Back

 / 14. ročník Burčákových trojbojů a VC v hodu oštěpem

Uherské Hradiště (28. 9. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 28.9.2018 - 10:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.39
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.60
3 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.69
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.71
5 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 11.95
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 11.97
7 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 11.98
8 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 12.49
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 28.9.2018 - 10:45) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.00
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 12.14
3 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 12.16
4 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 12.63
5 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 13.22
6 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 13.23
Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.39
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 11.60
3 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.69
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.71
5 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 11.95
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 11.97
7 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 11.98
8 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.00
9 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 12.14
10 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 12.16
11 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 12.49
12 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 12.63
13 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 13.22
14 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 13.23
Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 28.9.2018 - 10:40) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 13.43
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 13.98
3 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 14.07
4 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 14.22
5 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 14.40
6 Beáta ŠevčíkováBeáta Ševčíková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 14.54
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.9.2018 - 10:40) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 14.66
2 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 14.89
3 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 15.27
4 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 15.37
5 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 17.04
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 13.43
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 13.98
3 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 14.07
4 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 14.22
5 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 14.40
6 Beáta ŠevčíkováBeáta Ševčíková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 14.54
7 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 14.66
8 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 14.89
9 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 15.27
10 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 15.37
11 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 17.04