk ŠírLuděk Šír 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:11
10 Matěj HonelMatěj Honel 15 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:14
11 Adam VorelAdam Vorel 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:15
12 Filip ChovanecFilip Chovanec 15 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:23
13 Jakub MěřínskýJakub Měřínský 15 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:24
14 Antonín VodičkaAntonín Vodička 15 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:29
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip VychronFilip Vychron 07 Orel VyškovOrel Vyškov 0:03:05
2= Jakub KočvaraJakub Kočvara 07 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:03:09
2= Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 0:03:09
2= Martin ŠírMartin Šír 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:03:09
5 Leo BerkaLeo Berka 07 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:03:14
6 Alex KřízAlex Kříz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:03:20
7 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 0:03:24
8 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:03:56
9 Miroslav KrejčíkMiroslav Krejčík 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:03:59
10 Petr ŠulcPetr Šulc 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:04:01
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 24.11.2018 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 0:01:16
2= Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:01:18
2= Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 0:01:18
4 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 0:01:19
5 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:20
6 Ema SmejkalováEma Smejkalová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:22
7 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:25
8 Tereza FilipováTereza Filipová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:32
9 Sára KrčmárováSára Krčmárová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:35
10 Jolana MazlováJolana Mazlová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:37
11 Tereza FritzováTereza Fritzová 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:40
12 Petra VodovaPetra Vodova 10 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:41
13 Šárka PukowietzováŠárka Pukowietzová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:47
14 Nela ŠtecováNela Štecová 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:49
15 Lucie KresanováLucie Kresanová 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:51
Celkem 15 závodníků
Finále B (so, 24.11.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nella MarešováNella Marešová 11 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 0:01:02
2= Veronika DobešováVeronika Dobešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:01:05
2= Markéta HanákováMarkéta Hanáková 12 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:05
4 Veronika BučováVeronika Bučová 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:07
5 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:09
6 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:01:10
7= Natálie AdamcováNatálie Adamcová 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:12
7= Leontýna BabelováLeontýna Babelová 11 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:12
7= Adéla SedlákováAdéla Sedláková 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:12
10= Amálie ZavadilováAmálie Zavadilová 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:13
10= Ella Viola CetkovskáElla Viola Cetkovská 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:13
12 Viktorie ČalkovskáViktorie Čalkovská 11 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:14
13 Adéla SmutnáAdéla Smutná 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:16
14 Sára ŽďárkováSára Žďárková 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:17
15= Kristýna VychronováKristýna Vychronová 12 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:19
15= Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:19
17 Adéla KrajčíkováAdéla Krajčíková 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:20
18 Nela SmejkalováNela Smejkalová 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:21
19= Michaela MájkováMichaela Májková 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:22
19= Denisa MacákováDenisa Macáková 12 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:01:22
21= Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:01:23
21= Lucie MěřínskáLucie Měřínská 12 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:23
23 Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:27
24 Lucie KalábováLucie Kalábová 12 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:30
Celkem 24 závodníků
Finále C (so, 24.11.2018 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1= Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 Orel VyškovOrel Vyškov 0:00:46
1= Lucie StrakováLucie Straková 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 0:00:46
3= Lucie HrabovskáLucie Hrabovská 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:00:47
3= Simona SamkováSimona Samková 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:00:47
5 Klaudie SpáčilováKlaudie Spáčilová 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:00:50
6 Dominika KubíčkováDominika Kubíčková 13 Orel VyškovOrel Vyškov 0:00:52
7= Linda JašíčkováLinda Jašíčková 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:00:55
7= Adriana KovářováAdriana Kovářová 13 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:00:55
7= Šarlot KrčmárováŠarlot Krčmárová 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:00:55
10 Tereza TrpíkováTereza Trpíková 13 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0:00:56
11 Theodora CetkovskáTheodora Cetkovská 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:07
12 Adéla BosákováAdéla Bosáková 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:09
13 Eliška VečeřováEliška Večeřová 14 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:01:10
14 Rozárie NavrátilováRozárie Navrátilová 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:11
15 Daniela PetlachováDaniela Petlachová 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:13
16 Veronika SuchomelováVeronika Suchomelová 15 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:16
17 Šárka SedlákováŠárka Sedláková 15 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:27
18 Michaela SamkováMichaela Samková 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:01:38
19 Johana GrecJohana Grec 16 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:44
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 24.11.2018 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 0:03:06
2 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 0:03:12
3 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:03:17
4 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 0:03:25
5 Dorota SmutnáDorota Smutná 07 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:03:27
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 0:03:29
7 Anna Marie VrbováAnna Marie Vrbová 07 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:03:34
8 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:03:36
9 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:03:38
10 Aneta TaušováAneta Taušová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 0:03:45
11 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:03:46
12 Tamara MarešováTamara Marešová 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 0:03:55
13 Alžběta KlapkováAlžběta Klapková 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:04:05
14 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:04:06
Celkem 14 závodníků