Back

 / 14. ročník Burčákových trojbojů a VC v hodu oštěpem

Uherské Hradiště (28. 9. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 28.9.2018 - 11:35) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.97
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.01
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 23.78
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.79
5 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 23.84
6 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 24.21
7 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 24.21
8 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 24.44
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 28.9.2018 - 11:35) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 24.74
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 24.82
3 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 25.23
4 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 26.44
5 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 26.63
6 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 26.91
Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.97
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 23.01
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 23.78
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.79
5 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 23.84
6 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 24.21
6 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 24.21
8 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 24.44
9 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 24.74
10 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 24.82
11 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 25.23
12 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 26.44
13 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 26.63
14 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 26.91
Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 28.9.2018 - 11:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 27.52
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 29.13
3 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 29.36
4 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 29.84
5 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 30.07
6 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 30.15
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.9.2018 - 11:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 30.16
2 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 30.66
3 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 31.26
4 Beáta ŠevčíkováBeáta Ševčíková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 31.61
5 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 34.72
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 27.52
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 29.13
3 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 29.36
4 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 29.84
5 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 30.07
6 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 30.15
7 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 30.16
8 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 30.66
9 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 31.26
10 Beáta ŠevčíkováBeáta Ševčíková 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 31.61
11 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 34.72